CConstaterende dateemnes
Koppel je AI →
Document · PDF

260113 Herinrichting Veldweg DO

Commissie WenR 2 februari 2026, gemeente eemnesBij agendapunt: Herinrichting Veldweg, aanvullend krediet3.084 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

1:200

Herinrichting Veldweg in Eemnes

LEGENDA parkeervak: grasklinkers

13 januari 2026, definitief ontwerp

K

K

K

beuk Sylvatica of Carpinius

K

K

K

K

K

K

heestervakken

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

bestaande boom K

K

K

K

K K

K

K K

K

K

2.11

2.13

K

2.11

2.11

K

K

20

2.07

2.11

K

2.13

K

K

K

K

6.00

1.87

K

K

2.00

1.89 1.88 1.90 1.90

1.97

1.99

K

1.97

K

5.00

1.85

2.04

1.83

1.89 1.83

1.85

K

K

2.04

1.85

1.90

1.86

K

K

30

K

K

K

K

K

K K

K

K

K

K

K

K

1.28

K

K

K

K

K

K

K

6.00

1.70

1.75

1.70

K

5.00

1.65 1.74

1.69

1.85

32

1.84

5.00

1.64

K

1.69

6.00

1.84

1.54

1.51

1.87

1.85

1.71

1.80

1.65

1.69

K

drempel

1.80

1.55

6.00

1.74

1.58

K

1.75

1.69

K

38

K

1.43

1.49

1.60

1.79

1.56 1.47

1.71

1.52

1.51 1.50

1.55

1.57

1.50 1.74

K

K

1.66

K

1.50

1.69

K

1.47 1.65

1.44 1.43

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K K

K

K

5.00

K

K

1.48

K

0.90

K

1.46

1.26

1.43 1.29

1.501.52

K

K

1.23

K

K

K

K

K

1.39

K

K

1.45

K

1.39

1.31

1.25 1.25

K K

1.27 1.28

1.28

1.21 1.20

K

1.31

1.34 1.39

K

1.28

1.291.17

1.21 BR

K

1.20 1.28 1.42

1.18 1.18

K

K K

0.10

55 K

1.48

K

K

1.38 1.21

K

K

K

K

K

K

1.15

K K

K

1.06

0.99 1.07

K

1.05

K

K

K K

K

K

1.09

1.06

0.89

K

K

K

0.89

0.92 0.96

72

K

Veldweg

K

0.89

K

K

0.98 1.05

0.92

0.90

K K

K

1.11 0.95

1.05

K

0.95

K

K K

0.93 0.94 0.96

K

K

K

K

K

K

K 0.96

K

K

0.99 0.99 0.98

0.97

K

K

K

K

K

K K

K

74

K

K

K

K

K

K

1.16

K

K

K K

76

K

0.96

1.01

K

K

K

K

1.40

K

48

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

46

K

K

K

1.28 1.26

K

K

K

K

K

K

57

1.22 1.10

1.09 1.17 1.11

K

K

K

K

K

K

K

1.28

1.14

76A

K

K

K

K K

K

K

K K

K

81

K

K

K

K

K

K K K

K K

K

K

K K

K

K

K

K

K

54

K

0.83 0.84

K

0.71

K

0.78

K

K

0.76

0.75

0.76

K 0.69

K

0.78 0.79

0.72

0.75

K

K

0.74

0.70 0.68

0.75

K

Laarderwe

bk

K K

79 K

K

K

K

0.71

0.67 0.58

g

K

K

K

K

K

K

K K

K

0.77

0.82

K K

K

K

0.67

K

K

0.83

0.77

0.72

0.72 0.67

K

K

83

K

K

K K K K

0.73

0.78

K

K

K K

0.79

0.73

0.75

K

K

K

K

56

0.72

K

K

K K

K

81A

K

K

K

0.77

0.80

K

85

0.97

0.70

0.77

K

K

87

0.96

0.75

0.64 0.81

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

0.64

K

K

0.86

K

K

K

0.78

0.69

K

K

K

K

K

58

K

K

K

parkeervak met grasstenen

89

K

eg

K

93

K

Laarderw

K

91

K

60

K

K

K

K

K

K

K K

95

K

0.77

0.87 0.80

0.82

K

K

K

K

K

K K

0.79

0.95

K

K

0.89 0.81

0.78

K

K

K K

K

62

0.85

K

K

K

K

64

K

K

K K

0.99

K

K

K

70-70R

K

K

K

K

K

K

K

K

K K

K

K K

0.92

K

0.84

K

K

K

1.33

K

K

K

1.49

2.00

1.53

K K

K

1.36

K

K

53

K

1.27

1.29

1.49

1.51

K K K K

1.46

K

K K

1.35 1.301.38

K

K

K

K

K

0.92

3.90

K

K

K

1.40

K

K

K

K

1.30

1.41

K

K

K

5.40

0.30

K

1.49

5.00

K

K

K K

K

K

2.00

0.10

1.50 1.51 1.41

K

K

K

K

5.00

0.10

K

1.56 1.55

SCHAAL 1 : 50

K

K

1.56 1.56 1.58

K

K

K

K K

0.20

Dwarsprofiel A

78

K K

K

1.45

K

0.20

2.00

K

K

K

K

0.10

4.67

80

1.33

1.60

0.98

44

K

1.33

K

80A

K

K

K

voetpad

K

0.10 1.04

1.53

1.36

1.49

K K

K

parkeervak grasstenen haag

K

0.10

K

82

K

K

K

K

K

K

rijbaan gebakken straatstenen

parkeervak grasstenen

K

K

K

K

K K

1.39 1.46 1.34

1.43 1.39

1.48

K

K

K

K

K K

K

K

1.53

1.45

K K K

K K

K

K

groen

K

K

K

K K

5.00

1.53

1.52

K

K

K

K

1.40 1.37

K

K

K K

K

K K K

K

K

K

voetpad

K

1.58

K

K

K

K K K

K

K

K

K

K K

1.44 1.40 1.56 1.46 1.57 1.44

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K K

K

K

K

K K

K

1.61 1.61

1.72

42

K

K

K

K

1.03

40

K

27

1.64

1.61

K

K

K

K K

K

K

K

K

5.00

K

1.60

K

K

K

K

K

K

K

K

1.58

K

K

K

K K

K

K

1.40 1.37

1.48 1.64

1.49

K

K K

1.45 1.43 1.41 1.49

1.41 1.40

1.48

K

K

K

K

K

1.40

1.45 1.46

1.58

1.60

K

K

1.61

1.57

1.69

1.55

K

K

1.97

1.50

K

K

K

1.43 1.40

6.00

K

K

K

1.42

1.37

K

K

1.63

1.48

1.59

K

K

1.50

1.58

K

K

36

1.52

1.39

5.00

1.66

K

34

K

5.50

1.45

1.69

K

1.55

5.50

1.48

1.71

1.67 1.66

1.79

K

1.67

1.87

1.56

1.53

1.48 1.51

1.67 1.78

K

1.63

1.69

1.54

1.69 1.84

1.87

2.05

K 1.57

1.68

1.50

1.82

5.00

1.87

K

K

K

1.75

1.79

3.00

1.76

1.59

1.84

K

1.83

1.71

1.95

1.82

K

K

K

1.77

1.66

1.76

1.79

K

K

K

1.61

6.00

1.78 1.76

rijbaan van 49 straatbakstenen

1.81

1.62

K

28

1.81

1.78

1.67

1.88

1.78

K

K

1.77 2.17

1.84

K

K

1.94

1.76

1.74

1.69

1.83

K

K

1.80

K

K

5.00

1.80 1.83

1.79

2.10

2.08

K

1.83

1.82

26

K

K

24

1.78

1.84

1.86

1.91 BR 1.83

1.81

1.73

6.00

1.80 1.86

2.03

K

22

1.96 1.83 1.89 1.84

1.97

1.94

K

1.95

5.00

1.89 1.90

1.90

1.85

1.90

1.92

K

1.78

2.05

K

K

K

K

K K

K

1.91

K

K

K

K

K

K 1.84

1.90

K

K

K

1.89

1.92

2.10

2.07

1.80

1.94

1.95

1.92

2.02

K

K

K

K K K

1.92

K

K

K

K K

K

6.00

1.91 1.93

2.01 1.97

K

K

18

K

K K K K

1.85

2.10

2.09

1.87

2.00 2.02

1.91 1.89

1.841.84

1.86

1.95

16

K

K K

K K K K 1.98 1.93 1.94 1.95 2.07

1.85

1.96

K

K

K K

K K

K 2.08

2.05

K

K

2.06

2.07

K

1.86

1.94

2.14 2.08

2.07

2.03

2.01

1.97

2.09

drempel

K

2.00

6.00

1.88 1.94

1.87

K

5.50

2.00 1.98

K 1.92 1.90 1.92 1.92

2.16

K

2.07

2.06

K

1.92

1.89

2.17

1.95

1.91

47

K

K

K

K

5.00

K

K

2.13

K K

K K

K 2.04

1.98 1.99

1.90

45

2.00

K

2.14

1.90 1.88

2.16

K

1.34

K

1.90

5.00

1.99 1.92 1.96

K

1.96

1.94

1.31

2.17

14

K

2.00 1.94

1.97

5.00

1.93

1.98

1.98 2.03

2.11

12

1.94 1.99

43

1.95

A

5.50 2.08

2.13

2.03

1.95 1.97

1.94 1.99

2.02

2.27

K

K

1.92

2.04 2.021.97

2.04

A

K

6.00

2.26

1.94 1.91

K

2.01

1.95

1.90

1.97 1.95

2.16

K

1.97

2.02

2.00

2.14

K

2.18

K

K

6.00

1.94

41

2.00

1.33

2.02

2.15

K

K

2.20

2.13

2.00

2.04

K

K

10

2.30

6.00

2.03

2.06

2.01

2.04

5.50

K

K

8

6

1.95

K

1.94

2.03

2.06

2.05

K

1.93

2.00

5.00

K

K

1.68

1.95 1.95

2.04

2.06

1.98

K

K 1.95

2.02

1.99 2.03

K

4

K

K

2.75

1.94 1.97

K

K

K

5.00

2.03

1.85

1.33

K

2.23 2.23

2.19

2.05

1.90

2.11

2.22

K

39

5.00

2.23

2.26

2.16

K

K

2

K

K

K

K 1.96 1.98

2.00

2.08

2.07

K

2.00

2.04

1.99

2.02

2.06

37

1.28

2.12

K

K

K

K

1.24

K

2.07

2.10

2.06

1.34

K

2.27

K K

K

K

6.00

K

K

2.27

K

2.04

2.04

2.01

5.50

2.07

2.14

2.17

2.06

2.08

2.16

K

2.07

K

K

2.29

2.19

K

K

2.06

2.06

2.21

2.21

2.24

5.50

2.32

2.03

2.10

4.30

K

5.00

K 2.12

2.00

2.04

K

2.01

2.29

2.11

2.07

2.09

2.07

2.08

2.12 2.05

2.06

35

2.00

2.23

5.50

K

K

2.11 2.10

K

2.05

2.22

2A

K

K

K

K K 2.17

K

1.22

2B

K

K

K K

K K

K

2.00

2.07

33

1.35

K

2.33

5.00

31

5.00

2.35

2.31

6.00

Veldweg

2.14

2.14

2.07

2.09

2.04

2.24

2.34

2.08

K

K

2.33

2.38

K

2.08

2.07

2.31

K

K

K

K

2.15

2.09

2.33

2.36

2.10

2.10

29

1.33

2.19

2.19

2.32

2.12

2.15

K

2.21

2.26

2.11

2.18 2.10

2.12

2.21

2.20

2.22 2.23

2.40

2.12

2.09

2.13

2.21

2.16

2.17

2.00

2.20 2.64 2.34

2.09

2.20

2.19

K

2.54

2.16

2.22

2.20 2.19

bestaande boom bij bomen robuuste heesterbeplanting (nader te bepalen)

K K

2.05

4.30

2.18

K

K 2.25

27

1.74

2.29

2.11

2.03

1.36

5.43

2.20

2.22

K

2.05

K

2.08

2.05

2.03

2.11

2.13

K

2.06

2.21

2.12 BR

2.09 2.10

2.13

2.18

2.75

2.13

2.21

2.15

2.14

2.18

2.10

K

2.152.10

K

2.22

K

5.50

K

2.03

2.00

2.15

2.11

2.15

2.08

2.23

2.10

K

1.34

2.03

2.03

2.12

2.08

2.41

2.38

2.16

2.23

2.38 2.35

2.12

2.15

2.22

2.25 2.17

2.17 2.19

2.23

5.50

K

2.26

2.20

K

K K

K

K

1.05 2.20

K

2.19

2.18

2.25

K

K

2.47

2.18

23A

25

2.13

2.19

2.16

2.28

2.20

K K

K K 2.14

23

2.19

K

2.24

2.19

2.38

2.41

K

K

2.24

2.10

2.28

K

K K

2.26

2.20

2.27

2.26

K

2.21

2.17

2.13

2.38

2.43 2.40

K

K 2.40

K

2.26

2.27

groen parkeren

21

2.23

2.24

2.43

19

voetpad

2.26

2.17

2.05

K K

2.27 2.22 2.24

2.25

2.12

2.26

6.93

2.19

2.27

2.09

2.46

K

2.28

2.25

2.40

1.97 1.96 2.00

2.26

2.27

2.27

2.41

2.04

2.24

2.27

2.05

2.27 2.25

2.22

K

2.21

1.99

2.12 2.12

K

K

K

K

K K

K K

2.27 2.24

2.0

K

2.26

2.10 2.20

17

1.56

5

2.07

2.08

2.26

2.28

bestaande bomen in groenvak

15

5.00

2.11

2.37

2.27

0

.62

2.19

K

1.50

5.47

2.19

haag

1.02

2.26 2.25

2.30

K

K

K

K K

K K

K K K K 2.25

2.35

2.38

2.41

2.30

2.28

2.26

2.37 2.352.35

K

2.33

2.26

2.17

K

2.39

K

2.28

2.24 2.22

K

K K

2.35 2.372.39

2.27

2.49

13

2.37

2.25

K

K

K K

K K

K

K K

11

K

2.42

K

entree tuin K

K K

2.12

K

K

2.29

2.25 2.22

K

afzetpaal

K

K

K

K

K K

K

K

K

K

K

parkeerverbod K

K

K

K

9

K

2.23

2.36

K

K

K K

K

2.16

7

K

2.42 2.32

2.41

1.47

2.23

K

K

K

K

2.47

2.67

2.40

K

K

inrit

K

K

K

K

5

K K

K 2.30

2.27

2.27

2.36 2.34

K

K K K

K

K

K K

3

K

K 2.50

2.36

K

K

K

K

afzetpalen

2.42

2.39

K

K

2.36

2.38

K K

K

K

K

K

K

K

2.37

K

K

K

K

2.33

K

K

K

K

K

K

K

K

ingel

K K

Noorders

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

gel

rijbaan: straatbakstenen, kleur rood/bruin

K

Noorders in

K

voetpad: betontegels, kleur grijs

Afgedrukt op: vrijdag 19 december 2025 09:38:24 Locatie: d:\anacon-infra\bel 09-00 - reconstructie veldweg eemnes - 03 werkdocs\tekening\02 voorontwerp\01 verharding\bel 09-00 vo v3.dwg ISO Full Bleed A0 (841.00 X 1189.00 MM)

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/16559056/1