Bijlage 6
Tekst van het document
BIJLAGE 10 Ontwerp openbare infrastructuur binnen exploitatiegebied
Poort van Echt
Bijlage 6 Openbare infrastructuur
N
W
O 26.53 26.44
Z
VV
VV VV
V
V
VV VV V
V
VV
V
VV V
VV V
V
V
V
V
V
VV
V
V
VV
V
V
VV
V
V
VV VV
V
V
26.59
V
V
VV
27.15 27.15 26.79 26.95 26.96 26.93
27.24 26.67
26.86 26.87
27.25 27.04 26.50 27.10
Bu sp a 26.74
26.95
26.86
27.14
laa
ts
26.93 27.15 27.15 27.25
26.79
26.97 26.96 26.90
La
de
en
26.86 26.84 26.91
26.48
rke erp
26.48
n
26.95
27.23 27.14 27.14 27.15 27.13 26.98 26.91
27.17 27.26 27.16
lo
26.86 26.87
26.80
ss
en VV
26.96
26.05
VV
VV
VV
VV
27.24 27.13
27.11
V
26.56
V
V
V
VV VV
26.68
26.82
27.11 27.11 27.10 27.10
26.80
VV
26.99
V
V
VV V
V
VV
VV
V
V
V
V V
s gren
VV
VV
d.r. E.W.S. ontluch ting en K.B .
VV
tenbak
niet op
Vulpun
sel
.I+
Ontl. die
V
V
D.R
VV VV
VV
VV
V
V VV
V V
V V
V
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV V
V V
V V
V V
V V
V V
V
VV
V V
V V
VV VV V
VV
V
V
V
V
V
VV
VV
VV
VV
VV
VV
eg
VV
VV
VV
VV
VV
VV VV VV
VV VV
VV
VV VV
VV
VV
VV VV V
V
VV V
V
P6
VV
VV VV VV
VV VV VV VV
VV VV VV
VV VV V
V
V
V
V
VV V
V
V V
V
VV
VV
V
VV
V
Lop
VV
bouw
V
V
VV
VV VV VV
VV VV
VV VV
VV
VV
VV VV
V
V V
V
V
erw
V
V
V
V
VV
VV VV VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV VV VV
VV VV VV
VV VV
VV
V
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
V V
V V
V
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
V V
V
V
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
26.81 VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
V
VV
V
VV
VV
VV
VV
VV
V 26.93
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
V
VV
V
VV
VV
VV VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
26.87 V 26.90 26.95
26.89 26.90
26.93 26.94 26.84 26.83
26.91 26.98
26.83
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
V
26.64
26.87
26.78
26.87
26.78
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
26.74
26.74 VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV 26.64 VV
VV
VV
VV
26.85
26.71 26.77 VV 26.78 26.82
26.82 26.66
26.85 26.91
26.79
26.87
26.96
26.97 27.00 26.88
26.90 26.94 26.87
26.84
eg
ew llek
26.82 26.72
26.79
26.86
V
VV
26.68
VV
VV
26.93
VV
VV
26.60
V
VV
26.61
26.85 26.71 VV 26.70
VV
V
VV
VV
V
VV
VV
VV
VV
V
26.66
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
26.71
VV
VV
VV
VV
VV
V
VV
VV 26.82 26.90
VV
VV
26.83 26.67 V 26.64
26.79 V
26.76V 26.78
VV
VV
VV
26.89
VV
VV
VV VV
VV
VV
VV
VV
VV
26.62
26.6926.68
VV
26.87 26.84 26.94
26.74 26.69
V
26.80
VV
VV
V
26.96 27.04 26.79 26.7726.79 26.7626.78
VV
VV
VV
VV
26.76 26.75 26.72 26.85 26.72 26.6726.70 26.75 26.73
VV
VV
VV
26.69
V
VV
VV
26.59 26.63 26.60 26.60
26.83
26.79
26.9826.95 26.97 27.08
P6
VV V
V VV VV
VV
VV
26.64
26.60
V
27.04 27.03
26.96 26.98
VV
VV
VV
26.92 26.72
VV
VV
V
26.68 26.69 26.61
26.84
27.05
VV
V 26.86 VV
26.88
26.88
27.04 V
26.64
26.85
27.10 27.10 27.18
26.83
26.91 27.00 26.88 26.88
VV
26.88
26.93
26.98
26.93
27.23 27.12 27.23 27.22
V
27.12
27.10
VV
26.95
26.94 26.93 27.01
26.73 VV
V
26.97
VV
26.92 26.88
26.77
26.88 26.85 26.8526.83
26.91
27.00
27.17
27.09 26.99
26.98
26.87 26.86
26.60
26.85
27.00
VV
V
VV
VV
27.12 27.01 27.02
26.82 26.85
26.90 26.90 27.01 26.91
Aast
26.87
V
VV
26.98
VV
VV
V
26.96
VV
VV
VV
VV
VV
VV
27.07 27.05 27.14 27.03
26.96 26.95 26.96 26.92
VV
VV
VV
VV
27.08 27.07 27.16 27.05
VV
VV
VV
26.90
VV
VV
V
V VV 26.73
26.81
26.91
VV
VV
VV
VV
VV
V
27.06 26.97
VV
VV
VV
V
26.73
26.97
VV
VV
26.79 V V
VV
26.66
VV
VV
26.77 26.79 26.91 26.77 26.80 26.81
V
26.67
26.89
VV
VV
VV
V
26.79
VV 26.76
VV
VV
VV
V V 26.66
V
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
26.88 27.02
27.23
26.72 VV
VV
VV
VV
VV
VV
rweg
27.08
V VV 26.86
V
VV VV26.92
26.96
27.08 27.09
27.20
VV
VV
VV
26.67V 26.68 VV V VV 26.64
27.22
27.12 27.10
VV
V
VV
VV
VV
V
VV
V
VV
VV
VV
V VV26.77
V 26.78 VV
VV
V
VV
27.01 26.86
26.73
V
26.72
V
VV
V
26.87
26.85 26.74 26.82
26.72
26.74 26.88 26.78 26.77
26.83 V
V
VV
V
V
V
VV
VV
V
VV
VV
VV
VV
VV
26.77
26.78 VV 26.64
26.75 VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
26.68
26.76
26.83
26.73 26.79 VV 26.74 VV VV
VV
rge erbe 27.07
26.86
26.85
26.79 26.63
VV
VV
VV
VV
26.67
26.64 26.65
VV
V
VV
VV
VV
26.92 26.94
26.61 26.63
26.85
V
VV
V
VV
VV
VV
VV
VV
26.59
26.86 VV V 26.77
26.86
27.06 26.83
26.76
VV
26.85
27.06
VV V 26.90
VV
VV
26.65
26.57
V
26.96 26.85
26.87
VV
VV
26.92
26.96
27.05 27.10
26.96
26.83
27.03
g Aasterbergerwe
27.16
27.20
VV
26.97
26.90
27.18
27.09 27.08 27.17
26.78
VV
V
VV
VV
VV
VV
V
26.99
27.01
26.81
26.87
26.85
V
V V
V V
V V
26.77 26.76
VV 26.80 VV
27.09
27.17 27.19
26.99
V 26.88
VV
27.14
27.09
27.18
VV
26.85
27.17
27.10
27.13
26.86
26.89 VV
27.15 27.08 27.09
27.15 27.08 27.08
26.92 26.83
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
V
V
V
VV
V
VV
V
V
V
V
V
V
26.93
26.74
26.72
V
V V
26.55 26.80 26.72 26.66 26.68
V
V
26.98
26.87
26.60
26.57
26.72
V
V
26.92
VV
VV
V
V
V
VV
V
VV
V
VV
VV
V
VV
VV
V
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV VV 26.87 26.79
27.10 27.00 26.98 27.02
27.06
26.83
26.87
26.90 26.91
VV
VV
VV
VV
VV
27.03
27.05
27.02
27.05
26.87
VV
VV
VV
26.93
VV
V
26.83 26.81
V
26.89
26.86
26.90
27.11
26.97
26.94 26.96 26.94 26.94 27.04 26.97
26.98 27.01 26.99 26.93 26.97 26.98 27.10 26.99 27.01
26.92
26.97
26.95 26.96
26.95
26.90
26.85 26.87
VV
26.97
26.9826.98 26.98 27.01 26.92 V
VV
26.63 26.63 27.21
VV
27.02
26.64
VV
26.99
26.92
V
V
V
26.91 VV
26.95
ig elzijd d
26.82
26.95
VV
27.00
27.03 26.93 26.92 26.92
VV
V
26.89
27.03
27.01
26.86
26.94 26.95 26.95 26.95
VV V
VV
VV
V
V
VV
VV
V
V
VV
27.04 27.05
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
V
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
V
VV
VV
V
VV
VV
VV
VV
V
V
V
VV
VV
VV
VV
VV
V
VV
Dubb
V
VV
VV
26.79
26.97 26.96
26.98
nbor prijze 27.18
27.03
26.89
26.99
26.85 26.86 26.94 26.82
26.88
26.97 26.95
26.88
27.00
V
26.54 26.5026.56
26.73
26.63
VV
V
26.53
26.68 26.62 26.65
26.68 26.70
26.50 26.60 26.53 26.52 26.52 26.54
VV
V
27.12
VV
26.48
VV
V
V
VV
VV
VV
VV
26.86 26.83
26.92
V
VV
26.57
26.57
V
VV
VV
26.90 27.06
27.20
27.10 27.21 27.18 27.16 27.05
V
VV
VV
VV
26.90 26.86
27.14 27.10
27.10
27.21 27.15 27.13 27.22 27.11
V
VV
V
VV
26.88
27.47
27.23 27.34 27.19 27.21
26.99
VV
VV
V
VV
VV
26.81 26.79 26.63
26.55
26.72
VV
VV
26.56
26.69
26.99
VV
VV
VV
VV
VV
VV
27.27
27.12
VV
27.05 26.97
27.09 27.1627.14 27.24 27.34 27.31
27.27
26.93
27.01
V
26.67
26.85
27.23 27.22
VV
27.05
27.01
26.88 26.90 26.88 26.87
27.10
V
27.00 26.65
26.90 26.90 26.89 26.89 26.90
27.09
27.22 27.22 27.21
VV
VV
26.67
VV
V
VV
VV
VV
VV
VV
VV
V
26.95 26.97 27.04 27.05 27.07
26.87
26.87 26.87
26.94
27.00
VV
V
V
26.74
26.84
VV
26.97
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
26.89 26.87 26.92
V
V
VV
VV
VV
V
27.29
26.82
VV
V
V
V
V
VV
VV
27.24 27.22
27.21 27.23 27.23
27.20
V
V
V
V
VV
26.96 26.84
26.84 26.92 26.84 26.84
VV
VV
26.63
26.82 26.83 26.84 26.91
VV
26.82
26.77 26.69
26.63 26.74
VV
VV
VV
V
V
VV
26.67
26.75
V
VV
VV
V
V
26.47
26.97
27.19
V
V
26.81
hwa
27.01 27.00 26.95 26.92 27.01 27.24 26.89 27.12 27.13 s.k. 27.01 26.87 26.96 26.95 26.91
27.26
27.24 27.33 27.24 27.21 27.23 27.23 27.21 27.18 27.25 27.26 27.25 27.25 27.36 27.31 27.26 27.32
27.17
V
VV
VV
26.69
26.71
26.74
VV
VV
VV
V
V
V
VV
che hnis Tec te ruim
27.25
27.32 27.32
VV
VV
VV
27.27
27.28
27.29
VV
VV
27.07
26.84
26.80
VV
27.30
VV
V
VV
VV
V
VV
V
VV
V
VV
VV
VV
VV
V
VV
V
VV
VV
VV
VV
V
V
V
VV
V
26.77
VV
VV
V
VV
VV
VV
VV
26.58
26.81 26.82
V
V
V
VV
VV
VV
V
27.08
27.27
27.30
VV
VV
V
VV
VV
VV
VV
26.58
VV
27.33
27.20
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
27.21
VV
27.27 27.28
VV
VV
26.86 26.99 26.9626.91 26.89
VV
l
27.13
VV
VV
VV
V
VV
VV
27.20
VV
26.45
V
26.81
VV
VV
VV
VV
l/paa 27.33luchttabe27.38 27.25 27.28 27.21 27.29 P6
27.32
VV
VV
VV
V
VV
V
V
V
VV
VV
VV
VV
VV
V
26.64
VV
VV
V
V
VV
VV
V
26.31
VV
VV
VV
V
VV
V
V
VV
27.30 27.20
VV
VV
V
en Fiets- V
V
V
VV
27.19
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
VV
V
V
V
V
V
V
VV
VV
VV
26.79
g stallin motor V V
V
V
VV
VV
VV
VV
26.61
27.24
VV
VV
VV
VV
27.07 27.07
27.22
VV
VV
VV
VV
26.46
26.73 26.81 26.74
V
V
V
i
26.86
26.96
27.20
g
n di
VV
VV
Terras VV
26.66
VV
V
i le
s ng
26.96
26.88
27.15 27.25 27.24
VV
VV
VV
VV
26.71
VV
26.69
27.16 27.24 27.22
27.21 27.23
VV
VV
26.89
27.09 27.10 27.21
27.25
27.24
V
VV VV
VV
26.17
26.90 27.15
VV
V
VV VV
V
26.76 26.76
VV
VV
nn
pa
s og
ho
VV
26.95
27.19
VV
V
V
26.84
26.70 26.71
VV
V
VV
26.92
26.72 26.63 26.65
26.04
VV
26.52
VV
V
VV
26.95
26.25
26.62
VV
VV
V
V
26.79
26.64 26.56 26.57
VV
VV V
26.84
26.23
26.23
VV
V
VV
V
26.60
26.92 27.09
VV
VV
VV
26.78
V
V
27.08 27.13 27.24 27.21 27.25
VV
V
VV
26.32
26.97
Be
26.69 26.77
Datum: 16 maart 2021 Schaal 1:750