CConstaterende datEcht-Susteren
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 12

Commissie Omgeving 10 mei 2021, gemeente Echt-SusterenBij agendapunt: Project Hotelontwikkeling Poort van Echt - Aasterbergerweg. Projectbeschrijving en kredietaanvraag.2.806 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Bijlage 12 Grondexploitatiegebied faciliterende grondexploitatie BIJLAGE 3 Exploitatiegebied

Poort van Echt

N

W

O

Z 26.53 26.44 VV

VV VV

V

V

VV VV V

V

VV

V

VV V

VV V

V

V

V

V

V

VV

V

V

VV

V

V

VV

V

V

VV VV

V

V

26.59

V

V

VV

27.15 27.15 26.79 26.95 26.96 26.93

27.24 26.67

26.86 26.87

27.25 27.04 26.50 27.10

Bu sp a 26.74

26.95

26.86

27.14

laa

ts

26.93 27.15 27.15 27.25

26.79

26.97 26.96 26.90

La

de

en

26.86 26.84 26.91

26.48

rke erp

26.48

n

26.95

27.23 27.14 27.14 27.15 27.13 26.98 26.91

27.17 27.26 27.16

lo

26.86 26.87

26.80

ss

en VV

26.96

26.05

VV

VV

VV

VV

27.24 27.13

27.11

V

26.56

V

V

V

VV VV

26.68

26.82

27.11 27.11 27.10 27.10

26.80

VV

26.99

V

V

VV V

V

VV

VV

V

V

V

V V

s gren

VV

VV

d.r. E.W.S. ontluch ting en K.B .

VV

tenbak

niet op

Vulpun

sel

.I+

Ontl. die

V

V

D.R

VV VV

VV

VV

V

V VV

V V

V V

V

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV V

V V

V V

V V

V V

V V

V

VV

V V

V V

VV VV V

VV

V

V

V

V

V

VV

VV

VV

VV

VV

VV

eg

VV

VV

VV

VV

VV

VV VV VV

VV VV

VV

VV VV

VV

VV

VV VV V

V

VV V

V

P6

VV

VV VV VV

VV VV VV VV

VV VV VV

VV VV V

V

V

V

V

VV V

V

V V

V

VV

VV

V

VV

V

Lop

VV

bouw

V

V

VV

VV VV VV

VV VV

VV VV

VV

VV

VV VV

V

V V

V

V

erw

V

V

V

V

VV

VV VV VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV VV VV

VV VV VV

VV VV

VV

V

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

V V

V V

V

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

V V

V

V

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

26.81 VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

V

VV

V

VV

VV

VV

VV

VV

V 26.93

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

V

VV

V

VV

VV

VV VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

26.87 V 26.90 26.95

26.89 26.90

26.93 26.94 26.84 26.83

26.91 26.98

26.83

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

V

26.64

26.87

26.78

26.87

26.78

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

26.74

26.74 VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV 26.64 VV

VV

VV

VV

26.85

26.71 26.77 VV 26.78 26.82

26.82 26.66

26.85 26.91

26.79

26.87

26.96

26.97 27.00 26.88

26.90 26.94 26.87

26.84

eg

ew llek

26.82 26.72

26.79

26.86

V

VV

26.68

VV

VV

26.93

VV

VV

26.60

V

VV

26.61

26.85 26.71 VV 26.70

VV

V

VV

VV

V

VV

VV

VV

VV

V

26.66

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

26.71

VV

VV

VV

VV

VV

V

VV

VV 26.82 26.90

VV

VV

26.83 26.67 V 26.64

26.79 V

26.76V 26.78

VV

VV

VV

26.89

VV

VV

VV VV

VV

VV

VV

VV

VV

26.62

26.6926.68

VV

26.87 26.84 26.94

26.74 26.69

V

26.80

VV

VV

V

26.96 27.04 26.79 26.7726.79 26.7626.78

VV

VV

VV

VV

26.76 26.75 26.72 26.85 26.72 26.6726.70 26.75 26.73

VV

VV

VV

26.69

V

VV

VV

26.59 26.63 26.60 26.60

26.83

26.79

26.9826.95 26.97 27.08

P6

VV V

V VV VV

VV

VV

26.64

26.60

V

27.04 27.03

26.96 26.98

VV

VV

VV

26.92 26.72

VV

VV

V

26.68 26.69 26.61

26.84

27.05

VV

V 26.86 VV

26.88

26.88

27.04 V

26.64

26.85

27.10 27.10 27.18

26.83

26.91 27.00 26.88 26.88

VV

26.88

26.93

26.98

26.93

27.23 27.12 27.23 27.22

V

27.12

27.10

VV

26.95

26.94 26.93 27.01

26.73 VV

V

26.97

VV

26.92 26.88

26.77

26.88 26.85 26.8526.83

26.91

27.00

27.17

27.09 26.99

26.98

26.87 26.86

26.60

26.85

27.00

VV

V

VV

VV

27.12 27.01 27.02

26.82 26.85

26.90 26.90 27.01 26.91

Aast

26.87

V

VV

26.98

VV

VV

V

26.96

VV

VV

VV

VV

VV

VV

27.07 27.05 27.14 27.03

26.96 26.95 26.96 26.92

VV

VV

VV

VV

27.08 27.07 27.16 27.05

VV

VV

VV

26.90

VV

VV

V

V VV 26.73

26.81

26.91

VV

VV

VV

VV

VV

V

27.06 26.97

VV

VV

VV

V

26.73

26.97

VV

VV

26.79 V V

VV

26.66

VV

VV

26.77 26.79 26.91 26.77 26.80 26.81

V

26.67

26.89

VV

VV

VV

V

26.79

VV 26.76

VV

VV

VV

V V 26.66

V

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

26.88 27.02

27.23

26.72 VV

VV

VV

VV

VV

VV

rweg

27.08

V VV 26.86

V

VV VV26.92

26.96

27.08 27.09

27.20

VV

VV

VV

26.67V 26.68 VV V VV 26.64

27.22

27.12 27.10

VV

V

VV

VV

VV

V

VV

V

VV

VV

VV

V VV26.77

V 26.78 VV

VV

V

VV

27.01 26.86

26.73

V

26.72

V

VV

V

26.87

26.85 26.74 26.82

26.72

26.74 26.88 26.78 26.77

26.83 V

V

VV

V

V

V

VV

VV

V

VV

VV

VV

VV

VV

26.77

26.78 VV 26.64

26.75 VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

26.68

26.76

26.83

26.73 26.79 VV 26.74 VV VV

VV

rge erbe 27.07

26.86

26.85

26.79 26.63

VV

VV

VV

VV

26.67

26.64 26.65

VV

V

VV

VV

VV

26.92 26.94

26.61 26.63

26.85

V

VV

V

VV

VV

VV

VV

VV

26.59

26.86 VV V 26.77

26.86

27.06 26.83

26.76

VV

26.85

27.06

VV V 26.90

VV

VV

26.65

26.57

V

26.96 26.85

26.87

VV

VV

26.92

26.96

27.05 27.10

26.96

26.83

27.03

g Aasterbergerwe

27.16

27.20

VV

26.97

26.90

27.18

27.09 27.08 27.17

26.78

VV

V

VV

VV

VV

VV

V

26.99

27.01

26.81

26.87

26.85

V

V V

V V

V V

26.77 26.76

VV 26.80 VV

27.09

27.17 27.19

26.99

V 26.88

VV

27.14

27.09

27.18

VV

26.85

27.17

27.10

27.13

26.86

26.89 VV

27.15 27.08 27.09

27.15 27.08 27.08

26.92 26.83

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

V

V

V

VV

V

VV

V

V

V

V

V

V

26.93

26.74

26.72

V

V V

26.55 26.80 26.72 26.66 26.68

V

V

26.98

26.87

26.60

26.57

26.72

V

V

26.92

VV

VV

V

V

V

VV

V

VV

V

VV

VV

V

VV

VV

V

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV VV 26.87 26.79

27.10 27.00 26.98 27.02

27.06

26.83

26.87

26.90 26.91

VV

VV

VV

VV

VV

27.03

27.05

27.02

27.05

26.87

VV

VV

VV

26.93

VV

V

26.83 26.81

V

26.89

26.86

26.90

27.11

26.97

26.94 26.96 26.94 26.94 27.04 26.97

26.98 27.01 26.99 26.93 26.97 26.98 27.10 26.99 27.01

26.92

26.97

26.95 26.96

26.95

26.90

26.85 26.87

VV

26.97

26.9826.98 26.98 27.01 26.92 V

VV

26.63 26.63 27.21

VV

27.02

26.64

VV

26.99

26.92

V

V

V

26.91 VV

26.95

ig elzijd d

26.82

26.95

VV

27.00

27.03 26.93 26.92 26.92

VV

V

26.89

27.03

27.01

26.86

26.94 26.95 26.95 26.95

VV V

VV

VV

V

V

VV

VV

V

V

VV

27.04 27.05

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

V

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

V

VV

VV

V

VV

VV

VV

VV

V

V

V

VV

VV

VV

VV

VV

V

VV

Dubb

V

VV

VV

26.79

26.97 26.96

26.98

nbor prijze 27.18

27.03

26.89

26.99

26.85 26.86 26.94 26.82

26.88

26.97 26.95

26.88

27.00

V

26.54 26.5026.56

26.73

26.63

VV

V

26.53

26.68 26.62 26.65

26.68 26.70

26.50 26.60 26.53 26.52 26.52 26.54

VV

V

27.12

VV

26.48

VV

V

V

VV

VV

VV

VV

26.86 26.83

26.92

V

VV

26.57

26.57

V

VV

VV

26.90 27.06

27.20

27.10 27.21 27.18 27.16 27.05

V

VV

VV

VV

26.90 26.86

27.14 27.10

27.10

27.21 27.15 27.13 27.22 27.11

V

VV

V

VV

26.88

27.47

27.23 27.34 27.19 27.21

26.99

VV

VV

V

VV

VV

26.81 26.79 26.63

26.55

26.72

VV

VV

26.56

26.69

26.99

VV

VV

VV

VV

VV

VV

27.27

27.12

VV

27.05 26.97

27.09 27.1627.14 27.24 27.34 27.31

27.27

26.93

27.01

V

26.67

26.85

27.23 27.22

VV

27.05

27.01

26.88 26.90 26.88 26.87

27.10

V

27.00 26.65

26.90 26.90 26.89 26.89 26.90

27.09

27.22 27.22 27.21

VV

VV

26.67

VV

V

VV

VV

VV

VV

VV

VV

V

26.95 26.97 27.04 27.05 27.07

26.87

26.87 26.87

26.94

27.00

VV

V

V

26.74

26.84

VV

26.97

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

26.89 26.87 26.92

V

V

VV

VV

VV

V

27.29

26.82

VV

V

V

V

V

VV

VV

27.24 27.22

27.21 27.23 27.23

27.20

V

V

V

V

VV

26.96 26.84

26.84 26.92 26.84 26.84

VV

VV

26.63

26.82 26.83 26.84 26.91

VV

26.82

26.77 26.69

26.63 26.74

VV

VV

VV

V

V

VV

26.67

26.75

V

VV

VV

V

V

26.47

26.97

27.19

V

V

26.81

hwa

27.01 27.00 26.95 26.92 27.01 27.24 26.89 27.12 27.13 s.k. 27.01 26.87 26.96 26.95 26.91

27.26

27.24 27.33 27.24 27.21 27.23 27.23 27.21 27.18 27.25 27.26 27.25 27.25 27.36 27.31 27.26 27.32

27.17

V

VV

VV

26.69

26.71

26.74

VV

VV

VV

V

V

V

VV

che hnis Tec te ruim

27.25

27.32 27.32

VV

VV

VV

27.27

27.28

27.29

VV

VV

27.07

26.84

26.80

VV

27.30

VV

V

VV

VV

V

VV

V

VV

V

VV

VV

VV

VV

V

VV

V

VV

VV

VV

VV

V

V

V

VV

V

26.77

VV

VV

V

VV

VV

VV

VV

26.58

26.81 26.82

V

V

V

VV

VV

VV

V

27.08

27.27

27.30

VV

VV

V

VV

VV

VV

VV

26.58

VV

27.33

27.20

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

27.21

VV

27.27 27.28

VV

VV

26.86 26.99 26.9626.91 26.89

VV

l

27.13

VV

VV

VV

V

VV

VV

27.20

VV

26.45

V

26.81

VV

VV

VV

VV

l/paa 27.33luchttabe27.38 27.25 27.28 27.21 27.29 P6

27.32

VV

VV

VV

V

VV

V

V

V

VV

VV

VV

VV

VV

V

26.64

VV

VV

V

V

VV

VV

V

26.31

VV

VV

VV

V

VV

V

V

VV

27.30 27.20

VV

VV

V

en Fiets- V

V

V

VV

27.19

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

VV

V

V

V

V

V

V

VV

VV

VV

26.79

g stallin motor V V

V

V

VV

VV

VV

VV

26.61

27.24

VV

VV

VV

VV

27.07 27.07

27.22

VV

VV

VV

VV

26.46

26.73 26.81 26.74

V

V

V

i

26.86

26.96

27.20

g

n di

VV

VV

Terras VV

26.66

VV

V

i le

s ng

26.96

26.88

27.15 27.25 27.24

VV

VV

VV

VV

26.71

VV

26.69

27.16 27.24 27.22

27.21 27.23

VV

VV

26.89

27.09 27.10 27.21

27.25

27.24

V

VV VV

VV

26.17

26.90 27.15

VV

V

VV VV

V

26.76 26.76

VV

VV

nn

pa

s og

ho

VV

26.95

27.19

VV

V

V

26.84

26.70 26.71

VV

V

VV

26.92

26.72 26.63 26.65

26.04

VV

26.52

VV

V

VV

26.95

26.25

26.62

VV

VV

V

V

26.79

26.64 26.56 26.57

VV

VV V

26.84

26.23

26.23

VV

V

VV

V

26.60

26.92 27.09

VV

VV

VV

26.78

V

V

27.08 27.13 27.24 27.21 27.25

VV

V

VV

26.32

26.97

Be

26.69 26.77

Datum: 16 maart 2021 Schaal 1:750

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api1.ibabs.eu/publicdownload.aspx?site=EchtSusteren&id=c484b66e-eecc-492b-88ad-f8ee076abc8b