CConstaterende datDronten
Koppel je AI →
Document · PDF

c831ea40-70dd-4e25-bb24-d805604b2d8f.pdf

Raadsvergadering 29 februari 2024, gemeente DrontenBij agendapunt: 7.a: AKKOORD Raadsvoorstel Bestemmingsplan ‘’Dronten – Roggebotweg 22 (D4020)"27.837 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 4 van 4

16

12

VERWERKING VAN TABAK

160 17

120 13

Tabaksverwerkende industrie VERVAARDIGING VAN TEXTIEL

4.1

171 172

131 132

3.2

1562

1571

1572 1581

1582 1583

1584

1585 1586

1587 1589 1589.1 1589.2

1591 1592

1062

1091

1092 1071

1072 1081

10821

1073 1083

108401 1089

110101 110102

173 174, 175 1751 176, 177

133 139 1393 139, 143

Bewerken en spinnen van textielvezels Weven van textiel: 1. aantal weefgetouwen < 50 2. aantal weefgetouwen >= 50 Textielveredelingsbedrijven Vervaardiging van textielwaren Tapijt-, kokos- en vloermattenfabrieken Vervaardiging van gebreide en gehaakte stoffen en artikelen

18

14

VERVAARDIGING VAN KLEDING: BEREIDEN EN VERVEN VAN BONT

181 182 183

141

Vervaardiging kleding van leer Vervaardiging van kleding en -toebehoren (exclusief van leer) Bereiden en verven van bont, vervaardiging van artikelen van bont

142, 151

3.2 2 4.2 4.1 4.1 4.1 4.2 5.2 5.2 4.2 5.2 4.1 4.2 4.1 2 3.2 3.2 5.1 5.2 5.1 3.2 2 4.2 3.2 2 3.1 5.1 3.2 4.1 4.1 4.1 4.1 4.2 4.2 4.1 4.2 2 4.2 4.2 3.2

3.2 4.2 3.1 3.1 4.1 3.1

3.1 2 3.1

VNG-bestand categorale bedrijfsindeling 2009 (planologische selectie)

blz. 3

SBI-CODE 1993 19

SBI-CODE 2008 15

CAT

191 192 193

151, 152 151 152

Lederfabrieken Lederwarenfabrieken (exclusief kleding en schoeisel) Schoenenfabrieken

20

16

HOUTINDUSTRIE EN VERVAARDIGING ARTIKELEN VAN HOUT, RIET, KURK E.D.

2010.1 2010.2

16101 16102

Houtzagerijen Houtconserveringsbedrijven: 1. met creosootolie 2. met zoutoplossingen Fineer- en plaatmaterialenfabrieken 1. Timmerwerkfabrieken, vervaardiging overige artikelen van hout 2 2. Timmerwerkfabrieken, vervaardiging overige artikelen van hout, p.o. < 200 m Kurkwaren-, riet- en vlechtwerkfabrieken

VERVAARDIGING VAN LEER EN LEDERWAREN (EXCLUSIEF KLEDING)

202 203, 204, 205 203, 204, 205 205

162902

21

17

VERVAARDIGING VAN PAPIER, KARTON EN PAPIER- EN KARTONWAREN

2111 2112

1711 1712

Vervaardiging van pulp Papier- en kartonfabrieken: 1. p.c. < 3 t/u 2. p.c. 3 - 15 t/u 3. p.c. >= 15 t/u Papier- en kartonwarenfabrieken Golfkartonfabrieken: 1. p.c. < 3 t/u 2. p.c. >= 3 t/u

212 2121.2

1621 162

OMSCHRIJVING

172 17212

22

58

UITGEVERIJEN, DRUKKERIJEN EN REPRODUCTIE VAN OPGENOMEN MEDIA

221 2221 2222 2222.6 2223

581 1811 1812 18129 1814

2224 2225 223

1813 1814 182

Uitgeverijen (kantoren) Drukkerijen van dagbladen Drukkerijen (vlak- en rotatie-diepdrukkerijen) Kleine drukkerijen en kopieerinrichtingen Grafische afwerking Binderijen Grafische reproductie en zetten Overige grafische activiteiten Reproductiebedrijven opgenomen media

23

19

AARDOLIE- EN STEENKOOLVERWERKINGSINDUSTRIE BEWERKING SPLIJT- EN KWEEKSTOFFEN

231 2320.1 2320.2

191 19201 19202

Cokesfabrieken Aardolieraffinaderijen Smeeroliën- en vettenfabrieken Recyclingbedrijven voor afgewerkte olie Aardolieproductenfabrieken niet eerder genoemd.

24

20

VERVAARDIGING VAN CHEMISCHE PRODUCTEN

2411

2011

Vervaardiging van industriële gassen: 1. luchtscheidingsinstallatie v.c. >= 10 t/d lucht 2. overige gassenfabrieken, niet explosief 3. overige gassenfabrieken, explosief Kleur- en verfstoffenfabrieken Anorganische chemische grondstoffenfabrieken: 1. niet vallend onder "post-Seveso-richtlijn" 2. vallend onder "post-Seveso-richtlijn" Organische chemische grondstoffenfabrieken: 1. niet vallend onder "post-Seveso-richtlijn" 2. vallend onder "post-Seveso-richtlijn" Methanolfabrieken: 1. p.c. < 100.000 t/j 2. p.c. >= 100.000 t/j Vetzuren en alkanolenfabrieken (niet synthetisch): 1. p.c. < 50.000 t/j 2. p.c. >= 50.000 t/j Kunstmeststoffenfabrieken Kunstharsenfabrieken e.d.

2412 2413

2414.1

2414.2

2415 2416

2012

20141

20149

2015 2016

4.2 3.1 3.1

3.2 4.1 3.1 3.2 3.2 3.1 2

4.1 3.1 4.1 4.2 3.2 3.2 4.1

1 3.2 3.2 2 1 2 2 2 1

5.3 6 3.2 4.2 4.2

5.2 5.1 5.1 4.1 4.2 5.3 4.2 5.3 4.1 4.2 4.2 5.1 5.1 5.2

VNG-bestand categorale bedrijfsindeling 2009 (planologische selectie)

blz. 4

SBI-CODE 1993

SBI-CODE 2008

CAT

242

202

OMSCHRIJVING

2464 2466

205902 205903

247

2060

Landbouwchemicaliënfabrieken: 1. fabricage 2. formulering en afvullen Verf,- lak- en vernisfabrieken Farmaceutische grondstoffenfabrieken: 1. p.c. < 1.000 t/j 2. p.c. >= 1.000 t/j Farmaceutische productenfabrieken: 1. formulering en afvullen geneesmiddelen 2. verbandmiddelenfabrieken Zeep-, was- en reinigingsmiddelenfabrieken Parfumerie- en cosmeticafabrieken Kruit-, vuurwerk- en springstoffenfabrieken Lijm- en plakmiddelenfabrieken: 1. zonder dierlijke grondstoffen 2. met dierlijke grondstoffen Fotochemische productenfabrieken Chemische kantoorbenodigdhedenfabrieken Overige chemische productenfabrieken n.e.g. Kunstmatige synthetische garen- en vezelfabrieken

25

22

VERVAARDIGING VAN PRODUCTEN VAN RUBBER EN KUNSTSTOF

2511 2512

221101 221102

Rubberbandenfabrieken Loopvlakvernieuwingsbedrijven: 1. vloeroppervlakte < 100 m² 2. vloeroppervlakte > 100 m² Rubber-artikelenfabrieken Kunststofverwerkende bedrijven: 1. zonder fenolharsen 2. met fenolharsen 3. productie van verpakkingsmaterialen en assemblage van kunststof bouwmaterialen

243 2441

2442

2451 2452 2461 2462

2513 252

203 2110

2120

2041 2042 2051 2052

2219 222

26

23

VERVAARDIGING VAN GLAS, AARDEWERK, CEMENT-, KALK- EN GIPSPRODUCTEN

261

231

Glasfabrieken: 1. glas en glasproducten, p.c. < 5.000 t/j 2. glas en glasproducten, p.c. >= 5.000 t/j 3. glaswol en glasvezels, p.c. < 5.000 t/j 4. glaswol en glasvezels, p.c. >= 5.000 t/j Glasbewerkingsbedrijven Aardewerkfabrieken: 1. vermogen elektrische ovens totaal < 40 kW 2. vermogen elektrische ovens totaal >= 40 kW Baksteen- en baksteenelementenfabrieken Dakpannenfabrieken Cementfabrieken: 1. p.c. < 100.000 t/j 2. p.c. >= 100.000 t/j Kalkfabrieken: 1. p.c. < 100.000 t/j 2. p.c. >= 100.000 t/j Gipsfabrieken: 1. p.c. < 100.000 t/j 2. p.c. >= 100.000 t/j Betonwarenfabrieken: 1. zonder persen, triltafels en bekistingstrillers 2. met persen, triltafels of bekistingstrillers, p.c. < 100 t/d 3. met persen, triltafels of bekistingstrillers, p.c. >= 100 t/d Kalkzandsteenfabrieken: 1. p.c. < 100.000 t/j 2. p.c. >= 100.000 t/j Mineraalgebonden bouwplatenfabrieken Betonmortelcentrales: 1. p.c. < 100 t/u 2. p.c. >= 100 t/u Vervaardiging van producten van beton, (vezel)cement en gips: 1. p.c. < 100 t/d 2. p.c. >= 100 t/d

2615 262, 263

231 232, 234

264

233

2651

2351

2652

2653

2661.1

2661.2

2662 2663, 2664

2665, 2666

235201

235202

23611

23612

2362 2363, 2364

2365, 2369

5.3 5.1 4.2 4.2 5.1 3.1 2 4.2 4.2 5.3 3.2 5.1 3.2 3.1 4.1 4.2

4.2 3.1 4.1 3.2 4.1 4.2 3.1

3.2 4.2 4.2 5.1 3.1 2 3.2 4.1 4.1 5.1 5.3 4.1 5.3 4.1 5.1 4.1 4.2 5.2 3.2 4.2 3.2 3.2 4.2 3.2 4.2

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://gemeenteraad.dronten.nl/api//v1/meetings/1020/documents/2371