CConstaterende datDinkelland
Koppel je AI →
Document · PDF

samenvatting 20240621 Rioolheffing_lineair_gemeente Dinkelland Versie WRP.pdf

Gemeenteraad 22 oktober 2024, gemeente DinkellandBij agendapunt: 10: Voorstel inzake vaststellen Water- en Rioleringsprogramma 2025-2030722 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

€ 290

€ 301

€ 304

€ 307

€ 310

€ 318

€ 326

€ 334

€ 349

€ 412

€ 394

€ 418

€ 424

€ 430

€ 436

2043

€ 281

2028

€300

2027

€350

€ 378

€ 363

€ 406

2042

€400

€ 400

2041

€450

2040

3,00% 2024

2039

€500

2038

Verloop rioolheffing

0

2037

Rente Startjaar

Rioolheffingsberekening gemeente Dinkelland

2036

Planperiode 2025-2030 Aantal heffingseenheden toename/jaar

€250 €200 €150 €100 €50

Jaar

2024

Inkomsten Rekeneenheden voor kostendekkende rioolheffing Toename aantal aansluitingen Tarief rioolheffing

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

2033

2034

2035

2036

2037

2035

2034

2033

2032

2031

2030

2029

2026

2025

2024

€-

2038

2039

2040

2041

2042

2043

11.913

11.913

11.913

11.913

11.913

11.913

11.913

11.913

11.913

11.913

11.913

11.913

11.913

11.913

11.913

11.913

11.913

11.913

11.913

11.913

€ 280,60

€ 290,42

€ 300,59

€ 303,59

€ 306,63

€ 309,69

€ 317,75

€ 326,01

€ 334,48

€ 348,53

€ 363,17

€ 378,42

€ 394,32

€ 400,03

€ 405,84

€ 411,72

€ 417,69

€ 423,75

€ 429,89

€ 436,12

€ 3.342.759

€ 3.459.756

€ 3.580.847

€ 3.616.655

€ 3.652.822

€ 3.689.350

€ 3.785.273

€ 3.883.690

€ 3.984.666

€ 4.152.022

€ 4.326.407

€ 4.508.116

€ 4.697.457

€ 4.765.570

€ 4.834.671

€ 4.904.774

€ 4.975.893

€ 5.048.044

€ 5.121.240

€ 5.195.498

Totaal kapitaallasten

1.219.340

1.306.103

1.571.257

1.833.826

2.081.549

2.188.906

2.261.632

2.359.498

2.424.270

2.475.468

2.557.486

2.639.628

2.721.959

2.795.406

2.823.432

2.864.276

2.834.191

2.881.773

2.933.591

2.973.523

Subtotaal exploitatie

1.442.093

1.576.995

1.576.995

1.576.995

1.576.995

1.526.995

1.526.995

1.526.995

1.526.995

1.526.995

1.526.995

1.526.995

1.526.995

1.526.995

1.526.995

1.526.995

1.526.995

1.526.995

1.526.995

1.526.995

163.166 111.255376.874 30.210-

163.166 111.255376.874

163.166 111.255376.874

163.166 111.255376.874

163.166 111.255376.874

163.166 111.255376.874

163.166 111.255376.874

163.166 111.255376.874

163.166 111.255376.874

163.166 111.255376.874

163.166 111.255376.874

163.166 111.255376.874

163.166 111.255376.874

163.166 111.255376.874

163.166 111.255376.874

163.166 111.255376.874

163.166 111.255376.874

163.166 111.255376.874

163.166 111.255376.874

163.166 111.255376.874

Totaal (B)

3.060.008

3.423.138

3.688.292

3.950.861

4.198.584

4.255.941

4.328.667

4.426.533

4.491.305

4.542.503

4.624.521

4.706.663

4.788.994

4.862.441

4.890.467

4.931.311

4.901.226

4.948.808

5.000.626

5.040.558

Inkomsten-Uitgaven (A-B)

282.751

36.617

-107.445

-334.206

-545.762

-566.591

-543.394

-542.842

-506.638

-390.481

-298.113

-198.547

-91.537

-96.871

-55.796

-26.537

74.668

99.236

120.614

154.940

Stand Voorziening Riolering Stand voorziening begin jaar Dotatie/onttrekking voorziening Stand voorziening eind jaar

4.139.000 282.751 4.421.751

4.421.751 36.617 4.458.368

4.458.368 107.4454.350.924

4.350.924 334.2064.016.718

4.016.718 545.7623.470.956

3.470.956 566.5912.904.366

2.904.366 543.3942.360.972

2.360.972 542.8421.818.130

1.818.130 506.6381.311.491

1.311.491 390.481921.011

921.011 298.113622.897

622.897 198.547424.350

424.350 91.537332.814

332.814 96.871235.943

235.943 55.796180.147

180.147 26.537153.610

153.610 74.668 228.277

228.277 99.236 327.513

327.513 120.614 448.128

448.128 154.940 603.068

Totaal (A) Uitgaven

Verdere Uitgaven: BTW Rente correctie Overhead Dekking reserve MOP

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://gemeenteraad.dinkelland.nl/api/v1/meetings/850/documents/22572