samenvatting 20240621 Rioolheffing_lineair_gemeente Dinkelland Versie WRP.pdf
Tekst van het document
€ 290
€ 301
€ 304
€ 307
€ 310
€ 318
€ 326
€ 334
€ 349
€ 412
€ 394
€ 418
€ 424
€ 430
€ 436
2043
€ 281
2028
€300
2027
€350
€ 378
€ 363
€ 406
2042
€400
€ 400
2041
€450
2040
3,00% 2024
2039
€500
2038
Verloop rioolheffing
0
2037
Rente Startjaar
Rioolheffingsberekening gemeente Dinkelland
2036
Planperiode 2025-2030 Aantal heffingseenheden toename/jaar
€250 €200 €150 €100 €50
Jaar
2024
Inkomsten Rekeneenheden voor kostendekkende rioolheffing Toename aantal aansluitingen Tarief rioolheffing
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
2033
2034
2035
2036
2037
2035
2034
2033
2032
2031
2030
2029
2026
2025
2024
€-
2038
2039
2040
2041
2042
2043
11.913
11.913
11.913
11.913
11.913
11.913
11.913
11.913
11.913
11.913
11.913
11.913
11.913
11.913
11.913
11.913
11.913
11.913
11.913
11.913
€ 280,60
€ 290,42
€ 300,59
€ 303,59
€ 306,63
€ 309,69
€ 317,75
€ 326,01
€ 334,48
€ 348,53
€ 363,17
€ 378,42
€ 394,32
€ 400,03
€ 405,84
€ 411,72
€ 417,69
€ 423,75
€ 429,89
€ 436,12
€ 3.342.759
€ 3.459.756
€ 3.580.847
€ 3.616.655
€ 3.652.822
€ 3.689.350
€ 3.785.273
€ 3.883.690
€ 3.984.666
€ 4.152.022
€ 4.326.407
€ 4.508.116
€ 4.697.457
€ 4.765.570
€ 4.834.671
€ 4.904.774
€ 4.975.893
€ 5.048.044
€ 5.121.240
€ 5.195.498
Totaal kapitaallasten
1.219.340
1.306.103
1.571.257
1.833.826
2.081.549
2.188.906
2.261.632
2.359.498
2.424.270
2.475.468
2.557.486
2.639.628
2.721.959
2.795.406
2.823.432
2.864.276
2.834.191
2.881.773
2.933.591
2.973.523
Subtotaal exploitatie
1.442.093
1.576.995
1.576.995
1.576.995
1.576.995
1.526.995
1.526.995
1.526.995
1.526.995
1.526.995
1.526.995
1.526.995
1.526.995
1.526.995
1.526.995
1.526.995
1.526.995
1.526.995
1.526.995
1.526.995
163.166 111.255376.874 30.210-
163.166 111.255376.874
163.166 111.255376.874
163.166 111.255376.874
163.166 111.255376.874
163.166 111.255376.874
163.166 111.255376.874
163.166 111.255376.874
163.166 111.255376.874
163.166 111.255376.874
163.166 111.255376.874
163.166 111.255376.874
163.166 111.255376.874
163.166 111.255376.874
163.166 111.255376.874
163.166 111.255376.874
163.166 111.255376.874
163.166 111.255376.874
163.166 111.255376.874
163.166 111.255376.874
Totaal (B)
3.060.008
3.423.138
3.688.292
3.950.861
4.198.584
4.255.941
4.328.667
4.426.533
4.491.305
4.542.503
4.624.521
4.706.663
4.788.994
4.862.441
4.890.467
4.931.311
4.901.226
4.948.808
5.000.626
5.040.558
Inkomsten-Uitgaven (A-B)
282.751
36.617
-107.445
-334.206
-545.762
-566.591
-543.394
-542.842
-506.638
-390.481
-298.113
-198.547
-91.537
-96.871
-55.796
-26.537
74.668
99.236
120.614
154.940
Stand Voorziening Riolering Stand voorziening begin jaar Dotatie/onttrekking voorziening Stand voorziening eind jaar
4.139.000 282.751 4.421.751
4.421.751 36.617 4.458.368
4.458.368 107.4454.350.924
4.350.924 334.2064.016.718
4.016.718 545.7623.470.956
3.470.956 566.5912.904.366
2.904.366 543.3942.360.972
2.360.972 542.8421.818.130
1.818.130 506.6381.311.491
1.311.491 390.481921.011
921.011 298.113622.897
622.897 198.547424.350
424.350 91.537332.814
332.814 96.871235.943
235.943 55.796180.147
180.147 26.537153.610
153.610 74.668 228.277
228.277 99.236 327.513
327.513 120.614 448.128
448.128 154.940 603.068
Totaal (A) Uitgaven
Verdere Uitgaven: BTW Rente correctie Overhead Dekking reserve MOP