Omgevingsplan De Mors 105 Bijlagen bij planregels
Tekst van het document
Status: vastgesteld TAM-Omgevingsplan Hoofdstuk 22w Ootmarsum, De Mors 155 Status: vastgesteld Datum: IMRO-Code: NL.IMRO.1774.TAMGKOOTMDEMORS155- VG01 Auteur(s):
Hoofdstuk 22w Ootmarsum, De Mors 155 Inhoudsopgave Bijlagen bij planregels 3 Bijlage 1 Begripsbepalingen 4 Bijlage 2 Staat van Bedrijfsactiviteiten 13 Bijlage 3 Landschapsplan 23 2 TAM-Omgevingsplan Hoofdstuk 22w Ootmarsum, De Mors 155 Bijlagen bij planregels TAM-Omgevingsplan Hoofdstuk 22w Ootmarsum, De Mors 155 3 Bijlage 1 Begripsbepalingen 4 TAM-Omgevingsplan Hoofdstuk 22w Ootmarsum, De Mors 155 Begripsbepalingen 1 Aanvullende begripsbepalingen Voor toepassing van dit omgevingsplan gelden de volgende begripsbepalingen; 2 Plan het TAM-omgevingsplan "TAM-Omgevingsplan Hoofdstuk 22w Ootmarsum, De Mors 155" met NL.IMRO.1774.TAMGKOOTMDEMORS155-VG01 van de gemeente Dinkelland; 3 aan-huis-verbonden beroep een beroep of het beroepsmatig verlenen van diensten op administratief, juridisch, medisch, therapeutisch, kunstzinnig, ontwerptechnisch, of hiermee gelijk te stellen gebied, uitgezonderd prostitutie, dat in of bij een woonhuis wordt uitgeoefend door de gebruiker, waarbij het woonhuis in overwegende mate de woonfunctie behoudt en dat een ruimtelijke uitwerking of uitstraling heeft die met de woonfunctie in overeenstemming is; 4 aanduiding een geometrisch bepaald vlak of figuur, waarmee gronden zijn aangeduid, waar ingevolge de regels regels worden gesteld ten aanzien van het gebruik en/of het bebouwen van deze gronden; 5 aanduidingsgrens de grens van een aanduiding indien het een
vlak betreft; 6 archeologische waarde de aan een gebied toegekende waarde gebaseerd op de kennis en studie van de in dat gebied voorkomende overblijfselen van menselijke aanwezigheid of activiteit uit oude tijden; 7 bebouwing één of meer gebouwen en/of bouwwerken geen gebouwen zijnde; 8 bebouwingspercentage een in de regels aangegeven percentage dat de grootte aangeeft van het deel van een bouwperceel dat ten hoogste mag worden bebouwd; 9 bed-and-breakfast het bieden van, ten opzichte van het hoofdgebruik ondergeschikte, mogelijkheid tot recreatief nachtverblijf en ontbijt binnen de woning aan personen die hun hoofdverblijf elders hebben; 10 bedrijf een onderneming gericht op het bedrijfsmatig voortbrengen, vervaardigen, bewerken, opslaan en/of herstellen van goederen dan wel het bedrijfsmatig verlenen van diensten; 11 bedrijfsgebouw een gebouw, geen bedrijfswoning zijnde, dat dient voor de uitoefening van een bedrijf; 12 bedrijfsmatig gericht op het behalen van winst; 13 bedrijfsmatige kamerverhuur een samenstel van verblijfsruimten, uitsluitend of mede bestemd of gebruikt om daarin aan anderen dan de rechthebbende en de personen behorende tot diens huishouden, woonverblijf, niet in de zin van zelfstandige woongelegenheid, te verschaffen, al dan niet met gehele of gedeeltelijke verzorging; een en ander kan onder meer blijken uit het feit dat voor de kamers afzonderlijk huur
wordt berekend en/of betaald en elke kamer zelfstandig wordt bewoond, waarbij al dan niet sprake is van enkele gemeenschappelijke voorzieningen; 14 bedrijfsvloeroppervlakte (bvo) de totale vloeroppervlakte van de ruimte binnen een functie die wordt gebruikt voor een bedrijf, een aan-huis-verbonden beroep of een kleinschalige bedrijfsmatige activiteit, inclusief opslag- en administratieruimten en dergelijke; 15 bedrijfswoning een gebouw met woning op een terrein, uitsluitend bedoeld voor de huisvesting van (het huishouden van) een persoon die (dat) werkgerelateerd is met dat bedrijf. In geval de woning bij een gebouw of op een terrein wordt gebouwd, maken alle aangebouwde bijbehorende bouwwerken onderdeel uit van de bedrijfswoning; 16 bestaand legaal aanwezig op het tijdstip van inwerkingtreding van het TAM-IMRO omgevingsplan Hoofdstuk 22w Ootmarsum, De Mors 155; 17 bestaand bouwwerk een bouwwerk dat op het tijdstip van inwerkingtreding van het TAM-IMRO omgevingsplan Hoofdstuk 22w Ootmarsum, De Mors 155 aanwezig of in uitvoering is, dan wel gebouwd kan worden krachtens een vergunning voor het bouwen, met uitzondering van (het deel van) de bouwwerken die niet legaal gebouwd zijn; 18 bestaand gebouw een gebouw dat op het tijdstip van inwerkingtreding van het TAM-IMRO omgevingsplan Hoofdstuk 22w Ootmarsum, De Mors 155 aanwezig of in uitvoering is, dan wel gebouwd kan worden
krachtens een vergunning voor het bouwen, met uitzondering van (het deel van) de gebouwen die niet legaal gebouwd zijn; 19 bestaand gebruik het gebruik van grond en bouwwerken dat bestond op het tijdstip van inwerkingtreding van het TAM-Omgevingsplan Hoofdstuk 22w Ootmarsum, De Mors 155, met uitzondering van het gebruik dat reeds in strijd was met het voorheen geldende bestemmingsplan, daaronder begrepen de overgangsbepaling(en) van dat plan; 20 bijbehorend bouwwerk uitbreiding van een hoofdgebouw dan wel functioneel met een zich op hetzelfde perceel bevindend hoofdgebouw verbonden, daar al dan niet tegen aangebouwd op de grond staand gebouw, of ander bouwwerk, met een dak. Een aangebouwd bijbehorend bouwwerk is tevens bouwkundig ondergeschikt aan het hoofdgebouw.
Een vrijstaand bijbehorend bouwwerk is tevens functioneel ondergeschikt aan het hoofdgebouw; 21 bijzondere woonvorm een woonvorm waar bewoners niet nagenoeg zelfstandig wonen, met (voorzieningen voor) verzorging en begeleiding (ook 24-uurs begeleiding); 22 bouwen het plaatsen, het geheel of gedeeltelijk oprichten, vernieuwen of veranderen en het vergroten van een bouwwerk, alsmede het geheel of gedeeltelijk oprichten, vernieuwen of veranderen van een standplaats; 23 bouwgrens de grens van een bouwvlak; 24 bouwlaag een doorlopend gedeelte van een gebouw dat door op gelijke of bij benadering gelijke hoogte liggende vloeren of balklagen is begrensd, zulks met uitsluiting van een zolder en vliering; 25 bouwperceel een aaneengesloten stuk grond, waarop ingevolge de regels een zelfstandige, bij elkaar behorende bebouwing is toegelaten; 26 bouwperceelgrens de grens van een bouwperceel; 27 bouwvlak een geometrisch bepaald vlak, waarmee gronden zijn aangeduid, waar ingevolge de regels bepaalde gebouwen en bouwwerken geen gebouwen zijnde zijn toegelaten; 28 bouwwerk elke constructie van enige omvang van hout, steen, metaal of ander materiaal, die hetzij direct hetzij indirect met de grond is verbonden, hetzij direct of indirect steun vindt in of op de grond; 29 bruto-vloeroppervlakte vloeroppervlakte van een ruimte, dan wel van meerdere ruimten van een bouwwerk gemeten op vloerniveau
langs de buitenomtrek van de (buitenste) opgaande scheidingsconstructie, die de desbetreffende ruimte(n) omhullen; 30 cultuurhistorische waarden waarden van een gebied en/of de daarin voorkomende bebouwing, elementen en structuren, die uitdrukking geven aan de beschavingsgeschiedenis en/of het gebruik door de mens in de loop van de geschiedenis; 31 dak iedere vorm van boven beëindiging van een gebouw; 32 detailhandel het bedrijfsmatig te koop aanbieden, waaronder begrepen de uitstalling ten verkoop, het verkopen en/of leveren van goederen aan personen die, die goederen kopen voor gebruik, verbruik of aanwending anders dan in de uitoefening van een beroeps- of bedrijfsactiviteit; 33 erf een al dan niet bebouwd perceel, of een gedeelte daarvan, dat direct is gelegen bij een hoofdgebouw en dat in feitelijk opzicht is ingericht ten dienste van het gebruik van het hoofdgebouw; 34 emissie emissie van ammoniak, uitgedrukt in kg NH3 per jaar waarbij gerekend wordt met de emissiefactor die geldt ten tijde van de vaststelling van het TAM-Omgevingsplan Hoofdstuk 22w Ootmarsum, De Mors 155; 35 evenement elke voor publiek buiten de daartoe ingerichte inrichtingen toegankelijke festiviteit, grootschalige sportwedstrijd, auto- of motorcrosswedstrijd, optocht, georganiseerd vuurwerk en alle overige tot vermaak en recreatie bedoelde activiteiten, met uitzondering van markten als bedoeld in de
Gemeentewet, kansspelen als bedoeld in de Wet op de kansspelen en betogingen, samenkomsten en vergaderingen als bedoeld in de Wet openbare manifestaties, voorzover de activiteiten een aaneengesloten periode van ten hoogste 14 dagen omvatten; 36 gebouw elk bouwwerk, dat een voor mensen toegankelijke, overdekte, geheel of gedeeltelijk met wanden omsloten ruimte vormt; 37 geluidsbelasting de geluidsbelasting vanwege een weg, een industrieterrein en/of een spoorweg; 38 geluidsgevoelige objecten bebouwing welke dient ter bewoning of andere geluidsgevoelige gebouwen, zoals bedoeld in het Besluit kwaliteit leefomgeving (Bkl); 39 hoofdgebouw gebouw, of gedeelte daarvan, dat noodzakelijk is voor de verwezenlijking van de geldende of toekomstige bestemming van een perceel en, indien meer gebouwen op het perceel aanwezig zijn, gelet op die bestemming het belangrijkst is; 40 huishouden een zelfstandig dan wel samenwonend persoon of personen die binnen een complex van ruimten gebruik maken van dezelfde voorzieningen, zoals keuken, sanitaire voorzieningen en entree, waarbij sprake is van onderlinge verbondenheid en continuïteit in de samenstelling ervan.
Bedrijfsmatige kamerverhuur en bijzondere woonvormen worden daaronder niet begrepen; 41 inwoning wonen in een (ondergeschikt) deel van een woning als medegebruiker van het pand; 42 kampeermiddel een tent, een tentwagen, een kampeerauto, een caravan of een stacaravan, dan wel enig ander voertuig of onderkomen, dat geheel of ten dele is bestemd of opgericht dan wel wordt of kan worden gebruikt voor recreatief nachtverblijf; 43 kantoor een ruimte of complex dat, door indeling en inrichting is gebouwd en/of geschikt is voor administratie, zakelijke of maatschappelijke dienstverlening; 44 kap een dak met een zekere helling; 45 kappen het geheel of grotendeels verwijderen van het bovengrondse deel van de houtopstand; 46 kelder een overdekte, met wanden omsloten, voor mensen toegankelijke ruimte, beneden of tot ten hoogste 0,50 m boven de kruin van de weg, waaraan het bouwperceel is gelegen; bij 'bebouwing in geaccidenteerd terrein' gelegen beneden peil; 47 kleinschalige bedrijfsmatige activiteiten het bedrijfsmatig verlenen van diensten c.q.
het uitoefenen van bedrijfsmatige activiteiten, geheel of overwegend door middel van handwerk, geen detailhandel zijnde en prostitutie, waarvan de omvang van de activiteiten zodanig is, dat het woonhuis in overwegende mate de woonfunctie behoudt en dat een ruimtelijke uitwerking heeft die met de woonfunctie in overeenstemming is; 48 kwetsbaar object een object waarvoor ingevolge het Besluit kwaliteit leefomgeving (Bkl) instructieregels voor het risico c.q. een risicoafstand tot een risicovolle inrichting is bepaald, die in acht genomen moet worden; 49 logiesverstrekkend bedrijf een bedrijf waar, tegen vergoeding, logies worden verstrekt, waarbij de logieswooneenheden enkel zijn ingericht voor nachtverblijf; naast het verstrekken van logies worden accommodaties aangeboden voor dagverblijf en maaltijdbereiding; 50 mantelzorg intensieve zorg of ondersteuning, die niet in het kader van een hulpverlenend beroep wordt geboden aan een hulpbehoevende, ten behoeve van zelfredzaamheid of participatie, rechtstreeks voortvloeiend uit een tussen personen bestaande sociale relatie, die de gebruikelijke hulp van huisgenoten voor elkaar overstijgt, en waarvan de behoefte met een verklaring van een huisarts, wijkverpleegkundige of andere door de gemeente aangewezen sociaal-medisch adviseur kan worden aangetoond; 51 overkapping een bouwwerk, dat een overdekte ruimte vormt zonder wanden dan wel
met ten hoogste één wand; 52 overig bouwwerk een bouwkundige constructie van enige omvang, geen pand zijnde, die direct en duurzaam met de aarde is verbonden; 53 parkeren een geparkeerd voertuig is een voertuig dat langer stilstaat dan nodig is voor het in- en uitstappen of voor het laden en lossen; 54 peil onder het peil wordt verstaan: a. voor een bouwwerk op een perceel, waarvan de hoofdtoegang direct aan de weg grenst: de hoogte van de weg ter plaatse van die hoofdtoegang; b. in andere gevallen: de gemiddelde hoogte van het aansluitende afgewerkte terrein ter plaatse van de bouw; 55 permanente bewoning bewoning door een of meer personen die niet elders over een hoofdverblijf beschikken; 56 productiegebonden detailhandel detailhandel in goederen die ter plaatse worden vervaardigd, geteeld, gerepareerd en/of toegepast in het productieproces, waarbij de detailhandelsfunctie ondergeschikt is aan de productiefunctie en waarvoor geen winkelruimtes worden ingericht; 57 relatie één functievlak vormend; 58 rooien het met wortel en al verwijderen van een houtopstand; 59 stallen in een garage of andere bewaarplaats zetten; 60 verblijfsrecreatie een vorm van recreatie gericht op ontspanning of vrijetijdsbesteding van recreanten die elders hun hoofdverblijf hebben, en voor een bepaalde periode waarbij ten minste één overnachting plaatsvindt; 61 voertuig vervoermiddel dat dient om
goederen of personen over land te vervoeren; 62 voorgevel de naar de weg gekeerde gevel van een gebouw of, indien het een gebouw betreft met meer dan één naar de weg gekeerde gevel, de gevel die door de ligging, de situatie ter plaatse en/of de feitelijke indeling van het gebouw, als voorgevel moet worden aangemerkt; 63 wonen het gehuisvest zijn in een woning; 64 woning een complex van ruimten in een gebouw dat dient voor de huisvesting van één afzonderlijk huishouden; 65 woonhuis een gebouw, dat één woning omvat, dan wel twee of meer naast elkaar en/of geheel of gedeeltelijk boven elkaar gelegen woningen omvat en dat qua uiterlijke verschijningsvorm als een eenheid beschouwd kan worden. Alle aangebouwde bijbehorende bouwwerken maken daarbij onderdeel uit van het woonhuis. Bijlage 2 Staat van Bedrijfsactiviteiten TAM-Omgevingsplan Hoofdstuk 22w Ootmarsum, De Mors 155 13 Staat van Bedrijfsactiviteiten SBI-code | Nr. | Omschrijving | Cat. 01 | - | Landbouw en dienstverlening t.b.v. de landbouw 014 | 0 | Dienstverlening t.b.v. de landbouw: 014 | 1 | | algemeen (o.a. loonbedrijven): b.o. > 500 m2 | 3.1 014 | 2 | | algemeen (o.a. loonbedrijven): b.o.<= 500 m2 | 2 014 | 3 | | plantsoenendiensten en hoveniersbedrijven: b.o. > 500 m2 | 3.1 014 | 4 | | plantsoenendiensten en hoveniersbedrijven: b.o.
<= 500 m | 2 | 2 0142 | KI-stations | 2 15 | - | Vervaardiging van voedingsmiddelen en dranken 151 | 0 | Slachterijen en overige vleesverwerking: 151 | 1 | | slachterijen en pluimveeslachterijen | 3.2 151 | 4 | | vleeswaren- en vleesconservenfabrieken: p.o. > 1000 m2 | 3.2 151 | 5 | | vleeswaren- en vleesconservenfabrieken: p.o. <= 1000 m2 | 3.1 151 | 6 | | vleeswaren- en vleesconservenfabrieken: p.o. <= 200 m2 | 3.1 151 | 7 | | loonslachterijen | 3.1 151 | 8 | | vervaardiging van snacks en vervaardiging van kant-en-klaar-maaltijden | 3.1 met p.o. < 2.000 m2 152 | 0 | Visverwerkingsbedrijven: 152 | 5 | | verwerken anderszins: p.o. <= 1000 m2 | 3.2 152 | 6 | | verwerken anderszins: p.o. <= 300 m2 | 3.1 1531 | 0 | Aardappelproducten fabrieken: 1531 | 2 | | vervaardiging van snacks met p.o. < 2.000 m2 | 3.1 1532, 1533 | 0 | Groente- en fruitconservenfabrieken: 1532, 1533 | 1 | | jam | 3.2 1532, 1533 | 2 | | groente algemeen | 3.2 1532, 1533 | 3 | | met koolsoorten | 3.2 1551 | 0 | Zuivelproducten fabrieken: 1551 | 3 | | melkproducten fabrieken v.c. < 55.000 t/j | 3.2 1552 | 1 | Consumptie-ijsfabrieken: p.o. > 200 m2: | 3.2 1552 | 2 | Consumptie-ijsfabrieken: p.o. <= 200 m2 | 2 1581 | 0 | Broodfabrieken, brood- en banketbakkerijen: 1581 | 1 | | v.c. < 7500 kg meel/week, bij gebruik van charge-ovens | 2 1581 | 2 | | v.c.
>= 7500 kg meel/week | 3.2 1582 | Banket, biscuit- en koekfabrieken | 3.2 1584 | 0 | Verwerking cacaobonen en vervaardiging chocolade- en suikerwerk: 1584 | 2 | | cacao- en chocoladefabrieken vervaardigen van chocoladewerken met | 3.2 p.o. < 2.000 m2 1584 | 3 | | cacao- en chocoladefabrieken vervaardigen van chocoladewerken met | 2 p.o. <= 200 m2 1584 | 5 | | suikerwerkfabrieken zonder suiker branden: p.o. > 200 m2 | 3.2 1584 | 6 | | suikerwerkfabrieken zonder suiker branden: p.o. <= 200 m2 | 2 1585 | Deegwarenfabrieken | 3.1 1586 | 0 | Koffiebranderijen en theepakkerijen: 1586 | 2 | | theepakkerijen | 3.2 1589.2 | 0 | Soep- en soeparomafabrieken: Staat van Bedrijfsactiviteiten SBI-code | Nr. | Omschrijving | Cat. 1589.2 | 1 | | zonder poederdrogen | 3.2 1593 t/m | Vervaardiging van wijn, cider e.d. | 2 1595 1598 | Mineraalwater- en frisdrankfabrieken | 3.2 17 | - | Vervaardiging van textiel 171 | Bewerken en spinnen van textielvezels | 3.2 172 | 0 | Weven van textiel: 172 | 1 | | aantal weefgetouwen < 50 | 3.2 173 | Textielveredelingsbedrijven | 3.1 174, 175 | Vervaardiging van textielwaren | 3.1 176, 177 | Vervaardiging van gebreide en gehaakte stoffen en artikelen | 3.1 18 | - | Vervaardiging van kleding; bereiden en verven van bont 181 | Vervaardiging kleding van leer | 3.1 182 | Vervaardiging van kleding en -toebehoren (excl.
van leer) | 2 183 | Bereiden en verven van bont; vervaardiging van artikelen van bont | 3.1 19 | - | Vervaardiging van leer en lederwaren (excl. kleding) 192 | Lederwarenfabrieken (excl. kleding en schoeisel) | 3.1 193 | Schoenenfabrieken | 3.1 20 | - | Houtindustrie en vervaardiging artikelen van hout, riet, kurk e.d. 2010.1 | Houtzagerijen | 3.2 2010.2 | 0 | Houtconserveringsbedrijven: 2010.2 | 2 | | met zoutoplossingen | 3.1 202 | Fineer- en plaatmaterialenfabrieken | 3.2 203, 204, | 0 | Timmerwerkfabrieken, vervaardiging overige artikelen van hout | 3.2 205 203, 204, | 1 | Timmerwerkfabrieken, vervaardiging overige artikelen van hout, p.o. < 200 | 3.1 205 | m2 205 | Kurkwaren-, riet- en vlechtwerkfabrieken | 2 21 | - | Vervaardiging van papier, karton en papier- en kartonwaren 2112 | 0 | Papier- en kartonfabrieken: 2112 | 1 | | p.c. < 3 t/u | 3.1 212 | Papier- en kartonwarenfabrieken | 3.2 2121.2 | 0 | Golfkartonfabrieken: 2121.2 | 1 | | p.c. < 3 t/u | 3.2 22 | - | Uitgeverijen, drukkerijen en reproductie van opgenomen media 2221 | Drukkerijen van dagbladen | 3.2 2222 | Drukkerijen (vlak- en rotatie-diepdrukkerijen) | 3.2 2222.6 | Kleine drukkerijen en kopieerinrichtingen | 2 2223 | A | Grafische afwerking | 1 2223 | B | Binderijen | 2 2 Staat van Bedrijfsactiviteiten SBI-code | Nr. | Omschrijving | Cat.
2224 | Grafische reproductie en zetten | 2 2225 | Overige grafische activiteiten | 2 223 | Reproductiebedrijven opgenomen media | 1 23 | - | Aardolie-/steenkoolverwerk. Ind.; bewerking splijt-/kweekstoffen 2320.2 | A | Smeeroliën- en vettenfabrieken | 3.2 24 | - | Vervaardiging van chemische producten 2442 | 0 | Farmaceutische productenfabrieken: 2442 | 1 | | formulering en afvullen geneesmiddelen | 3.1 2442 | 2 | | verbandmiddelenfabrieken | 2 2462 | 0 | Lijm- en plakmiddelenfabrieken: 2462 | 1 | | zonder dierlijke grondstoffen | 3.2 2464 | Fotochemische productenfabrieken | 3.2 2466 | A | Chemische kantoorbenodigdhedenfabrieken | 3.1 25 | - | Vervaardiging van producten van rubber en kunststof 2512 | 0 | Loopvlakvernieuwingsbedrijven: 2512 | 1 | | vloeropp. < 100 m2 | 3.1 2513 | Rubber-artikelenfabrieken | 3.2 252 | 0 | Kunststofverwerkende bedrijven: 252 | 3 | | productie van verpakkingsmateriaal en assemblage van kunststof- | 3.1 bouwmaterialen 26 | - | Vervaardiging van glas, aardewerk, cement-, kalk- en gipsproducten 261 | 0 | Glasfabrieken: 261 | 1 | | glas en glasproducten, p.c. < 5.000 t/j | 3.2 2615 | Glasbewerkingsbedrijven | 3.1 262, 263 | 0 | Aardewerkfabrieken: 262, 263 | 1 | | vermogen elektrische ovens totaal < 40 kW | 2 262, 263 | 2 | | vermogen elektrische ovens totaal >= 40 kW | 3.2 2661.2 | 0 | Kalkzandsteenfabrieken: 2661.2 | 1 | | p.c.
< 100.000 t/j | 3.2 2662 | Mineraalgebonden bouwplatenfabrieken | 3.2 2663, 2664 | 0 | Betonmortelcentrales: 2663, 2664 | 1 | | p.c. < 100 t/u | 3.2 2665, 2666 | 0 | Vervaardiging van producten van beton, (vezel)cement en gips: 2665, 2666 | 1 | | p.c. < 100 t/d | 3.2 267 | 0 | Natuursteenbewerkingsbedrijven: 267 | 1 | | zonder breken, zeven en drogen: p.o. > 2.000 m2 | 3.2 267 | 2 | | zonder breken, zeven en drogen: p.o. <= 2.000 m2 | 3.1 2681 | Slijp- en polijstmiddelen fabrieken | 3.1 2682 | C | Minerale productenfabrieken n.e.g. | 3.2 3 Staat van Bedrijfsactiviteiten SBI-code | Nr. | Omschrijving | Cat. 28 | - | Vervaard. en reparatie van producten van metaal (excl. mach./transportmidd.) 281 | 0 | Constructiewerkplaatsen: 281 | 1 | gesloten gebouw | 3.2 281 | 1a | gesloten gebouw, p.o. < 200 m2 | 3.1 284 | B | Smederijen, lasinrichtingen, bankwerkerijen e.d. | 3.2 284 | B1 | Smederijen, lasinrichtingen, bankwerkerijen e.d., p.o.
< 200 m | 2 | 3.1 2851 | 0 | Metaaloppervlaktebehandelingsbedrijven: 2851 | 1 | algemeen | 3.2 2851 | 11 | metaalharden | 3.2 2851 | 12 | lakspuiten en moffelen | 3.2 2851 | 2 | scoperen (opspuiten van zink) | 3.2 2851 | 3 | thermisch verzinken | 3.2 2851 | 4 | thermisch vertinnen | 3.2 2851 | 5 | mechanische oppervlaktebehandeling (slijpen, polijsten) | 3.2 2851 | 6 | anodiseren, eloxeren | 3.2 2851 | 7 | chemische oppervlaktebehandeling | 3.2 2851 | 8 | emailleren | 3.2 2851 | 9 | galvaniseren (vernikkelen, verchromen, verzinken, verkoperen ed) | 3.2 2852 | 1 | Overige metaalbewerkende industrie | 3.2 2852 | 2 | Overige metaalbewerkende industrie, inpandig, p.o. <200 m2 | 3.1 287 | B | Overige metaalwarenfabrieken n.e.g. | 3.2 287 | B | Overige metaalwarenfabrieken n.e.g.; inpandig, p.o. <200 m2 | 3.1 29 | - | Vervaardiging van machines en apparaten 29 | 0 | Machine- en apparatenfabrieken incl. reparatie: 29 | 1 | p.o. < 2.000 m2 | 3.2 30 | - | Vervaardiging van kantoormachines en computers 30 | A | Kantoormachines- en computerfabrieken incl. reparatie | 2 31 | - | Vervaardiging van over. elektr. machines, apparaten en benodigdh. 314 | Accumulatoren- en batterijenfabrieken | 3.2 316 | Elektrotechnische industrie n.e.g. | 2 32 | - | Vervaardiging van audio-, video-, telecom-apparaten en -benodigdh.
321 t/m 323 | Vervaardiging van audio-, video- en telecom-apparatuur e.d. incl. reparatie | 3.1 3210 | Fabrieken voor gedrukte bedrading | 3.1 33 | - | Vervaardiging van medische en optische apparaten en instrumenten 33 | A | Fabrieken voor medische en optische apparaten en instrume | nten e.d. incl. | 2 reparatie 34 | Vervaardiging van auto's, aanhangwagens en opleggers 343 | Auto-onderdelenfabrieken | 3.2 4 Staat van Bedrijfsactiviteiten SBI-code | Nr. | Omschrijving | Cat. 35 | - | Vervaardiging van transportmiddelen (excl. auto's, aa | nhangwagens) 351 | 0 | Scheepsbouw- en reparatiebedrijven: 351 | 1 | | houten schepen | 3.1 351 | 2 | | kunststof schepen | 3.2 352 | 0 | Wagonbouw- en spoorwegwerkplaatsen: 352 | 1 | | algemeen | 3.2 354 | Rijwiel- en motorrijwielfabrieken | 3.2 355 | Transportmiddelenindustrie n.e.g. | 3.2 36 | - | Vervaardiging van meubels en overige goederen n.e.g. 361 | 1 | Meubelfabrieken | 3.2 361 | 2 | Meubelstoffeerderijen b.o. < 200 m2 | 1 362 | Fabricage van munten, sieraden e.d. | 2 363 | Muziekinstrumentenfabrieken | 2 364 | Sportartikelenfabrieken | 3.1 365 | Speelgoedartikelenfabrieken | 3.1 3663.1 | Sociale werkvoorziening | 2 3663.2 | Vervaardiging van overige goederen n.e.g. | 3.1 40 | - | Productie en distrib.
Van stroom, aardgas, stoom en warm water 40 | B0 | Bio-energieinstallaties elektrisch vermogen < 50 MWe: 40 | B1 | | covergisting, verbranding en vergassing van mest, slib, GFT en res | t- | 3.2 stromen voedingsindustrie 40 | B2 | | vergisting, verbranding en vergassing van overige bioma | ssa | 3.2 40 | C0 | Elektriciteitsdistributiebedrijven, met transformatorvermogen: 40 | C1 | | < 10 MVA | 2 40 | C2 | | 10 - 100 MVA | 3.1 40 | C3 | | 100 - 200 MVA | 3.2 40 | D0 | Gasdistributiebedrijven: 40 | D3 | | gas: reduceer-, compressor-, meet- en regelinst. Cat. A | 1 40 | D4 | | gasdrukregel- en meetruimten (kasten en gebouwen), cat. B en C | 2 40 | D5 | | gasontvang- en -verdeelstations, cat. D | 3.1 40 | E0 | Warmtevoorzieningsinstallaties, gasgestookt: 40 | E1 | | stadsverwarming | 3.2 40 | E2 | | blokverwarming | 2 40 | F0 | Windmolens: 40 | F1 | | wiekdiameter 20 m | 3.2 41 | - | Winning en distributie van water 41 | A0 | Waterwinning-/ bereiding- bedrijven: 41 | A2 | | bereiding met chloorbleekloog e.d. en/of straling | 3.1 41 | B0 | Waterdistributiebedrijven met pompvermogen: 41 | B1 | | < 1 MW | 2 41 | B2 | | 1 - 15 MW | 3.2 5 Staat van Bedrijfsactiviteiten SBI-code | Nr. | Omschrijving | Cat. 45 | - | Bouwnijverheid 45 | 0 | Bouwbedrijven algemeen: b.o. > 2.000 m2 | 3.2 45 | 1 | Bouwbedrijven algemeen: b.o.
<= 2.000 m2 | 3.1 45 | 2 | Aannemersbedrijven met werkplaats: b.o. > 1000 m2 | 3.1 45 | 3 | Aannemersbedrijven met werkplaats: b.o.< 1000 m | 2 | 2 50 | - | Handel/reparatie van auto's, motorfietsen; benzineservicestations 501, 502, | Handel in auto's en motorfietsen, reparatie- en servicebedrijven | 2 504 501 | Handel in vrachtauto's (incl. import en reparatie) | 3.2 5020.4 | A | Autoplaatwerkerijen | 3.2 5020.4 | B | Autobeklederijen | 1 5020.4 | C | Autospuitinrichtingen | 3.1 5020.5 | Autowasserijen | 2 503, 504 | Handel in auto- en motorfietsonderdelen en -accessoires | 2 505 | 0 | Benzineservicestations: 505 | 2 | | met LPG < 1000 m3/jr | 3.1 505 | 3 | | zonder LPG | 2 51 | - | Groothandel en handelsbemiddeling 5121 | 0 | Grth in akkerbouwproducten en veevoeders | 3.1 5122 | Grth in bloemen en planten | 2 5123 | Grth in levende dieren | 3.2 5124 | Grth in huiden, vellen en leder | 3.1 5125, 5131 | Grth in ruwe tabak, groenten, fruit en consumptie-aardappelen | 3.1 5132, 5133 | Grth in vlees, vleeswaren, zuivelproducten, eieren, spijsoliën | 3.1 5134 | Grth in dranken | 2 5135 | Grth in tabaksproducten | 2 5136 | Grth in suiker, chocolade en suikerwerk | 2 5137 | Grth in koffie, thee, cacao en specerijen | 2 5138, 5139 | Grth in overige voedings- en genotmiddelen | 2 514 | Grth in overige consumentenartikelen | 2 5148.7 | 0 | Grth in vuurwerk en munitie: 5148.7 | 1 |
| consumentenvuurwerk, verpakt, opslag < 10 ton | 2 5148.7 | 2 | | consumentenvuurwerk, verpakt, opslag 10 tot 50 ton | 3.1 5148.7 | 5 | | munitie | 2 5151.1 | 0 | Grth in vaste brandstoffen: 5151.1 | 1 | | klein, lokaal verzorgingsgebied | 3.1 5151.3 | Grth minerale olieproducten (excl. brandstoffen) | 3.2 5152.2 /.3 | Grth in metalen en -halffabricaten | 3.2 5153 | 0 | Grth in hout en bouwmaterialen: 5153 | 1 | | algemeen: b.o. > 2000 m2 | 3.1 5153 | 2 | | algemeen: b.o. <= 2000 m2 | 2 5153.4 | 4 | Zand en grind: 5153.4 | 5 | | algemeen: b.o. > 200 m2 | 3.2 5153.4 | 6 | | algemeen: b.o. <= 200 m2 | 2 6 Staat van Bedrijfsactiviteiten SBI-code | Nr. | Omschrijving | Cat. 5154 | 0 | Grth in ijzer- en metaalwaren en verwarmingsapparatuur: 5154 | 1 | | algemeen: b.o. > 2.000 m2 | 3.1 5154 | 2 | | algemeen: b.o. < = 2.000 m2 | 2 5155.1 | Grth in chemische producten | 3.2 5155.2 | Grth in kunstmeststoffen | 2 5156 | Grth in overige intermediaire goederen | 2 5157 | 0 | Autosloperijen: b.o. > 1000 m2 | 3.2 5157 | 1 | Autosloperijen: b.o. <= 1000 m2 | 3.1 5157.2/3 | 0 | Overige groothandel in afval en schroot: b.o. > 1000 m2 | 3.2 5157.2/3 | 1 | Overige groothandel in afval en schroot: b.o.
<= 1000 m2 | 3.1 518 | 0 | Grth in machines en apparaten: 518 | 1 | | machines voor de bouwnijverheid | 3.2 518 | 2 | | overige | 3.1 519 | Overige grth (bedrijfsmeubels, emballage, vakbenodigdheden e.d. | 2 52 | - | Detailhandel en reparatie t.b.v. particulieren 527 | Reparatie t.b.v. particulieren (excl. auto's en motorfietsen) | 1 60 | - | Vervoer over land 6021.1 | Bus-, tram- en metrostations en -remises | 3.2 6022 | Taxibedrijven | 2 6023 | Touringcarbedrijven | 3.2 6024 | 0 | Goederenwegvervoerbedrijven (zonder schoonmaken tanks): b.o. > 1000 | 3.2 m2 6024 | 1 | Goederenwegvervoerbedrijven (zonder schoonmaken tanks) b.o. <= 1000 | 3.1 m2 603 | Pomp- en compressorstations van pijpleidingen | 2 63 | - | Dienstverlening t.b.v. het vervoer 6311.2 | 0 | Laad-, los- en overslagbedrijven t.b.v. binnenvaart: 6311.2 | 2 | | stukgoederen | 3.2 6312 | A | Distributiecentra, pak- en koelhuizen | 3.1 6312 | B | Opslaggebouwen (verhuur opslagruimte) | 2 6321 | 1 | Autoparkeerterreinen, parkeergarages | 2 6321 | 2 | Stalling van vrachtwagens (met koelinstallaties) | 3.2 6322, 6323 | Overige dienstverlening t.b.v.
vervoer (kantoren) | 1 633 | Reisorganisaties | 1 634 | Expediteurs, cargadoors (kantoren) | 1 64 | - | Post en telecommunicatie 641 | Post- en koeriersdiensten | 2 642 | A | Telecommunicatiebedrijven | 1 642 | B0 | Zendinstallaties: 642 | B1 | | LG en MG, zendervermogen < 100 kW (bij groter vermogen: onde | r- | 3.2 zoek!) 642 | B2 | | FM en TV | 1 7 8 Staat van Bedrijfsactiviteiten SBI-code Nr. Omschrijving Cat. 642 B3 GSM en UMTS-steunzenders (indien bouwvergunningplichtig) 1 70 - Verhuur van en handel in onroerend goed 70 A Verhuur van en handel in onroerend goed 1 71 - Verhuur van transportmiddelen, machines, andere roerende goederen 711 Personenautoverhuurbedrijven 2 712 Verhuurbedrijven voor transportmiddelen (excl. personenauto's) 3.1 713 Verhuurbedrijven voor machines en werktuigen 3.1 714 Verhuurbedrijven voor roerende goederen n.e.g. 2 72 - Computerservice- en informatietechnologie 72 A Computerservice- en informatietechnologie-bureau's e.d. 1 72 B Datacentra 2 73 - Speur- en ontwikkelingswerk 731 Natuurwetenschappelijk speur- en ontwikkelingswerk 2 732 Maatschappij- en geesteswetenschappelijk onderzoek 1 74 - Overige zakelijke dienstverlening 747 Reinigingsbedrijven voor gebouwen 3.1 7481.3 Foto- en filmontwikkelcentrales 2 7484.4 Veilingen voor huisraad, kunst e.d.
1 90 - Milieudienstverlening 9001 B Rioolgemalen 2 9002.1 A Vuilophaal-, straatreinigingsbedrijven e.d. 3.1 9002.1 B Gemeentewerven (afval-inzameldepots) 3.1 9002.2 A0 Afvalverwerkingsbedrijven: 9002.2 A2 kabelbranderijen 3.2 9002.2 A4 pathogeen afvalverbranding (voor ziekenhuizen) 3.1 9002.2 A5 oplosmiddelterugwinning 3.2 9002.2 A7 verwerking fotochemisch en galvano-afval 2 9002.2 C0 Composteerbedrijven: 9002.2 C3 belucht v.c. < 20.000 ton/jr 3.2 93 - Overige dienstverlening 9301.1 A Wasserijen en strijkinrichtingen 3.1 9301.1 B Tapijtreinigingsbedrijven 3.1 9301.2 Chemische wasserijen en ververijen 2 9301.3 A Wasverzendinrichtingen 2 9301.3 B Wasserettes, wassalons 1 9302 Kappersbedrijven en schoonheidsinstituten 1 9303 0 Begrafenisondernemingen: 9303 1 uitvaartcentra 1 9 Staat van Bedrijfsactiviteiten SBI-code Nr. Omschrijving Cat. 9303 2 begraafplaatsen 1 9303 3 crematoria 3.2 9304 Fitnesscentra, badhuizen en sauna-baden 2 9305 A Dierenasiels en -pensions 3.2 9305 B Persoonlijke dienstverlening n.e.g. 1 Bijlage 3 Landschapsplan TAM-Omgevingsplan Hoofdstuk 22w Ootmarsum, De Mors 155 23