CConstaterende datDeventer
Koppel je AI →
Document · PDF

2024-884 Nico Bolkesteinlaan 1 Tekening DO-002 - SITUATIE - NIEUW

Raadsvergadering 18 december 2024, gemeente DeventerBij agendapunt: Bindend advies BOPA Forensisch Psychiatrische Kliniek, Nico Bolkesteinlaan 1,5.777 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

2862 13 6.30 6.36 6.39

6.31

6.26

6.76

6.68

6.65

?50

6.74

I v

6.70 6

p 900

6.71

6.58

6.76 6.70

?120

6.53

6.54

0

10 me

ter

20 me

6.73

ter

6.75 6.80 6.77

6.76

6.70

6.67

6.63 6.22

6.70

6.64

?90

6.74 6.78

6.76 6.75

6.60

?50 6.86

6.73

6.83

6.71

6.62

6.59 6.71 6.71

6.78

6.74

6.68

?25 ?35

?45

?20

6.78 6.22

6.86 6.90 6.85 6.86

6.70

6.71 6.29

?45

6.86

6.74

6.86

7.02

?10 ?10 ?10

je

?10 6.90 7.02

6.79 6.30

7.00 ?10 ?10 6.9 6

6.85

6.97

sd 258 260 162

164

Bekk umer straa Bekk t umer straa t

ink

Nico

262

759

Bolk

este

inla

Riele Riele rweg rweg

842

ns

56

86 1044 6 1044 7

894

760

an 385

6.86 6.88

6.79

6.82 6.38

6.73 6.74 6.70 6.29 ?25 6.66

6.70

6.27 6.66

6.74 6.32

6.59 6.61

?15

?3 6.69 0

?25

6.64

?25

?10

6.5 6.32 1 6.51

?40

6.54

6.3 6.28 9 6.44

6.46 6.48

6.56

?25

6.54

6.58

6.56

?35

?35

6.54 ?35

6.51

?40

6.53

?35 6.52

6.70

6.58

?30

vp 900

6.439

6.39

6.46 6.46

6.34

6.51

6.47

?45 ?45 ?40

4383

- Peil = bovenkant afgewerkte vloer begane grond = 6.850 mm +NAP

?30

9 1 13 1 N Nico 234 1ico 232 238 240 242 244 238A 246 254 2 256 258 260 262 Bekk Riele Warm 3 48 Bolke Bolk umer rweg bold

6.53 6.53

6.45 ?65

6.41

?65

?20 ?60

6.42 6.36

?45

?60

6.46

?70

6.29

De waterberging wordt geregeld op eigen terrein. Daarbij wordt met de vereiste berging van 20 mm gerekend. Betreft principe, nadere technische uitwerking volgt.

6.44 ?45

?40

?40 6.34 6.22

6.40

?40

6.24

boom

6.43

6.45

D

6.47

6.67 6.45

Perceel:

N

?35

6.50

6.54

Deventer

4383

6.54

6.58

6.36

?30 ?30

6.48

6.44

Kadastrale gemeente: Sectie:

?30

6.43

MOGELIJKE POSITIE waterberging/wadi

6.40

KADASTRALE GEGEVENS:

?35

6.47

6.54

6.38

RENVOOI

6.47

6.41

?40

2542

248

8 1439 9

Situatie schaal 1:10000

6.91

6.61

?40

246

6.89

6.61

bouwhekken

244

6 1439 71439

6.55

6.47

?20

1439

1529 1529 6 7

895

6.58

?40

5

e rw ele i eR

932

6.48

?45

242

238A 1529

838

6.52

6.34

3

nkstr 1 869 870 3 aat 871 872

6.59

6.34

238 240 1427

Warm boldi

6.55

6.36

1427 2

7

6.61

?45

1890 1

6.84 6.8

6.58

6.49

d

Ou

ijk

?1 ?10 0 6.80

6.72

NSA

sdijk je

n)

erere

234 232

1399 9

7.03

6.96

6.84

sink

nter

761

NicoNico Bolke Bolke steinstein laanlaan

1170 1

1

6.63

?45 6.52 ?40

6.53

Deve

g

1457

6.87

?35

6.75

6.61 6.23

?10 ?10 ?10

?10

6.61

6.49 6.61 6.62 6.47

6.52 6.44

Situa IAA tie nieuw DD Arch 2024 itecte HCB 0325 n 2021 Z Tran 083Asfore

4383

Me

6.84

?40

?10

?50

6.55

6.54

4440

2

6.56

6.57

10 mete 20r mete r

4439

?35

890

6.56

5

6.51

0

6.75 6.78

?10

6.90

Opslag

6.55

vp 900

6.58

6.52

otter ije

1

6.54

6.62

6.66

6.56

4635 2

n

6.80

De B 13

4636

aa

?10 ?50

6.30 6.39 6.36 6.31 6.34 ?35 6.37 6.31 ?25 ?25 6.30 6.38 6.26 6.47 6.45 6.35 6.27 ?40 6.346.346.36 6.29 ?50 6.38 6.34 6.37 6.406.366.23 6.43 ?20 ?35 6.47 6.20 6.30 6.58 6.526.42 6 6.25 6.47 6.54 6.48.41 6.32 6.886.80 plant 6.57 6.49 ?40 6.25 bedd 6.54 en?356.20 6.39 6.896.92 6.49 6.556.63 6.57 6.80 6.30 6.53 6.61 ?25 ?25?25 6.54 6.54 6.60?20 ?206.34 6.87 6.92 6.78 6.67 6.68 ?15 ?30 ?20?10 6.52 6.79 ?40 6.81 6.48 90026.75 vp 6.81?306.66 6.66 6.80 ?35 6.43 6.87 ?35 ?10 ?10 6.65 ?15 6.87 ?45 6.77 6.80 6.89?10?10 6.87 ?10 6.62 9001?35 vp 6.73 6.99 6.55 6.89 ?10 dorpe 6.77 6.70 ?45 ?50 6.72 6.89 d=7.0 ?10 6.90 7lhoogte maga ?10 6.88 6.78 ?35 6.88 ?356.686.72 6.75 6.906.88 zijn 6.76 6.80 ?50 ?10 6.81 6.87 6.72 6.83 6.90 ?10 ?10 6.75 6.76 6.79 6.80 ?106.84 ?45?40 ?406.84 ?50 ?10?10 6.66 6.80 6.87 6.67 6.74 6.64 6.66 6.10 ?35 6.76 6.716.70 ?35 6.16 6.866.83?10 ?10 6.73 6.636.636.70 6.71 6.19 6.69 6.72?356.68 6.62 6.22 6.71 6.89 ?35 ?35 6.87 7.02 ?40 6.62 6.61 6.75 6.84 7.03 ?10 ?40 6.96 6.23 6.90 ?10 6.68 ?107.007.02 6.86 6.90 ?10 ?256.78 6.52?25 6.85 6.91 6.86 6.22 6.80 ?40 ?35?20 6.70 6.86 ?10 6.97 ?45 6.716.86 ?106.85 6.86 6.29 6.56 6.57 6.796.96 6.88 6.55 6.74 6.79 6.61 ?45 6.30 ?45?15 6.82 ?15 6.67 6.61 6.58 ?45 6.38 6.70 6.73 ?15?40 ?10 6.72 6.59 6.69 6.74 6.276.74 6.76?40 ?60 6.70 6.63 6.66 ?10 ?10 6.32 6.666.29 6.55 6.70 6.59 6.66 6.61 6.65 ?25 ?35 ?406.51?40 ?15 ?30?15 6.64

6.57 6.69 6.51 6.32 ?25 ?25 ?10?406.51 6.64 6.63 6.64 6.85 6.46 6.39 6.61 6.28 6.48 6.44 6.70 6.54 6.556.56 ?45 6.54 6.63 6.56 ?25 6.60 ?45 ?50 ?40 9004 6.60 6.56 6.88 6.75 6.56 ?35 ?50 6.54 6.74 6.54 ?40 ?40 6.55 6.58 6.59?45 6.58 6.60 6.52 6.51 ?35 6.59 6.60 ?50 6.58 6.55 6.94 ?50 6.61 ?40 6.84 6.70 6.52 6.53 ?35 6.61 6.52 6.48 ?45 6.71 6.91 6.55 6.82 6.79 6.47 6.51?20 6.56 6.76 6.70 6.58 ?40 6.57 ?35 6.47 6.686.66 6.69 ?25 6.52 6.54 vp ?30 6.65 6.57 6.56 6.666.62 6.76 6.68 9003 6.49 6.47 6.58 6.73 ?30 ?50 6.49 ?15 6.74 6.58 6.61 6.43 ?30 9005 vp 6.70 ?15 ?20 6.58 6.52 Ivp 9006 6.38 6.58 6.41 ?30 6.71 6.70 6.61 ?1206.56 6.76 6.536.51 6.49 ?20 6.54 6.54 6.41 6.48 ?35 6.53 6.54 6.57 6.61 6.62 6.47 6.40 ?20 6.54 6.54 ?456.44 6.70 6.55 6.67 6.76 ?30 6.58 6.60 6.73 6.52 6.50 6.64 6.44 ?45 ?40 6.36 6.36 6.54 ?90 ?30 6.39 6.46 6.47 ?45 6.346.34 6.75 6.74 ?40 6.52 ?10 6.46 6.38 6.80 6.78 6.71 6.59 6.53 ?45 ?45 ?50 6.53 6.51 6.456.67 6.71 ?20 6.34 6.43 ?40 6.766.786.74 6.77 6.53 6.45 6.42 ?206.47 6.40 6.45 ?50 ?40 6.75 6.46 6.44 ?30?40 ?45 ?10 6.41 ?65 ?65 6.36 ?45 ?40 ?45 ?20 ?60 ?45 ?40 ?35 ?20 6.24 ?40 ?40 ?40 ?40 6.34 ?60 ?70 6.29?40?40 ?35 6.22 ?40 ?20 ?35

k

6.55 ? ?10 10

6 ?5 40 5 .89

6.56

6.57

3855

ntl

6.73

6.69

3825

1607 1

6.71

6.79

6.76 ?40

6.66

6.68

6.82

g"

?10 ?10

6.58

?45

2836 'uitsla

na

6.66

6.94

6.91

ijk

2

?15

6.54

6.70

Oerd

2862

6.59

6.84

4635 Kon. Wilhelminalaan

g

we

gho

?10

aansluitpunt droge blusleiding

?40

Bri

ver

ber

?10

6.65

6.75

regen

voorr 64.1 5.4huisk m² amer aad m² spree 9.9 m²kkam er overd 31.4 ekt terra m² s

re nkg

2825 11

optelplaats blusvoertuig

6.88

luifel bergr 18.9 uimte hoofd douc 1.4 kleed WC m² 14.1 1.4 gebru m² perso 0.2 he ruimt sche WC entre 1.4 tocht m² 6.5 kleed PMT m² plek m² 10.2 gebru recep ik voor iding perso m² neel 14.2 meld 15 m² sluis 55 12.6 entre (over bank e fouill wape ruimt 11.5 7.2 hoofd wk locke telefo wc 1.6 ike-voor enheren tie 15.4 verde stijgp 1.5 neel m² kame detec voorz --nklui pantr comp m² traini wach je dekt) epiepe opste m² sluis derde 9.3 e 4.1 m² -m² 5.5 m² 1.6 48 m² -s dame 81 hardg voor rs 1.4 gang pui m² naar onloc endame svuil 7.2 unt glas reer tiepo conta papie yWC ienin hal ng conta sleut m² m² act traini emba heren r-/sle piepe 1850 m² truim m² 15.3 GEV m² derde gang maga nplek 8.9 overh detec ntb lazen na statio s48.8 volle ort palle gen els iner rlage ng iner utelk scho +lplaa te remis ELS conta m² rskers tselruim m²m² detec dmv linne nbeoo 131.1 zijn bove tie 600x m² palle conta NSA famil ybal 600x ttruck nbuite 8.6 tenligg 17.9 wape on 257.7 PATI pantr GEV palle etrans en locke neadd tiegymz rdelin gang geen m² tiner. 5600 eur WC 62.9 iekam linne veldast m² n forma wach 1.4 800 iner. deur aal distir m² 6.4 flexk tech.

ELS nklui O nabij t800 y m² 10.4 2.4 m²bergi wach Aand rwan 10.7 ende m² gsrui lxbxh AFG x160 ndirec o m² 18m m² sluis truim ibutie erop 11.3 antoo bergr fouill sPATI ruimt EBK 4.9 m² medi dagb 5.9 35.5 ntb tortechn m² scha 7.0bergi tplek koelc achts kleef gelui afme wc 13.8 Hoe EWE 3.0 00 urine t d O deze Uitvo oo of xting scree WC 21x1 EBK de 4.8 verpo te 1.6 WC m² 16.3 m² eerru m² 3.1 uimte 9m dicht r spree badk 19.4 emte/5 ook cijnka meub tbv m² est. deur fysio ng 5.9 ruimt m² m² en cht deure magn spree dseis fitnes breng el druk m² punte m² RKT m² 4.8 28.7 eren kkam ische bergi 27.8 2x5,5 m² obse ning 1 inkijk min.k houtb gang en WC m² Licht ooo entre 42.0 osrui 13.9 m² imte 17.6 voor 28.0 1.4 tanda vana amer m² serie bij thera opsla palle Basis kaste op ng el AFG mer e PVC m² NTB band EWE en opsla afkor opste eet sruim k-/on n met MET tdiene ruimt palle n en palle ng Vand m² bergi rvatie in m² er NTB (mac tafelz Verlic kolfru lijn (dem amer ruimt kleef men exca lintza 1.2 tuing mteverho ewer ehuisk GEV plaat m² foooEBK 3.3 m² m² gang matig palle deur pie 32.8 werk g4.1 n rts dagb EBK/ EBK 1.5 schu palle houtw RKT 16.3 t-/ver langs d.m² dram palle g vrijlo tthout ts lruim em² tetwee DETE vrage m² 39.6 ng ikteb m² hinaa magn cte aagm e pend ereed hting king 39.7a-/mu imte ELS sing agma palle verde kame wc doos en m² kast 1.6 m² wc wc in remis delen 1.6 ested remis urma

urine ttruck 2 ruimteging wate scree opdra perso m² MET stekz amer m² indel tevluch WC m² 0.1 ank 0.3 0.1 )de dende 3.1 wand n nger/ GEV CTIE bergi lm² ? Over nade m²doos ttterkpl tbv eet volgt achin tegen gang s. 2.9 san. m² chine en len tweg r palle EBK: 0.3 3.4 wasr plafo tappa chine PER ing m² m² e m² 6.2 ing ning r POO aag pat.k DETE aats: on ziekt AFG kastein m² e, 17.5 ng pat.k remedi ratuu m² m² frees bergi tafelz na emont 16.0 opnaar 5.2 rulen m² de enELS uimte IMET wel CTIE indel comp RTgroep amer Vand lintza herapEWE overl AFG cons tedeurm n trap amer RKT POOPAR m² HEK COM rage) m² mach 13.9 5.7 ng kolom band m²EWE aagm mobi dagli ndran NTB afzui deze draai ALS lintza door dwand ing ERH band 32.8 techn resso pat.k eg ikteb agma cijnru 2.6 MIVA afkor tructi m² laser san. ieruim 16.0 RT ALS in koof MET 0.1 2GEV 3.4 en plaat m² entre voorr schu ine agne dagb cht ele ging 5.8 achin boor ELS met VLUC 0.1 enruimt M HOO 0.1 EK 5,5 perso sges ag m² schu m² ank san. TIME iek m² rurma m² amer e RKT mach t-/ver 3.4 wk/o imte chine m² (om m² DETE te m² e85.5 aad m² gang tene.blokk ested 5.0 gebru e chine afged preks indel FHIC pat.k HTR urma team neel. m² stilte VLUC sen.

16.0 pat.k 6.2 pslag NTEE 14.8 MET stekz GEN geko ine Mruimt 16.0 PER wcm² 1.6 werk CTIE kaste ing m² 1.5 iker ing HOO 13.9 wc OUT 4.1 amer ekt met m² ruimt post 1.6 chine 0.1 amer 0.3 0.1 m² m² HTR ppeld m² huisk m² eren IMET scho R HEK pat.k m² 17.9 kast ntb trapspree Er 8.5 WC gang wasr 16.0 san. m² nm² 3.1 74.8 0.1 3.4 6.2 m² san. Advie m² m² door RYS DETECTIEaag 0.3 eEG e3.4 Belijn 3.4 sanit Indiene san. OUTonma 5.5 Buck bergi san. m²kkam amer 0.1 ERH amer 5.2 m² m² overd lexaateaan m² mate m² beeld m² uimte gang m² m² m² medi 0.1 14.8 m² pat.k m² 30.4 36.8 21.6 kaste air 5.7 16.03.4 m² 0.1 s isnriaalh ing E pat.k gang m² et san. wc m² ng M 74.8 17.1 2.4 BMI, EK 16.0 ak m² techn er m² E n. voork opha ekt bank 2.6 voor ende pat.k cijnru volle m² m² m² amer 0.3 wc HOO m² om badm GEV m² 1.6 16.0 omen m²m² n pat.k wasr m² m² G AFG pat.k werk amer 4.1 6.2 spree m² 16.0 m² san. 1.5 terra bergi m² m² ra15 3.4 9.9 medi m² dikke iektechn 5.2 ngpu WC m² ybalv ok 0.3 amer bask kk team 5.7 3.1 imte wand thera 18.2 m²amer inton m² san. m² uimte ord EWE ELS 0.1 ) 3.4 amer m² kast 2.6 m² m² reken meet m² m² kkam 0.1 ng m² cijnru m² m² raam amlodigib 4.5 nten etbal gang 0.1 eld kame mat logee m² 30.4 m² pie s ren) m² m² 18.2 san veld RKT EN m² iek meet 2.1 0.1 m² m² ingpo Entre ing 4.5 m² (gece erspree imte 0.1 voor en ck (wen COM m² PVC rkam m² san.

Wan m² (gece 9.9 METPER 3.4 houd 16.2 m² ingpo 0.1 gang 0.1 Plafo turnm pat.k 58.4 m² Onge san. overd 17.3 edeu intrm² Reke 3.4 huisk 16.0 0.1 31.4 comf nereIMET Voldo een 64.1 amer sntree Plafo m² ov vloer den m² kkam erortro m² geen Aand en m² ntree Rond m² nd, m² Welk m² pat.k atjes r (dagm wens 2ho ektoverd Multi boks 0.1 ERH m²erPAR rege DETECTIE rd 16.03.4 Wat va m² m² m met ende voorz 0.1voorr en, Los san. Zitho vaste s om intm² er amer pat.k Hoe in in 0.1 acht rd eis) terra Wel/g m² 31.4 16.0 ening endve Apar amer medi zak, EK AFG Pant aan twand houd ko kan m² 5.4 san. debewe en m² Minim in geleg (ook TIMENTEE pat.k hoek 3.4 rlicht matra sanit verla ag m² Bij 16.0 ien m² aat ek, Afwe atgem² bege namer san. ieder voor sekt terra de uitvo zaal) 3.4 m² m² trking de bewo een aad ry aal m² voork en toilet van amer en, ing aire 0.1 verbl dering ten 0.1 er zaal) nast ale ok m² s? pat.k nabij 900+ san. conta m² pat.k muur akoe R w 3.4 leidin 16.0 inminim 0.1 0.1 EWE met mole plate sche 16.0 ne geva huisk afvoe koelk op dimb afger 64.1 m² scan van egba Vast m² HEK /douc netto san. ko voorz bane op 3.4 ijfner 0.1 sm² amer m² m² ?plafo wass logee aal netro amer en astro stiek draai ctdoz m² rm? 12.2 stbes g buite van RKT kook m² l: eur plel allem wand sanit pat.k geen amer rput aar 5.5 beha m² m² onde 16.0 m² re gereg hoge bed? 2M 0 5 IJsho n.

syste fecal 2vaat he 1000 ienin hoog oven pat.k mag .het gang rkam demat Vlak cirke 17.1 0.1 gebo m² n/bin 90 58.4 en, m² (sfee MET tendi air atnka amer voor in aal se en nd voorr HOO m²amer HEK mete 5.4 hoek gen zal ckey eld? te 0.1 de 10 mete mm, e.d. zorgniet lsuw niet 0.1 san. in m² +empl zelf 0.1 nen 3.4 m²m² r/ng gheid 3500 perso DETE en beste m² teiën vloer aad rolsto san.m² erG saus m² de inen. r 2 M HOO 2.5 doelt kleur 0.1 m² te san. maar voork haak horiz beve m² m² 3.4 de 0.1 EBKsan. en wand 3.4 zijn .EBKOok mm. neel ndig, r GEV r0+stCOM afond m² CTIE sanit (goednade elgeb jes, pat.k 5.5 m²17.3 data0.1 m² san. s. bedie ontaa stige 16.0 uit m² omen 3.4 nen. die i.v.m . ) overg 16.0 (o PAR tramp m² te ruik. m² G air c.q.nabij . reinig pat.k pat.k kame m²pat.k n.ook 16.0 m²m² voorz voere lkame r af te TV? ELS PERPOO . akoe pat.k i.v.m POO Indie Bewa ?r? 16.0 m²amer ang ok RT17.1 oline amer amer bruik r. .Of m²amer m²amer baar) ienin IMET ALS EN TIME n, . scho RT stem ngoed vloer stiekCom m² akoe king, ,niet, geen baar tafelt PER geen gen.wand puter ALS , VLUC NTEE HEK re ERH men -wan . stiek onma dan zijn ennis VLUC EK 5,5 Ook met gebru dhoe 2 M HOO .de ge IMET R HEK etc. als moet akba??Zonw afron ERHMHTR lamp tafel, in EBKOUT2 ering ar. hier den. EK ne G HTR zaal balle HOO OUT EM HOO ? en. AFG ooknrek inextra Lichtkameikers EGEWE re twee Bega werinr? ).

enën IAA Arch re ne RKT G ruimt turnk is egede g? DD n) MET ast spree vooreld. 2024 grond 9.9 itecte m²kkam word 0226 nHCB huisk 64.1 amer Wat ZDETE 2021 Tran CTIE enmeer erm² 5.4m² gemanaar 083A sforevoorr overd aad 31.4 akt incentr ektDeve m² de mate terranter um zaal, s rialenin verba opsla gnd met

2835 9

6.69

6.70

Meta meta 28.1 plasm alalbewe m² afkor kolom mobi lasca lasap asnij tzaag rking elebine boor der paraa lasaf met tz.

7

6.88

Trafo

6.85

groep WC 27.7 sges 2.4 werk WC 2.3 3.0m² m² m² m² preks kast gesp 13.2 gesp werk 13.2 gesp 23.3ruimt 13.2 gesp reksr 13.2 m² gesp reksr kame 13.2 m² gesp reksr m² 13.2 m² reksr . reksr m² . reksr m² . . . er m² . sanit 2.9 gardr midd m² air spree 5.7 3.6 10.4 wasr 6.9 m² m² elent .uimte werk 2.3 kkam m² m² medi 6.7 oilet m² kast bergi er 6.0 sanit cijnru m² 2.9 gardr wasr 5.7 m² 6.9 ng bergi m² air midd imte 3.6 medi m² werk m² .elent 6.7 uimte 2.3 team m² 18.26.0 cijnru huisk m² meet spree m² 63.7 amer kast 4.5 ng 10.4 oilet san NTB m²m² meet 2.1 20.5 m² ingpo imte 4.5 kame 5.4 m² m²3.4 kkam san. m² comf san.voorr 3.4 16.2 m² ingpo int r int m² er m²m² m² aad ortro pat.k pat.k m² san. 16.0 16.0 3.4 pat.k san. 16.03.4 3.4 om amer san. san. amer m² 3.4 m² 16.0 san. m² pat.k 3.4 amer m² amer 16.0 san. m²m² pat.k 3.4 16.0 m² 63.7 m² m² pat.k m² pat.k amer amer 16.0 m² pat.k m² huisk 16.0 amer san. pat.k amer 3.4 san. 16.0 m² 3.4 amer voorr m² sanit pat.k 5.4 m² 5.1 m²m² 16.0 san. amer m² 3.4 pat.k m² aad air 17.6 amer pat.k m² 3.4 m²amer 16.0m² san. m² amer m²3.4 san.pat.k 3.4 san. sanit m² m² 5.1 san. 16.0 m² 3.4 16.0 m² air pat.k m²pat.k 16.0 m² pat.k pat.k 17.6 16.0 m²amer m²amer amer m²amer m²amer

1514

6.72

?25 6.57

6.56

Poort

bergr 19.7 uimte douc 3.4 m² kleed 14.6 WC m² he ruimt 1.4 beve WC 23.6 1.4 sluis douc 7.1 kleed m² 3.4 m² ePMT entre 9.6 iliging 10.5 m² wach m² m²visita 10.7 m² herui m² ruimt e heren m² wk 5.6 voor 1.5 en truim WC 1.7 m² mte sluis piepe 5.6 hal recep m² 3.3 m² 12.1 tie m²m² detec te e dame nam² m² r-/sle tie s detec utelk WC 1.4 maga 273.0 35.9beoo famil 11.1 15.4 m² tie gymz ast flexk opsla aal 9.4 rdelin zijn 4.3 m² iekam m²19.4 m² gsrui m²fitnes 6.9 lxbxh antoo WC bergr m² gwach en 1.4 WC berg 27.4 3.4 werk WC 2.4 medi sluis 0.9 2.3 3.0 scho berg m² 7.1m² truim 0.9 erm² distir 30.4 verpo visita m² 5.8 m² rdagb 21x1 16.3 m² uimte sdagb m² m² m² kast cijnka mte/5 onma ested ruimt m² 30.5 m² spree EBK te18.8 ibutie 18.8 badk m² 27.9 m² tie WC 5.7 osrui obse 2x5,5 1.4 m² ested 15.9 EBK eing ing m² stilte ak k-/on mer m² 2mte min.k m² amer m² 13.9 m² m² kolfru rvatie 3.3 bergi m²m² serie 1 ruimt ruimt amer m² bergi bergi imte techn dram ng 15.1 20.3 aruimd. kame13.0 8.7m² matig m² eng ngdagb m² sanit e m²ested m² r 2.9 san. midd eniek tuing muzi 3.4 3.6 20.5 ekthe m² air gardr te opsla 5.7 pat.k m² m² 16.0 elent ereed m² rapie werk ing huisk 2.3m² .kast wasr 36.7 6.9 oilet m² s. g amer m² 12.6 pat.k m² uimte medi amer san. m² 16.0 3.4 6.7 spree kkam voorr m² san.

cijnru m² amer m² bergi 5.4 3.4 m² 6.0 sanit 2.9 groep pat.k m² erm² amer aad 16.0 pat.k 31.5 m² ng imte 16.0 gardr midd m² air 5.7 3.6 sges huisk amer wasr m² 27.1 6.9 m² m² pat.k m² elent .uimte werk san. 16.0 san. 2.3 3.4 3.4 preks sanit m² m² amer m² san. san. 6.7 amer oiletruimt2.9 3.4 m² kast m²5.1 m²m² medi pat.k bergi air 16.03.4 6.0 sanit beeld cijnru m²m² pat.k 53.6 pat.k gardr wasr 5.7 pat.k 17.6 amer m² 6.9 ng bergi 16.0 m² m²m²spree m² airm² em² midd pat.k ende16.0 imte amer 3.6 medi 16.0 san. m² m²amer 3.4 werk .elent 6.7 uimte m² 2.3 m²amer team san. m² 3.4 amer 18.26.0 m² 9.9 m² cijnru kkam thera m² meet m² m² kast m² 4.5 ng m² san m² meet 2.1 m² pie ingpo imteoilet er kame 4.5 spree m² comf san.m² huisk r 3.4 3.4 16.2 9.9 m² ingpo pat.k san. 64.1 amer m² ortro kkam m²intom m² int16.0 pat.k m² 16.03.4 m² san. pat.k er amer 16.0 voorr amer 5.4 m² san. m²m² pat.k 3.4 16.0 amer san. 3.4 aad m² amer m² pat.k san. m² m² pat.k 3.4 16.0 16.0 huisk 64.1 amer san. 3.4 amer m² m² sanit pat.k 5.1 m² m² amer m²m² 16.0 pat.k air 17.6 amer voorr m²amer 5.4 m² san. 3.4 m² aad san.pat.k 3.4 san. 3.4 sanit 5.1 m² m² san. 16.0 m² 3.4 16.0 m² air pat.k m²pat.k 16.0 m² pat.k pat.k 17.6 16.0 m²amer m²amer amer m²amer m²amer

Du

6.80

00

nry

6.52

?40

?45

6.99

6.76

6.76 ?40

6.80 ?45 6.66 6.70 6.67 6.71 6 6.64 6.10 .74 ?35 ?35 6.16 6 .6 6.69 6.71 6.19 3 6.72 6.62 ?35 6.68 ?35 ?40 ?40

6.76

x160

1607

6.75

6.79

remis 101.7e 5600 m²

gang 4.1 m² gang 91.4 m²

He

6.83

6.81

6.87

gang 66.5 5.5 m² m²66.5 gang m²

gang 91.4 m²

6.43 ?10

6.90

6.72

gang 4.1 m²

6.48

6.89

6.72

6.68

gang 2.8 m² 80.9 m² 5.5 m²

m²

CTIE DETE

?35 ?35

6.88

gang 58.4 m² 17.3

KT MET

6.90

m² gang 85.7 m² trap gang 13.1 gang75.6 m²75.6 m² 31.7 gang m² m² gang 31.7 m²

iten ur open mite htde vluc bij cala

8

e

bij iten open WER mite g deur cala tbv enin ELS AFGE wc urine scre GEV p groe woonrd eenbo entre mess raam

n

ruimt

ren)

Poort 6.8

gazij

gang 45.9 m²

6.52

?10

?35

6.87

6.73

6.70

6.77

6.89

6.80

techn 56.2 ische m²

data em telec secru 22.3 omm² rity techn iek techn 2.6 m² 0.6 m² iektechn 2.6 m² 0.1 iek 0.1m² m² 0.1 0.1 0.1m² m² m² 0.1 0.1 0.1m² m² m² 0.1 0.1 m² 0.1 m² 0.1 0.1 m² m² 0.1 m² 0.1 m² m²

0.6 m²

nere

?35

1

2

2.8 m² zwak 22.3stroo m² m,

6.39

6.34

6.75

vp 900

`Contractorpark

6.62

6.30

gang 17.3 58.4 m² m²

r

0.1 0.1 0.1m² m² m² m² m² m² 0.1 m² 0.1 m²

trap 13.1

6.25 6.32

6.20

?30 ?2 0

6.79

6.65

6.77 6.80 vp 900

6.78

wate

rege

6.87

6.68

ging

0.1 m² 0.1 m² 0.1 0.1 0.1

2.8 m² m²

6.53? 25 ? 20

6.61

6.66

6.66

?35

?20

verho

gang 7.6 gang 18.3 m²m² gang 65.0

?40 ?35

e druk

hoge oven 2 vaatw magn kook koelk op plate asse etron 900+ n (ook rast

k gho ber

6.87

6.67

Parkeren

?40 ?30

6.81 6.81

6.54

6.63

hoofd 15.1 verde m² elruim te techn 0.2 0.2m² m² 15.2ische m² ruimt

2.8 m²

buite afdek buite afdek nruim king nruim king te voorz dmv tegaas dmv voorz ien gaas werk ien van werk van

?15

6.55

6.60

6.54

?25

6.49 6.54 6.49

0.2 m²

g

?25

plantb

6.25

6.41

6.48

6.30

0.2 m²

0.6 m² 0.1 0.1m² m² 0.1 0.1 0.1m² m² m² techn 2.6 m² 0.1 0.6 m² iek 0.1 m² m² 0.1 m² 0.1 0.1 0.1m² m² 0.1 m² techn 2.6 m² m² 0.6 m² iektechn 0.1 2.6 m² 0.1m² 0.1 m² iek 0.1 m² m² 0.1 0.1 m² m² 0.1 m² 0.1 0.1 m² 0.1 m² m² 0.1m² 0.1 0.1 0.1 m² m² 0.1 m² m² 0.1 0.1 m² 0.1 m² 0.1 0.1 m² m² 0.1 m² 0.1 m² m²

we els hs ec

6.92

6.52 edde n

6.57

6.80

6.87

dorpe lh d=7.0 oogte m a 7

6.54

6.57 6.92

6.58

6.20

rw

6.80

6.42

hoge 2 oven vaatw magn kook koelk op plate asse etron 900+ n (ook rast

6.47

6.23

6.36

ste Oo

?35

?50

6.40

6.37 6.47

6.89

6.29

6.34

?20

6.43

6.88

6.36

6.34

EL geen glas S baga glas w AF sc ur gesc cin reGtb an een EW v inER ra men g de amestre KT ursee opnbw M oroo ET kle dng D ef ro ET m ep ag EC ne vuilco algem 1400 TI +ntain et opsla stellin een er ggE voed 500 diep ing

6.34

6.38

4636

6.27

Men

6.35

6.45

?40

EV

6.38

bergr uimte COM POOPAR patie TIME PER RT ALS nt POO VLUC IMET NTEE RT ALS ERH HTR R HEK VLUC EK 5,5 OUT2 E HTR M OUT HOO M HOOG EG

6.30

6.47

?35

G

6.31

el NTB

6.37

meub

?25 ?25

EBK

6.34

?40

?35 ?35

?40

?40 ?35

?20

5

10

15

20

25m

1:500

WIJZIGINGEN wijziging

datum

bouwkundige

omschrijving

A

2024-10-11

nij

n.a.v. vragen gemeente Deventer

B

C

D

vestiging Enschede De Coöperatie 15-10 7514 JK Enschede Nederland T +31(0)53 480 44 44 vestiging Amsterdam Paul van Vlissingenstraat 2d 1096 BK Amsterdam Nederland T +31(0)20 520 00 80 E info@iaa-architecten.nl I www.iaa-architecten.nl

DEVENTER, NICO BOLKESTEINLAAN FPK DIMENCE TRANSFORE partnerarchitect

opdrachtgever

fase

ing. L.H. Gersen AvB BNA

Dimence Groep Deventer

Definitief ontwerp

projectarchitect

datum

status

ir. M. Booltink

2024-04-30

Definitief

projectmanager

schaal

projectnummer

ing. A.L. van der Geest

1:500

bouwkundige

formaat tekening

H. Nijenhuis

A1

SITUATIE - NIEUW

2021083A

tekeningnummer

DO-002

project locatie op projectschijf

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/14882350/1