CConstaterende datDen Haag
Koppel je AI →
Document · PDF

RIS314687 Bijlage 1 deel 4 Bijlagen bij regels

Commissie Ruimte 22 november 2023, gemeente Den HaagBij agendapunt: Hoorzitting (concept) bestemmingsplan Anna van Hannoverstraat 43.458 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Bestemmingsplan Anna van Hannoverstraat 4 Ontwerp

Anna van Hannoverstraat 4

Bijlage 2: parkeernormen wonen CID en Binckhorst

Parkeernormen Studenten eenheden***

gebied Laan gebied Den Haag CS en van NOI (zone HS (zone Centrum) Stad)

Binckhorst noordelijk deel (zone Centrum)

Binckhorst zuidelijk deel (zone Stad)

0

0

0,1

0,1

<70m2

-*

-*

0,4

0,6

70-100m2

-*

-*

0,6

0,9

100-160m2

-*

-*

0,9

1,1

>160m2

-*

-*

1,1

1,3

<40m2

0,075

0,125

0,2**

0,4**

40-70m2

0,15

0,25

0,2

0,4

70-100m2

0,25

0,35

0,4

0,7

100-160m2

0,35

0,45

0,7

0,9

>160m2

0,45

0,55

0,9

1,1

Bezoek

0,05

0,05

0,1

0,1

Eengezinswoningen

Appartementen

*In de campusgebieden worden geen eengezinswoningen gerealiseerd. 2 **In de vigerende normen is er maar 1 woningklasse <70m en geen opsplitsing . *** Bij studenten eenheden wordt geen bezoekersnorm gehanteerd.

Bijlage 3: parkeernormen kantoren, bedrijven en voorzieningen CID en Binckhorst

Eenheid

Zone 1 CID

Zone 2 CID

100 m2 bvo 100 m2 bvo 100 m2 bvo 100 m2 bvo

0,075 0,15 1,25 0,775

0,125 0,325 1,25 0,875

0,25 0,65 2,50 1,75

0,55 1,30 2,50 2,30

85% 85% 85% 85%

100 m2 bvo 100 m2 bvo 100 m2 bvo 100 m2 bvo

0,225 0,40 0,75 0,125

0,35 0,50 1,00 0,125

0,70 1,00 2,00 0,25

1,45 2,20 2,50 0,25

15% 5% 20% 5%

100 m2 bvo 100 m2 bvo 100 m2 bvo 100 m2 bvo Kamer

2,00 0,95 0,60 0,05 0,125

2,00 1,925 1,20 0,10 0,25

4,00 3,85 2,40 0,20 0,50

5,00 7,90 5,00 0,50 0,50

90% 85% 80% 0% 100%

100 m2 bvo 100 m2 bvo 100 m2 bvo 100 m2 bvo

0,15 0,15 1,675 1,05

0,25 0,25 1,70 1,10

0,50 0,50 3,40 2,20

0,90 0,90 3,50 4,50

90% 90% 99% 90%

100 m2 bvo

0,50

0,50

1,00

1,00

90%

100 m2 bvo 100 m2 bvo 100 m2 terrein Aantal toeschouwersplaatsen

1,00 0,575 0,075 0,05

1,00 0,575 0,075 0,05

2,00 1,15 0,15 0,10

2,70 2,30 0,15 0,10

80% 95% 95% 100%

100 m2 bvo 100 m2 bvo 100 m2 bvo

1,575 0,275 1,425

1,725 0,325 1,425

3,45 0,65 2,85

4,30 1,40 2,85

65% 65% 65%

100 m2 bvo 100 m2 bvo 100 m2 bvo 100 m2 bvo Student

0,025 0,25 0,05 0,25 0,25

0,05 0,25 0,075 0,525 0,25

0,10 0,50 0,15 1,05 0,50

0,25 1,00 0,40 2,50 0,50

0% 0% 0% 0% 0%

Begrafenis/ 7,50 7,50 15,00 15,00 crematie * Norm wordt alleen over het betreffende deel van het bvo toegepast waar balie functie gevestigd is. ** K+R voorziening Conform CROW publicatie 317

98%

Functie Winkelen Groothandel Showroom Supermarkt Winkel Werken Bedrijf Kantoren zonder baliefunctie Kantoren met baliefunctie* Magazijn Horeca Café/bar, strandtent Cafetaria/lunchroom Restaurant Hotel/werknemers Hotel Cultuur Museum Bibliotheek Religiegebouw Bioscoop/theater/schouwburg/ congres Sociaal cultureel centrum / Wijkverenigingsgebouw Sportvoorzieningen Sportschool Sporthal Sportveld Toeschouwersplaatsen (indien van toepassing) Zorgvoorzieningen Ziekenhuis/medisch centrum Verpleeghuis Arts/maatschap Onderwijs Primair onderwijs Kinderdagverblijf Middelbaar onderwijs HBO/ROC Avondonderwijs Overig Begraafplaats/crematorium

Zone 2 Zone 3 Aandeel Binckhorst Binckhorst bezoek Opmerkingen

Excl. toeschouwers Excl. toeschouwers

Excl. K+R** Excl. K+R**

Fietsparkeren De gemeente Den Haag wil het fietsgebruik in de stad stimuleren en zet daarbij in op een groter aandeel fiets. De aanwezigheid van goede parkeervoorzieningen is hiervoor een belangrijke randvoorwaarde. Daarnaast komt de kwaliteit van de openbare ruimte steeds vaker in het gedrang door de grote hoeveelheden geparkeerde fietsers. Om die reden stelt de gemeente bij de nieuwbouw van woningen de initiatiefnemer verantwoordelijk voor de realisatie van voldoende fietsparkeerplaatsen. Dit is vastgelegd in het bouwbesluit (art. 4.31). Voor het gebied Spuikwartier is het ook van belang dat bij met name bedrijven en voorzieningen in voldoende mate fietsparkeerplaatsen aanwezig zijn voor de bezoekers en werknemers op de fiets. In onderstaande tabel zijn fietsparkeernormen opgenomen die gebruikt dienen te worden bij de berekening van de parkeerbehoefte voor het realiseren van fietsvoorzieningen bij nieuwbouw.

Fietsparkeernormen Kantoren, Bedrijven en Voorzieningen functie

eenheid

Fietsparkeer-

aandeel

plaatsen

bezoekers

winkelen groothandel

100 m2 bvo

0,06

80%

showroom

100 m2 bvo

0,8

95%

supermarkt standaard

100 m2 bvo

3,2

93%

winkel

100 m2 bvo

4,2

80%

bedrijf

100 m2 bvo

0,26

5%

kantoren zonder baliefunctie (medewerkers)

100 m2 bvo

1,5

5%

per balie

4,5

100%

100 m2 bvo

0,0

5%

café/bar, strandtent

100 m2 bvo

14,0

90%

cafetaria/lunchroom

100 m2 bvo

11,0

90%

restaurant

2

100 m bvo

14,0

80%

hotel

per kamer

0,1

77%

100 m2 bvo

1,0

95%

werken

extra baliefunctie bij kantoor (alleen bezoekers) magazijn horeca

cultuur museum

2

bibliotheek

100 m bvo

3,3

97%

religiegebouw

100 m2 bvo

5,0

100%

bioscoop/theater/schouwburg

100 m2 bvo

4,7

94%

sociaal cultureel centrum/wijkverenigingsgebouw

100 m2 bvo

7,4

100%

sportschool

100 m2 bvo

3,4

87%

sporthal

100 m2 bvo

2,7

95%

sportveld

100 m2 terrein

1,3

95%

ziekenhuis/medisch centrum

100 m2 bvo

1,0

29%

verpleeg-/verzorgingshuis

100 m2 bvo

0,2

60%

arts/maatschap

100 m2 bvo

1,9

55%

primair onderwijs

100 m2 bvo

6,9

95%

primair onderwijs (halen&brengen)

100 m2 bvo

1,0

100%

kinderdagverblijf

100 m2 bvo

2,2

0%

sportvoorzieningen

zorgvoorzieningen

onderwijs

2

kinderdagverblijf (halen en brengen)

100 m bvo

1,9

100%

middelbaar onderwijs

100 m2 bvo

10,9

95%

HBO/ROC

100 m2 bvo

9,9

72%

avondonderwijs

100 m2 bvo

7,4

95%

per locatie

22,0

99%

overig begraafplaats/crematorium

Staat van horeca-categorieën Inleiding Den Haag wil met de kracht van horeca de aantrekkelijkheid van Den Haag vergroten, de ontwikkeling van gebieden met grote economische betekenis verder aanjagen en groei van werkgelegenheid in de horecasector stimuleren. De visie voor het gemeentelijk horecabeleid in de komende jaren wordt in de ‘Horecavisie 2016’(RIS 288645) uiteengezet langs de belangrijkste thema’s. Hiermee zet Den Haag in op het verder optimaliseren van de randvoorwaarden voor een bloeiend horecaklimaat in de stad. Het belang van de aanwezigheid van horeca-inrichtingen moet in een bestemmingsplan echter worden afgewogen tegen overige belangen zoals wonen en werken. Bij de opstelling van criteria voor het toelaten van horeca-inrichtingen zijn niet alle factoren die verschillende vormen van horeca onderscheiden op voorhand ruimtelijk relevant. Daarom wordt in ruimtelijke plannen waar horecainrichtingen in voorkomen, zoals het onderhavige, een beoordelingssysteem gehanteerd waarin aan de hand van een ‘Staat van Horeca-categorieën’ en een aantal definities van horeca-inrichtingen, bepaald wordt tot welke categorie een bepaalde horeca-inrichting behoort. De horecadefinitie staat in de planregels, binnen de inleidende regels (artikel 1) opgenomen met de daarbij behorende categorie-indeling. Bij de verschillende categorieën staan verschillende horecavormen opgenomen. 2.

Staat van Horeca-categorieën In de definitie van een horeca-inrichting wordt onderscheid gemaakt tussen verschillende horecacategorieën. Dit is op basis van onderstaande Staat van Horeca-categorieën. In onderstaand schema wordt uitgegaan van het belangrijkste accent van de horeca-inrichting.

1 De exploitatie van inrichtingen die binnen cultuur en ontspanning vallen (zoals bijvoorbeeld een casino en muziektheater, zie de begripsbepalingen die in bijlage 1 zijn opgenomen) vallen buiten deze Staat van Horeca-categorieën. 2 de categorie Licht is inclusief de in de Algemene Plaatselijke Verordening genoemde meldplicht. Toelichting op het schema:

Het merendeeel van de horeca in winkelstraten betreft lichte daghoreca. Daarbij gaat het vooral om het serveren van maaltijden gedurende de openingstijden van detailhandel. Indien deze vorm van horeca in winkelstraten is gelegen, maar mogelijk ook bij kantoren en bedrijven, veroorzaakt het weinig zelfstandig aantrekkend verkeer. De klanten zijn immers al op straat of in de nabijheid aanwezig. Verder betreft het een exploitatievorm waar zittend aan tafels geconsumeerd wordt zodat de bezoekersfrequentie laag is. Indien bij daghoreca maaltijden geserveerd worden en uitsluitend daarbij en ondergeschikt alcoholische dranken geschonken worden is dat toegestaan en blijft het tot 23.00 uur een lichte vorm van horeca, na 23.00 uur wordt het middelzwaar. Er zijn horeca-inrichtingen die vergelijkbaar zijn aan detailhandel, zoals take away en maaltijdbezorging die net als gewone detailhandel eigenstandig verkeer aantrekken. Indien deze inrichtingen uitsluitend tijdens de openingstijden voor detailhandel geopend zijn, worden ze beschouwd als een lichte vorm van horeca. Wanneer de inrichting na de sluitingstijden van de detailhandel geopend is, wordt het middelzwaar.

Wanneer de exploitatie van een horeca-inrichting gericht is op vermaak of uitsluitend als drinkgelegenheid met alcohol functioneert wordt het, gedurende openingstijden van detailhandel gezien als een middelzware exploitatievorm. Wanneer genoemde exploitatievormen na de openingstijden voor detailhandel geopend zijn wordt het gezien als zware vorm van horeca. Dat heeft te maken met de toenemende kans overlast vooral in de nachtelijke uren als gevolg van

alcohol, de hogere bezoekersdichtheid en dat bezoekers eigenstandig verkeer veroorzaken naar de inrichting. 3. Definities verschillende vormen van horeca De, in de regels opgenomen categorieën van horeca-inrichtingen, worden op basis van de hieronder genoemde soorten inrichtingen van een nadere omschrijving voorzien. Uitsluitend de inrichtingen die op basis van het beleid als uitwerking van de definitie worden beschouwd, worden in deze regels opgenomen. De inrichtingen die niet onder de algemene definitie van horeca-inrichtingen vallen, worden gedefinieerd in de inleidende regels van het bestemmingsplan (art. 1) café: een inrichting, gericht op het bedrijfsmatig, voor gebruik ter plaatse, aan de gebruiker verstrekken van alcoholische en niet-alcoholische dranken, eventueel in combinatie met het verstrekken van al dan niet ter plaatse bereide kleine etenswaren. Het accent ligt op de verkoop van alcoholische dranken. Een dansvloer van minder dan 10 m2 is toegestaan. De horecacategorie van dergelijke inrichtingen is afhankelijk van de openingstijden. Bij openingstijden tot 23.00 uur valt de inrichting onder horecacategorie middelzwaar. Bij openingstijden na 23.00 uur valt de inrichting onder horecacategorie zwaar.

cafetaria/snackbar: een inrichting, gericht op het bedrijfsmatig, voor zowel gebruik ter plaatse als elders, verkopen aan de gebruiker van op een relatief snelle manier bereide etenswaren (meestal door middel van een frituur of grill) en waar men voornamelijk komt voor de ‘snelle hap’. De horecacategorie van dergelijke inrichtingen is afhankelijk van zowel de openingstijden als de vraag of er alcoholische dranken worden geschonken. Bij openingstijden tot 23.00 uur en het schenken van uitsluitend nietalcoholische dranken valt de inrichting onder horecacategorie licht. Bij openingstijden na 23.00 uur en/of het schenken van alcoholische dranken valt de inrichting onder horecacategorie middelzwaar. Discotheek/club: een inrichting, gericht op het bedrijfsmatig bieden van gelegenheid tot dansen op mechanische en/of levende muziek op een dansvloer van meer dan 10 m2 en het verstrekken van alcoholische en nietalcoholische dranken. Dergelijke inrichtingen, vallen onder de horecacategorie zwaar indien na 23.00 uur geopend. ijssalon: een inrichting, gericht op het bedrijfsmatig, voor zowel gebruik ter plaatse als elders, aan de gebruiker verstrekken van al dan niet ter plaatse bereid consumptie-ijs met toebehoren, al dan niet in combinatie met het verstrekken van niet-alcoholische dranken. Dergelijke inrichtingen vallen onder horecacategorie licht.

koffieconcept / koffiehuis een daghorecabedrijf, gericht op het bedrijfsmatig, voor gebruik ter plaatse aan de gebruiker verstrekken van niet-alcoholische dranken, in combinatie met de verkoop van kleine etenswaren. De horecacategorie van dergelijke inrichtingen is afhankelijk van zowel de openingstijden als de vraag of

er alcoholische dranken worden geschonken. Bij openingstijden tot 23.00 uur en het schenken van uitsluitend niet-alcoholische dranken valt de inrichting onder horecacategorie licht. Bij openingstijden na 23.00 uur en/of het schenken van alcoholische dranken valt de inrichting onder horecacategorie middelzwaar. lunchroom / broodjeszaak: een inrichting, gericht op de verkoop, veelal voor gebruik ter plaatse van al dan niet ter plaatse bereide kleine maaltijden en etenswaren, in combinatie met de verkoop van overwegend nietalcoholische dranken, met een in het algemeen gespreide bezoekersfrequentie tussen 7.00 uur en 23.00 uur, waarbij de bedrijvigheid zich binnen de lokaliteit voltrekt en de consumpties voornamelijk zittend worden genuttigd. Dergelijke inrichtingen vallen onder horecacategorie licht. restaurant: een inrichting, gericht op het bedrijfsmatig, voor gebruik ter plaatse, verstrekken van bereide gerechten, in combinatie met het verstrekken van alcoholische en niet-alcoholische dranken. De horecacategorie van een dergelijke inrichting is afhankelijk van de openingstijden Bij openingstijden tot 23.00 uur valt de inrichting onder horecacategorie licht. Bij openingstijden na 23.00 uur valt de inrichting onder horecacategorie middelzwaar.

take away /maaltijdbezorging: een inrichting, gericht op de bedrijfsmatige verkoop van al dan niet ter plaatse bereide maaltijden, anders dan voor gebruik ter plaatse, die door de kopers ter plaatse worden afgehaald, dan wel door de verkoper bij de koper thuis worden bezorgd. Dergelijke inrichtingen vallen onder horecacategorie licht. Een traiteur en/of toko waarbij de maaltijden ter plaatse worden bereid en/of indien de hoofdactiviteit van de onderneming gericht is op het verstrekken van gerechten voor directe nuttiging ter plaatse of in de directe omgeving, worden met take away gelijkgesteld.

Bijlage

CATEGORIE

01 014 014 014 0142 15 15 151 151 1552 1581 1584 1584 1584 1593 t/m 1595 17 17 174, 175 176, 177 18 18 181 182 20 20 203, 204, 205 205 22 22 2222.6 2223 2223 2224 2225 223

OMSCHRIJVING

SBI-CODE 2008

nummer

SBI-CODE

versie 11 maart 2014

Staat van Bedrijfsactiviteiten - functiemenging

01 016 016 016 0162 10, 11 10, 11 101, 102 101 1052 1071 10821 10821 10821 1102 t/m 1104 13 13 139 139, 143 14 14 141 141 16 16 162 162902 58 58 18129 1814 1814 1813 1814 182

0 2 4 0 6 2 1 0 3 6 -

-

LANDBOUW EN DIENSTVERLENING T.B.V. DE LANDBOUW Dienstverlening t.b.v. de landbouw: - algemeen (o.a. loonbedrijven), b.o < 500 m² - plantsoenendiensten en hoveniersbedrijven, b.o. < 500 m² KI-stations VERVAARDIGING VAN VOEDINGSMIDDELEN EN DRANKEN Slachterijen en overige vleesverwerking: - vleeswaren- en vleesconservenfabrieken, p.o. < 200 m² Consumptie-ijsfabrieken, p.o. < 200 m² Broodfabrieken, brood- en banketbakkerijen, charge-ovens, v.c.< 7.500 kg meel/week Verwerking cacaobonen en vervaardiging chocolade- en suikerwerk: - Cacao- en chocoladefabrieken- vervaardigen van chocoladewerken met p.o. < 200 m² - Suikerwerkfabrieken zonder suiker branden, p.o. < 200 m² Vervaardiging van wijn, cider e.d.

B B B

B B B B B B

VERVAARDIGING VAN TEXTIEL Vervaardiging van textielwaren Vervaardiging van gebreide en gehaakte stoffen en artikelen

B B

VERVAARDIGING VAN KLEDING; BEREIDEN EN VERVEN VAN BONT Vervaardiging kleding van leer Vervaardiging van kleding en -toebehoren (excl. van leer)

B C

- HOUTINDUSTRIE EN VERVAARDIGING ARTIKELEN VAN HOUT, RIET, KURK E.D. 1 Timmerwerkfabrieken, vervaardiging overige artikelen van hout, p.o. < 200 m2 Kurkwaren-, riet- en vlechtwerkfabrieken - UITGEVERIJEN, DRUKKERIJEN EN REPRODUKTIE VAN OPGENOMEN MEDIA Kleine drukkerijen en kopieerinrichtingen A Grafische afwerking B Binderijen Grafische reproduktie en zetten Overige grafische aktiviteiten Reproduktiebedrijven opgenomen media

B B

B A B B B A

Bijlage

CATEGORIE

24 24 2442 2442 26 26 2615 262, 263 262, 263 267 267 2681 28 28 281 284 2852 287 30 30 30 33 33 33 36 36 361 362 363 3663.1 40 40 40 40 40

OMSCHRIJVING

SBI-CODE 2008

nummer

SBI-CODE

versie 11 maart 2014

Staat van Bedrijfsactiviteiten - functiemenging

20 20 2120 2120 23 23 231 232, 234 232, 234 237 237 2391 25 25 251, 331 255, 331 2562, 3311 259, 331 26, 28, 33 26, 28, 33 26, 28, 33 26, 32, 33 26, 32, 33 26, 32, 33 31 31 9524 321 322 32991 35 35 35 35 35

0 2 0 1 0 2

VERVAARDIGING VAN CHEMISCHE PRODUKTEN Farmaceutische produktenfabrieken: - verbandmiddelenfabrieken VERVAARDIGING VAN GLAS, AARDEWERK, CEMENT-, KALK- EN GIPSPRODUKTEN Glasbewerkingsbedrijven Aardewerkfabrieken: - vermogen elektrische ovens totaal < 40 kW Natuursteenbewerkingsbedrijven: - zonder breken, zeven en drogen p.o. < 2.000 m² Slijp- en polijstmiddelen fabrieken

- VERVAARD. EN REPARATIE VAN PRODUKTEN VAN METAAL (EXCL. MACH./TRANSPORTMIDD.) 1a - gesloten gebouw, p.o. < 200 m2 B1 Smederijen, lasinrichtingen, bankwerkerijen e.d., p.o. < 200 m2 2 Overige metaalbewerkende industrie, inpandig, p.o. <200m2 B Overige metaalwarenfabrieken n.e.g.; inpandig, p.o. <200 m2 - VERVAARDIGING VAN KANTOORMACHINES EN COMPUTERS A Kantoormachines- en computerfabrieken incl. reparatie - VERVAARDIGING VAN MEDISCHE EN OPTISCHE APPARATEN EN INSTRUMENTEN A Fabrieken voor medische en optische apparaten en instrumenten e.d. incl. reparatie - VERVAARDIGING VAN MEUBELS EN OVERIGE GOEDEREN N.E.G. 2 Meubelstoffeerderijen b.o. < 200 m2 Fabricage van munten, sieraden e.d. Muziekinstrumentenfabrieken Sociale werkvoorziening - PRODUKTIE EN DISTRIB. VAN STROOM, AARDGAS, STOOM EN WARM WATER C0 Elektriciteitsdistributiebedrijven, met transformatorvermogen: C1 - < 10 MVA D0 Gasdistributiebedrijven:

C

B B B B

B B B B

B

B

A B B B

B

Bijlage

35 35 35 35 36 36 36 36 41, 42, 43 41, 42, 43 41, 42, 43 45, 47 45, 47 451, 452, 454 45204 45205 453 46 46 461 4634 4635 4636 4637 464, 46733 46499 46499 4673 5153 4673 5153.4 46735 4674 5154 4674

D3 - gas: reduceer-, compressor-, meet- en regelinst. Cat. A D4 - gasdrukregel- en meetruimten (kasten en gebouwen), cat. B en C E0 Warmtevoorzieningsinstallaties, gasgestookt: E2 - blokverwarming - WINNING EN DITRIBUTIE VAN WATER B0 Waterdistributiebedrijven met pompvermogen: B1 - < 1 MW - BOUWNIJVERHEID 2 3 Aannemersbedrijven met werkplaats, b.o. < 1000 m - HANDEL/REPARATIE VAN AUTO'S, MOTORFIETSEN; BENZINESERVICESTATIONS Handel in auto's en motorfietsen, reparatie- en servicebedrijven B Autobeklederijen Autowasserijen Handel in auto- en motorfietsonderdelen en -accessoires - GROOTHANDEL EN HANDELSBEMIDDELING Handelsbemiddeling (kantoren) Grth in dranken Grth in tabaksprodukten Grth in suiker, chocolade en suikerwerk Grth in koffie, thee, cacao en specerijen Grth in overige consumentenartikelen 0 Grth in vuurwerk en munitie: 1 - consumentenvuurwerk, verpakt, opslag < 10 ton 0 Grth in hout en bouwmaterialen: 1 - algemeen 2 - indien b.o. =< 2000 m2 4 zand en grind: 6 - indien b.o. =< 200 m² 0 Grth in ijzer- en metaalwaren en verwarmingsapparatuur: 1 - algemeen 2 - indien b.o. =<2.000 m²

CATEGORIE

40 40 40 40 41 41 41 41 45 45 45 50 50 501, 502, 504 5020.4 5020.5 503, 504 51 51 511 5134 5135 5136 5137 514 5148.7 5148.7 5153 5153 5153 5153.4 5153.4 5154 5154 5154

OMSCHRIJVING

SBI-CODE 2008

nummer

SBI-CODE

versie 11 maart 2014

Staat van Bedrijfsactiviteiten - functiemenging

A B B

B

B

B A B B

A C C C C C C C B B C B

Bijlage

CATEGORIE

OMSCHRIJVING

SBI-CODE 2008

nummer

SBI-CODE

versie 11 maart 2014

Staat van Bedrijfsactiviteiten - functiemenging

5156 518 519 52 52 527 55 55 5552 60 60 6022 6024 603 64 64 641 642 642 642 71 71 711 712 713 714 72 72 72 74

4676 466 466, 469 47 47 952 55 55 562 49 49 493 494 495 53 53 531, 532 61 61 61 71 77 7711 7712, 7739 773 772 62 62 58, 63 74

74 7481.3 7484.4

63, 69t/m71, 73, 74, 77, 78, 80t/m82 74203 82992

Grth in overige intermediaire goederen 2 Grth in machines en apparaten, exclusief machines voor de bouwnijverheid Overige grth (bedrijfsmeubels, emballage, vakbenodigdheden e.d. - DETAILHANDEL EN REPARATIE T.B.V. PARTICULIEREN Reparatie t.b.v. particulieren (excl. auto's en motorfietsen) - LOGIES-, MAALTIJDEN- EN DRANKENVERSTREKKING Cateringbedrijven - VERVOER OVER LAND Taxibedrijven 1 Goederenwegvervoerbedrijven (zonder schoonmaken tanks), b.o. =< 1.000 m² Pomp- en compressorstations van pijpleidingen - POST EN TELECOMMUNICATIE Post- en koeriersdiensten A Telecommunicatiebedrijven B0 zendinstallaties: B2 - FM en TV - VERHUUR VAN TRANSPORTMIDDELEN, MACHINES, ANDERE ROERENDE GOEDEREN Personenautoverhuurbedrijven Verhuurbedrijven voor transportmiddelen (excl. personenauto's) Verhuurbedrijven voor machines en werktuigen Verhuurbedrijven voor roerende goederen n.e.g. - COMPUTERSERVICE- EN INFORMATIETECHNOLOGIE B Datacentra -

-

OVERIGE ZAKELIJKE DIENSTVERLENING Foto- en filmontwikkelcentrales Veilingen voor huisraad, kunst e.d.

C C C

A

B

B C B

C A B

B C C C

B

C A

Bijlage

CATEGORIE

75 75 7525 90 90 9001 93 93 9301.3 9301.3

OMSCHRIJVING

SBI-CODE 2008

nummer

SBI-CODE

versie 11 maart 2014

Staat van Bedrijfsactiviteiten - functiemenging

84 84 8425 37, 38, 39 37, 38, 39 3700 96 96 96013 96013

B A B

OPENBAAR BESTUUR, OVERHEIDSDIENSTEN, SOCIALE VERZEKERINGEN Brandweerkazernes

C

MILIEUDIENSTVERLENING rioolgemalen

B

OVERIGE DIENSTVERLENING Wasverzendinrichtingen Wasserettes, wassalons

B A

ter plaatse van de rode lijnen bevinden zich in de eerste bouwlaag geen woningen ter plaatse van de blauwe lijnen bevinden zich geen entrees van woningen

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/12507868/1