CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

Raadsbegrotingswijziging Najaarsrapportage 2022 ARB 2

Commissie Algemeen 3 november 2022, gemeente DelftBij agendapunt: Programmabegroting 2023-2026806 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---

Gemeente Provincie Begrotingsjaar

Delft Zuid Holland 2022

2e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de doelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat

De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2022 te wijzigen.

Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare gaderin van 10 november 2022 '

, burgemeester

, griffier a.i.

2 ex. ter kennisneming ingezonden aan gedeputeerde staten op:

11.n00.2022. inclusief raadsvoorstel en besluit

Mjr begrotingswijziging 2022 - 2025 --- Raad Programma

---

Toelichting

1- DUURZAAM DELFT 6. Correctie baten milieu 7. Bijdrage bestrijding energie-armoede

2- BEREIKBARE EN LEEFBARE STAD 8. Aanpassing Tramlijn 1 3- GOED WO NEN 3. actualisatie kostenverdeling 4. Corectie herwaardering Schie-oevers

5. lnzet VTH t.1.v. leges 1 O. Willem van Oranje 4- SCHONE EN VEILIGE STAD 3. actualisatie kostenverdeling 13. VZ degeneratie 2022 5-STERK EN SOCIAAL 3. actualisatie kostenverdeling

Gemeente Delft

lasten

24.00039.00015.000 40.000 40.000 186.792 153.354 202.80022.494 213.744 264.631 107.102371.733 55.09755.097-

2022 baten

39.00039.000-

202.80022.494 217.500 371.733

3. actualisatie kostenverdeling Tataal

219.002

3. Verdeling VTH-veiligheid

10. Willem van Oranje 11. Rente erfpacht 9-STAD EN BESTUUR 2. Project 'Continue verbeteren' 3. actualisatie kostenverdeling

10-RAAD 1. Budget Ris naar raadsgriffie

11-FINANCIEEL GEZOND 3. actualisatie kostenverdeling 11. Rente erfpacht

12-0VERHEAD 1. Budget Raadsinformatiesysteem (Ris) naar raadsgriffie 2. Project 'Continue verbeteren'

Form ulier wijziging op Program ma's

8 november 2022

H:\2_Raad\Raadstukken\2022 - raadsstukken\14_ 10 november 2022\Raadsbegrotingswijziging Najaarsrapportage 2022 ARB 2

----

39.00039.000-

39.00039.000-

----

35.000

35.000

115.701247.763-

35.000 491.389 247.763

35.000 247.194

132.062 213.854 213.854

22.494 221.132 213.854213.854-

22.494 224.700

15.000-

39.00039.000-

saldo

lasten

2025 baten

----

39.00039.000-

39.00039.000-

saldo

----

60.000

60.000

149.598153.354-

60.000 362.895 247.763

60.000 247.194

3.756 107.102 107.102

22.494 92.638 213.854213.854-

22.494 224.700

----

----

---- ---- ---- ---244.195247.763-

493.983 247.763

247.194

3.568 213.854 213.854

22.494 223.726 213.854213.854-

22.494 224.700

----

246.789247.763-

974 213.854 213.854

371.733 55.097 55.097

44.07844.07853.150 841.579826.57915.000298.286 436.030 213.74476.000 173.766 15.000188.766 7.000 7.000 8.22767.773 76.000194.933 7.00015.000 186.933

14. Aanvulling Sportakkoord 2022

39.00039.000-

lasten

15.00040.000 40.000 37.194

44.078 44.078

12. Aanvraag sub sidie GGZ

7-ECONOMISCHE ZELFSTANDIGHEID 3. actualisatie kostenverdeling 7. ijdrage bestrijding energie-armoede 8-STAD IN BEDRIJF

lasten

saldo

12. Aanvraag subsidie GGZ

6- SOLIDE MAATSCHAAPPELIJKE BASIS 3. actualisatie kostenverdeling

saldo

2024 baten

2023 baten

2.253 46.74749.000 63.31514.31549.000-

-------

2.253- 2.253 ---46.747 46.74749.00049.000 63.315- ---63.315 14.31514.315 49.00049.000

2.25346.747 49.000-

63.315 14.315 49.000

2.253 46.74749.000 63.31514.31549.000-

----

2.25346.747 49.000-

----

63.315 14.315 49.000

53.150

217.500217.500-

219.002

28.09828.098- ---- 28.098 28.098- ---- 28.098 841.579 ---- 28.098 28.09828.09828.098 28.09828.098 28.098 826.579 15.000 224.70083.820143.474224.70081.226224.700212.314140.880515.78612.3864.2524.252 4.2524.2524.252 436.0304.252 3.568223.726224.700974224.700132.062221.132224.7003.75692.63876.00076.00076.000 76.00076.000 76.00076.000 173.766---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---15.000 188.7667.000- 7.000 ---7.0007.000- 7.000 ---7.0007.000 ---7.0007.0007.000 7.0007.000 7.0007.000 30.99824.138- 30.998 ---24.138- 24.138 ---8.227 24.138 ---106.998100.138106.998 100.138100.138 67.773100.138 76.00076.000 76.00076.000 76.000 76.000 76.00062.999- ---- 62.999 56.139- ---- 56.139 56.139- ---- 56.139 194.9337.000 7.000 7.0007.0007.0007.000 7.000 15.00055.999 49.139 55.99949.139 49.139186.93349.13943.494

43.494

18.494

18.494

16.506-

16.506-

M jr begroting swijzi ging 2022 - 2025 --- Raad ---

Gemeente Delft 2022 baten

saldo

9 Correctie starting opbrengst Staalweg

260.000 260.000

260.000 260.000

RESEREVE VASTGOED 9 Correctie starting opbrengst Staalweg

260.000260.000-

260.000260.000-

Oeelrubriek Toelichting

lasten

RESERE BELEID & UITVOERING

SLUITREKENING KAPITAALDIENST

Totaal Formulier. wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 8 november 2022

-

lasten

2023 baten

saldo

lasten

2024 baten

saldo

lasten

2025 baten

saldo

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/12041693/1