Raadsbegrotingswijziging Najaarsrapportage 2022 ARB 2
Tekst van het document
Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---
Gemeente Provincie Begrotingsjaar
Delft Zuid Holland 2022
2e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de doelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat
De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2022 te wijzigen.
Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare gaderin van 10 november 2022 '
, burgemeester
, griffier a.i.
2 ex. ter kennisneming ingezonden aan gedeputeerde staten op:
11.n00.2022. inclusief raadsvoorstel en besluit
Mjr begrotingswijziging 2022 - 2025 --- Raad Programma
---
Toelichting
1- DUURZAAM DELFT 6. Correctie baten milieu 7. Bijdrage bestrijding energie-armoede
2- BEREIKBARE EN LEEFBARE STAD 8. Aanpassing Tramlijn 1 3- GOED WO NEN 3. actualisatie kostenverdeling 4. Corectie herwaardering Schie-oevers
5. lnzet VTH t.1.v. leges 1 O. Willem van Oranje 4- SCHONE EN VEILIGE STAD 3. actualisatie kostenverdeling 13. VZ degeneratie 2022 5-STERK EN SOCIAAL 3. actualisatie kostenverdeling
Gemeente Delft
lasten
24.00039.00015.000 40.000 40.000 186.792 153.354 202.80022.494 213.744 264.631 107.102371.733 55.09755.097-
2022 baten
39.00039.000-
202.80022.494 217.500 371.733
3. actualisatie kostenverdeling Tataal
219.002
3. Verdeling VTH-veiligheid
10. Willem van Oranje 11. Rente erfpacht 9-STAD EN BESTUUR 2. Project 'Continue verbeteren' 3. actualisatie kostenverdeling
10-RAAD 1. Budget Ris naar raadsgriffie
11-FINANCIEEL GEZOND 3. actualisatie kostenverdeling 11. Rente erfpacht
12-0VERHEAD 1. Budget Raadsinformatiesysteem (Ris) naar raadsgriffie 2. Project 'Continue verbeteren'
Form ulier wijziging op Program ma's
8 november 2022
H:\2_Raad\Raadstukken\2022 - raadsstukken\14_ 10 november 2022\Raadsbegrotingswijziging Najaarsrapportage 2022 ARB 2
----
39.00039.000-
39.00039.000-
----
35.000
35.000
115.701247.763-
35.000 491.389 247.763
35.000 247.194
132.062 213.854 213.854
22.494 221.132 213.854213.854-
22.494 224.700
15.000-
39.00039.000-
saldo
lasten
2025 baten
----
39.00039.000-
39.00039.000-
saldo
----
60.000
60.000
149.598153.354-
60.000 362.895 247.763
60.000 247.194
3.756 107.102 107.102
22.494 92.638 213.854213.854-
22.494 224.700
----
----
---- ---- ---- ---244.195247.763-
493.983 247.763
247.194
3.568 213.854 213.854
22.494 223.726 213.854213.854-
22.494 224.700
----
246.789247.763-
974 213.854 213.854
371.733 55.097 55.097
44.07844.07853.150 841.579826.57915.000298.286 436.030 213.74476.000 173.766 15.000188.766 7.000 7.000 8.22767.773 76.000194.933 7.00015.000 186.933
14. Aanvulling Sportakkoord 2022
39.00039.000-
lasten
15.00040.000 40.000 37.194
44.078 44.078
12. Aanvraag sub sidie GGZ
7-ECONOMISCHE ZELFSTANDIGHEID 3. actualisatie kostenverdeling 7. ijdrage bestrijding energie-armoede 8-STAD IN BEDRIJF
lasten
saldo
12. Aanvraag subsidie GGZ
6- SOLIDE MAATSCHAAPPELIJKE BASIS 3. actualisatie kostenverdeling
saldo
2024 baten
2023 baten
2.253 46.74749.000 63.31514.31549.000-
-------
2.253- 2.253 ---46.747 46.74749.00049.000 63.315- ---63.315 14.31514.315 49.00049.000
2.25346.747 49.000-
63.315 14.315 49.000
2.253 46.74749.000 63.31514.31549.000-
----
2.25346.747 49.000-
----
63.315 14.315 49.000
53.150
217.500217.500-
219.002
28.09828.098- ---- 28.098 28.098- ---- 28.098 841.579 ---- 28.098 28.09828.09828.098 28.09828.098 28.098 826.579 15.000 224.70083.820143.474224.70081.226224.700212.314140.880515.78612.3864.2524.252 4.2524.2524.252 436.0304.252 3.568223.726224.700974224.700132.062221.132224.7003.75692.63876.00076.00076.000 76.00076.000 76.00076.000 173.766---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---15.000 188.7667.000- 7.000 ---7.0007.000- 7.000 ---7.0007.000 ---7.0007.0007.000 7.0007.000 7.0007.000 30.99824.138- 30.998 ---24.138- 24.138 ---8.227 24.138 ---106.998100.138106.998 100.138100.138 67.773100.138 76.00076.000 76.00076.000 76.000 76.000 76.00062.999- ---- 62.999 56.139- ---- 56.139 56.139- ---- 56.139 194.9337.000 7.000 7.0007.0007.0007.000 7.000 15.00055.999 49.139 55.99949.139 49.139186.93349.13943.494
43.494
18.494
18.494
16.506-
16.506-
M jr begroting swijzi ging 2022 - 2025 --- Raad ---
Gemeente Delft 2022 baten
saldo
9 Correctie starting opbrengst Staalweg
260.000 260.000
260.000 260.000
RESEREVE VASTGOED 9 Correctie starting opbrengst Staalweg
260.000260.000-
260.000260.000-
Oeelrubriek Toelichting
lasten
RESERE BELEID & UITVOERING
SLUITREKENING KAPITAALDIENST
Totaal Formulier. wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 8 november 2022
-
lasten
2023 baten
saldo
lasten
2024 baten
saldo
lasten
2025 baten
saldo