Bijlage III - 8e begrotingswijziging
Tekst van het document
Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---
Gemeente Provincie Begrotingsjaar
: Delft : Zuid Holland : 2026
8e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat
De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2026 te wijzigen.
Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van ..-..-20…
, burgemeester
, griffier
2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:
…………………………… inclusief raadsvoorstel en besluit
Gemeente Delft
Mjr begrotingswijziging 2026 - 2029 --- Raad --Programma/toelichting
lasten
Goed wonen GREX Poptahof veld 4 Mutatie onderhanden werk Storten in verliesvoorziening 2% oprenting verliesvoorziening Afsluiten investering, boekwaarde ten laste van exploitatie A129-10034
Financiën Rentevergoeding uit de GREX Dekking tekort uit algemene reserve GREX Poptahof veld 4 Totaal Formulier: wijziging op Programma's 16 April 2026
7,620,900 1,069,500
2026 baten
saldo
lasten
912,917 786,517
6,551,400
6,551,4001,069,5001,069,500 6,197,300123,900230,2006,551,400 6,551,400
7,620,900
-
911,313
1,069,500 1,069,500
6,197,300 123,900 230,200
-
7,620,900
6,551,400
2027 baten
saldo
lasten
126,400786,517786,517 126,400-
5,818,880 5,689,880
2,7842,784-
124,796
126,400 1,604 124,796
911,313
-
5,816,096
786,517 786,517
126,400
1,6041,604-
124,796
2028 baten
saldo
lasten
129,0005,689,8805,689,880 129,000-
5,887,368 2,134,491 3,621,377
11,31911,319-
126,216
129,000 2,784 126,216
5,816,096
-
5,876,049
5,689,880 5,689,880
129,000
126,216
2029 baten
saldo
5,755,868 5,755,868
131,5003,621,377 3,621,377131,500-
120,181 120,181
131,500 11,319 120,181
5,876,049
-
131,500
Gemeente Delft
Mjr begrotingswijziging 2026 - 2029 --- Raad --Deelrubriek/toelichting
lasten
2026 baten
saldo
lasten
2027 baten
2,000,000 2,000,000
-
-
saldo -
lasten
2028 baten
saldo
lasten
2029 baten
saldo
2,090,000-
-
2,090,000
-
-
-
Investeringen Krediet m.b.t. voorkeursrecht toekomstige GREX de Reiger, programma Goed Wonen geraamd in 2025 Poptahof, programma Schone en Veilige stad
2,000,0002,000,000-
Algemene reserve Dekking tekort GREX Poptahof veld 4
6,551,400 6,551,400
-
6,551,4006,551,400-
124,796 124,796
-
124,796124,796-
126,216 126,216
-
126,216126,216-
120,181 120,181
-
120,181120,181-
SLUITREKENING KAPITAALDIENST Sluitrekening reserves Sluitrekening investeringen
-
4,551,400 6,551,400 2,000,0004,551,400
4,551,400 6,551,400 2,000,000-
-
124,796 124,796
124,796 124,796
-
120,181 120,181
124,796
-
1,963,784-
1,963,784126,216 2,090,000-
-
124,796
1,963,784126,216 2,090,0001,963,784-
120,181
120,181
120,181 120,181 -
Totaal
Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 16 April 2026
-
2,090,000-
4,551,400
2,090,000
-