CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage III - 8e begrotingswijziging

Commissie Ruimte en Verkeer 7 juli 2026, gemeente DelftBij agendapunt: Raadsvoorstel - Vaststellen Grondexploitatie Poptahof veld 4507 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---

Gemeente Provincie Begrotingsjaar

: Delft : Zuid Holland : 2026

8e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat

De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2026 te wijzigen.

Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van ..-..-20…

, burgemeester

, griffier

2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:

…………………………… inclusief raadsvoorstel en besluit

Gemeente Delft

Mjr begrotingswijziging 2026 - 2029 --- Raad --Programma/toelichting

lasten

Goed wonen GREX Poptahof veld 4 Mutatie onderhanden werk Storten in verliesvoorziening 2% oprenting verliesvoorziening Afsluiten investering, boekwaarde ten laste van exploitatie A129-10034

Financiën Rentevergoeding uit de GREX Dekking tekort uit algemene reserve GREX Poptahof veld 4 Totaal Formulier: wijziging op Programma's 16 April 2026

7,620,900 1,069,500

2026 baten

saldo

lasten

912,917 786,517

6,551,400

6,551,4001,069,5001,069,500 6,197,300123,900230,2006,551,400 6,551,400

7,620,900

-

911,313

1,069,500 1,069,500

6,197,300 123,900 230,200

-

7,620,900

6,551,400

2027 baten

saldo

lasten

126,400786,517786,517 126,400-

5,818,880 5,689,880

2,7842,784-

124,796

126,400 1,604 124,796

911,313

-

5,816,096

786,517 786,517

126,400

1,6041,604-

124,796

2028 baten

saldo

lasten

129,0005,689,8805,689,880 129,000-

5,887,368 2,134,491 3,621,377

11,31911,319-

126,216

129,000 2,784 126,216

5,816,096

-

5,876,049

5,689,880 5,689,880

129,000

126,216

2029 baten

saldo

5,755,868 5,755,868

131,5003,621,377 3,621,377131,500-

120,181 120,181

131,500 11,319 120,181

5,876,049

-

131,500

Gemeente Delft

Mjr begrotingswijziging 2026 - 2029 --- Raad --Deelrubriek/toelichting

lasten

2026 baten

saldo

lasten

2027 baten

2,000,000 2,000,000

-

-

saldo -

lasten

2028 baten

saldo

lasten

2029 baten

saldo

2,090,000-

-

2,090,000

-

-

-

Investeringen Krediet m.b.t. voorkeursrecht toekomstige GREX de Reiger, programma Goed Wonen geraamd in 2025 Poptahof, programma Schone en Veilige stad

2,000,0002,000,000-

Algemene reserve Dekking tekort GREX Poptahof veld 4

6,551,400 6,551,400

-

6,551,4006,551,400-

124,796 124,796

-

124,796124,796-

126,216 126,216

-

126,216126,216-

120,181 120,181

-

120,181120,181-

SLUITREKENING KAPITAALDIENST Sluitrekening reserves Sluitrekening investeringen

-

4,551,400 6,551,400 2,000,0004,551,400

4,551,400 6,551,400 2,000,000-

-

124,796 124,796

124,796 124,796

-

120,181 120,181

124,796

-

1,963,784-

1,963,784126,216 2,090,000-

-

124,796

1,963,784126,216 2,090,0001,963,784-

120,181

120,181

120,181 120,181 -

Totaal

Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 16 April 2026

-

2,090,000-

4,551,400

2,090,000

-

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/16842970/2