CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 4A - 1e Algemene Raadsbegrotingswijziging (ARB) 2022

Commissie Algemeen 14 juni 2022, gemeente DelftBij agendapunt: Kaderbrief 20221.111 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---

Gemeente Provincie Begrotingsjaar

: Delft : Zuid Holland : 2022

1e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de doelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat

De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2022 te wijzigen.

Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van ..-..-2022

, burgemeester

, griffier

2 ex. ter kennisneming ingezonden aan gedeputeerde staten op:

…………………………… inclusief raadsvoorstel en besluit

Gemeente Delft

Mjr begrotingswijziging 2022 - 2025 --- Raad --Programma

Toelichting

1 - DUURZAAM DELFT 1. CAO 2021-2022 2. Actualisatie grondwateronttrekking

2 - BEREIKBARE EN LEEFBARE STAD 1. CAO 2021-2022 3. KVS BOR 2022 4. Regulatie parkeren TU 5. Actualisatie uitvoering RVV 6. Uitbr. Ministerbuurt en Agnetaparkbuurt 7. Beheerkosten fietsenstallingen naar BOR

3 - GOED WONEN 1. CAO 2021-2022 3. KVS BOR 2022 8. Advies omgevingsvergunningen 9. Actualisatie begroting Schie-oevers 15. Herallocatie toerverhuur 16. Actualiatie begroting Schieoevers 2022 17. Actualisatie MPG 2022-2025 18. indeling naar juist Programma

4 - SCHONE EN VEILIGE STAD 1. CAO 2021-2022 3. KVS BOR 2022

5 - STERK EN SOCIAAL 1. CAO 2021-2022

6 - SOLIDE MAATSCHAAPPELIJKE BASIS 1. CAO 2021-2022 10. Sportakkoord 2022 11. Aanpassing RMC-VSV

7 - ECONOMISCHE ZELFSTANDIGHEID 1. CAO 2021-2022

8 - STAD IN BEDRIJF 1. CAO 2021-2022 7. Beheerkosten fietsenstallingen naar BOR 15. Herallocatie toerverhuur 17. Actualisatie MPG 2022-2025 18. indeling naar juist Programma

9 - STAD EN BESTUUR

345.218 21.758 323.460

323.460

737.768 23.461 24.62250.000 40.000 80.000 568.929

140.000

986.515 176.180 22.166100.000 304.200-

63.700-

100.000 304.200-

1.042.950

140.500

50.000 40.000 50.000

6.249-

372.458205.957 22.166100.000 650.000-

550.000-

-

186.090186.090-

472.32596.604 568.929-

-

472.325 96.604568.929 6.249 6.249-

455.287113.642 568.929-

135.518135.51880.50060.50020.000-

6.2496.249

932.450 30.000 902.450

6.249 946.747 926.183 20.00040.664 1001.475.170

40.564

40.664 1001.475.170

50.000 40.000 50.000

2024 baten

saldo

lasten

25.59925.599-

372.622 25.599 347.023

347.023

741.910 27.603 24.62250.000 40.000 80.000 568.929

140.000

433.442 205.957 22.166100.000 650.00065.000

190.900

740.900 6.249-

740.900

404.944 358.156 46.788

-

66.785 66.785

336.732 601.91027.60324.622 30.000568.929177.542205.95722.166

100.000 650.000-

6.249-

186.090 186.090

2.238.8862.245.135-

Formulier: wijziging op Programma's

140.000

102.396

-

Totaal

741.910 27.603 24.62250.000 40.000 80.000 568.929

597.76823.46124.622 30.000568.9291.050.215176.18022.166 902.4506.249 351.187304.39946.788-

360.076 257.680 60.000 42.396

80.500 60.500 20.000

1. CAO 2021-2022 12. Budget RIS 13. Formatie Frontoffice 14. Correctie baten Hrm

336.732

-

1. CAO 2021-2022 12. Budget RIS

12 - OVERHEAD

362.331 25.599 336.732

56.762 56.762

-

1. CAO 2021-2022 6. Uitbr. Ministerbuurt en Agnetaparkbuurt 16. Actualiatie begroting Schieoevers 2022 17. Actualisatie MPG 2022-2025

21.75821.758-

-

135.518 135.518

11 - FINANCIEEL GEZOND

lasten

351.187 304.399 46.788

60.000 42.396

2023 baten

saldo

323.460

1. CAO 2021-2022

10 - RAAD

20 mei 2022

lasten

2022 baten

6.249 404.944358.15646.788-

2025 baten

saldo

lasten

25.59925.599601.91027.60324.622 30.000568.929-

27.59625.599 53.195-

53.195-

741.910 27.603 24.62250.000 40.000 80.000 568.929

140.000

242.542205.95722.166 65.0006.249 404.944358.15646.788-

307.458205.957 22.166100.000 650.00065.000

550.000-

404.944 358.156 46.788

-

-

66.78566.785-

66.785 66.785

-

66.78566.785-

345.728 303.332

42.396

303.332303.332-

345.728 303.332

42.396

303.332303.332-

347.023

50.000 40.000 50.000

100.000 650.000-

saldo

25.59925.599-

53.195-

50.000 40.000 50.000

100.000 650.000-

6.249-

601.91027.60324.622 30.000568.929242.542205.95722.166 65.000-

6.249 404.944358.15646.788-

404.944 358.156 46.788

-

66.785 66.785

-

345.728 303.332

42.396

42.396

42.396

42.396

42.396

42.396

42.396

219.085 219.085

-

219.085219.085-

219.085 219.085

-

219.085219.085-

219.085 219.085

-

219.085219.085-

-

455.287 113.642568.929 6.249 6.249-

520.287113.642 568.92965.0006.2496.249

-

520.287113.642 568.92965.0006.2496.249

-

156.752 156.752

-

156.752 156.752

-

156.752 156.752

-

91.100 71.100 20.000

-

156.752156.75291.10071.10020.000-

91.100 71.100 20.000

-

91.100 71.100 20.000

-

3.171.336 2.245.135 30.000 902.450 6.249-

2.623.9942.630.243-

30.000

2.653.994 2.630.243 30.000 6.249-

2.623.9942.630.243-

30.000

520.287 113.642568.929 65.000 6.249 6.249156.752156.75291.10071.10020.0002.653.994 2.630.243 30.000 6.249-

2.623.9942.630.243-

30.000

520.287 113.642568.929 65.000 6.249 6.249156.752156.75291.10071.10020.0002.653.994 2.630.243 30.000 6.249-

906.183926.18320.000 -

1.111.029 1.082.232 20.00048.797

48.797

1.111.029 1.082.232 20.00048.797

48.797

48.797

1.062.2321.082.23220.000 -

47.925

47.925

-

799.116

56.76256.762257.680257.680-

6.2496.249

30.000 6.249

66.78566.785303.332303.332-

30.000 6.249

30.000 6.249 1.111.029 1.082.232 20.00048.797

48.797

48.797

1.062.2321.082.23220.000 -

48.797

1.062.2321.082.23220.000 -

799.116

-

342.002-

342.002-

-

Gemeente Delft

Mjr begrotingswijziging 2020 - 2023 --- Raad --lasten

2021 baten

saldo

lasten

2022 baten

ALGEMENE RESERVE WEERSTANDSCAPACITEIT

-

-

-

-

RESERVE CENTRALE VERVANGING MEUBILAIR

-

-

-

RESERVE BOVENWIJKSE VOORZIENINGEN

-

-

RESERVE REINIGING

-

-

RESERVE RIOLERING

-

-

RESERVE MO/BW/BEGELEIDING

-

-

Deelrubriek Toelichting

saldo

lasten

2023 baten

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

saldo

lasten

2024 baten

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

saldo

-

-

-

RESERVE VASTGOED

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

RESERVE MAATREGELEN CORONACRISIS

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

RESERVE GEMEENTELIJKE HUISVESTING

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

RESERVE AUTOMATISERINGSMIDDELEN

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

RESERVE DEKKING KAPITAALLASTEN

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

RESERVE PARELFONDS

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

RESERVE INVESTERINGSPLAN

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

INVESTERINGEN

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

SLUITREKENING KAPITAALDIENST

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Totaal Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 20 mei 2022

-

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/11514811/1