Bijlage 4A - 1e Algemene Raadsbegrotingswijziging (ARB) 2022
Tekst van het document
Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---
Gemeente Provincie Begrotingsjaar
: Delft : Zuid Holland : 2022
1e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de doelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat
De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2022 te wijzigen.
Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van ..-..-2022
, burgemeester
, griffier
2 ex. ter kennisneming ingezonden aan gedeputeerde staten op:
…………………………… inclusief raadsvoorstel en besluit
Gemeente Delft
Mjr begrotingswijziging 2022 - 2025 --- Raad --Programma
Toelichting
1 - DUURZAAM DELFT 1. CAO 2021-2022 2. Actualisatie grondwateronttrekking
2 - BEREIKBARE EN LEEFBARE STAD 1. CAO 2021-2022 3. KVS BOR 2022 4. Regulatie parkeren TU 5. Actualisatie uitvoering RVV 6. Uitbr. Ministerbuurt en Agnetaparkbuurt 7. Beheerkosten fietsenstallingen naar BOR
3 - GOED WONEN 1. CAO 2021-2022 3. KVS BOR 2022 8. Advies omgevingsvergunningen 9. Actualisatie begroting Schie-oevers 15. Herallocatie toerverhuur 16. Actualiatie begroting Schieoevers 2022 17. Actualisatie MPG 2022-2025 18. indeling naar juist Programma
4 - SCHONE EN VEILIGE STAD 1. CAO 2021-2022 3. KVS BOR 2022
5 - STERK EN SOCIAAL 1. CAO 2021-2022
6 - SOLIDE MAATSCHAAPPELIJKE BASIS 1. CAO 2021-2022 10. Sportakkoord 2022 11. Aanpassing RMC-VSV
7 - ECONOMISCHE ZELFSTANDIGHEID 1. CAO 2021-2022
8 - STAD IN BEDRIJF 1. CAO 2021-2022 7. Beheerkosten fietsenstallingen naar BOR 15. Herallocatie toerverhuur 17. Actualisatie MPG 2022-2025 18. indeling naar juist Programma
9 - STAD EN BESTUUR
345.218 21.758 323.460
323.460
737.768 23.461 24.62250.000 40.000 80.000 568.929
140.000
986.515 176.180 22.166100.000 304.200-
63.700-
100.000 304.200-
1.042.950
140.500
50.000 40.000 50.000
6.249-
372.458205.957 22.166100.000 650.000-
550.000-
-
186.090186.090-
472.32596.604 568.929-
-
472.325 96.604568.929 6.249 6.249-
455.287113.642 568.929-
135.518135.51880.50060.50020.000-
6.2496.249
932.450 30.000 902.450
6.249 946.747 926.183 20.00040.664 1001.475.170
40.564
40.664 1001.475.170
50.000 40.000 50.000
2024 baten
saldo
lasten
25.59925.599-
372.622 25.599 347.023
347.023
741.910 27.603 24.62250.000 40.000 80.000 568.929
140.000
433.442 205.957 22.166100.000 650.00065.000
190.900
740.900 6.249-
740.900
404.944 358.156 46.788
-
66.785 66.785
336.732 601.91027.60324.622 30.000568.929177.542205.95722.166
100.000 650.000-
6.249-
186.090 186.090
2.238.8862.245.135-
Formulier: wijziging op Programma's
140.000
102.396
-
Totaal
741.910 27.603 24.62250.000 40.000 80.000 568.929
597.76823.46124.622 30.000568.9291.050.215176.18022.166 902.4506.249 351.187304.39946.788-
360.076 257.680 60.000 42.396
80.500 60.500 20.000
1. CAO 2021-2022 12. Budget RIS 13. Formatie Frontoffice 14. Correctie baten Hrm
336.732
-
1. CAO 2021-2022 12. Budget RIS
12 - OVERHEAD
362.331 25.599 336.732
56.762 56.762
-
1. CAO 2021-2022 6. Uitbr. Ministerbuurt en Agnetaparkbuurt 16. Actualiatie begroting Schieoevers 2022 17. Actualisatie MPG 2022-2025
21.75821.758-
-
135.518 135.518
11 - FINANCIEEL GEZOND
lasten
351.187 304.399 46.788
60.000 42.396
2023 baten
saldo
323.460
1. CAO 2021-2022
10 - RAAD
20 mei 2022
lasten
2022 baten
6.249 404.944358.15646.788-
2025 baten
saldo
lasten
25.59925.599601.91027.60324.622 30.000568.929-
27.59625.599 53.195-
53.195-
741.910 27.603 24.62250.000 40.000 80.000 568.929
140.000
242.542205.95722.166 65.0006.249 404.944358.15646.788-
307.458205.957 22.166100.000 650.00065.000
550.000-
404.944 358.156 46.788
-
-
66.78566.785-
66.785 66.785
-
66.78566.785-
345.728 303.332
42.396
303.332303.332-
345.728 303.332
42.396
303.332303.332-
347.023
50.000 40.000 50.000
100.000 650.000-
saldo
25.59925.599-
53.195-
50.000 40.000 50.000
100.000 650.000-
6.249-
601.91027.60324.622 30.000568.929242.542205.95722.166 65.000-
6.249 404.944358.15646.788-
404.944 358.156 46.788
-
66.785 66.785
-
345.728 303.332
42.396
42.396
42.396
42.396
42.396
42.396
42.396
219.085 219.085
-
219.085219.085-
219.085 219.085
-
219.085219.085-
219.085 219.085
-
219.085219.085-
-
455.287 113.642568.929 6.249 6.249-
520.287113.642 568.92965.0006.2496.249
-
520.287113.642 568.92965.0006.2496.249
-
156.752 156.752
-
156.752 156.752
-
156.752 156.752
-
91.100 71.100 20.000
-
156.752156.75291.10071.10020.000-
91.100 71.100 20.000
-
91.100 71.100 20.000
-
3.171.336 2.245.135 30.000 902.450 6.249-
2.623.9942.630.243-
30.000
2.653.994 2.630.243 30.000 6.249-
2.623.9942.630.243-
30.000
520.287 113.642568.929 65.000 6.249 6.249156.752156.75291.10071.10020.0002.653.994 2.630.243 30.000 6.249-
2.623.9942.630.243-
30.000
520.287 113.642568.929 65.000 6.249 6.249156.752156.75291.10071.10020.0002.653.994 2.630.243 30.000 6.249-
906.183926.18320.000 -
1.111.029 1.082.232 20.00048.797
48.797
1.111.029 1.082.232 20.00048.797
48.797
48.797
1.062.2321.082.23220.000 -
47.925
47.925
-
799.116
56.76256.762257.680257.680-
6.2496.249
30.000 6.249
66.78566.785303.332303.332-
30.000 6.249
30.000 6.249 1.111.029 1.082.232 20.00048.797
48.797
48.797
1.062.2321.082.23220.000 -
48.797
1.062.2321.082.23220.000 -
799.116
-
342.002-
342.002-
-
Gemeente Delft
Mjr begrotingswijziging 2020 - 2023 --- Raad --lasten
2021 baten
saldo
lasten
2022 baten
ALGEMENE RESERVE WEERSTANDSCAPACITEIT
-
-
-
-
RESERVE CENTRALE VERVANGING MEUBILAIR
-
-
-
RESERVE BOVENWIJKSE VOORZIENINGEN
-
-
RESERVE REINIGING
-
-
RESERVE RIOLERING
-
-
RESERVE MO/BW/BEGELEIDING
-
-
Deelrubriek Toelichting
saldo
lasten
2023 baten
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
saldo
lasten
2024 baten
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
saldo
-
-
-
RESERVE VASTGOED
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
RESERVE MAATREGELEN CORONACRISIS
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
RESERVE GEMEENTELIJKE HUISVESTING
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
RESERVE AUTOMATISERINGSMIDDELEN
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
RESERVE DEKKING KAPITAALLASTEN
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
RESERVE PARELFONDS
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
RESERVE INVESTERINGSPLAN
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
INVESTERINGEN
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SLUITREKENING KAPITAALDIENST
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Totaal Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 20 mei 2022
-