9e begrotingswijziging
Tekst van het document
Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---
Gemeente Provincie Begrotingsjaar
: Delft : Zuid Holland : 2023
9e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat
De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2023 te wijzigen.
Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van ..-..-20…
, burgemeester
, griffier
2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:
…………………………… inclusief raadsvoorstel en besluit
Gemeente Delft
Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad --Programma/toelichting
lasten
Raad Delftse rekenkamer Financiën Reserve investeringsplan - klimaatplan Reserve DuVo - vrouwenopvang-centrumfunctie Reserve MO/BW/Begeleiding-centrumfunctie Reserve sociaal domein - wijkteams en integraal werken Reserve onderwijshuisvesting - Mercurius College Reserve onderwijshuisvesting - ISD Colijnlaan 2 Reserve cultureel erfgoed - cultuuraankopen museum Prinsenhof Reserve cultureel erfgoed - cultuuraankopen museum Prinsenhof Reserve cultureel erfgoed - erfgoedarchief Reserve coronamaatregelen - marketing cultuur Reserve coronamaatregelen - subsidie Prinsenkwartier Reserve coronamaatregelen - sociaal domein Reserve sociaal domein - loonkostensubsidie Reserve beleid & uitvoering - energietoeslag Reserve coronamaatregelen - burgerzaken Reserve coronamaatregelen - meerkosten sociaal domein Reserve automatiseringsmiddelen - hybride werken Reserve gemeentelijke huisvesting - gemeentelijke huisvesting Reserve beleid & uitvoering - Oekraïne Algemene reserve - resultaatbestemming jaarstukken 2022 Totaal Formulier: wijziging op Programma's 19 May 2023
2023 baten
saldo
lasten
2024 baten
saldo
lasten
2025 baten
saldo
lasten
2026 baten
saldo
47,000 47,000
-
47,00047,000-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9,868,000
9,915,000 143,000
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7,945,000
47,000 143,000 434,0001,000,000 777,000564,000337,000154,000237,000 100,000 30,00026,000129,000 272,000 2,800,0007,000 95,000550,00082,000 4,101,0007,945,000
9,915,000
-
-
434,000 1,000,000 777,000 564,000 337,000 154,000 237,000 100,000 30,000 26,000 129,000 272,000 2,800,000 7,000 95,000 550,000 82,000 4,101,000
9,915,000
-
-
-
-
-
-
-
-
Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad --Deelrubriek/toelichting
Algemene reserve
Reserve Investeringsplan
Reserve MO/BW/Begeleiding
Reserve Decentralisatie-uitkering Vrouwenopvang
Reserve Cultureel Erfgoed Delft
Reserve Sociaal Domein
Reserve Maatregelen coronacrisis
Reserve Beleid en uitvoering
Reserve Onderwijshuisvesting
Reserve Automatiseringsmiddelen
Reserve gemeentelijke huisvesting
SLUITREKENING KAPITAALDIENST Sluitrekening kapitaaldienst
Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 19 May 2023
23 - 2026 --- Raad --lasten
Afrekening rekeningresultaat 2022
Klimaatplan
Centrumfunctie
ering Vrouwenopvang Centrumfunctie
Cultuuraankopen museum Prinsenhof Cultuuraankopen museum Prinsenhof Erfgoedarchief
-
7,945,0007,945,000-
143,000 143,000
-
1,000,000 1,000,000
-
-
434,000 434,000
337,000
154,000 154,000
143,000143,0001,000,0001,000,000434,000 434,000 183,000154,000 237,000100,000-
237,000 100,000
15,000 30,000 26,000 7,00095,000 129,000-
95,000
-
6,901,000 2,800,000 4,101,000
-
901,000 564,000 337,000
6,901,000 2,800,000 4,101,000 901,000 564,000 337,000
-
550,000 550,000
550,000 550,000
82,000 82,000
-
82,00082,000-
-
47,000 47,000
47,000 47,000
9,915,000
9,915,000
-
Hybride werken
en financieringsstaat
151,000 30,000 26,000
129,000
Mercurius College ISD Colijnlaan 2
Totaal
505,000 777,000 272,000-
7,000
Energietoeslag Oekraïne
Gemeentelijke huisvesting - exploitatielasten
777,000 777,000
272,000 136,000
Marketing cultuur Subsidie Prinsenkwartier Burgerzaken Meerkosten sociaal domein Sociaal domein
saldo
7,945,000 7,945,000
272,000
Wijkteams en integraal werken Loonkostensubsidie
2023 baten
Gemeente Delft lasten
2024 baten
saldo
lasten
2025 baten
saldo
lasten
2026 baten
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
emeente Delft 2026 saldo
-
-
-
-
-
-