CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

9e begrotingswijziging

Commissie Algemeen 22 juni 2023, gemeente DelftBij agendapunt: Raadsvoorstel over de jaarstukken 2022 (2320263)574 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---

Gemeente Provincie Begrotingsjaar

: Delft : Zuid Holland : 2023

9e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat

De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2023 te wijzigen.

Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van ..-..-20…

, burgemeester

, griffier

2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:

…………………………… inclusief raadsvoorstel en besluit

Gemeente Delft

Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad --Programma/toelichting

lasten

Raad Delftse rekenkamer Financiën Reserve investeringsplan - klimaatplan Reserve DuVo - vrouwenopvang-centrumfunctie Reserve MO/BW/Begeleiding-centrumfunctie Reserve sociaal domein - wijkteams en integraal werken Reserve onderwijshuisvesting - Mercurius College Reserve onderwijshuisvesting - ISD Colijnlaan 2 Reserve cultureel erfgoed - cultuuraankopen museum Prinsenhof Reserve cultureel erfgoed - cultuuraankopen museum Prinsenhof Reserve cultureel erfgoed - erfgoedarchief Reserve coronamaatregelen - marketing cultuur Reserve coronamaatregelen - subsidie Prinsenkwartier Reserve coronamaatregelen - sociaal domein Reserve sociaal domein - loonkostensubsidie Reserve beleid & uitvoering - energietoeslag Reserve coronamaatregelen - burgerzaken Reserve coronamaatregelen - meerkosten sociaal domein Reserve automatiseringsmiddelen - hybride werken Reserve gemeentelijke huisvesting - gemeentelijke huisvesting Reserve beleid & uitvoering - Oekraïne Algemene reserve - resultaatbestemming jaarstukken 2022 Totaal Formulier: wijziging op Programma's 19 May 2023

2023 baten

saldo

lasten

2024 baten

saldo

lasten

2025 baten

saldo

lasten

2026 baten

saldo

47,000 47,000

-

47,00047,000-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

9,868,000

9,915,000 143,000

-

-

-

-

-

-

-

-

-

7,945,000

47,000 143,000 434,0001,000,000 777,000564,000337,000154,000237,000 100,000 30,00026,000129,000 272,000 2,800,0007,000 95,000550,00082,000 4,101,0007,945,000

9,915,000

-

-

434,000 1,000,000 777,000 564,000 337,000 154,000 237,000 100,000 30,000 26,000 129,000 272,000 2,800,000 7,000 95,000 550,000 82,000 4,101,000

9,915,000

-

-

-

-

-

-

-

-

Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad --Deelrubriek/toelichting

Algemene reserve

Reserve Investeringsplan

Reserve MO/BW/Begeleiding

Reserve Decentralisatie-uitkering Vrouwenopvang

Reserve Cultureel Erfgoed Delft

Reserve Sociaal Domein

Reserve Maatregelen coronacrisis

Reserve Beleid en uitvoering

Reserve Onderwijshuisvesting

Reserve Automatiseringsmiddelen

Reserve gemeentelijke huisvesting

SLUITREKENING KAPITAALDIENST Sluitrekening kapitaaldienst

Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 19 May 2023

23 - 2026 --- Raad --lasten

Afrekening rekeningresultaat 2022

Klimaatplan

Centrumfunctie

ering Vrouwenopvang Centrumfunctie

Cultuuraankopen museum Prinsenhof Cultuuraankopen museum Prinsenhof Erfgoedarchief

-

7,945,0007,945,000-

143,000 143,000

-

1,000,000 1,000,000

-

-

434,000 434,000

337,000

154,000 154,000

143,000143,0001,000,0001,000,000434,000 434,000 183,000154,000 237,000100,000-

237,000 100,000

15,000 30,000 26,000 7,00095,000 129,000-

95,000

-

6,901,000 2,800,000 4,101,000

-

901,000 564,000 337,000

6,901,000 2,800,000 4,101,000 901,000 564,000 337,000

-

550,000 550,000

550,000 550,000

82,000 82,000

-

82,00082,000-

-

47,000 47,000

47,000 47,000

9,915,000

9,915,000

-

Hybride werken

en financieringsstaat

151,000 30,000 26,000

129,000

Mercurius College ISD Colijnlaan 2

Totaal

505,000 777,000 272,000-

7,000

Energietoeslag Oekraïne

Gemeentelijke huisvesting - exploitatielasten

777,000 777,000

272,000 136,000

Marketing cultuur Subsidie Prinsenkwartier Burgerzaken Meerkosten sociaal domein Sociaal domein

saldo

7,945,000 7,945,000

272,000

Wijkteams en integraal werken Loonkostensubsidie

2023 baten

Gemeente Delft lasten

2024 baten

saldo

lasten

2025 baten

saldo

lasten

2026 baten

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

emeente Delft 2026 saldo

-

-

-

-

-

-

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/12770857/2