CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

7e begrotingswijziging van 2021

Raadsvergadering 30 maart 2021, gemeente DelftBij agendapunt: Voorstel van het college aan de raad inzake vaststelling van het Herstelplan ‘Delft in balans’ (nr. 2109167)1.768 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD

Gemeente Provincie Begrotingsjaar

---

Delft Zuid Holland 2021

7e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de lnvesterings- en Financieringsstaat

De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2021 te wijzigen.

door de Raad van de gemeente Delft in zijn ring van 30 maart 2021

J.M.

'an Bijsterveldt-Vliegenthart

.-

'À#9%t-Drs. R.G.R. Jeene CMC 2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:

31-03..2021... inclusief raadsvoorstel en besluit

,griffier.

Mjr begrotingswijziging 2021 - 2024 --- Raad ---

Gemeente Delft

2021 Programma/toelichting

lasten

Duurzaam Delft

lnvullen stelpost real. ramen

Duurzaamheid klimaatadaptatie Circulaire economie Recreatiegebieden regio - onvoorziene initiatieven Milieubeheer Voordeel grondwateronttrekking Bijdrage OOH - asbesttaken

Bereikbare en leefbare stad

Invullen stelpost real. ramen lnvullen stelpost real. ramen

ParkerenDelft - lagere DVO-vergoeding Toezicht fietsparkeren verminderen lnkomsten Parkeren Administratieve ondersteuning havendienst beëindigen Parkeren Openbaar vervoer

baten

2022 saldo

lasten

147.000-

147.000

100.000-

100.000

39.00050.00042.000 47.000-

saldo

lasten

84.00035.000-

84.000 35.000

34.000-

39.000 50.000 42.000-

2.00039.00050.00042.000

2.000 39.000 50.000 42.000-

47.000

86.000-

42.0005.000-

42.000 5.000

lnvullen stelpost real. ramen

52.827-

Sterk en sociaal

Decembercirculaire Sociaal Domein Sociaal Domein Sociaal Domein Sociaal Domein Sociaal Domein

Taakstelling overhead Delft Support Gezondheidsbeleid Taakmutaties Ontwikkeling Jeugdzorg o.b.v. realisatie 2020 Jeugdzorg: intensiteit, populatie, prijs Nieuwe tegenvallers Wmo Wmo: zorgintensiteit, populatie (+10%) Delft Support: uitvoering / workload

Solide maatschappelijke basis

lnvullen stelpost real. ramen lnvullen stelpost real. ramen lnvullen stelpost real. ramen

Sluiting/afstoting van jeugdcentrum De Border Delft voor Elkaar DOK Beeldende kunst Rijksmiddelen voorschools aanbod Subsidies algemeen Onderwijsbeleid Sportaccommodatie Cultuurpresentatie

Economische zelfstandigheid

Decembercirculaire Sociaal Domein Stad in bedrijf

134.000 35.000

2.00039.000-

2.000 39.000

42.000

42.000-

2.00039.000100.00042.000

2.000 39.000 100.000 42.000-

191.000105.00034.0005.00042.0005.000-

5.00042.0005.000-

477.000 211.000 34.000 180.000 5.000 42.000 5.000

50.000 40.000 10.000

50.00040.00010.000-

50.000 40.000 10.000

172.000772.000

50.000 100.000 9.000 8.000 9.000 172.000172.000 52.999

239.004 50.000 100.000 9.000 8.000 9.000 172.000172.000 63.004

360.996 50.000100.0009.0008.0009.000-

8.399.000

8.399.000-

2.140.000 2.100.000 2.000.000 350.000 875.000 878.000

2.140.0002.100.0002.000.000350.000875.000878.000-

75.0004.0005.000 2.100.000 3.250.000 450.000 2.050.000 623.000

75.000 4.000 5.0002.100.0003.250.000450.0002.050.000623.000-

336.373-

336.373

698.827-

39.000-

30.000 300.000 300.000 9.000 20.000 827 195.000

300.000-

300.000

15.54620.000827-

15.546 20.000 827

30.000300.000300.0009.00020.000827-

1.198.000

195.000-

180.000

600.000 63.004-

600.000

172.000772.000

180.000

saldo

297.000211.00034.000-

360.996 50.000100.0009.0008.0009.000-

600.000

180.000

baten

371.000 105.000 34.000 180.000 5.000 42.000 5.000

228.999

371.001 50.000100.0009.0008.0009.000-

8.343.000-

26.161-

Vastgoedbedrijf Economieb- diverse lidmaatschappen beêéindigen

134.00035.000-

50.00040.00010.000-

8.343.000

1.000.000

34.000 35.000

50.000 40.000 10.000

52.827

200.0002.000

35.000-

50.00040.00010.000-

52.827-

1.000.000

lasten

34.000 180.000 5.000 42.000 5.000

600.000 52.999-

198.000-

Werkse' Armoedebestrijding - bijz. bijstand obv ervaringscijfers Taakmutaties BUIG (= kader Sociaal doemin)

52.827

266.000

baten

2024 saldo

5.00042.0005.000-

180.000

Besparing verkamering Sterke Wijken

Verlagen materieel budget koude fase crisisbeheersing GOR schoontaken verlagen Verlagen budget voor 'flexibele OOV uitgaven' GOR Uitvoering (veegvoertuig) GOR Uitvoering (voertuig) Afvalverwerking - stelpost afboeken Afvalverwerking - extra kosten en stijging tarie! Verkeer en vervoer

180.000

34.000-

Goed wonen

Schone en veilige stad

baten

2023

180.000

600.000 63.004-

600.000

172.000772.000

239.004 50.000 100.000 9.000 8.000 9.000 172.000172.000 63.004

3.099.000 75.0004.0005.000 2.100.000

3.099.00075.000 4.000 5.0002.100.000-

75.0004.0005.000 2.100.000

3.099.00075.000 4.000 5.0002.100.000-

450.000

450.000-

450.000

450.000-

623.000

623.000-

623.000

623.000-

698.827

864.827-

864.827

1.330.827-

1.330.827

39.000

39.000266.000200.00030.000-

39.000 266.000 200.000 30.000

39.000532.000400.00030.000-

39.000 532.000 400.000 30.000

300.0009.00020.000827-

300.000 9.000 20.000 827

300.0009.00020.000827-

300.000 9.000 20.000 827

505.000 310.000 200.000 5.000-

815.000-

815.000

620.000200.0005.000

620.000 200.000 5.000-

3.099.000

200.000 2.0001.000.000

200.0005.000

200.000 5.000-

505.000310.000200.0005.000

26.161

293.161-

293.161

293.161-

293.161

293.161-

293.161

237.00030.000-

237.000 30.000

237.00030.000-

237.000 30.000

237.00030.000-

237.000 30.000

Mjr begrotingswijziging 2021 - 2024 --- Raad --Programma/toelichting Invullen stelpost real. ramen

Gemeente Delft

lasten Economische ontwikkeling

2021 baten

26.161-

Stad en bestuur

51.131

lnvullen stelpost real. ramen

Verbanden Stad Verzakeling restitutiebeleid - annulering huwelijken Burgerzaken Verhuuropbrengst Westlandseweg

Financieel gezond

3.223.685

Onttrekking reserves Onttrekking reserves Onttrekking reserves Onttrekking reserves Onttrekking reserves lnvullen stelpost real. ramen lnvullen stelpost real. ramen lnvullen stelpost real. ramen lnvullen stelpost real. ramen Decembercirculaire Decembercirculaire

lnvullen stelpost real. ramen

Form ulier. wijziging op Program m a's

23 maart 2021

26.161-

51.131

75.00075.000-

saldo

lasten

26.161

26.161-

59.977

134.977

5.000

5.000

10.000 16.977 33.000

75.000 10.000 16.977 33.000

11.058.526

2023 baten

2024 saldo

lasten

26.161

26.161-

59.977

54.977

5.000

5.000

10.000 16.977 33.000

5.00010.000 16.977 33.000

15.248.285

12.024.600

103.375

10.955.151

178.895-

2.060.526

2.239.421

336.295-

30.000 42.000-

144.000-

144.000

459.000-

30.000 459.000

621.000-

675.000 1.000.000 1.156.000 2.050.000 6.410.000 14.909 13.376 1.000.00090.6854.604.000 2.766.000-

675.000-

675.000

675.000-

675.000

675.000-

1.279.950-

42.958

Tataal

26.161

2022 baten

18.131 33.000

1.000.000 1.156.000 2.050.000 6.410.000 14.909 13.376

Personele bezuiniging Verminderen inhuur Budget gemeentebrede ontwikkelingen Nominaal materiële kosten Overhead

lasten

18.131 33.000

Inkomsten toeristische verhuur woningen Treasury 42.000 T oeristenbelasting (tariefsverhoging per 2024) Fonds Delft 2040: verlaging jaarlijkse dotatie 675.000Fonds Delft 2040: eenmalige onttrekking uit reserve lncid. tegenvallers Kaderbrief 2020 dekken uit Alg. reserve Compensatie dividend (Eneco, Stedin en BNG) Aanvulling vanuit Algemene Reserve Parkeerbelasting Economische promotie Afwikkeling stelpost realistisch ramen 1.000.000 Positieve en negatieve saldi realistisch ramen 90.685 Mutaties Decembercirculaire 2020 Storting reserve Maatregelen coronacrisis 2.766.000

Overhead

saldo

baten

59.977

54.977

10.000 16.977 33.000

5.00010.000 16.977 33.000

12.526

348.821

30.000

30.000 621.000 250.000 675.000

250.000

4.604.000

806.000 1.538.000 9.218.000 13.150 13.376

530.000-

806.000 1.538.000 9.218.000 13.150 13.376 1.000.00077.625 530.000-

42.958

1.933.885

2.838.652-

1.000.000 150.000

1.000.000 77.625-

1.322.908

1.890.927-

480.000

1.000.000150.000-

1.025.000 1.585.000 13.150 13.376

799.950-

42.958

842.908

100.000640.927-

42.958

100.000 683.885

9.479.374

16.342.374

6.863.000

5.500.461

11.941.461

6.441.000

1.490.539-

513.000

513.000

13.150 13.376

13.150 13.376 1.000.00040.295 807.000-

606.000-

1.025.000 1.585.000 13.150 13.376 1.000.00044.895 606.000-

42.958

2.881.610

3.668.252-

42.958

3.711.210

42.958

1.750.000 225.000 100.000 100.000 706.61 O

2.500.000300.000100.000100.000668.252-

42.958

2.500.000 300.000 100.000 100.000 711.210

2.943.461

4.434.000

3.459.539-

895.461

4.355.000

1.000.000 44.895-

1.750.000225.000100.000100.000663.652-

480.000-

saldo 26.161

1.000.000 40.295807.000-

Mjr begrotingswijziging 2021 - 2024 ••• Raad

---

Gemeente Delft

2022

2021 Deelrubriek/toelichting

Alqemene reserve Incid. tegenvallers Kaderbrief 2020 dekken uit Alg. reserve. Compensatie dividend (Eneco, Stedin en BNG) Aanvulling vanuit Algemene Reserve Reserve Stad Fonds Delft 2040: verlaging jaarlijkse dotatie Fonds Delft 2040: eenmalige onttrekking uit reserve Reserve Maatregelen coronacrisis Mutaties Decembercirculaire 2020 Tataal

Formulier wyziging op de lnvesterings- en financieringsstaat 23 maan 2021

2023

lasten

baten

saldo

lasten

baten

saldo

lasten

baten

9.616.000 1.156.000 2.050.000 6.410.000

----

9.616.000-

11.562.000 806.000 1.538.000 9.218.000

----

11.562.000806.0001.538.0009.218.000-

2.610.000

----

1.000.000

675.000675.000-

1.675.000- ---675.0001.000.000-

675.000675.000-

1.000.000

---10.616.000

1.156.0002.050.0006.410.000-

2.766.000

2.766.000

2.766.000

2.766.000

2.091.000

8.525.000-

1.025.000 1.585.000

675.000675.000-

675.000675.000-

2024 saldo

lasten

baten

saldo

2.610.000- 513.000

----

513.000-

1.025.0001.585.000-

513.000

675.000675.000-

----

513.000-

675.000675.000-

675.000675.000-

---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---- ---11.562.000

675.000-

12.237.000-

2.610.000

675.000-

3.285.000-

513.000

675.000-

1.188.000-

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/9955280/1