3e begrotingswijziging
Tekst van het document
Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---
Gemeente Provincie Begrotingsjaar
Delft Zuid Holland 2023
3e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de lnvesterings- en Financieringsstaat
De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2023 te wijzigen.
Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van 21 december 2023
,voorzitter. J.M. van Bijsterveldt-Vliegenthart
, griffier J. Mimpen
2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:
inclusief raadsvoorstel en besluit
Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad --Programma/toelichting
lasten
Duurzame stad 2. Energiearmoede 10. SPUK Lokale aanpak isolatie Goed wonen 11. Correctie budget Willem van Oranje (WvO) 13. Anterieure overeenkomsten Samenleven, onderwijs en cultuur 4. Correctie reservemutaties NJR 2023 5. Vervoer Oekrainers 6. Sociaal beheer 8. SPUK bibliotheek 14. Zwembaden en gymzalen 15. Dotatie vz groot onderhoud buitensport accommodaties 16. Dotatie vz onderhoud gymzalen Werk en inkomen
344.000 344.000
278.130 12.630 265.500
265.500
3.382.484
980.346
342.00095.00060.000176.000 469.346 3.150.488 83.650 304.738-
1. Financiële Winkel 2. Energiearmoede 3. Invulling taakstelling herstelplan S&V 5. Vervoer Oekraïners 6. Sociaal beheer 9. Investering flexwoningen Mozartlaan Economie en vastgoed 11. Correctie budget Willem van Oranje (WvO) Stad en bestuur 1. Financiële Winkel 7.Invulling taakstelling herstelplan KCC 12. Hybride werken Financiën
Overhead 3. lnvulling taakstelling herstelplan S&V 7.Invulling taakstelling herstelplan KCC Totaat
Formulier: wijziging op Programma's 22 december 2023
saldo
lasten
2024 baten
344.000344.000-
80.000
80.000
lasten
2025 baten
80.000
150.000
150.000
80.000
150.000
150.000
saldo
12.63012.630-
12.630 12.630
12.63012.630-
2.402.138342.000 95.000 60.000
75.000-
75.000
75.000-
75.000
12.630 12.630
saldo
12.63012.630-
265.500
176.000 804.346
335.000 3.150.48883.650-
7.000.000
7.304.738
22.762
552.762-
52.238-
50.000-
50.000
50.000-
50.000
65.738-
65.738
65.738-
65.738
7.000.000
50.000 344.000 65.738 95.00060.0007.000.000
75.000593.500-
63.500
50.000344.00065.73895.000 60.000
75.000 63.500
530.000-
530.000-
530.000-
530.000-
477.762-
593.500-
12.63012.630-
12.630
12.630-
12.630
12.630-
12.630
12.630-
12.630
12.630-
12.630 12.630
698.738-
698.738
15.738-
15.738
15.738-
15.738
50.000 65.738683.000-
50.00065.738 683.000
50.000 65.738-
50.00065.738
50.000 65.738-
50.00065.738
7.683.000
4. Correctie reservemutaties NJR 2023 (reserve onderwijshuisvesting en reserve maatschappelijke voorzieningen) 9. Investering flexwoningen Mozartlaan (reserve dekking kapitaallasten) 12. Hybride werken (reserve dekking kapitaallasten) 14. Zwembaden en gymzalen (reserve coronamaatregelen) 15. Dotatie vz groot onderhoud buitensport accommodaties 16. Dotatie vz onderhoud gymzalen
2023 baten
2.557.138
5.125.862-
342.000-
342.0007.000.000683.000335.0003.150.488 83.650
7.000.000 683.000 335.0003.150.488 83.650 131.476
131.476-
65.738 65.738
65.73865.738-
10.802.984
10.802.984
593.500
593.500
593.500
593.500
593.500
593.500
593.500
593.500
131.476 65.738 65.738 143.500
143.500
131.476-
131.476
131.476-
65.73865.738-
65.738 65.738
65.73865.738-
213.500
213.500
Gemeente Delft 2026
lasten
baten
67.000
67.000
67.000
67.000
saldo
12.630
12.630-
12.630
12.630-
52.238-
530.000-
477.762-
50.000-
50.000
65.738-
65.738
63.500
530.000-
12.63012.630-
593.50012.630 12.630
15.738-
15.738
50.000
50.000-
65.738-
65.738
593.500
593.500
593.500
593.500
131.476
131.476-
65.738
65.738-
65.738
65.738-
130.500
130.500
Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad ---
Deelrubriek/toelichting
lasten
Reserve beleid & uitvoering 15. Dotatie vz groo! onderhoud buitensport accommodaties 16. Dotatie vz onderhoud gymzalen Reserve_Onderwijshuisvesting
2023 baten
3.234.138 3.150.488 83.650
saldo
lasten
saldo
-
3.234.1383.150.48883.650-
-
337.000 337.000
337.000 337.000
-
5.000 5.000
5.000 5.000
7.683.000 7.000.000 683.000
7.683.000 7.000.000 683.000
593.500 593.500
335.000 335.000
335.000 335.000
-
2.600.000 2.600.000
-
2.600.0002.600.000-
-
5.125.862 5.125.862
2.600.000 2.600.000
2.525.8625.125.8622.600.000
10.960.000
-
4. Correctie reservemutatie NJR 2023
2024 baten
lasten
2025 baten
-
-
-
-
Reserve dekking kapitaallasten 9. lnvestering flexwoningen Mozartlaan 12. Hybride werken Reserve coronamaatregelen 14. Gymzalen (ventilatie) lnvesteringen 9. Flexwoningen Mozartlaan SLUITREKENING KAPITAALDIENST Sluitrekening reserves Sluitrekening investeringen Totaal Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 22 december 2023
10.960.000
-
593.500593.500-
593.500 593.500
593.500-
59350~-1
-
593.500
:I I I
Reserve Maatschappelijke voorzieningen 4. Correctie reservemutatie NJR 2023
saldo
-
I
593.500 593.500
593.500 593.500
593.500
-
593.500 593.500
593.500
593.500
I
593.500 593.500
Gemeente Delft
2026 lasten
baten
saldo
-
-
593.500
593.500-
593.500
593.500-
-
-
593.500
593.500
593.500
593.500
593.500
593.500
-