CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

3e begrotingswijziging

Raadsvergadering 21 december 2023, gemeente DelftBij agendapunt: Voorstel van het college aan de raad inzake 3e begrotingswijziging (nr. 2349789)919 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---

Gemeente Provincie Begrotingsjaar

Delft Zuid Holland 2023

3e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de lnvesterings- en Financieringsstaat

De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2023 te wijzigen.

Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van 21 december 2023

,voorzitter. J.M. van Bijsterveldt-Vliegenthart

, griffier J. Mimpen

2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:

inclusief raadsvoorstel en besluit

Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad --Programma/toelichting

lasten

Duurzame stad 2. Energiearmoede 10. SPUK Lokale aanpak isolatie Goed wonen 11. Correctie budget Willem van Oranje (WvO) 13. Anterieure overeenkomsten Samenleven, onderwijs en cultuur 4. Correctie reservemutaties NJR 2023 5. Vervoer Oekrainers 6. Sociaal beheer 8. SPUK bibliotheek 14. Zwembaden en gymzalen 15. Dotatie vz groot onderhoud buitensport accommodaties 16. Dotatie vz onderhoud gymzalen Werk en inkomen

344.000 344.000

278.130 12.630 265.500

265.500

3.382.484

980.346

342.00095.00060.000176.000 469.346 3.150.488 83.650 304.738-

1. Financiële Winkel 2. Energiearmoede 3. Invulling taakstelling herstelplan S&V 5. Vervoer Oekraïners 6. Sociaal beheer 9. Investering flexwoningen Mozartlaan Economie en vastgoed 11. Correctie budget Willem van Oranje (WvO) Stad en bestuur 1. Financiële Winkel 7.Invulling taakstelling herstelplan KCC 12. Hybride werken Financiën

Overhead 3. lnvulling taakstelling herstelplan S&V 7.Invulling taakstelling herstelplan KCC Totaat

Formulier: wijziging op Programma's 22 december 2023

saldo

lasten

2024 baten

344.000344.000-

80.000

80.000

lasten

2025 baten

80.000

150.000

150.000

80.000

150.000

150.000

saldo

12.63012.630-

12.630 12.630

12.63012.630-

2.402.138342.000 95.000 60.000

75.000-

75.000

75.000-

75.000

12.630 12.630

saldo

12.63012.630-

265.500

176.000 804.346

335.000 3.150.48883.650-

7.000.000

7.304.738

22.762

552.762-

52.238-

50.000-

50.000

50.000-

50.000

65.738-

65.738

65.738-

65.738

7.000.000

50.000 344.000 65.738 95.00060.0007.000.000

75.000593.500-

63.500

50.000344.00065.73895.000 60.000

75.000 63.500

530.000-

530.000-

530.000-

530.000-

477.762-

593.500-

12.63012.630-

12.630

12.630-

12.630

12.630-

12.630

12.630-

12.630

12.630-

12.630 12.630

698.738-

698.738

15.738-

15.738

15.738-

15.738

50.000 65.738683.000-

50.00065.738 683.000

50.000 65.738-

50.00065.738

50.000 65.738-

50.00065.738

7.683.000

4. Correctie reservemutaties NJR 2023 (reserve onderwijshuisvesting en reserve maatschappelijke voorzieningen) 9. Investering flexwoningen Mozartlaan (reserve dekking kapitaallasten) 12. Hybride werken (reserve dekking kapitaallasten) 14. Zwembaden en gymzalen (reserve coronamaatregelen) 15. Dotatie vz groot onderhoud buitensport accommodaties 16. Dotatie vz onderhoud gymzalen

2023 baten

2.557.138

5.125.862-

342.000-

342.0007.000.000683.000335.0003.150.488 83.650

7.000.000 683.000 335.0003.150.488 83.650 131.476

131.476-

65.738 65.738

65.73865.738-

10.802.984

10.802.984

593.500

593.500

593.500

593.500

593.500

593.500

593.500

593.500

131.476 65.738 65.738 143.500

143.500

131.476-

131.476

131.476-

65.73865.738-

65.738 65.738

65.73865.738-

213.500

213.500

Gemeente Delft 2026

lasten

baten

67.000

67.000

67.000

67.000

saldo

12.630

12.630-

12.630

12.630-

52.238-

530.000-

477.762-

50.000-

50.000

65.738-

65.738

63.500

530.000-

12.63012.630-

593.50012.630 12.630

15.738-

15.738

50.000

50.000-

65.738-

65.738

593.500

593.500

593.500

593.500

131.476

131.476-

65.738

65.738-

65.738

65.738-

130.500

130.500

Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad ---

Deelrubriek/toelichting

lasten

Reserve beleid & uitvoering 15. Dotatie vz groo! onderhoud buitensport accommodaties 16. Dotatie vz onderhoud gymzalen Reserve_Onderwijshuisvesting

2023 baten

3.234.138 3.150.488 83.650

saldo

lasten

saldo

-

3.234.1383.150.48883.650-

-

337.000 337.000

337.000 337.000

-

5.000 5.000

5.000 5.000

7.683.000 7.000.000 683.000

7.683.000 7.000.000 683.000

593.500 593.500

335.000 335.000

335.000 335.000

-

2.600.000 2.600.000

-

2.600.0002.600.000-

-

5.125.862 5.125.862

2.600.000 2.600.000

2.525.8625.125.8622.600.000

10.960.000

-

4. Correctie reservemutatie NJR 2023

2024 baten

lasten

2025 baten

-

-

-

-

Reserve dekking kapitaallasten 9. lnvestering flexwoningen Mozartlaan 12. Hybride werken Reserve coronamaatregelen 14. Gymzalen (ventilatie) lnvesteringen 9. Flexwoningen Mozartlaan SLUITREKENING KAPITAALDIENST Sluitrekening reserves Sluitrekening investeringen Totaal Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 22 december 2023

10.960.000

-

593.500593.500-

593.500 593.500

593.500-

59350~-1

-

593.500

:I I I

Reserve Maatschappelijke voorzieningen 4. Correctie reservemutatie NJR 2023

saldo

-

I

593.500 593.500

593.500 593.500

593.500

-

593.500 593.500

593.500

593.500

I

593.500 593.500

Gemeente Delft

2026 lasten

baten

saldo

-

-

593.500

593.500-

593.500

593.500-

-

-

593.500

593.500

593.500

593.500

593.500

593.500

-

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/13658522/1