CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

3e begrotingswijziging 2022 3e ARB 2022

Raadsvergadering 22 december 2022, gemeente DelftBij agendapunt: Voorstel van het college aan de raad inzake vaststelling 3e ARB 2022 door middel van de 3e begrotingswijziging (nr. 2246584)1.170 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---

Gemeente Provincie Begrotingsjaar

Delft Zuid Holland 2022

3e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de doelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat

De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2022 te wijzigen.

Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van 22 december 2022

{,

J.M.y/n', /

, burgemeester

,~ijstbiegenthart

f7

------

G.A vané gmond .

-

2 ex. ter kennisneming ingezonden aan gedeputeerde staten op:

inclusief raadsvoorstel en besluit

.oimer ai

M jr begrot ingswijzi ging 2022 - 2025 --- Raad ---

Gemeente Delft

2022 Programma

Toelichting

1- DUURZAAM DELFT 1 O. Nieuwe sturing 15. Klimaatplan (INV.)

lasten

baten

2023 saldo

lasten

200.000-

200.000

200.000-

200.000

2- BEREIKBARE EN LEEFBARE STAD 10. Nieuwe sturing

3- GOED WONEN 2. Applicatiebeheer Omgevingswet

5. Correctie rente Najaarsrapportage 2022 10. Nieuwe sturing 12. Begroting IO en AO 14. Correctie evenementencordinator 16. Vliegende brigade 17. Verstedelijkingsalliantie 18. Beleid toeristische verhuur 19. Indeling naar juiste programma 4- SCHONE EN VEILIGE STAD 3. Invulling Taakstelling hersteplan 8. Invulling herstelplan 1 O. Nieuwe sturing 20. Chromebo0ks 15. Klimaatplan (INV.)

971.882 24.00015.150-

904.783

545.500 22.49419.200 362.577 100.000 6.249

545.500 22.49419.200 362.577

67.09924.000 15.150

lasten

66.99866.998-

66.998 66.998

61.91461.914-

22.494-

133.64022.494-

2025 baten

saldo

lasten

66.99866.998-

66.998 66.998

66.99866.998-

66.998 66.998

61.914 61.914

61.91461.914-

61.914 61.914

61.91461.914-

61.914 61.914

133.640

156.134-

133.640

156.134-

133.640

133.640-

133.640

133.640-

22.494-

22.494-

baten

22.494-

22.494-

22.494-

22.494-

saldo

133.640

133.640 22.494-

100.0006.249-

117.304 46.00018.566-

117.30446.000 18.566

18.130200.000

18.130 200.000-

5-STERK EN SOCIAAL 9. Actualisatie begroting Wmo 10. Nieuwe sturing 13. Correctie budget vergoeding Wmo - 21. Actieplan Sociaal domein 22. Scootmobielen 27. Bl specialist - actieplan Sociaal domein 28. Kostenverdeling-actualisatie

7.979.021-

8.200.000-

8.000.000300.000 200.00035 00044.021-

8.000.000-

6- SOLIDE MAATSCHAPPELIJKE BASIS 1. Museum Prinsenhof - wijziging verhuurkosten 6. Huurovereenkomsten / beheer- en exploitatleovereenkomst 7. Aanpassing def.uilk.OAB'22 10. Nieuwe sturing 20. Chromebooks 23. Begroting museum Prinsenhof 24. Onderwijsachterstandenbeleid 25. NPO-middelen

1.922.061 200.000385.50094.414

2.341.958 200.000-

27.440293.0581.665.469 1.068.176

2024 saldo

156.134-

baten

220.979-

23.27894.030110.903181.655

1.294.7011.000.000294.701-

1.000.0001.000.000-

1.922.685 200.000-

1.701.776 200.000-

1.901.776 220.909

1.901.776

23.278 94.030 110.903 181.655-

23.27894.030110.903181.655

294.701

1.294.7011.000.000294.701-

1.000.0001.000.000-

220.909-

20.909 200.000-

200.000200.000-

220.909-

220.909

294.701

23.278 94.030 110.903 181.655-

23.27894.030110.903181.655

294.701

1.294.7011.000.000294.701-

1.000.0001.000.000-

220.909-

20.909 200.000-

200.000200.000-

220.909-

220.909

294.701

23.278 94.030 110.903 181.655-

294.701 294.701

300.000200.00035.000 44.021

419.897

220.909-

385.500 94.414 27.440 293.0581.672.426 1.068.176

6.957

220.909-

M jr begro tingsw ijziging 2022 - 2025 --- Raad

Programma

---

Toelichting

7- ECONOMISCHE ZELFSTANDIGHEID 4. Uitvoering projecten financi éle winkel

Gemeente Delft

lasten 901.243 73.920-

2022 baten 1.300.000

saldo 398.757 73.920

10. Nieuwe sturing

21. Actieplan Sociaal domein 26. BUIG en loon kostensubsidie 30. Loonkostensubsidie

300.0001.300.000 24.837-

275.651385.500103.600 6.249

9-STAD EN BESTUUR 4. Uitvoering projecten fina nciéle winkel

57.464 73.920

57.46473.920-

3.600 13.72044.021 24.837 75.194-

3.60013.720 44.02124.83775.194

490490-

490 490

10. Nieuwe sturing

145.799-

11-FINANCIEEL GEZOND 5. Correctie rente Najaarsrapportage 2022 8. Invulling herstelplan 11. Programmaplan implementatie sturing 24. Onderwijsachterstandenbeleid 29. Bezuiniging wethouder 32. Impuls voor investeringen (algemene reserve) 32. Impuls voor investeringen (reserve dekking kapitaallasten) 33. Actualisatie dekking kapitaallasten (reserve dekking kapitaallasten) 33. Actualisatie dekking kapitaallasten

343.64115.150 19.434-

161.799-

6.957200.515 16.000 16.000161.799161.799

12- OVERHEAD

478.489 24.000 46.000 38.000

478.48924.00046.00038.000-

59.780 35.000 200.515 75.194

59.78035.000200.51575.194-

2. Applicatiebeheer Omgevingswet 3. Invulling Taakstelling hersteplan 8. Invulling herstelplan 10. Nieuwe sturing 11. Programmaplan implementatie sturing 20. Chromebooks 27. 8l specialist - actieplan Sociaal domein 29. Bezuiniging wethouder 31. Actualisatie kostenverdeling Totaal Formulier: wijziging op Programma's 20 december 2022

6.957 200.51516.000 16.000 161.799-

4.184.558-

lasten

2024 baten

2025 baten

saldo

saldo

lasten

106.660 221.760 115.100-

106.660221.760115.100

106.660 221.760 115.100-

106.660221.760115.100

106.660 221.760 115.100-

106.660221.760115.100

28.992

28.992-

28.992

28.992-

28.992

28.992-

28.992

28.992-

28.992

28.992-

28.992

28.992-

411.271 221.760 189.511

411.271221.760189.511-

411.271 221.760 189.511

411.271221.760189.511-

411.271 221.760 189.511

411.271221. 760189.511-

319.697-

319.697

116.097-

116.097

116.097-

116.097

116.097203.600-

116.097 203.600

116.097-

116.097

116.097-

116.097

345.716-

142.116

142.116-

142.116

142.116-

94.030227.000178.914 203.600-

94.030 227.000 178.914-

94.030227.000178.914

94.030 227.000 178.914-

94.030227.000178.914

24.837 385.500385.500-

103.6006.249-

20. Chromebooks

saldo

300.000

109.849-

10-RAAD

2023 baten

1.300.000

8-STAD IN BEDRIJF 6. Huurovereenkomsten / beheer- en exploitatieovereenkomst 10. Nieuwe sturing 18. Beieid toeristische verhuur 19. lndeling naar juiste programma

18. Beleid toeristische verhuur 20. Chromebooks 28. Kostenverdeling-actualisatie 30. Loonkostensubsidie 31. Actualisatie kostenverdeling

lasten

4.184.558-

197.842 15.15019.434

345.716

-

94.030 227.000 178.914203.600

679.282

679.282

1.222.494-

1.222.494-

1.222.494-

1.222.494-

M jr begrotingsw ijziging 2022 - 2025 --- Raad

---

Gemeente Delft

2023

2022 Deelrubriek Toelichting

lasten

ALGEMENE RESERVE WEERSTANDSCAPACITEIT 33. Impuls voor investeringen

16.000 16.000

RESERVE DEKKING KAPITAALLASTEN 32. Impuls voor investeringen 33. actualisatie dekking kapitaallasten

161.799161.799-

177.799 16.000 161.799

SLUITREKENING KAPITAALDIENST

161.799 161.799

161.799161.799-

Tataal Formulier. wijziging op de lnvesterings- en financieringsstaat 20 december 2022

16.000

baten

saldo 16.00016.000-

16.000 16.000

16.000

lasten

baten

2024 saldo

lasten

baten

2025 saldo

lasten

baten

saldo

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/12313087/1