3e ARB
Tekst van het document
Begrotingswijziging tbv de --- RAAD --Gemeente Provincie Begrotingsjaar
: Delft : Zuid Holland : 2024
3e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat
De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2024 te wijzigen. Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van ..-..-20…
, burgemeester
, griffier
2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:
…………………………… inclusief raadsvoorstel en besluit
Mjr begrotingswijziging 2024 - 2027 --- Raad --Deelrubriek/toelichting
Gemeente Delft saldo
lasten
2025 baten
-
-
200.000200.000
-
200.000
230.000230.00010.000100.000 100.00010.000-
-
240.000 230.000 10.000
240.000 230.000 10.000
-
-
-
-
-
-
-
-
-
440.000
440.000
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
lasten
2024 baten
Reserve Werkse! - slapende dienstverbanden 16. Vrijval reserve Werkse! - slapende dienstverbanden
230.000 230.000
-
Investeringen
210.000 100.000100.000 10.000 200.000
200.000
11. Verkeersvoorzieningen 11. Deelpr 1 - VRI-vv. + Vk. aanp 18. Uitbreiding Vulcanusweg 257 19. Ecologische zone Campus NZ en OW
SLUITREKENING KAPITAALDIENST Sluitrekening reserves Sluitrekening investeringen Totaal Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 27 november 2024
saldo
lasten
2026 baten
200.000 200.000-
-
-
-
-
-
saldo
lasten
2027 baten
-
-
-
-
-
-
saldo
-
Mjr begrotingswijziging 2024 - 2027 --- Raad --Programma/toelichting Duurzame stad
9. Indexatie subsidies 13. Verdeling meerkosten cao 2024 17. Herfasering SPUK Energiearmoede
Bereikbare stad Goed wonen
Schone en veilige stad
Gezonde en sociale stad
Werk en inkomen
Stad en bestuur
Raad Financiën
697.309-
700.000-
2.691 700.000-
700.000-
13. Verdeling meerkosten cao 2024 14. Formatiewijziging
51.758 25.139 26.619
-
13. Verdeling meerkosten cao 2024 14. Formatiewijziging
45.649 49.150 3.501-
-
110.209200.00055.840
79.313
9. Indexatie subsidies 12. Voorlopige subsidie OAB 2025 13. Verdeling meerkosten cao 2024 15. Indexatie Brede Spuk
23.473
72.174
38.037
34.137 38.037 15.638.542 8.171.316 1.000.000 50.000 96.875 2.331.950 94.606 200.000
15.175.742 8.171.316 1.000.000 50.000 96.875 2.331.950 94.606
lasten
2.6912.6912.9182.91851.75825.13926.619-
15.999 13.308 2.691
2.918 2.918
-
131.618 25.139 106.479
-
35.145 49.150 14.005-
-
501.664-
23.473
34.13734.137-
3.146.086 457.148 2.616.764 34.137 38.037
2.654.801
5.301.026
5.183.420
45.441
-
45.441-
13. Verdeling meerkosten cao 2024
-
543.3957.883 10.375 23.473
230.0003.660.995
20.623 23.170 2.547-
2025 baten
45.64949.1503.501 189.522 200.000 7.8832.595-
3.660.995
26.060 6.740
13. Verdeling meerkosten cao 2024 14. Formatiewijziging
Totaal
38.037
saldo
462.800200.00026.0606.740230.000-
61.850 13.497 29.906-
10. Doorbelasting 1e-lijnswerkzaamheden 13. Verdeling meerkosten cao 2024
55.840
7.883 2.595 23.473
9. Indexatie subsidies 10. Doorbelasting 1e-lijnswerkzaamheden 13. Verdeling meerkosten cao 2024 14. Formatiewijziging
13. Verdeling meerkosten cao 2024 16. Vrijval reserve Werkse! slapende dienstverbanden
Overhead
2024 baten
2.918 2.918
1. SPUK opvang ontheemden Oekraïne 2. SPUK KOTA 3. Kwijtschelding KOTA 4. SPUK IDO 5. Wet Inburgering 6. SPUK onderwijsroute 7. Inzet reserve SD op loonkostensubsidie 9. Indexatie subsidies 13. Verdeling meerkosten cao 2024 14. Formatiewijziging 16. Vrijval reserse Werkse! slapende dienstverbanden 20. BUIG - specificatie
Economie en vastgoed
lasten
13. Verdeling meerkosten cao 2024
7. Inzet reserve SD op loonkostensubsidie 8. ZonMW subsidie 9. Indexatie subsidies 13. Verdeling meerkosten cao 2024 14. Formatiewijziging 15. Indexatie Brede Spuk
Samenleven, onderwijs en cultuur
Gemeente Delft
23.473
2.616.764 38.037
64.581 26.060 26.965 5.183.420
5.183.420
97.7768.358
-
saldo
lasten
15.99913.3082.691-
15.920 13.229 2.691
2.9182.918131.61825.139106.479-
2026 baten -
2.918 2.918
-
131.618 25.139 106.479
-
35.145 49.150 14.005-
-
506.967-
14.949
35.14549.15014.005 525.137 543.395 7.88310.375-
540.1747.883 10.375 14.949
491.285457.14834.137-
3.138.685 454.439 2.616.764 34.137 33.345
2.650.109
117.60664.58126.06026.965-
5.300.643
5.183.420
14.949
2.616.764 33.345
64.198 26.060 26.965 5.183.420
5.183.420
97.8268.308
-
97.776 8.35813.497119.631
13.497 119.631-
saldo
lasten
15.92013.2292.691-
15.861 13.170 2.691
2.9182.918131.61825.139106.47935.14549.15014.005 521.916 540.174 7.88310.375-
2027 baten -
2.918 2.918
-
131.618 25.139 106.479
-
35.145 49.150 14.005-
-
519.501-
-
537.7597.883 10.375
488.576454.43934.137-
3.103.308 452.407 2.616.764 34.137
2.616.764
117.22364.19826.06026.965-
5.300.356
5.183.420
2.616.764
63.911 26.060 26.965
saldo 15.86113.1702.6912.9182.918131.61825.139106.47935.14549.15014.005 519.501 537.759 7.88310.375-
486.544452.40734.137116.93663.91126.06026.965-
5.183.420
5.183.420
97.8638.271
-
97.863 8.27113.497119.631
97.826 8.30813.497119.631
13.497 119.631-
61.85013.49729.906
13.497 119.631-
-
20.62323.1702.547
12.987 23.170 10.183-
-
12.98723.17010.183
12.987 23.170 10.183-
-
12.98723.17010.183
12.987 23.170 10.183-
-
12.98723.17010.183
2.800 2.800
-
2.8002.800-
2.800 2.800
-
2.8002.800-
2.800 2.800
-
2.8002.800-
2.800 2.800
-
2.8002.800-
301.825301.825-
230.000
531.825 301.825 230.000 52.53061.850 114.380-
301.825301.825-
-
301.825 301.825
301.825301.825-
-
301.825 301.825
301.825301.825-
-
301.825 301.825
114.380
-
114.380
-
114.380
-
230.000 52.530 61.850114.380
-
14.823.092
14.823.092
-
114.380 7.861.694
Formulier: wijziging op Programma's 27 november 2024
https://gemeentedelft.sharepoint.com/sites/delft-raadsgriffie/Ingekomen stukken/1_Ingekomen stukken 2024/week 48/BIJLAGEN/2448650/03. Raad _.-_.-2024 ARB3
7.861.694
114.380114.380-
114.380 7.848.478
7.848.478
114.380114.380-
114.380 7.800.184
7.800.184
114.380114.380-