CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

3e ARB

Commissie Algemeen 12 december 2024, gemeente DelftBij agendapunt: Voorstel van het college aan de raad inzake 3e begrotingswijziging 2024 (3e ARB) (nr. 2448650)1.078 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD --Gemeente Provincie Begrotingsjaar

: Delft : Zuid Holland : 2024

3e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat

De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2024 te wijzigen. Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van ..-..-20…

, burgemeester

, griffier

2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:

…………………………… inclusief raadsvoorstel en besluit

Mjr begrotingswijziging 2024 - 2027 --- Raad --Deelrubriek/toelichting

Gemeente Delft saldo

lasten

2025 baten

-

-

200.000200.000

-

200.000

230.000230.00010.000100.000 100.00010.000-

-

240.000 230.000 10.000

240.000 230.000 10.000

-

-

-

-

-

-

-

-

-

440.000

440.000

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

lasten

2024 baten

Reserve Werkse! - slapende dienstverbanden 16. Vrijval reserve Werkse! - slapende dienstverbanden

230.000 230.000

-

Investeringen

210.000 100.000100.000 10.000 200.000

200.000

11. Verkeersvoorzieningen 11. Deelpr 1 - VRI-vv. + Vk. aanp 18. Uitbreiding Vulcanusweg 257 19. Ecologische zone Campus NZ en OW

SLUITREKENING KAPITAALDIENST Sluitrekening reserves Sluitrekening investeringen Totaal Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 27 november 2024

saldo

lasten

2026 baten

200.000 200.000-

-

-

-

-

-

saldo

lasten

2027 baten

-

-

-

-

-

-

saldo

-

Mjr begrotingswijziging 2024 - 2027 --- Raad --Programma/toelichting Duurzame stad

9. Indexatie subsidies 13. Verdeling meerkosten cao 2024 17. Herfasering SPUK Energiearmoede

Bereikbare stad Goed wonen

Schone en veilige stad

Gezonde en sociale stad

Werk en inkomen

Stad en bestuur

Raad Financiën

697.309-

700.000-

2.691 700.000-

700.000-

13. Verdeling meerkosten cao 2024 14. Formatiewijziging

51.758 25.139 26.619

-

13. Verdeling meerkosten cao 2024 14. Formatiewijziging

45.649 49.150 3.501-

-

110.209200.00055.840

79.313

9. Indexatie subsidies 12. Voorlopige subsidie OAB 2025 13. Verdeling meerkosten cao 2024 15. Indexatie Brede Spuk

23.473

72.174

38.037

34.137 38.037 15.638.542 8.171.316 1.000.000 50.000 96.875 2.331.950 94.606 200.000

15.175.742 8.171.316 1.000.000 50.000 96.875 2.331.950 94.606

lasten

2.6912.6912.9182.91851.75825.13926.619-

15.999 13.308 2.691

2.918 2.918

-

131.618 25.139 106.479

-

35.145 49.150 14.005-

-

501.664-

23.473

34.13734.137-

3.146.086 457.148 2.616.764 34.137 38.037

2.654.801

5.301.026

5.183.420

45.441

-

45.441-

13. Verdeling meerkosten cao 2024

-

543.3957.883 10.375 23.473

230.0003.660.995

20.623 23.170 2.547-

2025 baten

45.64949.1503.501 189.522 200.000 7.8832.595-

3.660.995

26.060 6.740

13. Verdeling meerkosten cao 2024 14. Formatiewijziging

Totaal

38.037

saldo

462.800200.00026.0606.740230.000-

61.850 13.497 29.906-

10. Doorbelasting 1e-lijnswerkzaamheden 13. Verdeling meerkosten cao 2024

55.840

7.883 2.595 23.473

9. Indexatie subsidies 10. Doorbelasting 1e-lijnswerkzaamheden 13. Verdeling meerkosten cao 2024 14. Formatiewijziging

13. Verdeling meerkosten cao 2024 16. Vrijval reserve Werkse! slapende dienstverbanden

Overhead

2024 baten

2.918 2.918

1. SPUK opvang ontheemden Oekraïne 2. SPUK KOTA 3. Kwijtschelding KOTA 4. SPUK IDO 5. Wet Inburgering 6. SPUK onderwijsroute 7. Inzet reserve SD op loonkostensubsidie 9. Indexatie subsidies 13. Verdeling meerkosten cao 2024 14. Formatiewijziging 16. Vrijval reserse Werkse! slapende dienstverbanden 20. BUIG - specificatie

Economie en vastgoed

lasten

13. Verdeling meerkosten cao 2024

7. Inzet reserve SD op loonkostensubsidie 8. ZonMW subsidie 9. Indexatie subsidies 13. Verdeling meerkosten cao 2024 14. Formatiewijziging 15. Indexatie Brede Spuk

Samenleven, onderwijs en cultuur

Gemeente Delft

23.473

2.616.764 38.037

64.581 26.060 26.965 5.183.420

5.183.420

97.7768.358

-

saldo

lasten

15.99913.3082.691-

15.920 13.229 2.691

2.9182.918131.61825.139106.479-

2026 baten -

2.918 2.918

-

131.618 25.139 106.479

-

35.145 49.150 14.005-

-

506.967-

14.949

35.14549.15014.005 525.137 543.395 7.88310.375-

540.1747.883 10.375 14.949

491.285457.14834.137-

3.138.685 454.439 2.616.764 34.137 33.345

2.650.109

117.60664.58126.06026.965-

5.300.643

5.183.420

14.949

2.616.764 33.345

64.198 26.060 26.965 5.183.420

5.183.420

97.8268.308

-

97.776 8.35813.497119.631

13.497 119.631-

saldo

lasten

15.92013.2292.691-

15.861 13.170 2.691

2.9182.918131.61825.139106.47935.14549.15014.005 521.916 540.174 7.88310.375-

2027 baten -

2.918 2.918

-

131.618 25.139 106.479

-

35.145 49.150 14.005-

-

519.501-

-

537.7597.883 10.375

488.576454.43934.137-

3.103.308 452.407 2.616.764 34.137

2.616.764

117.22364.19826.06026.965-

5.300.356

5.183.420

2.616.764

63.911 26.060 26.965

saldo 15.86113.1702.6912.9182.918131.61825.139106.47935.14549.15014.005 519.501 537.759 7.88310.375-

486.544452.40734.137116.93663.91126.06026.965-

5.183.420

5.183.420

97.8638.271

-

97.863 8.27113.497119.631

97.826 8.30813.497119.631

13.497 119.631-

61.85013.49729.906

13.497 119.631-

-

20.62323.1702.547

12.987 23.170 10.183-

-

12.98723.17010.183

12.987 23.170 10.183-

-

12.98723.17010.183

12.987 23.170 10.183-

-

12.98723.17010.183

2.800 2.800

-

2.8002.800-

2.800 2.800

-

2.8002.800-

2.800 2.800

-

2.8002.800-

2.800 2.800

-

2.8002.800-

301.825301.825-

230.000

531.825 301.825 230.000 52.53061.850 114.380-

301.825301.825-

-

301.825 301.825

301.825301.825-

-

301.825 301.825

301.825301.825-

-

301.825 301.825

114.380

-

114.380

-

114.380

-

230.000 52.530 61.850114.380

-

14.823.092

14.823.092

-

114.380 7.861.694

Formulier: wijziging op Programma's 27 november 2024

https://gemeentedelft.sharepoint.com/sites/delft-raadsgriffie/Ingekomen stukken/1_Ingekomen stukken 2024/week 48/BIJLAGEN/2448650/03. Raad _.-_.-2024 ARB3

7.861.694

114.380114.380-

114.380 7.848.478

7.848.478

114.380114.380-

114.380 7.800.184

7.800.184

114.380114.380-

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/14871507/1