2e wijziging raad
Tekst van het document
Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---
Gemeente Provincie Begrotingsjaar
: Delft : Zuid Holland : 2023
2e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat
De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2023 te wijzigen.
Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van ..-..-20…
, burgemeester
, griffier
2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:
…………………………… inclusief raadsvoorstel en besluit
Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad --Programma/toelichting
Gemeente Delft lasten
Duurzame stad
lasten
saldo
lasten
2025 baten
saldo
lasten
2026 baten
saldo
55.346 55.346
-
55.34655.346-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13.493 13.493
-
13.49313.493-
-
-
-
-
-
-
-
-
1. Herverdeling energielasten
-
305.824 84.680302.827693.331 150.000
-
305.82484.680 302.827 693.331150.000-
229.759125.000104.759-
-
229.759 125.000 104.759
193.755125.00068.755-
-
193.755 125.000 68.755
147.551125.00022.551-
-
3. Formatie stadsbouwmeester 4. Smart Makers Delft 9. Actualisatie businesscase Schieoevers 13. Actief werken aan de stad (IDD)
147.551 125.000 22.551
224.703 224.703
-
224.703224.703-
-
-
-
-
-
-
-
-
1. Herverdeling energielasten
-
349.949 4.516 345.433
345.433
4.5164.516-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1. Herverdeling energielasten 10. Brede Spuk 2023
2.069.288 138.102 302.827 80.000 326.00018.361534.593 1.209.792 385.500533.835
2.342.513
606.741-
-
606.741
257.245-
-
257.245
303.449-
-
303.449
68.755
68.755326.000 -
22.551
22.551-
326.000-
104.759326.000
326.000-
326.000
385.500-
385.500
326.000 326.000
-
273.225 138.102302.827326.000 385.500 2.654 326.000326.000-
326.000 326.000
-
326.000326.000-
326.000 326.000
-
326.000326.000-
326.000 326.000
-
326.000326.000-
132.855 70.346 59.855
325.645-
458.50070.346385.5002.654150.000
59.855
325.645-
385.500-
59.855
59.855
-
59.855
59.855
-
59.855
59.855 385.500-
59.855
59.855
59.855
59.855
385.500-
Goed wonen
Schone en veilige stad
Gezonde en sociale stad
Samenleven, onderwijs en cultuur 1. Herverdeling energielasten 4. Smart Makers Delft 5. Tentoonstelling Lothar Wolleh ziet Jan Schoonhoven 6. Subsidie GGZ Delfland - lekker gezond 7. Aanpassing begroting RMC 8. Spuk NPO/Covid'19 10. Brede Spuk 2023 11. Aanpassing beheer- en exploitatieovereenkomst wijk- en jongerencentra 12. Spuk sport Werk en inkomen 6. Subsidie GGZ Delfland - lekker gezond Economie en vastgoed 1. Herverdeling energielasten 2. Onderhoud Gasthuisplein 11. Aanpassing beheer- en exploitatieovereenkomst wijk- en jongerencentra 12. Spuk sport 13. Actief werken aan de stad (IDD) Raad
345.433
80.000 18.361534.593 1.209.792 536.489
59.855 385.500-
2.654 150.000-
104.759
326.000-
84.680 84.680
-
84.68084.680-
125.000 125.000
-
125.000125.000-
125.000 125.000
-
125.000125.000-
125.000 125.000
-
3. Formatie stadsbouwmeester
125.000125.000-
660.000 660.000
1.353.331 1.353.331
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
506.506506.506-
-
-
-
-
1. Herverdeling energielasten
693.331 693.331 506.506 506.506
-
9. Actualisatie businesscase Schieoevers (reserve Schieoevers)
-
3.715.632
3.715.632
-
325.645-
325.645-
-
59.855
59.855
-
59.855
59.855
Financiën
Overhead
Totaal
22 september 2023
saldo
2024 baten
1. Herverdeling energielasten Bereikbare stad
Formulier: wijziging op Programma's
2023 baten
-
Gemeente Delft
Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad --Deelrubriek/toelichting
lasten
Reserve Schieoevers
Totaal Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 22 september 2023
saldo
lasten
2024 baten
saldo
lasten
2025 baten
saldo
lasten
2026 baten
saldo
-
660.000 660.000
660.000 660.000 -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
660.000 660.000
-
660.000660.000-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
660.000
660.000
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9. Actualisatie businesscase Schieoevers
SLUITREKENING KAPITAALDIENST Sluitrekening kapitaaldienst
2023 baten