CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

2e wijziging raad

Commissie Algemeen 26 oktober 2023, gemeente DelftBij agendapunt: Programmabegroting 2024-2027629 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---

Gemeente Provincie Begrotingsjaar

: Delft : Zuid Holland : 2023

2e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat

De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2023 te wijzigen.

Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van ..-..-20…

, burgemeester

, griffier

2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:

…………………………… inclusief raadsvoorstel en besluit

Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad --Programma/toelichting

Gemeente Delft lasten

Duurzame stad

lasten

saldo

lasten

2025 baten

saldo

lasten

2026 baten

saldo

55.346 55.346

-

55.34655.346-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

13.493 13.493

-

13.49313.493-

-

-

-

-

-

-

-

-

1. Herverdeling energielasten

-

305.824 84.680302.827693.331 150.000

-

305.82484.680 302.827 693.331150.000-

229.759125.000104.759-

-

229.759 125.000 104.759

193.755125.00068.755-

-

193.755 125.000 68.755

147.551125.00022.551-

-

3. Formatie stadsbouwmeester 4. Smart Makers Delft 9. Actualisatie businesscase Schieoevers 13. Actief werken aan de stad (IDD)

147.551 125.000 22.551

224.703 224.703

-

224.703224.703-

-

-

-

-

-

-

-

-

1. Herverdeling energielasten

-

349.949 4.516 345.433

345.433

4.5164.516-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1. Herverdeling energielasten 10. Brede Spuk 2023

2.069.288 138.102 302.827 80.000 326.00018.361534.593 1.209.792 385.500533.835

2.342.513

606.741-

-

606.741

257.245-

-

257.245

303.449-

-

303.449

68.755

68.755326.000 -

22.551

22.551-

326.000-

104.759326.000

326.000-

326.000

385.500-

385.500

326.000 326.000

-

273.225 138.102302.827326.000 385.500 2.654 326.000326.000-

326.000 326.000

-

326.000326.000-

326.000 326.000

-

326.000326.000-

326.000 326.000

-

326.000326.000-

132.855 70.346 59.855

325.645-

458.50070.346385.5002.654150.000

59.855

325.645-

385.500-

59.855

59.855

-

59.855

59.855

-

59.855

59.855 385.500-

59.855

59.855

59.855

59.855

385.500-

Goed wonen

Schone en veilige stad

Gezonde en sociale stad

Samenleven, onderwijs en cultuur 1. Herverdeling energielasten 4. Smart Makers Delft 5. Tentoonstelling Lothar Wolleh ziet Jan Schoonhoven 6. Subsidie GGZ Delfland - lekker gezond 7. Aanpassing begroting RMC 8. Spuk NPO/Covid'19 10. Brede Spuk 2023 11. Aanpassing beheer- en exploitatieovereenkomst wijk- en jongerencentra 12. Spuk sport Werk en inkomen 6. Subsidie GGZ Delfland - lekker gezond Economie en vastgoed 1. Herverdeling energielasten 2. Onderhoud Gasthuisplein 11. Aanpassing beheer- en exploitatieovereenkomst wijk- en jongerencentra 12. Spuk sport 13. Actief werken aan de stad (IDD) Raad

345.433

80.000 18.361534.593 1.209.792 536.489

59.855 385.500-

2.654 150.000-

104.759

326.000-

84.680 84.680

-

84.68084.680-

125.000 125.000

-

125.000125.000-

125.000 125.000

-

125.000125.000-

125.000 125.000

-

3. Formatie stadsbouwmeester

125.000125.000-

660.000 660.000

1.353.331 1.353.331

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

506.506506.506-

-

-

-

-

1. Herverdeling energielasten

693.331 693.331 506.506 506.506

-

9. Actualisatie businesscase Schieoevers (reserve Schieoevers)

-

3.715.632

3.715.632

-

325.645-

325.645-

-

59.855

59.855

-

59.855

59.855

Financiën

Overhead

Totaal

22 september 2023

saldo

2024 baten

1. Herverdeling energielasten Bereikbare stad

Formulier: wijziging op Programma's

2023 baten

-

Gemeente Delft

Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad --Deelrubriek/toelichting

lasten

Reserve Schieoevers

Totaal Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 22 september 2023

saldo

lasten

2024 baten

saldo

lasten

2025 baten

saldo

lasten

2026 baten

saldo

-

660.000 660.000

660.000 660.000 -

-

-

-

-

-

-

-

-

-

660.000 660.000

-

660.000660.000-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

660.000

660.000

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

9. Actualisatie businesscase Schieoevers

SLUITREKENING KAPITAALDIENST Sluitrekening kapitaaldienst

2023 baten

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/13243779/1