2e ARB 2021
Tekst van het document
Begrotingswijziging tbv de --- RAAD
Gemeente Provincie Begrotingsjaar
---
Delft Zuid Holland 2021
2e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de doelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat
De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2021 te wijzigen.
r de Raad van de gemeente Delft in zijn ering van 4 november 2021
,burgemeester. Bijsterveldt-Vliegenthart
,griffier.
2 ex. ter kennisneming ingezonden aan gedeputeerde staten op:
.5.n9u..202.l inclusief raadsvoorstel en besluit
Mjr begrotingswijziging 2021- 2024 --- Raad
Programma
---
Toelichting
01- DUURZAAM DELFT 1. Omnibusenquete 2. Realistisch ramen
2-BEREIKBARE EN LEEFBARE STAD 1. Omnibusenquete
lasten
40.000-
39.000-
1.000-
saldo
lasten
2022 baten
1.000
----
----
1.000
39.000-
39.000-
40.866-
54.000
94.866
100-
100
3. Actualisatie kostenverdeling
120.266-
120.266
4. Op enb are laaddiensten
16.500
16.500
5. Actualisatie verkeer en vervoer
63.000
37.500
22.494
22.494
6. Evenementen coördinator
22.494
22.494
121.651
25.500
3 - GOED WONEN
4- SCHONE EN VEILIGE STAD 1. Omnibusenquete 3. Actualisatie kostenverdeling 5. Actualisatie verkeer en vervoer 7. Beheerkosten Oostpoort
5-STERK EN SOCIAAL 1. Omnibusenquete
2.700120.266
1. Om nibusen quete
12-OVERHEAD
5.143-
8. Bl specialist - actieplan Sociaal domein
115.000
Tataal
623.535
Formulier wjziging op Programma's
16.500 39.733
39.733-
39.733
16.500
16.500
---43.818-
22494 22.494 22.494
22.494
----
22.494
22.494
22.494
22.494
41.118
----
41.118-
43.818
----
2.700
43.818-
4.085-
4.085
4.085-
4.085
4.085-
4.085
4.085-
115.100
115.000-
115.000
100-
4.085 293.058
----
100-
170.500-
----
100
379.972
20.685
100
---- ---- ----
115.000
379.972
4.085
359.287 16.600-
4.085-
4.085
375.887
379.972
4.085-
4.085
4.085-
4.085
86.914
86.914
86.914
86.914
86.914
293.058
293.058
293.058
293.058
293.058
293.058
19.000-
----
19.000
----
39.500-
---- ---- ---115.000
----
115.000-
19.000-
39.500 39.500
19.000
---- ---- -------
----
418.966
418.966
39.500-
5.143115.000-
115.000 418.966
115.000418.966
418.966
4.085
16.600
86.914
55.500-
623.535
----
39.733-
211.626
5.143-
16.500
23.233-
39.733
19.000
2. Realistisch ramen
16.500
----
39.733-
19.000-
55.500
100 39.733
---- ----
39.733
19.000
165.357
39.833
10039.733-
saldo
39.733-
19.000-
1. Omnibusenquete
16.500
1.000
39.733
32.600
4.085-
1.000
2024 baten
lasten
39.733
375.887
504.684
32.600-
----
23.333-
2.700-
36.685
467.999
11 Begroting Museum Prinsenhof
22.494
43.818 ----
115.000-
61.000
7-ECONOMISCHE ZELFSTANDIGHEID
96.151-
100 115.000
61.000
211.626 293.058
22.494
61.000
100-
1.0001.000-
saldo
39.733
16.500
22494 22494
25.500
9. Opvang- HA
7. Beheerkosten Oostpoort 1 O. RMC-taken
16.500
----
lasten
2023 baten
25.500-
120.266-
115.000-
1. Om nibusenquete
39.73316.500
25.500 4.085 54.100-
23.233-
saldo
2.700
8. Bl specialist - actieplan Sociaal domein
6- SOLIDE MAATSCHAAPPELIJKE BASIS
3 november 2021
Gemeente Delft 2021 baten
418.966
----
Mjr begrotingswijziging 2020 - 2023 --- Raad Deelrubriek Toelichting
---
Gemeente Delft
lasten
2021 baten
saldo
INVESTERINGEN
lasten
2022 baten
saldo
lasten
2023 baten
saldo
lasten
2024 baten
saldo
-
-
-
-
-
SLUITREKENING KAPIT AALDIENST
Totaal Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 3 november 2021
-
-
-
-
-
-