CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

2e ARB 2021

Raadsvergadering 4 november 2021, gemeente DelftBij agendapunt: Voorstel van het college aan de raad inzake vaststelling van de Najaarsrapportage 2021 en 5e financiële coronarapportage (nr. 2139731)608 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD

Gemeente Provincie Begrotingsjaar

---

Delft Zuid Holland 2021

2e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de doelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat

De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2021 te wijzigen.

r de Raad van de gemeente Delft in zijn ering van 4 november 2021

,burgemeester. Bijsterveldt-Vliegenthart

,griffier.

2 ex. ter kennisneming ingezonden aan gedeputeerde staten op:

.5.n9u..202.l inclusief raadsvoorstel en besluit

Mjr begrotingswijziging 2021- 2024 --- Raad

Programma

---

Toelichting

01- DUURZAAM DELFT 1. Omnibusenquete 2. Realistisch ramen

2-BEREIKBARE EN LEEFBARE STAD 1. Omnibusenquete

lasten

40.000-

39.000-

1.000-

saldo

lasten

2022 baten

1.000

----

----

1.000

39.000-

39.000-

40.866-

54.000

94.866

100-

100

3. Actualisatie kostenverdeling

120.266-

120.266

4. Op enb are laaddiensten

16.500

16.500

5. Actualisatie verkeer en vervoer

63.000

37.500

22.494

22.494

6. Evenementen coördinator

22.494

22.494

121.651

25.500

3 - GOED WONEN

4- SCHONE EN VEILIGE STAD 1. Omnibusenquete 3. Actualisatie kostenverdeling 5. Actualisatie verkeer en vervoer 7. Beheerkosten Oostpoort

5-STERK EN SOCIAAL 1. Omnibusenquete

2.700120.266

1. Om nibusen quete

12-OVERHEAD

5.143-

8. Bl specialist - actieplan Sociaal domein

115.000

Tataal

623.535

Formulier wjziging op Programma's

16.500 39.733

39.733-

39.733

16.500

16.500

---43.818-

22494 22.494 22.494

22.494

----

22.494

22.494

22.494

22.494

41.118

----

41.118-

43.818

----

2.700

43.818-

4.085-

4.085

4.085-

4.085

4.085-

4.085

4.085-

115.100

115.000-

115.000

100-

4.085 293.058

----

100-

170.500-

----

100

379.972

20.685

100

---- ---- ----

115.000

379.972

4.085

359.287 16.600-

4.085-

4.085

375.887

379.972

4.085-

4.085

4.085-

4.085

86.914

86.914

86.914

86.914

86.914

293.058

293.058

293.058

293.058

293.058

293.058

19.000-

----

19.000

----

39.500-

---- ---- ---115.000

----

115.000-

19.000-

39.500 39.500

19.000

---- ---- -------

----

418.966

418.966

39.500-

5.143115.000-

115.000 418.966

115.000418.966

418.966

4.085

16.600

86.914

55.500-

623.535

----

39.733-

211.626

5.143-

16.500

23.233-

39.733

19.000

2. Realistisch ramen

16.500

----

39.733-

19.000-

55.500

100 39.733

---- ----

39.733

19.000

165.357

39.833

10039.733-

saldo

39.733-

19.000-

1. Omnibusenquete

16.500

1.000

39.733

32.600

4.085-

1.000

2024 baten

lasten

39.733

375.887

504.684

32.600-

----

23.333-

2.700-

36.685

467.999

11 Begroting Museum Prinsenhof

22.494

43.818 ----

115.000-

61.000

7-ECONOMISCHE ZELFSTANDIGHEID

96.151-

100 115.000

61.000

211.626 293.058

22.494

61.000

100-

1.0001.000-

saldo

39.733

16.500

22494 22494

25.500

9. Opvang- HA

7. Beheerkosten Oostpoort 1 O. RMC-taken

16.500

----

lasten

2023 baten

25.500-

120.266-

115.000-

1. Om nibusenquete

39.73316.500

25.500 4.085 54.100-

23.233-

saldo

2.700

8. Bl specialist - actieplan Sociaal domein

6- SOLIDE MAATSCHAAPPELIJKE BASIS

3 november 2021

Gemeente Delft 2021 baten

418.966

----

Mjr begrotingswijziging 2020 - 2023 --- Raad Deelrubriek Toelichting

---

Gemeente Delft

lasten

2021 baten

saldo

INVESTERINGEN

lasten

2022 baten

saldo

lasten

2023 baten

saldo

lasten

2024 baten

saldo

-

-

-

-

-

SLUITREKENING KAPIT AALDIENST

Totaal Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 3 november 2021

-

-

-

-

-

-

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/10749933/1