CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

2440545 19e Begrotingswijziging 2024 Septembercirculaire

Raadsvergadering 7 november 2024, gemeente DelftBij agendapunt: Voorstel van het college aan de raad inzake Begrotingswijziging Septembercirculaire 2024 (nr. 2440545)817 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---

Gemeente Provincie Begrotingsjaar

Delft Zuid Holland 2024

19e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat

De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2024 te wijzigen

Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van 7 november 2024

voorzitter. JM van Bijsterveldt-Vliegenthart

griffier J Mimpen

2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op.

inclusief raadsvoorstel en esluit

Gemeente Delft

Mjr begrotingswijziging 2024 - 2027 --- Raad --Programma/toelichting

lasten

Goed wonen Taakmutatie: Digitaal Stelsel Omgevingswet Wet Betaalbare huur (DU)

2024 baten

2025 baten

saldo

saldo

lasten

2027 baten

saldo

lasten

67.000-

67.000

64.000

64.000-

25.000

25.000-

49.000-

49.000

67.000-

67.000

88.000152.000

88.000 152.000-

104.000129.000

104.000 129.000-

121.00072.000

121.000 72.000-

20.000

20.000-

20.000

20.000-

20.000

20.000-

20.000

20.000-

Schone en veilige stad Taakmutatie: Wet op de lijkbezorging

lasten

2026 baten

saldo

Gezonde en sociale stad Aframen stelpost jeugdzorg taakstelling Rutte IV Maatschappelijke opvang en OGGz (DU) Vrouwenopvang (DU) Beschermd Wonen (IU Sociaal domein)

101.000

101.000-

185.000

185.000-

2.426.000

2.426.000-

2.477.000

2.477.000-

38.000 26.000 37.000

38.00026.00037.000-

38.000 26.000 121.000

38.00026.000121.000-

2.192.000 38.000 24.000 172.000

2.192.00038.00024.000172.000-

2.240.000 38.000 27.000 172.000

2.240.00038.00027.000172.000-

Werk en inkomen Taakmutatie: Toezicht en handhaving aanpassing kwaliteitseisen kinderopvang Taakmutatie: Kinderopvang Sociaal Medische lndicatie (SMI) Taakmutatie: Bijstand jongerennorm Einde Lening Inburgeringsplicht (ELIP)- DU Alleenverdienersproblematiek 2023-2024 (DU) Openbare bibliotheken (DU) Participatie (IU Sociaal domein)

137.000

137.0007.000-

503.000

503.000-

431.000

431.000-

110.000

110.000-

11.000 37.000

11.00037.000-

37.000 61.000-

37.00061.000

37.000 61.000-

37.00061.000

323.000 132.000

323.000132.000-

323.000 132.000

323.000132.000-

134.000

134.000-

5.800.000

877. 000

1.424.000

7.127.000

5.703.000

1.762.000

5.800.000

5.800.000

7.127.000

7.127.000

Financiën Effect septembercirculaire 2024 lnschatting effect septembercirculaire 2024 bij Najaarsrapportage 2024 - correctie BCF - verlagen stelposten ruimte 8CF 2024 Reservering nominale ontwikkeling Reservering indexatie Wmo - storting reserve sociaal domein Verminderde onttrekking aan de algemene reserve Verrekening oude jaren Bijstelling o.b. v. betaalspecificatie BZK Totaal Formulier. wijzig ing op Programma's 7 november 2024

7.000

7.000123.000-

7.000 123.000

3.800.000

4.080.000

280.000

2.365.000 1.500.0001.500.000-

2.365.000 1.500.0001.500.000-

3.800.000

3.971.000

4.923.000

1.123.000

1.123.0003.800.000-

3.800.0001.158.000 3.557.000

3.800.000

1.158.000 3.557.000 4.080.000

109.000

5.675.000

5.800.000

125.000

1.048.000 376.000

4.326.000

7.127.000

1.048.000376.000-

1.027.000 735.000

2.801.000

4.320.000

5.002.000

3.240.000

5.002.000

5.002.000

1.027.000735.000-

5.002.000

682.000

o

O

a0

c

(I)

E

y o

o y

o o

ro0

e: (I)

e E i O o y e:

2 0

~ o u

ro0

c

(I)

e, i¿

o

O

y

e:

2 0

~ o

O

ro

"' e:

2

z/3 o y

e: (I)

~6

o

3 U

r

p

v o y

t y o y

0

e

5

£ 3 u

0

sg

0 00 SJ

ts

O

E

E

9

a

o ±< 3 E E 3

5 o à

Mjr begrotingswijziging 2024 - 2027 --- Raad ---

Gemeente Delft 2024

Deelrubriek/toelichting

lasten

baten

2025

saldo

lasten

3.800.000

3.800.000

3.800.000

3.800.000

----

baten

2026

lasten

baten

saldo

lasten

3.800.000

3.800.000

----

----

3.800.000

----

----

3.800.000

----

376.000

376.000

735.000

376.000

----

735.000

376.000

735.000

735.000

376.000-

735.000

----

376.000-

735.000

Algemene reserve Verminderde onttrekking algemene reserve

----

Reserve sociaal domein Reservering indexatie Wmo - storting reserve sociaal domein

---- ---- ---- ---- ---- ----

SLUITREKENING KAPITAALDIENST

3.800.000

Suitrekening reserves

3.800.000 Totaal

Formulier wzigng op de investenngs- en financieringsstaat 7 november 2024

3.800.000

---3.800.000

3.800.000-

3.800.000

3.800.000-

3.800.000 3.800.000

2027

saldo

---3.800.000

3.800.000-

376.000

3.800. 000-

376.000 376.000

---376.000

735.000

baten

saldo

---- ----

735.000-

735.000735.000

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/14809377/1