2440545 19e Begrotingswijziging 2024 Septembercirculaire
Tekst van het document
Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---
Gemeente Provincie Begrotingsjaar
Delft Zuid Holland 2024
19e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat
De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2024 te wijzigen
Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van 7 november 2024
voorzitter. JM van Bijsterveldt-Vliegenthart
griffier J Mimpen
2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op.
inclusief raadsvoorstel en esluit
Gemeente Delft
Mjr begrotingswijziging 2024 - 2027 --- Raad --Programma/toelichting
lasten
Goed wonen Taakmutatie: Digitaal Stelsel Omgevingswet Wet Betaalbare huur (DU)
2024 baten
2025 baten
saldo
saldo
lasten
2027 baten
saldo
lasten
67.000-
67.000
64.000
64.000-
25.000
25.000-
49.000-
49.000
67.000-
67.000
88.000152.000
88.000 152.000-
104.000129.000
104.000 129.000-
121.00072.000
121.000 72.000-
20.000
20.000-
20.000
20.000-
20.000
20.000-
20.000
20.000-
Schone en veilige stad Taakmutatie: Wet op de lijkbezorging
lasten
2026 baten
saldo
Gezonde en sociale stad Aframen stelpost jeugdzorg taakstelling Rutte IV Maatschappelijke opvang en OGGz (DU) Vrouwenopvang (DU) Beschermd Wonen (IU Sociaal domein)
101.000
101.000-
185.000
185.000-
2.426.000
2.426.000-
2.477.000
2.477.000-
38.000 26.000 37.000
38.00026.00037.000-
38.000 26.000 121.000
38.00026.000121.000-
2.192.000 38.000 24.000 172.000
2.192.00038.00024.000172.000-
2.240.000 38.000 27.000 172.000
2.240.00038.00027.000172.000-
Werk en inkomen Taakmutatie: Toezicht en handhaving aanpassing kwaliteitseisen kinderopvang Taakmutatie: Kinderopvang Sociaal Medische lndicatie (SMI) Taakmutatie: Bijstand jongerennorm Einde Lening Inburgeringsplicht (ELIP)- DU Alleenverdienersproblematiek 2023-2024 (DU) Openbare bibliotheken (DU) Participatie (IU Sociaal domein)
137.000
137.0007.000-
503.000
503.000-
431.000
431.000-
110.000
110.000-
11.000 37.000
11.00037.000-
37.000 61.000-
37.00061.000
37.000 61.000-
37.00061.000
323.000 132.000
323.000132.000-
323.000 132.000
323.000132.000-
134.000
134.000-
5.800.000
877. 000
1.424.000
7.127.000
5.703.000
1.762.000
5.800.000
5.800.000
7.127.000
7.127.000
Financiën Effect septembercirculaire 2024 lnschatting effect septembercirculaire 2024 bij Najaarsrapportage 2024 - correctie BCF - verlagen stelposten ruimte 8CF 2024 Reservering nominale ontwikkeling Reservering indexatie Wmo - storting reserve sociaal domein Verminderde onttrekking aan de algemene reserve Verrekening oude jaren Bijstelling o.b. v. betaalspecificatie BZK Totaal Formulier. wijzig ing op Programma's 7 november 2024
7.000
7.000123.000-
7.000 123.000
3.800.000
4.080.000
280.000
2.365.000 1.500.0001.500.000-
2.365.000 1.500.0001.500.000-
3.800.000
3.971.000
4.923.000
1.123.000
1.123.0003.800.000-
3.800.0001.158.000 3.557.000
3.800.000
1.158.000 3.557.000 4.080.000
109.000
5.675.000
5.800.000
125.000
1.048.000 376.000
4.326.000
7.127.000
1.048.000376.000-
1.027.000 735.000
2.801.000
4.320.000
5.002.000
3.240.000
5.002.000
5.002.000
1.027.000735.000-
5.002.000
682.000
o
O
a0
c
(I)
E
y o
o y
o o
ro0
e: (I)
e E i O o y e:
2 0
~ o u
ro0
c
(I)
e, i¿
o
O
y
e:
2 0
~ o
O
ro
"' e:
2
z/3 o y
e: (I)
~6
o
3 U
r
p
v o y
t y o y
0
e
5
£ 3 u
0
sg
0 00 SJ
ts
O
E
E
9
a
o ±< 3 E E 3
5 o à
Mjr begrotingswijziging 2024 - 2027 --- Raad ---
Gemeente Delft 2024
Deelrubriek/toelichting
lasten
baten
2025
saldo
lasten
3.800.000
3.800.000
3.800.000
3.800.000
----
baten
2026
lasten
baten
saldo
lasten
3.800.000
3.800.000
----
----
3.800.000
----
----
3.800.000
----
376.000
376.000
735.000
376.000
----
735.000
376.000
735.000
735.000
376.000-
735.000
----
376.000-
735.000
Algemene reserve Verminderde onttrekking algemene reserve
----
Reserve sociaal domein Reservering indexatie Wmo - storting reserve sociaal domein
---- ---- ---- ---- ---- ----
SLUITREKENING KAPITAALDIENST
3.800.000
Suitrekening reserves
3.800.000 Totaal
Formulier wzigng op de investenngs- en financieringsstaat 7 november 2024
3.800.000
---3.800.000
3.800.000-
3.800.000
3.800.000-
3.800.000 3.800.000
2027
saldo
---3.800.000
3.800.000-
376.000
3.800. 000-
376.000 376.000
---376.000
735.000
baten
saldo
---- ----
735.000-
735.000735.000