2439524 2e ARB Najaarsrapportage
Tekst van het document
Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---
Gemeente Provincie Begrotingsjaar
Delft Zuid Holland 2024
2e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de lnvesterings- en Financieringsstaat
De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2024 te wijzigen.
Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van 07-11-2024
voorzitter. J.M. van Bijsterveldt-Vliegenthart
,griffier J. Mimpen
2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:
inclusief raadsvoorstel en besluit
Mjr begrotingswijziging 2024 - 2027 --- Raad --Programma/toelichting
Gemeente Delft lasten
Duurzame stad
Bereikbare stad Goed wonen
Schone en veilige stad
Gezonde en sociale stad
4. Energietransitie (Klimaatmaat) 6. Overhead claims 2024 10. Herziening CDOKE-beschikking 2024
289.216 98.000 20.000 171.216
171.216
10. Herziening CDOKE-beschikking 2024
633.236 633.236
633.236 633.236
2. Realistisch ramen leges KCC 12. Diverse mutaties formatie 13. Invulling taakstelling 14. Onderzoek uitbreiding woonwagenkamp Lau Mazirelweg 17. Intentieovereenkomst (her)ontwikkeling appartementencomplex Palamedesstraat 18. Mutatie T-MPG
415.3531.496 15.11349.00070.000 10.000 432.736-
422.736-
2. Realistisch ramen leges KCC 12. Diverse mutaties formatie 13. Invulling taakstelling 14. Onderzoek uitbreiding woonwagenkamp Lau Mazirelweg
140.0761.496 4.67466.89870.000-
-
236.066-
-
11. Subsidie School 's Cool 12. Diverse mutaties formatie 13. Invulling taakstelling 15. Overboeking budget DW-bouwdepot dakloze jongeren
Samenleven, onderwijs en cultuur
Werk en inkomen
1. Specifieke uitkering lokale bibliotheekvoorzieningen (OCW D23) 3. Toekenning en verdeling middelen voortijdig schoolverlaten 7. Museumnacht en Popwaarts 11. Subsidie School 's Cool 12. Diverse mutaties formatie 13. Invulling taakstelling 16. SPUK Sport 2024 2. Realistisch ramen leges KCC 9. Vergoeding opvang Oekraïners 12. Diverse mutaties formatie 13. Invulling taakstelling 15. Overboeking budget DW-bouwdepot dakloze jongeren
Economie en vastgoed
2. Realistisch ramen leges KCC 7. Museumnacht en Popwaarts 12. Diverse mutaties formatie
Stad en bestuur
2. Realistisch ramen leges KCC 12. Diverse mutaties formatie 19. Verbeterde begroting cluster bestuur
Financiën
4. Energietransitie (Klimaatmaat) - onttrekking reserve energie in de wijken 9. Vergoeding opvang Oekraïners 12. Diverse mutaties formatie
Overhead
2024 baten 171.216
10.000 432.736-
12.93383.133140.0001.023.732 440.000 17.076-
44.03380.266725.107 101.775 4.489 21.77920.935140.000
1.148.031 440.000 17.076-
725.107 5.100.000 5.100.000
30.8601.496
-
32.356-
saldo
lasten
2025 baten
118.00098.00020.000-
85.608
85.608
saldo
lasten
2026 baten
saldo
lasten
2027 baten
-
-
-
-
-
-
-
87.117 1.49615.113 73.500
-
-
-
-
87.1171.496 15.11373.500-
-
87.117 1.49615.113 73.500
88.613-
-
88.613 15.113 73.500
103.410 1.4964.674 100.232
103.4101.496 4.674100.232-
-
85.608
85.608
7.3831.49615.113 49.000 70.000-
797.655 797.655
797.655 797.655
87.1171.496 15.11373.500-
-
140.076 1.4964.674 66.898 70.000
103.4101.496 4.674100.232-
-
236.066 12.933 83.133 140.000
277.633-
39.406 39.406
317.039 39.406 12.933 124.700 140.000
137.633-
-
160.404 35.377 39.40644.033 120.400
160.404-
91.3104.489-
48.6904.489
21.779 31.400 140.000-
21.77931.400-
4.5171.49635.37732.356
4.517 1.496 35.377 32.356-
-
124.299 44.033 80.266 -
12.933124.700140.000160.404-
35.37739.406 44.033120.400-
101.7754.489-
91.310 4.489
21.779 20.935 140.000-
21.77931.400140.000
30.860 1.49632.356
4.517 1.496 35.377 32.356-
-
-
12.933124.700-
15.11373.500-
103.410 1.4964.674 100.232
104.906-
39.406 39.406
177.039 39.406 12.933 124.700 -
137.633-
-
160.404 35.377 39.40644.033 120.400
160.404-
48.690 4.489-
53.179-
21.779 31.400 -
21.77931.400-
4.5171.49635.37732.356
3.021
35.37739.406 44.033120.400-
-
-
104.906 4.674 100.232
39.406 39.406
177.039 39.406 12.933 124.700 -
-
160.404 -
4.674100.232-
12.933124.700-
saldo
35.37739.406 44.033120.400-
35.377 39.40644.033 120.400
-
53.179 21.779 31.400 -
-
3.02135.37732.356
-
86.095 24.095 62.000
-
728 -
35.377 32.356-
535.262 621.022 24.09561.665-
630.000 630.000
94.738 8.978 24.095 61.665
534.927 621.022 24.09562.000-
630.000 630.000
95.073 8.978 24.095 62.000
534.927 621.022 24.09562.000-
630.000 630.000
95.073 8.978 24.095 62.000
728-
5.002.00098.000 5.100.000-
98.728 98.000
728-
-
728 -
728-
-
728 -
728-
728
728-
728
728-
728
728-
3.098.684 325.000
3.765.227 325.000
3.097.284 325.000
3.765.227 325.000
3.097.284 325.000
3.097.284 325.000
2.830.592
2.830.592
58.308-
2.830.592 155.711 450.232 3.692
2.830.592
58.308-
2.830.592 155.711 450.232 3.692
667.943155.711450.23262.000-
3.765.227 325.000
2.830.592 155.711 450.232 3.692
667.943155.711450.23262.000-
58.308-
667.943155.711450.23262.000-
4.649.953
4.649.953
0
3.766.690
3.766.690
0
3.136.690
3.136.690
-
728-
5. Overhead-opslag 6. Overhead claims 2024 8. Actualisatie begroting o.b.v. GRB Delft/Rijswijk 12. Diverse mutaties formatie 13. Invulling taakstelling 19. Verbeterde begroting cluster bestuur
3.596.292 325.000 20.0002.830.592 155.711 300.232 4.757
2.830.592
56.908-
497.60820.000 155.711300.23261.665-
Totaal
5.356.431
5.356.431
-
Formulier: wijziging op Programma's 6 november 2024
https://gemeentedelft.sharepoint.com/sites/delft-raadsgriffie/Raad/Raadstukken/2024 - raadsstukken/10_7 november 2024 16.00 uur/2439524 2e ARB
86.09524.09562.000-
728
Mjr begrotingswijziging 2024 - 2027 --- Raad --Deelrubriek/toelichting
Reserve energie in de wijken
lasten
Energietransitie (Klimaatmaat)
SLUITREKENING KAPITAALDIENST Sluitrekening reserves Totaal Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 6 november 2024
Gemeente Delft 2024 baten
saldo
lasten
2025 baten
saldo
lasten
2026 baten
saldo
lasten
2027 baten
saldo
98.000 98.000
-
98.00098.000-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
98.000 98.000
98.000 98.000
-
-
-
-
-
-
-
-
-
98.000
98.000
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-