CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

2439524 2e ARB Najaarsrapportage

Raadsvergadering 7 november 2024, gemeente DelftBij agendapunt: Voorstel van het college aan de raad inzake vaststelling van de Najaarsrapportage 2024 (nr. 2439524)1.093 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---

Gemeente Provincie Begrotingsjaar

Delft Zuid Holland 2024

2e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de lnvesterings- en Financieringsstaat

De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2024 te wijzigen.

Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van 07-11-2024

voorzitter. J.M. van Bijsterveldt-Vliegenthart

,griffier J. Mimpen

2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:

inclusief raadsvoorstel en besluit

Mjr begrotingswijziging 2024 - 2027 --- Raad --Programma/toelichting

Gemeente Delft lasten

Duurzame stad

Bereikbare stad Goed wonen

Schone en veilige stad

Gezonde en sociale stad

4. Energietransitie (Klimaatmaat) 6. Overhead claims 2024 10. Herziening CDOKE-beschikking 2024

289.216 98.000 20.000 171.216

171.216

10. Herziening CDOKE-beschikking 2024

633.236 633.236

633.236 633.236

2. Realistisch ramen leges KCC 12. Diverse mutaties formatie 13. Invulling taakstelling 14. Onderzoek uitbreiding woonwagenkamp Lau Mazirelweg 17. Intentieovereenkomst (her)ontwikkeling appartementencomplex Palamedesstraat 18. Mutatie T-MPG

415.3531.496 15.11349.00070.000 10.000 432.736-

422.736-

2. Realistisch ramen leges KCC 12. Diverse mutaties formatie 13. Invulling taakstelling 14. Onderzoek uitbreiding woonwagenkamp Lau Mazirelweg

140.0761.496 4.67466.89870.000-

-

236.066-

-

11. Subsidie School 's Cool 12. Diverse mutaties formatie 13. Invulling taakstelling 15. Overboeking budget DW-bouwdepot dakloze jongeren

Samenleven, onderwijs en cultuur

Werk en inkomen

1. Specifieke uitkering lokale bibliotheekvoorzieningen (OCW D23) 3. Toekenning en verdeling middelen voortijdig schoolverlaten 7. Museumnacht en Popwaarts 11. Subsidie School 's Cool 12. Diverse mutaties formatie 13. Invulling taakstelling 16. SPUK Sport 2024 2. Realistisch ramen leges KCC 9. Vergoeding opvang Oekraïners 12. Diverse mutaties formatie 13. Invulling taakstelling 15. Overboeking budget DW-bouwdepot dakloze jongeren

Economie en vastgoed

2. Realistisch ramen leges KCC 7. Museumnacht en Popwaarts 12. Diverse mutaties formatie

Stad en bestuur

2. Realistisch ramen leges KCC 12. Diverse mutaties formatie 19. Verbeterde begroting cluster bestuur

Financiën

4. Energietransitie (Klimaatmaat) - onttrekking reserve energie in de wijken 9. Vergoeding opvang Oekraïners 12. Diverse mutaties formatie

Overhead

2024 baten 171.216

10.000 432.736-

12.93383.133140.0001.023.732 440.000 17.076-

44.03380.266725.107 101.775 4.489 21.77920.935140.000

1.148.031 440.000 17.076-

725.107 5.100.000 5.100.000

30.8601.496

-

32.356-

saldo

lasten

2025 baten

118.00098.00020.000-

85.608

85.608

saldo

lasten

2026 baten

saldo

lasten

2027 baten

-

-

-

-

-

-

-

87.117 1.49615.113 73.500

-

-

-

-

87.1171.496 15.11373.500-

-

87.117 1.49615.113 73.500

88.613-

-

88.613 15.113 73.500

103.410 1.4964.674 100.232

103.4101.496 4.674100.232-

-

85.608

85.608

7.3831.49615.113 49.000 70.000-

797.655 797.655

797.655 797.655

87.1171.496 15.11373.500-

-

140.076 1.4964.674 66.898 70.000

103.4101.496 4.674100.232-

-

236.066 12.933 83.133 140.000

277.633-

39.406 39.406

317.039 39.406 12.933 124.700 140.000

137.633-

-

160.404 35.377 39.40644.033 120.400

160.404-

91.3104.489-

48.6904.489

21.779 31.400 140.000-

21.77931.400-

4.5171.49635.37732.356

4.517 1.496 35.377 32.356-

-

124.299 44.033 80.266 -

12.933124.700140.000160.404-

35.37739.406 44.033120.400-

101.7754.489-

91.310 4.489

21.779 20.935 140.000-

21.77931.400140.000

30.860 1.49632.356

4.517 1.496 35.377 32.356-

-

-

12.933124.700-

15.11373.500-

103.410 1.4964.674 100.232

104.906-

39.406 39.406

177.039 39.406 12.933 124.700 -

137.633-

-

160.404 35.377 39.40644.033 120.400

160.404-

48.690 4.489-

53.179-

21.779 31.400 -

21.77931.400-

4.5171.49635.37732.356

3.021

35.37739.406 44.033120.400-

-

-

104.906 4.674 100.232

39.406 39.406

177.039 39.406 12.933 124.700 -

-

160.404 -

4.674100.232-

12.933124.700-

saldo

35.37739.406 44.033120.400-

35.377 39.40644.033 120.400

-

53.179 21.779 31.400 -

-

3.02135.37732.356

-

86.095 24.095 62.000

-

728 -

35.377 32.356-

535.262 621.022 24.09561.665-

630.000 630.000

94.738 8.978 24.095 61.665

534.927 621.022 24.09562.000-

630.000 630.000

95.073 8.978 24.095 62.000

534.927 621.022 24.09562.000-

630.000 630.000

95.073 8.978 24.095 62.000

728-

5.002.00098.000 5.100.000-

98.728 98.000

728-

-

728 -

728-

-

728 -

728-

728

728-

728

728-

728

728-

3.098.684 325.000

3.765.227 325.000

3.097.284 325.000

3.765.227 325.000

3.097.284 325.000

3.097.284 325.000

2.830.592

2.830.592

58.308-

2.830.592 155.711 450.232 3.692

2.830.592

58.308-

2.830.592 155.711 450.232 3.692

667.943155.711450.23262.000-

3.765.227 325.000

2.830.592 155.711 450.232 3.692

667.943155.711450.23262.000-

58.308-

667.943155.711450.23262.000-

4.649.953

4.649.953

0

3.766.690

3.766.690

0

3.136.690

3.136.690

-

728-

5. Overhead-opslag 6. Overhead claims 2024 8. Actualisatie begroting o.b.v. GRB Delft/Rijswijk 12. Diverse mutaties formatie 13. Invulling taakstelling 19. Verbeterde begroting cluster bestuur

3.596.292 325.000 20.0002.830.592 155.711 300.232 4.757

2.830.592

56.908-

497.60820.000 155.711300.23261.665-

Totaal

5.356.431

5.356.431

-

Formulier: wijziging op Programma's 6 november 2024

https://gemeentedelft.sharepoint.com/sites/delft-raadsgriffie/Raad/Raadstukken/2024 - raadsstukken/10_7 november 2024 16.00 uur/2439524 2e ARB

86.09524.09562.000-

728

Mjr begrotingswijziging 2024 - 2027 --- Raad --Deelrubriek/toelichting

Reserve energie in de wijken

lasten

Energietransitie (Klimaatmaat)

SLUITREKENING KAPITAALDIENST Sluitrekening reserves Totaal Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 6 november 2024

Gemeente Delft 2024 baten

saldo

lasten

2025 baten

saldo

lasten

2026 baten

saldo

lasten

2027 baten

saldo

98.000 98.000

-

98.00098.000-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

98.000 98.000

98.000 98.000

-

-

-

-

-

-

-

-

-

98.000

98.000

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/14809345/1