2428409 16e Begrotingswijziging kop Nieuwe Haven
Tekst van het document
Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---
Gemeente Provincie Begrotingsjaar
Delft Zuid Holland 2024
16e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de lnvesterings- en Financieringsstaat
De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2024 te wijzigen.
Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van 17 oktober 2024
, burgemeester J.M. van Bijsterveldt-Vliegenthart
, griffier J.Mimpen
2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:
inclusief raadsvoorstel en besluit
Gemeente Delft
Mjr begrotingswijziging 2024 - 2027 --- Raad ---
Programmaltoelichting
lasten
Goed wonen Grex LAGA Mutatie onderhanden werk verlies voorziening oprenting voorziening
919.800 521.800
2024 baten
521.800 521.800
390.000 8.000
Tataal Formuler wygng op Programma's 16 0ktobet 2024
919.800
521.800
saldo
lasten
398.000521.800521.800 390.0008.000-
580.600 457.000 115.600
398.000-
580.600
2025 baten
572.600 572.600
8.000
saldo
8.000115.600 115.6008.000-
572.600
8.000-
lasten
2026 baten
saldo
lasten
2027 baten
saldo