CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

2428409 16e Begrotingswijziging kop Nieuwe Haven

Raadsvergadering 17 oktober 2024, gemeente DelftBij agendapunt: Voorstel van het college aan de raad inzake Ontwikkeling Kop Nieuwe Haven (nr. 2428409)178 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---

Gemeente Provincie Begrotingsjaar

Delft Zuid Holland 2024

16e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de lnvesterings- en Financieringsstaat

De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2024 te wijzigen.

Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van 17 oktober 2024

, burgemeester J.M. van Bijsterveldt-Vliegenthart

, griffier J.Mimpen

2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:

inclusief raadsvoorstel en besluit

Gemeente Delft

Mjr begrotingswijziging 2024 - 2027 --- Raad ---

Programmaltoelichting

lasten

Goed wonen Grex LAGA Mutatie onderhanden werk verlies voorziening oprenting voorziening

919.800 521.800

2024 baten

521.800 521.800

390.000 8.000

Tataal Formuler wygng op Programma's 16 0ktobet 2024

919.800

521.800

saldo

lasten

398.000521.800521.800 390.0008.000-

580.600 457.000 115.600

398.000-

580.600

2025 baten

572.600 572.600

8.000

saldo

8.000115.600 115.6008.000-

572.600

8.000-

lasten

2026 baten

saldo

lasten

2027 baten

saldo

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/14679805/1