2422318 1e begrotingswijziging 2024 ARB
Tekst van het document
Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---
Gemeente Provincie Begrotingsjaar
: Delft : Zuid Holland : 2024
1e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat
De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2024 te wijzigen.
Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van 27 juni 2024
,voorzitter. J.M. van Bijsterveldt-Vliegenthart
J. Mimpen
2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:
…………………………… inclusief raadsvoorstel en besluit
,griffier
Gemeente Delft
Mjr begrotingswijziging 2024 - 2027 --- Raad --Programma/toelichting
lasten
Duurzame stad
699.092 100.648 12.500 515.944 70.000 -
585.944
154.257 54.750163.800 45.207
-
2. Mutatie formatie (implementatie Omgevingswet) 6. Herverdeling uren o.b.v. actuele inzichten 12. Organisatiewijziging ruimte en economie
616.231 100.64880.750 26.168 609.961
690.711
5. Technische correctie herschikking uren 7. SPUK Kansrijke wijk 12. Organisatiewijziging ruimte en economie 13. SPUK DOS
7. SPUK Kansrijke wijk 8. Extra indexatie 2024
395.689115.000 510.689-
115.000 115.000
4.842.377 1.260 2.227.449 1.887.735 429.681 1.553 294.700
4.409.884
7. SPUK Kansrijke wijk 8. Extra indexatie 2024 9. Formatie van Samenleving naar FiWi
492.346 357.599 60.658 74.089
357.599 357.599
161.87754.750 1.260163.8007.850 59.417-
-
2. Mutatie formatie (implementatie Omgevingswet) 3. Technische correctie kapitaallasten 6. Herverdeling uren o.b.v. actuele inzichten 8. Extra indexatie 2024 12. Organisatiewijziging ruimte en economie
51.048 83.548 32.500-
-
9. Formatie van Samenleving naar FiWi 15. Budget ID
-
-
73.728 73.728
-
1. Mutatie formatie
212.37673.728157.63713.51132.500
-
1. Mutatie formatie 9. Formatie van Samenleving naar FiWi 12. Organisatiewijziging ruimte en economie 15. Budget ID
6.159.138
6.159.138
5. Technische correctie herschikking uren 8. Extra indexatie 2024 10. ET Spuk energie-armoede 11. ET Spuk isolatieplan Bereikbare stad
Goed wonen
Schone en veilige stad
Gezonde en sociale stad
Samenleven, onderwijs en cultuur 3. Technische correctie kapitaallasten 4. Onderwijsachterstandenbeleid 2024 7. SPUK Kansrijke wijk 8. Extra indexatie 2024 12. Organisatiewijziging ruimte en economie 14. TR impuls Jongerencultuur Werk en inkomen
Economie en vastgoed
Stad en bestuur
Raad
Financiën
Overhead
Totaal Formulier: wijziging op Programma's 30 mei 2024
2024 baten
515.944 70.000 -
80.750 609.961
2.227.449 1.887.735
294.700
2025 baten
saldo
lasten
113.148100.64812.500154.25754.750 163.80045.20774.480 100.648 26.168510.689 510.689 432.4941.260429.6811.553134.74760.65874.089161.877 54.7501.260 163.800 7.85059.417 51.04883.54832.500 73.72873.728212.376 73.728 157.637 13.511 32.500-
30.648 100.648
70.000-
70.000-
70.000-
154.257 54.750163.800 45.207
-
6.270 100.64880.750 26.168
80.750
115.000 115.000
115.000 115.000
2.813 1.260
-
-
80.750
1.553
440.581 366.492
366.492 366.492
74.089 169.72754.750 1.260163.800-
-
59.41751.048 83.548 32.500-
-
-
-
73.728 73.728
-
212.37673.728157.63713.51132.500
-
492.242
492.242
2026 baten
saldo
lasten
100.648100.648154.25754.750 163.80045.20774.480 100.648 26.1682.8131.2601.55374.08974.089169.727 54.7501.260 163.800 59.417 51.04883.54832.500 73.72873.728212.376 73.728 157.637 13.511 32.500-
2.352100.648
103.000-
103.000-
103.000-
154.257 54.750163.800 45.207
-
74.480100.648-
-
-
26.168
-
-
2.813 1.260
-
1.553
74.089
-
74.089 169.72754.750 1.260163.800-
-
59.41751.048 83.548 32.500-
-
-
-
73.728 73.728
-
212.37673.728157.63713.51132.500
-
103.000-
103.000-
2027 baten
saldo
lasten
100.648100.648154.25754.750 163.80045.20774.480 100.648 26.1682.8131.2601.55374.08974.089169.727 54.7501.260 163.800 59.417 51.04883.54832.500 73.72873.728212.376 73.728 157.637 13.511 32.500-
100.648 100.648
-
-
-
154.257 54.750163.800 45.207
-
74.480100.648-
-
-
26.168
-
-
2.813 1.260
-
1.553
74.089
-
74.089 169.72754.750 1.260163.800-
-
59.41751.048 83.548 32.500-
-
-
-
73.728 73.728
-
212.37673.728157.63713.51132.500
-
-
-
saldo
100.648100.648154.25754.750 163.80045.20774.480 100.648 26.1682.8131.2601.55374.08974.089169.727 54.7501.260 163.800 59.417 51.04883.54832.500 73.72873.728212.376 73.728 157.637 13.511 32.500-