CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

2422318 1e begrotingswijziging 2024 ARB

Raadsvergadering 27 juni 2024, gemeente DelftBij agendapunt: Voorstel van het college aan de raad inzake Kadernota 2024783 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---

Gemeente Provincie Begrotingsjaar

: Delft : Zuid Holland : 2024

1e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat

De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2024 te wijzigen.

Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van 27 juni 2024

,voorzitter. J.M. van Bijsterveldt-Vliegenthart

J. Mimpen

2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:

…………………………… inclusief raadsvoorstel en besluit

,griffier

Gemeente Delft

Mjr begrotingswijziging 2024 - 2027 --- Raad --Programma/toelichting

lasten

Duurzame stad

699.092 100.648 12.500 515.944 70.000 -

585.944

154.257 54.750163.800 45.207

-

2. Mutatie formatie (implementatie Omgevingswet) 6. Herverdeling uren o.b.v. actuele inzichten 12. Organisatiewijziging ruimte en economie

616.231 100.64880.750 26.168 609.961

690.711

5. Technische correctie herschikking uren 7. SPUK Kansrijke wijk 12. Organisatiewijziging ruimte en economie 13. SPUK DOS

7. SPUK Kansrijke wijk 8. Extra indexatie 2024

395.689115.000 510.689-

115.000 115.000

4.842.377 1.260 2.227.449 1.887.735 429.681 1.553 294.700

4.409.884

7. SPUK Kansrijke wijk 8. Extra indexatie 2024 9. Formatie van Samenleving naar FiWi

492.346 357.599 60.658 74.089

357.599 357.599

161.87754.750 1.260163.8007.850 59.417-

-

2. Mutatie formatie (implementatie Omgevingswet) 3. Technische correctie kapitaallasten 6. Herverdeling uren o.b.v. actuele inzichten 8. Extra indexatie 2024 12. Organisatiewijziging ruimte en economie

51.048 83.548 32.500-

-

9. Formatie van Samenleving naar FiWi 15. Budget ID

-

-

73.728 73.728

-

1. Mutatie formatie

212.37673.728157.63713.51132.500

-

1. Mutatie formatie 9. Formatie van Samenleving naar FiWi 12. Organisatiewijziging ruimte en economie 15. Budget ID

6.159.138

6.159.138

5. Technische correctie herschikking uren 8. Extra indexatie 2024 10. ET Spuk energie-armoede 11. ET Spuk isolatieplan Bereikbare stad

Goed wonen

Schone en veilige stad

Gezonde en sociale stad

Samenleven, onderwijs en cultuur 3. Technische correctie kapitaallasten 4. Onderwijsachterstandenbeleid 2024 7. SPUK Kansrijke wijk 8. Extra indexatie 2024 12. Organisatiewijziging ruimte en economie 14. TR impuls Jongerencultuur Werk en inkomen

Economie en vastgoed

Stad en bestuur

Raad

Financiën

Overhead

Totaal Formulier: wijziging op Programma's 30 mei 2024

2024 baten

515.944 70.000 -

80.750 609.961

2.227.449 1.887.735

294.700

2025 baten

saldo

lasten

113.148100.64812.500154.25754.750 163.80045.20774.480 100.648 26.168510.689 510.689 432.4941.260429.6811.553134.74760.65874.089161.877 54.7501.260 163.800 7.85059.417 51.04883.54832.500 73.72873.728212.376 73.728 157.637 13.511 32.500-

30.648 100.648

70.000-

70.000-

70.000-

154.257 54.750163.800 45.207

-

6.270 100.64880.750 26.168

80.750

115.000 115.000

115.000 115.000

2.813 1.260

-

-

80.750

1.553

440.581 366.492

366.492 366.492

74.089 169.72754.750 1.260163.800-

-

59.41751.048 83.548 32.500-

-

-

-

73.728 73.728

-

212.37673.728157.63713.51132.500

-

492.242

492.242

2026 baten

saldo

lasten

100.648100.648154.25754.750 163.80045.20774.480 100.648 26.1682.8131.2601.55374.08974.089169.727 54.7501.260 163.800 59.417 51.04883.54832.500 73.72873.728212.376 73.728 157.637 13.511 32.500-

2.352100.648

103.000-

103.000-

103.000-

154.257 54.750163.800 45.207

-

74.480100.648-

-

-

26.168

-

-

2.813 1.260

-

1.553

74.089

-

74.089 169.72754.750 1.260163.800-

-

59.41751.048 83.548 32.500-

-

-

-

73.728 73.728

-

212.37673.728157.63713.51132.500

-

103.000-

103.000-

2027 baten

saldo

lasten

100.648100.648154.25754.750 163.80045.20774.480 100.648 26.1682.8131.2601.55374.08974.089169.727 54.7501.260 163.800 59.417 51.04883.54832.500 73.72873.728212.376 73.728 157.637 13.511 32.500-

100.648 100.648

-

-

-

154.257 54.750163.800 45.207

-

74.480100.648-

-

-

26.168

-

-

2.813 1.260

-

1.553

74.089

-

74.089 169.72754.750 1.260163.800-

-

59.41751.048 83.548 32.500-

-

-

-

73.728 73.728

-

212.37673.728157.63713.51132.500

-

-

-

saldo

100.648100.648154.25754.750 163.80045.20774.480 100.648 26.1682.8131.2601.55374.08974.089169.727 54.7501.260 163.800 59.417 51.04883.54832.500 73.72873.728212.376 73.728 157.637 13.511 32.500-

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/14350578/1