CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

2422318 15e begrotingswijziging 2024

Raadsvergadering 27 juni 2024, gemeente DelftBij agendapunt: Voorstel van het college aan de raad inzake Kadernota 20242.740 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---

Gemeente Provincie Begrotingsjaar

: Delft : Zuid Holland : 2024

15e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat

De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2024 te wijzigen.

Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van 27 juni 2024

,voorzitter. J.M. van Bijsterveldt-Vliegenthart

J. Mimpen

2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:

…………………………… inclusief raadsvoorstel en besluit

,griffier.

Gemeente Delft

Mjr begrotingswijziging 2024 - 2027 --- Raad --Programma/toelichting

Duurzame stad Energietransitie (meerjarenprogramma Klimaatmaat) Circulaire economie IDD-circulaire economie Delft West - circulaire economie Flankerend beleid energie-armoede Bereikbare stad Fietsparkeren binnenstad - huur en exploitatie, fiestcoaches Fietsparkeren binnenstad - afschrijving extra investering (€ 100.000) Ruimte in de binnenstad: uitbreiding AMA Vernieuwen sportpark Ringpass: subsidie en afschrijving investering (+ € 2,21 miljoen) Vernieuwen sportpark Blue Birds: subsidie en afschrijving investering (+ € 0,5 miljoen) Goed wonen G40 ambtelijke ondersteuning Themagroep Woningmarkt Realisatie taakstelling statushouders: pilot woningdelen statushouders Analyse/aanpak Leegstand woningen Ondersteuning van collectief wonen Betaalbare koopwoningen IDD-Programmakosten IDD (intern) IDD-Programmakosten IDD (extern) IDD-Uitvoeringskosten positionering IDD IDD-Actief werken aan de stad IDD-Gebundeld budget Visie en Strategie IDD-Uitvoeringskosten ontwikkelagenda Visie en Strategie IDD-Uitvoeringsbudget verbindingszone Kruithuisweg IDD-Kwalitatief openbare ruimte Schone en veilige stad

lasten

2024 baten

343.000

-

Gezonde en sociale stad Flexwoningen Brasserskade (subsidie tlv SPUK-regeling RHA 2023) Flexwoningen Brasserskade (subsidie t.l.v. BR MO-BW) Subsidies Sociaal domein, Welzijn en Cultuur vanaf 2025 Extra correcties loon- en prijsontwikkeling Sociaal Domein vanaf 2025 Delft Support cao WMO Vergoeding casussen jeugd 2023 Opbrengst Hervormingsagenda Stelpost SPUK's Opbrengst transitie Autonome groei jeugd (reële groei zorgkosten) Delft Support: Meldpunt Bezorgd: formatie voor meldingen n.a.v. renovaties corporaties Delft Support: Voorkomen overlast door verward of onbegrepen gedrag Doorlopende lijn zorg in onderwijs Delft-West: maatschappelijke diensttijd Delft-West: groeigroep Horizon Delft-West: bouwdepot dakoze jongeren Samenleven, onderwijs en cultuur

Werk en inkomen Dotatie voorziening verplaatsing flexwoningen BUIG Werkse!: ontwikkelbanen Studietoeslag Economie en vastgoed Evenementen Programma betaalbare ruimte (resultaatbestemming jrk 2023) Technische correctie baten Vastgoed Groot onderhoud toren Nieuwe Kerk: storting in voorziening vastgoed Herhuisvesting Erfgoed Delft - afschrijving Instandhouding gemeentelijke vastgoed: OD 177 (afschr. invest. € 60.000), Rietveld Vastgoedanalyse Exploitatie St. Agathaplein 4 (investering € 150.000) - afschrijving Stad en bestuur

-

298.000

Financiën Energietransitie (onttrekking reserve energie in de wijken) Vergoeding opvang Oekraïners (meicirculaire 2024) Dienstverlening op orde hebben en houden (dekking uit de reserve Automatisering) Flexwoningen Brasserskade (storting in de reserve Dekking kapitaallasten) Flexwoningen Brasserskade (subsidie t.l.v. BR MO-BW) Flankerend beleid energie-armoede (best rek res 2023) - onttr. res Energie in de wijken Programma betaalbare ruimte (best. rek.res 2023) - onttr.res Beleid en uitvoering Meerkosten cao gemeenten (stelpost) Tegenvaller lagere pesioenpremies Inzet reservering loon- en prijsontwikkeling septembercirculaire 2023 Actualisatie bc Schieoevers (inflatie, plankosten): storting reserve Schieoevers Correctie storting reserve Stad Actualisering rente Storting bestemmingsreserve investeringsplan (o.b.v. actualisatie rente) RBG-bijdrage: correctie BTW Dividend: bijstelling Stedin en Evides Dekking areaaluitbreiding t.l.v. stelpost Wijziging parkeerverordening - verhoging tarief naheffingsaanslagen Herstelplan medegebruik Stadskantoor Reserve onderwijshuisvesting (dotatie) Betaalbare koopwoningen (onttrekking reserve beleid & uitvoering) Inzet voor transitie: storting reserve Sociaal domein Dekking inzet transitie (onttrekking reserve MO-BW) Delft-West: onttrekking t.l.v. Algemene reserve (reservering € 10 miljoen) IDD: onttrekking Algemene reserve (t.l.v.

€ 8 miljoen) IHP 2024-2035: onttrekking reserve Onderwijshuisvesting Overhead Exploitatie facilitair Voorbereiding NIS (Europese informatiebeveiliging wetgeving) Restpunten stadskantoor, stationsplein 1: dak afschrijving investering (€ 300.000) Restpunten stadskantoor, stationsplein 1: glasbreuk Vastgoedanalyse

Totaal Formulier: wijziging op Programma's 30 mei 2024

-

310.000 460.000

2.400.000 500.000

150.000-

200.000 500.000 1.200.000

967.00087.00035.00045.00050.000100.000200.000 200.000100.000150.000200.000200.000-

202.000 87.000 65.000

298.000298.000-

464.000 88.000 298.000 31.000

-

-

50.000

200.000 50.000 325.000 800.000 500.000 300.000 -

27.000 20.000

678.000 765.000 560.000

765.000 765.000

600.000 550.0002.200.000300.0001.146.000 25.000 75.000 320.000 27.000 70.000 140.000 -

731.000 190.000

750.000200.000700.000 300.000 30.000 135.000 200.000 145.000

45.000 204.0008.571.401 1.300.000 7.021.401 50.000 200.000

8.319.238

3.322.310

65.000-

8.319.238

70.000 65.0002.655.000 80.000 517.310

-

Uitbreiding presentiegelden commissieleden

148.000 98.000 50.000

-

-

Dienstverlening op orde hebben en houden Dienstverlening op orde hebben en houden (dekking reserve automatisering)

Raad

343.000-

-

1.481.000

Museum Prinsenhof: exploitatie Beheer buitensport (accommodaties, bodemverontreiniging) Inclusie, discriminatie en eenzaamheid Samen maken we de stad: programma en uitvoeringsplan DOK-jeugdabonnementen Subsidie planvorming sportcentrum Maria Duyst (stelpost) Subsidie planvorming sportcentrum Maria Duyst Subsidie planvorming sportcentrum Maria Duyst (stelpost) Subsidie energielasten zwembaden Herhuisvesting Erfgoed Delft (verhuizing en exploitatie) IHP 2024-2035: hogere lasten voorzieningen IHP 2024-2035: afschr. investering Delftse Tuinen (€ 1,6 mln) en IGVO (€ 1,4 mln) OHV: instandhouding wissellocaties Eerlijk betalen voor cultuur (fair pay) (Cultuurkader 2021-2030) Toekomst voor de kinderboerderijen: exploitatie Licht programmatische aanpak in alle wijken Bijdrage Omroep Delft (Sterke lokale media) Delft-West: Welzijnsaccommodaties IDD: Smart Makers Delft (SMD)

-

200.000 200.000 298.000

Intensivering aanpak mensenhandel Wettelijke bijdrage Veiligheidsregio (VRH) Areaaluitbreiding (budgetneutraal) Vergroenen Gasthuisplaats: afschrijving investering (€ 1,5 miljoen) Vergroenen Gasthuisplaats: beheer en onderhoud Actualiseren Beheerplannen: afschrijving investering bruggen (€ 4,25 miljoen) Actualiseren Beheerplannen: afschrijving investering Stedin (+ € 0,5 milljoen) Vervangen beheersystemen OR: afschrijving investering (€ 0,6 miljoen)

-

150.000

967.000 87.000 35.000 45.000 50.000 100.000 200.000200.000 100.000 150.000

lasten

343.000-

343.000 310.000460.000-

saldo

2025 baten

87.000 560.000600.000550.000 2.200.000 300.000 1.146.00025.00075.000320.00027.00070.000140.000-

5.524.000

-

1.322.000731.000190.000750.000 200.000 700.000300.00030.000135.000200.000145.00045.000204.000

1.038.000

252.1631.300.0001.297.837 50.000200.000-

7.741.401

8.319.238

7.401.401 140.000 200.000

8.319.238

3.387.31070.00065.0002.655.00080.000517.310-

500.310 150.000

65.000-

-

550.000 150.000 400.000

-

675.000 319.000 600.000 325.000-

300.000500.0003.391.000 150.000 350.000 997.000 27.000 140.000 -

731.000 460.000 100.000 90.000 750.0001.016.000300.000 300.000

290.000 200.000 145.000 138.000 50.000 153.000

65.000-

4.000 337.310 9.000

2026 baten

saldo

lasten

148.00098.00050.000-

-

-

423.000 98.000 205.000 50.000 70.000

2.400.000500.000-

820.000 700.000

-

200.000500.0001.200.000-

120.000

2.377.00087.00065.00050.000200.00050.000325.000800.000500.000300.000-

-

lasten

423.00098.000205.00050.00070.000-

98.000 98.000

820.000700.000-

805.000 700.000 7.000 98.000

-

805.000700.0007.00098.000-

1.450.000200.000150.000800.000300.000-

1.300.000

-

1.300.000200.000800.000300.000-

684.000298.00093.00050.00050.00053.00020.000120.000-

719.000

-

719.000298.000101.00050.00050.00080.00020.000120.000-

5.386.000675.000319.000600.000425.000-

4.610.000

-

4.610.000675.000319.000600.000425.000-

3.000.000 300.000 1.000.000 6.891.000750.00026.000-

3.336.000-

1.132.000686.000201.000100.00090.000750.000 516.000 300.000108.00075.000290.000200.000145.00050.000153.000-

1.702.000 450.000 686.000 201.000

537.837 917.837 180.000200.000-

7.881.401

8.319.238

7.401.401 280.000 200.000

8.319.238

560.31065.0006.000480.3109.000-

553.310

65.000-

400.000400.000-

150.000

120.000-

-

200.000

150.000 800.000 300.000

464.00088.000298.00031.00027.00020.000-

684.000

-

5.524.000675.000319.000600.000325.000 300.000 500.000 3.391.000150.000350.000997.00027.000140.000-

5.386.000

1.191.000731.000460.000100.00090.000750.000 1.016.000 300.000300.000290.000200.000145.000138.00050.000153.000-

1.132.000

577.837 917.837 140.000200.000-

7.781.401

8.319.238

7.401.401 180.000 200.000

8.319.238

565.310150.00065.0004.000337.3109.000-

495.310

65.000-

550.000150.000400.000-

400.000

298.000 93.000 50.000 50.000 53.000 20.000 120.000 -

675.000 319.000 600.000 425.000 3.000.000300.0001.000.0006.891.000

750.000 26.000

-

686.000 201.000 100.000 90.000 750.000516.000300.000 108.000 75.000 290.000 200.000 145.000 50.000 153.000

65.000-

6.000 480.310 9.000 -

400.000

2027 baten

saldo

-

saldo

98.00098.000-

200.000

800.000 300.000

298.000 101.000 50.000 50.000 80.000 20.000 120.000

675.000 319.000 600.000 425.000

3.336.000 1.500.000 7.427.000-

1.500.0007.427.000

-

90.000 750.00016.000-

1.702.000450.000686.000201.00090.000750.000 16.000 300.00031.00075.000290.000200.000145.000-

300.000 31.000 75.000 290.000 200.000 145.000

65.00028.000 6.000 510.310 9.000

437.837 917.837 280.000200.000618.31065.00028.0006.000510.3109.000-

-

150.000150.000-

150.000

15.000 15.000

-

15.00015.000-

15.000 15.000

-

15.00015.000-

15.000 15.000

-

15.00015.000-

15.000 15.000

-

15.00015.000-

6.139.619

10.680.129

4.540.510 5.100.000 962.000560.000 343.000 70.000 320.000500.000835.000 1.040.000334.0002.150.510 2.000.000123.000868.000 135.000 200.000100.000 1.500.000600.000 282.000 446.000 30.000

2.159.704

4.386.123 98.000

2.226.419 98.000 400.000 320.0001.329.000

1.609.632

4.057.464 98.000

2.447.832 98.000 400.000 319.0001.328.000

756.468

2.892.032 98.000

2.135.564 98.000 150.000 317.0001.326.000

334.0001.415.419 1.400.000123.000150.00031.000 135.000 400.000200.000750.000167.000 2.328.000

334.000 395.3681.300.000 123.000

549.690300.000-

238.690

238.690125.00014.00099.690-

113.690

10.668.744-

19.585.033

5.100.000 962.000 560.000 343.000 70.000 320.000 500.000 835.0001.040.000 334.000 4.3812.000.000 123.000

2.146.129

868.000 135.000 200.000 100.000 1.500.000 600.000 282.000 446.000 30.000 549.690 300.000

-

400.000

320.000 1.329.000334.000 7.2961.400.000 123.000

1.408.123

150.00031.000135.000 400.000 200.000 750.000 167.000 2.328.000

-

125.000 14.000 150.000 99.690

21.975.520

19.699.367

150.00099.690-

99.690

2.196.653-

22.145.105

12.640.361

400.000

319.000 1.328.000-

943.464

732.000 93.000135.000 400.000 200.000 750.000 96.000 1.653.000

-

14.000 99.690

12.311.702

150.000

317.000 1.326.000-

334.0001.338.832 1.300.000123.000732.000 93.000 135.000 400.000200.000750.00096.000 1.653.000

334.000 490.5321.300.000 123.000

113.69014.00099.690-

113.690

7.998.331-

18.703.869

911.032

298.000 101.000135.000 400.000 200.000

1.300.000

334.0001.401.564 1.300.000123.000298.000 101.000 135.000 400.000200.0001.300.000

-

113.69014.00099.690-

11.146.270

7.557.599-

14.000 99.690

Gemeente Delft

Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad --Deelrubriek/toelichting

lasten

Algemene reserve Onttrekking tlv algemene reserve (reservering 10 miljoen Delft West) Onttrekking algemene reserve (tlv 8 miljoen IDD) Reserve energie in de wijken

728.000 282.000 446.000 343.000

Energietransitie (onttrekking reserve energie in de wijken) Flankerend beleid energie-armoede Reserve automatisering

2024 baten

-

-

343.000

lasten

728.000282.000446.000343.000343.000-

2.495.000 167.000 2.328.000

2025 baten

-

2026 baten

saldo

lasten

167.000167.000-

1.749.000 96.000 1.653.000

-

98.000 98.000

-

400.000 400.000

-

98.000 98.000

-

98.00098.000-

400.000 400.000

-

400.000400.000-

saldo

lasten

2027 baten

1.749.00096.0001.653.00098.00098.000-

1.300.000

-

400.000400.000-

1.300.000 98.000 98.000

-

150.000 150.000

-

saldo

1.300.0001.300.00098.00098.000150.000150.000-

-

-

-

962.000 962.000

962.000 962.000

-

-

-

-

-

-

-

-

-

560.000 560.000 600.000

-

560.000560.000-

-

-

-

-

-

-

-

-

Flexwoningen Brasserskade (subsidie t.l.v. BR MO-BW) dekking inzet transitie

-

70.000 70.000

-

70.00070.000-

-

-

-

-

-

-

-

-

Programmma betaalbare ruimte

-

-

1.040.000 1.040.000

1.040.000 1.040.000

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

334.000 334.000

334.000 334.000

-

334.000 334.000

334.000 334.000

-

334.000 334.000

334.000 334.000

-

334.000 334.000

334.000 334.000

-

2.000.000 2.000.000

-

1.400.000 1.400.000

1.300.000 1.300.000

1.300.000 1.300.000

-

200.000

-

200.000

-

200.000

200.000

200.000

1.300.000 1.300.000 200.000 200.000

-

200.000

1.400.000 1.400.000 200.000 200.000

-

30.000 30.000

2.000.000 2.000.000 30.00030.000-

1.300.000 1.300.000 200.000 200.000

-

750.000 750.000

750.000 750.000

-

750.000 750.000

750.000 750.000

-

-

6.662.500

-

1.862.500 100.000

-

1.862.500100.000-

4.472.500

-

Dienstverlening op orde hebben en houden (dekking uit de reserve autom.) Reserve kapitaallasten Flexwoningen Brasserskade (storting in de reserve kapitaallasten) Reserve MO-BW

Reserve beleid en uitvoering

Reserve Schieoevers actualisatie bc Schie-oevers Reserve Stad Correctie storting reserve Stad Reserve Investeringsplan Storting bestemmingsreserve investeringsplan (o.b.v. actualisatie rente) Reserve Onderwijshuisvesting IHP 2024-2035 hogere lasten voorzieningen Reserve onderwijshuisvesting (dotatie) Reserve Sociaal domein

200.000 -

1.500.000 1.500.000

1.500.000 1.500.000

1.562.500

-

1.562.500-

Inzet voor transitie

Investeringen Fietsparkeren binnenstad: inrichting (extra investering € 100.000) Vergroenen Gasthuisplaats: investering (€ 1,5 miljoen) in 2025 IGVO: investering 1,4 miljoen Delftse Tuinen: investering 1,6 miljoen Actualiseren Beheerplannen: invest. bruggen (4 x € 1,0625 mln) Actualiseren Beheerplannen: invest. Stedin (+ € 0,5 mln) Vervangen beheerssystemen OR (€ 0,6 miljoen) Instandhouding gemeentelijke vastgoed: OD 177 (investering € 60.000) Restpunten stadskantoor, Stationsplein 1: dak (investering € 300.000) Exploitatie St. Agathaplein 4 (investering € 150.000) Ruimte in de binnenstad: uitbreiding AMA (investering: € 2,2 miljoen) Sportpark Ringpass (investering € 2,21 miljoen) Sportpark Blue Birds (investering € 0,5 miljoen) SLUITREKENING KAPITAALDIENST Sluitrekening reserves Sluitrekening investeringen

1.062.500 500.000

Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat

1.062.500500.00060.000300.000150.000-

60.000 300.000 150.000

1.500.000 1.400.000 1.600.000 1.062.500 600.000

500.000

4.360.000 4.360.000

Totaal

30 mei 2024

saldo

8.208.500

2.072.500

2.569.000 2.569.000

2.072.500

2.287.5004.360.0002.072.500

8.108.500

-

12.224.500

6.662.500

5.562.5001.500.0001.400.0001.600.0001.062.500600.000500.000-

1.062.500

1.062.500700.000-

1.062.500

286.000 286.000

1.862.500

1.525.500 337.0001.862.500

4.446.500

-

6.306.500

700.000

337.000 337.000

6.662.500

4.093.500 2.569.0006.662.500

9.346.500

-

4.446.500

200.000

1.862.500

4.472.500-

1.062.500700.0002.210.000500.000-

700.000 2.210.000 500.000 4.472.500 4.472.500

4.186.500 286.0004.472.500

6.306.500

-

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/14350580/1