CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

2340547 16e begrotingswijziging

Raadsvergadering 9 november 2023, gemeente DelftBij agendapunt: Begrotingsbehandeling480 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---

Gemeente Provincie Begrotingsjaar

Delft Zuid Holland 2023

16e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de lnvesterings- en Financieringsstaat

De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2023 te wijzigen.

Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van 9 november 2023

, voorzitter. J.M. van Bijsterveldt-Vliegenthart

,griffier. J. Mimpen

2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:

inclusief raadsvoorstel en besluit

Gemeente Delft

Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad --Programma/toelichting

lasten

Gezonde en sociale stad Taakmutatie: Hulpmiddelen !huis laten staan Taakmutatie: Rijksvaccinatieprogramma Taakmutatie: Loon- en prijsbijstelling Jeugdzorg Maatschappelijke opvang en OGGz (DU) Vrouwenopvang (DU) Beschermd Wonen (IU Sociaal domein) Werk en inkomen Taakmutatie: Wet visueel beperkten Taakmutatie: Bijzondere bijstand en vroegsignalering Participatie (IU Sociaal domein) Economie en vastgoed Taakmutatie: Europese richtlijn energieprestatie gebouwen (EPBD Ill)

2023 baten

saldo

lasten

283.000 1.000

283.0001.000-

119.000 122.000 41.000 164.000

saldo

lasten

119.000122.00041.000-

459.000 2.000 31.000 219.000 119.000 139.000 51.000-

459.0002.00031.000219.000119.000139.00051.000

164.000-

497.000

164.000

164.000-

6.000349.000 154.000

4.000 4.000

4.000-

4.0004.723.000 5.723.000 1.000.000-

2.644.000

Financién

4.723.000

Effect septembercirculaire BCF verlagen stelposten ruimte BCF 2023 Reservering nominale ontwikkeling Overhead Veilig wonen (DU) Totaal Formulier wijziging op Progra mma's 25 oktober 2023

2024 baten

5.723.000 1.000.000-

7.000 7.000 458.000

4.723.000

2025 baten

2026 baten

saldo

lasten

419.000 3.000 32.000 125.000 119.000 140.000

419.0003.00032.000125.000119.000140.000-

280.000 3.000 28.000

280.0003.00028.000-

119.000 130.000

119.000130.000-

497.000-

138.000

138.000-

6.000 349.000154.000-

7.000-

7.000

129.000 7.000-

129.0007.000

145.000

145.000-

136.000

136.000-

4.000

4.000-

4.000

4.000-

4.000

4.000

4.000-

4.000

4.000-

4.000

4.0004.000-

714.000 3.358.000

2.619.000

313.000 2.932.000

2.247.000

2.644.000

2.644.000-

2.619.000

2.619.000-

2.247.000

2.247.000-

7.0007.000-

7.000 7.000

7.0007.000-

7.000 7.000

7.0 00-

7.000-

7.000 7.000

7.0007.000-

4.265.000

3.611.000

253.000-

3.187.000

255.000-

2.667.000

3.358.000

3.358.000

3.358.000

2.932.000

2.932.000

2.932.000

2.603.000

2.603.000

2.603.000

saldo

356.000 2.603.000

64.000-

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/13573311/1