2340547 16e begrotingswijziging
Tekst van het document
Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---
Gemeente Provincie Begrotingsjaar
Delft Zuid Holland 2023
16e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de lnvesterings- en Financieringsstaat
De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2023 te wijzigen.
Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van 9 november 2023
, voorzitter. J.M. van Bijsterveldt-Vliegenthart
,griffier. J. Mimpen
2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:
inclusief raadsvoorstel en besluit
Gemeente Delft
Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad --Programma/toelichting
lasten
Gezonde en sociale stad Taakmutatie: Hulpmiddelen !huis laten staan Taakmutatie: Rijksvaccinatieprogramma Taakmutatie: Loon- en prijsbijstelling Jeugdzorg Maatschappelijke opvang en OGGz (DU) Vrouwenopvang (DU) Beschermd Wonen (IU Sociaal domein) Werk en inkomen Taakmutatie: Wet visueel beperkten Taakmutatie: Bijzondere bijstand en vroegsignalering Participatie (IU Sociaal domein) Economie en vastgoed Taakmutatie: Europese richtlijn energieprestatie gebouwen (EPBD Ill)
2023 baten
saldo
lasten
283.000 1.000
283.0001.000-
119.000 122.000 41.000 164.000
saldo
lasten
119.000122.00041.000-
459.000 2.000 31.000 219.000 119.000 139.000 51.000-
459.0002.00031.000219.000119.000139.00051.000
164.000-
497.000
164.000
164.000-
6.000349.000 154.000
4.000 4.000
4.000-
4.0004.723.000 5.723.000 1.000.000-
2.644.000
Financién
4.723.000
Effect septembercirculaire BCF verlagen stelposten ruimte BCF 2023 Reservering nominale ontwikkeling Overhead Veilig wonen (DU) Totaal Formulier wijziging op Progra mma's 25 oktober 2023
2024 baten
5.723.000 1.000.000-
7.000 7.000 458.000
4.723.000
2025 baten
2026 baten
saldo
lasten
419.000 3.000 32.000 125.000 119.000 140.000
419.0003.00032.000125.000119.000140.000-
280.000 3.000 28.000
280.0003.00028.000-
119.000 130.000
119.000130.000-
497.000-
138.000
138.000-
6.000 349.000154.000-
7.000-
7.000
129.000 7.000-
129.0007.000
145.000
145.000-
136.000
136.000-
4.000
4.000-
4.000
4.000-
4.000
4.000
4.000-
4.000
4.000-
4.000
4.0004.000-
714.000 3.358.000
2.619.000
313.000 2.932.000
2.247.000
2.644.000
2.644.000-
2.619.000
2.619.000-
2.247.000
2.247.000-
7.0007.000-
7.000 7.000
7.0007.000-
7.000 7.000
7.0 00-
7.000-
7.000 7.000
7.0007.000-
4.265.000
3.611.000
253.000-
3.187.000
255.000-
2.667.000
3.358.000
3.358.000
3.358.000
2.932.000
2.932.000
2.932.000
2.603.000
2.603.000
2.603.000
saldo
356.000 2.603.000
64.000-