CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

2339535 2e begrotingswijziging

Raadsvergadering 9 november 2023, gemeente DelftBij agendapunt: Begrotingsbehandeling658 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---

Gemeente Provincie Begrotingsjaar

Delft Zuid Holland 2023

2e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de lnvesterings- en Financieringsstaat

De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2023 te wijzigen.

Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van 9 november 2023

, voorzitter. J.M. van Bijsterveldt-Vliegenthart

,griffier. J. Mimpen

2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:

inclusief raadsvoorstel en besluit

Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad --Programma/toelichting

Gemeente Delft lasten

Duurzame stad 1. Herverdeling energielasten Bereikbare stad 1. Herverdeling energielasten Goed wonen 3. Formatie stadsbouwmeester 4. Smart Makers Delft 9. Actualisatie businesscase Schieoevers 13. Actiefwerken aan de stad (IDO) Schone en veilige stad 1 Herverdeling energielasten Gezonde en sociale stad 1. Herverdeling energielasten 10. Brede Spuk 2023 Samenleven, onderwijs en cultuur 1. Herverdeling energielasten 4. Smart Makers Delft 5. Tentoonstelling Lothar Wolleh ziet Jan Schoonhoven 6. Subsidie GGZ Delfland - lekker gezond 7. Aanpassing begroting RMC 8. Spuk NPO/Covid'19 10. Brede Spuk 2023 11 Aanpassing beheer- en exploitatieovereenkomst wijk- en jongerencentra 12. Spuk sport Werk en inkomen 6. Subsidie GGZ Delfland - lekker gezond Economie en vastgoed

Raad 3.Formatie stadsbouwmeester Financiën

25 0ktober 2023

saldo

lasten

saldo

lasten

2026 baten

saldo

55.346-

55.346-

13.493

13.493-

13.493

13.493-

305.824

305.824-

229.759-

229.759

125.000104.759-

125.000 104.759

125.000 68.755

147.551125.00022.551-

147.551

84.680 302.827 693.331150.000-

193.755125.00068.755-

193.755

84.680302.827693.331 150.000 224.703

224.703-

273.225

606.741-

606.741

257.245-

257.245

303.449-

303.449

138.102302.827-

104.759

104.759-

68.755

68.755-

22.551

22.551-

326.000

326.000-

326.000

326.000-

326.000

326.000-

326.000

385.500 2.654

385.500-

385.500

224.703 345.433

4.516 345.433

345.433

2.069.288

2.342.513

138.102 302.827 80.000 326.00018.361534.593 1.209.792 385.500533.835

125.000 22.551

224.703-

349.949

4.516-

4.516-

80.000 18.361534.593 1.209.792 536.489

326.000

326.000-

326.000

326.000-

326.000

326.000-

326.000

326.000-

326.000

326.000-

326.000

326.000-

326.000

326.000-

326.000

326.000-

458.500-

59.855

325.645-

385.500-

59.855

59.855

59.855

59.855

59.855

59.855 385.500-

59.855

59.855

59.855

59.855

385.500-

70.346 59.855

325.645-

70.34659.855 385.500-

2.654 150.000-

385.5002.654150.000

84.680

84.680-

125.000

125.000-

125.000

125.000-

125.000

125.000-

84.680

84.680-

125.000

125.000-

125.000

125.000-

125.000

125.000-

660.000

1.353.331

693.331

660.000

1.353.331

693.331

1. Herverdeling energielasten

506.506506.506-

Totaal

lasten

2025 baten

55.346

9. Actualisatie businesscase Schieoevers (reserve Schieoevers) Overhead

Formulier wijzig ing op Programma's

saldo

2024 baten

55.346

132.855

1. Herverdeling energielasten 2. Onderhoud Gasthuisplein 11 Aanpassing beheer- en exploitatieovereenkomst wijk- en jongerencentra 12. Spuk sport 13. Actief werken aan de stad (IDO)

2023 baten

3.715.632

506.506 506.506 3.715.632

325.645-

325.645-

59.855

59.855

59.855

59.855

Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad --2023 Deelrubriek/toelichting

Reserve Schieoevers

baten

saldo

lasten

.

660.000

660.000

.

660.000

660.000

9. Actualisatie businesscase Schieoevers

SLUITREKENING KAPITAALDIENST Sluitrekening kapitaaldienst

Tataal Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 25 oktober 2023

2024

lasten

660.000

660.000-

660.000

660.000.

660.000

660.000

.

2025

baten

saldo

lasten

.

.

.

.

.

baten

saldo

:¡

Gemeente Delft

2026 lasten

.

.

baten

saldo

.

.

:I .

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/13573273/1