2339535 2e begrotingswijziging
Tekst van het document
Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---
Gemeente Provincie Begrotingsjaar
Delft Zuid Holland 2023
2e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de lnvesterings- en Financieringsstaat
De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2023 te wijzigen.
Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van 9 november 2023
, voorzitter. J.M. van Bijsterveldt-Vliegenthart
,griffier. J. Mimpen
2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:
inclusief raadsvoorstel en besluit
Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad --Programma/toelichting
Gemeente Delft lasten
Duurzame stad 1. Herverdeling energielasten Bereikbare stad 1. Herverdeling energielasten Goed wonen 3. Formatie stadsbouwmeester 4. Smart Makers Delft 9. Actualisatie businesscase Schieoevers 13. Actiefwerken aan de stad (IDO) Schone en veilige stad 1 Herverdeling energielasten Gezonde en sociale stad 1. Herverdeling energielasten 10. Brede Spuk 2023 Samenleven, onderwijs en cultuur 1. Herverdeling energielasten 4. Smart Makers Delft 5. Tentoonstelling Lothar Wolleh ziet Jan Schoonhoven 6. Subsidie GGZ Delfland - lekker gezond 7. Aanpassing begroting RMC 8. Spuk NPO/Covid'19 10. Brede Spuk 2023 11 Aanpassing beheer- en exploitatieovereenkomst wijk- en jongerencentra 12. Spuk sport Werk en inkomen 6. Subsidie GGZ Delfland - lekker gezond Economie en vastgoed
Raad 3.Formatie stadsbouwmeester Financiën
25 0ktober 2023
saldo
lasten
saldo
lasten
2026 baten
saldo
55.346-
55.346-
13.493
13.493-
13.493
13.493-
305.824
305.824-
229.759-
229.759
125.000104.759-
125.000 104.759
125.000 68.755
147.551125.00022.551-
147.551
84.680 302.827 693.331150.000-
193.755125.00068.755-
193.755
84.680302.827693.331 150.000 224.703
224.703-
273.225
606.741-
606.741
257.245-
257.245
303.449-
303.449
138.102302.827-
104.759
104.759-
68.755
68.755-
22.551
22.551-
326.000
326.000-
326.000
326.000-
326.000
326.000-
326.000
385.500 2.654
385.500-
385.500
224.703 345.433
4.516 345.433
345.433
2.069.288
2.342.513
138.102 302.827 80.000 326.00018.361534.593 1.209.792 385.500533.835
125.000 22.551
224.703-
349.949
4.516-
4.516-
80.000 18.361534.593 1.209.792 536.489
326.000
326.000-
326.000
326.000-
326.000
326.000-
326.000
326.000-
326.000
326.000-
326.000
326.000-
326.000
326.000-
326.000
326.000-
458.500-
59.855
325.645-
385.500-
59.855
59.855
59.855
59.855
59.855
59.855 385.500-
59.855
59.855
59.855
59.855
385.500-
70.346 59.855
325.645-
70.34659.855 385.500-
2.654 150.000-
385.5002.654150.000
84.680
84.680-
125.000
125.000-
125.000
125.000-
125.000
125.000-
84.680
84.680-
125.000
125.000-
125.000
125.000-
125.000
125.000-
660.000
1.353.331
693.331
660.000
1.353.331
693.331
1. Herverdeling energielasten
506.506506.506-
Totaal
lasten
2025 baten
55.346
9. Actualisatie businesscase Schieoevers (reserve Schieoevers) Overhead
Formulier wijzig ing op Programma's
saldo
2024 baten
55.346
132.855
1. Herverdeling energielasten 2. Onderhoud Gasthuisplein 11 Aanpassing beheer- en exploitatieovereenkomst wijk- en jongerencentra 12. Spuk sport 13. Actief werken aan de stad (IDO)
2023 baten
3.715.632
506.506 506.506 3.715.632
325.645-
325.645-
59.855
59.855
59.855
59.855
Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad --2023 Deelrubriek/toelichting
Reserve Schieoevers
baten
saldo
lasten
.
660.000
660.000
.
660.000
660.000
9. Actualisatie businesscase Schieoevers
SLUITREKENING KAPITAALDIENST Sluitrekening kapitaaldienst
Tataal Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 25 oktober 2023
2024
lasten
660.000
660.000-
660.000
660.000.
660.000
660.000
.
2025
baten
saldo
lasten
.
.
.
.
.
baten
saldo
:¡
Gemeente Delft
2026 lasten
.
.
baten
saldo
.
.
:I .