CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

1e ARB 2023

Raadsvergadering 29 juni 2023, gemeente DelftBij agendapunt: Voorstel van het college aan de raad inzake Kadernota 2023 (nr. 2321288)824 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---

Gemeente Provincie Begrotingsjaar

Delft Zuid Holland 2023

1e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat

Oe Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2023 te wijzigen.

Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van 29 juni 2023

, voorzitter. J.M. van Bijsterveldt-Vliegenthart

,griffier J. Mimpen

2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:

13./07-202.3... inclusief raadsvoorstel en besluit

Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad ---

Gemeente Delft 2023

Programma/toelichting

lasten

Goed wonen 5. Implementatie Omgevingswet 7.Rente grondexploitaties 8. Formatie erfgoed Schone en veilige stad 3. Correctie nominale ontwikkeling 6. Verdeling budget areaaluilbreiding 13. Verdeling budget ondermijning 16. Uren investeringen 17 Vervallen bijdrage Arboretum Gezonde en sociale stad 2. Amendement 'aanpak eenzaamheid'

Samenleven, onderwijs en cultuur 1. Herfasering subsidie Innovatie Energie & Mobilitiet Delft 2.Amendement 'aanpak eenzaamheid' 8. Formatie erfgoed 15. Tentoonslelling 'Hel Delft van Vermeer' 18. Technische correctie 19. Spuk - cultuur Werk en inkomen g. Formatie financiêle winkel 11.Formatie applicatiemanagement Economie en vastgoed 14. MRDH biotech Stad en bestuur 4. Nieuwe telefoniecentrale 5. Implementatie Omgevingswet 9. Formatie financièle winkel 1 0. Structurele ombuiging KCC

baten

2024

saldo

lasten

46.650-

46.650

57.00071.70082.050

57.000 71.700 82.050-

46.560-

5.500 25.00030.0002.940

baten

2025

2026

saldo

tasten

93.550

93.550-

82.00093.500 82.050

82.000 93.50082.050-

3.15082.0003.20082.050

46.560

71.960-

99.900

139.400-

5.100 50.00030.000-

71.960 5.10050.000 30.000

99.900-

5.50025.000 30.000

5.100 75.00030.000-

5.10075.000 30.000

5.100 100.00030.000-

2.940-

2.940

2.940-

baten

saldo

lasten

3.150

39.050

39.050-

82.000 3.200 82.050-

82.00039.000 82.050

82.000 39.00082.050-

32.050

85.431-

3.381-

50.00082.050

82.050-

50.000

50.000-

50.000

50.000-

50.000

50.000

50.000-

50.000

50.000-

50.000

32.050

309.269

341.319

32.050

35.431-

50.000

50.00082.050

50.000 50.000 82.050-

50.00082.050

50.000 82.050-

3.381294.700

3.381294.700

591.319

50.000-

350.000 3.381294.700

3.381-

3.381-

3.381-

3.381-

saldo

124.900

5.100100.000 30.000 14.500-

50.000-

50.00050.000 82.050350.000 3.381294.700

14.500-

14.50050.000-

559.269

balen

82.050

82.050 3.381-

246.960-

246.960

246.960-

246.960

246.960-

246.960

246.960-

246.960

210.00036.960-

210.000 36.960

210.00036.960-

210.000 36.960

210.00036.960-

210.000 36.960

210.00036.960-

210.000 36.960

123.600

123.600

123.600

123.600

61.800

61.800

85.000

85.000

123.600

123.600

123.600

123.600

61.800

61.800

85.000

85.000

131.516

131.516-

131.516

131.516-

131.516

131.516-

131.516

131.516-

23.796 10.000 210.000 112.280-

23.79610.000210.000-

23.796 10.000 210.000

112.280

112.280-

23.79610.000210.000112.280

23.796 10.000 210.000 112.280-

23.79610.000210.000112.280

23.796 10.000 210.000 112.280-

23.79610.000210.000112.280

1.9005.1003.200

1.900 5.100 3.200-

44.100-

44.100

5.10039.000-

5.100 39.000

302.444-

178.944

23.796 72.00075.000112.28036.960-

23.79672.000 100.000 112.280 36.960 148.50030.000

Raad

Financiën

63.260

63.260-

101.540-

101.540

3. Correctie nominale ontwikkeling 7. Rente grondexploitaties 16.Uren investeringen

5.50071.700 2.940-

5.500 71.7002.940

5.10093.5002.940-

5.100 93.500 2.940

227.444-

128.944

4. Nieuwe telefoniecentrale 5. Implementatie Omgevingswet 6. Verdeling budget areaaluitbreiding 1 0. Structurele ombuiging KCC 11.Formatie applicatiemanagement 12. Correctie opbrengsl applicatiemanagemenl 13. Verdeling budget ondermijning

23.79647.000 25.000 112.280 36.960 148.50030.000

23.796 47.00025.000112.28036.960-

23.79672.000 50.000 112.280 36.960 148.50030.000

Totaal

566.419

Overhead

78.944

Formulier wiyziging op Programma's 4 juli 2023

H\2_Raad\Raadstukken\2023 - raadsstukken\6_29 juni 2023\1e ARB 2023

148.500-

148.50030.000566.419

316.419

148.500-

277.444-

153.944

23.796 72.00050.000112.28036.960-

23.79672.000 75.000 112.280 36.960 148.50030.000

148.50030.000316.419

90.081-

148.500-

148.50030.00090.081-

81.381-

148.500-

327.444-

23.796 72.000100.000112.28036.960148.50030.00081.381-

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/12996917/1