1e ARB 2023
Tekst van het document
Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---
Gemeente Provincie Begrotingsjaar
Delft Zuid Holland 2023
1e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat
Oe Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2023 te wijzigen.
Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van 29 juni 2023
, voorzitter. J.M. van Bijsterveldt-Vliegenthart
,griffier J. Mimpen
2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:
13./07-202.3... inclusief raadsvoorstel en besluit
Mjr begrotingswijziging 2023 - 2026 --- Raad ---
Gemeente Delft 2023
Programma/toelichting
lasten
Goed wonen 5. Implementatie Omgevingswet 7.Rente grondexploitaties 8. Formatie erfgoed Schone en veilige stad 3. Correctie nominale ontwikkeling 6. Verdeling budget areaaluilbreiding 13. Verdeling budget ondermijning 16. Uren investeringen 17 Vervallen bijdrage Arboretum Gezonde en sociale stad 2. Amendement 'aanpak eenzaamheid'
Samenleven, onderwijs en cultuur 1. Herfasering subsidie Innovatie Energie & Mobilitiet Delft 2.Amendement 'aanpak eenzaamheid' 8. Formatie erfgoed 15. Tentoonslelling 'Hel Delft van Vermeer' 18. Technische correctie 19. Spuk - cultuur Werk en inkomen g. Formatie financiêle winkel 11.Formatie applicatiemanagement Economie en vastgoed 14. MRDH biotech Stad en bestuur 4. Nieuwe telefoniecentrale 5. Implementatie Omgevingswet 9. Formatie financièle winkel 1 0. Structurele ombuiging KCC
baten
2024
saldo
lasten
46.650-
46.650
57.00071.70082.050
57.000 71.700 82.050-
46.560-
5.500 25.00030.0002.940
baten
2025
2026
saldo
tasten
93.550
93.550-
82.00093.500 82.050
82.000 93.50082.050-
3.15082.0003.20082.050
46.560
71.960-
99.900
139.400-
5.100 50.00030.000-
71.960 5.10050.000 30.000
99.900-
5.50025.000 30.000
5.100 75.00030.000-
5.10075.000 30.000
5.100 100.00030.000-
2.940-
2.940
2.940-
baten
saldo
lasten
3.150
39.050
39.050-
82.000 3.200 82.050-
82.00039.000 82.050
82.000 39.00082.050-
32.050
85.431-
3.381-
50.00082.050
82.050-
50.000
50.000-
50.000
50.000-
50.000
50.000
50.000-
50.000
50.000-
50.000
32.050
309.269
341.319
32.050
35.431-
50.000
50.00082.050
50.000 50.000 82.050-
50.00082.050
50.000 82.050-
3.381294.700
3.381294.700
591.319
50.000-
350.000 3.381294.700
3.381-
3.381-
3.381-
3.381-
saldo
124.900
5.100100.000 30.000 14.500-
50.000-
50.00050.000 82.050350.000 3.381294.700
14.500-
14.50050.000-
559.269
balen
82.050
82.050 3.381-
246.960-
246.960
246.960-
246.960
246.960-
246.960
246.960-
246.960
210.00036.960-
210.000 36.960
210.00036.960-
210.000 36.960
210.00036.960-
210.000 36.960
210.00036.960-
210.000 36.960
123.600
123.600
123.600
123.600
61.800
61.800
85.000
85.000
123.600
123.600
123.600
123.600
61.800
61.800
85.000
85.000
131.516
131.516-
131.516
131.516-
131.516
131.516-
131.516
131.516-
23.796 10.000 210.000 112.280-
23.79610.000210.000-
23.796 10.000 210.000
112.280
112.280-
23.79610.000210.000112.280
23.796 10.000 210.000 112.280-
23.79610.000210.000112.280
23.796 10.000 210.000 112.280-
23.79610.000210.000112.280
1.9005.1003.200
1.900 5.100 3.200-
44.100-
44.100
5.10039.000-
5.100 39.000
302.444-
178.944
23.796 72.00075.000112.28036.960-
23.79672.000 100.000 112.280 36.960 148.50030.000
Raad
Financiën
63.260
63.260-
101.540-
101.540
3. Correctie nominale ontwikkeling 7. Rente grondexploitaties 16.Uren investeringen
5.50071.700 2.940-
5.500 71.7002.940
5.10093.5002.940-
5.100 93.500 2.940
227.444-
128.944
4. Nieuwe telefoniecentrale 5. Implementatie Omgevingswet 6. Verdeling budget areaaluitbreiding 1 0. Structurele ombuiging KCC 11.Formatie applicatiemanagement 12. Correctie opbrengsl applicatiemanagemenl 13. Verdeling budget ondermijning
23.79647.000 25.000 112.280 36.960 148.50030.000
23.796 47.00025.000112.28036.960-
23.79672.000 50.000 112.280 36.960 148.50030.000
Totaal
566.419
Overhead
78.944
Formulier wiyziging op Programma's 4 juli 2023
H\2_Raad\Raadstukken\2023 - raadsstukken\6_29 juni 2023\1e ARB 2023
148.500-
148.50030.000566.419
316.419
148.500-
277.444-
153.944
23.796 72.00050.000112.28036.960-
23.79672.000 75.000 112.280 36.960 148.50030.000
148.50030.000316.419
90.081-
148.500-
148.50030.00090.081-
81.381-
148.500-
327.444-
23.796 72.000100.000112.28036.960148.50030.00081.381-