15e Begrotingswijzing-2025 SC 2025
Tekst van het document
Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---
Gemeente Provincie Begrotingsjaar
: Delft : Zuid Holland : 2025
15e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat
De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2025 te wijzigen.
Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van ..-..-20…
, burgemeester
, griffier
2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:
…………………………… inclusief raadsvoorstel en besluit
Gemeente Delft
Mjr begrotingswijziging 2025 - 2028 --- Raad --Programma/toelichting
lasten
Duurzame stad
2025 baten
saldo
lasten
saldo
lasten
2028 baten
saldo
2,000 2,000
-
2,0002,000-
2,000 2,000
-
2,0002,000-
-
-
-
-
-
-
13,000 13,000
-
13,00013,000-
16,000 16,000
-
16,00016,000-
16,000 16,000
-
16,00016,000-
13,000 13,000
-
Versterking omgevingsveiligheidsdiensten (DU)
13,00013,000-
88,000
-
88,00038,0001,000 51,000-
240,000 5,000 69,000 38,000 1,000129,000
-
240,0005,00069,00038,0001,000 129,000-
292,000 4,000 70,000 38,000 1,000181,000
-
292,0004,00070,00038,0001,000 181,000-
293,000 4,000 71,000 38,000 1,000181,000
-
293,0004,00071,00038,0001,000 181,000-
-
-
-
9,000 9,000
-
9,0009,000-
10,000 10,000
-
10,00010,000-
10,000 10,000
-
10,00010,000-
585,000 253,000 58,000 15,000
-
585,000253,00058,00015,000259,000-
509,000 109,000
-
509,000109,00027,00087,000286,000-
446,000 26,000
-
446,00026,00027,00087,000306,000-
131,000 7,000
-
131,0007,00027,00087,00010,000-
Gezonde en sociale stad Rijksvaccinatieprogramma (taakmutatie) Wet integrale suïcidepreventie (taakmutatie) Maatschappelijke opvang en OGGz (DU) Vrouwenopvang (DU) Beschermd Wonen (IU) Samenleven, onderwijs en cultuur
38,000 1,00051,000
Toezicht gastouderopvang (taakmutatie) Werk en inkomen Implementatie Participatiewet in balans (taakmutatie) Spreidingswet (DU) Impulsbudget sociale infrastructuur (DU) Overheidsbrede dienstverlening (DU) Participatie (IU) Stad en bestuur
259,000
Financiën
27,000 87,000 286,000
27,000 87,000 306,000
27,000 87,000 10,000
-
-
-
70,000 70,000
-
70,00070,000-
293,000 293,000
-
293,000293,000-
-
-
-
6,933,000
7,889,000 7,811,000
6,273,000
7,164,000 7,164,000
891,000 7,164,000 7,063,000790,000
1,142,000-
47,00047,000-
1,095,000 47,0001,142,000
1,214,000-
735,000735,000-
479,000 735,0001,214,000
1,500,000-
956,000 7,811,000 2,000,0003,683,0001,578,000 1,250,0001,500,000-
7,889,000
268,000
7,119,000
45,000
85,000-
38,000
767,000-
735,000-
32,000
Vervroegde Tweede Kamer verkiezingen (taakmutatie)
27 October 2025
lasten
2027 baten
Register externe veiligheidsrisico's (DU) Goed wonen
Formulier: wijziging op Programma's
saldo
2026 baten
Totaal mutaties Septembercirculaire 2025 CDOKE (DU) - storting in de reserve Energie in de wijken Inzet stelpost Nominale ontwikkeling (pbbp) Aframen stelpost BCF Storting extra middelen jeugd in reserve Sociaal domein Verrekening oude jaren Aframing stelpost Handelingsperspectief 2026 e.v. Lagere onttrekking aan de Algemene reserve
2,000,000 3,683,000
Totaal
7,621,000
1,578,000 1,250,000
7,063,000 790,000-
7,164,000
1,142,000-
47,000-
1,214,000-
Gemeente Delft
Mjr begrotingswijziging 2025 - 2028 --- Raad --Deelrubriek/toelichting
lasten
Algemene reserve Lagere onttrekking aan de Algemene reserve Reserve sociaal domein
Totaal Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 27 October 2025
lasten
saldo
lasten
2027 baten
saldo
lasten
2028 baten
saldo
-
1,500,000 1,500,000
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3,683,000 3,683,000
3,683,000 3,683,000
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7,063,000 7,063,000
7,063,000 7,063,000
-
-
-
-
-
-
5,183,000 5,183,000
-
5,183,0005,183,000-
7,063,000 7,063,000
-
7,063,0007,063,000-
-
-
-
-
-
-
3,683,000
3,683,000
-
7,063,000
7,063,000
-
-
-
-
-
-
-
CDOKE (DU) - storting in de reserve Energie in de wijken SLUITREKENING KAPITAALDIENST Sluitrekening reserves
saldo
2026 baten
1,500,0001,500,000-
Storting extra middelen jeugd in reserve Sociaal domein Reserve energie in de wijken
2025 baten