CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

15e Begrotingswijzing-2025 SC 2025

Raadsvergadering 13 november 2025, gemeente DelftBij agendapunt: Raadsvoorstel Begrotingswijziging Septembercirculaire 2025 (2543672)699 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---

Gemeente Provincie Begrotingsjaar

: Delft : Zuid Holland : 2025

15e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat

De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2025 te wijzigen.

Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van ..-..-20…

, burgemeester

, griffier

2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:

…………………………… inclusief raadsvoorstel en besluit

Gemeente Delft

Mjr begrotingswijziging 2025 - 2028 --- Raad --Programma/toelichting

lasten

Duurzame stad

2025 baten

saldo

lasten

saldo

lasten

2028 baten

saldo

2,000 2,000

-

2,0002,000-

2,000 2,000

-

2,0002,000-

-

-

-

-

-

-

13,000 13,000

-

13,00013,000-

16,000 16,000

-

16,00016,000-

16,000 16,000

-

16,00016,000-

13,000 13,000

-

Versterking omgevingsveiligheidsdiensten (DU)

13,00013,000-

88,000

-

88,00038,0001,000 51,000-

240,000 5,000 69,000 38,000 1,000129,000

-

240,0005,00069,00038,0001,000 129,000-

292,000 4,000 70,000 38,000 1,000181,000

-

292,0004,00070,00038,0001,000 181,000-

293,000 4,000 71,000 38,000 1,000181,000

-

293,0004,00071,00038,0001,000 181,000-

-

-

-

9,000 9,000

-

9,0009,000-

10,000 10,000

-

10,00010,000-

10,000 10,000

-

10,00010,000-

585,000 253,000 58,000 15,000

-

585,000253,00058,00015,000259,000-

509,000 109,000

-

509,000109,00027,00087,000286,000-

446,000 26,000

-

446,00026,00027,00087,000306,000-

131,000 7,000

-

131,0007,00027,00087,00010,000-

Gezonde en sociale stad Rijksvaccinatieprogramma (taakmutatie) Wet integrale suïcidepreventie (taakmutatie) Maatschappelijke opvang en OGGz (DU) Vrouwenopvang (DU) Beschermd Wonen (IU) Samenleven, onderwijs en cultuur

38,000 1,00051,000

Toezicht gastouderopvang (taakmutatie) Werk en inkomen Implementatie Participatiewet in balans (taakmutatie) Spreidingswet (DU) Impulsbudget sociale infrastructuur (DU) Overheidsbrede dienstverlening (DU) Participatie (IU) Stad en bestuur

259,000

Financiën

27,000 87,000 286,000

27,000 87,000 306,000

27,000 87,000 10,000

-

-

-

70,000 70,000

-

70,00070,000-

293,000 293,000

-

293,000293,000-

-

-

-

6,933,000

7,889,000 7,811,000

6,273,000

7,164,000 7,164,000

891,000 7,164,000 7,063,000790,000

1,142,000-

47,00047,000-

1,095,000 47,0001,142,000

1,214,000-

735,000735,000-

479,000 735,0001,214,000

1,500,000-

956,000 7,811,000 2,000,0003,683,0001,578,000 1,250,0001,500,000-

7,889,000

268,000

7,119,000

45,000

85,000-

38,000

767,000-

735,000-

32,000

Vervroegde Tweede Kamer verkiezingen (taakmutatie)

27 October 2025

lasten

2027 baten

Register externe veiligheidsrisico's (DU) Goed wonen

Formulier: wijziging op Programma's

saldo

2026 baten

Totaal mutaties Septembercirculaire 2025 CDOKE (DU) - storting in de reserve Energie in de wijken Inzet stelpost Nominale ontwikkeling (pbbp) Aframen stelpost BCF Storting extra middelen jeugd in reserve Sociaal domein Verrekening oude jaren Aframing stelpost Handelingsperspectief 2026 e.v. Lagere onttrekking aan de Algemene reserve

2,000,000 3,683,000

Totaal

7,621,000

1,578,000 1,250,000

7,063,000 790,000-

7,164,000

1,142,000-

47,000-

1,214,000-

Gemeente Delft

Mjr begrotingswijziging 2025 - 2028 --- Raad --Deelrubriek/toelichting

lasten

Algemene reserve Lagere onttrekking aan de Algemene reserve Reserve sociaal domein

Totaal Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 27 October 2025

lasten

saldo

lasten

2027 baten

saldo

lasten

2028 baten

saldo

-

1,500,000 1,500,000

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

3,683,000 3,683,000

3,683,000 3,683,000

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

7,063,000 7,063,000

7,063,000 7,063,000

-

-

-

-

-

-

5,183,000 5,183,000

-

5,183,0005,183,000-

7,063,000 7,063,000

-

7,063,0007,063,000-

-

-

-

-

-

-

3,683,000

3,683,000

-

7,063,000

7,063,000

-

-

-

-

-

-

-

CDOKE (DU) - storting in de reserve Energie in de wijken SLUITREKENING KAPITAALDIENST Sluitrekening reserves

saldo

2026 baten

1,500,0001,500,000-

Storting extra middelen jeugd in reserve Sociaal domein Reserve energie in de wijken

2025 baten

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/16137739/2