CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

14e Raad .- .-2025 Najaarsrapportage

Raadsvergadering 13 november 2025, gemeente DelftBij agendapunt: Raadsvoorstel Vaststellen Najaarsrapportage 2025 (2539516)1.206 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Gemeente Delft

Mjr begrotingswijziging 2025 - 2028 --- Raad --Programma/toelichting

lasten

Duurzame stad Kop van Buitenhof circulair - subsidiebijdrage PZH Spuk circulaire ambachtscentra (Sisa E21) MKB-deal collectief ondernemerschap circulaire toekomst Invulling stelpost onderuitputting (stelpost RR) Implementatie bodeminformatiesysteem (BIS) - onttrekking reserve automatiseringsmiddelen Actualisatie investeringen Bereikbare stad Onderbesteding formatie Toezicht & Handhaving Dekking loonkosten uit rijksmiddelen Hogere baten parkeren (stelpost RR) Invulling stelpost onderuitputting (stelpost RR) Opbrengst kadegelden (stelpost RR) Actualisatie investeringen Goed wonen Onderbesteding formatie Toezicht & Handhaving Dekking loonkosten uit rijksmiddelen Coördinatie ruimtelijke ontwikkelingen in Delft-West - onttrekking algemene reserve Coördinatiekosten TU Convenant IDD - actief werken aan de stad - onttrekking algemene reserve IDD - uitvoeringsbudget positionering - storting algemene reserve IDD - kwalitatief openbare ruimte - storting algemene reserve IDD - uitvoeringsbudget verbindingszone Kruithuisweg - storting algemene reserve IDD - gebundeld budget visie en strategie: Schieoevers Zuid, Vulcanusweg en Rotterdamseweg - storting alg.

reserve IDD - Smart Makers Delft (Regiodeal) - storting algemene reserve T-MPG Incidentele grondverkopen - storting reserve bomenfonds Voorbereidingskosten de Reiger Geactiveerde kosten de Reiger Voorbereidingskosten Gillis Delfia Geactiveerde kosten Gillis Delfia Vergoeding nota kostenverhaal - storting reserve kostenverhaal Invulling stelpost onderuitputting (stelpost RR) Woonbeleid Lau Mazirel - storting in reserve beleid en uitvoering Vrijval voorziening omgevingsvergunningen Actualisatie investeringen Meicirculaire 2025 Schone en veilige stad Onderbesteding formatie Toezicht & Handhaving Dekking loonkosten uit rijksmiddelen Degeneratievergoeding - storting reserve degeneratievergoeding Verkeer en vervoer: overig onderhoud schoon, Actualisatie areaaluitbreiding (Stelpost RR) Vrijval stelpost areaaluitbreiding (stelpost RR) Riolering - terugdraaien onttrekking voorziening riolering Riolering - hogere opbrengst rioolheffing Grondwateronttrekking Delft-Noord - inzet voorziening amoveren putten Actualisering en inzet stelposten Actualisatie investeringen Gezonde en sociale stad

lasten

saldo

lasten

2027 baten

saldo

lasten

2028 baten

saldo

228.040 56.250 50.000 34.790 80.000 56.000 49.000-

141.040 56.250 50.000 34.790

87.00080.00056.00049.000

-

-

-

-

-

-

-

-

-

101.000 15.0003.000-

720.000

619.000 15.000 3.000 620.000 150.000100.000 31.000

-

-

-

-

-

-

-

-

-

3.083.000 15.000 45.000 48.00075.00050.00030.000 225.000 400.000 545.000 153.000 100.000 125.000125.000 500.000500.000 741.000 210.000250.000 248.000 626.000 145.000 57.000-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1.738.000 270.000 282.000 500.000 285.000 924.000 800.000800.000 26.000497.000-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

620.000 150.000 100.000 31.0008.976.881 15.00045.00048.000 75.000 50.000

12.059.881

30.000 225.000400.000545.00010.409.881

153.000 10.409.881 100.000

125.000 125.000500.000 500.000741.000 210.000 250.000248.000626.000 145.00057.000 1.262.000 270.000282.000-

3.000.000

500.000 285.000924.000-

2.500.000 26.000 497.000

800.000800.000 2.500.000

1.898.000150.000 150.0001.500.000650.000725.000123.0001.100.000

-

1.898.000 150.000150.000 1.500.000 650.000 725.000 123.000 1.100.000-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

207.000 300.000 500.0001.000.000 1.700.0001.100.000 300.000630.000 200.000198.000310.000310.000 15.000 60.000

1.100.000

-

-

-

-

-

-

-

-

2.427.000 245.000189.000 1.010.000 1.473.000

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

SMI (sociaal medische indicatie) Financiële Winkel - extra inzet Invulling stelpost onderuitputting (stelpost RR) Meicirculaire 2025

893.000 300.000500.000 1.000.0001.700.000 300.000 630.000200.000 198.000 310.000 310.00015.00060.0002.427.000245.000 189.0001.010.0001.473.000-

-

OHV - wisselgebouwen Zwemsport - exploitatiebijdrage en subsidie planvorming Maria Duystlaan Sanering sportpark Tanthof Subsidie - vernieuwen sportpark RingPass en Blue Birds - storting reserve beleid en uitvoering Museum Prinsenhof - afwijkingen tijdens sluiting Slavernijverleden - inrichting gedenkplek(ken) Invulling stelpost onderuitputting (stelpost RR) DW - gebiedsgerichte aanpak (extra speelplekken) - storting reserve kapitaallasten DW - gebiedsgerichte aanpak DW - extra investeringen speelplekken - storting in reserve kapitaallasten DW - extra investeringen speelplekken - onttrekking algemene reserve Meicirculaire 2025 Actualisatie investeringen

153.000 110.000

667.000

514.000 110.000667.000 50.000100.000 93.000-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Werk en inkomen

Economie en vastgoed Project Ezelsveldlaan - onttrekking reserve beleid en uitvoering Vrijval voorziening onderhoud vastgoed - storting reserve museum Prinsenhof Invulling stelpost onderuitputting(stelpost RR) Uitvoering motie 'Red de REV' (doorschuiven naar 2026) Actualisatie investeringen Stad en bestuur Extra storting voorziening pensioen wethouders Bestuurlijke samenwerking - bijdragen gr'en Vervanging digitale dienstverleningsomgeving - verminderde onttrekking reserve automatiseringsmiddelen Verkiezingen Motie 'een lerende aanpak voor opkomstbevordering bij verkiezingen' Financiële Winkel - extra inzet Meicirculaire 2025 Actualisatie investeringen Financiën Meicirculaire 2025 - uitvoeringskosten Omgevingswet - storting in de reserve automatiseringsmiddelen Meicirculaire 2025 Meicirculaire 2025 aanname meicirculaire in Kadernota 2026 Actualisatie investeringen Actualisatie investeringen - verlaging onttrekking dekking reserve dekking kapitaallasten Actualisatie rentelasten en -baten (stelpost RR) Hogere opbrengst OZB niet-woningen Invulling stelpost onderuitputting (stelpost RR) Implementatie bodeminformatiesysteem (BIS) - onttrekking reserve automatiseringsmiddelen Coördinatie ruimtelijke ontwikkelingen in Delft-West - onttrekking algemene reserve IDD - actief werken aan de stad - onttrekking algemene reserve IDD - uitvoeringsbudget positionering - storting algemene

reserve IDD - kwalitatief openbare ruimte - verminderde onttrekking algemene reserve IDD - uitvoeringsbudget verbindingszone Kruithuisweg - verminderde onttrekking algemene reserve IDD - gebundeld budget visie en strategie: Schieoevers Zuid, Vulcanusweg en Rotterdamseweg - verminderde onttrekking alg. reserve IDD - Smart Makers Delft (Regiodeal) - storting algemene reserve Incidentele grondverkopen - storting reserve bomenfonds Vergoeding nota kostenverhaal - storting reserve kostenverhaal Lau Mazirel - storting in reserve beleid en uitvoering Degeneratievergoeding - storting reserve degeneratievergoeding Delft Support - storting reserve beleid & uitvoering WMO beschermd wonen - storting reserve MO-BW WMO vrouwenopvang - storting reserve Duvo Subsidie - vernieuwen sportpark RingPass en Blue Birds - storting reserve beleid en uitvoering DW - gebiedsgerichte aanpak (extra speelplekken) - storting reserve kapitaallasten DW - extra investeringen speelplekken - storting in reserve kapitaallasten DW - extra investeringen speelplekken - onttrekking algemene reserve Project Ezelsveldlaan - onttrekking reserve beleid en uitvoering Vrijval voorziening onderhoud vastgoed - storting reserve museum Prinsenhof Vervanging digitale dienstverleningsomgeving - verminderde onttrekking reserve automatiseringsmiddelen Facilitaire dienst stadskantoor - storting reserve gemeentelijke huisvesting

Doorlopende lijn zorg en onderwijs - storting in de reserve sociaal domein Overhead Afdeling besturing - inhuur Facilitaire dienst stadskantoor - storting reserve gemeentelijke huisvesting Inhuur implementatie ERPx Inhuur vervanging P&C Licentiekosten ERPx/GFS Actualisatie investeringen Totaal

16 september 2025

saldo

2026 baten

Invulling stelpost onderuitputting (stelpost RR) Delft Support - storting reserve beleid & uitvoering WMO beschermd wonen - storting reserve MO-BW WMO vrouwenopvang - storting reserve Duvo Doorlopende lijn zorg en onderwijs Jeugdpreventie Meicirculaire 2025 Samenleven, onderwijs en cultuur

Formulier: wijziging op Programma's

2025 baten

1.100.000

667.000 50.000 100.00093.000 249.000 300.000 133.000 400.00060.000 40.000 161.000 19.00026.000-

-

249.000300.000133.000400.000 60.00040.000161.00019.000 26.000

-

-

-

-

-

-

-

-

-

8.403.500 345.000

7.735.000

668.500345.0004.622.000 3.500.000 250.000153.000210.000 300.000 70.00056.000 48.000 50.000 30.000225.000400.000545.000153.00097.500741.000248.000500.000150.0001.500.000650.0001.700.000200.000-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

4.622.000 3.500.000 250.000 153.000 99.000

309.000 300.000

70.000 56.000 48.000 50.000 30.000 225.000400.000545.000153.000 97.500 741.000 248.000 500.000 150.000 1.500.000 650.000 1.700.000 200.000 310.000 310.000 110.000 667.000 400.000340.000 200.000

110.000 667.000400.000340.000200.000-

371.000 180.000 340.000200.000 110.000 300.000 79.000-

-

371.000180.000340.000 200.000110.000300.00079.000

-

-

-

-

-

-

-

-

-

20.480.421

25.422.921

4.942.500

-

-

-

-

-

-

-

-

-

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/16020247/1