CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

03e Raad .- .-2025 ARB3

Raadsvergadering 18 december 2025, gemeente DelftBij agendapunt: Raadsvoorstel 3e ARB 2025 (2547722)2.277 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Niet gevonden in dit document.

Begrotingswijziging tbv de --- RAAD ---

Gemeente Provincie Begrotingsjaar

: Delft : Zuid Holland : 2025

3e Wijziging In de begrotingswijziging kunt u de volgende onderdelen aantreffen: - wijziging op de programmadoelstelling - wijziging op de Investerings- en Financieringsstaat

De Raad van de gemeente Delft besluit: De Programmabegroting voor het jaar 2025 te wijzigen.

Vastgesteld door de Raad van de gemeente Delft in zijn openbare vergadering van ..-..-20…

, burgemeester

, griffier

2 ex. ter goedkeuring ingezonden aan gedeputeerde staten op:

…………………………… inclusief raadsvoorstel en besluit

Mjr begrotingswijziging 2025 - 2028 --- Raad --Programma/toelichting

Gemeente Delft lasten

Duurzame stad

9,178,670

6. Energietransitie - correctie & herfasering bijdrage provincie 6. Energietransitie - correctie foutieve indexering 6. Energietransitie - herfasering middelen 7. Afwikkeling SiSa E53 Schone luchtakkoord 8. Rijksbijdrage regeling uitkering bodem - verspreid lood 9. SPUK-regeling E3: geluidsanering Julianalaan, Kanaalweg, Oostplein 29. Klimaat en energiebeleid (CDOKE duurzaam zoneren) Bereikbare stad 10. Externe inzet project INTHR Tramlijn1 11. Invulling realistisch ramen (2025) 12. Programma Duurzaam Zoneren 2022-2025 (CDOKE-gelden) 29. Klimaat en energiebeleid (CDOKE duurzaam zoneren) 37. Uitbreiding formatie stadbeheer en realisatie 44. VRI-PRIS Goed wonen 1. Lau Mazirel 2. Lau Mazirel - correctie 3. IDD - uitvoeringsbudget positionering 3. IDD - Smart Makers Delft (Regiodeal) 13. Actualisatie businesscase Schieoevers 32. Correctie raming afschrijving 35. Planontwikkeling Staalweg 1 37. Uitbreiding formatie stadbeheer en realisatie 39. BUIG 43. Reorganisatie KCC Schone en veilige stad 1. Lau Mazirel 2. Lau Mazirel - correctie 4. Grondwateronttrekking Delft-Noord - inzet voorziening amoveren putten 6. Energietransitie - herfasering middelen 14. Correctie negatieve storting naar vrijval/onttrekking voorziening riolering 15. Correctie bijdrage Avalex/AFV 16. Omzetten storting voorziening in storting reserve degeneratievoorziening 30. Aanpassing Spuk Kansrijke Wijken 36.

Correctie stelpost areaaluitbreiding 37. Uitbreiding formatie stadbeheer en realisatie 39. BUIG 43. Reorganisatie KCC 44. VRI-PRIS Gezonde en sociale stad 17. Terugdraaien onttrekking verwacht negatief resultaat uit reserve DUVO 30. Aanpassing Spuk Kansrijke Wijken 39. BUIG 40. Budget CID 42. Actualisatie reserve sociaal domein 45. Samenleving naar communicatie (uitbreiding) Samenleven, onderwijs en cultuur 3. IDD - Smart Makers Delft (Regiodeal) 18. Bijdrage bestrijdingsmaatregelen geluidsoverlast 19. Onderzoekskosten IHP Zorg/Welzijn 20. Subsidieregeling energiekostenregeling cultuur 21. Subsidieregeling Joods Erfgoed 22. Subsidie 'St. Passie met lef' - ten laste van € 10 mln. Delft-West 28. Onderwijsachterstandenbeleid (OAB) 30. Aanpassing Spuk Kansrijke Wijken 31. Delft-West 33. Delft-West herfasering Buitengewoon 39. BUIG 40. Budget CID 42. Actualisatie reserve sociaal domein Werk en inkomen 23. Correctie Kadernota 2026 - Oekraïne 30. Aanpassing Spuk Kansrijke Wijken 34. Delft-West inzet t.b.v. armoedebestrijding 38. Budgetverplaatsing van bijzondere bijstand naar backoffide inkomensvoorziening file:///mnt/SAN/_hosted_documents/opdf_files/opdf_temp_files/692031c9d334a_TEMP_OPDF

20,0738,731,243 32,500 25,000 300,000 110,000 731,69680,000 120,000797,655110,000 4,041-

6,043,333408,800 6,540,00030,000-

2025 baten

3,483,761 95,6003,111,861 32,500 25,000 300,000 110,000 727,65580,000 120,000797,655110,000

183,000-

30,000153,000-

49,368 30,000 40,000 5,743 3,487 10,7315,213,019 408,8006,540,000 2,500,00070,000 800,000 728,270 331,16768,587

768,143-

2,500,000800,000 728,270 68,587

250,598 1,478 5,947-

135,000

413,215200,000115,000841

115,000115,000-

944 100,000739,011 153,00031,466 15,000 100,000 100,000 48,000 213,074 355,204 202,397 200,000870

770,675

213,074 355,204 202,397

26,000 3,132,3626,000,000323,433 106,000 3,900-

saldo

lasten

2026 baten

saldo

lasten

2027 baten

saldo

lasten

2028 baten

saldo

5,694,90995,60020,073 5,619,382-

220,000

110,000

110,000-

220,000

110,000

110,000-

-

-

-

220,000

110,000

110,000-

220,000

110,000

110,000-

4,041 4,041 -

203,820-

110,000-

93,820

203,820-

110,000-

93,820

16,180

-

16,180-

220,000-

110,000-

110,000

220,000-

110,000-

110,000

16,180-

16,180

5,860,333 408,8006,540,000 153,00049,36830,00040,0005,7433,48710,731

263,705 306,600

263,705306,600-

259,502 306,600

5,51648,411

5,516 52,614-

5,981,162408,800 6,540,00070,000331,167 -

1,176,135306,600-

1,176,135 306,600

449,945306,600-

829,000-

829,000

2,163 26,51816,180-

115,5981,4785,947 298,215 200,000 841944100,000 31,664 153,000 31,46615,000100,000100,00048,000200,000 87026,000-

234,1013,000,000323,433

2,898,261 3,000,000 106,0003,900

16,180 -

5,516 48,411-

11,034

-

-

3,365 40,000147,669 100,000559,754

-

667,000 30,0003,479 40,000 120,7254,307,678

34,000

4,089,540

16,180-

16,180

259,502306,600-

262,340 306,600

5,51652,614

5,516 49,776-

449,945 306,600

472,289306,600-

101,000-

101,000

125,000-

125,000

2,16326,518 16,180

2,163 28,32816,180-

2,16328,328 16,180

2,163 26,67216,180-

2,16326,672 16,180

111,034-

11,034

11,034-

11,034

3,36540,000 147,669-

3,365 40,000147,669 100,000-

3,36540,000 147,669100,000

3,365 40,000147,669 100,000-

559,754-

749,246-

749,246

688,354

667,00030,000 3,47940,000120,725

672,0003,479 40,000 120,725-

672,000 3,47940,000120,725

765,600 3,479 40,000 120,725-

138,083-

4,229,513

218,13834,000-

4,227,623

-

-

-

-

4,089,540

16,180-

262,340306,600-

5,51649,776 -

-

-

472,289 306,600

11,0343,36540,000 147,669100,000 688,354-

765,6003,47940,000120,725 4,089,540

139,973-

Mjr begrotingswijziging 2025 - 2028 --- Raad --Programma/toelichting

Gemeente Delft lasten

39. BUIG 42. Actualisatie reserve sociaal domein 43. Reorganisatie KCC

2025 baten

saldo

lasten

2026 baten

saldo

lasten

2027 baten

saldo

lasten

2028 baten

saldo

2,413,206 26,94455,843

2,442,466

29,260 26,944 55,843-

4,024,508 26,944276,114

4,089,540

65,032 26,944 276,114-

3,977,657 26,944276,910

4,089,540

111,883 26,944 276,910-

3,977,657 26,944278,800

4,089,540

111,883 26,944 278,800-

27,55310,735 38,288-

-

27,553 10,73538,288

161,30813,892 175,200-

-

161,308 13,892175,200

176,99813,892 190,890-

-

176,998 13,892190,890

168,48713,892 182,379-

-

39. BUIG 43. Reorganisatie KCC

168,487 13,892182,379

1914,229 4,420-

-

191 4,2294,420

12,18925,349 37,538-

-

12,189 25,34937,538

55,569 72,200 16,631-

-

55,56972,20016,631

40,674 72,200 31,526-

-

39. BUIG 43. Reorganisatie KCC

40,67472,20031,526

10,162,449 30,000153,000153,000-

12,477,981 30,000153,000153,0006,270,000

2,315,532 6,270,000 360,787144,30449,368 331,167200,00031,466 15,000 100,000 100,000 48,000 3,000,000325,4859,000 9,000-

829,370

671,000

158,370-

101,370

672,000-

773,370-

125,370

765,600

640,230

667,000 30,00034,000

672,000-

672,000-

765,600

765,600

829,000

667,000 30,00034,000 829,000-

101,000

101,000-

125,000

125,000-

370

370-

370

370-

370

370-

22,451-

122,451

122,451-

122,451

10,89811,553-

10,898 11,553 100,000

10,89811,553100,000-

10,898 11,553 100,000

-

3,417,540

-

4,855,140

Economie en vastgoed

Stad en bestuur

Financiën 3. IDD - uitvoeringsbudget positionering - verminderde onttrekking algemene reserve 3. IDD - Smart Makers Delft (Regiodeal) - verminderde onttrekking algemene reserve 5. Actualisatie investeringen - verlaging onttrekking dekking reserve dekking kapitaallasten 6. Energietransitie - herfasering middelen - onttrekking reserve Stad 6. Energietransitie - herfasering middelen - storting reserve beleid & uitvoering 6. Energietransitie - sluitpost herfasering middelen 13. Actualisatie businesscase Schieoevers (stelpost) 16. Omzetten storting voorziening in storting reserve degeneratievoorziening 17. Terugdraaien onttrekking verwacht negatief resultaat uit reserve DUVO 18. Bijdrage bestrijdingsmaatregelen geluidsoverlast - onttrekking reserve VAK 19. Onderzoekskosten IHP Zorg/Welzijn - onttrekking reseve maatschappelijke voorzieningen 20. Subsidieregeling energiekostenregeling cultuur - onttrekking reserve beleid & uitvoering 21. Subsidieregeling Joods Erfgoed - onttrekking reserve cultureel erfgoed 22. Subsidie St.Passie met lef - ten laste van € 10 mln. Delft-West - onttrekking Algemene reserve 23. Correctie Kadernota 2026 - Oekraïne - storting reserve beleid en uitvoering 24. Herfasering afwikkeling project HNK van 2025 naar 2026-2028 - verminderde onttrekking reserve gemeentelijke huisvesting 25. Onttrekking corrigeren in terugdraaien dotatie reserve MO/BW/Beg 25.

Onttrekking corrigeren in terugdraaien dotatie reserve MO/BW/Beg 26. Dekking kapitaallasten uitbreiding riolering 27. Vrijval Teding van Berkhoutlaan - onttrekking reserve beleid & uitvoering 27. Vrijval Teding van Berkhoutlaan - storting in de Algemene reserve 31. Delft-West benutting resultaatbestemming jaarstukken 2024 - onttrekking algemene reserve 33. Delft-West herfasering Buitengewoon - (verminderde) onttrekking algemene reserve 34. Delft-West inzet t.b.v. armoedebestrijding - onttrekking algemene reserve 35. Planontwikkeling Staalweg 1 - onttrekking reserve beleid & uitvoering 36. Correctie stelpost areaaluitbreiding 37. Uitbreiding formatie stadbeheer en realisatie - (onttrekking reserve openbare ruimte) 37. Uitbreiding formatie stadbeheer en realisatie 39. BUIG 41. Vrijval bestemmingsreserve beleid & uitvoering - storting algemene reserve Overhead 24. Herfasering afwikkeling project HNK van 2025 naar 2026-2028 32. Correctie raming afschrijving 37. Uitbreiding formatie stadbeheer en realisatie 38. Budgetverplaatsing van bijzondere bijstand naar backoffide inkomensvoorziening 39. BUIG 43. Reorganisatie KCC 45. Samenleving naar communicatie (uitbreiding) Totaal

21 November 2025

file:///mnt/SAN/_hosted_documents/opdf_files/opdf_temp_files/692031c9d334a_TEMP_OPDF

360,787 144,304 49,368331,167 200,00031,466 15,000 100,000 100,000 48,000 3,000,000 379,0001,081,0007,100,000

325,485379,0001,081,0007,100,000 9,000

9,000

7,466 93 1,055,000

200,000106,000 40,000

200,000106,000 40,000

125,000

125,000 7,46693-

1,055,000

240,281325,48530,000234 3,900 7,527 3,543 100,000

-

14,704,518

14,704,518

240,281 325,485 30,000 2343,9007,5273,543100,000-

122,451

-

4,760,540

-

10,898 11,553 100,000 4,760,540

``

-

3,417,540

-

122,451-

10,89811,553100,0004,855,140

-

Mjr begrotingswijziging 2025 - 2028 --- Raad --Deelrubriek/toelichting

Gemeente Delft lasten

Algemene reserve 3. IDD - uitvoeringsbudget positionering - verminderde onttrekking algemene reserve 3. IDD - Smart Makers Delft (Regiodeal) - verminderde onttrekking algemene reserve 22. Subsidie St. Passie met lef - ten laste van € 10 mln. Delft-West - onttrekking Algemene reserve 27. Vrijval Teding van Berkhoutlaan - storting in de Algemene reserve 31. Delft-West benutting resultaatbestemming jaarstukken 2024 - onttrekking algemene reserve 33. Delft-West herfasering Buitengewoon - (verminderde) onttrekking algemene reserve 34. Delft-West inzet t.b.v. armoedebestrijding - onttrekking algemene reserve 41. Vrijval bestemmingsreserve beleid & uitvoering - storting algemene reserve Reserve Beleid & uitvoering

229,00030,000153,00048,000

2025 baten

881,000 30,000153,0009,000

200,000106,000 1,055,000 1,204,000

3,360,787 360,787

saldo

lasten

2026 baten

saldo

lasten

2027 baten

saldo

lasten

2028 baten

saldo

1,110,000 48,0009,000 200,000 106,0001,055,000 2,156,787 360,787 100,0003,000,000 9,00040,0001,055,000-

671,000

-

671,000-

672,000-

-

672,000

765,600

-

765,600-

667,00030,000 34,000-

672,000-

672,000

765,600

-

-

-

-

-

-

-

-

-

667,000 30,00034,000

765,600-

6. Energietransitie - herfasering middelen - storting reserve beleid & uitvoering 20. Subsidieregeling energiekostenregeling cultuur - onttrekking reserve beleid & uitvoering 23. Correctie Kadernota 2026 - Oekraïne - storting reserve beleid en uitvoering 27. Vrijval Teding van Berkhoutlaan - onttrekking reserve beleid & uitvoering 35. Planontwikkeling Staalweg 1 - onttrekking reserve beleid & uitvoering 41. Vrijval bestemmingsreserve beleid & uitvoering - storting algemene reserve

9,000 40,000 1,055,000 6,270,000 6,270,000

-

6,270,0006,270,000-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

6. Energietransitie - herfasering middelen - onttrekking reserve Stad

-

331,167 331,167

331,167 331,167

-

-

-

-

-

-

-

-

-

200,000200,000-

-

200,000 200,000

-

-

-

-

-

-

-

-

-

17. Terugdraaien onttrekking verwacht negatief resultaat uit reserve DUVO

31,466 31,466

-

31,46631,466-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

18. Bijdrage bestrijdingsmaatregelen geluidsoverlast - onttrekking reserve VAK Reserve Maatschappelijke voorzieningen 19. Onderzoekskosten IHP Zorg/Welzijn - onttrekking reseve maatschappelijke voorzieningen

15,000 15,000

-

15,00015,000-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Reserve Cultureel erfgoed

100,000 100,000

-

100,000100,000-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

21. Subsidieregeling Joods Erfgoed - onttrekking reserve cultureel erfgoed

325,485325,485-

-

325,485 325,485

-

-

-

-

-

-

-

-

-

24. Herfasering afwikkeling project HNK van 2025 naar 2026-2028 - verminderde onttrekking reserve gemeentelijke huisvesting

1,460,000379,0001,081,000-

1,460,000379,0001,081,000-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

125,000 125,000

-

125,000125,000-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

153,000153,000-

6,947,000 153,0007,100,000

7,100,000 7,100,000

-

-

-

-

-

-

-

-

-

7,100,000 7,100,000

-

7,100,0007,100,000-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

2,418,027 2,418,027

2,418,027 2,418,027

-

671,000 671,000

671,000 671,000

-

672,000672,000-

672,000672,000-

-

765,600 765,600

765,600 765,600

12,477,981

12,477,981

-

671,000

671,000

-

672,000-

672,000-

-

765,600

765,600

-

Reserve Stad

Reserve Degeneratievergoeding

100,000 3,000,000

16. Omzetten storting voorziening in storting reserve degeneratievoorziening Reserve DUVO

Reserve VAK

Reserve Gemeentelijke huisvesting

Reserve MO/BW/Beg 25. Onttrekking corrigeren in terugdraaien dotatie reserve MO/BW/Beg 25. Onttrekking corrigeren in terugdraaien dotatie reserve MO/BW/Beg Reserve Openbare ruimte 37. Uitbreiding formatie stadbeheer en realisatie - onttrekking reserve openbare ruimte Reserve dekking kapitaallasten 5. Actualisatie investeringen - verlaging onttrekking dekking reserve dekking kapitaallasten 26. Dekking kapitaallasten uitbreiding riolering Reserve Kostenverhaal bovenwijkse voorzieningen 26. Dekking kapitaallasten uitbreiding riolering SLUITREKENING KAPITAALDIENST Sluitrekening reserves Totaal Formulier: wijziging op de Investerings- en financieringsstaat 21 November 2025

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/16270837/2