02e Raad .- .-2025 ARB2
Tekst van het document
Gemeente Delft
Mjr begrotingswijziging 2025 - 2028 --- Raad --Programma/toelichting
lasten
Duurzame stad
2025 baten
saldo
lasten
2026 baten
saldo
lasten
2027 baten
saldo
lasten
2028 baten
saldo
13.308 13.308
-
13.30813.308-
13.230 13.230
-
13.23013.230-
13.170 13.170
-
13.17013.170-
13.170 13.170
-
3. Afboeking stelpost tbv exta toegekende indexatie subsidies
13.17013.170-
7. Overhevelen budget fietsparkeren
161.000161.000-
52.84052.840-
108.160 108.160
161.000161.000-
52.84052.840-
108.160 108.160
161.000161.000-
52.84052.840-
108.160 108.160
161.000161.000-
52.84052.840-
108.160 108.160
4.019.359 572.610 1.5513.000.000 352.500 95.800
3.925.110 572.610
94.2491.551 95.800-
1.551-
-
1.551 1.551
1.551-
-
1.551 1.551
1.551-
-
1.551 1.551
693.844 1.551 390.293 302.000
692.293
1.5511.551-
129.051 1.551
127.500
1.551 1.551
-
127.500
1.5511.551-
1.551 1.551
127.500
1.5511.551-
-
9. Grex Nieuw Delft 23. A20 - versterking van de lokale integrale aanpak radicalisering 24. A21 - aanvullende gezagmiddelen binnen PmG
1.5511.551-
2. WMO 3. Afboeking stelpost tbv exta toegekende indexatie subsidies 14. Budget overhevelen GGD
413.395350.000 543.395220.000-
350.000 350.000
763.395 543.395 220.000
442.175350.000 540.175252.000-
350.000 350.000
792.175 540.175 252.000
439.759350.000 537.759252.000-
350.000 350.000
789.759 537.759 252.000
439.759350.000 537.759252.000-
350.000 350.000
789.759 537.759 252.000
648.595 457.148 58.000 220.000 3.86718.40095.80031.514
62.087
586.508457.1485.160220.00095.800 -
740.239 454.439 58.000 252.000 5.80018.400-
28.640
711.599454.4395.160252.000-
756.607 452.407 58.000 252.000 5.800-
47.040
709.567452.4075.160252.000-
756.607 452.407 58.000 252.000 5.800-
47.040
3. Afboeking stelpost tbv exta toegekende indexatie subsidies 7. Overhevelen budget fietsparkeren 14. Budget overhevelen GGD 19. Correctie inzet bestaande middelen cofinanciering Buurtfabriek 20. Herinrichting budgetten museum Prinsenhof 21. Correctie budget subsidies gezond en wel 25. Impuls jongeren en talent cultuurregio's
709.567452.4075.160252.000-
1. Werk & inkomen 3. Afboeking stelpost tbv exta toegekende indexatie subsidies 4. BUIG begrotingswijzigng als gevolg van indexatie 10. Correctie inkomsten werk en inkomen
5.368.001 250.000 64.581 5.183.420 130.000-
5.303.420 250.000
64.58164.581-
5.367.618 250.000 64.198 5.183.420 130.000-
5.303.420 250.000
64.19864.198-
5.367.331 250.000 63.911 5.183.420 130.000-
5.303.420 250.000
63.91163.911-
5.367.331 250.000 63.911 5.183.420 130.000-
5.303.420 250.000
311.861 8.358 205.803 103.000 5.300-
5.300-
317.1618.358205.803103.000-
311.811 8.308 205.803 103.000 5.300-
5.300-
317.1118.308205.803103.000-
311.774 8.271 205.803 103.000 5.300-
5.300-
317.0748.271205.803103.000-
311.774 8.271 205.803 103.000 5.300-
5.300-
3. Afboeking stelpost tbv exta toegekende indexatie subsidies 5. Formatie VVSD naar BBO 7. Overhevelen budget fietsparkeren 9. Actualisatie budgetten economie en vastgoed
154.777 216.777 62.000-
-
154.777216.77762.000
154.777 216.777 62.000-
-
154.777216.77762.000
154.777 216.777 62.000-
-
154.777216.77762.000
154.777 216.777 62.000-
-
8. Budgetten overboeken Bestuur/HR 12. Wijziging bestuur
154.777216.77762.000
279.230400.000120.770
539.520
818.750 400.000 418.750
279.230400.000120.770
232.020
511.250 400.000 111.250
279.230400.000120.770
120.770
400.000 400.000 -
279.230400.000120.770
120.770
400.000 400.000 -
473.122205.803216.7773.197
931.292-
521.133205.803216.7773.197
671.803-
632.383205.803216.7773.197
671.803-
671.803-
213.000-
213.000-
213.000-
39.420205.803 216.777 62.000400.000-
632.383205.803216.7773.197
111.250 213.000-
150.670205.803 216.777 62.000400.000111.250-
213.000-
213.000-
39.420205.803 216.777 62.000400.000-
5.311.637
5.311.637
-
5.091.287
5.091.287
-
5.091.287
5.091.287
-
Bereikbare stad
Goed wonen 6. Openen grex Laga 11. Grex Nieuw Delft 17. Regeling huisvesting aandachtsgroepen Korvezeestraat 18. PZH inzake Woonbron spoorzone veld 6 21. Correctie budget sbsidies gezond en wel Schone en veilige stad
Gezonde en sociale stad
Samenleven, onderwijs en cultuur
Werk en inkomen
Economie en vastgoed
Stad en bestuur
Financiën 13. Correctie medegebruik stadskantoor 15. Correctie bijdrage RBG 16. Samen Werken Met Informatie Overhead 5. Formatie VVSD naar BBO 8. Budgetten overboeken Bestuur/HR 12. Wijziging bestuur 13. Correctie medegebruik stadskantoor 16. Samen Werken Met Informatie 22. Aanpassing begroting GRB Totaal
3.000.000 352.500
390.293 302.000
52.840 3.86718.40031.514
5.183.420 130.000-
5.300-
120.770 418.750
418.750 472.489-
472.489-
458.170205.803 216.777 62.000400.000418.750-
9.882.998
9.882.998
-
58.803400.000-
1.551-
Formulier: wijziging op Programma's 15 september 2025
https://gemeentedelft.sharepoint.com/sites/delft-financien/Nog uit te zoeken tbv nm/Advies/Medewerkers(1)/A_Kole/ARB/2025/ARB2/02e Raad _.-_.-2025 ARB2
52.840 5.80018.400-
5.183.420 130.000-
5.300-
120.770 111.250
58.803400.000-
1.551-
52.840 5.800-
5.183.420 130.000-
5.300-
120.770
58.803400.000-
1.551-
52.840 5.800-
5.183.420 130.000-
63.91163.911317.0748.271205.803103.000-
5.300-
120.770
58.803400.000-