CConstaterende datDelft
Koppel je AI →
Document · PDF

02e Raad .- .-2025 ARB2

Raadsvergadering 13 november 2025, gemeente DelftBij agendapunt: Raadsvoorstel Vaststellen Najaarsrapportage 2025 (2539516)1.005 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Gemeente Delft

Mjr begrotingswijziging 2025 - 2028 --- Raad --Programma/toelichting

lasten

Duurzame stad

2025 baten

saldo

lasten

2026 baten

saldo

lasten

2027 baten

saldo

lasten

2028 baten

saldo

13.308 13.308

-

13.30813.308-

13.230 13.230

-

13.23013.230-

13.170 13.170

-

13.17013.170-

13.170 13.170

-

3. Afboeking stelpost tbv exta toegekende indexatie subsidies

13.17013.170-

7. Overhevelen budget fietsparkeren

161.000161.000-

52.84052.840-

108.160 108.160

161.000161.000-

52.84052.840-

108.160 108.160

161.000161.000-

52.84052.840-

108.160 108.160

161.000161.000-

52.84052.840-

108.160 108.160

4.019.359 572.610 1.5513.000.000 352.500 95.800

3.925.110 572.610

94.2491.551 95.800-

1.551-

-

1.551 1.551

1.551-

-

1.551 1.551

1.551-

-

1.551 1.551

693.844 1.551 390.293 302.000

692.293

1.5511.551-

129.051 1.551

127.500

1.551 1.551

-

127.500

1.5511.551-

1.551 1.551

127.500

1.5511.551-

-

9. Grex Nieuw Delft 23. A20 - versterking van de lokale integrale aanpak radicalisering 24. A21 - aanvullende gezagmiddelen binnen PmG

1.5511.551-

2. WMO 3. Afboeking stelpost tbv exta toegekende indexatie subsidies 14. Budget overhevelen GGD

413.395350.000 543.395220.000-

350.000 350.000

763.395 543.395 220.000

442.175350.000 540.175252.000-

350.000 350.000

792.175 540.175 252.000

439.759350.000 537.759252.000-

350.000 350.000

789.759 537.759 252.000

439.759350.000 537.759252.000-

350.000 350.000

789.759 537.759 252.000

648.595 457.148 58.000 220.000 3.86718.40095.80031.514

62.087

586.508457.1485.160220.00095.800 -

740.239 454.439 58.000 252.000 5.80018.400-

28.640

711.599454.4395.160252.000-

756.607 452.407 58.000 252.000 5.800-

47.040

709.567452.4075.160252.000-

756.607 452.407 58.000 252.000 5.800-

47.040

3. Afboeking stelpost tbv exta toegekende indexatie subsidies 7. Overhevelen budget fietsparkeren 14. Budget overhevelen GGD 19. Correctie inzet bestaande middelen cofinanciering Buurtfabriek 20. Herinrichting budgetten museum Prinsenhof 21. Correctie budget subsidies gezond en wel 25. Impuls jongeren en talent cultuurregio's

709.567452.4075.160252.000-

1. Werk & inkomen 3. Afboeking stelpost tbv exta toegekende indexatie subsidies 4. BUIG begrotingswijzigng als gevolg van indexatie 10. Correctie inkomsten werk en inkomen

5.368.001 250.000 64.581 5.183.420 130.000-

5.303.420 250.000

64.58164.581-

5.367.618 250.000 64.198 5.183.420 130.000-

5.303.420 250.000

64.19864.198-

5.367.331 250.000 63.911 5.183.420 130.000-

5.303.420 250.000

63.91163.911-

5.367.331 250.000 63.911 5.183.420 130.000-

5.303.420 250.000

311.861 8.358 205.803 103.000 5.300-

5.300-

317.1618.358205.803103.000-

311.811 8.308 205.803 103.000 5.300-

5.300-

317.1118.308205.803103.000-

311.774 8.271 205.803 103.000 5.300-

5.300-

317.0748.271205.803103.000-

311.774 8.271 205.803 103.000 5.300-

5.300-

3. Afboeking stelpost tbv exta toegekende indexatie subsidies 5. Formatie VVSD naar BBO 7. Overhevelen budget fietsparkeren 9. Actualisatie budgetten economie en vastgoed

154.777 216.777 62.000-

-

154.777216.77762.000

154.777 216.777 62.000-

-

154.777216.77762.000

154.777 216.777 62.000-

-

154.777216.77762.000

154.777 216.777 62.000-

-

8. Budgetten overboeken Bestuur/HR 12. Wijziging bestuur

154.777216.77762.000

279.230400.000120.770

539.520

818.750 400.000 418.750

279.230400.000120.770

232.020

511.250 400.000 111.250

279.230400.000120.770

120.770

400.000 400.000 -

279.230400.000120.770

120.770

400.000 400.000 -

473.122205.803216.7773.197

931.292-

521.133205.803216.7773.197

671.803-

632.383205.803216.7773.197

671.803-

671.803-

213.000-

213.000-

213.000-

39.420205.803 216.777 62.000400.000-

632.383205.803216.7773.197

111.250 213.000-

150.670205.803 216.777 62.000400.000111.250-

213.000-

213.000-

39.420205.803 216.777 62.000400.000-

5.311.637

5.311.637

-

5.091.287

5.091.287

-

5.091.287

5.091.287

-

Bereikbare stad

Goed wonen 6. Openen grex Laga 11. Grex Nieuw Delft 17. Regeling huisvesting aandachtsgroepen Korvezeestraat 18. PZH inzake Woonbron spoorzone veld 6 21. Correctie budget sbsidies gezond en wel Schone en veilige stad

Gezonde en sociale stad

Samenleven, onderwijs en cultuur

Werk en inkomen

Economie en vastgoed

Stad en bestuur

Financiën 13. Correctie medegebruik stadskantoor 15. Correctie bijdrage RBG 16. Samen Werken Met Informatie Overhead 5. Formatie VVSD naar BBO 8. Budgetten overboeken Bestuur/HR 12. Wijziging bestuur 13. Correctie medegebruik stadskantoor 16. Samen Werken Met Informatie 22. Aanpassing begroting GRB Totaal

3.000.000 352.500

390.293 302.000

52.840 3.86718.40031.514

5.183.420 130.000-

5.300-

120.770 418.750

418.750 472.489-

472.489-

458.170205.803 216.777 62.000400.000418.750-

9.882.998

9.882.998

-

58.803400.000-

1.551-

Formulier: wijziging op Programma's 15 september 2025

https://gemeentedelft.sharepoint.com/sites/delft-financien/Nog uit te zoeken tbv nm/Advies/Medewerkers(1)/A_Kole/ARB/2025/ARB2/02e Raad _.-_.-2025 ARB2

52.840 5.80018.400-

5.183.420 130.000-

5.300-

120.770 111.250

58.803400.000-

1.551-

52.840 5.800-

5.183.420 130.000-

5.300-

120.770

58.803400.000-

1.551-

52.840 5.800-

5.183.420 130.000-

63.91163.911317.0748.271205.803103.000-

5.300-

120.770

58.803400.000-

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/16020245/1