CConstaterende datDe Wolden
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 1 ontwerp ontsluitingsweg t-splitsing

Besluitvormende vergadering: “D’r op an” 28 mei 2026, gemeente De WoldenBij agendapunt: Zuidelijke ontsluitingsweg Ruinerwold6.440 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

2.04

P P

P

uitg

ezo

nde

rd

P

P

P

P

Asfalt rood

Markering, onderbroken streep 1,00-1,00 m, streepbreedte 0,10 m

1.96 1.93

1.80

0.5

Opsluitband 100x200 mm, stellen op specie met steunrug

P

1.96

OB 10x20

RWS band 110/220x250 mm, stellen op specie met steunrug

RWS P

Bochtbescherming d.m.v. schampblok beton +0,20m pvc ∅315mm

Duiker inclusief b.o.b. in meters NAP, materiaal en afmeting, bij uiteinden voorzien van talud uitstroompunt

P

P

Markering, driehoek 0,50x0,50 m

1.90 1.91

1.39

P

1.38

P

1.68

1-3 (0,10)

0

0 OB 10x2

1.36

2.02

P

1.53

Markering, onderbroken streep 0,30-2,70 m, streepbreedte 0,10 m

1.93 P

1.37

P

1.57 1.47 1.57

1-1 (0.10)

1.88

P

0.32

1.39

1.92

P

1.31

1.42

P

1.48

Markering, onderbroken streep 2,70-0,30 m, streepbreedte 0,10 m

P

0.22

P

1.43

2.05

1.93

1.93Asfalt zwart

Schaal 1:200 1.38

1.96

1.78

SITUATIE 2 VAN 5

1.41

P

1.44

1.52

2.09

1.52

1.28

2,70-0,30 (0,10)

OB 10x2

1.55 1.51

1.27

1.61

P

1.93

P

1.45

P

1.54

n

M 675

0.26

1.53

P

eide w r 1.67te Wes

+1.56

P

1.50 1.48 1.58

As rijbaan 1.98 2.08

P

1.59 1.55

1.64

1.96

P

P

1.55 1.59 1.59

P

0.18 P

1.52 1.48

Inzaaien / grondwerk

1.55

P

1.58

1.68

1.46

1.59

BETON

Rijbaanverbreding berm, opbouw: · 120 mm grasbetontegels 600x400 mm · 300 mm zand

2.02

2.5%

+1.56

2.05

g

1.69

P

1.92

Aansluiten op bestaande inrichting d.m.v. getrapte aansluiting.

+1.66

Stamdiameter: 50cm Kruinprojectie: 12m

1.78 0.73

2.02

1.78

7.60

Betonverharding, in situ

1.99

P

1.14

1.90

P

1.56

1.64

1.84

1.91

0.71

M 925

P

0 5.0

1.63

P

1.59

1.89

P P

0.13 1.17

P

0.81 0.94 1.45

1.76

kwe Ker

1.59 1.56

1.67

1.80

1.54

1.86

0.80

P

1.60

P

1.09

1.41

1.85

0.80

P

1.72

1.63 1.64

1.79

1.57

1.68

Beton 30X30 Grijs

1.43 1.35

Molgoot, opbouw: · 80 mm betonstraatstenen, keiformaat, grijs, 5-strek · ca. 60 mm straatlaag · 250 mm hydraulisch menggranulaat · 500 mm zand voor zandbed

1.88 1.80

2.01

1.67

P

1.65

1.73

1.67

P

P

1.62 1.63

1.68

1.58

R1

1.96 0.77 0.80

P

1.59

1.67

P

1.72

P

1.60

1.64

1.64

P

1.56

1.67

1.72

0.90

Stamdiameter: 40cm Kruinprojectie: 12m

1.97

P 1.63

1.16

1.72

1.77

1.78

R15.00

0.74 0.78

P

1.50 0.58 P 0.66 1.47 1.52

P

P

P

1.67

1.66

1.71

1.57

1.87 1.66

P 0.77 0.82

E 2050

Stamdiameter: 30cm Kruinprojectie: 7m

P

P

Betonverharding, creteprint, dikformaat halfsteensverband patroon

1.87

P 1.79

P

1.62

1.70 1.73

Klinker Beton Rood

P

1.69 P1.75 P

1.61

1.55 1.62

0.67 0.70 1.58

Stamdiameter: 30cm Kruinprojectie: 8m

1.90

P

1.58

P

1.64

1.70

1.65

Beton Grijs Halfsteens

1.79 1.68

1.68

Stamdiameter: 25cm Kruinprojectie: 6m

P

P

1.61

1.59 1.56 Klinker

P

1.65

P 0.43 1.16

0.28

P P

Herplanten bomen, nieuwe locatie nader te bepalen.

1.11

1.74

1.70 1.54

1.14

1.12

P

1.86 1.72 0.74

P

P

1.74

1.54

1.61

0.51 1.19

P

0.46

1.44

1.66

1.56 1.66

1.56 B 1.63 O

1.60

1.46

1.54

0 10x2

P

1.56

0.78 1.47

P

1.61

1.67

P

w

ter s e W 1.69

0.40 P 1.15

1.60

+1.60

1.55

P

1.61

2.02 vb

P

1.60

1.13

Stamdiameter: 40cm Kruinprojectie: 10m

0.83

P

P

1.68

1.69

1.63 1.62

1.62 1.63

1.61

E 2047

P

Stamdiameter: 40cm Kruinprojectie: 12m

2.01

1.84

1.72

1.63

1.75

1.62

1.53

P

1.62

1.62

1.66

n1.69 eide 1.60 1.56 1.57

0.44 P

Stamdiameter: 30cm Kruinprojectie: 8m

P

1.64 1.66

1.66 1.61

1.57 1.58 1.59

P

1.63

1.65

1.60

2.00

1.78

P

1.69 1.69

1.62

P

BR

1.55 1.55

P

1.13

P

1.81

1.72

1.71

1.57

1.68 1.63 1.65

1.56 1.50

+1.66

KUNSTSTOF

1.68

1.74 P

P

1.76

1.62

1.651.64 1.65

1.68 1.67

1.67

1.67

1.56

2.01

1.78

1.88

R1.00

1.88

1.86

1.90

1.96

1.72

P

P

1.64 1.65

1.60

E 2152

P

P

P

1.62 1.70

P

1.56

1.63 1.62 1.61 1.59 HOUT 1.61

1.62

1.95 1.91

1.62

0.45 P 1.08

Stamdiameter: 30cm Kruinprojectie: 8m

1.59

1.80

1.83

Asfalt zwart

Asfaltverharding, opbouw: · 40 mm AC 16 surf DL-B (deklaag) · 40 mm AC 16 bind TL-C (tussenlaag) · 80 mm AC 22 base OL-C (onderlaag) · 250 mm hydraulisch menggranulaat · 500 mm zand voor zandbed Inrit, opbouw: · 80 mm betonstraatstenen, keiformaat, grijs, elleboogverband · 50 mm straatlaag · 500 mm zand voor zandbed

1.90

Klinker Beton Grijs

HOUT

H klinker Beton Grijs Halfsteens

1.66 1.64

1.74

NIEUWE SITUATIE

1.83 1.86

P

P1.71

1.69 1.62 1.61 1.57 1.58 1.69

+1.55

P

1.66 1.65 1.66 1.62 1.66 1.60 1.63 1.61 1.60 1.61

1.93 1.93 1.94

RP8.0 0

P

P

P 1.69

P

1.67

68

1.56

1.63 1.61

1.68

1.57 +1.72

P

P

P

1.60 1.63 1.64

1.60

1.54 1.52 1.56 1.52 1.54

1.14

P 1.58 1.47

1.55

1.61

1.64

1.73

1.66 +1.66

1.67 1.66

1.75 1.68

R1.0 0

P

H klinker Beton Zwart

P

1.66

1.67 1.65 1.67 1.68 P 1.64 1.64

1.68 P

1.70

H klinker Beton Grijs Halfsteens

5 meter zone rondom trafo 1.90

1.86

1.89

Hoogte maaiveld in meters t.o.v. NAP (bron: inmeting)

Stamdiameter: 40cm Kruinprojectie: 10m

1.85

1.90

1.91

1.68

1.83

1.73

1.86

2.00

P

P

1.69

1.78

P

1.61 1.63 P P

1.621.61

1.63

1.62

Stamdiameter: 30cm Kruinprojectie: 8m

1.59

1.59

P

Aansluiten op bestaande inrichting d.m.v. getrapte aansluiting.

P 1.59 1.56 1.58

1.64

P

1.18

0.48 P 1.07

0.45

1.80 1.73

P

P

1.58 1.58

P

1.66

P

1.52

P

1.59 +1.59 1.54 1.56

+1.60

P

1 OB

1.70

1.63 1.79

1.71

1.88 1.66 1.64

0.53 P

P

0.50 1.15

R8.00 R1.00

1.771.79 1.75

P

1.64 P 1.60

1.60

P

P

P

1.51 1.42

0x20

1.68

P

P

P

2145

1.65 1.64

Stamdiameter: 30cm Kruinprojectie: 7m

1.56

1.54

P

1.67

H klinker Beton Grijs Halfsteens

1.48 1.47

R1.001.88

1.88

0.76 0.74

1.85

1.85

P

1.68 1.66 P 1.66

1.58

E 2083 1.54

P

1.58 1.56 1.55

1.68 +1.68

1.55

1.78

1.69

1.99

1.94

P

P

Klinker Beton Grijs Halfsteens

1.62

1.68

Boom (bron: inmeting)

R15.00

1.66

1.79

P

1.86 1.82

R12. 00

Aansluiten op bestaande inrichting P d.m.v. getrapte aansluiting.

0.51 P

Stamdiameter: 40cm Kruinprojectie: 9m

P

P

1.65

+1.57

P 1.69

1.68

1.55

1.55 1.57

1.66 1.57

P

P

P

P Asfalt zwart

P

1.72

Klinker Beton Grijs Halfsteens

1.65

1.62

1.74

1.62 1.58 1.57

1.66

Verharding

rood

1.201.71 1.34

1.79

Watergang Stamdiameter: 40cm Kruinprojectie: 9m

1.86 1.88 Asfalt

1.70 1.201.66 1.21 1.58 1.56 1.83 1.80 1.63

1.22

Stamdiameter: 40cm Kruinprojectie: 11m

1.72

1.80

P

E 2084

1.68

P

1.61

P

1.65

P

P

P

en

P

P

1.57 1.56 1.631.57

1.64

P

1.59 1.57

1.82 1.74 1.20

1.771.581.20 1.28 1.79

P

0.43 P 1.16

1.57 1.55 1.55 1.56

P

Stamdiameter: 40cm Kruinprojectie: 9m

1.57

Wes

P

0.50

1.53 1.56

n eide w r te

0.52 1.13

1.55 1.51

E 2047 1.71

Klinker Beton Rood

1.64 1.53 1.56 1.64 1.53

P 1.63

1.58

1.66 1.58

P 1.64

P

P

id rwe

1.65

1.66

P

1.62

1.65

P

1.74 0.54

STAAL

1.84 1.84 1.96

Bebouwing met huisnummer

10

1.95

P

1.55 1.63

P

Aansluiten op bestaande inrichting d.m.v. getrapte aansluiting.

P

P

te Wes

P

1.62 1.59 1.69

1.62

1.56

1.56

1.57 1.60

P

P

P

1.58

1.85 1.81 1.90 1.90 P

E 2085

Kadastrale perceelsgrens (indicatieve weergave) (bron: digitale kadastrale kaart PDOK)

P

Stamdiameter: 40cm Kruinprojectie: 8m

P

1.71

P

2

Geometrie (bron: inmeting)

1.52

P

1.61

1.56

1.55

1.64 P

P

P

P

P

5-27

P

P

1.71 1.89

Geometrie (bron: BGT)

1.61

1.80 P

P

1.61

Klinker Beton Grijs

P

R

P

P

1.70

1.69

BESTAANDE SITUATIE 1.53

1.52 P

P

P

P R

P

1.89 2.00

1.69

Klinker Beton Rood

P

P

1.61 1.57 1.52 1.55 1.55 1.55

1.97

g

P

P

1.57

1.66

1.69

P

P

P

2.01

P

1.60

0.59

1.58

1.56

vb 1.54 P1.64

e

terw s e W

1.55 1.571.61

1.62 1.60 1.56

1.54

Klinker Beton Grijs

P

1.58

1.66

P

P

P

1.64 P

1.60

1.63 1.60

1.59

n ide1.88

1.61

P

P

P

1.57

1.69 1.66

1.61 P 1.55 1.57

P

P

P

29

P

kwe Ker

P

P

P

P

P

LEGENDA

E 2051 P

1.48

0 5.0

P

P

1.68

1.66

1.56

1.37

1.84 0.58

R1

P

1.591.59

P

P

1.68 P

P

P

Stamdiameter: 20cm Kruinprojectie: 6m

P

P

Straatkolk

1.16

0.42 1.30

P

Hoogte maaiveld in meters t.o.v. NAP

+0.48 P P

P

Perceelsgrens

P P

P

P

P

ALGEMEEN

1.50

P

P

P

1.39

P

Toekomstige situatie (indicatieve weergave) 1.32

P

Systeemgrens

P

P

1.38 1.23

P

P P

P P

P

P

P

1.46 1.46 P

1.37 P

P

P

1.08

0.32

1.34 1.25

P P

1.22

P

P P

P

P

P

P

P

P P

P

DP-1 P

P

Woonp

laats

P

P

P

P

P

P

60

50

P

1.37

ZONE

P

P

P

P

P

RWS

Woonp

laats

ats

P

la Woonp

P P

P

1.33

RWS

P P

P

1.16

1.40

laats Woonp

0

DP-1

P

0

P

OB 10x2

P

6.00

P

P

1.09

P P

OB 10x2

P

0.39

P

1.21

P

P

1.18

P

P

7.00

P

P

M 1436

P

P

P

P

OPMERKINGEN -

Maten in meters en materiaalmaten in millimeters, tenzij anders aangegeven. Hoogtemaatvoering in meters t.o.v. NAP, tenzij anders aangegeven. Hoeken in graden. Coördinaten in meters t.o.v. Rijksdriehoeksstelsel.

P P

P

P

P

0

P

2.5%

4

6

8m

Schaal 1:200

P

P

2

P P P

P

1.16

P

P

0.07

P

P

P

1.08

1.33

P

+0,60m 0mm

+0,60m pvc ∅2 0

P

P

Schaal 1:10.000 1.42

0.60 0.34

P

P

0)

1-3 (0.1

P

P

0)

P

P

1.41

1-3 (0.1

1.16

P

P

1.38

P

+1.41

1.23

Aard der wijziging

1.0 1.1 -

Eerste uitgave Ontwerp bijgewerkt en tekeningen verder uitgewerkt. . .

Datum

Get.

Gec.

Vrij.

08-12-2025 15-01-2026 . .

PDI PVD . .

KBJ . . .

KBJ . . .

Amsterdam - Assen - Deventer Eindhoven - Enschede - Leeuwarden

P

+1.41

Situatie 3 van 5

Wijz.

Situatie 1 van 5

+1.49

P

P P

PDOK Kaart https://www.pdok.nl/diensten

Tauw bv is gevestigd in

P

Situatie 1 van 5

+1.45

+0.89+0.89 +0.92

P

P

a

dA

Wol

P

1.17

P

P

OVERZICHT

P

P

P

Aa

1.44

1.12

1.33

ld Wo

P

1.38 P

P

0.10 0.30 0.96 1.25

P

Situatie 5 van 5

P

Pm ,40 +0 mm m 200 ,40 ∅ +0 pvc

P

P

1.36 P

P

20m

0.58 0.02

P

1.24

+0,

Situatie 4 van 5

P

P

P

P

1:3

P P

P

1.43 1.41

Situatie 3 van 5

P

1.34

0.14

P

P

m

1:3

0.03

Situatie 2 van 5

Situatie 1 van 5

P

P

P

P 1.36

pvc

15m ∅3

P

P

1.40 1.32

1.27 0.98

en

P

P 1.29

weid

1.22

1.32

P

P

P

0.50

ker

0.06 0.30 0.88 1.19

1.33 P

0.59

P

P

+1.35

aand Heuil

1.16 0.84 0.33 -0.02

de Ak

P

P +1.43

P

P

P

P 1.27 +1.35

M 1435

1.10

1.35

P

De Wie

P 1.24

P

te Wes

P

1.38

Ruinerwold

P

g kwe Ker

1.28

m

,20

+0 0.07 0.37 0.87 1.20

P

+0,95m c ∅200mm pv

P

P

0.875m ,9 +00.28

Blijdenstein

1.14

0.41

P

P

P 1.33

Situatie 3 van 5

Rotterdam - Utrecht www.tauw.nl

P

P

P

P

Opdrachtgever

P

Gemeente De Wolden

P

P

P P

Project

0.90

Rondweg Blijdenstein, Ruinerwold Fase: Definitief Ontwerp

1.53

P

P

P 0.29

1.40

5

7.00

Nieuwe situatie

1.31

7.00

P

P

Onderdeel 4

1.00

P

1.47

P

P

1.17

P P

7.12 M 682

P

Schaal

P

SITUATIE 1 VAN 5

Documentnummer 1294357-TE-WEG-DO-0111

P

P

P

P

P

P

P

P

P

Schaal 1:200

Projectnummer

1294357 P

Status Blad

1 van 3

Definitief

1:200

2

P

1.00

1.13 0.38

3

1.24

P

P

P P

Formaat

NLCS_A0_841x1189

C:\AEC\ACCDocs\TAUW BIM360 EU\1294357p - Rondweg Blijdenstein fase 2\Project Files\01-WIP\CAD\DWG\4 DO\1294357-TE-WEG-DO-0111tm0113.dwg

1

P

P

0mm

P P

1.44 P

P

P

0.60 0.34

+0.89+0.85

Kadastrale perceelsgrens (indicatieve weergave) (bron: digitale kadastrale kaart PDOK)

P 1.46

P

P

1.32

Watergang Verharding

7.00

P P

P

Boom (bron: inmeting)

7.00

P

+1.49 +1.41

P

1.08

Situatie 1 van 5

P

+1.41

1.22

+1.45

+0.89+0.89 +0.92

1.23

Situatie 3 van 5

+1.46

+1.37

Bebouwing met huisnummer

10

1.36

P

1.38

Situatie 1 van 5

0.44 1.13 0.84

P

+1.37

P

0) 1-3 (0.1

P

P

1.41

0) 1-3 (0.1

1.16

P

+1.43

P

1.17

P

1.33

Geometrie (bron: BGT) Geometrie (bron: inmeting)

P

1.42

1.12

P

BESTAANDE SITUATIE

P

1.38 P

P

0.10 0.30 0.96 1.25

LEGENDA

P

+0,60m pvc ∅2 0

P

P

Pm ,40 +0 mm 00 m ,40 ∅2 +0 pvc

0.58 0.02

0m

1.36 P

P

2 +0,

P

1.43 1.41

1.24

P

Situatie 3 van 5

P

1.68

Hoogte maaiveld in meters t.o.v. NAP (bron: inmeting)

P

P

P

1.63

P P

5 meter zone rondom trafo P

0.29 1.561.09

P

0.90

P

P

1.53

NIEUWE SITUATIE

P

1.00 7.00

1.40

P

7.12

1.31

1.00

P 1.17

1.32

P

1.22

M 682 1.21

P

P

7.00

P

Asfaltverharding, opbouw: · 40 mm AC 16 surf DL-B (deklaag) · 40 mm AC 16 bind TL-C (tussenlaag) · 80 mm AC 22 base OL-C (onderlaag) · 250 mm hydraulisch menggranulaat · 500 mm zand voor zandbed Inrit, opbouw: · 80 mm betonstraatstenen, keiformaat, grijs, elleboogverband · 50 mm straatlaag · 500 mm zand voor zandbed

P

P

7.00

1.31

P

1.00

P

0.29

1.47

5.00

1.13 0.38

P

1.24

1.00

P

1.14 P

0.38 0.86 1.04

P

P

P P

P

P

Betonverharding, creteprint, dikformaat halfsteensverband patroon

P P

1.11

0.11

Situatie 3 van 5

1.48

P

P

Molgoot, opbouw: · 80 mm betonstraatstenen, keiformaat, grijs, 5-strek · ca. 60 mm straatlaag · 250 mm hydraulisch menggranulaat · 500 mm zand voor zandbed

Situatie 4 van 5

P

0.21

Situatie 3 van 5 P

Situatie 4 van 5

P

1.45

1.11 1.40

P

Betonverharding, in situ

P

P

1.34 P

1.20

Rijbaanverbreding berm, opbouw: · 120 mm grasbetontegels 600x400 mm · 300 mm zand

P

+1.46 +0.93+0.90

1.27

P

1.28

Inzaaien / grondwerk

0)

P

+1.50

1.20

0)

P

+1.42

1-3 (0.1

P

P

1-3 (0.1

0.39 1.361.00

+1.42

As rijbaan

1.17 P

1.15 0.85 0.33

P

P

1.14

2,70-0,30 (0,10)

Markering, onderbroken streep 2,70-0,30 m, streepbreedte 0,10 m

1-1 (0.10)

Markering, onderbroken streep 0,30-2,70 m, streepbreedte 0,10 m

1-3 (0,10)

Markering, onderbroken streep 1,00-1,00 m, streepbreedte 0,10 m

P P

1.29

0.33

1.44

P

1.15 P

1.50

P

0.32

P

+0.79 +1.26 +0.79 +0.79 +0.83

P

1.42 1.36

0.5

P

+1.31

Markering, driehoek 0,50x0,50 m

+1.40

P

P

1.17

P

+1.31

P

Opsluitband 100x200 mm, stellen op specie met steunrug

OB 10x20 P

P

P

RWS band 110/220x250 mm, stellen op specie met steunrug

RWS

P P

1.25

Bochtbescherming d.m.v. schampblok beton

1.24 P

1.17

P

P

+0,20m pvc ∅315mm

1.19

Duiker inclusief b.o.b. in meters NAP, materiaal en afmeting, bij uiteinden voorzien van talud uitstroompunt

P

2.5%

P

1.09

1.49

Straatkolk P

0.41 1.12

M 682

P

1.30 0.34

P

1.46

Hoogte maaiveld in meters t.o.v. NAP

+0.48

P

1.08

P

1.40

0.30

Perceelsgrens

P P

1.38

P

P

+1.48

P 0.28 1.49

ALGEMEEN

P

+0.89+0.89 +0.92

1.22 +1.40

P

+1.49

Toekomstige situatie (indicatieve weergave)

P

P

DP-2

+1.40 P

P

Systeemgrens

1.31

P

P

1:3

P

DP-2

P

1.20

2.5%

1:3

1.23

P P

P

P

P

1.49

P

1.23

1.49

1.05 1.08

0.32

0.40

P

1.38 P

P

1.29

P

P

0.08 1.480.85

1.19 P

P

P

1.07 0.91 0.36

P P

+1.23 P

+0.74 +0.77

1.21

P

P

P

1.23

P 1.18

P

P

P

P

P P

0.37 1.01

P

P

+1.46

+1.37

P

P

P

1.11 0.15

1.36

1:3

1.46

0.44 1.13 0.84

+1.34

1.04 +1.26

+1.43 +0.89+0.85

+1.37

P

+1.26

1.16

1:3 P

1.32

OPMERKINGEN

1.22 P

P

1.08

P

7.00

-

P P

P

7.00 P

P

P

+1.22

1.21

Maten in meters en materiaalmaten in millimeters, tenzij anders aangegeven. Hoogtemaatvoering in meters t.o.v. NAP, tenzij anders aangegeven. Hoeken in graden. Coördinaten in meters t.o.v. Rijksdriehoeksstelsel.

P

P

0

P

+0.71 +0.75

2

4

6

8m

Schaal 1:200

P

1.28 P

P

0.0

P

0

P

0.29 1.561.09

R10

P P

+1.23 P

P

P

P

1.19

5.00

1.31

1.15

0.34

+1.16 +0.36

1.00 7.00

P

+1.28

1.22

P

ker

P

P

+1.13 P

P

Situatie 3 van 5

P P

Situatie 3 van 5

+1.28

P

P

Situatie 4 van 5

P

Situatie 4 van 5

Situatie 2 van 5

Situatie 1 van 5

+1.36

Situatie 3 van 5

en

de Ak

1.10

weid

P

P

P

0.38 0.86 1.04

aand Heuil

De Wie

P

P

P

1.21 1.14

te Wes

+1.23 1.15

1.22

g kwe Ker

1.32

Ruinerwold P

+0.76 +0.79

P

0.36 1.07

+1.22

+1.32

Blijdenstein

P

1.00

P

Situatie 4 van 5

1.28 P

P

P

P +1.20

P

1.07 0.87 0.30

+0.36

Situatie 5 van 5

P

ld Wo

Aa

P +1.18

1.27 1.12

1.19

0)

OVERZICHT

P

Situatie 4 van 5

0.27 1.010.77

1.20

Situatie 5 van 5

Schaal 1:10.000

P

P

1.17

1.15 0.85 0.33

1.24

P

1.28

P

0) 1-3 (0.1

P

1-3 (0.1

0.39 1.361.00

a

dA

Wol

P

1.22

PDOK Kaart https://www.pdok.nl/diensten

P

1.14 Wijz.

Aard der wijziging

1.0 1.1 -

Eerste uitgave Ontwerp bijgewerkt en tekeningen verder uitgewerkt. . .

Datum

Get.

Gec.

Vrij.

08-12-2025 15-01-2026 . .

PDI PVD . .

KBJ . . .

KBJ . . .

P

P

P

P P

+0.79 +1.26 +0.79 +0.79 +0.83

Tauw bv is gevestigd in

P

P

+1.31

1.19 0.491.01

P

+1.40

Amsterdam - Assen - Deventer

P

Eindhoven - Enschede - Leeuwarden

1.19 0.36

+1.31

Rotterdam - Utrecht

P

P

1.20

www.tauw.nl

P 1.09

Opdrachtgever

P

Gemeente De Wolden

P 1.25

Project

1.24 P

P

1.17

P

P

5

1.19

Onderdeel

P

2.5% P

4

Nieuwe situatie P

0.41 1.12

M 682

P

P

Documentnummer 1294357-TE-WEG-DO-0112

P

P

Schaal 1:200

P

SITUATIE 3 VAN 5

SITUATIE 4 VAN 5 Schaal 1:200

P 1.13

3

1.30 0.34

Schaal

+0.38 P +0.38 +1.10

Projectnummer

1294357

Status Blad

2 van 3

Definitief

1:200

2

1.09

Rondweg Blijdenstein, Ruinerwold Fase: Definitief Ontwerp

1.13

Formaat

NLCS_A0_841x1189

C:\AEC\ACCDocs\TAUW BIM360 EU\1294357p - Rondweg Blijdenstein fase 2\Project Files\01-WIP\CAD\DWG\4 DO\1294357-TE-WEG-DO-0111tm0113.dwg

1

P

P

P

0.36

P

0.14

P

M 882 P

P

+0.71 +0.75

LEGENDA

P

P

P

P

1.28

R10

P

P

0 0.0

P

P

BESTAANDE SITUATIE Geometrie (bron: BGT)

P

P

+1.23

P

P

P

P

Geometrie (bron: inmeting)

M 680

P

P

P

P

1.15

P

P

P

P

P

P

Bebouwing met huisnummer

10

P

P

P

+1.16 P

+0.36

+1.28

Watergang

1.22

P P

P

P

+1.13

P

1.10

Kadastrale perceelsgrens (indicatieve weergave) (bron: digitale kadastrale kaart PDOK)

P

P

+1.23

P

+0.76 +0.79

P

0.36 1.07

+1.22

+1.32

P

1.15

0.34

0.20 0.681.23 1.04 0.87 0.21 0.89 0.62

1.04

P

P

1.63

P

P

+1.28

Boom (bron: inmeting)

Blijdenstein

P

P

1.06

P

P

P

1.28 P

P

P

P

+1.20

1.07 0.87 0.30

P

P

NIEUWE SITUATIE

P

P

1.24

1.32 P

P P

P

0.96 0.98

Situatie 5 van 5

Situatie 5 van 5

P

P

P

1.22

1.941.77 2.03 2.06 2.02

Situatie 4 van 5

1.38

P

0.98 0.62 0.17 1.29 0.18 0.57 0.94

P

0.27 1.010.77

Asfaltverharding, opbouw: · 40 mm AC 16 surf DL-B (deklaag) · 40 mm AC 16 bind TL-C (tussenlaag) · 80 mm AC 22 base OL-C (onderlaag) · 250 mm hydraulisch menggranulaat · 500 mm zand voor zandbed Inrit, opbouw: · 80 mm betonstraatstenen, keiformaat, grijs, elleboogverband · 50 mm straatlaag · 500 mm zand voor zandbed

P

1.19

Situatie 4 van 5

P

1.12

1.33

P

P1.34

P P

P

+0.96 +0.99

P 1.60 1.50 P

1.21 0.70 0.85 0.89 0.110.11 0.60

P 0.91 0.84

1.09

1.56

1.26

1.95 1.94 1.94

1.31

+1.48

P

vb

1.62

Rijbaanverbreding berm, opbouw: · 120 mm grasbetontegels 600x400 mm · 300 mm zand P

P

1.71 P

P

1.38 P

1.38

1.67 P

P

1.86 1.94

1.73

1.25

As rijbaan

1.981.981.92 2.00 1.91 1.71 1.87 1.87

P

0.98 0.85

Inzaaien / grondwerk

P

P

P

P

1.48

1.22

1.95 1.94 1.98

P

1.30

P

1.25

0.07 0.75 0.83 0.64 0.541.15 0.01

P

1.61

1.45

Markering, onderbroken streep 2,70-0,30 m, streepbreedte 0,10 m

1-1 (0.10)

Markering, onderbroken streep 0,30-2,70 m, streepbreedte 0,10 m

1-3 (0,10)

Markering, onderbroken streep 1,00-1,00 m, streepbreedte 0,10 m

P

P

1.47

1.50

P

1.30

1.21

1.45

1.54 1-3

1.54

1.75

10)

P

P

1.28

1.69+1.70

1.32

P

1-3

1.38

1.56 1.41

1.31 P

1.70

1.63

10)

P

STAAL

1.91

vb

P

1.69

P

+1.71

2.0

1.70

1.57

P P

P P

1.27

7.0 0

1.87 1.87 Stamdiameter: 20cm Kruinprojectie: 4m

P

2.5

0

Stamdiameter: 30cm Kruinprojectie: 10m

1.56

P 1.80

1.41

1.20 0.73

1.61

+1.89

P

1.49

1.75

1.73

0.35 0.42

1.85 1.88

1.27

1.66

1.82 1.99

1.84

P

P

1.87 1.68M 1.82 715 1.43

1.81

mm

P 1.10

1.51

∅3 1.64

1.60

1.84 1.75

+1.70

1.49 1.87 1.26 0.36 1.36

1.37

+1

1.72

P

P

1.23 1.58 1.20 0.75

1.66

1.76

P

1.62 1.67

1.35

0

2

4

6

8m

P

Schaal 1:200

P

1.42 1.55

1.86 1.84

P

1.77

1.49 +1.86 1.88 +1.86

P

1.59

P

1.69

Maten in meters en materiaalmaten in millimeters, tenzij anders aangegeven. Hoogtemaatvoering in meters t.o.v. NAP, tenzij anders aangegeven. Hoeken in graden. Coördinaten in meters t.o.v. Rijksdriehoeksstelsel.

P

P

-

1.22 1.26

1.49

DP-3

OPMERKINGEN

0.55

1.67

1.80

1.18

1.06 vb

1.58

P 1.75

1.47 0.56

1.84 1.84

1.81

m

1.77 P

1.86

1.99

P

1.80 +1.79

1.71

,05

P

1.90

1.49

1.62

+0.41

P

P

P

1.84

P

0.73 1.20 0.27

P

P

1.70

P

pv c

1.80

P

1.39

P

15

1.85 P

1.80

1.32

1.51 0.55

+1.80

1.86

P

P

1.69

1.80

1.24 1.24

1.26

1.84

P

1.58 0.62 1.86 1.76 1.171.17 0.56

Stamdiameter: 30cm Kruinprojectie: 10m

P

2.0

%

P

+1.80 +1.80

1.85

P

P

Stamdiameter: 20cm Kruinprojectie: 4m

1.34 P

1.42

1.61

1.75

P

P

1.97

1.91

1.78

1.73 1.73

1.88

P

1.70

1.68 0.58 1.21 0.64

Stamdiameter: 30cm Kruinprojectie: 10m

m

P

+1.20 P +1.37

1.73 P

Systeemgrens

0.64 1.21

Stamdiameter: 20cm Kruinprojectie: 10m

1.49

1.73

1.65

P

1.37

1.75

P

1.72

Toekomstige situatie (indicatieve weergave)

1.73 0.68

1.90 1.91

1.79

+1.55

1.57 1.66

1.73

1.30

1.99

1.60

1.44

1.73

1.73

P

Kruinprojectie: Stamdiameter: 20cm 10m Kruinprojectie: 10m

1:3

1.72 1.74

1.71

P

1.70

+0.39 P +1.68

1.92 1.84 1.88

Stamdiameter: 20cm Stamdiameter: 20cm 10m Kruinprojectie: Kruinprojectie: 10m Stamdiameter: 20cm

DP-3

1:3

1.66

ALGEMEEN 1.36

P

1.76

+0.39

1.56

1.55

P

0

P

P

1.64

1.0

1.60

1.57

1.77

1.29

1.70

P

7.0 0

1.73 +1.70

1.73

,05

P

P

1.59 P 1.67

1.89

1.47

1.67

1.59

1.89

1.52

P

0

1.72

Perceelsgrens

P 0.67 1.20

1.92 1.94

5.0

1.60

vb

1.62

P

Hoogte maaiveld in meters t.o.v. NAP

+0.48

1.32 1.67

+1.71

P 1.42

1.70

1.64

7.0 0

P 1.54

0.59 0.62 1.26

P

1.73

+1

1.42

P

+1.80

1.68

0

P

1.28

1.68

1.69

P 1.56

1.20

P

1.0

M 682

0

1.41

0.75

P

1.46

Straatkolk

1.30

P

1.52

P

1.30

1.89

Duiker inclusief b.o.b. in meters NAP, materiaal en afmeting, bij uiteinden voorzien van talud uitstroompunt

P

1.24

1.70

1.73

+0,20m pvc ∅315mm

P

P

1.68

1.57

P

P

P

1.44 P

P

P

P

1.831.72

P

1.30

Bochtbescherming d.m.v. schampblok beton

0.75 1.64

1.73 P

P

1.46 1.25

RWS

1.48

1.93 1.84

P

1.16

RWS band 110/220x250 mm, stellen op specie met steunrug

1.39

1.40

Blijdenstein

0.62 0.08

1.46

1.39

Opsluitband 100x200 mm, stellen op specie met steunrug

OB 10x20

1.53

1.31

P 1.03 0.99

Markering, driehoek 0,50x0,50 m

1.73

1.65

1.75

1.57

1.24

1.76

1.83

0.5

1.36

P +1.19 +1.23

(0.

1.85

1.57

0.97 0.94

P

(0.

1.85

1.54

1.74

1.91

1.97 1.94

1.98

1.74

P

1.69

P

P

0.97 1.00 P 1.00

1.70 P

P

P

P

1.90

P

1.49

2.05

1.95 1.96

1.91

1.89

1.87 1.84 1.71 1.76 1.79 1.09 1.72 1.09 1.96 1.72 1.95 1.62 1.64 1.84 1.88 1.94 1.50 1.92

1.59

1.27

1.16

P

1.73

P

Dikformaat Beton Grijs

P

P

P

P

1.72 1.24 0.10 0.68 1.17 0.98 0.11 0.55 0.80

1.99

P

1.32

P

+1.07 +0.38 +0.38 P +0.38 +1.10

P

P

2,70-0,30 (0,10)

1.56

P

P

P

P 1.13

1.97

P

+1.56

1.03 +1.48

P

P

1.41

P

Betonverharding, in situ

P

1.24 P

1.13

9

1.99

P

P

1.20

Molgoot, opbouw: · 80 mm betonstraatstenen, keiformaat, grijs, 5-strek · ca. 60 mm straatlaag · 250 mm hydraulisch menggranulaat · 500 mm zand voor zandbed

P

P

P

1.91

P

1.19 0.36

1.82

P

P

1.29

Betonverharding, creteprint, dikformaat halfsteensverband patroon

P

1.19

P

2.03 2.03

P

1.31

P

1.93 1.99

+1.42

P

1:3

P

1.04

P

1:3

1.46 1.39

P

0.491.01

Hoogte maaiveld in meters t.o.v. NAP (bron: inmeting)

P

+0.36

1.68

5 meter zone rondom trafo

1.31 +1.18

Verharding

P

+1.36

1.56 0.53 0.53 1.02

1.98

P

1.48

0.45 1.38+1.94 1.49 1.80

1.17

M 951 P

+1.86

P

1.57

1.73

Ruinerwold

1.21

P

P

1.13

1.48 P

g kwe Ker

+1.37

en

0 P

P

Blijdenstein

P

weid

P

Situatie 2 van 5

Situatie 1 van 5

P

P

1.43

1.21 1.18

1.65 1.79

te Wes

1.98 1.86

ker

P

1.58

aand Heuil

1.51 0.50 1.07 0.56 1.80 1.71

de Ak

P

P

1.49

De Wie

1.81 1.78

+1.50 1.47

1.64

P

P

1.55

1.31

+0.41 1.40

0 R50.

1.36

Situatie 3 van 5

P

1.45

1.23 1.41

1.68

1.85

1.85 1.83 1.97

1.53 0.59

P

P

0.34

1.58

P

P

1.26

1.82 1.77

1.24

1.01

0.58

M 1341

Situatie 4 van 5

1.12 P

P

P

1.61

P

P

+1.90

+1.97

Situatie 5 van 5

+1.90 +1.90

P 1.27

P

1.74 1.62 1.84 1.88

2.00

OVERZICHT

1.07 0.63

P

1.52

1.84 1.83

P

Aansluiten op bestaande inrichting d.m.v. getrapte aansluiting.

0.45 1.18 1.48

P

P

P

P

P

P

P

1.30 1.37

1.25 0.41

1.53 0.62

P

1.68

1.86

1.97

P

P

1.27

1.20 P

1.44

1.20

1.79

1.60

Aa

P

1.58 0.64 1.65

1.35

ld Wo

1.22

0.68KUNSTSTOF 1.11

Schaal 1:10.000

a

dA

Wol

Wijz.

Aard der wijziging

1.0 1.1 -

Eerste uitgave Ontwerp bijgewerkt en tekeningen verder uitgewerkt. . .

1.82 1.81

PDOK Kaart https://www.pdok.nl/diensten

Datum

Get.

Gec.

Vrij.

08-12-2025 15-01-2026 . .

PDI PVD . .

KBJ . . .

KBJ . . .

Tauw bv is gevestigd in

P

Amsterdam - Assen - Deventer

P

Eindhoven - Enschede - Leeuwarden

P

Rotterdam - Utrecht

P

1.17

www.tauw.nl

1.80 1.79 P

Opdrachtgever

P

Gemeente De Wolden P

Blijdenstein P

P

Project

1.28 1.67

Onderdeel

Nieuwe situatie 4

P

1.76

5

P

P

Rondweg Blijdenstein, Ruinerwold Fase: Definitief Ontwerp

1.450.74 0.581.07

P

Schaal

P

Projectnummer

Status

1:200

2

P

P

1.81 1.81

SITUATIE 5 VAN 5

Formaat

P

P

Schaal 1:200

Documentnummer 1294357-TE-WEG-DO-0113

3

P

1.23 1.23

P

1.23

1294357

Blad

3 van 3

Definitief

NLCS_A0_841x1189

C:\AEC\ACCDocs\TAUW BIM360 EU\1294357p - Rondweg Blijdenstein fase 2\Project Files\01-WIP\CAD\DWG\4 DO\1294357-TE-WEG-DO-0111tm0113.dwg

1

1.19

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/16934366/1