Bijlage 1 ontwerp ontsluitingsweg t-splitsing
Tekst van het document
2.04
P P
P
uitg
ezo
nde
rd
P
P
P
P
Asfalt rood
Markering, onderbroken streep 1,00-1,00 m, streepbreedte 0,10 m
1.96 1.93
1.80
0.5
Opsluitband 100x200 mm, stellen op specie met steunrug
P
1.96
OB 10x20
RWS band 110/220x250 mm, stellen op specie met steunrug
RWS P
Bochtbescherming d.m.v. schampblok beton +0,20m pvc ∅315mm
Duiker inclusief b.o.b. in meters NAP, materiaal en afmeting, bij uiteinden voorzien van talud uitstroompunt
P
P
Markering, driehoek 0,50x0,50 m
1.90 1.91
1.39
P
1.38
P
1.68
1-3 (0,10)
0
0 OB 10x2
1.36
2.02
P
1.53
Markering, onderbroken streep 0,30-2,70 m, streepbreedte 0,10 m
1.93 P
1.37
P
1.57 1.47 1.57
1-1 (0.10)
1.88
P
0.32
1.39
1.92
P
1.31
1.42
P
1.48
Markering, onderbroken streep 2,70-0,30 m, streepbreedte 0,10 m
P
0.22
P
1.43
2.05
1.93
1.93Asfalt zwart
Schaal 1:200 1.38
1.96
1.78
SITUATIE 2 VAN 5
1.41
P
1.44
1.52
2.09
1.52
1.28
2,70-0,30 (0,10)
OB 10x2
1.55 1.51
1.27
1.61
P
1.93
P
1.45
P
1.54
n
M 675
0.26
1.53
P
eide w r 1.67te Wes
+1.56
P
1.50 1.48 1.58
As rijbaan 1.98 2.08
P
1.59 1.55
1.64
1.96
P
P
1.55 1.59 1.59
P
0.18 P
1.52 1.48
Inzaaien / grondwerk
1.55
P
1.58
1.68
1.46
1.59
BETON
Rijbaanverbreding berm, opbouw: · 120 mm grasbetontegels 600x400 mm · 300 mm zand
2.02
2.5%
+1.56
2.05
g
1.69
P
1.92
Aansluiten op bestaande inrichting d.m.v. getrapte aansluiting.
+1.66
Stamdiameter: 50cm Kruinprojectie: 12m
1.78 0.73
2.02
1.78
7.60
Betonverharding, in situ
1.99
P
1.14
1.90
P
1.56
1.64
1.84
1.91
0.71
M 925
P
0 5.0
1.63
P
1.59
1.89
P P
0.13 1.17
P
0.81 0.94 1.45
1.76
kwe Ker
1.59 1.56
1.67
1.80
1.54
1.86
0.80
P
1.60
P
1.09
1.41
1.85
0.80
P
1.72
1.63 1.64
1.79
1.57
1.68
Beton 30X30 Grijs
1.43 1.35
Molgoot, opbouw: · 80 mm betonstraatstenen, keiformaat, grijs, 5-strek · ca. 60 mm straatlaag · 250 mm hydraulisch menggranulaat · 500 mm zand voor zandbed
1.88 1.80
2.01
1.67
P
1.65
1.73
1.67
P
P
1.62 1.63
1.68
1.58
R1
1.96 0.77 0.80
P
1.59
1.67
P
1.72
P
1.60
1.64
1.64
P
1.56
1.67
1.72
0.90
Stamdiameter: 40cm Kruinprojectie: 12m
1.97
P 1.63
1.16
1.72
1.77
1.78
R15.00
0.74 0.78
P
1.50 0.58 P 0.66 1.47 1.52
P
P
P
1.67
1.66
1.71
1.57
1.87 1.66
P 0.77 0.82
E 2050
Stamdiameter: 30cm Kruinprojectie: 7m
P
P
Betonverharding, creteprint, dikformaat halfsteensverband patroon
1.87
P 1.79
P
1.62
1.70 1.73
Klinker Beton Rood
P
1.69 P1.75 P
1.61
1.55 1.62
0.67 0.70 1.58
Stamdiameter: 30cm Kruinprojectie: 8m
1.90
P
1.58
P
1.64
1.70
1.65
Beton Grijs Halfsteens
1.79 1.68
1.68
Stamdiameter: 25cm Kruinprojectie: 6m
P
P
1.61
1.59 1.56 Klinker
P
1.65
P 0.43 1.16
0.28
P P
Herplanten bomen, nieuwe locatie nader te bepalen.
1.11
1.74
1.70 1.54
1.14
1.12
P
1.86 1.72 0.74
P
P
1.74
1.54
1.61
0.51 1.19
P
0.46
1.44
1.66
1.56 1.66
1.56 B 1.63 O
1.60
1.46
1.54
0 10x2
P
1.56
0.78 1.47
P
1.61
1.67
P
w
ter s e W 1.69
0.40 P 1.15
1.60
+1.60
1.55
P
1.61
2.02 vb
P
1.60
1.13
Stamdiameter: 40cm Kruinprojectie: 10m
0.83
P
P
1.68
1.69
1.63 1.62
1.62 1.63
1.61
E 2047
P
Stamdiameter: 40cm Kruinprojectie: 12m
2.01
1.84
1.72
1.63
1.75
1.62
1.53
P
1.62
1.62
1.66
n1.69 eide 1.60 1.56 1.57
0.44 P
Stamdiameter: 30cm Kruinprojectie: 8m
P
1.64 1.66
1.66 1.61
1.57 1.58 1.59
P
1.63
1.65
1.60
2.00
1.78
P
1.69 1.69
1.62
P
BR
1.55 1.55
P
1.13
P
1.81
1.72
1.71
1.57
1.68 1.63 1.65
1.56 1.50
+1.66
KUNSTSTOF
1.68
1.74 P
P
1.76
1.62
1.651.64 1.65
1.68 1.67
1.67
1.67
1.56
2.01
1.78
1.88
R1.00
1.88
1.86
1.90
1.96
1.72
P
P
1.64 1.65
1.60
E 2152
P
P
P
1.62 1.70
P
1.56
1.63 1.62 1.61 1.59 HOUT 1.61
1.62
1.95 1.91
1.62
0.45 P 1.08
Stamdiameter: 30cm Kruinprojectie: 8m
1.59
1.80
1.83
Asfalt zwart
Asfaltverharding, opbouw: · 40 mm AC 16 surf DL-B (deklaag) · 40 mm AC 16 bind TL-C (tussenlaag) · 80 mm AC 22 base OL-C (onderlaag) · 250 mm hydraulisch menggranulaat · 500 mm zand voor zandbed Inrit, opbouw: · 80 mm betonstraatstenen, keiformaat, grijs, elleboogverband · 50 mm straatlaag · 500 mm zand voor zandbed
1.90
Klinker Beton Grijs
HOUT
H klinker Beton Grijs Halfsteens
1.66 1.64
1.74
NIEUWE SITUATIE
1.83 1.86
P
P1.71
1.69 1.62 1.61 1.57 1.58 1.69
+1.55
P
1.66 1.65 1.66 1.62 1.66 1.60 1.63 1.61 1.60 1.61
1.93 1.93 1.94
RP8.0 0
P
P
P 1.69
P
1.67
68
1.56
1.63 1.61
1.68
1.57 +1.72
P
P
P
1.60 1.63 1.64
1.60
1.54 1.52 1.56 1.52 1.54
1.14
P 1.58 1.47
1.55
1.61
1.64
1.73
1.66 +1.66
1.67 1.66
1.75 1.68
R1.0 0
P
H klinker Beton Zwart
P
1.66
1.67 1.65 1.67 1.68 P 1.64 1.64
1.68 P
1.70
H klinker Beton Grijs Halfsteens
5 meter zone rondom trafo 1.90
1.86
1.89
Hoogte maaiveld in meters t.o.v. NAP (bron: inmeting)
Stamdiameter: 40cm Kruinprojectie: 10m
1.85
1.90
1.91
1.68
1.83
1.73
1.86
2.00
P
P
1.69
1.78
P
1.61 1.63 P P
1.621.61
1.63
1.62
Stamdiameter: 30cm Kruinprojectie: 8m
1.59
1.59
P
Aansluiten op bestaande inrichting d.m.v. getrapte aansluiting.
P 1.59 1.56 1.58
1.64
P
1.18
0.48 P 1.07
0.45
1.80 1.73
P
P
1.58 1.58
P
1.66
P
1.52
P
1.59 +1.59 1.54 1.56
+1.60
P
1 OB
1.70
1.63 1.79
1.71
1.88 1.66 1.64
0.53 P
P
0.50 1.15
R8.00 R1.00
1.771.79 1.75
P
1.64 P 1.60
1.60
P
P
P
1.51 1.42
0x20
1.68
P
P
P
2145
1.65 1.64
Stamdiameter: 30cm Kruinprojectie: 7m
1.56
1.54
P
1.67
H klinker Beton Grijs Halfsteens
1.48 1.47
R1.001.88
1.88
0.76 0.74
1.85
1.85
P
1.68 1.66 P 1.66
1.58
E 2083 1.54
P
1.58 1.56 1.55
1.68 +1.68
1.55
1.78
1.69
1.99
1.94
P
P
Klinker Beton Grijs Halfsteens
1.62
1.68
Boom (bron: inmeting)
R15.00
1.66
1.79
P
1.86 1.82
R12. 00
Aansluiten op bestaande inrichting P d.m.v. getrapte aansluiting.
0.51 P
Stamdiameter: 40cm Kruinprojectie: 9m
P
P
1.65
+1.57
P 1.69
1.68
1.55
1.55 1.57
1.66 1.57
P
P
P
P Asfalt zwart
P
1.72
Klinker Beton Grijs Halfsteens
1.65
1.62
1.74
1.62 1.58 1.57
1.66
Verharding
rood
1.201.71 1.34
1.79
Watergang Stamdiameter: 40cm Kruinprojectie: 9m
1.86 1.88 Asfalt
1.70 1.201.66 1.21 1.58 1.56 1.83 1.80 1.63
1.22
Stamdiameter: 40cm Kruinprojectie: 11m
1.72
1.80
P
E 2084
1.68
P
1.61
P
1.65
P
P
P
en
P
P
1.57 1.56 1.631.57
1.64
P
1.59 1.57
1.82 1.74 1.20
1.771.581.20 1.28 1.79
P
0.43 P 1.16
1.57 1.55 1.55 1.56
P
Stamdiameter: 40cm Kruinprojectie: 9m
1.57
Wes
P
0.50
1.53 1.56
n eide w r te
0.52 1.13
1.55 1.51
E 2047 1.71
Klinker Beton Rood
1.64 1.53 1.56 1.64 1.53
P 1.63
1.58
1.66 1.58
P 1.64
P
P
id rwe
1.65
1.66
P
1.62
1.65
P
1.74 0.54
STAAL
1.84 1.84 1.96
Bebouwing met huisnummer
10
1.95
P
1.55 1.63
P
Aansluiten op bestaande inrichting d.m.v. getrapte aansluiting.
P
P
te Wes
P
1.62 1.59 1.69
1.62
1.56
1.56
1.57 1.60
P
P
P
1.58
1.85 1.81 1.90 1.90 P
E 2085
Kadastrale perceelsgrens (indicatieve weergave) (bron: digitale kadastrale kaart PDOK)
P
Stamdiameter: 40cm Kruinprojectie: 8m
P
1.71
P
2
Geometrie (bron: inmeting)
1.52
P
1.61
1.56
1.55
1.64 P
P
P
P
P
5-27
P
P
1.71 1.89
Geometrie (bron: BGT)
1.61
1.80 P
P
1.61
Klinker Beton Grijs
P
R
P
P
1.70
1.69
BESTAANDE SITUATIE 1.53
1.52 P
P
P
P R
P
1.89 2.00
1.69
Klinker Beton Rood
P
P
1.61 1.57 1.52 1.55 1.55 1.55
1.97
g
P
P
1.57
1.66
1.69
P
P
P
2.01
P
1.60
0.59
1.58
1.56
vb 1.54 P1.64
e
terw s e W
1.55 1.571.61
1.62 1.60 1.56
1.54
Klinker Beton Grijs
P
1.58
1.66
P
P
P
1.64 P
1.60
1.63 1.60
1.59
n ide1.88
1.61
P
P
P
1.57
1.69 1.66
1.61 P 1.55 1.57
P
P
P
29
P
kwe Ker
P
P
P
P
P
LEGENDA
E 2051 P
1.48
0 5.0
P
P
1.68
1.66
1.56
1.37
1.84 0.58
R1
P
1.591.59
P
P
1.68 P
P
P
Stamdiameter: 20cm Kruinprojectie: 6m
P
P
Straatkolk
1.16
0.42 1.30
P
Hoogte maaiveld in meters t.o.v. NAP
+0.48 P P
P
Perceelsgrens
P P
P
P
P
ALGEMEEN
1.50
P
P
P
1.39
P
Toekomstige situatie (indicatieve weergave) 1.32
P
Systeemgrens
P
P
1.38 1.23
P
P P
P P
P
P
P
1.46 1.46 P
1.37 P
P
P
1.08
0.32
1.34 1.25
P P
1.22
P
P P
P
P
P
P
P
P P
P
DP-1 P
P
Woonp
laats
P
P
P
P
P
P
60
50
P
1.37
ZONE
P
P
P
P
P
RWS
Woonp
laats
ats
P
la Woonp
P P
P
1.33
RWS
P P
P
1.16
1.40
laats Woonp
0
DP-1
P
0
P
OB 10x2
P
6.00
P
P
1.09
P P
OB 10x2
P
0.39
P
1.21
P
P
1.18
P
P
7.00
P
P
M 1436
P
P
P
P
OPMERKINGEN -
Maten in meters en materiaalmaten in millimeters, tenzij anders aangegeven. Hoogtemaatvoering in meters t.o.v. NAP, tenzij anders aangegeven. Hoeken in graden. Coördinaten in meters t.o.v. Rijksdriehoeksstelsel.
P P
P
P
P
0
P
2.5%
4
6
8m
Schaal 1:200
P
P
2
P P P
P
1.16
P
P
0.07
P
P
P
1.08
1.33
P
+0,60m 0mm
+0,60m pvc ∅2 0
P
P
Schaal 1:10.000 1.42
0.60 0.34
P
P
0)
1-3 (0.1
P
P
0)
P
P
1.41
1-3 (0.1
1.16
P
P
1.38
P
+1.41
1.23
Aard der wijziging
1.0 1.1 -
Eerste uitgave Ontwerp bijgewerkt en tekeningen verder uitgewerkt. . .
Datum
Get.
Gec.
Vrij.
08-12-2025 15-01-2026 . .
PDI PVD . .
KBJ . . .
KBJ . . .
Amsterdam - Assen - Deventer Eindhoven - Enschede - Leeuwarden
P
+1.41
Situatie 3 van 5
Wijz.
Situatie 1 van 5
+1.49
P
P P
PDOK Kaart https://www.pdok.nl/diensten
Tauw bv is gevestigd in
P
Situatie 1 van 5
+1.45
+0.89+0.89 +0.92
P
P
a
dA
Wol
P
1.17
P
P
OVERZICHT
P
P
P
Aa
1.44
1.12
1.33
ld Wo
P
1.38 P
P
0.10 0.30 0.96 1.25
P
Situatie 5 van 5
P
Pm ,40 +0 mm m 200 ,40 ∅ +0 pvc
P
P
1.36 P
P
20m
0.58 0.02
P
1.24
+0,
Situatie 4 van 5
P
P
P
P
1:3
P P
P
1.43 1.41
Situatie 3 van 5
P
1.34
0.14
P
P
m
1:3
0.03
Situatie 2 van 5
Situatie 1 van 5
P
P
P
P 1.36
pvc
15m ∅3
P
P
1.40 1.32
1.27 0.98
en
P
P 1.29
weid
1.22
1.32
P
P
P
0.50
ker
0.06 0.30 0.88 1.19
1.33 P
0.59
P
P
+1.35
aand Heuil
1.16 0.84 0.33 -0.02
de Ak
P
P +1.43
P
P
P
P 1.27 +1.35
M 1435
1.10
1.35
P
De Wie
P 1.24
P
te Wes
P
1.38
Ruinerwold
P
g kwe Ker
1.28
m
,20
+0 0.07 0.37 0.87 1.20
P
+0,95m c ∅200mm pv
P
P
0.875m ,9 +00.28
Blijdenstein
1.14
0.41
P
P
P 1.33
Situatie 3 van 5
Rotterdam - Utrecht www.tauw.nl
P
P
P
P
Opdrachtgever
P
Gemeente De Wolden
P
P
P P
Project
0.90
Rondweg Blijdenstein, Ruinerwold Fase: Definitief Ontwerp
1.53
P
P
P 0.29
1.40
5
7.00
Nieuwe situatie
1.31
7.00
P
P
Onderdeel 4
1.00
P
1.47
P
P
1.17
P P
7.12 M 682
P
Schaal
P
SITUATIE 1 VAN 5
Documentnummer 1294357-TE-WEG-DO-0111
P
P
P
P
P
P
P
P
P
Schaal 1:200
Projectnummer
1294357 P
Status Blad
1 van 3
Definitief
1:200
2
P
1.00
1.13 0.38
3
1.24
P
P
P P
Formaat
NLCS_A0_841x1189
C:\AEC\ACCDocs\TAUW BIM360 EU\1294357p - Rondweg Blijdenstein fase 2\Project Files\01-WIP\CAD\DWG\4 DO\1294357-TE-WEG-DO-0111tm0113.dwg
1
P
P
0mm
P P
1.44 P
P
P
0.60 0.34
+0.89+0.85
Kadastrale perceelsgrens (indicatieve weergave) (bron: digitale kadastrale kaart PDOK)
P 1.46
P
P
1.32
Watergang Verharding
7.00
P P
P
Boom (bron: inmeting)
7.00
P
+1.49 +1.41
P
1.08
Situatie 1 van 5
P
+1.41
1.22
+1.45
+0.89+0.89 +0.92
1.23
Situatie 3 van 5
+1.46
+1.37
Bebouwing met huisnummer
10
1.36
P
1.38
Situatie 1 van 5
0.44 1.13 0.84
P
+1.37
P
0) 1-3 (0.1
P
P
1.41
0) 1-3 (0.1
1.16
P
+1.43
P
1.17
P
1.33
Geometrie (bron: BGT) Geometrie (bron: inmeting)
P
1.42
1.12
P
BESTAANDE SITUATIE
P
1.38 P
P
0.10 0.30 0.96 1.25
LEGENDA
P
+0,60m pvc ∅2 0
P
P
Pm ,40 +0 mm 00 m ,40 ∅2 +0 pvc
0.58 0.02
0m
1.36 P
P
2 +0,
P
1.43 1.41
1.24
P
Situatie 3 van 5
P
1.68
Hoogte maaiveld in meters t.o.v. NAP (bron: inmeting)
P
P
P
1.63
P P
5 meter zone rondom trafo P
0.29 1.561.09
P
0.90
P
P
1.53
NIEUWE SITUATIE
P
1.00 7.00
1.40
P
7.12
1.31
1.00
P 1.17
1.32
P
1.22
M 682 1.21
P
P
7.00
P
Asfaltverharding, opbouw: · 40 mm AC 16 surf DL-B (deklaag) · 40 mm AC 16 bind TL-C (tussenlaag) · 80 mm AC 22 base OL-C (onderlaag) · 250 mm hydraulisch menggranulaat · 500 mm zand voor zandbed Inrit, opbouw: · 80 mm betonstraatstenen, keiformaat, grijs, elleboogverband · 50 mm straatlaag · 500 mm zand voor zandbed
P
P
7.00
1.31
P
1.00
P
0.29
1.47
5.00
1.13 0.38
P
1.24
1.00
P
1.14 P
0.38 0.86 1.04
P
P
P P
P
P
Betonverharding, creteprint, dikformaat halfsteensverband patroon
P P
1.11
0.11
Situatie 3 van 5
1.48
P
P
Molgoot, opbouw: · 80 mm betonstraatstenen, keiformaat, grijs, 5-strek · ca. 60 mm straatlaag · 250 mm hydraulisch menggranulaat · 500 mm zand voor zandbed
Situatie 4 van 5
P
0.21
Situatie 3 van 5 P
Situatie 4 van 5
P
1.45
1.11 1.40
P
Betonverharding, in situ
P
P
1.34 P
1.20
Rijbaanverbreding berm, opbouw: · 120 mm grasbetontegels 600x400 mm · 300 mm zand
P
+1.46 +0.93+0.90
1.27
P
1.28
Inzaaien / grondwerk
0)
P
+1.50
1.20
0)
P
+1.42
1-3 (0.1
P
P
1-3 (0.1
0.39 1.361.00
+1.42
As rijbaan
1.17 P
1.15 0.85 0.33
P
P
1.14
2,70-0,30 (0,10)
Markering, onderbroken streep 2,70-0,30 m, streepbreedte 0,10 m
1-1 (0.10)
Markering, onderbroken streep 0,30-2,70 m, streepbreedte 0,10 m
1-3 (0,10)
Markering, onderbroken streep 1,00-1,00 m, streepbreedte 0,10 m
P P
1.29
0.33
1.44
P
1.15 P
1.50
P
0.32
P
+0.79 +1.26 +0.79 +0.79 +0.83
P
1.42 1.36
0.5
P
+1.31
Markering, driehoek 0,50x0,50 m
+1.40
P
P
1.17
P
+1.31
P
Opsluitband 100x200 mm, stellen op specie met steunrug
OB 10x20 P
P
P
RWS band 110/220x250 mm, stellen op specie met steunrug
RWS
P P
1.25
Bochtbescherming d.m.v. schampblok beton
1.24 P
1.17
P
P
+0,20m pvc ∅315mm
1.19
Duiker inclusief b.o.b. in meters NAP, materiaal en afmeting, bij uiteinden voorzien van talud uitstroompunt
P
2.5%
P
1.09
1.49
Straatkolk P
0.41 1.12
M 682
P
1.30 0.34
P
1.46
Hoogte maaiveld in meters t.o.v. NAP
+0.48
P
1.08
P
1.40
0.30
Perceelsgrens
P P
1.38
P
P
+1.48
P 0.28 1.49
ALGEMEEN
P
+0.89+0.89 +0.92
1.22 +1.40
P
+1.49
Toekomstige situatie (indicatieve weergave)
P
P
DP-2
+1.40 P
P
Systeemgrens
1.31
P
P
1:3
P
DP-2
P
1.20
2.5%
1:3
1.23
P P
P
P
P
1.49
P
1.23
1.49
1.05 1.08
0.32
0.40
P
1.38 P
P
1.29
P
P
0.08 1.480.85
1.19 P
P
P
1.07 0.91 0.36
P P
+1.23 P
+0.74 +0.77
1.21
P
P
P
1.23
P 1.18
P
P
P
P
P P
0.37 1.01
P
P
+1.46
+1.37
P
P
P
1.11 0.15
1.36
1:3
1.46
0.44 1.13 0.84
+1.34
1.04 +1.26
+1.43 +0.89+0.85
+1.37
P
+1.26
1.16
1:3 P
1.32
OPMERKINGEN
1.22 P
P
1.08
P
7.00
-
P P
P
7.00 P
P
P
+1.22
1.21
Maten in meters en materiaalmaten in millimeters, tenzij anders aangegeven. Hoogtemaatvoering in meters t.o.v. NAP, tenzij anders aangegeven. Hoeken in graden. Coördinaten in meters t.o.v. Rijksdriehoeksstelsel.
P
P
0
P
+0.71 +0.75
2
4
6
8m
Schaal 1:200
P
1.28 P
P
0.0
P
0
P
0.29 1.561.09
R10
P P
+1.23 P
P
P
P
1.19
5.00
1.31
1.15
0.34
+1.16 +0.36
1.00 7.00
P
+1.28
1.22
P
ker
P
P
+1.13 P
P
Situatie 3 van 5
P P
Situatie 3 van 5
+1.28
P
P
Situatie 4 van 5
P
Situatie 4 van 5
Situatie 2 van 5
Situatie 1 van 5
+1.36
Situatie 3 van 5
en
de Ak
1.10
weid
P
P
P
0.38 0.86 1.04
aand Heuil
De Wie
P
P
P
1.21 1.14
te Wes
+1.23 1.15
1.22
g kwe Ker
1.32
Ruinerwold P
+0.76 +0.79
P
0.36 1.07
+1.22
+1.32
Blijdenstein
P
1.00
P
Situatie 4 van 5
1.28 P
P
P
P +1.20
P
1.07 0.87 0.30
+0.36
Situatie 5 van 5
P
ld Wo
Aa
P +1.18
1.27 1.12
1.19
0)
OVERZICHT
P
Situatie 4 van 5
0.27 1.010.77
1.20
Situatie 5 van 5
Schaal 1:10.000
P
P
1.17
1.15 0.85 0.33
1.24
P
1.28
P
0) 1-3 (0.1
P
1-3 (0.1
0.39 1.361.00
a
dA
Wol
P
1.22
PDOK Kaart https://www.pdok.nl/diensten
P
1.14 Wijz.
Aard der wijziging
1.0 1.1 -
Eerste uitgave Ontwerp bijgewerkt en tekeningen verder uitgewerkt. . .
Datum
Get.
Gec.
Vrij.
08-12-2025 15-01-2026 . .
PDI PVD . .
KBJ . . .
KBJ . . .
P
P
P
P P
+0.79 +1.26 +0.79 +0.79 +0.83
Tauw bv is gevestigd in
P
P
+1.31
1.19 0.491.01
P
+1.40
Amsterdam - Assen - Deventer
P
Eindhoven - Enschede - Leeuwarden
1.19 0.36
+1.31
Rotterdam - Utrecht
P
P
1.20
www.tauw.nl
P 1.09
Opdrachtgever
P
Gemeente De Wolden
P 1.25
Project
1.24 P
P
1.17
P
P
5
1.19
Onderdeel
P
2.5% P
4
Nieuwe situatie P
0.41 1.12
M 682
P
P
Documentnummer 1294357-TE-WEG-DO-0112
P
P
Schaal 1:200
P
SITUATIE 3 VAN 5
SITUATIE 4 VAN 5 Schaal 1:200
P 1.13
3
1.30 0.34
Schaal
+0.38 P +0.38 +1.10
Projectnummer
1294357
Status Blad
2 van 3
Definitief
1:200
2
1.09
Rondweg Blijdenstein, Ruinerwold Fase: Definitief Ontwerp
1.13
Formaat
NLCS_A0_841x1189
C:\AEC\ACCDocs\TAUW BIM360 EU\1294357p - Rondweg Blijdenstein fase 2\Project Files\01-WIP\CAD\DWG\4 DO\1294357-TE-WEG-DO-0111tm0113.dwg
1
P
P
P
0.36
P
0.14
P
M 882 P
P
+0.71 +0.75
LEGENDA
P
P
P
P
1.28
R10
P
P
0 0.0
P
P
BESTAANDE SITUATIE Geometrie (bron: BGT)
P
P
+1.23
P
P
P
P
Geometrie (bron: inmeting)
M 680
P
P
P
P
1.15
P
P
P
P
P
P
Bebouwing met huisnummer
10
P
P
P
+1.16 P
+0.36
+1.28
Watergang
1.22
P P
P
P
+1.13
P
1.10
Kadastrale perceelsgrens (indicatieve weergave) (bron: digitale kadastrale kaart PDOK)
P
P
+1.23
P
+0.76 +0.79
P
0.36 1.07
+1.22
+1.32
P
1.15
0.34
0.20 0.681.23 1.04 0.87 0.21 0.89 0.62
1.04
P
P
1.63
P
P
+1.28
Boom (bron: inmeting)
Blijdenstein
P
P
1.06
P
P
P
1.28 P
P
P
P
+1.20
1.07 0.87 0.30
P
P
NIEUWE SITUATIE
P
P
1.24
1.32 P
P P
P
0.96 0.98
Situatie 5 van 5
Situatie 5 van 5
P
P
P
1.22
1.941.77 2.03 2.06 2.02
Situatie 4 van 5
1.38
P
0.98 0.62 0.17 1.29 0.18 0.57 0.94
P
0.27 1.010.77
Asfaltverharding, opbouw: · 40 mm AC 16 surf DL-B (deklaag) · 40 mm AC 16 bind TL-C (tussenlaag) · 80 mm AC 22 base OL-C (onderlaag) · 250 mm hydraulisch menggranulaat · 500 mm zand voor zandbed Inrit, opbouw: · 80 mm betonstraatstenen, keiformaat, grijs, elleboogverband · 50 mm straatlaag · 500 mm zand voor zandbed
P
1.19
Situatie 4 van 5
P
1.12
1.33
P
P1.34
P P
P
+0.96 +0.99
P 1.60 1.50 P
1.21 0.70 0.85 0.89 0.110.11 0.60
P 0.91 0.84
1.09
1.56
1.26
1.95 1.94 1.94
1.31
+1.48
P
vb
1.62
Rijbaanverbreding berm, opbouw: · 120 mm grasbetontegels 600x400 mm · 300 mm zand P
P
1.71 P
P
1.38 P
1.38
1.67 P
P
1.86 1.94
1.73
1.25
As rijbaan
1.981.981.92 2.00 1.91 1.71 1.87 1.87
P
0.98 0.85
Inzaaien / grondwerk
P
P
P
P
1.48
1.22
1.95 1.94 1.98
P
1.30
P
1.25
0.07 0.75 0.83 0.64 0.541.15 0.01
P
1.61
1.45
Markering, onderbroken streep 2,70-0,30 m, streepbreedte 0,10 m
1-1 (0.10)
Markering, onderbroken streep 0,30-2,70 m, streepbreedte 0,10 m
1-3 (0,10)
Markering, onderbroken streep 1,00-1,00 m, streepbreedte 0,10 m
P
P
1.47
1.50
P
1.30
1.21
1.45
1.54 1-3
1.54
1.75
10)
P
P
1.28
1.69+1.70
1.32
P
1-3
1.38
1.56 1.41
1.31 P
1.70
1.63
10)
P
STAAL
1.91
vb
P
1.69
P
+1.71
2.0
1.70
1.57
P P
P P
1.27
7.0 0
1.87 1.87 Stamdiameter: 20cm Kruinprojectie: 4m
P
2.5
0
Stamdiameter: 30cm Kruinprojectie: 10m
1.56
P 1.80
1.41
1.20 0.73
1.61
+1.89
P
1.49
1.75
1.73
0.35 0.42
1.85 1.88
1.27
1.66
1.82 1.99
1.84
P
P
1.87 1.68M 1.82 715 1.43
1.81
mm
P 1.10
1.51
∅3 1.64
1.60
1.84 1.75
+1.70
1.49 1.87 1.26 0.36 1.36
1.37
+1
1.72
P
P
1.23 1.58 1.20 0.75
1.66
1.76
P
1.62 1.67
1.35
0
2
4
6
8m
P
Schaal 1:200
P
1.42 1.55
1.86 1.84
P
1.77
1.49 +1.86 1.88 +1.86
P
1.59
P
1.69
Maten in meters en materiaalmaten in millimeters, tenzij anders aangegeven. Hoogtemaatvoering in meters t.o.v. NAP, tenzij anders aangegeven. Hoeken in graden. Coördinaten in meters t.o.v. Rijksdriehoeksstelsel.
P
P
-
1.22 1.26
1.49
DP-3
OPMERKINGEN
0.55
1.67
1.80
1.18
1.06 vb
1.58
P 1.75
1.47 0.56
1.84 1.84
1.81
m
1.77 P
1.86
1.99
P
1.80 +1.79
1.71
,05
P
1.90
1.49
1.62
+0.41
P
P
P
1.84
P
0.73 1.20 0.27
P
P
1.70
P
pv c
1.80
P
1.39
P
15
1.85 P
1.80
1.32
1.51 0.55
+1.80
1.86
P
P
1.69
1.80
1.24 1.24
1.26
1.84
P
1.58 0.62 1.86 1.76 1.171.17 0.56
Stamdiameter: 30cm Kruinprojectie: 10m
P
2.0
%
P
+1.80 +1.80
1.85
P
P
Stamdiameter: 20cm Kruinprojectie: 4m
1.34 P
1.42
1.61
1.75
P
P
1.97
1.91
1.78
1.73 1.73
1.88
P
1.70
1.68 0.58 1.21 0.64
Stamdiameter: 30cm Kruinprojectie: 10m
m
P
+1.20 P +1.37
1.73 P
Systeemgrens
0.64 1.21
Stamdiameter: 20cm Kruinprojectie: 10m
1.49
1.73
1.65
P
1.37
1.75
P
1.72
Toekomstige situatie (indicatieve weergave)
1.73 0.68
1.90 1.91
1.79
+1.55
1.57 1.66
1.73
1.30
1.99
1.60
1.44
1.73
1.73
P
Kruinprojectie: Stamdiameter: 20cm 10m Kruinprojectie: 10m
1:3
1.72 1.74
1.71
P
1.70
+0.39 P +1.68
1.92 1.84 1.88
Stamdiameter: 20cm Stamdiameter: 20cm 10m Kruinprojectie: Kruinprojectie: 10m Stamdiameter: 20cm
DP-3
1:3
1.66
ALGEMEEN 1.36
P
1.76
+0.39
1.56
1.55
P
0
P
P
1.64
1.0
1.60
1.57
1.77
1.29
1.70
P
7.0 0
1.73 +1.70
1.73
,05
P
P
1.59 P 1.67
1.89
1.47
1.67
1.59
1.89
1.52
P
0
1.72
Perceelsgrens
P 0.67 1.20
1.92 1.94
5.0
1.60
vb
1.62
P
Hoogte maaiveld in meters t.o.v. NAP
+0.48
1.32 1.67
+1.71
P 1.42
1.70
1.64
7.0 0
P 1.54
0.59 0.62 1.26
P
1.73
+1
1.42
P
+1.80
1.68
0
P
1.28
1.68
1.69
P 1.56
1.20
P
1.0
M 682
0
1.41
0.75
P
1.46
Straatkolk
1.30
P
1.52
P
1.30
1.89
Duiker inclusief b.o.b. in meters NAP, materiaal en afmeting, bij uiteinden voorzien van talud uitstroompunt
P
1.24
1.70
1.73
+0,20m pvc ∅315mm
P
P
1.68
1.57
P
P
P
1.44 P
P
P
P
1.831.72
P
1.30
Bochtbescherming d.m.v. schampblok beton
0.75 1.64
1.73 P
P
1.46 1.25
RWS
1.48
1.93 1.84
P
1.16
RWS band 110/220x250 mm, stellen op specie met steunrug
1.39
1.40
Blijdenstein
0.62 0.08
1.46
1.39
Opsluitband 100x200 mm, stellen op specie met steunrug
OB 10x20
1.53
1.31
P 1.03 0.99
Markering, driehoek 0,50x0,50 m
1.73
1.65
1.75
1.57
1.24
1.76
1.83
0.5
1.36
P +1.19 +1.23
(0.
1.85
1.57
0.97 0.94
P
(0.
1.85
1.54
1.74
1.91
1.97 1.94
1.98
1.74
P
1.69
P
P
0.97 1.00 P 1.00
1.70 P
P
P
P
1.90
P
1.49
2.05
1.95 1.96
1.91
1.89
1.87 1.84 1.71 1.76 1.79 1.09 1.72 1.09 1.96 1.72 1.95 1.62 1.64 1.84 1.88 1.94 1.50 1.92
1.59
1.27
1.16
P
1.73
P
Dikformaat Beton Grijs
P
P
P
P
1.72 1.24 0.10 0.68 1.17 0.98 0.11 0.55 0.80
1.99
P
1.32
P
+1.07 +0.38 +0.38 P +0.38 +1.10
P
P
2,70-0,30 (0,10)
1.56
P
P
P
P 1.13
1.97
P
+1.56
1.03 +1.48
P
P
1.41
P
Betonverharding, in situ
P
1.24 P
1.13
9
1.99
P
P
1.20
Molgoot, opbouw: · 80 mm betonstraatstenen, keiformaat, grijs, 5-strek · ca. 60 mm straatlaag · 250 mm hydraulisch menggranulaat · 500 mm zand voor zandbed
P
P
P
1.91
P
1.19 0.36
1.82
P
P
1.29
Betonverharding, creteprint, dikformaat halfsteensverband patroon
P
1.19
P
2.03 2.03
P
1.31
P
1.93 1.99
+1.42
P
1:3
P
1.04
P
1:3
1.46 1.39
P
0.491.01
Hoogte maaiveld in meters t.o.v. NAP (bron: inmeting)
P
+0.36
1.68
5 meter zone rondom trafo
1.31 +1.18
Verharding
P
+1.36
1.56 0.53 0.53 1.02
1.98
P
1.48
0.45 1.38+1.94 1.49 1.80
1.17
M 951 P
+1.86
P
1.57
1.73
Ruinerwold
1.21
P
P
1.13
1.48 P
g kwe Ker
+1.37
en
0 P
P
Blijdenstein
P
weid
P
Situatie 2 van 5
Situatie 1 van 5
P
P
1.43
1.21 1.18
1.65 1.79
te Wes
1.98 1.86
ker
P
1.58
aand Heuil
1.51 0.50 1.07 0.56 1.80 1.71
de Ak
P
P
1.49
De Wie
1.81 1.78
+1.50 1.47
1.64
P
P
1.55
1.31
+0.41 1.40
0 R50.
1.36
Situatie 3 van 5
P
1.45
1.23 1.41
1.68
1.85
1.85 1.83 1.97
1.53 0.59
P
P
0.34
1.58
P
P
1.26
1.82 1.77
1.24
1.01
0.58
M 1341
Situatie 4 van 5
1.12 P
P
P
1.61
P
P
+1.90
+1.97
Situatie 5 van 5
+1.90 +1.90
P 1.27
P
1.74 1.62 1.84 1.88
2.00
OVERZICHT
1.07 0.63
P
1.52
1.84 1.83
P
Aansluiten op bestaande inrichting d.m.v. getrapte aansluiting.
0.45 1.18 1.48
P
P
P
P
P
P
P
1.30 1.37
1.25 0.41
1.53 0.62
P
1.68
1.86
1.97
P
P
1.27
1.20 P
1.44
1.20
1.79
1.60
Aa
P
1.58 0.64 1.65
1.35
ld Wo
1.22
0.68KUNSTSTOF 1.11
Schaal 1:10.000
a
dA
Wol
Wijz.
Aard der wijziging
1.0 1.1 -
Eerste uitgave Ontwerp bijgewerkt en tekeningen verder uitgewerkt. . .
1.82 1.81
PDOK Kaart https://www.pdok.nl/diensten
Datum
Get.
Gec.
Vrij.
08-12-2025 15-01-2026 . .
PDI PVD . .
KBJ . . .
KBJ . . .
Tauw bv is gevestigd in
P
Amsterdam - Assen - Deventer
P
Eindhoven - Enschede - Leeuwarden
P
Rotterdam - Utrecht
P
1.17
www.tauw.nl
1.80 1.79 P
Opdrachtgever
P
Gemeente De Wolden P
Blijdenstein P
P
Project
1.28 1.67
Onderdeel
Nieuwe situatie 4
P
1.76
5
P
P
Rondweg Blijdenstein, Ruinerwold Fase: Definitief Ontwerp
1.450.74 0.581.07
P
Schaal
P
Projectnummer
Status
1:200
2
P
P
1.81 1.81
SITUATIE 5 VAN 5
Formaat
P
P
Schaal 1:200
Documentnummer 1294357-TE-WEG-DO-0113
3
P
1.23 1.23
P
1.23
1294357
Blad
3 van 3
Definitief
NLCS_A0_841x1189
C:\AEC\ACCDocs\TAUW BIM360 EU\1294357p - Rondweg Blijdenstein fase 2\Project Files\01-WIP\CAD\DWG\4 DO\1294357-TE-WEG-DO-0111tm0113.dwg
1
1.19