CConstaterende datBunschoten
Koppel je AI →
Document · PDF

SM 1170890 bijlage ontwerp dorpsstraat

Commissie Ruimte 7 september 2022, gemeente BunschotenBij agendapunt: Mededelingen en rapportage samenwerkingsverbanden7.599 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Niet gevonden in dit document.

+1.14

1.214 1.222

+1.37

1.152

1.300

+1.28

1.458

1.363

De Steiger

0.8160.963

10

1.202 1.266 1.275 1.282

1.279

1

1.344

1

1.295 1.309

1.376 1.384

0.780

0.737

+1.31 1.173 1.194

+1.34

0.724

0.599

1.287

+1.40

1.328

1.369

1.424 +1.39 1.397

1.334 1.313 1.218 1.2981.205

1.353

1.354 1.379 1.367

+1.38

1.867

1.349 1.357

1.329

+1.40

1.338

+1.36

1.195 1.2461.221 1.311 1.226 1.337

+1.42 +1.40 +1.431.349 1.405 1.402 TB13/15 1.422 1.438

+1.33

+1.43 1.425

1.449

+1.46

1.2881.355 3.15 +1.36

+1.48 1.308

+1.39 1.350

1.430

TB13/15

11.395

1.368

1.349

1.619 +1.401.398

1.338

Ø 800 Beton

1.394 1.377 1.610

1.442

1.280 1.283

1.336

1.324

2

+1.40

1.335 1.355 1.327

+1.38

+1.40

1.436 1.4641.453 1.460

1.467

1.429

+1.50 1.265 1.379 1.280 1.300

1.307

+1.42

10

+1.44

1.481

+1.56

1.312 1.303 1.341 1.377 1.350 1.341 1.378

1.414

1.405

1.2891.345

1.393

1.280 1.262

1.267

+1.44

1.363 1.372

1.467

1.317 1.240 1.265

2 1.362 1.375

1.370

+1.37

1.320

1.393

1.346 1.351 2

1.306 1.396 1.322

1.326

1.313 1.301 1.295

1.350

1.269 1.292

1.403

1.376

+1.48

+1.53

1.441

1.351

1.353 +1.50

1.357

1.135

11.2831.284

1.236 1.134 1.117

1.074 1.096

1.096

1.161 1.181

+1.42 +1.481.390 1.419 1.4121.327 11.432

+1.47

1.400 1.386

1.2811.281 1.281 1.427 1.391 1.387

11.428

1

+1.50

1.466 1.496 +1.51

1.498 +1.53

+1.461.5941.496 1.588 1.610 1.606 1.783

1.520

1.625 +1.63 1.622

+1.44

1.302

1.309 1.309

1

1.460

1.392 1.415

1.367 1.335

1.351

Dorpsstraat

1.582 1.593

1.735

+1.44

1.247 1.322

1.259

1 1.508 +1.49

1

1.434

1.387

2 1.381

+1.57 1.583

1.322

+1.48

1.398 1.464

+1.32

1.054 1.065 1.097

1.154 1.132 1.236 1.250 1.162

1.477 1.523 1.5301.978 1.547

1.560 +1.551.560 +1.551.543 1.5561.551 1.572

+1.24

1.076

1.096 1.168

32-32a

1.561 +1.56

1 1.067

1.095 1.081

1.097 1.065

+1.16

1.184 1.177 1.162 1.165 1.145

1.375 1.175 1.183 1.1711.247 1.160

1.070 0.966 0.970

1.014

1.152

1.152

1.083 1.099

11.083 1.073

1

1.048 0.953 0.938

0.977

1.118 1.113

1.144 1.109

1.113 1.098

+1.11 11.116 1.096

1.064

1.013

1.024 1.001

Vondelstraat

1.084

1.176

1.105 1.125

1

1.190

1.448 1.419

1.006 +1.22

1.031

1.043 1.115 1.1981.191

1.726

1.451 1.334

1.045 1.112

1.064 1.101

1

1.237

1.217

1.249

1.212

+1.28 1.324

+1.271.266

1.306 1.300 1.375

1.294 1.328

+1.11

0.953 0.943 0.949 1.090

0.998 1.096

11.157 1.144 1.0991.105 11.1241.112

1.104

2

0.969 0.853

1.346 1.252 1.240

1.183 +1.16

1.268

1.174

0.897

1.010 0.979

0.932 0.899 2 0.835 +1.01 +0.93

1.118

1

1.1421.175 1.161

1.181

1.133

+1.03 +0.98 0.8860.952 0.885

0.880 0.8940.893 0.973 1.079 1

1.039

1.115

1.312 +1.12 1.376 1.320 1.138

0.858

0.999

0.992

1.009 0.999

1

1.038

1

1.068

0.995

2

0.940

0.894

+0

0.913 0.842 0.807

0.866

+0

.9 7

7 .9

+0.99

+1.10

1.034

2

1.470

2

1.037

82

1.690

Inrit Dorpsstraat nr. 28 aanleggen in keperverband (conform aansluitende verband in inrit)

+1.01

1.003

2

1.064

0.982

1.010 1.054

+1.05 1.080

0.993 1.646

1.591

2.95 0.959 0.970 0.962 0.965

0.962 0.967 0.965 0.997 1.009 0.989 0.9970.940

OB12

1.026 0.978

1.002 1.014

0.966

0.995 0.986

1.006

OB12

+1.06

+1.05 3.45

+1.07 3.55

2.75

1.141 1.143 1.121

1.070 1.114 1.145 1.077 1.107 1.136

1.136

1.100

+1.14

1.151 1.155 1.154

OB12

1.122 1.655

1.111 1.119

1.110

0 .0 R2

1.462 1.105

62-66

+1.04

+1.04 0.974 0.973 0.965 0.983 3.00

0.986 0.974 +1.03 0.971

+1.12

4

0.920 +1.010.903

0.859

+1.01

0.819 0.850

1.0981.106 1.104 1.125 1.096

18

1.000

Ø 500 Beton 0.987 0.976

0.956 0.953 0.975

1.024

+1.07

1.126

88a

1.335

1.384

0.804 +0.99

0.895

1.081

1.070 1.073 +1.07 1.110

88b

1.136

1.020

1.021

1.363

1.564

0.799 +1.010.903

1.022

1.034

0.948

+1.05

+1.07

+0.93

0.794 0.808

+1.03

+1.03 1.030 1.101

1.1241.066

+0.99

Ø 800 Beton

1.056 1.061

1.133 1.156 1.293 1.292 1.296

0.906

1.251

1.251

+1.30 1.333

1.354 1.358

1.262

1.119

1.157 1.174 1.200 1.212

1.198

+1.07 0.915

+0.76 +0.86

0.835

+

+1.04

0.795 0.814

0.949

1.023 1.021

+1.13

1.90

02 1.

1.0441.036

+1.04 1.007

0.962

+0.99

1.023

0.810

1.065

0.987

1.069 1.054

0.965 1.023 1.061 1.079

1.108

1.162 1.161

1.176 1.227 1.296 1.192

1.247 +1.26 1.321 1.317

1.105 1.107

1.1861.163

1.037

+1.17 Ø 800 Beton

+0.84

6.30

0.817 0.806

+0.89

+0.84

0.923

0.867 0.841

0.981

Kolken aansluiten op bestaande uitleggers

+0.99

0.986 0.871 0.845 0.907

+1.07

0.839

0.962

0.822

+1.06

1

20

8

1.081

1.033 1.030 1.060

1.090 1.083

0.922

+1.11

1.183 +1.28

1.193

+1.211.126

1.107

1.440

1.604

1.034 1.028

1.265 1.427

+1.28

1.359 1.420

1.390 1.429

+1.41

1

1.117 1.083

1.056

1.292 1.464 1.471

1.161

1.098

1.182

1.188

1.624 1.473

1.078

1.225

1.560 1.511

1.560 1.547 1.542 1.566 1.569

1.156

+1.21

+1.27

1.233

+1.37

1.201

1.069 1.092 1.070 1.087 1.087

0.724

3.50

1.104 1.181

1.338 1.351 1.354

+1.20

1.084 1.145

1.119

1.237 1.202

1.202 1.192 1.182

1.174 1.168

1

1.081 1.083

1.253

1.322 1.341

1.160

1.193 1.099 1.170 1.104

1.179

1.354 +1.38 1.368 1.391

1.447

1.099

1.203

+1.21

+1.30

Ø 800 Beton

2

1.229 1.216 1.214

1.268 1.256

1.112

1 1.080 1.086

1.271

1.188

+1.38

1.272

1.109

+1.24 1.238

1.172 1.177 1.303

1.313

2 1.360

1.450 1.488 1.448 1.484

1.633

1.540

1.221 1.321

21.396 1.403

1.491 +1.48 1.499

1.611 1.778

1.324

1.263 1.277 1.251 1.335 1.345

1.3511.367

1.471

1.330

1.662

1.222 1.233

1.263

1

1.288

1.285

+1.27 1.113

1

+1.31 1.355

1.276

+1.29 1.347

11.300 1.298

1.265 1.152 1.121 1.137

1.216

+1.44

Ø 800 Beton

1.459 1.468

+1.48

1.307

1.423

1.562

+0.90 +0.86 +0.76

+1.41

1.502

1.465

8

1.444

+1.47

1.542

6-6a

1.458 1.463

+1.48

1.565

0.814

0.995 0.940 0.941

+0.88

+1.47

+1.41

1.415 1.399

1 1.439

1.4131.448 1.453 1.441 1.417

+1.50

+1.40

1.475

1.408 1.394 1.488 1.426

1.075

1.391

Deel 2

+1.33

+1.39

+1.46 +1.41 +1.33

+1.45

1.459

+1.45

+1.48

R

1.490 1.489 1.487 1.458

1.423

1.492

00 3.

0

1.188

1.612

1.477 +1.50

1.936

+1.51

.0

1.070

1.454 1.488 1.499

1.418

+1.46 1.470

+1.36

3.60

1.484

1.424

1.472

1.476

1.360

1.373

+1.40 1.398

1.636 1.479 1.447 1.442

1.398

+1.33 1.252

1.314

R3

+1.40

+1.42

1.431

1.438 1.417 1.443 1.409 1.416 1.412 1.415 1.411 1.4011.395 1.404 1.423 1.408 1.402

1.498

+1.47

TB13/15

+1.41

+1.49

71

49-51

2.20

0

1.428

1.459

47

57-59

2.80

+1.38

TB13/15 1.410

1.295 1.375 1.399 1.295 1.309 1.281 1.280

0 1.

+1.341.204 1.195 1.216 1.222 1.187 1.228 +1.42 1.299 1.303 2 1.347 1.314 1.357

1.265 1.3431.247

1.3631.366

11.412

1.626 1.431

1.416 1.427

+1.33

1.252 1.272 31.3821.341 1.167 1.182 1.210 +1.42 +1.34

+1.44

1.366

R 1.438 +1.41 1.451

1.428

R +1.42

1.227

1.420

Bestaande inritblokken - handhaven

21.4281.411 1.260

1.276 1.275

1.308

1.398

+1.39

1.403

1.305

1 1.406

1.384 1.345

2 1.375 1.378 1.213 1.364 1.252 1.242

Ø 800 Beton

+1.34 1.232

1.170 1.186

1.435

+1.36

1.196 1.100 1.222 1.142 1.237 1.244 1.239 1.270

11.394 1.400 1.371 1.283 1.273

1.232 1.336 1.251

1.378 1.380

+1.40

1.429

+1.34

1.341

45

4.80

1.196

1.106

1.263 1.260

1.318 1.182 1.196 1.308 1.205

+1.411.461

+1.34

1.338 1.345

1.240 1.239

1

1.308

1.408

1.470

1.230

0.705 0.700 0.822

0.719 0.827

0.763

1.074 1.062 1.032

2.25

1.207

1.058 1.099

1

1.294 1.200 1.286 1.209

1.433

1.355

1.421

001.407 1.

65

63

3.40

1.490 +1.16

1.025 1.025 1.109

1.375

+1.31

+1.191.030 1.027 +1.19

0.991

1.360

1

1.460

1.336

5.50

4.80

5.50

1.013

1.091

1.020

0.956

+1.40

1.462

1.399

1.421

5.50

+1.46

0.887 0.943

1

41

39

0.700

1.111 1.160 1.169 1.170 1.127 1.091

2.40

+0.78

+0.68

+0.90

1.299 1.263 1.234 1.244 1.166

1.236

1.445 1.409

1.349

1.442 1.441 1.451 1.413 1.430

+1.44

+1.48

1.35

0.964 0.916

0.943

0.779 0.790 0.893 0.916 0.909

1.206

+1.25

Ø 800 Beton

1.360

1.591

1.497 1.460 1.462 1.431

+1.41

27

4.80

+0.80 +0.820.815

0.685

0.635

0.990 +1.13

0.779

0.819

+0.68 0.712 0.724 +0.72

0.624

+1.051.007

1.349 +1.35

1.603

+1.47

1.396

1.505

1.374 1.375 1.367

1.453 1.127

43

2.20

0.474 0.477

+0.60

+0.720.738 0.763

1

1.051 1.044

1.135

1.388

+1.44

A

0.513 0.517

TB13/15

0.614

+1.11

1.049

+0.60

1.259

1.395

1.397 1.356

1.334

+1.19

1.037

+1.19

1.282

+1.26 1.235

+1.22 1.036

+1.05

0.8800.932

0.593 0.578 0.595 0.663

+0.57

1.157

0.942 0.931

1.061 1.096

0.974 0.995

0 0.550

0.469

0.982 0.999 1.007

+1.13

20

Ø0.380 200 PVC 0.373 +0.50 +0.50 0.600 +0.55

0.3070.379 0.392

+1.10

1.278

1.289 1.312 1.208 1.220

0.918

Ø

0.264

1.157

2.00

1.40 0.971 0.954

1.136

+1.39

+

4.80

+0.82 0.779

1.108

1.037 +1.14

Ø0.862 6000.907 Bet on

PV C

0.684

1.057

2 1.4

1.944 1.617

+1.42 +1.39

.00 R1

5.35

+0.56

C

Kolkplein

0.835

0.804

PV

0.532

0.472

+0.57

1.371 1.022

3.10

+0.50

1.397

1.014 0.775 0.804

00 Ø2

0.476 0.517

5

0.365

1 3/

0.382 0.382

0.397

0.753 0.570

1.363 1.365

1.653

1.763 1.520

0

1 TB

0.487

1.669

1.414

1.395

2.65

1.399

1.318

.0

+0.63 +0.55

0.443

0.864 0.940 0.835 0.963

+1.37 1.370 +1.34

1.368

R1

0.397

0.594 0.632 0.592 0.622

+0.60

+1.45

0.909

0.90

+0.66

1.857

5.50

0.598

0.372

0.394

+0.60

0.592 0.600

0.598

0.343

0.594 0.592

7

Verplaatsen bestaande lichtmast (door derden)

Deel 1

0.631

Bestaande muur

0.756

0.754

0.573

+0.67 0.634

1.696

0.630

5

Wordt privé eigendom bewoners nummer 1

31

29

0.593 0.564

0.994

0.699

73 77-85

1-3

2.00

0.665

0.484

0.747

35

15

2.00

0.731

11

0.598 0.610

A

+0.48

0.735

0.655

+0.75

0.755

0.468 0.441

+0.63

1

0.503

75

17

0.760

53

55

2.25

loren Kostver

Schoolstraat

21-21a

+1.12

36 84 22

54

28

Deel 1

58

80

70

72

90 76

40-52

Vondelstraat

109-109a

Wordt privé eigendom bewoners nummer 1 0.700

97

0.896

0.804 +0.99

0.895

+1.01 2.25

1

1.022

+1.03

1.034

2 +1.07 1.070

88b

1.591

1.034

1.020

1.021

2

1.037

1.003

2

1.064

0.982

1.010 1.054

+1.05 1.080

1.081 1.073 1.110

0.993 1.646

1.126

2.95 0.962 0.967 0.965 0.997 1.009 0.9970.940

+1.05 3.45

3.40

88a

1.026 0.978

1.002 1.014

1.0981.106 1.104 1.125 1.096

1.141 1.143 1.121

+1.14

1.151 1.155 1.154

+1.12

1.122 1.655

1.111 1.119

1.136

0.908 0.942

0.924 0.935

+0.98

0.833 0.921 0.913

1.031 0.992 1.031

+0.94

0.804 0.808

0.833 0.912 0.810

0.997

0.778 0.777 0.879

0.832 0.764

0.813 0.738 0.768

+0.89

0.794 0.797 0.822

+0.920.879 +0.92

0.748 0.753

0.776 0.792 0.874

+0.88

0.735 0.757 0.735 0.860

+0.89

0.762 0.765

0.900 +0.94

+0.86 0.776

0.774 +0.900.772

0.700

0.735 0.767 +0.88

1.028 1.007

0.973 0.971 0.984

1.114 1.111

1.039

+0.98

0.946 0.964

0.963

1.038 1.047

0.978

0.958 0.958 0.971 0.992

0.975 0.993 0.983 0.986 1.010

0.992

1.017 0.998 +0.96

0.956

1.016

1.264

0.882 0.950 0.9220.947

0.926

+0.94 0.940

0.944 0.942 0.936 +0.90

0.950

1.238

1.411

0.819

0.843 0.850

1.052

0.923

0.815 0.819 0.829

0.886

OG

100

0.888

0.926 0.884 0.904 0.965 0.881 0.914

+0.89 +0.91

0.893 0.913 0.956 0.877 0.953

0.890

0.992 0.990 0.948

0.793

0.892

0.792 0.809

0.808

0.853 0.899

+0.88

0.886 0.785 0.710

0.690

0.889 0.877

0.840

1.100

106

94 96a

TB13/15

90

0.832

+0.92

+0.91 0.815 0.804

0.728

0.768 0.790

0.655

4

+0.86 0.801

40.8700.8730.775

0.659 0.681 0.804 0.816

0.820

3

0.833

3

30.853

0.790 0.833

0.824 0.828

0.887

0.827

0.832

0.710 0.797 0.825

0.720

+0.86

+0.86

0.675 0.685 0.698 0.695 0.801 0.824 0.824

0.812

0.924 +0.920.915

0.884

0.927

0.952

4 0.882

40.876 0.875 0.931 0.876 +0.92

0.904 0.933

0.949

0.948

0.929

0.605 0.609

0.658 0.679 0.733 0.847 0.849

0.852 0.807

0.878

0.743

4 0.818 0.820

0.725 0.690

0.911 0.919 0.863

0.880

0.857 0.868 0.925

4 0.801 0.807

1.081

0.932

0.893

+0.850.673

0.771 0.792

+0.90

0.821 0.834

+0.90 0.891 0.890 0.915

0.785

2

0.920 0.876

+0.90

0.894 0.878

0.859

3

0.775 0.773

0.750

0.980 +0.98

0.964 0.955 0.981 1.003

0.818

0.792

0.871

0.701 +0.84

0.805 0.836

+0.90

0.783

0.767 0.795 0.811

0.718 0.725 0.769

2

2 0.839

0.844

0.827

0.860

0.763 0.729

0.788 0.819 0.676 0.682

1

1

0.811 0.822

0.810

0.788

0.862

0.652

0.752

+0.89 0.891

+0.84

2

0.817

0.823

0.851 0.839

0.914

0.832 0.842 0.832 0.798

0.851 0.862 0.838 0.848 0.808

0.851

+0.88 0.884

0.9980.960 0.902 0.966 0.870 0.850 0.812

0.606

0.7520.756 0.703 1

0.669

0.827

10.772 0.757

1.1730.856 0.847 1.044 1.017 1.049 1.027 0.836 0.830

0.745

0.761

+0.85

0.695

+0.82 0.690

0.636 0.658 0.678

0.703 0.719 0.760

0.802

0.900

0.692 0.758 0.686 0.798 0.789

1

0.851

+0.88

0.882 0.903

+0.79

0.604 0.623

0.855 0.877 0.912 0.922

0.921 0.960 0.918

0.869

+0.84

0.651 0.748

0.829 0.837

0.7580.798

0.671 0.774

1

10.847 0.848

0.849

0.848

0.863

0.657

0.724

+0.94

0.981

0.936 0.910

+0.92

1

+0.79

0.638

0.717

0.617 0.731

0.577

0.808 0.709

0.691

0.752

0.800

0.813

+0.81

+0.82

+0.84

0.776 0.794

0.717

Ø 800 Beton 0.578 0.609

+0.78 0.656 0.703

0.636 +0.76 0.635

0.716

0.624

0.606

+0.75

0.632 0.728

0.626 0.705

+0.79 0.762 0.776

0.789

0.804

0.8060.818

+0.80

0.804

0.808

0.801 +0.82

0.624

0.734

0.8080.781 0.796

1 0.831

0.691

+0.75

+0.76 0.757

0.808

20.7520.764

0.815 0.792

0.678

0.912

1.763

0.969 1.108

0.759 0.793 0.782

0.751

0.791

0.817

0.824 0.797 0.791

1

0.636

Dorpsstraat

0.739

0.592

0.623 0.711

0.730 0.643 0.653

0.581 0.620 0.602

0.658 0.663

0.613 0.634

+0.79

0.755 0.759

0.779

0.762 0.737 0.778

0.739 0.729

0.753

0.798 0.789 0.786

+0.78

0.750

0.796

0.720 0.809 0.853 0.853

+0.82

+0.79

+0.88

10.887 0.879 0.921 0.932 1.044 1.049 0.956 1.039 0.925 1.052 1.200

0.8670.840

Ø 800 Beton

0.909 0.927 0.933

0.807

0.828

0.873

0.854

0.835

0.766

0.777

0.843

OB10 0.812 0.844

+0.82

0.881

0.895

0.908

0.851 0.863

0.946 0.939 0.950

0.962

1.096 0.874

0.892

0.870 0.871

0.838

Ø 800 Beton 0.708

0.873 3

3 0.835

4

0.908

0.926 0.918

+0.84

0.741

0.788 0.808

+0.89

0.722

+0.91

0.776

+0.92

1.315 1.302 0.900 0.915 1.310 1.296 0.901 0.889

0.867

+0.85

0.746 0.747 0.763

0.794

0.912 0.897 0.906 0.903

0.891

0.901

0.865 0.866 0.772 0.688 0.680

0.740 0.723

0.710

0.909

0.918 0.904

0.872

0.981

0.846

132-134e

0.954

0.773

102

96

0.698

+0.92

+0.83 0.711 0.783 0.693 0.789

+0.880.861

0.746 0.706 0.710

+0.86

+0.89 Ø 800 Beton

0.831

0.749

0.896

+0.89

0.797

0.723

0.921

0.904 0.897

0.821 0.748 0.752

0.716

OG 0.866

0.937 0.936

1.237 1.241 0.907 0.940 0.920 0.922 0.916

0.896

2.10

0.972

+0.83

+0.86 +0.80

1.355 0.881 0.925 0.873 +0.88

0.729 0.727 0.735 0.802

+0.80

0.909

1.367

+1.12

+0.92

0.894

+0.96

+0.82

0.659 0.667

0.720 0.800 0.703

1.266

1.270

+0.86

10.781 0.838 0.834

0.884

Verplaatsen bestaande lichtmasten (door derden) 1.070 1.114 1.145 1.077 1.110 1.107 1.136

+0.90

0.789

1 +0.88

0.929 0.926 0.884 0.873 0.863 0.919 0.910

0.900

+0.86

0.882 0.827 0.812 0.828 0.767 0.771 0.750

0.813 0.792

0.808

0.750

+0.82

+0.95 0.851

0.880

+0.89

+0.92 0.783 0.719

0.685 0.672

0.939 1.1240.989 0.998 0.932 0.966 0.984 0.902 0.896

+0.90

+0.90 0.891

0.955 0.920 0.868 0.864

0.917 0.918

2.70

+0.87

0.847

Ø 800 Beton

1.006

1.105

0.855

4.80

0.863

0.873

1

0.725 0.730

0.888 0.888 0.882

0.861

0.891

0.909

1.558

4.80

+0.93

0.859

0.760

0.872

1 0.998

0.970 0.988 0.975

+1.00

0.898

0.892 0.888 0.900 0.888 0.8920.877

0.911 0.905

0.923

1

0.846 0.749 0.769

0.871 0.847

2.10

0.872 0.772 0.767

0.750

0.916 0.921

4.80

0.904

1.130

0 .0 R2

OB12

+0.93

0.729

+0.92

1.041

0.995 0.986

+1.07 3.55

2.75

+1.01

+1.03

1.029 0.966

OB12

+1.06

0.988

1.037 +1.04 1.039

1.061 1.029

+1.04

+1.04 0.974 0.973 0.965 0.983 OB12 3.00

0.959 0.970 0.962 0.965

0.986 0.974 +1.03 0.971

1.024

+1.07

+1.01

0.920 +1.010.903

0.859

+1.01

0.819 0.850

0.956 0.953 0.975

0.989

+0.990.976

0.866 0.877 0.924

1

0.786

+0.94

Ø 800 Beton

0.991

2.25

1

1.068 1.038

+1.07

1

+0.93

0.976

1.009 0.999

1.763

2.00

0.799 +1.010.903

+1.07

1

0.725

0.977

0.957

+1.03

+0.92

0.948

0.903

141

C

+0.93

0.794 0.808

0.956

Ø 500 Beton 0.987

0.878 0.892 0.816

0.970

0.936

1.000

1.183

0.867

139

0.764

2.70

0.992

1.000

0.911 0.882

+0.96

2.65

0.858

0.999

+1.01

0.962

0.957

0.825

+0.92

0.885 0.952

0.948

+1.05

+1.07

0.843 0.814

+0.99

0.844

0.9590.968 0.962 0.942 0.805 0.821

0.880

0.794

4.50

1.059

Aanbrengen boomvakken - v.v. 50 mm schotsgraniet (fractie: 8 - 16 mm) - afm.: 1500 x 1600 mm

+0.95

+0.99

0.996

0.900 0.913

+0.85

0.906

Ø 800 Beton

0.919

0.942

+0.86

+1.10

0.963

0.953 0.977 0.992

1.745

+0.87

+0.99

+0.98

0.942 0.943

0.962

+0.79

0.831

+1.01

0.909

3.50 0.949

+1.04

0.959

1.032 1.000

+0.77

+

0.913 0.842 0.807

0.866

+1.02

0.872

1.020

+0.91

+0.99

2

0.940

0.894

0

.9 7

1.018 0.989

+0.85

0.932 0.899 2 0.835 +1.01 +0.93

0.795 0.814

+0

7

9 0.

0.987

1.014 1.025

0.918

0.995

+0.82

0.962

0.897

1.010 0.979

.0

1.028

+0.85

+1.04

+

1.007

+0.79

2

+1.04 1.007

+1

0.835 0.854

0.947 0.936 0.950 0.9430.953 0.942 0.960

+0.77

1.069 1.054

1.0441.036

0.837

117-117a

0.855

0.913

1.666

136-136a 138

Ø 400 Beton

+0.99

1.024 1.001

0.969 0.853

02 1.

0.987

103-105

1.138

2.50

+1.06

1.065

C

1.390

1.90

131

1.066

+0.92

0.810

0.940

0.822 1.104

135

115

0.817 0.806

2.80

6.30

127-129

+0.87

0.981

Kolken aansluiten op bestaande uitleggers

0.923

2.10

+0.84

0.839

0.867 0.841

+0.89

+0.88

0.995 0.940 0.941

0.962

1.269

Deel 3

0.724

4.80

1.074 1.062 1.032

1.364

2.00

+0.90 +0.86 +0.76

Deel 1

0.814

0.763

1.041

0.911

Deel 2

1

1.033 1.030 1.060

111-113

95

0.705 0.700 0.822

0.719 0.827

+0.90

0.887 0.943

+0.76 +0.86

1.111 1.160 1.169 1.170 1.127 1.091

Deel 2

103a-105a

121-123 1.453 1.127

1.070

115a

101-101g

+0.84

77-85

133

89

1.509

1.178 1.502

142

110

150

0.663 0.683 0.841

128

0.960

0.689 0.689

148

1.80

124

5.00

6.00

0.800

122

3.30

0.731

0.744 0.703 0.667 0.686

+0.66 +0.76

0.701

0.559 0.593

94a-94c Bestaand groen achter parkeervakken handhaven

0.722

146 134a-134e

0.660

+0.74

+0.66 +0.66

+0.86 +0.76

0.850 0.759 0.753

138a-138e

0.823

B

+0.82

0.746 0.750 0.859

B

OB10

TB13/15

92

0.588 0.570 0.769

0.675

Scheiding parkeervakken d.m.v. kinderkopjes

TB13/15

5.00

88

6.00

0.589

3.30

0.706

136b 0.668

Ø 400 Beton +0.52

OB10

Aanbrengen inritblokken - afm. 450 x 200 x 500 mm

+0.65

+0.49 +0.59

+0.60

7.40

+0.77

0.628

0.662

0.647

0.631

+0.60

+0.68

0.662 0.680

0.671 0.594 0.656 0.623 0.654

0.639

OB10

60 2.

+0.63

0.523 0.551

0.524 0.521 0.530 0.592 0.531 0.590

0.726

0.766

0.628

TB13/15

0.494

0.679 0.671 0.785

0.866

0.699

Botermarkt

2.50

2.80

+0.78 +0.68 +0.87

0.970

0.573

10 OB

0.685 0.804

0.701

0.714

+0.68

Deel 2

+0.71

+0.68

3.00

0.42 0.14

0.51

Legenda

De K

Aanbrengen lijngoot - type: Metal Steelline type 3 (DDC) - e.e.a. conform bestek

Aanbrengen trottoir - straatbakstenen DF, halfsteenverband - type: Aragon Antica DF85 (van der Sanden)

Aanbrengen zandvangelement - type: 450gy125 (DDC) - e.e.a. conform bestek

Aanbrengen inrit - straatbakstenen DF, elleboogverband - type: Aragon Antica DF85 (van der Sanden)

Aanbrengen nieuwe putdeksel - type: 3223/24 VEPROMAX (TBS Soest) - afm. 640 x 640 x 240 mm

52

34 50

33 29-29a

17 9

22

1

31

13

11

15

19

21

29b-29c

31-31a

35

31b-31c

37

43

36

26

39

45

47

51 49

29/7

25

23

34

7

5

3

35

41

29/6

36

Schoolstraat

4

Aanbrengen rijbaan - straatbakstenen DF, keperverband - type: Aragon Antica DF85 (van der Sanden)

16

25 32

32 30

29

40

Da Costastraat

Da Costastraat

48

33 30

20 Da Costastraat

leine

27

42

46

23

17

31

44

Bestaande riolering - materialisering conform overzicht

Aanbrengen plateau (herbruik) - straatbakstenen DF, keperverband - kleur: geel

Aanbrengen kolk- en lijngoot aansluitingen - PVC Ø125 mm

28

46 29 15 16

48

23

44

26

34

26

38

21

27

14

21

24

42

32

10a-10d 8

6

4

36

3

40 1

10 14

16

18

22

20-20a

26

24

28

7

24

25

30 40

3

10-10c

12a

12

11 17

10

22 9

17 16

12a

8a-8d

22

7a

20

21

15 8-8b 12

straat Ooster

Kolkweg

8 13

19

14 6

7

17 30-32

4

6

2

10

8

9

11

Vondelstraat

18

9 12

29 4

10

3

11 5

4-6

15

13

17

19

23

21

10a 37

35

10b

15

33 31

16

27

25

11

7 3

13

9

8 4 11

5 Bilderdijkstraat 6 7

Bilderdijkstraat 9

22

Bilderdijkstraat

4 5

Poststraat 2

7

20

6

3 52 42 1

8

34

12

10

2a

7

30a

26

24

20

18

44

48

46

54

50

18

119

16

32

30

28

109b

6

22

14

10

40

38

36 16 11

Paulus Potterstraat

2

1

23

13

20

19

5

12

13

18 19

38

Vondelstraat

Pol

Aanbrengen loper/markering - kinderkopjes, blokverband, ca. 100 x 100 x 100 mm - type: Portugees graniet

25

8 2 4

149a-149c

+0.5

1

2

0.699

OB10

0.671

0.658

+0

0 0 .6

0.665 0.412

0.595

0.700 0.33 0.32

0.45 0.05 0.54

0.565

0.635

5.20

0.614 -0.045

0.603

+0.62

+0.62 0.601 0.603

0.527

6.00

0.671

+0.70

0.626

Veenestraat

0.569

+0.54

0.478

Burgwal

1.509

0.638 0.651 0.652

0.624

Bestaande lichtmasten - handhaven

+0.00

2

Aanbrengen boomvak (2) - v.v. 50 mm schotsgraniet (fractie: 8 - 16 mm) - afm.: 950 x 1200 mm (buitenzijde)

+0.00

3

Aanbrengen boomvak (3) - v.v. 50 mm schotsgraniet (fractie: 8 - 16 mm) - afm.: 1050 x 1200 mm (buitenzijde)

4

0.544

0.421 0.406

Aanbrengen boomvak (4) - v.v. 50 mm schotsgraniet (fractie: 8 - 16 mm) - afm.: 1250 x 1200 mm (buitenzijde) Aanbrengen verloopband - afm. 130/150 x 250 - 150 x 250 mm

0.443

0.598

Schoolstraat

82

28

54

58

De Steiger

40-52

2

88a

96a

80

72

96 90

136-136a

102

138 142

110

76

86 92

7

3

132-134e

106

84 70

56

5

1

4

Deel 2 100

94

62-66

36

22

48

150

128

Veenestraat

Stadsgracht

ren Kostverlo

Vondelstraat

Dorpsstraat

88b

32-32a

20

18

10

148

7 122

124

138a-138e

146

134a-134e

88 136b

1

24 Botermarkt

9

1

10

8

12

14 86a

ui Stadssp

11

2-4

17

19

2

grach Stads

t

21

23

4

5

3 7

1 5

6 3-3a

Bladverdeling

Bestaande maaiveldhoogtes

Planten nieuwe boom - soort: Tilia europaea 'Pallida'

opdrachtgever

Aanbrengen eindverloopband - afm. 130/150 x 250 mm

Aanbrengen straatkolk - type: K20FH (DDC) - afm. 200 x 450 mm

7

Uitgangspunten: - Maatvoering in meters, met een nauwkeurigheid in centimeters - Hoogtepeilen in meters t.o.v. NAP

Bestaande boom - handhaven

Gemeente Bunschoten project

Kadastrale grens

Aansluiten op bestaande verharding

8

143

Nieuwe maaiveldhoogtes

Projectgrens

0.606

148

Deel 3

Aanbrengen trottoirband - afm. 130/150 x 250 mm Aanbrengen boomvak (1) - v.v. 50 mm schotsgraniet (fractie: 8 - 16 mm) - afm.: 800 x 1200 mm (buitenzijde)

15

Stadsgracht

0.625

150

Bestaande paaltjes - handhaven

Aanbrengen molgoot - straatbakstenen DF, 7 streklagen - type: Aragon Antica DF85 (van der Sanden) 0.704

10

6-6a

4

141

Deel 3

117-117a

OB

0.696 0.721

0.727

Aanbrengen opsluitband - afm. 150 x 250 mm

1

0.622

0.574 0.463

0.410 0.429

TB13/15

0.503

0.825

1.502

Aanbrengen paaltjes (herbruik) - materiaal: gietijzer - kleur: groen

0.566

0.706

147-147b

131 103-105

Stadsg racht

+0.54

R5 .0

.0 R6 0.635 0.640 0.681

0.19 0.692

.65

0.7110.705 0.694

OB10

0.088

0.682

0

+0.74

+0

0.663

OB15

+0

2

Deel 1

97

Herinrichting Dorpsstraat te Bunschoten omschrijving

Nieuwe situatie Bovengrondse infrastructuur

schaal

1:250

projectnr. 2107601

Aanbrengen straatkolk - type: STR-9738/85 - afm. 380 x 380 mm

besteknr. getekend

SH

Aanbrengen trottoirkolk - type: TRK-4717/90 - afm. 450 x 350 mm

gecontr.

DM

datum

08-06-2022

Bestaande straatkolk - handhaven

tekeningnr. 2107601-BE-03-D40 post

Anthonie Fokkerstraat 4 3772 MR Barneveld

digitaal

E. info@drong.nl W. www.drong.nl

telecom T. 0342 - 76 00 88

Definitief Bestand : 2107601-BE-03.DWG

formaat: A0+1A4

2 +0.73

0.726 0.689 0.717 0.726

5

0.704

+0.54 +0.54

0.731 0.743

20.731 0.718

0.665 0.672

+0.60

0.750 0.747

20.750 0.750

+0.76

0.662

+0.46

0.625 0.646 0.646 0.630

.66

4.20

2

0.697

OB1 0.762 0.742 0.775 0.762

0.558

+0.62 0.725

+0.52

0.591 0.576

0.781 0.8010.747

20.781 0.747

0.763

+0.68 0.577

OB150.620 0.653 0.678

+0.82

+0.74

0.6950.692 0.695 0.692 0.6680.659

0.738

+0.54

.0

0.693

0.615

0.622

4.80

2.20

4.80

R6

0.624 0.614

0.620

0.671

0

+0.76

0.714

0 .0

0.699

0.768 0.763 0.839 0.823 0.768

R6

1.763

OB10

.0

+0.46

0.759

+0.82

0.586

2.40

ton 0.725 0.693 0.682 0.660 0.718 0.729 0.669 0.678 0.658 0.727 0.713 0.676

0.641

0.841 0.819

0.755 0.753

0.544 0.556

0.734 0.733

R5

0.690 0.685

0.665

1 145 139

135

115

71 57-59

25

67 0.656

+0.59

+0.87

0.605 0.599 0.583 0.567

0 Be

0.840

Ø 30

+0.78

0.862

0.735 0.710

+0.62

0.800 0.837

0.813

+0.78 0.588 0.543 0.690

0.686

0.752

0.667 0.643

5

0.706

Ø 800 Beton

+0.60

0.836 0.790

0.804

0.756

0.676 0.695 0.747

+0.68

Deel 3

D 0.820

+0.79 0.762 0.776

0.754

+0.82

+0.66

0.789

0.630 0.632

0.635 0.746

+0.62

0.804

0.758

+0.71

0.615 0.737

+0.60

+0.80

0.632 0.728

0.583

0.692

+0.84

OB12

+0 .

0.815 +0.80 0.682

121-123

65

49-51

28

0.684

1 OB

+0.68

5

111-113

103a-105a

127-129

47

Dorpsstraat

10

8

3

149a-149c 133 115a

101-101g

95 1

45

13

+0.80

0.585

Aanbrengen opsluitband - afm. 120 x 250 mm

0.750

0.732 0.737

0.547 0.587

+0.78

+0.85

67

0.804

0.606

0.608

0.626 0.705

2

2

2

0.766 0.7630.7440.730 0.721 0.721 0.772

0.763

Ø 800 Beton

0

0.808

0.8060.818

0.624

0.758

+0.88

+0.

1

0.734

+0.75

+0.78

0.659

0.7340.753 0.7460.732 0.7650.786 0.721 0.734 0.727 0.744 0.741 0.742 0.646

Kolkplein

109-109a 89

77-85 43 41

27

0.711

0.598 0.633 0.634

0.694 0.666 0.672 0.714 0.6950.695 0.696

0.708

0.745

D

0.716

0.725

2.30

0.624

0.636 +0.76 0.635

0.8080.781 0.796

+0.82

0.717

Ø 800 Beton 0.578 0.609

+0.77

0.745

+0.81 0.776 0.794

3

0.689 0.675 0.703 0.704

2 0.762 0.782

75 73

31

15

0.751 0.739

0.664

.00

+0.82

0.696

+0.71

0.752

0.800

0.813

2

20.619 0.595

2 0.783 0.778

Aanbrengen wortelweringsscherm - type: RootBarrier® 325 op rol (KING RootBarrier) - e.e.a. conform bestek

0.940

R4

0.691

0.655 0.746 0.679

0.724 0.601 0.628 0.633

0.691

+0.75 0.808

0.709

20.7680.762

+0.65

0.617 0.731

0.577

0.689 +0.75

0.825

0.820

29 27

cht

0.638

0.721

0.795

0.829 0.800

20.7520.764

+0.76

Dorpsstraat

0.808

0.812

53

15

sgra

0.717

0.678

+0.79

+0.87

+0.84

0.814

11

7

Stad

0.815 0.792 1

0.759 0.793 0.782

0.751

+0.84

Aanbrengen opsluitband - afm. 100 x 200 mm

0.718 0.706 0.672

0.816 0.814 0.818

+0.80

1

50

3

0.636

0.797 0.791

1

+0.79

+0.6

0.657

0.724

0.817

0.792

0.891 0.876 0.875 0.888 0.905

0.854 0.817

0.828

0.838 0.991 0.819

7

2 55 35

17 4

Burgwal

5

0.730 0.643 0.653

0.581 0.620 0.602

0.753

0.755 0.759

0.779

0.791

0.824

0.818 0.861

0.768

0.816 0.767

1.032 0.849 0.9180.938 0.860 0.9050.884 0.833 0.835

0.799 0.783 0.767

2

0.899 0.868

103b-105b 101f 91

21-21a

2 6

6

OB10

0.700 0.677

0.749

4

94a-94c

0.595

1

0.798 0.789 0.786

+0.7

1.049 0.856 1.027 0.830

0.747

3

0.766 1.071 0.816 0.818

0.720

0.762 0.737 0.778

+0.6

1.103

143

0.764

0.739 0.729

5

131

6.25

0.574 0.582

1

0.786

0.715

Aanbrengen wortelgeleidingsscherm - type: RollRib® 90 (KING RootBarrier) - e.e.a. conform bestek

101e

Pol

OB1

Herstraten

6

101d

63

0.634

141

8

1

99

73a

37

1-3

0.870 0.801 OB10

137a

101c

99a 3 14a

27a

39

147-147b 0.8630.852 0.852 0.8010.830 0.801 0.830

10 137

107 101a

101b 12a

3a

7-7b

Herplaatsen bestaand bankje

1.374

123a 13

12

t straa Post

9

5

OB1

Deel 2

135

0.867

2

Aanbrengen inlaat t.b.v. PVC Ø125 mm - zadelstuk of knevelinlaat (afhankelijk van aansluitende riolering) - e.e.a. conform bestek

Kleine

Aanbrengen oprit verkeersplateau - betonstraatstenen keiformaat, hoogte 80 mm - e.e.a. conform principedetail

4

1.041

139

12

De

+0.5

145

115b

4

Kostverloren

1.403

14

6

4

2 +0.6

133

5 3

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/11640465/1