SM 1170890 bijlage ontwerp dorpsstraat
Tekst van het document
+1.14
1.214 1.222
+1.37
1.152
1.300
+1.28
1.458
1.363
De Steiger
0.8160.963
10
1.202 1.266 1.275 1.282
1.279
1
1.344
1
1.295 1.309
1.376 1.384
0.780
0.737
+1.31 1.173 1.194
+1.34
0.724
0.599
1.287
+1.40
1.328
1.369
1.424 +1.39 1.397
1.334 1.313 1.218 1.2981.205
1.353
1.354 1.379 1.367
+1.38
1.867
1.349 1.357
1.329
+1.40
1.338
+1.36
1.195 1.2461.221 1.311 1.226 1.337
+1.42 +1.40 +1.431.349 1.405 1.402 TB13/15 1.422 1.438
+1.33
+1.43 1.425
1.449
+1.46
1.2881.355 3.15 +1.36
+1.48 1.308
+1.39 1.350
1.430
TB13/15
11.395
1.368
1.349
1.619 +1.401.398
1.338
Ø 800 Beton
1.394 1.377 1.610
1.442
1.280 1.283
1.336
1.324
2
+1.40
1.335 1.355 1.327
+1.38
+1.40
1.436 1.4641.453 1.460
1.467
1.429
+1.50 1.265 1.379 1.280 1.300
1.307
+1.42
10
+1.44
1.481
+1.56
1.312 1.303 1.341 1.377 1.350 1.341 1.378
1.414
1.405
1.2891.345
1.393
1.280 1.262
1.267
+1.44
1.363 1.372
1.467
1.317 1.240 1.265
2 1.362 1.375
1.370
+1.37
1.320
1.393
1.346 1.351 2
1.306 1.396 1.322
1.326
1.313 1.301 1.295
1.350
1.269 1.292
1.403
1.376
+1.48
+1.53
1.441
1.351
1.353 +1.50
1.357
1.135
11.2831.284
1.236 1.134 1.117
1.074 1.096
1.096
1.161 1.181
+1.42 +1.481.390 1.419 1.4121.327 11.432
+1.47
1.400 1.386
1.2811.281 1.281 1.427 1.391 1.387
11.428
1
+1.50
1.466 1.496 +1.51
1.498 +1.53
+1.461.5941.496 1.588 1.610 1.606 1.783
1.520
1.625 +1.63 1.622
+1.44
1.302
1.309 1.309
1
1.460
1.392 1.415
1.367 1.335
1.351
Dorpsstraat
1.582 1.593
1.735
+1.44
1.247 1.322
1.259
1 1.508 +1.49
1
1.434
1.387
2 1.381
+1.57 1.583
1.322
+1.48
1.398 1.464
+1.32
1.054 1.065 1.097
1.154 1.132 1.236 1.250 1.162
1.477 1.523 1.5301.978 1.547
1.560 +1.551.560 +1.551.543 1.5561.551 1.572
+1.24
1.076
1.096 1.168
32-32a
1.561 +1.56
1 1.067
1.095 1.081
1.097 1.065
+1.16
1.184 1.177 1.162 1.165 1.145
1.375 1.175 1.183 1.1711.247 1.160
1.070 0.966 0.970
1.014
1.152
1.152
1.083 1.099
11.083 1.073
1
1.048 0.953 0.938
0.977
1.118 1.113
1.144 1.109
1.113 1.098
+1.11 11.116 1.096
1.064
1.013
1.024 1.001
Vondelstraat
1.084
1.176
1.105 1.125
1
1.190
1.448 1.419
1.006 +1.22
1.031
1.043 1.115 1.1981.191
1.726
1.451 1.334
1.045 1.112
1.064 1.101
1
1.237
1.217
1.249
1.212
+1.28 1.324
+1.271.266
1.306 1.300 1.375
1.294 1.328
+1.11
0.953 0.943 0.949 1.090
0.998 1.096
11.157 1.144 1.0991.105 11.1241.112
1.104
2
0.969 0.853
1.346 1.252 1.240
1.183 +1.16
1.268
1.174
0.897
1.010 0.979
0.932 0.899 2 0.835 +1.01 +0.93
1.118
1
1.1421.175 1.161
1.181
1.133
+1.03 +0.98 0.8860.952 0.885
0.880 0.8940.893 0.973 1.079 1
1.039
1.115
1.312 +1.12 1.376 1.320 1.138
0.858
0.999
0.992
1.009 0.999
1
1.038
1
1.068
0.995
2
0.940
0.894
+0
0.913 0.842 0.807
0.866
+0
.9 7
7 .9
+0.99
+1.10
1.034
2
1.470
2
1.037
82
1.690
Inrit Dorpsstraat nr. 28 aanleggen in keperverband (conform aansluitende verband in inrit)
+1.01
1.003
2
1.064
0.982
1.010 1.054
+1.05 1.080
0.993 1.646
1.591
2.95 0.959 0.970 0.962 0.965
0.962 0.967 0.965 0.997 1.009 0.989 0.9970.940
OB12
1.026 0.978
1.002 1.014
0.966
0.995 0.986
1.006
OB12
+1.06
+1.05 3.45
+1.07 3.55
2.75
1.141 1.143 1.121
1.070 1.114 1.145 1.077 1.107 1.136
1.136
1.100
+1.14
1.151 1.155 1.154
OB12
1.122 1.655
1.111 1.119
1.110
0 .0 R2
1.462 1.105
62-66
+1.04
+1.04 0.974 0.973 0.965 0.983 3.00
0.986 0.974 +1.03 0.971
+1.12
4
0.920 +1.010.903
0.859
+1.01
0.819 0.850
1.0981.106 1.104 1.125 1.096
18
1.000
Ø 500 Beton 0.987 0.976
0.956 0.953 0.975
1.024
+1.07
1.126
88a
1.335
1.384
0.804 +0.99
0.895
1.081
1.070 1.073 +1.07 1.110
88b
1.136
1.020
1.021
1.363
1.564
0.799 +1.010.903
1.022
1.034
0.948
+1.05
+1.07
+0.93
0.794 0.808
+1.03
+1.03 1.030 1.101
1.1241.066
+0.99
Ø 800 Beton
1.056 1.061
1.133 1.156 1.293 1.292 1.296
0.906
1.251
1.251
+1.30 1.333
1.354 1.358
1.262
1.119
1.157 1.174 1.200 1.212
1.198
+1.07 0.915
+0.76 +0.86
0.835
+
+1.04
0.795 0.814
0.949
1.023 1.021
+1.13
1.90
02 1.
1.0441.036
+1.04 1.007
0.962
+0.99
1.023
0.810
1.065
0.987
1.069 1.054
0.965 1.023 1.061 1.079
1.108
1.162 1.161
1.176 1.227 1.296 1.192
1.247 +1.26 1.321 1.317
1.105 1.107
1.1861.163
1.037
+1.17 Ø 800 Beton
+0.84
6.30
0.817 0.806
+0.89
+0.84
0.923
0.867 0.841
0.981
Kolken aansluiten op bestaande uitleggers
+0.99
0.986 0.871 0.845 0.907
+1.07
0.839
0.962
0.822
+1.06
1
20
8
1.081
1.033 1.030 1.060
1.090 1.083
0.922
+1.11
1.183 +1.28
1.193
+1.211.126
1.107
1.440
1.604
1.034 1.028
1.265 1.427
+1.28
1.359 1.420
1.390 1.429
+1.41
1
1.117 1.083
1.056
1.292 1.464 1.471
1.161
1.098
1.182
1.188
1.624 1.473
1.078
1.225
1.560 1.511
1.560 1.547 1.542 1.566 1.569
1.156
+1.21
+1.27
1.233
+1.37
1.201
1.069 1.092 1.070 1.087 1.087
0.724
3.50
1.104 1.181
1.338 1.351 1.354
+1.20
1.084 1.145
1.119
1.237 1.202
1.202 1.192 1.182
1.174 1.168
1
1.081 1.083
1.253
1.322 1.341
1.160
1.193 1.099 1.170 1.104
1.179
1.354 +1.38 1.368 1.391
1.447
1.099
1.203
+1.21
+1.30
Ø 800 Beton
2
1.229 1.216 1.214
1.268 1.256
1.112
1 1.080 1.086
1.271
1.188
+1.38
1.272
1.109
+1.24 1.238
1.172 1.177 1.303
1.313
2 1.360
1.450 1.488 1.448 1.484
1.633
1.540
1.221 1.321
21.396 1.403
1.491 +1.48 1.499
1.611 1.778
1.324
1.263 1.277 1.251 1.335 1.345
1.3511.367
1.471
1.330
1.662
1.222 1.233
1.263
1
1.288
1.285
+1.27 1.113
1
+1.31 1.355
1.276
+1.29 1.347
11.300 1.298
1.265 1.152 1.121 1.137
1.216
+1.44
Ø 800 Beton
1.459 1.468
+1.48
1.307
1.423
1.562
+0.90 +0.86 +0.76
+1.41
1.502
1.465
8
1.444
+1.47
1.542
6-6a
1.458 1.463
+1.48
1.565
0.814
0.995 0.940 0.941
+0.88
+1.47
+1.41
1.415 1.399
1 1.439
1.4131.448 1.453 1.441 1.417
+1.50
+1.40
1.475
1.408 1.394 1.488 1.426
1.075
1.391
Deel 2
+1.33
+1.39
+1.46 +1.41 +1.33
+1.45
1.459
+1.45
+1.48
R
1.490 1.489 1.487 1.458
1.423
1.492
00 3.
0
1.188
1.612
1.477 +1.50
1.936
+1.51
.0
1.070
1.454 1.488 1.499
1.418
+1.46 1.470
+1.36
3.60
1.484
1.424
1.472
1.476
1.360
1.373
+1.40 1.398
1.636 1.479 1.447 1.442
1.398
+1.33 1.252
1.314
R3
+1.40
+1.42
1.431
1.438 1.417 1.443 1.409 1.416 1.412 1.415 1.411 1.4011.395 1.404 1.423 1.408 1.402
1.498
+1.47
TB13/15
+1.41
+1.49
71
49-51
2.20
0
1.428
1.459
47
57-59
2.80
+1.38
TB13/15 1.410
1.295 1.375 1.399 1.295 1.309 1.281 1.280
0 1.
+1.341.204 1.195 1.216 1.222 1.187 1.228 +1.42 1.299 1.303 2 1.347 1.314 1.357
1.265 1.3431.247
1.3631.366
11.412
1.626 1.431
1.416 1.427
+1.33
1.252 1.272 31.3821.341 1.167 1.182 1.210 +1.42 +1.34
+1.44
1.366
R 1.438 +1.41 1.451
1.428
R +1.42
1.227
1.420
Bestaande inritblokken - handhaven
21.4281.411 1.260
1.276 1.275
1.308
1.398
+1.39
1.403
1.305
1 1.406
1.384 1.345
2 1.375 1.378 1.213 1.364 1.252 1.242
Ø 800 Beton
+1.34 1.232
1.170 1.186
1.435
+1.36
1.196 1.100 1.222 1.142 1.237 1.244 1.239 1.270
11.394 1.400 1.371 1.283 1.273
1.232 1.336 1.251
1.378 1.380
+1.40
1.429
+1.34
1.341
45
4.80
1.196
1.106
1.263 1.260
1.318 1.182 1.196 1.308 1.205
+1.411.461
+1.34
1.338 1.345
1.240 1.239
1
1.308
1.408
1.470
1.230
0.705 0.700 0.822
0.719 0.827
0.763
1.074 1.062 1.032
2.25
1.207
1.058 1.099
1
1.294 1.200 1.286 1.209
1.433
1.355
1.421
001.407 1.
65
63
3.40
1.490 +1.16
1.025 1.025 1.109
1.375
+1.31
+1.191.030 1.027 +1.19
0.991
1.360
1
1.460
1.336
5.50
4.80
5.50
1.013
1.091
1.020
0.956
+1.40
1.462
1.399
1.421
5.50
+1.46
0.887 0.943
1
41
39
0.700
1.111 1.160 1.169 1.170 1.127 1.091
2.40
+0.78
+0.68
+0.90
1.299 1.263 1.234 1.244 1.166
1.236
1.445 1.409
1.349
1.442 1.441 1.451 1.413 1.430
+1.44
+1.48
1.35
0.964 0.916
0.943
0.779 0.790 0.893 0.916 0.909
1.206
+1.25
Ø 800 Beton
1.360
1.591
1.497 1.460 1.462 1.431
+1.41
27
4.80
+0.80 +0.820.815
0.685
0.635
0.990 +1.13
0.779
0.819
+0.68 0.712 0.724 +0.72
0.624
+1.051.007
1.349 +1.35
1.603
+1.47
1.396
1.505
1.374 1.375 1.367
1.453 1.127
43
2.20
0.474 0.477
+0.60
+0.720.738 0.763
1
1.051 1.044
1.135
1.388
+1.44
A
0.513 0.517
TB13/15
0.614
+1.11
1.049
+0.60
1.259
1.395
1.397 1.356
1.334
+1.19
1.037
+1.19
1.282
+1.26 1.235
+1.22 1.036
+1.05
0.8800.932
0.593 0.578 0.595 0.663
+0.57
1.157
0.942 0.931
1.061 1.096
0.974 0.995
0 0.550
0.469
0.982 0.999 1.007
+1.13
20
Ø0.380 200 PVC 0.373 +0.50 +0.50 0.600 +0.55
0.3070.379 0.392
+1.10
1.278
1.289 1.312 1.208 1.220
0.918
Ø
0.264
1.157
2.00
1.40 0.971 0.954
1.136
+1.39
+
4.80
+0.82 0.779
1.108
1.037 +1.14
Ø0.862 6000.907 Bet on
PV C
0.684
1.057
2 1.4
1.944 1.617
+1.42 +1.39
.00 R1
5.35
+0.56
C
Kolkplein
0.835
0.804
PV
0.532
0.472
+0.57
1.371 1.022
3.10
+0.50
1.397
1.014 0.775 0.804
00 Ø2
0.476 0.517
5
0.365
1 3/
0.382 0.382
0.397
0.753 0.570
1.363 1.365
1.653
1.763 1.520
0
1 TB
0.487
1.669
1.414
1.395
2.65
1.399
1.318
.0
+0.63 +0.55
0.443
0.864 0.940 0.835 0.963
+1.37 1.370 +1.34
1.368
R1
0.397
0.594 0.632 0.592 0.622
+0.60
+1.45
0.909
0.90
+0.66
1.857
5.50
0.598
0.372
0.394
+0.60
0.592 0.600
0.598
0.343
0.594 0.592
7
Verplaatsen bestaande lichtmast (door derden)
Deel 1
0.631
Bestaande muur
0.756
0.754
0.573
+0.67 0.634
1.696
0.630
5
Wordt privé eigendom bewoners nummer 1
31
29
0.593 0.564
0.994
0.699
73 77-85
1-3
2.00
0.665
0.484
0.747
35
15
2.00
0.731
11
0.598 0.610
A
+0.48
0.735
0.655
+0.75
0.755
0.468 0.441
+0.63
1
0.503
75
17
0.760
53
55
2.25
loren Kostver
Schoolstraat
21-21a
+1.12
36 84 22
54
28
Deel 1
58
80
70
72
90 76
40-52
Vondelstraat
109-109a
Wordt privé eigendom bewoners nummer 1 0.700
97
0.896
0.804 +0.99
0.895
+1.01 2.25
1
1.022
+1.03
1.034
2 +1.07 1.070
88b
1.591
1.034
1.020
1.021
2
1.037
1.003
2
1.064
0.982
1.010 1.054
+1.05 1.080
1.081 1.073 1.110
0.993 1.646
1.126
2.95 0.962 0.967 0.965 0.997 1.009 0.9970.940
+1.05 3.45
3.40
88a
1.026 0.978
1.002 1.014
1.0981.106 1.104 1.125 1.096
1.141 1.143 1.121
+1.14
1.151 1.155 1.154
+1.12
1.122 1.655
1.111 1.119
1.136
0.908 0.942
0.924 0.935
+0.98
0.833 0.921 0.913
1.031 0.992 1.031
+0.94
0.804 0.808
0.833 0.912 0.810
0.997
0.778 0.777 0.879
0.832 0.764
0.813 0.738 0.768
+0.89
0.794 0.797 0.822
+0.920.879 +0.92
0.748 0.753
0.776 0.792 0.874
+0.88
0.735 0.757 0.735 0.860
+0.89
0.762 0.765
0.900 +0.94
+0.86 0.776
0.774 +0.900.772
0.700
0.735 0.767 +0.88
1.028 1.007
0.973 0.971 0.984
1.114 1.111
1.039
+0.98
0.946 0.964
0.963
1.038 1.047
0.978
0.958 0.958 0.971 0.992
0.975 0.993 0.983 0.986 1.010
0.992
1.017 0.998 +0.96
0.956
1.016
1.264
0.882 0.950 0.9220.947
0.926
+0.94 0.940
0.944 0.942 0.936 +0.90
0.950
1.238
1.411
0.819
0.843 0.850
1.052
0.923
0.815 0.819 0.829
0.886
OG
100
0.888
0.926 0.884 0.904 0.965 0.881 0.914
+0.89 +0.91
0.893 0.913 0.956 0.877 0.953
0.890
0.992 0.990 0.948
0.793
0.892
0.792 0.809
0.808
0.853 0.899
+0.88
0.886 0.785 0.710
0.690
0.889 0.877
0.840
1.100
106
94 96a
TB13/15
90
0.832
+0.92
+0.91 0.815 0.804
0.728
0.768 0.790
0.655
4
+0.86 0.801
40.8700.8730.775
0.659 0.681 0.804 0.816
0.820
3
0.833
3
30.853
0.790 0.833
0.824 0.828
0.887
0.827
0.832
0.710 0.797 0.825
0.720
+0.86
+0.86
0.675 0.685 0.698 0.695 0.801 0.824 0.824
0.812
0.924 +0.920.915
0.884
0.927
0.952
4 0.882
40.876 0.875 0.931 0.876 +0.92
0.904 0.933
0.949
0.948
0.929
0.605 0.609
0.658 0.679 0.733 0.847 0.849
0.852 0.807
0.878
0.743
4 0.818 0.820
0.725 0.690
0.911 0.919 0.863
0.880
0.857 0.868 0.925
4 0.801 0.807
1.081
0.932
0.893
+0.850.673
0.771 0.792
+0.90
0.821 0.834
+0.90 0.891 0.890 0.915
0.785
2
0.920 0.876
+0.90
0.894 0.878
0.859
3
0.775 0.773
0.750
0.980 +0.98
0.964 0.955 0.981 1.003
0.818
0.792
0.871
0.701 +0.84
0.805 0.836
+0.90
0.783
0.767 0.795 0.811
0.718 0.725 0.769
2
2 0.839
0.844
0.827
0.860
0.763 0.729
0.788 0.819 0.676 0.682
1
1
0.811 0.822
0.810
0.788
0.862
0.652
0.752
+0.89 0.891
+0.84
2
0.817
0.823
0.851 0.839
0.914
0.832 0.842 0.832 0.798
0.851 0.862 0.838 0.848 0.808
0.851
+0.88 0.884
0.9980.960 0.902 0.966 0.870 0.850 0.812
0.606
0.7520.756 0.703 1
0.669
0.827
10.772 0.757
1.1730.856 0.847 1.044 1.017 1.049 1.027 0.836 0.830
0.745
0.761
+0.85
0.695
+0.82 0.690
0.636 0.658 0.678
0.703 0.719 0.760
0.802
0.900
0.692 0.758 0.686 0.798 0.789
1
0.851
+0.88
0.882 0.903
+0.79
0.604 0.623
0.855 0.877 0.912 0.922
0.921 0.960 0.918
0.869
+0.84
0.651 0.748
0.829 0.837
0.7580.798
0.671 0.774
1
10.847 0.848
0.849
0.848
0.863
0.657
0.724
+0.94
0.981
0.936 0.910
+0.92
1
+0.79
0.638
0.717
0.617 0.731
0.577
0.808 0.709
0.691
0.752
0.800
0.813
+0.81
+0.82
+0.84
0.776 0.794
0.717
Ø 800 Beton 0.578 0.609
+0.78 0.656 0.703
0.636 +0.76 0.635
0.716
0.624
0.606
+0.75
0.632 0.728
0.626 0.705
+0.79 0.762 0.776
0.789
0.804
0.8060.818
+0.80
0.804
0.808
0.801 +0.82
0.624
0.734
0.8080.781 0.796
1 0.831
0.691
+0.75
+0.76 0.757
0.808
20.7520.764
0.815 0.792
0.678
0.912
1.763
0.969 1.108
0.759 0.793 0.782
0.751
0.791
0.817
0.824 0.797 0.791
1
0.636
Dorpsstraat
0.739
0.592
0.623 0.711
0.730 0.643 0.653
0.581 0.620 0.602
0.658 0.663
0.613 0.634
+0.79
0.755 0.759
0.779
0.762 0.737 0.778
0.739 0.729
0.753
0.798 0.789 0.786
+0.78
0.750
0.796
0.720 0.809 0.853 0.853
+0.82
+0.79
+0.88
10.887 0.879 0.921 0.932 1.044 1.049 0.956 1.039 0.925 1.052 1.200
0.8670.840
Ø 800 Beton
0.909 0.927 0.933
0.807
0.828
0.873
0.854
0.835
0.766
0.777
0.843
OB10 0.812 0.844
+0.82
0.881
0.895
0.908
0.851 0.863
0.946 0.939 0.950
0.962
1.096 0.874
0.892
0.870 0.871
0.838
Ø 800 Beton 0.708
0.873 3
3 0.835
4
0.908
0.926 0.918
+0.84
0.741
0.788 0.808
+0.89
0.722
+0.91
0.776
+0.92
1.315 1.302 0.900 0.915 1.310 1.296 0.901 0.889
0.867
+0.85
0.746 0.747 0.763
0.794
0.912 0.897 0.906 0.903
0.891
0.901
0.865 0.866 0.772 0.688 0.680
0.740 0.723
0.710
0.909
0.918 0.904
0.872
0.981
0.846
132-134e
0.954
0.773
102
96
0.698
+0.92
+0.83 0.711 0.783 0.693 0.789
+0.880.861
0.746 0.706 0.710
+0.86
+0.89 Ø 800 Beton
0.831
0.749
0.896
+0.89
0.797
0.723
0.921
0.904 0.897
0.821 0.748 0.752
0.716
OG 0.866
0.937 0.936
1.237 1.241 0.907 0.940 0.920 0.922 0.916
0.896
2.10
0.972
+0.83
+0.86 +0.80
1.355 0.881 0.925 0.873 +0.88
0.729 0.727 0.735 0.802
+0.80
0.909
1.367
+1.12
+0.92
0.894
+0.96
+0.82
0.659 0.667
0.720 0.800 0.703
1.266
1.270
+0.86
10.781 0.838 0.834
0.884
Verplaatsen bestaande lichtmasten (door derden) 1.070 1.114 1.145 1.077 1.110 1.107 1.136
+0.90
0.789
1 +0.88
0.929 0.926 0.884 0.873 0.863 0.919 0.910
0.900
+0.86
0.882 0.827 0.812 0.828 0.767 0.771 0.750
0.813 0.792
0.808
0.750
+0.82
+0.95 0.851
0.880
+0.89
+0.92 0.783 0.719
0.685 0.672
0.939 1.1240.989 0.998 0.932 0.966 0.984 0.902 0.896
+0.90
+0.90 0.891
0.955 0.920 0.868 0.864
0.917 0.918
2.70
+0.87
0.847
Ø 800 Beton
1.006
1.105
0.855
4.80
0.863
0.873
1
0.725 0.730
0.888 0.888 0.882
0.861
0.891
0.909
1.558
4.80
+0.93
0.859
0.760
0.872
1 0.998
0.970 0.988 0.975
+1.00
0.898
0.892 0.888 0.900 0.888 0.8920.877
0.911 0.905
0.923
1
0.846 0.749 0.769
0.871 0.847
2.10
0.872 0.772 0.767
0.750
0.916 0.921
4.80
0.904
1.130
0 .0 R2
OB12
+0.93
0.729
+0.92
1.041
0.995 0.986
+1.07 3.55
2.75
+1.01
+1.03
1.029 0.966
OB12
+1.06
0.988
1.037 +1.04 1.039
1.061 1.029
+1.04
+1.04 0.974 0.973 0.965 0.983 OB12 3.00
0.959 0.970 0.962 0.965
0.986 0.974 +1.03 0.971
1.024
+1.07
+1.01
0.920 +1.010.903
0.859
+1.01
0.819 0.850
0.956 0.953 0.975
0.989
+0.990.976
0.866 0.877 0.924
1
0.786
+0.94
Ø 800 Beton
0.991
2.25
1
1.068 1.038
+1.07
1
+0.93
0.976
1.009 0.999
1.763
2.00
0.799 +1.010.903
+1.07
1
0.725
0.977
0.957
+1.03
+0.92
0.948
0.903
141
C
+0.93
0.794 0.808
0.956
Ø 500 Beton 0.987
0.878 0.892 0.816
0.970
0.936
1.000
1.183
0.867
139
0.764
2.70
0.992
1.000
0.911 0.882
+0.96
2.65
0.858
0.999
+1.01
0.962
0.957
0.825
+0.92
0.885 0.952
0.948
+1.05
+1.07
0.843 0.814
+0.99
0.844
0.9590.968 0.962 0.942 0.805 0.821
0.880
0.794
4.50
1.059
Aanbrengen boomvakken - v.v. 50 mm schotsgraniet (fractie: 8 - 16 mm) - afm.: 1500 x 1600 mm
+0.95
+0.99
0.996
0.900 0.913
+0.85
0.906
Ø 800 Beton
0.919
0.942
+0.86
+1.10
0.963
0.953 0.977 0.992
1.745
+0.87
+0.99
+0.98
0.942 0.943
0.962
+0.79
0.831
+1.01
0.909
3.50 0.949
+1.04
0.959
1.032 1.000
+0.77
+
0.913 0.842 0.807
0.866
+1.02
0.872
1.020
+0.91
+0.99
2
0.940
0.894
0
.9 7
1.018 0.989
+0.85
0.932 0.899 2 0.835 +1.01 +0.93
0.795 0.814
+0
7
9 0.
0.987
1.014 1.025
0.918
0.995
+0.82
0.962
0.897
1.010 0.979
.0
1.028
+0.85
+1.04
+
1.007
+0.79
2
+1.04 1.007
+1
0.835 0.854
0.947 0.936 0.950 0.9430.953 0.942 0.960
+0.77
1.069 1.054
1.0441.036
0.837
117-117a
0.855
0.913
1.666
136-136a 138
Ø 400 Beton
+0.99
1.024 1.001
0.969 0.853
02 1.
0.987
103-105
1.138
2.50
+1.06
1.065
C
1.390
1.90
131
1.066
+0.92
0.810
0.940
0.822 1.104
135
115
0.817 0.806
2.80
6.30
127-129
+0.87
0.981
Kolken aansluiten op bestaande uitleggers
0.923
2.10
+0.84
0.839
0.867 0.841
+0.89
+0.88
0.995 0.940 0.941
0.962
1.269
Deel 3
0.724
4.80
1.074 1.062 1.032
1.364
2.00
+0.90 +0.86 +0.76
Deel 1
0.814
0.763
1.041
0.911
Deel 2
1
1.033 1.030 1.060
111-113
95
0.705 0.700 0.822
0.719 0.827
+0.90
0.887 0.943
+0.76 +0.86
1.111 1.160 1.169 1.170 1.127 1.091
Deel 2
103a-105a
121-123 1.453 1.127
1.070
115a
101-101g
+0.84
77-85
133
89
1.509
1.178 1.502
142
110
150
0.663 0.683 0.841
128
0.960
0.689 0.689
148
1.80
124
5.00
6.00
0.800
122
3.30
0.731
0.744 0.703 0.667 0.686
+0.66 +0.76
0.701
0.559 0.593
94a-94c Bestaand groen achter parkeervakken handhaven
0.722
146 134a-134e
0.660
+0.74
+0.66 +0.66
+0.86 +0.76
0.850 0.759 0.753
138a-138e
0.823
B
+0.82
0.746 0.750 0.859
B
OB10
TB13/15
92
0.588 0.570 0.769
0.675
Scheiding parkeervakken d.m.v. kinderkopjes
TB13/15
5.00
88
6.00
0.589
3.30
0.706
136b 0.668
Ø 400 Beton +0.52
OB10
Aanbrengen inritblokken - afm. 450 x 200 x 500 mm
+0.65
+0.49 +0.59
+0.60
7.40
+0.77
0.628
0.662
0.647
0.631
+0.60
+0.68
0.662 0.680
0.671 0.594 0.656 0.623 0.654
0.639
OB10
60 2.
+0.63
0.523 0.551
0.524 0.521 0.530 0.592 0.531 0.590
0.726
0.766
0.628
TB13/15
0.494
0.679 0.671 0.785
0.866
0.699
Botermarkt
2.50
2.80
+0.78 +0.68 +0.87
0.970
0.573
10 OB
0.685 0.804
0.701
0.714
+0.68
Deel 2
+0.71
+0.68
3.00
0.42 0.14
0.51
Legenda
De K
Aanbrengen lijngoot - type: Metal Steelline type 3 (DDC) - e.e.a. conform bestek
Aanbrengen trottoir - straatbakstenen DF, halfsteenverband - type: Aragon Antica DF85 (van der Sanden)
Aanbrengen zandvangelement - type: 450gy125 (DDC) - e.e.a. conform bestek
Aanbrengen inrit - straatbakstenen DF, elleboogverband - type: Aragon Antica DF85 (van der Sanden)
Aanbrengen nieuwe putdeksel - type: 3223/24 VEPROMAX (TBS Soest) - afm. 640 x 640 x 240 mm
52
34 50
33 29-29a
17 9
22
1
31
13
11
15
19
21
29b-29c
31-31a
35
31b-31c
37
43
36
26
39
45
47
51 49
29/7
25
23
34
7
5
3
35
41
29/6
36
Schoolstraat
4
Aanbrengen rijbaan - straatbakstenen DF, keperverband - type: Aragon Antica DF85 (van der Sanden)
16
25 32
32 30
29
40
Da Costastraat
Da Costastraat
48
33 30
20 Da Costastraat
leine
27
42
46
23
17
31
44
Bestaande riolering - materialisering conform overzicht
Aanbrengen plateau (herbruik) - straatbakstenen DF, keperverband - kleur: geel
Aanbrengen kolk- en lijngoot aansluitingen - PVC Ø125 mm
28
46 29 15 16
48
23
44
26
34
26
38
21
27
14
21
24
42
32
10a-10d 8
6
4
36
3
40 1
10 14
16
18
22
20-20a
26
24
28
7
24
25
30 40
3
10-10c
12a
12
11 17
10
22 9
17 16
12a
8a-8d
22
7a
20
21
15 8-8b 12
straat Ooster
Kolkweg
8 13
19
14 6
7
17 30-32
4
6
2
10
8
9
11
Vondelstraat
18
9 12
29 4
10
3
11 5
4-6
15
13
17
19
23
21
10a 37
35
10b
15
33 31
16
27
25
11
7 3
13
9
8 4 11
5 Bilderdijkstraat 6 7
Bilderdijkstraat 9
22
Bilderdijkstraat
4 5
Poststraat 2
7
20
6
3 52 42 1
8
34
12
10
2a
7
30a
26
24
20
18
44
48
46
54
50
18
119
16
32
30
28
109b
6
22
14
10
40
38
36 16 11
Paulus Potterstraat
2
1
23
13
20
19
5
12
13
18 19
38
Vondelstraat
Pol
Aanbrengen loper/markering - kinderkopjes, blokverband, ca. 100 x 100 x 100 mm - type: Portugees graniet
25
8 2 4
149a-149c
+0.5
1
2
0.699
OB10
0.671
0.658
+0
0 0 .6
0.665 0.412
0.595
0.700 0.33 0.32
0.45 0.05 0.54
0.565
0.635
5.20
0.614 -0.045
0.603
+0.62
+0.62 0.601 0.603
0.527
6.00
0.671
+0.70
0.626
Veenestraat
0.569
+0.54
0.478
Burgwal
1.509
0.638 0.651 0.652
0.624
Bestaande lichtmasten - handhaven
+0.00
2
Aanbrengen boomvak (2) - v.v. 50 mm schotsgraniet (fractie: 8 - 16 mm) - afm.: 950 x 1200 mm (buitenzijde)
+0.00
3
Aanbrengen boomvak (3) - v.v. 50 mm schotsgraniet (fractie: 8 - 16 mm) - afm.: 1050 x 1200 mm (buitenzijde)
4
0.544
0.421 0.406
Aanbrengen boomvak (4) - v.v. 50 mm schotsgraniet (fractie: 8 - 16 mm) - afm.: 1250 x 1200 mm (buitenzijde) Aanbrengen verloopband - afm. 130/150 x 250 - 150 x 250 mm
0.443
0.598
Schoolstraat
82
28
54
58
De Steiger
40-52
2
88a
96a
80
72
96 90
136-136a
102
138 142
110
76
86 92
7
3
132-134e
106
84 70
56
5
1
4
Deel 2 100
94
62-66
36
22
48
150
128
Veenestraat
Stadsgracht
ren Kostverlo
Vondelstraat
Dorpsstraat
88b
32-32a
20
18
10
148
7 122
124
138a-138e
146
134a-134e
88 136b
1
24 Botermarkt
9
1
10
8
12
14 86a
ui Stadssp
11
2-4
17
19
2
grach Stads
t
21
23
4
5
3 7
1 5
6 3-3a
Bladverdeling
Bestaande maaiveldhoogtes
Planten nieuwe boom - soort: Tilia europaea 'Pallida'
opdrachtgever
Aanbrengen eindverloopband - afm. 130/150 x 250 mm
Aanbrengen straatkolk - type: K20FH (DDC) - afm. 200 x 450 mm
7
Uitgangspunten: - Maatvoering in meters, met een nauwkeurigheid in centimeters - Hoogtepeilen in meters t.o.v. NAP
Bestaande boom - handhaven
Gemeente Bunschoten project
Kadastrale grens
Aansluiten op bestaande verharding
8
143
Nieuwe maaiveldhoogtes
Projectgrens
0.606
148
Deel 3
Aanbrengen trottoirband - afm. 130/150 x 250 mm Aanbrengen boomvak (1) - v.v. 50 mm schotsgraniet (fractie: 8 - 16 mm) - afm.: 800 x 1200 mm (buitenzijde)
15
Stadsgracht
0.625
150
Bestaande paaltjes - handhaven
Aanbrengen molgoot - straatbakstenen DF, 7 streklagen - type: Aragon Antica DF85 (van der Sanden) 0.704
10
6-6a
4
141
Deel 3
117-117a
OB
0.696 0.721
0.727
Aanbrengen opsluitband - afm. 150 x 250 mm
1
0.622
0.574 0.463
0.410 0.429
TB13/15
0.503
0.825
1.502
Aanbrengen paaltjes (herbruik) - materiaal: gietijzer - kleur: groen
0.566
0.706
147-147b
131 103-105
Stadsg racht
+0.54
R5 .0
.0 R6 0.635 0.640 0.681
0.19 0.692
.65
0.7110.705 0.694
OB10
0.088
0.682
0
+0.74
+0
0.663
OB15
+0
2
Deel 1
97
Herinrichting Dorpsstraat te Bunschoten omschrijving
Nieuwe situatie Bovengrondse infrastructuur
schaal
1:250
projectnr. 2107601
Aanbrengen straatkolk - type: STR-9738/85 - afm. 380 x 380 mm
besteknr. getekend
SH
Aanbrengen trottoirkolk - type: TRK-4717/90 - afm. 450 x 350 mm
gecontr.
DM
datum
08-06-2022
Bestaande straatkolk - handhaven
tekeningnr. 2107601-BE-03-D40 post
Anthonie Fokkerstraat 4 3772 MR Barneveld
digitaal
E. info@drong.nl W. www.drong.nl
telecom T. 0342 - 76 00 88
Definitief Bestand : 2107601-BE-03.DWG
formaat: A0+1A4
2 +0.73
0.726 0.689 0.717 0.726
5
0.704
+0.54 +0.54
0.731 0.743
20.731 0.718
0.665 0.672
+0.60
0.750 0.747
20.750 0.750
+0.76
0.662
+0.46
0.625 0.646 0.646 0.630
.66
4.20
2
0.697
OB1 0.762 0.742 0.775 0.762
0.558
+0.62 0.725
+0.52
0.591 0.576
0.781 0.8010.747
20.781 0.747
0.763
+0.68 0.577
OB150.620 0.653 0.678
+0.82
+0.74
0.6950.692 0.695 0.692 0.6680.659
0.738
+0.54
.0
0.693
0.615
0.622
4.80
2.20
4.80
R6
0.624 0.614
0.620
0.671
0
+0.76
0.714
0 .0
0.699
0.768 0.763 0.839 0.823 0.768
R6
1.763
OB10
.0
+0.46
0.759
+0.82
0.586
2.40
ton 0.725 0.693 0.682 0.660 0.718 0.729 0.669 0.678 0.658 0.727 0.713 0.676
0.641
0.841 0.819
0.755 0.753
0.544 0.556
0.734 0.733
R5
0.690 0.685
0.665
1 145 139
135
115
71 57-59
25
67 0.656
+0.59
+0.87
0.605 0.599 0.583 0.567
0 Be
0.840
Ø 30
+0.78
0.862
0.735 0.710
+0.62
0.800 0.837
0.813
+0.78 0.588 0.543 0.690
0.686
0.752
0.667 0.643
5
0.706
Ø 800 Beton
+0.60
0.836 0.790
0.804
0.756
0.676 0.695 0.747
+0.68
Deel 3
D 0.820
+0.79 0.762 0.776
0.754
+0.82
+0.66
0.789
0.630 0.632
0.635 0.746
+0.62
0.804
0.758
+0.71
0.615 0.737
+0.60
+0.80
0.632 0.728
0.583
0.692
+0.84
OB12
+0 .
0.815 +0.80 0.682
121-123
65
49-51
28
0.684
1 OB
+0.68
5
111-113
103a-105a
127-129
47
Dorpsstraat
10
8
3
149a-149c 133 115a
101-101g
95 1
45
13
+0.80
0.585
Aanbrengen opsluitband - afm. 120 x 250 mm
0.750
0.732 0.737
0.547 0.587
+0.78
+0.85
67
0.804
0.606
0.608
0.626 0.705
2
2
2
0.766 0.7630.7440.730 0.721 0.721 0.772
0.763
Ø 800 Beton
0
0.808
0.8060.818
0.624
0.758
+0.88
+0.
1
0.734
+0.75
+0.78
0.659
0.7340.753 0.7460.732 0.7650.786 0.721 0.734 0.727 0.744 0.741 0.742 0.646
Kolkplein
109-109a 89
77-85 43 41
27
0.711
0.598 0.633 0.634
0.694 0.666 0.672 0.714 0.6950.695 0.696
0.708
0.745
D
0.716
0.725
2.30
0.624
0.636 +0.76 0.635
0.8080.781 0.796
+0.82
0.717
Ø 800 Beton 0.578 0.609
+0.77
0.745
+0.81 0.776 0.794
3
0.689 0.675 0.703 0.704
2 0.762 0.782
75 73
31
15
0.751 0.739
0.664
.00
+0.82
0.696
+0.71
0.752
0.800
0.813
2
20.619 0.595
2 0.783 0.778
Aanbrengen wortelweringsscherm - type: RootBarrier® 325 op rol (KING RootBarrier) - e.e.a. conform bestek
0.940
R4
0.691
0.655 0.746 0.679
0.724 0.601 0.628 0.633
0.691
+0.75 0.808
0.709
20.7680.762
+0.65
0.617 0.731
0.577
0.689 +0.75
0.825
0.820
29 27
cht
0.638
0.721
0.795
0.829 0.800
20.7520.764
+0.76
Dorpsstraat
0.808
0.812
53
15
sgra
0.717
0.678
+0.79
+0.87
+0.84
0.814
11
7
Stad
0.815 0.792 1
0.759 0.793 0.782
0.751
+0.84
Aanbrengen opsluitband - afm. 100 x 200 mm
0.718 0.706 0.672
0.816 0.814 0.818
+0.80
1
50
3
0.636
0.797 0.791
1
+0.79
+0.6
0.657
0.724
0.817
0.792
0.891 0.876 0.875 0.888 0.905
0.854 0.817
0.828
0.838 0.991 0.819
7
2 55 35
17 4
Burgwal
5
0.730 0.643 0.653
0.581 0.620 0.602
0.753
0.755 0.759
0.779
0.791
0.824
0.818 0.861
0.768
0.816 0.767
1.032 0.849 0.9180.938 0.860 0.9050.884 0.833 0.835
0.799 0.783 0.767
2
0.899 0.868
103b-105b 101f 91
21-21a
2 6
6
OB10
0.700 0.677
0.749
4
94a-94c
0.595
1
0.798 0.789 0.786
+0.7
1.049 0.856 1.027 0.830
0.747
3
0.766 1.071 0.816 0.818
0.720
0.762 0.737 0.778
+0.6
1.103
143
0.764
0.739 0.729
5
131
6.25
0.574 0.582
1
0.786
0.715
Aanbrengen wortelgeleidingsscherm - type: RollRib® 90 (KING RootBarrier) - e.e.a. conform bestek
101e
Pol
OB1
Herstraten
6
101d
63
0.634
141
8
1
99
73a
37
1-3
0.870 0.801 OB10
137a
101c
99a 3 14a
27a
39
147-147b 0.8630.852 0.852 0.8010.830 0.801 0.830
10 137
107 101a
101b 12a
3a
7-7b
Herplaatsen bestaand bankje
1.374
123a 13
12
t straa Post
9
5
OB1
Deel 2
135
0.867
2
Aanbrengen inlaat t.b.v. PVC Ø125 mm - zadelstuk of knevelinlaat (afhankelijk van aansluitende riolering) - e.e.a. conform bestek
Kleine
Aanbrengen oprit verkeersplateau - betonstraatstenen keiformaat, hoogte 80 mm - e.e.a. conform principedetail
4
1.041
139
12
De
+0.5
145
115b
4
Kostverloren
1.403
14
6
4
2 +0.6
133
5 3