bp Groenweg 7, Esch- Bijlage 3 Inrichtingsplan openbare ruimte.pdf
Tekst van het document
P
Legenda
P
10 P
P
Werkgrens
P
8
P
P
P
P
P
P
Nieuwe perceelsgrens
P
P P
6 P
P
P
4
P
P
P
18a
P
Bestaande perceelsgrens
P
+9.99
P
2
Bestaande hoogte
P
P
P
TB15
Bestaande trottoirband 130/150x250mm
P
P
P
P
P
Bestaande molgoot 5 streks betonstraatstenen keiformaat
P 6.57
P
P
P
P
heg met de buren
P
P
6.62
OB10
Aanbrengen opsluitband 100x200mm
TB15
Aanbrengen trottoirband 130/150x250mm
6.61
P
P P
P
P
P
P P
P
P
90 cm
P
6.58
6.66
6.65 6.65
Aanbrengen molgoot 5 streks betonstraatstenen keiformaat
6.67
P
P
P
6.74 6.73
Aanbrengen inritblokken 600x300x180mm
6.55
6.57 6.61 6.686.61
6.70
P
6.71
6.74
6.68
6.69
6.72 6.68
6.57
20cm
6.70
6.73
Aanbrengen parkeervak scheiding betonstraatstenen keiformaat, kleur wit
P
rt
P
P
P
Aanbrengen betonstraatstenen waalformaat halfsteensverband
Bestaande heg 6.676.70
6.69 6.70
6.76 6.43 6.45
6.70 6.68
6.68
6.68
6.73
Poo
P
6.64
6.67 6.68
6.69 6.71 6.71 6.68
6.69 6.77 6.70
6.66
60 cm
6.69
20cm
6.65
6.69
P
6.78 6.83
Te kappen boom
P
P
6.67
6.67 6.53
6.71
3
6.64
30 cm
6.69
P
6.71 6.70 6.71 6.80 6.71 6.79
6.71 6.72
6.51
P
P
7
6.70
6.55
P
6.75
at
6.71 6.71
6.70 6.72
6.47 6.41
6.72
tr a
P
6.72 6.71
6.47
1
6.73 6.66
6.44
rp s
P
P
P
6.70
P
6.56
6.66
6.26P
5.00
6.45
P
6.32
6.31
P
Poo
6.38
6.32
6.42
6.21
P
6.29
6.27
P
P
P
6.36
P
P
P
P
6.276.34
P
6.43 P6.44
6.35 6.41
P
6.26
6.36
P
6.27
9
6.34
P
P
P
P
P
P
P 6.25
P
6.33
P
P
10
Plataanstraat 15 5802 EH Venray www.infra20.nl info@infra20.nl
Nieuwe situatie Voorlopig ontwerp
Versie: Getekend door: Blad 1 van
E PvL 2
Schaal: Papierformaat: Datum:
Tekeningnaam:
037-003-VO - Nieuwe situatie - E.dwg
P
P
P
Onderdeel: Fase:
P
6.28 6.20 6.30
6.33 6.20
6.46
P
6.21 6.35
P
P
6.38
P
1
6.40
P
6.32
P
P
P
P
P
P
Opdrachtgever: Reuvers Projectontwikkeling BV
2 P
6.26 6.36 6.26 6.34
6.34 r
4
P
6.40
P
6.35
P
P
6.25 6.25
6.35 6.35 6.36
P
6.29
6.50
P
P
P
6.44 6.42
P
6.30
Bouwplan Groenweg te Esch
6
P
6.22
8
6.45
P
6.35
6.41
P
6.32
6.29 6.49 6.47 6.50 6.48
P
6.44
P
P
6.29
6.36
6.35
P
6.37 6.37 6.28
Schaal 1:5000
P
P
20cm
P
TB15
P CAI
6.40 6.37 6.38 6.37 6.38 6.37 6.40
6.37 6.29
V
6.22
P
6.44 6.37
6.50
6.53 6.51
De
P
6.38
6.33
er
kk ena
P
6.29 6.25
P
6.47
P
6.31
6.23 6.33 6.29 6.34 6.18 6.33 6.38 6.33 6.34
P
6.53
6.29
P
P
6.31
6.35
g nwe Groe
P
6.33
6.33
6.35
6.28
6.59
6.38 6.37
6.18 6.16
De L 6.20 6.33
6.22
rt
6.24 6.25 6.26
6.48
6.27
6.27
4.62
6.30
4.72
P
P
TB15
en d l e angv
6.21
6.18
6.21
4.00
IVB
6.25
6.20
P
6.53
6.34
6.33
6.30
6.23
6.62
6.31 6.30 6.33
6.27
OB10 6.37 P
6.36
5.00
P
6.36 r
6.35
6.28 6.29
1.93
6.63 6.56
P
P 6.39
P
P
6.69
6.18
ijk
P
P
20cm
6.46 6.48
6.18
4.00
6.68
6.61
Esch
P
OB10
30 cm
6.58
6.39
6.31
6.50
6.67
un
6.34 6.37
isd
P
6.29
Le
P
6.59 6.60
6.46
Do
kant oprit buren 6.49
B 2115
11
1:200 A2 09-08-2022
P
Legenda
P
10 P
P
Werkgrens
P
8
P
P
P
P
P
P
Nieuwe perceelsgrens
P
P P
6 P
P
P
4
P
P
P
18a
P
Bestaande perceelsgrens
P
+9.99
P
2
Bestaande hoogte
P
P
P
TB15
Bestaande trottoirband 130/150x250mm
P
P
P
P
P
Bestaande molgoot 5 streks betonstraatstenen keiformaat
P 6.57
P
P
P
P
heg met de buren
P
P
6.62
OB10
Aanbrengen opsluitband 100x200mm
TB15
Aanbrengen trottoirband 130/150x250mm
6.61
P
P P
P
P
P
P P
P
P
90 cm
P
6.58
6.66
6.65 6.65
Aanbrengen molgoot 5 streks betonstraatstenen keiformaat
6.67
P
P
P
6.74 6.73
Aanbrengen inritblokken 600x300x180mm
6.55
6.57 6.61 6.686.61
6.70
P
6.71
6.74
6.68
6.69
6.72 6.68
6.57
20cm
6.70
6.73
Aanbrengen parkeervak scheiding betonstraatstenen keiformaat, kleur wit
P
rt
P
P
P
Aanbrengen betonstraatstenen waalformaat halfsteensverband
Bestaande heg 6.676.70
6.69 6.70
6.76 6.43 6.45
6.70 6.68
6.68
6.68
6.73
Poo
P
6.64
6.67 6.68
6.69 6.71 6.71 6.68
6.69 6.77 6.70
6.66
60 cm
6.69
20cm
6.65
6.69
P
6.78 6.83
Te kappen boom
P
P
6.67
6.67 6.53
6.71
3
6.64
30 cm
6.69
P
6.71 6.70 6.71 6.80 6.71 6.79
6.71 6.72
6.51
P
P
7
6.70
6.55
P
6.75
at
6.71 6.71
6.70 6.72
6.47 6.41
6.72
tr a
P
6.72 6.71
6.47
1
6.73 6.66
6.44
rp s
P
P
P
6.70
P
6.56
6.66
6.26P
5.00
6.45
P
6.32
6.31
P
Poo
6.38
6.32
6.42
6.21
P
6.29
6.27
P
P
P
6.36
P
P
P
P
6.276.34
P
6.43 P6.44
6.35 6.41
P
6.26
6.36
P
6.27
9
6.34
P
P
P
P
P
P
P 6.25
P
6.33
P
P
10
Plataanstraat 15 5802 EH Venray www.infra20.nl info@infra20.nl
Nieuwe situatie Voorlopig ontwerp
Versie: Getekend door: Blad 2 van
E PvL 2
Schaal: Papierformaat: Datum:
Tekeningnaam:
037-003-VO - Nieuwe situatie - E.dwg
P
P
P
Onderdeel: Fase:
P
6.28 6.20 6.30
6.33 6.20
6.46
P
6.21 6.35
P
P
6.38
P
1
6.40
P
6.32
P
P
P
P
P
P
Opdrachtgever: Reuvers Projectontwikkeling BV
2 P
6.26 6.36 6.26 6.34
6.34 r
4
P
6.40
P
6.35
P
P
6.25 6.25
6.35 6.35 6.36
P
6.29
6.50
P
P
P
6.44 6.42
P
6.30
Bouwplan Groenweg te Esch
6
P
6.22
8
6.45
P
6.35
6.41
P
6.32
6.29 6.49 6.47 6.50 6.48
P
6.44
P
P
6.29
6.36
6.35
P
6.37 6.37 6.28
Schaal 1:5000
P
P
20cm
P
TB15
P CAI
6.40 6.37 6.38 6.37 6.38 6.37 6.40
6.37 6.29
V
6.22
P
6.44 6.37
6.50
6.53 6.51
De
kke ena
P
6.38
6.33
r
P
6.29 6.25
P
6.47
P
6.31
6.23 6.33 6.29 6.34 6.18 6.33 6.38 6.33 6.34
P
6.53
6.29
P
P
6.31
6.35
g nwe Groe
P
6.33
6.33
6.35
6.28
6.59
6.38 6.37
6.18 6.16
De L 6.20 6.33
6.22
rt
6.24 6.25 6.26
6.48
6.27
6.27
4.62
6.30
4.72
P
P
TB15
en d l e angv
6.21
6.18
6.21
4.00
IVB
6.25
6.20
P
6.53
6.34
6.33
6.30
6.23
6.62
6.31 6.30 6.33
6.27
OB10 6.37 P
6.36
5.00
P
6.36 r
6.35
6.28 6.29
1.93
6.63 6.56
P
P 6.39
P
P
6.69
6.18
ijk
P
P
20cm
6.46 6.48
6.18
4.00
6.68
6.61
Esch
P
OB10
30 cm
6.58
6.39
6.31
6.50
6.67
un
6.34 6.37
isd
P
6.29
Le
P
6.59 6.60
6.46
Do
kant oprit buren 6.49
B 2115
11
1:200 A2 09-08-2022