21027.1 - Monitor Sociaal Domein 2020 - Q4
Tekst van het document
10-5-2021
Grafana - New dashboard Toelichting MSD
Weergave van de kwartalen op de gra eken met een tijdslijn: Kwartaal 1 wordt weergegeven als 2021-01-01. Dit zijn de gegevens van 2021-01-01 tm 31-3-2021 Kwartaal 2 wordt weergegeven als 2021-04-01. Dit zijn de gegevens van 2021-04-01 tm 31-06-2021 Kwartaal 3 wordt weergegeven als 2021-07-01. Dit zijn de gegevens van 2021-07-01 tm 30-09-2021 Kwartaal 4 wordt weergegeven als 2021-10-01. Dit zijn de gegevens van 2021-10-01 tm 31-12-2021
Inleiding
Dit tekstvak is geschreven als leeswijzer bij de Monitor Sociaal Domein (MSD) 2020. De tekst blijft ongewijzigd in 2019. Als er wijzigingen zijn, worden die duidelijk gemarkeerd.
Digitale monitor via iNzicht De MSD van het vierde kwartaal (Q) is de eerste digitale monitor die we via iNzicht opleveren. De digitale weergave is geen 1 op 1 overzetting van de papieren versie naar de monitor in iNzicht. In grote lijnen heeft deze nieuwe monitor wel dezelfde opbouw in hoofdstukken. Binnen de hoofdstukken zijn verbeteringen aangebracht. Alle gra eken zijn op relevantie en betrouwbaarheid gecontroleerd. De gra eken sluiten beter dan voorheen aan bij de achterliggende systemen.
Opbouw en inhoud In de monitor presenteren we alle indicatoren in gra eken. Aanvullend staan de gegevens ook in tabel op rij, maar het iNzicht komt vooral uit de gra eken. Het is mogelijk om met de gra eken ‘te spelen’ door bijvoorbeeld speci eke gegevens te selecteren. In de gra eken worden trends zichtbaar. Wat niet is gewijzigd: Onder het kopje “Wat zeggen de gegevens ons” geven we op basis van de cijfers een duiding van de meest opvallende trends en ontwikkelingen. Onder “Wat verwachten we op basis van de gegevens” maken we een inschatting voor de komende periode.
Corona Eind Q1 is Nederland, net als de rest van de wereld, geconfronteerd met het coronavirus en met de maatregelen die in verband met het virus zijn genomen. Het coronavirus heeft consequenties op het Sociaal Domein. Vanzelfsprekend besteden we hier per deelgebied aandacht aan.
Financiële risicofactoren en resultaten Bij elke wet benoemen we nanciële risicofactoren en resultaten. Wat betreft de nanciële resultaten volgen we zoveel mogelijk de gemeentelijke P&C-cyclus. In Q4 2020 staan geen de nitieve nanciële gegevens 2020. Deze zijn onderdeel van de jaarrekening 2020. Wel wordt een indicatie van het resultaat opgenomen. De nanciële stand van zaken van het Sociaal Domein breed is nadrukkelijk onderdeel van hoofdstuk 5.
Referentiekader Om de gegevens te plaatsen geven we in bijlage 6 een beknopt overzicht van enkele bevolkingscijfers. Dit overzicht is bedoeld als referentiekader van de kwartaalcijfers in de MSD 2020. De gegevens zijn afkomstig uit diverse bronnen en gebaseerd op de meest recent beschikbare gegevens van 2019/2020.
1. Toegang
De toegang tot de voorzieningen in het Sociaal Domein is ondergebracht bij de Publiekszaken (PuZa) inclusief het Ondersteuningsteam Bestwijzer (OTB). Puza biedt toegang tot de Wmo, Participatie en Jeugdhulp. Niet alle meldingen vragen om besluit en niet elke aanvraag leidt tot een besluit (toekenning of afwijzing). Het OTB verzorgt de toegang tot jeugdhulp en meer complexe vraagstukken. De indicatoren bieden inzicht in omvang en invulling van dienstverlening.
1.1 Cijfers 1. Aantal meldingen WMO
Aantal meldingen WMO
500
total
2019-Q1 2019-Q2 2019-Q3 2019-Q4 2020-Q1 2020-Q2 2020-Q3 2020-Q4 2021-Q1
450 400 350 300 250 2019-Q1
2019-Q2
2019-Q3
2019-Q4
2020-Q1
2020-Q2
2020-Q3
2020-Q4
2021-Q1
421 402 380 405 467 287 331 275 255
Kwartaal
Aantal
2021-Q1
255
2020-Q4
275
2020-Q3
331
2020-Q2
287
2020-Q1
467
2019-Q4
405
2. Aantal meldingen voor een uitkering 400
total
aanvraag Bijz. bijstand Bbz aanvraag Bijzondere bijstand aanvraag IOAW aanvraag IOAW AANVRAAG IOAW AANVRAAG W&I IOAZ aanvraag PW AANVRAAG PW Aanvraag W&I Totaal
300
200
100
845 4 0 0 4 14 0 127 204 1.1980 K
0 2019-3
https://srvapp26.gembest.local:442
2019-5
2019-7
2019-9
2019-11
2020-1
2020-3
2020-5
2020-7
2020-9
2020-11
2021-1
2021-3
2021-5
1/12
10-5-2021
Grafana - New dashboard 2a. Aantal meldingen voor een uitkering op status toegekend/afgewezen
400
total
Afgewezen Besluit niet gevuld Ingetrokken Toegekend Toegekend GPK Vervallen / buiten behandeling gesteld Verwerkt Totaal
300
200
99 173 45 794 1 73 13 1.1980 K
100
0 2019-3
2019-5
2019-7
2019-9
2019-11
2020-1
2020-3
2020-5
2020-7
2020-9
2020-11
2021-1
2021-3
2021-5
3. Aantal meldingen en signalen OTB
Aantal meldingen en signalen OTB in tabel
160
total
2019-Q1 2019-Q2 2019-Q3 2019-Q4 2020-Q1 2020-Q2 2020-Q3 2020-Q4 2021-Q1
140
Data points outside time range 120
100
80 2019-Q1
2019-Q2
2019-Q3
2019-Q4
2020-Q1
2020-Q2
2020-Q3
2020-Q4
2021-Q1
3A. Meldingen van inwoners met een hulpvraag op het gebied van OTB
109 96 88 109 140 106 112 112 123
time
Kwartaal
Aantal
1.61 Tri
2021-Q1
123
1.60 Tri
2020-Q4
112
1.59 Tri
2020-Q3
112
1.59 Tri
2020-Q2
106
1.58 Tri
2020-Q1
140
1 57 Tri
2019-Q4
109
3A. Jeugd tabel
150
125
Casus toevoegen
Kwartaal
metric
Aantal
Totaal kwartaal
Direct afgehandeld
2021-04-01
Direct afgehandeld
1
5
2021-04-01
Casus toevoegen
4
5
2021-01-01
Verwijzen naar de basis
9
118
2021-01-01
Direct afgehandeld
57
118
2021-01-01
Casus toevoegen
52
118
2020-10-01
Verwijzen naar de basis
9
97
2020-10-01
Direct afgehandeld
42
97
2020-10-01
Casus toevoegen
46
97
2020-07-01
Verwijzen naar de basis
12
102
2020 07 01
Di
51
102
Leeg Verwijzen naar de basis Totaal
100
75
50
25
0 2019-4
2019-7
2019-10
2020-1
2020-4
2020-7
2020-10
2021-1
2021-4
t f
h
d ld
1.2 Wat zeggen de gegevens ons? In 2020 was het aantal meldingen in het OTB hoger dan 2019. In Q4 zien we een lichte daling ten opzichte van Q3 van het aantal meldingen en signalen in het OTB. Daardoor is het niveau nagenoeg gelijk aan het aantal meldingen eind 2019. Het aantal meldingen geeft nog geen informatie hoeveel casussen daadwerkelijk opgepakt worden in het OTB. In tabel 3A is te zien dat een ruime hoeveelheid meldingen direct kan worden afgehandeld. Dit betekent dat de inwoner informatie krijgt waarmee deze zelf aan de slag kan.
1.3 Wat verwachten we op basis van deze gegevens? We verwachten in 2021 een toename van het aantal meldingen en aanvragen. Deze toename is niet gebaseerd op de huidige cijfers, maar vooral op de ontwikkelingen rondom het coronavirus en de gevolgen hiervan voor het Sociaal Domein.
2. Wmo
De Wmo richt zich op een goede gezondheid, een toegankelijke gemeenschap, een gemeenschap waar het prettig ouder worden is en op ondersteuning van mantelzorgers en vrijwilligers. Ook bieden we maatwerkvoorzieningen Wmo om de zelfredzaamheid en participatie van inwoners met een beperking te vergroten. De cijfers richten zich op de maatwerkvoorzieningen en geven inzicht in de omvang en ontwikkeling van de hulpvragen en ingezette voorzieningen.
2.1 Cijfers 1. Meldingen van inwoners met een hulpvraag op het gebied van de Wmo 600
500
https://srvapp26.gembest.local:442
1. Cijfers in tabelvorm
Totaal Direct afgehandeld Verwijzen naar de basis
Kwartaal
Vervolgstap
Aantal
Totaal
2021-Q1
Leeg
71
267
2/12
10-5-2021
Grafana - New dashboard Verwijzen naar de basis Wmo huisbezoek geen voorziening Wmo huisbezoek met voorziening Wmo voorziening Casus toevoegen Leeg
400
Data points outside time range 300
200
100
0 2019-4
2019-7
2019-10
2020-1
2020-4
2020-7
2020-10
2021-1
2021-4
2021-Q1
Wmo voorziening
91
267
2021-Q1
Wmo huisbezoek met voorziening
48
267
2021-Q1
Wmo huisbezoek geen voorziening
11
267
2021-Q1
Verwijzen naar de basis
18
267
2021-Q1
Direct afgehandeld
28
267
2020-Q4
Wmo voorziening
123
267
2020-Q4
Wmo huisbezoek met voorziening
69
267
2020-Q4
Wmo huisbezoek geen voorziening
15
267
2020 Q4
V
19
267
ij
d b
i
Noot: Direct afgehandeld (oranje lijn) betekent dat klantmanagers informatie en advies geven zodat inwoners zelfstandig verder kunnen. Categorie overig wordt geduid 2.4.
2. Het aantal gestarte Wmo maatwerkvoorzieningen
2. WMO cijfers in tabel
1.0 K
total
2019-Q1 2019-Q2 2019-Q3 2019-Q4 2020-Q1 2020-Q2 2020-Q3 2020-Q4 2021-Q1
750
500
250
0 2019-Q1
2019-Q2
2019-Q3
2019-Q4
2020-Q1
2020-Q2
2020-Q3
2020-Q4
2021-Q1
308 199 252 209 472 196 269 227 802
2A. Het aantal gestarte Wmo maatwerkvoorzieningen uitgesplitst 1.0 K
Begeleiding Hulp bij het huishouden Rolstoel Vervoer Woonvoorziening
750
500
Kwartaal
Aantal
2021-Q1
802
2020-Q4
227
2020-Q3
269
2020-Q2
196
2020-Q1
472
2019-Q4
209
2019-Q3
252
2019-Q2
199
2019-Q1
308
250
0 2019-3
2019-5
2019-7
2019-9
2019-11
2020-1
2020-3
2020-5
2020-7
2020-9
2020-11
2021-1
2021-3
2021-5
3. Het aantal beëindigde Wmo maatwerkvoorzieningen
3. WMO
1.0 K
750
500
250
0 2019-Q1
2019-Q2
2019-Q3
2019-Q4
2020-Q1
2020-Q2
2020-Q3
2020-Q4
2021-Q1
3A. Het aantal beëindigde Wmo maatwerkvoorzieningen uitgesplitst 1.0 K
500
0 2019-3
2019-5
2019-7
2019-9
2019-11
2020-1
2020-3
2020-5
2020-7
2020-9
2020-11
2021-1
2021-3
2021-5
Begeleiding Hulp bij het huishouden Rolstoel Vervoer Woonvoorziening
4. Aantal inwoners met een lopende Wmo-maatwerkvoorziening naar leeftijd 4.000
3.000
Noot
Kwartaal
Aantal
2021-Q1
182
2020-Q4
789
2020-Q3
266
2020-Q2
208
2020-Q1
527
2019-Q4
294
2019-Q3
180
2019-Q2
159
2019-Q1
150
tabel 4. aantal inwoners met een voorziening verdeeld in leeftijdscategorie tabel 5. aantal inwoners met een maatwerkvooziening onderverdeel per categorie. Let hierbij op dat een inwoner meerder voorzienigen kan hebben. De aantallen sluiten daarom niet aan bij tabel 4.
4. WMO tabel
0 tm 17 jaar 18 t/m 23 jaar 24 t/m 67 jaar 68 t/m 79 jaar 80+ jaar Totaal
Kwartaal
Leeftijdsgroep
Aantal
Totaal kwartaal
2021-Q1
80+ jaar
763
1671
2021-Q1
68 t/m 79 jaar
326
1671
2021-Q1
24 t/m 67 jaar
493
1671
2021-Q1
18 t/m 23 jaar
64
1671
2021-Q1
0 tm 17 jaar
25
1671
2020-Q4
80+ jaar
767
1659
2020-Q4
68 t/m 79 jaar
324
1659
2.000
1.000
https://srvapp26.gembest.local:442
3/12
10-5-2021
Grafana - New dashboard
0 2019-4
2019-7
2019-10
2020-1
2020-4
2020-7
2020-10
2021-1
2021-4
0 0Q
68 t/
2020-Q4
9 jaa
3
659
24 t/m 67 jaar
485
1659
2020-Q4
18 t/m 23 jaar
58
1659
2020 Q4
0t
25
1659
17 j
5. Het aantal inwoners met een Wmo-maatwerkvoorziening naar type voorziening 3.000
Totaal Begeleiding Hulp bij het huishouden Rolstoel Vervoer Woonvoorziening
2.500 2.000 1.500 1.000 500 0 2019-3
2019-5
2019-7
2019-9
2019-11
2020-1
2020-3
2020-5
2 jaar terug
2020-7
2020-9
2020-11
2021-1
2021-3
Vorig jaar
2021-5
Huidig jaar
Soort Voorziening
Q1
Q2
Q3
Q4
Soort Voorziening
Q1
Q2
Q3
Q4
Soort Voorziening
Q1
Q2
Q3
Q4
Begeleiding
256
265
290
296
Begeleiding
304
289
292
299
Begeleiding
304
288
0
0
Woonvoorziening
513
519
522
531
Woonvoorziening
538
536
534
533
Woonvoorziening
535
537
0
0
Vervoer
843
842
868
873
Vervoer
861
735
741
737
Vervoer
746
741
0
0
6. Het aantal inwoners met begeleiding onderverdeeld naar cliëntpro el
6. WMO tabel
350
Stabiliteit/behoud Verandering/groei Welbevinden Totaal
300
250
Kwartaal
Clientpro el
Aantal
Totaal kwartaal
2021-01-01
Welbevinden
62
299
2021-01-01
Verandering/groei
104
299
2021-01-01
Stabiliteit/behoud
136
299
2020-10-01
Welbevinden
66
295
2020-10-01
Verandering/groei
107
295
2020-10-01
Stabiliteit/behoud
124
295
2020-07-01
Welbevinden
63
288
2020-07-01
Verandering/groei
105
288
2020-07-01
Stabiliteit/behoud
122
288
2020 04 01
W lb
69
285
200
150
100
50 2019-4
2019-7
2019-10
2020-1
2020-4
2020-7
2020-10
2021-1
2021-4
i d
2.2 Top 5 wijken met voorzieningen Wmo top vijf wijken met voorzieningen
Top 5 inwoners met meeste voorzieningen
buurtnaam
voorzieningen
buurtnaam
aantal inwoners
Wilhelminadorp
659
Centrum
358
Centrum
654
Wilhelminadorp
289
Naastenbest
424
Naastenbest
226
Hoge Akker
264
Hoge Akker
142
Heivelden
251
Heivelden
131
2.3 Financiële risicofactoren en resultaten Financiële risicofactoren In 2020 leiden de volgende factoren tot een stijging van de kosten: • Eigen bijdrage Wmo: door de nieuwe opzet van de eigen bijdrage binnen de Wmo is er een stijging te zien van het aantal aanvragen en daaropvolgend het aantal maatwerkvoorzieningen. Dit is met name te zien bij de huishoudelijke ondersteuning en woonvoorzieningen. De gemeenten worden hier deels voor gecompenseerd door het Rijk. Deze compensatie is in 2020 ontoereikend. Dit levert spanning op de kosten. • Tarieven maatwerkvoorzieningen: door een Algemene maatregel van Bestuur worden gemeenten opgedragen regels te stellen voor een goede verhouding tussen de prijs en kwaliteit van een voorziening. Zowel gemeenten als aanbieders moeten zich goed rekenschap geven van de verplichtingen, zoals transparantie en het juist en onderbouwd toepassen van de verschillende kostprijselementen. Hierdoor stijgen de tarieven voor de maatwerkvoorzieningen. Bij huishoudelijke ondersteuning zien we nadrukkelijk dit effect. Ook hiervoor worden gemeenten deels gecompenseerd door het Rijk. Deze compensatie is ook in 2020 ontoereikend.
2.4 Wat zeggen de gegevens ons In de cijfers zijn aantal trends zichtbaar:
https://srvapp26.gembest.local:442
4/12
10-5-2021
Grafana - New dashboard
Het aantal uitstaande indicaties is redelijk stabiel geweest over 2020. Het lijkt dat de stijging als gevolg van het Wmo-abonnement is getemperd door een daling van het aantal voorzieningen veroorzaakt door het Corona-virus. Er is een daling te zien in het collectief vervoer. Waarschijnlijk is dit veroorzaakt door de Coronacrisis. Het aantal inwoners dat een vorm van begeleiding ontvangt is redelijk stabiel gebleven. Er is wel een duidelijke verschuiving te zien van de cliëntpro elen ‘welbevinden’ en ‘verandering/groei’ naar ‘stabiliteit/behoud’. Bij de a opende indicaties is kritisch gekeken naar de benodigde inzet.
2.5 Wat verwachten we op basis van deze gegevens De verwachting is dat op de langere termijn er een aantal inwoners is die restverschijnselen heeft ten gevolge van Corona, zoals voorzieningen gericht op compensatie van energetische beperkingen. Ook door de verdergaande vergrijzing zal er een druk op de uitgaven van de Wmo blijven.
3. Jeugdwet
Vanuit de Jeugdwet is de gemeente verantwoordelijk voor beschikbaarheid van jeugdhulp. Jeugdigen ontvangen gerichte hulp, passend bij de problematiek, als een jongere / een gezin het niet op eigen kracht, samen met de sociale omgeving of ondersteuning vanuit de preventie redt. Het gaat om gespecialiseerde voorzieningen. De cijfers geven inzicht in omvang van gebruik van jeugdhulp voorzieningen. Er is aandacht voor de doelgroep, voor de productcategorieën, de verwijzers naar jeugdhulp en het verloop van het gebruik van de voorzieningen.
3.1 Cijfers 1. Jeugdigden met jeugdhulp naar leeftijd (ldf)
1. Jeugd tabel
800
00 t/m 03 04 t/m 11 12 t/m 17 18 t/m 23 Onbekend Totaal
600
400
200
Kwartaal
Leeftijd
Aantal
Totaal kwartaal
2021-01-01
18 t/m 23
24
-
2021-01-01
12 t/m 17
277
-
2021-01-01
04 t/m 11
274
-
2021-01-01
00 t/m 03
20
-
2020-10-01
Onbekend
1
580
2020-10-01
18 t/m 23
25
580
2020-10-01
12 t/m 17
273
580
0 2019-4
2019-7
2019-10
2020-1
2020-4
2020-7
2020-10
2021-1
2021-4
2. Aantal jeugdigen met een voorziening jeugdhulp onderverdeeld in categorie 700
Totaal Activiteiten in het preventief justitieel kader (49) Ambulante jeugdhulp op locatie aanbieder zonder verblijf (32) Jeugdbescherming (48) Jeugdhulp ambulant (45) Jeugdhulp crisis (46) Jeugdhulp verblijf (incl behandeling) (43) Kindergeneeskunde (53) Landelijk ingekochte zorg (55) Maatwerkarrangementen jeugd (50) Overig residentieel met verblijf (38) Vervoerdiensten (42) Jeugdreclassering (47)
600
500
Data points outside time range
400
300
200
100
0 2019-3
2019-5
2019-7
2019-9
2019-11
2020-1
2020-3
2020-5
2020-7
2020-9
2020-11
2021-1
2021-3
2021-5
2. Jeugd tabel Kwartaal
Product
Aantal
Totaal kwartaal
2021-01-01
Vervoerdiensten (42)
23
595
2021-01-01
Maatwerkarrangementen jeugd (50)
196
595
2021-01-01
Landelijk ingekochte zorg (55)
4
595
2021-01-01
Jeugdreclassering (47)
4
595
2021-01-01
Jeugdhulp verblijf (incl behandeling) (43)
62
595
2021-01-01
Jeugdhulp crisis (46)
2
595
2021-01-01
Jeugdhulp ambulant (45)
418
595
2021-01-01
Jeugdbescherming (48)
37
595
2020-10-01
Vervoerdiensten (42)
26
580
2020 10 01
M
187
580
https://srvapp26.gembest.local:442
t
k
t
j
d (50) N
5/12
10-5-2021
Grafana - New dashboard Noot:
in de tabel overlappen de lijnen van 0-3 en 18-23 jaar
3. Wettelijke verwijzers naar voorzieningen jeugdhulp (ldf)
3. Jeugd tabel
1.200
Gecerti ceerde instelling Gemeente Huisarts Jeugdarts Medisch specialist Onbekend Rechter Raad voor de Kinderbescherming of O cier van Justitie Zelfverwijzer geen verwijzer Totaal
1.000
800
Data points outside time range 600
400
200
0 2019-4
2019-7
2019-10
2020-1
2020-4
2020-7
2020-10
2021-1
Kwartaal
Voorziening
Aantal
Totaal
2021-01-01
Rechter Raad voor de Kinderbescherming of O cier van Justitie
51
949
2021-01-01
Onbekend
3
949
2021-01-01
Medisch specialist
14
949
2021-01-01
Jeugdarts
54
949
2021-01-01
Huisarts
314
949
2021-01-01
Gemeente
448
949
2021-01-01
Gecerti ceerde instelling
65
949
2020-10-01
Rechter Raad voor de Kinderbescherming of O cier van Justitie
43
918
2020-10-01
Onbekend
3
918
2020-10-01
Medisch specialist
17
918
2020-10-01
Jeugdarts
58
918
2020-10-01
Huisarts
293
918
2020-10-01
Gemeente
439
918
2020-10-01
Gecerti ceerde instelling
65
918
1
2021-4
2
4. Aantal voorzieningen jeugdhulp onderverdeeld in categorie 1200
Totaal Activiteiten in het preventief justitieel kader (49) Ambulante jeugdhulp op locatie aanbieder zonder verblijf (32) Daghulp op locatie aanbieder zonder verblijf (33) Jeugdbescherming (48) Jeugdhulp ambulant (45) Jeugdhulp verblijf (incl behandeling) (43) Kindergeneeskunde (53) Maatwerkarrangementen jeugd (50) Overig residentieel met verblijf (38) Specialistische ggz (52) Uitgevoerd door wijk of buurtteam zonder verblijf (31) Vervoerdiensten (42) Jeugdhulp crisis (46) Landelijk ingekochte zorg (55) Jeugdreclassering (47)
1000
800
Data points outside time range 600
400
200
0 2019-3
2019-5
2019-7
2019-9
2019-11
2020-1
2020-3
2020-5
2020-7
2020-9
2020-11
2021-1
2021-3
2021-5
4. Jeugd tabel Kwartaal
Voorziening
Aantal
Totaal
2021-01-01
Vervoerdiensten (42)
29
949
2021-01-01
Maatwerkarrangementen jeugd (50)
264
949
2021-01-01
Landelijk ingekochte zorg (55)
7
949
2021-01-01
Jeugdreclassering (47)
4
949
2021-01-01
Jeugdhulp verblijf (incl behandeling) (43)
79
949
2021-01-01
Jeugdhulp crisis (46)
5
949
2021-01-01
Jeugdhulp ambulant (45)
521
949
2021-01-01
Jeugdbescherming (48)
40
949
2020-10-01
Vervoerdiensten (42)
31
918
2020-10-01
Maatwerkarrangementen jeugd (50)
252
918
2020-10-01
Landelijk ingekochte zorg (55)
5
918
2020-10-01
Jeugdhulp verblijf (incl behandeling) (43)
85
918
2020-10-01
Jeugdhulp crisis (46)
7
918
2020-10-01
Jeugdhulp ambulant (45)
505
918
2020 10 01
Jeugdbescherming (48)
33
918
https://srvapp26.gembest.local:442
6/12
10-5-2021
Grafana - New dashboard
2020-10-01
Jeugdbescherming (48)
33
918
2020-07-01
Vervoerdiensten (42)
31
913
1
2
3.2 Top 5 wijken met voorzieningen jeugdwet top vijf wijken met voorzieningen
Top 5 inwoners met meeste voorzieningen
buurtnaam
voorzieningen
buurtnaam
aantal inwoners
Naastenbest
126
Naastenbest
90
Heuveleind
100
Heuveleind
76
Wilhelminadorp
93
Heivelden
62
Salderes
76
Wilhelminadorp
61
Heivelden
72
Salderes
55
3.3 Financiële risicofactoren en resultaten Financiële risicofactoren Risico voor het totaalbudget jeugd is met name het feit dat het om een open-eind regeling gaat gecombineerd met de zorgplicht van de gemeente, waarbij de toegang bij meerdere verwijzers ligt. De impact van de gevolgen van de coronamaatregelen op de vraag naar jeugdhulp is nog niet met zekerheid vast te stellen. Wel is zeker dat toename van werkloosheid en armoede een risicofactor is als het gaat om het gebruik van jeugdhulp. De coronamaatregelen kunnen leiden tot groei van de complexiteit van problematieken. De mogelijke verhoging van de inzet van hoeveelheid en zwaarte van de jeugdhulp is een nanciële risicofactor. Resultaat Het nancieel resultaat is onderdeel van het totaaloverzicht Sociaal Domein in hoofdstuk 5.
3.4 Wat zeggen deze gegevens ons Het aantal jeugdigen met jeugdhulp is vrijwel stabiel in 2020. Het aantal jeugdigen in de leeftijdsgroep 18-23 jaar is niet verder gestegen, maar wel hoog ten opzichte van 2019. De toename is mogelijk gevolg van de Coronamaatregelen, waarbij het thuiszitten en thuisonderwijs heeft problematieken meer heeft blootgelegd (Jeugd tabel 1). Het aantal verwijzingen door GI is in Q4 licht gedaald ten opzichte van Q3, maar nog steeds hoog ten opzichte van begin 2019 hoog. Waarschijnlijk is dit het gevolg van wijziging van de administratieve verwerking van de jeugdhulp via de GI’s. Dit bestuderen we nog verder. Reden om dit goed in beeld te krijgen is dat het bij verwijzingen vanuit de GI relatief gaat om de inzet van dure jeugdhulp. Het aantal verwijzingen door de huisartsen is stabiel. De afstemming tussen huisartsen en OTB over de inzet van jeugdhulp bij meer complexe casussen is goed belegd in de Denktank.
3.5 Wat verwachten we op basis van de gegevens We verwachten dat we een goede basis hebben om jeugdhulp waar nodig goed in te zetten, ook in 2021. We gaan ervan uit dat de coronamaatregelen gevolgen hebben voor de vraag naar jeugdhulp, maar kunnen nog niet inschatten op welke manier. We volgen de data en analyseren ze in combinatie met de ervaringen in het OTB en proberen op deze manier inzicht te krijgen en waar mogelijk te sturen op inzet van de jeugdhulp.
4. Participatiewet
De Participatiewet heeft als doel om zoveel mogelijk mensen naar werk toe te leiden. Iedereen die kan werken maar het op de arbeidsmarkt zonder ondersteuning niet redt, valt onder de Participatiewet.
4.1 Werk
Op grond van de Participatiewet heeft de gemeente verantwoordelijkheden en mogelijkheden om mensen met een arbeidsbeperking en/of met een grote afstand tot de arbeidsmarkt aan het werk te helpen of te houden. Als werken (nog) niet mogelijk is, is de ondersteuning gericht op maatschappelijk participeren. De cijfers geven inzicht in de lopende uitkeringen, de instroom en de uitstroom.
Panel Title
4.1.1 Cijfers 1. Lopende uitkeringsdossiers per regeling 500
400
300
200
https://srvapp26.gembest.local:442
1. Werk tabel
BBZ IOAW IOAZ PW Totaal
Kwartaal
metric
value
Totaal kwartaal
2021-01-01
PW
392
422
2021-01-01
IOAZ
2
422
2021-01-01
IOAW
26
422
2021-01-01
BBZ
2
422
2020-10-01
PW
389
417
7/12
10-5-2021
Grafana - New dashboard
100
0 2019-3
2019-5
2019-7
2019-9
2019-11
2020-1
2020-3
2020-5
2020-7
2020-9
2020-11
2021-1
2021-3
2021-5
2020 10 01
PW
389
417
2020-10-01
IOAZ
2
417
2020-10-01
IOAW
25
417
2020-10-01
BBZ
1
417
1a. Aantal lopende Tozo-uitkeringen 500
Tijdelijke Overbruggingsregeling Zelfstandig Ondernemers Tijdelijke Overbruggingsregeling Zelfstandig Ondernemers 2 Tijdelijke Overbruggingsregeling Zelfstandig Ondernemers 3 Tijdelijke Overbruggingsregeling Zelfstandig Ondernemers 4 Totaal
400 300 200 100 0 2019-3
2019-5
2019-7
2019-9
2019-11
2020-1
2020-3
2020-5
2020-7
2020-9
2020-11
2021-1
2021-3
2021-5
1.A Tozo Kwartaal
metric
sum
Totaal kwartaal
2021-01-01
Tijdelijke Overbruggingsregeling Zelfstandig Ondernemers 4
0
110
2021-01-01
Tijdelijke Overbruggingsregeling Zelfstandig Ondernemers 3
110
110
2021-01-01
Tijdelijke Overbruggingsregeling Zelfstandig Ondernemers 2
0
110
2021-01-01
Tijdelijke Overbruggingsregeling Zelfstandig Ondernemers
0
110
2020-10-01
Tijdelijke Overbruggingsregeling Zelfstandig Ondernemers 4
0
62
2020-10-01
Tijdelijke Overbruggingsregeling Zelfstandig Ondernemers 3
62
62
2020-10-01
Tijdelijke Overbruggingsregeling Zelfstandig Ondernemers 2
0
62
2020-10-01
Tijdelijke Overbruggingsregeling Zelfstandig Ondernemers
0
62
2. Lopende uitkeringsdossiers naar leeftijd (BBZ, PW, IOAW, IOAZ)
2. werk
500
00 t/m 27
Kwartaal
metric
Aantal
Totaal kwartaal
28 t/m 45
2021-01-01
58 t/m 99
108
422
2021-01-01
46 t/m 57
134
422
2021-01-01
28 t/m 45
124
422
2021-01-01
00 t/m 27
56
422
2020-10-01
58 t/m 99
98
417
2020-10-01
46 t/m 57
143
417
2020-10-01
28 t/m 45
124
417
2020-10-01
00 t/m 27
52
417
2020-07-01
58 t/m 99
99
429
2020 07 01
46 t/
146
429
46 t/m 57 58 t/m 99 Totaal
400
300
200
100
0 2019-3
2019-5
2019-7
2019-9
2019-11
2020-1
2020-3
2020-5
2020-7
2020-9
2020-11
2021-1
2021-3
2021-5
57
3. Toegekende uitkeringsdossiers onderverdeeld naar leeftijd
3. werk
30
total
time
metric
Aantal
Totaal kwartaal
2021-01-01
58 t/m 99
1
28
2021-01-01
46 t/m 57
3
28
2021-01-01
28 t/m 45
8
28
15
2021-01-01
00 t/m 27
16
28
10
2020-10-01
58 t/m 99
4
27
2020-10-01
46 t/m 57
5
27
2020-10-01
28 t/m 45
11
27
2020-10-01
00 t/m 27
7
27
00 t/m 27 28 t/m 45 46 t/m 57 58 t/m 99 Totaal
25
20
79 66 35 18 198
5
0 2019-3
2019-5
2019-7
2019-9
2019-11
2020-1
2020-3
2020-5
2020-7
2020-9
2020-11
2021-1
2021-3
2021-5
4. Uitkeringsgerechtigden met en zonder re-integratievoorzieningen 600
500
Met lopende re-integratievoorziening Zonder lopende re-integratievoorziening Totaal
400
https://srvapp26.gembest.local:442
8/12
10-5-2021
Grafana - New dashboard
300
200
100
0 2019-3
2019-5
2019-7
2019-9
2019-11
2020-1
2020-3
2020-5
2020-7
2020-9
2020-11
2021-1
2021-3
2021-5
Tabel 4 Noot: De cijfers zijn gebaseerd op unieke klanten.
5. Uitkeringsgerechtigden (beinvloedbaar) die zijn uitgestroomd. (m.u.v. reden uitstroom: Op Eigen Verzoek) 50
Totaal Overig niet beinvloedbaar Arbeid Zelfstandig Beroep Of Bedrijf Gaan Volgen Van Onderwijs Met Studie nanciering Niet Verschenen Op Herhaalde Oproep Inlichtingenplicht Niet Verschenen Op Herhaalde Oproep Re-Integratiegesprek Arbeidsplaats Op Basis Van Loonkostensubsidie Geen Recht; Uitkering Ingetrokken En Teruggevorderd Kunnen Volgen Van Onderwijs Maar Dit Niet Doen Arbeid In Dienstbetrekking Of Uitkering Ziekte
40
30
20
10
0 2019-3
2019-5
2019-7
2019-9
2019-11
2020-1
2020-3
2020-5
2020-7
2020-9
2020-11
2021-1
2021-3
2021-5
5. werk Kwartaal
metric
Aantal
Totaal kwartaal
Overig niet beinvloedbaar
2021-01-01
Zelfstandig Beroep Of Bedrijf
2
32
21
2021-01-01
Gaan Volgen Van Onderwijs Met Studie nanciering
2
32
21
2021-01-01
Arbeidsplaats Op Basis Van Loonkostensubsidie
0
32
21
2021-01-01
Arbeid In Dienstbetrekking Of Uitkering Ziekte
0
32
21
2021-01-01
Niet Verschenen Op Herhaalde Oproep Re-Integratiegesprek
0
32
21
2021-01-01
Kunnen Volgen Van Onderwijs Maar Dit Niet Doen
0
32
21
2021-01-01
Niet Verschenen Op Herhaalde Oproep Inlichtingenplicht
0
32
21
2021-01-01
Geen Recht; Uitkering Ingetrokken En Teruggevorderd
0
32
21
2021-01-01
Arbeid
7
32
21
2020-10-01
Niet Verschenen Op Herhaalde Oproep Re-Integratiegesprek
0
33
24
2020-10-01
Arbeid
9
33
24
2020-10-01
Niet Verschenen Op Herhaalde Oproep Inlichtingenplicht
0
33
24
2020-10-01
Arbeid In Dienstbetrekking Of Uitkering Ziekte
0
33
24
2020-10-01
Arbeidsplaats Op Basis Van Loonkostensubsidie
0
33
24
2020-10-01
Zelfstandig Beroep Of Bedrijf
0
33
24
2020-10-01
Gaan Volgen Van Onderwijs Met Studie nanciering
0
33
24
2020-10-01
Geen Recht; Uitkering Ingetrokken En Teruggevorderd
0
33
24
2020-10-01
Kunnen Volgen Van Onderwijs Maar Dit Niet Doen
0
33
24
2020 07 01
G
4
39
21
V l
V
O d
ij M t St di
i i
4.1.2 Financiële risicofactoren en resultaten Financiële risicofactoren Algemene ( nanciële) risicofactoren voor de Participatiewet zijn: • situatie op de arbeidsmarkt (momenteel zwaar beïnvloed door de coronacrisis); • wijzigingen in wetgeving; • instroom nieuwkomers.
https://srvapp26.gembest.local:442
9/12
10-5-2021
Grafana - New dashboard
Meer speci eke risicofactoren zijn: • Uitstroom naar banen met loonkostensubsidie leidt niet in alle gevallen tot minder uitgaven uit het BUIG-budget, maar tot een verschuiving van inzet van middelen en meer druk op het participatiebudget vanwege toenemende begeleidingskosten. • Het aantal jongeren met een arbeidsbeperking (voormalig Wajongers) dat een beroep kan doen op ondersteuning van de gemeente, neemt de komende jaren fors toe. Deze jongeren hebben op basis van de wet recht op re-integratieondersteuning en loonkostensubsidie, ook al hebben zij vaak (nog) geen uitkering. Dit leidt dus tot extra inzet van menskracht en middelen. • Ten gevolge van de impact van het coronavirus op de economie zal het aantal uitkeringsgerechtigden naar verwachting gaan oplopen. Resultaat Het nancieel resultaat is onderdeel van het totaaloverzicht Sociaal Domein in hoofdstuk 5.
4.1.3 Wat zeggen de gegevens ons Omdat er nog steeds sprake is van overheidssteun, met als doel om zoveel mogelijk banen te behouden, zijn de daadwerkelijke effecten van de coronacrisis nog niet zichtbaar in de Bijstand. Bovendien is de Bijstand het laatste vangnet, waardoor instroom pas in een later stadium plaatsvindt. Het aantal inwoners uit Best met een WW-uitkering is wel met 23% toegenomen in 2020. Een groot aantal zelfstandige ondernemers krijgt, sinds de uitbraak van het coronavirus, nanciële ondersteuning op basis van de TOZO-regeling (Tijdelijke overbruggingsregeling zelfstandige ondernemers). Met ingang van Q3 nam het aantal lopende Tozo-uitkeringen sterk af. Enerzijds door invoering van een partnerinkomenstoets, anderzijds door versoepelingen van de coronamaatregelen waardoor de economie weer meer ‘open’ ging.
4.1.4 Wat verwachten we op basis van de gegevens Op basis van de positieve trends in de cijfers waren de verwachtingen voor 2020 oorspronkelijk hooggespannen. Helaas heeft de coronacrisis geleid tot het inzetten van een zware economische recessie. Daarom verwachten we dat het aantal uitkeringsdossiers in de komende jaren zal toenemen. Met name onder jongeren en kwetsbare inwoners wordt een toename verwacht.
4.2 Inkomen
4.2 Inkomen De Participatiewet regelt dat nanciële bijstand wordt verleend aan mensen die (tijdelijk) niet (volledig) in hun noodzakelijke bestaanskosten kunnen voorzien. De gemeente voert ook maatregelen uit ter ondersteuning van de koopkracht van mensen met de laagste inkomens ter voorkoming van een maatschappelijk isolement. Dit is het zogenaamde minimabeleid. Panel Title
4.2.1 Cijfers
1. Totaal aantal aanvragen Bijzondere bijstand
1. Inkomen
140
total
2020-Q1 2020-Q2 2020-Q3 2020-Q4 2021-Q1
120
100
131 89 58 96 124
80
60
Kwartaal
Aantal
2021-Q1
124
2020-Q4
96
1. Totaal aantal aanvragen Bijzondere bijstand (unieke personen) total
2020-Q1 2020-Q2 2020-Q3 2020-Q4 2021-Q1
125
100
2020-Q3
58
2020-Q2
89
2020-Q1
131
1. Inkomen (versie 2)
150
117 79 50 83 108
75
50
40
Kwartaal
Aantal
2021-Q1
108
2020-Q4
83
2020-Q3
50
2020-Q2
79
2020-Q1
117
25 2020-Q1
2020-Q2
2020-Q3
2020-Q4
2021-Q1
2020-Q1
2. Totaal aantal aanvragen Bijzondere bijstand - Besluit: Toegekend
2. Inkomen
150
total
2020-Q1 2020-Q2 2020-Q3 2020-Q4 2021-Q1
125 100 75 50 25 2020-Q1
2020-Q2
2020-Q3
2020-Q4
94 64 35 72 74
Kwartaal
Aantal
2020-Q2
2020-Q3
2020-Q4
2021-Q1
2. Totaal aantal aanvragen Bijzondere bijstand (unieke personen) - Besluit: Toegekend
2. Inkomen
150
2021-Q1
74
125
2020-Q4
72
100
2020-Q3
35
75
2020-Q2
64
50
2020-Q1
94
total
2020-Q1 2020-Q2 2020-Q3 2020-Q4 2021-Q1
25
2021-Q1
2020-Q1
2020-Q2
2020-Q3
2020-Q4
88 60 32 63 68
Kwartaal
Aantal
2021-Q1
68
2020-Q4
63
2020-Q3
32
2020-Q2
60
2020-Q1
88
2021-Q1
3. Ondersteuning Stichting leergeld 800
Aanvragen afgewezen Gezinnen geholpen Kinderen geholpen aanvragen afgehandeld Totaal
600 400 200 0 2019-3
https://srvapp26.gembest.local:442
2019-5
2019-7
2019-9
2019-11
2020-1
2020-3
2020-5
2020-7
2020-9
2020-11
2021-1
2021-3
2021-5
10/12
10-5-2021
Grafana - New dashboard Leergeld cijfers monitor
tabel 3 Stichting leergeld
Wat hier enorm vertekend is het volgende:
kwartaal
categorie
aantal
• Gezinnen en kinderen die al “binnen” zijn, dienen over het jaar heen meerdere aanvragen in. Er is dus discrepantie tussen de bovenste en onderste cijfers te zien.
2020-10-01
Totaal
98
2020-10-01
Kinderen geholpen
12
2020-10-01
Gezinnen geholpen
11
2020-10-01
Aanvragen afgewezen
3
• Begin van het jaar zijn de meeste gezinnen en kinderen er meteen bij met het doen van aanvragen. • Ditzelfde beeld herhaalt zich rondom de start van de scholen en het sporten na de zomervakantie dus in het derde kwartaal.
4. Totaal aantal aanvragen 'Regeling Meedoen' - Besluit: Toegekend
4. Inkomen total
140
2020-Q1 2020-Q2 2020-Q3 2020-Q4 2021-Q1
120
100
175 69 47 70 128
80
Kwartaal
4. Totaal aantal aanvragen 'Regeling Meedoen' (unieke personen) - Besluit: Toegekend
68
2020-Q4
63
140
2020-Q1 2020-Q2 2020-Q3 2020-Q4 2021-Q1
120
32 100
2020-Q2
60
2020-Q1
88
60
4. Inkomen total
Aantal
2021-Q1
2020-Q3
80
174 69 47 70 128
Kwartaal
Aantal
2021-Q1
128
2020-Q4
70
2020-Q3
47
2020-Q2
69
2020-Q1
174
60
40
40 2020-Q1
2020-Q2
2020-Q3
2020-Q4
2021-Q1
2020-Q1
2020-Q2
2020-Q3
2020-Q4
2021-Q1
4.2.2 Financiële risicofactoren en resultaten
4.2.2 Financiële risicofactoren en resultaten Financiële risicofactoren De algemene risicofactoren zijn sluiten aan bij de in 4.1.2 genoemde factoren. Minder gunstige economische factoren hebben een negatief effect op de nanciële kracht van huishoudens. Dit verhoogt het beroep op ondersteuning in de vorm van minimabeleid en bijzondere bijstand. Als gevolg van de maatregelen rondom het coronavirus zijn deze risicofactoren actueel vanaf Q2 2020. Resultaat Het nancieel resultaat is onderdeel van het totaaloverzicht Sociaal Domein in hoofdstuk 5.
4.2.3 Wat zeggen de gegevens ons Meest opvallend is het beroep dat op de Stichting Leergeld is gedaan in het begin van de Corona. De Stichting Leergeld heeft een belangrijke bijdrage geleverd in het mogelijk maken van het thuisonderwijs in de vorm van het verstrekken van laptops aan gezinnen waar dit noodzakelijk was. Het tweede kwartaal 2020 wijkt af van het tweede kwartaal 2019 (tabel 2). In 2020 is de periodieke (maandelijkse) bijstand voor bewindvoeringskosten alleen nog maar in het eerste kwartaal opgenomen.
4.2.4 Wat verwachten we op basis van de gegevens We verwachten dat de gevolgen van (de maatregelen in verband met) het coronavirus ook zichtbaar worden in de cijfers. Het beroep op de voorzieningen bijzonder bijstand en minimabeleid wordt naar verwachting zichtbaar groter.
5. Totaalbeeld Sociaal Domein
In Q4 geen totaaloverzicht. Dit is onderdeel van het jaarverslag.
Bijlage
Aantal inwoners
29.990 waarvan: • 5.398 inwoners 0-17 jaar • 18.822 inwoners 18-65 jaar • 3.024 inwoners 66-74 jaar • 2.746 inwoners 75 jaar en ouder Hieronder een leeftijdsindeling die aansluit bij de verschillende tabellen en grafieken per wet.
aantal tbv Wmo 1.971 3.427 2.958 3.355 3.237 4.764
https://srvapp26.gembest.local:442
0-7 jaar 8-17 jaar 18-25 jaar 26-35 jaar 36-45 jaar 46-55 jaar
aantal tbv Jeugdwet 819 2.400 2.179 2.344 7.742
0-3 jaar 4-11 jaar 12-17 jaar 18-23 jaar 0-23 jaar
aantal tbv Participatiewet 8.995 5.953 5.789 5.222
0-27 jaar 28-45 jaar 46-57 jaar 58-70 jaar
11/12
10-5-2021
Grafana - New dashboard 4.508 3.024 2.746
Aantal huishoudens (gegevens 2018)
https://srvapp26.gembest.local:442
56-65 jaar 66-74 jaar 75 jaar en ouder
12.453 waarvan: • 4.001 samenwonend met kind(eren) • 4.041 samenwonend zonder kind(eren) • 3.507 alleenstaand • 904 eenoudergezin
12/12