CConstaterende datBergen
Koppel je AI →
Document · PDF

Omnibuzz-begroting-2022-MJP-print-v100

Gemeenteraad 8 juni 2021, gemeente BergenBij agendapunt: Zienswijze begroting 2021-1, 2022 + meerjarenrekening 2020 + uitgangspuntennotitie bij begroting Omnibuzz;24.680 woorden

Open het PDF bij iBabs ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 3 van 3

€

6.328

€

14.312

€

2.356

€ 491.027

€

6.391

€

14.456

€

2.380

Nederweert

€ 170.919

€

865

€

1.568

€

691

€ 172.628

€

873

€

1.584

€

698

€ 174.354

€

882

€

1.600

€

705

Peel en Maas

€ 439.675

€

7.077

€

14.634

€

2.003

€ 444.072

€

7.147

€

14.781

€

2.023

€ 448.512

€

7.219

€

14.929

€

2.043

Roerdalen

€ 228.717

€

2.294

€

6.525

€

663

€ 231.004

€

2.317

€

6.590

€

669

€ 233.314

€

2.340

€

6.656

€

676

Roermond

€ 745.347

€

998

€

12.925

€

4.435

€ 752.800

€

1.008

€

13.055

€

4.480

€ 760.328

€

1.018

€

13.185

€

4.525

Simpelveld

€ 146.153

€

1.652

€

3.066

€

1.747

€ 147.615

€

1.668

€

3.097

€

1.764

€ 149.091

€

1.685

€

3.128

€

1.782

Sittard-Geleen

€ 1.827.466

€

36.938

€

47.713

€

10.480

€ 1.845.741

€

37.307

€

48.190

€

10.585

€ 1.864.198

€

37.680

€

48.672

€

10.691

Stein

€ 257.880

€

2.338

€

8.811

€

1.816

€ 260.459

€

2.361

€

8.899

€

1.835

€ 263.064

€

2.385

€

8.988

€

1.853

Vaals

€ 172.534

€

994

€

3.997

€

1.554

€ 174.259

€

1.004

€

4.037

€

1.569

€ 176.002

€

1.014

€

4.078

€

1.585

Valkenburg aan de Geul

€ 370.789

€

3.231

€

8.428

€

2.498

€ 374.497

€

3.263

€

8.512

€

2.523

€ 378.242

€

3.296

€

8.597

€

2.548

Venlo

€ 1.344.223

€

17.460

€

32.884

€

8.047

€ 1.357.665

€

17.635

€

33.213

€

8.128

€ 1.371.242

€

17.811

€

33.545

€

8.209

Venray

€ 403.091

€

2.145

€

9.216

€

2.628

€ 407.122

€

2.167

€

9.308

€

2.654

€ 411.193

€

2.188

€

9.401

€

2.681

Voerendaal

€ 182.356

€

1.412

€

2.993

€

1.277

€ 184.180

€

1.426

€

3.023

€

1.290

€ 186.021

€

1.440

€

3.054

€

1.303

Weert

€ 431.408

€

1.839

€

8.387

€

3.163

€ 435.722

€

1.857

€

8.471

€

3.195

€ 440.079

€

1.876

€

8.556

€

3.227

TOTAAL

€ 19.237.723 €

478.290 €

110.626

207.055 €

468.865 €

108.446 € 19.430.101 €

209.125 €

473.554 €

109.531 € 19.624.402 €

211.217 €

Het vervoersresultaat is gebaseerd op het verwachte volume per gemeente en betreft enkel de vervoerskosten.

57

Omnibuzz

Financiële begroting

4.5.4 Kosten regie en planning 2023-2025

de totale kosten van regie en planning worden op basis van solidariteit aan de gemeenten toegerekend. De verdeelsleutel die daarbij gehanteerd wordt is vastgelegd in de Gemeenschappelijke Regeling en is als volgt opgebouwd: ĵ ĵ

50% Op basis van inwonersaantal (Bron: CBS peildatum 1 januari 2021). 50% Op basis van aantal pashouders (Bron: klantenservice Omnibuzz peildatum 1 januari 2021). 2023 Regie

2024 Regie

Planning

2025 Regie

Planning

Planning

Beek

1,41%

€

30.035

€

-

€

30.600

€

-

€

31.175

€

-

Beekdaelen

3,09%

€

65.761

€

-

€

66.997

€

-

€

68.257

€

-

Beesel

1,13%

€

23.952

€

-

€

24.402

€

-

€

24.861

€

-

Bergen

0,99%

€

20.966

€

-

€

21.360

€

-

€

21.762

€

-

Brunssum

2,68%

€

57.051

€

-

€

58.123

€

-

€

59.216

€

-

Echt-Susteren

2,80%

€

59.452

€

-

€

60.569

€

-

€

61.708

€

-

Eijsden-Margraten

2,36%

€

50.233

€

-

€

51.177

€

-

€

52.140

€

-

Gennep

1,63%

€

34.647

€

-

€

35.298

€

-

€

35.962

€

-

Gulpen-Wittem

1,42%

€

30.191

€

-

€

30.758

€

-

€

31.337

€

-

Heerlen

7,97%

€

169.286

€

-

€

172.466

€

-

€

175.711

€

-

Horst aan de Maas

2,99%

€

63.597

€

-

€

64.792

€

-

€

66.011

€

-

Kerkrade

5,18%

€

110.017

€

-

€

112.085

€

-

€

114.193

€

-

Landgraaf

4,15%

€

88.185

€

-

€

89.842

€

-

€

91.532

€

-

Leudal

2,86%

€

60.779

€

-

€

61.921

€

-

€

63.086

€

-

Maasgouw

2,13%

€

45.157

€

-

€

46.005

€

-

€

46.871

€

-

Maastricht

12,68%

€

269.512

€

-

€

274.576

€

-

€

279.742

€

-

Meerssen

2,04%

€

43.256

€

-

€

44.069

€

-

€

44.898

€

-

Nederweert

1,33%

€

28.172

€

-

€

28.701

€

-

€

29.241

€

-

Peel en Maas

3,03%

€

64.412

€

-

€

65.622

€

-

€

66.856

€

-

Roerdalen

1,48%

€

31.355

€

-

€

31.944

€

-

€

32.545

€

-

Roermond

5,23%

€

111.236

€

-

€

113.326

€

-

€

115.458

€

-

Simpelveld

0,92%

€

19.531

€

-

€

19.898

€

-

€

20.272

€

-

Sittard-Geleen

8,70%

€

184.798

€

-

€

188.270

€

-

€

191.812

€

-

Stein

1,95%

€

41.348

€

-

€

42.125

€

-

€

42.918

€

-

Vaals

1,04%

€

22.028

€

-

€

22.442

€

-

€

22.864

€

-

Valkenburg aan de Geul

1,45%

€

30.850

€

-

€

31.429

€

-

€

32.021

€

-

Venlo

9,48%

€

201.428

€

-

€

205.212

€

-

€

209.073

€

-

Venray

2,88%

€

61.252

€

-

€

62.403

€

-

€

63.577

€

-

Voerendaal

1,01%

€

21.378

€

-

€

21.780

€

-

€

22.190

€

-

Weert

4,01%

€

85.124

€

-

€

86.723

€

-

€

88.355

€

-

TOTAAL

100,00% €

2.205.644 €

-

2.124.989 €

- €

2.164.917 €

- €

Voor een toelichting op de formatieve samenstelling van de afdeling uitvoering verwijzen wij naar de paragraaf ‘Structuur werkorganisatie’ op pagina 29. 58

Omnibuzz

Financiële begroting

Zoals toegelicht in hoofdstuk 2, wordt de planning niet door Omnibuzz zelf uitgevoerd. De planning van de ritten blijft minimaal tot 1 januari 2025 de verantwoordelijkheid van de vervoerders. De kosten van planning zijn nu nog inbegrepen in het vervoerstarief en dus inbegrepen in de vervoerskosten zoals weergegeven in de ‘Tabel vervoerskosten 2023-2025’ op pagina 55.

4.5.5 Kosten bedrijfsvoering 2023-2025

De totale bedrijfsvoeringkosten, bestaande uit de beheer- en loonkosten (exclusief regie), worden op basis van solidariteit aan de deelnemende gemeenten toegerekend. De verdeelsleutel die daarbij gehanteerd wordt is vastgelegd in de Gemeenschappelijke Regeling en is als volgt opgebouwd: ĵ ĵ

50% Op basis van inwonersaantal (Bron: CBS peildatum 1 januari 2021). 50% Op basis van aantal pashouders (Bron: klantadministratie Omnibuzz peildatum 1 januari 2021).

Beek Beekdaelen Beesel Bergen Brunssum Echt-Susteren Eijsden-Margraten Gennep Gulpen-Wittem Heerlen Horst aan de Maas Kerkrade Landgraaf Leudal Maasgouw Maastricht Meerssen Nederweert Peel en Maas Roerdalen Roermond Simpelveld Sittard-Geleen Stein Vaals Valkenburg aan de Geul Venlo

2023 VerdeelBeheer sleutel

2024

2025

Lonen

Kapitaal

Beheer

Lonen

Kapitaal

Beheer

Lonen

Kapitaal

1,41% € 3,09% € 1,13% € 0,99% € 2,68% € 2,80% € 2,36% € 1,63% € 1,42% € 7,97% € 2,99% € 5,18% € 4,15% € 2,86% € 2,13% € 12,68% € 2,04% € 1,33% € 3,03% € 1,48% € 5,23% € 0,92% € 8,70% € 1,95% € 1,04% € 1,45% €

18.804 41.170 14.995 13.126 35.717 37.220 31.449 21.691 18.901 105.982 39.815 68.877 55.208 38.051 28.271 168.729 27.081 17.637 40.325 19.630 69.639 12.227 115.693 25.886 13.791 19.314

€ € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € €

31.941 69.934 25.472 22.297 60.671 63.225 53.421 36.846 32.107 180.029 67.633 116.999 93.782 64.637 48.023 286.617 46.002 29.960 68.500 33.345 118.295 20.770 196.526 43.972 23.426 32.808

€ € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € €

191 418 152 133 362 377 319 220 192 1.075 404 698 560 386 287 1.711 275 179 409 199 706 124 1.173 263 140 196

€ € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € €

19.559 42.824 15.597 13.653 37.152 38.716 32.712 22.562 19.661 110.240 41.415 71.644 57.427 39.580 29.407 175.509 28.169 18.346 41.945 20.419 72.438 12.719 120.342 26.926 14.345 20.090

€ € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € €

32.603 71.383 25.999 22.759 61.928 64.535 54.528 37.609 32.772 183.759 69.035 119.424 95.725 65.976 49.018 292.556 46.955 30.580 69.919 34.036 120.746 21.201 200.598 44.884 23.911 33.487

€ € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € €

194 424 154 135 368 383 324 223 195 1.091 410 709 568 392 291 1.737 279 182 415 202 717 126 1.191 266 142 199

€ € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € €

19.516 42.729 15.563 13.623 37.069 38.629 32.639 22.512 19.617 109.995 41.323 71.485 57.299 39.492 29.341 175.118 28.106 18.305 41.852 20.373 72.277 12.690 120.074 26.866 14.313 20.045

€ € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € €

33.276 72.855 26.536 23.228 63.205 65.866 55.652 38.385 33.448 187.548 70.458 121.886 97.699 67.336 50.028 298.588 47.923 31.211 71.361 34.738 123.236 21.638 204.734 45.809 24.404 34.178

€ € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € € €

196 430 157 137 373 389 329 227 197 1.107 416 720 577 398 295 1.763 283 184 421 205 728 128 1.209 270 144 202

9,48%

€

126.104

€

214.211

€

1.279

€

131.171

€

218.650

€

1.298

€

130.880

€

223.158

€

1.318

Venray

2,88%

€

38.347

€

65.140

€

389

€

39.888

€

66.489

€

395

€

39.799

€

67.860

€

401

Voerendaal

1,01%

€

13.384

€

22.735

€

136

€

13.922

€

23.206

€

138

€

13.891

€

23.685

€

140

Weert

4,01%

€

53.292

€

90.526

€

540

€

55.433

€

92.402

€

549

€

55.310

€

94.307

€

557

TOTAAL

100% € 1.330.355 € 2.259.849 €

13.491

€ 2.306.675

€

13.694

€ 2.354.237

€

13.899

€ 1.383.810

€ 1.380.731

59

Omnibuzz

Financiële begroting

4.5.6 Eindresultaat 2023-2025 2023

2024

2025

Totaal

Beek

€

319.763

€

324.136

€

327.755

€

971.654

Beekdaelen

€

743.441

€

753.448

€

761.809

€

2.258.698

Beesel

€

226.437

€

229.639

€

232.236

€

688.312

Bergen

€

179.442

€

182.057

€

184.141

€

545.639

Brunssum

€

830.893

€

841.433

€

850.565

€

2.522.892

Echt-Susteren

€

718.655

€

728.168

€

736.197

€

2.183.020

Eijsden-Margraten

€

554.546

€

562.057

€

568.309

€

1.684.913

Gennep

€

407.123

€

412.549

€

417.111

€

1.236.783

Gulpen-Wittem

€

358.132

€

362.895

€

366.903

€

1.087.931

Heerlen

€

2.519.310

€

2.551.125

€

2.578.765

€

7.649.201

Horst aan de Maas

€

637.126

€

645.985

€

653.245

€

1.936.356

Kerkrade

€

1.689.144

€

1.710.339

€

1.728.826

€

5.128.308

Landgraaf

€

1.262.294

€

1.278.367

€

1.292.259

€

3.832.920

Leudal

€

594.053

€

602.371

€

609.160

€

1.805.584

Maasgouw

€

536.645

€

543.778

€

549.783

€

1.630.206

Maastricht

€

4.116.958

€

4.168.670

€

4.213.747

€

12.499.375

Meerssen

€

620.734

€

628.634

€

635.464

€

1.884.833

Nederweert

€

249.990

€

253.591

€

256.482

€

760.063

Peel en Maas

€

637.034

€

645.924

€

653.193

€

1.936.150

Roerdalen

€

322.728

€

327.182

€

330.848

€

980.757

Roermond

€

1.063.583

€

1.078.570

€

1.090.754

€

3.232.907

Simpelveld

€

205.271

€

208.087

€

210.414

€

623.772

Sittard-Geleen

€

2.420.787

€

2.452.224

€

2.479.070

€

7.352.081

Stein

€

382.315

€

387.756

€

392.153

€

1.162.225

Vaals

€

238.462

€

241.708

€

244.402

€

724.573

Valkenburg aan de Geul

€

468.113

€

474.001

€

479.129

€

1.421.243

Venlo

€

1.945.636

€

1.972.972

€

1.995.235

€

5.913.844

Venray

€

582.208

€

590.427

€

597.101

€

1.769.736

Voerendaal

€

245.671

€

248.964

€

251.723

€

746.358

€

684.352

€

692.266

€

2.050.897

26.379.046 €

78.221.228

Weert

€

674.279

TOTAAL

€

25.750.775 €

60

26.091.407 €

Omnibuzz

Financiële begroting

4.5.7 Eindresultaat IV3 TABEL BEGROTING 2023 Gemeente

Programma Wmo vervoer 6.71 Maatwerkdienstverlening 18+

Verdeelsleutel

Programma Wmo vervoer overige kosten (Overhead, Onvoorzien Treasury)

Eindresultaat begroting 2023

Totaal 2023

Beek

1,41% €

282.056 €

37.707 €

319.763 €

319.763

Beekdaelen

3,09% €

660.883 €

82.558 €

743.441 €

743.441

Beesel

1,13% €

196.368 €

30.070 €

226.437 €

226.437

Bergen

0,99% €

153.120 €

26.322 €

179.442 €

179.442

Brunssum

2,68% €

759.270 €

71.623 €

830.893 €

830.893

Echt-Susteren

2,80% €

644.018 €

74.637 €

718.655 €

718.655

Eijsden-Margraten

2,36% €

491.483 €

63.064 €

554.546 €

554.546

Gennep

1,63% €

363.626 €

43.497 €

407.123 €

407.123

Gulpen-Wittem

1,42% €

320.230 €

37.902 €

358.132 €

358.132

Heerlen

7,97% €

2.306.784 €

212.526 €

2.519.310 €

2.519.310

Horst aan de Maas

2,99% €

557.284 €

79.842 €

637.126 €

637.126

Kerkrade

5,18% €

1.551.025 €

138.119 €

1.689.144 €

1.689.144

Landgraaf

4,15% €

1.151.585 €

110.710 €

1.262.294 €

1.262.294

Leudal

2,86% €

517.749 €

76.304 €

594.053 €

594.053

Maasgouw

2,13% €

479.954 €

56.691 €

536.645 €

536.645

Maastricht

12,68% €

3.778.605 €

338.353 €

4.116.958 €

4.116.958

Meerssen

2,04% €

566.429 €

54.305 €

620.734 €

620.734

Nederweert

1,33% €

214.622 €

35.368 €

249.990 €

249.990

Peel en Maas

3,03% €

556.170 €

80.864 €

637.034 €

637.034

Roerdalen

1,48% €

283.364 €

39.364 €

322.728 €

322.728

Roermond

5,23% €

923.934 €

139.648 €

1.063.583 €

1.063.583

Simpelveld

0,92% €

180.751 €

24.520 €

205.271 €

205.271

Sittard-Geleen

8,70% €

2.188.787 €

232.000 €

2.420.787 €

2.420.787

Stein

1,95% €

330.406 €

51.910 €

382.315 €

382.315

Vaals

1,04% €

210.808 €

27.654 €

238.462 €

238.462

Valkenburg aan de Geul

1,45% €

429.384 €

38.729 €

468.113 €

468.113

Venlo

9,48% €

1.692.759 €

252.878 €

1.945.636 €

1.945.636

Venray

2,88% €

505.311 €

76.898 €

582.208 €

582.208

Voerendaal

1,01% €

218.832 €

26.839 €

245.671 €

245.671

Weert

4,01% €

TOTAAL

100%

567.412 € €

23.083.009

106.867 € €

2.667.767

674.279 € €

25.750.775

674.279 €

25.750.775

61

Omnibuzz

Financiële begroting

TABEL BEGROTING 2024 Gemeente

Programma Wmo vervoer 6.71 Maatwerkdienstverlening 18+

Verdeelsleutel

Programma Wmo vervoer overige kosten (Overhead, Onvoorzien Treasury)

Eindresultaat begroting 2024

Totaal 2024

Beek

1,41% €

285.259 €

38.877 €

324.136 €

324.136

Beekdaelen

3,09% €

668.329 €

85.118 €

753.448 €

753.448

Beesel

1,13% €

198.637 €

31.002 €

229.639 €

229.639

Bergen

0,99% €

154.918 €

27.138 €

182.057 €

182.057

Brunssum

2,68% €

767.589 €

73.844 €

841.433 €

841.433

Echt-Susteren

2,80% €

651.215 €

76.952 €

728.168 €

728.168

Eijsden-Margraten

2,36% €

497.037 €

65.020 €

562.057 €

562.057

Gennep

1,63% €

367.703 €

44.846 €

412.549 €

412.549

Gulpen-Wittem

1,42% €

323.817 €

39.078 €

362.895 €

362.895

Heerlen

7,97% €

2.332.008 €

219.117 €

2.551.125 €

2.551.125

Horst aan de Maas

2,99% €

563.667 €

82.318 €

645.985 €

645.985

Kerkrade

5,18% €

1.567.936 €

142.402 €

1.710.339 €

1.710.339

Landgraaf

4,15% €

1.164.223 €

114.143 €

1.278.367 €

1.278.367

Leudal

2,86% €

523.701 €

78.671 €

602.371 €

602.371

Maasgouw

2,13% €

485.328 €

58.449 €

543.778 €

543.778

Maastricht

12,68% €

3.819.824 €

348.847 €

4.168.670 €

4.168.670

Meerssen

2,04% €

572.644 €

55.990 €

628.634 €

628.634

Nederweert

1,33% €

217.127 €

36.465 €

253.591 €

253.591

Peel en Maas

3,03% €

562.552 €

83.372 €

645.924 €

645.924

Roerdalen

1,48% €

286.597 €

40.585 €

327.182 €

327.182

Roermond

5,23% €

934.590 €

143.979 €

1.078.570 €

1.078.570

Simpelveld

0,92% €

182.807 €

25.280 €

208.087 €

208.087

Sittard-Geleen

8,70% €

2.213.028 €

239.195 €

2.452.224 €

2.452.224

Stein

1,95% €

334.236 €

53.520 €

387.756 €

387.756

Vaals

1,04% €

213.196 €

28.512 €

241.708 €

241.708

Valkenburg aan de Geul

1,45% €

434.070 €

39.931 €

474.001 €

474.001

Venlo

9,48% €

1.712.252 €

260.720 €

1.972.972 €

1.972.972

Venray

2,88% €

511.144 €

79.283 €

590.427 €

590.427

Voerendaal

1,01% €

221.293 €

27.671 €

248.964 €

248.964

Weert

4,01% €

574.171 €

110.181 €

684.352 €

684.352

TOTAAL

100%

62

€

23.340.902

€

2.750.506

€

26.091.407

€

26.091.407

Omnibuzz

Financiële begroting

TABEL BEGROTING 2025 Gemeente

Programma Wmo vervoer 6.71 Maatwerkdienstverlening 18+

Verdeelsleutel

Programma Wmo vervoer overige kosten (Overhead, Onvoorzien Treasury)

Eindresultaat begroting 2025

Totaal 2025

Beek

1,41% €

288.254 €

39.501 €

327.755 €

327.755

Beekdaelen

3,09% €

675.324 €

86.486 €

761.809 €

761.809

Beesel

1,13% €

200.736 €

31.500 €

232.236 €

232.236

Bergen

0,99% €

156.567 €

27.574 €

184.141 €

184.141

Brunssum

2,68% €

775.535 €

75.031 €

850.565 €

850.565

Echt-Susteren

2,80% €

658.008 €

78.188 €

736.197 €

736.197

Eijsden-Margraten

2,36% €

502.245 €

66.064 €

568.309 €

568.309

Gennep

1,63% €

371.544 €

45.566 €

417.111 €

417.111

Gulpen-Wittem

1,42% €

327.198 €

39.706 €

366.903 €

366.903

Heerlen

7,97% €

2.356.129 €

222.637 €

2.578.765 €

2.578.765

Horst aan de Maas

2,99% €

569.604 €

83.640 €

653.245 €

653.245

Kerkrade

5,18% €

1.584.136 €

144.690 €

1.728.826 €

1.728.826

Landgraaf

4,15% €

1.176.283 €

115.977 €

1.292.259 €

1.292.259

Leudal

2,86% €

529.225 €

79.934 €

609.160 €

609.160

Maasgouw

2,13% €

490.395 €

59.388 €

549.783 €

549.783

Maastricht

12,68% €

3.859.296 €

354.451 €

4.213.747 €

4.213.747

Meerssen

2,04% €

578.575 €

56.889 €

635.464 €

635.464

Nederweert

1,33% €

219.431 €

37.050 €

256.482 €

256.482

Peel en Maas

3,03% €

568.482 €

84.711 €

653.193 €

653.193

Roerdalen

1,48% €

289.611 €

41.237 €

330.848 €

330.848

Roermond

5,23% €

944.462 €

146.292 €

1.090.754 €

1.090.754

Simpelveld

0,92% €

184.728 €

25.686 €

210.414 €

210.414

Sittard-Geleen

8,70% €

2.236.032 €

243.038 €

2.479.070 €

2.479.070

Stein

1,95% €

337.774 €

54.379 €

392.153 €

392.153

Vaals

1,04% €

215.433 €

28.970 €

244.402 €

244.402

Valkenburg aan de Geul

1,45% €

438.557 €

40.572 €

479.129 €

479.129

Venlo

9,48% €

1.730.326 €

264.909 €

1.995.235 €

1.995.235

Venray

2,88% €

516.545 €

80.556 €

597.101 €

597.101

Voerendaal

1,01% €

223.607 €

28.116 €

251.723 €

251.723

Weert

4,01% €

580.315 €

111.951 €

692.266 €

692.266

TOTAAL

100%

€

23.584.355

€

2.794.691

€

26.379.046

€

26.379.046

63

Omnibuzz

Financiële begroting

4.5.8 Rekening per programma 2023-2025 TABEL PROGRAMMA IV3 2023 Programma Wmo-vervoer

Baten

6.71 Maatwerkdienstverlening 18+

€

-

Lasten €

23.083.009

Saldo €

23.083.009

€ €

23.146.500

€ €

13.491 -

€ €

13.491 -23.146.500

€

2.604.275

€

2.604.275

€

-

0.8 Overige baten en lasten

€

-

€

50.000

€

50.000

Saldo van baten en lasten

€

25.750.775 €

-0

Toevoegingen aan de reserves Onttrekkingen aan de reserves

€ €

Resultaat

€

Algemene Dekkingsmiddelen 0.5 Treasury 6.71 Maatwerkdienstverlening 18+

Overhead 0.4 Overhead

Onvoorzien

25.750.775 € -

€ €

25.750.775 €

-

€ €

-

25.750.775 €

-0

TABEL PROGRAMMA IV3 2024 Programma Wmo-vervoer

Baten

6.71 Maatwerkdienstverlening 18+

€

-

Lasten €

23.340.902

Saldo €

23.340.902

€ €

23.404.595

€ €

13.694 -

€ €

13.694 -23.404.595

€

2.686.812

€

2.686.812

€

-

0.8 Overige baten en lasten

€

-

€

50.000

€

50.000

Saldo van baten en lasten

€

26.091.407 €

-

Toevoegingen aan de reserves Onttrekkingen aan de reserves

€ €

Resultaat

€

Algemene Dekkingsmiddelen 0.5 Treasury 6.71 Maatwerkdienstverlening 18+

Overhead 0.4 Overhead

Onvoorzien

64

26.091.407 € -

€ €

26.091.407 €

-

€ €

-

26.091.407 €

-

Omnibuzz

Financiële begroting

TABEL PROGRAMMA IV3 2025 Programma Wmo-vervoer

Baten

6.71 Maatwerkdienstverlening 18+

€

-

Lasten €

23.584.355

Saldo €

23.584.355

€ €

23.648.254

€ €

13.899 -

€ €

13.899 -23.648.254

€

2.730.792

€

2.730.792

€

-

0.8 Overige baten en lasten

€

-

€

50.000

€

50.000

Saldo van baten en lasten

€

26.379.046 €

-

Toevoegingen aan de reserves Onttrekkingen aan de reserves

€ €

Resultaat

€

Algemene Dekkingsmiddelen 0.5 Treasury 6.71 Maatwerkdienstverlening 18+

Overhead 0.4 Overhead

Onvoorzien

26.379.046 € -

€ €

26.379.046 €

-

€ €

-

26.379.046 €

-

65

Omnibuzz

66

Financiële begroting

5 BIJLAGEN

67

Omnibuzz

Bijlagen

5. Bijlagen 5.1

Staat van geactiveerde kapitaaluitgaven

TABEL STAAT VAN GEACTIVEERDE KAPITAALUITGAVEN 2022

Alle bedragen in €

Oorspronkelijk bedrag van de kapitaalVermeerdeuitgaven (aan- ringen in het schaffingsw) dienstjaar aan het begin v h dienstjr.

Verminderingen (anders dan door afschr. of afl.) in het dienstjaar

Oorspronkelijk bedrag van de kapitaaluitgaven (aanschaffingsw) aan het einde van het dienstjaar

% of andere maatstaf van afschrijving

Totaal van de afschrijving / aflossing op de kapitaaluitgaven aan het begin van het dienstjaar

(Extra) afschrijvingen van het kapitaaluitgaven in het dienstjaar

(Extra) aflossingen op kapitaalverstrekking in het dienstjaar

Boekwaarde Boekwaarde aan het beaan het eingin van het de van het dienstjaar dienstjaar

Programma Wmo-vervoer Inventaris

207.245

-

-

207.245

10,00%

84.644

20.725

-

122.601

101.876

Hardware

109.758

-

-

109.758

33,33%

98.370

11.388

-

11.388

0

109.946

-

-

109.946

4,00%

17.316

4.398

-

92.630

88.232

81.746

-

-

81.746

6,67%

21.810

5.452

-

59.936

54.483

65.248

-

-

65.248

10,00%

19.174

6.525

-

46.074

39.549

Totaal Wmovervoer

573.942

-

-

573.942

241.314

48.487

-

332.628

284.141

Totaal-generaal

573.942

-

-

573.942

241.314

48.487

-

332.628

284.141

Inrichting en verbouwing Technische installaties Software

TABEL STAAT VAN GEACTIVEERDE KAPITAALUITGAVEN 2023-2025 Alle bedragen in €

Boekwaarde aan het einde v h dienstjr. Boekwaarde aan het einde v h dienstjr.

Boekwaarde aan het einde v h dienstjr.

Programma Wmo-vervoer

2023

2025

2024

Inventaris

81.152

60.427

Hardware

-

-

-

Inrichting en verbouwing

83.834

79.437

75.039

Technische installaties

49.031

43.578

38.126

Software

33.024

26.499

19.975

Totaal Wmo-vervoer

247.041

209.942

172.842

Totaal-generaal

247.041

209.942

172.842

68

39.703

Omnibuzz

5.2

Bijlagen

Staat van reserves

TABEL STAAT VAN RESERVES 2022

Naam Reserve

Alle bedragen in €

Saldo aan het begin van het dienstjaar

Vermeerderingen wegens Overige verbijboeking vd meerderingen rente

Verminderingen van de reserve

Bestemming van het resultaat tussentijds via begr.wijz.

Saldo einde van het dienstjaar

Bestemming van het resultaat 2022

Reserves na bestemming ultimo 2022

Reserves Algemene reserve

532.000

-

-

-

532.000

-

-

532.000

Bestemmingsreserve personeel

14.076

-

-

-

14.076

-

-

14.076

Bestemming ICT

41.988

-

-

6.125

35.863

-

-

35.863

Totaal Reserves

588.064

-

-

6.125

581.939

-

-

581.939

TABEL STAAT VAN RESERVES 2023-2025 Alle bedragen in €

Reserves na bestemming ultimo 2023

Reserves na bestemming ultimo 2024

Reserves na bestemming ultimo 2025

Algemene reserve

532.000

532.000

532.000

Bestemmingsreserve personeel

14.076

14.076

14.076

Reserves

Bestemming ICT

Totaal algemene reserves

29.738

23.613

17.488

575.814

569.689

563.564

69

Omnibuzz

5.3

Bijlagen

Opbouw algemene reserve

Op 24 oktober 2018 heeft het algemeen bestuur ingestemd met de herziene nota ‘Reserves, voorzieningen en risicomanagement’. De nieuw ingeschatte risico’s van de GR Omnibuzz zijn als volgt bepaald: 1 Verminderd draagvlak en/of draagkracht bij gemeenten voor de missie en visie van Omnibuzz Het risico dat door politieke verschuiving (verkiezingen) of een algemene verandering in het politieke klimaat gemeenten niet meer achter de missie en visie van Omnibuzz staan of over onvoldoende middelen beschikken om deze te realiseren. Dit kan met name invloed hebben op de eventuele instroom van additionele vormen van doelgroepenvervoer. Met de reactie van Omnibuzz op de evaluatie van de GR Omnibuzz wordt getracht om een kaderdocument vast te stellen, waarin de gezamenlijke missie en de visie van Omnibuzz en de deelnemende gemeenten worden bevestigd. Dit document kan als overdrachtsdocument aan nieuwe bestuurder worden aangeboden. Risico

Kans 1.000.000

Benodigde Weerstandcapaciteit 40%

400.000

2 Plotselinge wijzigingen in vervoersvolume ten gevolge van externe ontwikkeling Het risico dat door wijzigingen die Omnibuzz zelf niet in de hand heeft er onvoorziene fluctuaties ontstaan in de volumes van met name het Wmo-doelgroepenvervoer. Risico

Kans 200.000

Benodigde Weerstandcapaciteit 60%

120.000

3 Economische kwetsbaarheid taxibedrijven Het risico dat een van de vervoersbedrijven die als leverancier van Omnibuzz optreedt failliet gaat waardoor de continuïteit van het vervoer in het gedrang komt. Risico

Kans 500.000

70

Benodigde Weerstandcapaciteit 80%

400.000

Omnibuzz

Bijlagen

4 Gebrek aan kennis omtrent nieuwe activiteiten, processen en/of projecten Het risico dat er bij Omnibuzz te weinig kennis aanwezig is over de nieuwe activiteiten zoals bijvoorbeeld Wmo-BG, leerlingenvervoer en jeugd en de hiermee verbonden processen. Risico

Kans 100.000

Benodigde Weerstandcapaciteit 60%

60.000

5 Regie en planning Het risico dat door onvoldoende kennis of door externe invloeden systemen niet of onvoldoende functioneren waardoor processen stagneren. Risico

Kans 820.000

Benodigde Weerstandcapaciteit 40%

Totaal benodigde weerstandcapaciteit

328.000

1.308.000

71

Omnibuzz

72

Bijlagen

Omnibuzz

Bijlagen

73

Niets uit deze uitgave mag worden verveelvoudigd, opgeslagen in een geautomatiseerd gegevensbestand of openbaar gemaakt worden in enige vorm of op enige wijze, hetzij elektronisch, mechanisch of door fotokopieën, opname, of op enige andere manier, zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van Omnibuzz.

V1.00 - 202104

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij iBabs is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/10096090/1