Definitief ontwerp 2024-08-12_23015000-PR-0_C1 LUFO
Tekst van het document
K
K
K
41
K
25
ri
K
K
24/15
K
K
K K
K
K
ri
+14.84
r
14.84
K
SPT
24/16
14.83
SPT
24/17
K
K
24/18
SPT
24/19
SPT
SPT
SPT
SPT
K
K
K
K
K
K
14.71
K
K
33
K K
K
K
z
14.55
K
K
K
K
K
K
Voetbalvereniging V.V.O.P.
14.44
SPT
K
K
K
r
14.73
+14.73
14.40
21
Voetbalvereniging V.V.O.P. SPT
SPT
K
SPT
K
37 14.29
+14.70
r
14.70
K K
14.18
K
14.18
14.14
35/01
14.65
vb 14.19
14.2314.10
14.55 14.65
vb 14.60
14.64
14.80 14.83
14.14
14.58 14.52
14.36
14.61
K
14.28
13.74
13.78
13.81
13.81
13.80
13.92 13.93 13.81
13.74 13.78
13.83
13.92 13.80
13.90 13.85
13.83
13.85
13.86
13.87
13.79
+14.01
13.73
13.78
13.80
13.80
13.79
13.82
14.01
14.02
13.91 13.83 13.82
13.82
13.91
13.95
13.90 13.82
13.95 13.89
14.03 13.91
13.89
13.92
14.07
14.03
13.96
r
13.85
13.89
13.85
Roelenengweg
13.87 13.88
R
13.90 13.89
13.88
r
13.92
13.91
KF
+13.92
KF 13.98
14.09
14.10
14.08
vb
14.16
+14.23
K
14.18
14.17
14.16
K
14.21
14.18
14.23
14.23
K
14.23
14.25
14.24
14.11 14.23
14.12 14.23
14.30
14.28
6.24
6.26
14.42
14.44
ri
14.52
14.43
14.49 14.47 14.53
108A
Bebouwing
14.33
14.16 14.28
14.17
BR
W
14.23
14.29 14.31
14.31
K
14.26
14.29 14.25
14.28 14.27
14.24 14.28
14.35 14.34
14.31
14.26
af
14.32
14.30
14.32
14.22
14.19 14.30
14.20
14.35
+14.4+14.37 5
+14.4+14.37 6 -33.45
14.37 14.46
-33.44
14.37 14.45
-33.44
-33.3514.32
-33.44
K
W
K
vb 14.38
14.41
14.43
vb 14.39
K
K
14.39
14.42
-33.44
14.26 14.34
14.26 14.38
14.42
14.37
14.36
14.37 14.34
14.36
14.36
14.38
K
14.33 14.32
14.41
14.41
14.19 14.19 14.19 14.28 14.28
Bestaande situatie
14.31 14.33 14.28 14.31
14.35
+14.38
+14.43
14.39 14.40
14.22 14.31
14.21 14.32
14.31 14.32
14.35
+14.41
BR 14.36
14.32
14.43
14.26 14.26
14.20
14.19 14.19 14.32
14.39 -33.03
-33.08 14.35 -33.08
14.39
14.38
14.38
14.43
-33.15
14.32
14.35
14.39 14.34
14.28
14.38 14.32
14.38 14.36
14.40 14.38 14.29
14.40
14.37 14.37
14.37 14.26
14.38
120
14.21
14.37
98
1.65
+14.24
K
K
14.36
14.40
14.22
116
14.24
14.23
122
1.65
R 14.08 14.09 14.20
Roelenengweg
Roelenengweg
14.18 14.20
140
K
K
K
+14.40
K
+14.35
Inrit 14.40
14.35
14.27 14.28
14.19 14.27 14.19
14.34
14.20 14.07
14.18 14.18
14.07 14.19
14.36
+14.38 14.38
K
14.21
+14.40 Inrit
+14.48
14.40
+14.44
14.48
+14.36
Inrit
14.36
14.32
K
K
K
K
+14.35
+14.49
Inrit
Inrit
14.35
14.49
14.44
124
+14.32 14.32
14.18
+14.22
14.25
K
K
K
K
+14.35
+14.26
14.23
150
138
+14.30 14.29
14.35
14.30
14.26
14.26
14.32
112
126
14.25
K
K
K
K
K
14.23
Inrit
14.28
14.23
K
K
K
K
K
Inrit 14.38
+14.28
14.19 14.29
14.20 14.21
1.65
5.25
14.25 14.14
14.15 14.27 14.14
1.65
14.26 14.23 14.28
14.34
+14.38
+14.35
+14.27 14.24
K
K
K
K
14.28
14.15 14.14 14.23 14.23 14.14
14.27
K
14.24
108
14.29
14.25
r
14.13
14.26
14.26 14.24 14.23
14.23 14.2514.24
14.23
14.20
14.0914.11 14.21
14.11 14.14 14.20 14.20
14.25
14.20
14.21
+14.33
Inrit
14.18 14.13 14.15 14.24
14.35
14.44
14.19 14.29
14.24 14.22 14.24
7
14.33
14.40
K
K
14.27
K
K
14.22
14.28
14.32
14.34
14.32
K
K
K
K
14.34
14.30
14.33 14.2914.24
14.2614.36
14.21
14.3014.26 14.35
14.21
OB15
14.23
14.32 14.28
14.37 14.39
vb
K
K
14.14
14.24
14.32
14.08
K
K
14.24 14.2314.35 14.24
14.24
14.24
14.25
SPT
vb
14.24
14.23
14.23
K
K
14.4114.31 14.31
+4.64 +4.6 4.64
14.35
K
14.09
4.65
14.23
+14.35
14.41 14.41 14.32
14.4414.33
14.38 14.33
vb 14.3514.43
K
K
K
+13.78+13.79 +13.03 +13.80 13.78
13.80
13.79
13.03
r
14.35
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
14.38
K
K
K
45
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
14.31
14.44
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K+1
3.95 +1+12.3.7958 +13.97 +12.90 bt
K
K
K
K
+14.35
K K
K
K K
+13.94 +1+13.2.57 81 +1 +14.20 3.97 +12.88 bt 13.94
r
14.20
13.57 12.88 12.81
13.97
K
13.95
12.7913.58 12.90
35
K
13.97
r
14.20
14.48
+14.20
K K
Gemeente Barneveld Project
K
K
L. van de Wouw Getekend door
Opdrachtgever
14.41
49
K
Concept versie 1 Omschrijving
14.33
vb
14.02 14.02
K
12-08-2024 Datum
14.3014.3014.40
ri
K
K
K
37A
+14.33
K
14.02
14.06
43
r
14.35
K
13.98
C-1 Versie
14.22
14.27
5
13.00
13.98 13.97
14.03
Schaal: 1:200
14.29
SPT
13.98
65
ri
14.25
SPT
ri
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
ri
K
K
K
K
SPT
SPT
K +13.93 +1 3.00 +13.2.55 81 +13.+1 98 +1 2.90 bt 13.93
41A
8m
ri
K
K
14.25
14.04
41
6
14.3514.27
14.29
12.81 13.55
39A
4
14.30 14.37
14.40
SPT
12.90
39
2
14.39
K
13.99
47
0
12.85
13.96
13.99
43A
K
13.98 13.95
13.01
14.08
K
+14.24
OPMERKINGEN: Maten in meters, tenzij anders vermeld Materialen in milimeters, tenzij anders vermeld Peilmaten in meters t.o.v. N.A.P.
14.11
+13.01 +1+12.+1853.95 3. +13.9657 +12.91 bt
K
13.13
14.16
14.17
14.17 14.07
13.51 13.32
R
14.36
K
+13.51 +13. +157 3.13 +13.32 +1 pvc3.27 pv c
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
14.08
K
5
6
14.24
14.37 14.33
14.21
K 13.27 13.57
+14.40 Inrit
14.34
14.34
14.12 14.12 14.1314.14 14.19
14.18
14.15
+13.23 pvc
+14.34
+14.35
+14.44
KF
K
K
K
r
14.22
Inrit
14.20 14.22
14.24
14.23
14.16
K
14.21
14.31
14.34
K
K
K
+14.26
+14.13
14.29
14.30
K
K
K
K
+14.21
14.35 14.35
+14.22
K
Inrit +14.30
14.27
14.22
14.20 14.14 14.14 14.14
K
14.17 14.27 14.16 14.28 14.27
14.16
ri
14.1914.27
14.25 14.19 14.20 14.29 14.2714.25
K
K
K
K
14.26
14.22
132 K
14.22
+14.26
K
vb
14.17
14.16
14.20
14.15
14.21
+14.29
OB15 14.17
14.29
14.28
27
Bermverlaging
14.35
K
K
+14.18
r
14.18
+14.22
Inrit +14.
K
14.20
K
K
K
K
K
BR
Openbaar groen
14.34
154
14.16 14.35 14.35 14.36
14.17 14.15
14.25 14.22
14.18
14.11
14.29
14.34
14.46
14.34
14.15 14.24 14.15
K
14.46
14.22
14.36
14.09
Inrit
5.50
+14.34
14.24 14.26 14.27
14.27 14.16
+14.35
14.09 14.17
14.17 14.13
+14.46
14.17 14.17
130
14.35
14.10 14.27
14.20
2.30
K
14.43
14.31 14.30 14.30
14.19
K
R
R KF
14.24
+14.31
14.20 14.18
+14.29
K
K
84
K
+14.43
+14.24
K
K
14.10
K
14.20 14.10
14.21 14.13 14.30
14.36
K
K
82
K
14.28 14.28 14.27
+14.36
106
14.32
14.26
14.13
+14.46
R
K
K
K
K
K
14.26
14.35
14.27
14.27
KF
+14.28 +14.32
14.10
14.10 14.19
+14.11
14.35
128
K
K
14.17 14.19
K
110
1.65
14.05
14.38
14.21
14.27
14.16
14.29
14.27
14.35
14.36
14.54
14.23
Afzetpaal
+14.36
+14.54
K
K
Inrit
152
14.21
5.20
Voetgangersoversteekplaats
14.21 14.26
14.19
14.28
14.10
14.08
14.13
14.17
134
14.14
14.2014.11
1.65
+14.13 14.15
14.28
104
86
+14.29
Drempel
14.30
W 14.36
K
23
14.20
14.38
14.49
K
1.65+14.
Tankstation
37
Parkeerstrook
K
14.04
14.05
14.21 14.23
14.36
Inrit
14.48
K
5.35
14.07 14.14
14.17 14.16 14.14
+14.27
14.30 14.26 14.27
14.29
+14.38
+14.49
Inrit
14.27
14.28 14.29 14.30
14.29
K
1.65
14.22
+14.36
14.20
14.35
14.28
K
K
+14.29
r
14.28 14.20 14.29 14.32 14.28
14.38
14.28
K
K
K
K
K
K
K
K
14.28 14.37
14.38
14.25
14.20
K
14.18 14.20
K
K
14.15
K
14.31
Inrit
K
K
K
K
+1+14.4.37 28
+14.38
+14.25
K
14.33
+14.31
14.25
14.22
+14.37
K
14.08 14.09 14.18
14.19 14.20
+14.38
+14.48
14.30
14.15 14.17
InritK
14.21
+14.23
14.26
14.26 14.25
14.29
+14.26 14.26
14.26
+14.26
+14.28
14.22
14.25 14.15
14.20
+14.23
14.19
14.33
+14.36 14.36
14.28
4.24
K Inrit
14.15 14.18
14.06 14.16
+14.28
Inrit
14.29 14.31 14.26
OB15
14.32
14.32
14.17
K
K
K
K
14.06
80
Inrit +1 14.24
14.22
14.18 14.29
K
K
+14.22
14.07
14.16 14.08
14.17 14.17
K
+14.32
14.27
14.09
OB15
14.18 14.07
OB15
R
14.25
+14.27
14.22
14.22
14.09 14.16
K
14.33
14.10
14.18
K
K
K
K+14.33 Inrit
14.20 14.19
14.27
14.08 14.17 14.17 14.17
14.15
KF
R
14.10 14.19
14.23
KF
K
K
K
K
K
Plateau
R
14.22
K
K
K
K
K
K
102
K
14.26 14.22
88
Trottoir
14.10
14.29
14.17
K
+14.26
14.32
14.26
14.21
+14.25
+114 +13. 3.55
K
+14.10
14.14
K
K
+14.32
26
14.21
Rijbaan
14.18
14.28 14.18
K
K
14.20
14.07
14.28 14.31 14.29
14.19 14.32
14.30
14.16
+14.21 14.18 14.07
14.36
14.31 14.32 14.33
14.30
K
14.25
Geleideband 50/200x250mm
14.34
14.18
14.29
14.20
K
K
K
K
K
K +14.
Trottoirband 130/150x250mm
14.07
14.17
14.29
14.24 14.24
10
K
+14.29
+14.24
+14.29
14.22
Opsluitband 200x250mm
9
K
K
14.20
78 +14.38
14.29 14.31 14.29 14.35
14.15
K
+14.20
14.16
K
14.05
14.05
114
K
90
K
14.16 14.07 14.07
100
+14.07
14.29
14.29 14.22
14.25 14.08
14.15
8
14.37
14.34
K
148
14.31 14.27 14.33
+14.36
Opsluitband 150x250mm
14.37 14.37
14.22 14.31
14.21
K
+14.37
+14.47
14.35
KF
KF
KF
Roelenengweg
14.26
K
14.25
K
K
Inrit
14.19
14.33
K Inrit
K
K
K
K
14.25
14.24
K
K
14.25
14.29 14.28
14.19
+14.24 +14.25
14.19
14.27
14.29 14.19
14.18 14.17
14.21 14.1814.21
14.39
K
+14.28
14.08
Opsluitband 100x200mm
14.25
5.50
14.18
14.47
14.09 14.17
14.18
14.29
14.18 14.29
2.30
K
14.25
+14.25
14.28
14.16 14.20 14.17
14.0714.17
Inrit
K
14.36
14.39
K
+14.34 +1 4.21
14.28
K
K
K
K
K
K
K
14.07
Inrit+14.33 K Inrit 14.33
14.26
K
K
K
K
K
14.21
+14.26
+14.25
14.28
14.35 14.36
14.29
5.25
K
14.23
14.09
14.25
+14.28
+14.36
+14.47
14.39
1.65
K
K 14.27
14.13 14.17 14.13
K
K
14.06 14.14
146
14.36
14.36
14.31
14.35
14.47
+14.36
+14.40
14.24
14.36
14.24
14.30
14.37
K
14.1914.30
142
14.19
14.37
K
14.26
5.25
14.20 14.10
14.05 14.16
K
Materiaalgrens
14.33
14.33 14.32
14.31
14.2914.19
14.30
14.51
14.38 14.37
14.22
1.65
+14.30
92
R
14.05 14.15 14.25
Inrit
+14.37
14.25
OB15
14.08
+14.51
14.3314.21
14.17
14.24
14.2114.32
14.27
14.36 14.37
14.38
14.38
K
K
K
K
1.65
14.2814.21
14.32
14.23 14.31
+14.38 vb
14.34
OB15
5.25
14.39
14.38
+14.43 14.43
14.27
14.25
OB15
118
+14.34
14.26
14.28
R
+14.27
14.10 14.19
14.20 14.11
14.23
14.26
14.24
14.06
1.65
K
K
K
+14.28 vb
13.57 13.99 12.91
K
14.38
14.29
+14.35
14.32
14.18
72
96
94
+14.32
14.09
K
Nieuwe situatie bovengronds
14.38
14.30
14.41
14.40
14.41
14.27
W +14.24
14.05 14.15
14.20
K
K
K
K
14.41
14.34
14.37 14.38
14.26
K
K
14.37
14.29
14.42
14.24
14.07
+14.28 +14. 25
13.55 13.14 13.23
13
14.45
14.29
14.23 14.34
14.39
14.37 14.37
14.30
14.21
14.15 14.25
14.30
K
14.32
14.32
K
14.38
KF
74
Inrit
K
8A
14.49
14.41
14.31
W 14.37
K
14.42
14.20 14.10
K
14.19
14.21 14.31
14.21 14.33
14.35
+14.32
K
14.27
14.16 14.26
14.26
14.51
14.35
14.3014.32
14.27
14.07
K
K
K K
14.15
14.13 14.22
Roelenengweg
Inrit
K
14.35
K
K
K
K
K
6
14.41
14.32
R
K
Inrit
14.27
14.21
K
K
K
K
K
K
K
31
K
ri
14.54
K
29
K
7
K
K
K
K
K
K
Apeldoornsestraat
14.61
K
K
K
25
Onderdeel
K
Apeldoornsestraat
ri
K
Presentatietekening - bovengrondse situatie - Totaal overzicht
14.63
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
23
2-4Z
5
ri
K
ri
K
K
ri
K
K
Getekend door
Projectnummer
Datum
Formaat
L. van de Wouw
23015000
12-08-2024
A2L - 420x1470
Gecontroleerd door
Besteknummer
Status
Schaal
J.A. de Jong
-
Concept - 1
1:200
ri
K K
BedrijvenPark BorchWerf Emmerblok 18 4751 XE OUD GASTEL T (0165) 349 350 E info@geoinfra.nl I www.geoinfra.nl
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
ri
K
K
K
K
27
Civieltechnisch Ingenieursbureau
Roelenengweg te Voorthuizen
K
K
K
K
ri
K
K
10
8
+14.49
r
14.49
KF
14.43
14.24
K
K
14.32
14.19 14.19
K
af
14.32
14.24
K
15
K
K
14.30 14.30
14.39
14.15 14.18 14.16
K
K
K
K
K
K
14.30
14.04
Inrit
K
K
+13.97
K
14.29
14.25
70
K
K
r
Roelenengweg
14.42
14.23
17
K
13.97
14.30
14.38
14.28
9
Kadastrale grens
14.38
K
K
21
K
+14.32
-33.0414.33 14.33
14.37
K
14.28
14.28
14.32
14.26
14.08 14.20
76
K
13.8413.97
K
27 +14.26
14.26
14.34
K
K
K
K
K
K
K
t
K
K
14.04
11
K
14.24
Inrit
14.00
K
14.26 14.27
14.56
vb
K
10300
K
14.10
14.27
13.85 13.96 13.95
K
14.36
14.24
14.04
K
14.37
14.24
14.28
68
K
K
rkstraa
19
12
r
14.27
14.26
14.29
K
K
K
14.37
14.31 -32.93
-33.05
14.29
14.16 14.19 14.16
K
13.86
-32.93
14.24 14.24
14.21
13.99
13.95
14.51 14.60
14.49
14.41
14.40 14.38
14.32
14.25
7
14.28
14.11 14.20
14.10 14.21
14.17 14.20
+14.3
14.17
K
14.07
14.11 14.22
14.20
14.21 14.20
14.21
10300
13.95
14.52
14.23
14.18
14.25
14.04
14.01
14.27
14.27
14.41
14.44
14.24
13.92
36
14.41 14.52 14.49
14.30
K
Sportpa
14.02
14.36
14.21
14.23 14.24
14.17
66
K
txtliand
13.8313.95
14.28
14.07
14.19 14.24 14.23
14.31
+14.27+14.23
K
K
K
K
K
K 13.9313.85
14.13 14.15
14.26 14.26
14.25
K
14.08 14.21
14.29
14.17 14.19 14.15
K
K
er
14.08 14.09 14.20
-33.04
14.19
K
13.82
38
14.25
14.27
14.16 14.11 14.15
14.06
13.98
14.0614.0 14.06 5 14.04 14.13
14.07 14.17
14.22 14.20
14.24 14.24
14.26
64
62
K
40
13.90
14.21
14.22
af
14.04 14.05 14.05 14.16
14.09 14.19
14.19 14.2014.20
14.16 14.1714.16
+14.17
14.15
14.18
14.07
+14.36
60
58
14.02
13.82
14.56 14.39
14.55
+14.49
14.41 14.37
14.30
13.8313.95
13.9213.83
14.21
14.20
straat
13.88
13.98
+14.55
+14.41
14.3414.34 14.34 14.23
14.21
14.38 14.28
1.80
14.17
14.11
14.05 14.16
14.05 14.03 14.16
14.12 14.12
14.11 14.10
KWBR
14.10
14.11
+14.22
14.00
14.09
gas
14.13
14.12
14.11
14.06 14.08
14.09
K
14.09
14.01 14.11
14.01
14.05
13.82 13.90 13.91
13.94
r
14.19
1.80
14.06 14.07
14.08
+14.11
vb
14.09
14.02
1.80
14.02 14.12
K
K
13.99 13.98 13.98 13.99
13.95
34
13.98 14.07
14.21
13.89 13.84
13.94
+14.06
13.97
13.96
13.84
13.89
13.94
K
13.95
14.14
14.03
+13.95
13.87
+14.30
13.95
13.92 13.91
14.34 14.22
14.15 14.17
R
KF
1.80
af
af
56
42
13.92
13.75 13.85
13.73 13.86
+14.17
14.05 14.06
14.03 14.04 14.05
K
14.09
13.96 14.08
14.22
K
13.94 13.92
K
13.91 13.93 13.90
K
13.89
14.10
13.94
13.93 14.02
14.07
14.02
+14.10 14.08 14.05
14.02
13.92
K
13.76 13.87
13.78 13.87
K
14.05 14.04
K
K
af 14.06
13.82 13.91
13.83
14.05
+14.23
46
13.92 13.93
13.79 13.87
6.00 14.19
K
54
52
50
14.04 14.02
13.84
14.17
K
48
13.93
+13.82
14.14
K
vb 14.02
14.02
14.03
14.07
13.97 14.00
14.00
+14.03 14.0314.03
14.04
+14.14
13.98 13.98
13.96
+14.04
13.93 13.93 14.03
14.22
13.95
13.91
13.83
13.99
14.02
13.92
14.24
13.89
13.76
13.95
K
14.03
14.03
13.92
14.12
13.84
13.86 13.77
Roelenengweg
14.18
K
13.96
14.18 14.20
K
13.93 13.93
13.92
14.19
14.14
K
K
13.73
13.83
14.36 14.33
14.11
14.16
K
13.92
14.04
5.79
K 13.95
14.40
14.40
14.08
14.10
10.00
14.36
13.83
13.83
14.02
14.01
+14.13
14.11
13.95
+14.03
K
14.04
14.01 14.03
13.94
K
vb
13.92 13.92
14.33
14.32
14.34 14.25
14.47
14.24
K
13.90
13.91
14.15
K
14.02 14.00
13.84
13.84
13.85 13.75
Roele
14.01
14.02
K
13.91 13.90 13.91
14.03
14.16
13.98
13.90
13.90
13.88 13.87
13.97
eg nengw
13.9613.98
13.98
13.88
K
14.02
14.02
13.83 13.7213.72
K
vb 13.97 13.98
13.97
+14.11
14.00
13.96
13.92
+13.98
13.99
13.88 13.8513.85 13.89 14.02
af
13.90
K
13.88 13.87 14.00 13.90
K
5.73
13.85
13.76
13.83 13.83 13.86 13.85 13.87 13.89
14.30
14.32 14.19 14.17
14.38
Werkgrens
+14.40
14.36
14.25
KF
13.98
13.88 14.00
K
13.74
13.97
14.37 14.36 14.35
14.35 14.30
K
13.99
13.87 14.00 14.01
13.80
13.96
K
13.99
13.99
14.26 14.18 14.19
KF
+14.21
R
+14.00
14.07
+14.04
K
K
13.98
14.01
5.95
13.95
13.96
14.01
r
14.02 13.84
6.00
14.27 14.16
14.11
R
14.20
K
13.98
13.94
1.80
13.9213.92
+13.99
13.98
13.84
13.83
Inrit
13.99
13.81
13.83 13.93
14.23
13.97 13.94
13.90
14.01
14.00
5.78
+14.02 14.01 14.01
13.91 13.90
13.89
14.13
14.13
vb
14.33 14.20
K
Inrit
13.98
13.83 13.94
K
13.96 13.96
13.88 13.85
13.77 13.74
vb
14.12
K
14.04
13.9313.92
K
vb 13.98
13.98
13.90
K
13.79 13.89
13.98
13.98
13.99
13.89
13.84 13.85
13.91
14.08
14.11
14.07
KF
+14.17
14.17
K
2.40
13.92
+13.98
K
13.95
13.96
13.81
13.90
14.09
14.04
13.99
13.87
14.19
14.18
14.16
K
K
13.99
13.80
13.80 13.85
14.07
14.02 14.06
5.94
K
5.50
13.98
+14.07
+14.04
14.04
13.91
13.86
13.98
13.79 13.77
K
9
13.94
13.93
K
+14.04
+13.96 +13.98 13.96
13.98
13.81 13.90
13.97
13.94
13.93
K
13.92
13.97
13.81 13.91
14.17
13.97
+13.94 13.97
+13.97
K
13.82
13.94
13.92
13.89
13.95
13.94 13.91 13.92
13.96
K
13.81 13.97 13.97
r
14.17
5.92
14.09
Roelenengweg
K
13.93 13.93
13.90
+13.96
13.79
14.13
13.94
K
13.93
13.91
vb 13.89 13.88
13.87
13.89
13.95
13.96
14.07
13.99
W 13.76
13.79 13.87
13.91
13.93
13.94
14.05
r
14.08
14.03
13.99
R
14.06
13.86
R
13.94
vb
+14.05
14.11
14.10
14.10
K
13.98
+13.95
K
13.98
+14.07
14.09
14.16
13.98
13.81 13.91
K
Roe
13.87
13.99
13.80 13.88
13.71
KF
14.12
4.00
Inrit
+14.09
+14.16
13.97
13.83 13.91
+14.09
13.97
13.89
13.86
13.89
K
+13.97 13.95
K
vb
14.14
KF
+14.08
K
13.97
K 13.94
13.97
13.86
K
K
11
K
13.85 13.75
13.90
14.12
Inrit
13.96
13.97
13.91 13.92 13.96
13.91 13.91
13.91
13.88 13.87 13.85
R
Inrit
14.00
13.95 13.80 13.91
13.79 13.85 13.91
13.91
13.89
+13.97
+14.00 13.96
13.7713.79
13.91
Inrit
13.97
13.96
13.91
13.8213.79 13.7413.73
13.76
13.90
13.90 13.89 13.89
6.00
+14.40
+14.33
14.32 14.21
14.07
14.06
13.92
Inrit
13.95
K
+13.95
13.87
13.79
Inrit
K
13.88
13.76 13.85
13.80
13.79 13.90
Inrit
13.79 13.87
14.01
13.79 13.88
Inrit
+13.87
13.8213.83
13.90
14.06
14.05
14.11
14.11
R
14.09
Inrit
13.96
13.89
13.78 13.77 13.88
Inrit
13.91 14.00
r
13.87
13.85
13.80
13.90
14.11
14.07
+14.32
0.30
14.37 14.23
5.50
+13.89
4.00
Inrit
13.89
13.8413.90 13.82 13.82
Inrit
K
13.90 13.88
13.87
13.89 13.88
14.00
14.08
14.05
5.50
KF
R
Inrit
13.88
1.80
13.82
13.88
13.80
13.90
13.89
13.98
6.00 14.01
14.00
+14.37
14.37 14.23
ri
13.80
13.89
13.80 13.90
13.86 13.91
13.90 13.90
6.00 13.96
+14.37
14.32 14.21
ri
13.79
13.77
13.91
13.89
13.91
14.04 13.97
13.96
5.50
Roelenengweg
KF
5.50
5.50
5.61
14.12
R
13.87
13.87
af
13.87
13.93 13.92
g
13.95
14.04
14.02
13.95
14.30
14.35 14.22
14.32 14.20
14.39
14.32 14.17
13.84 13.80
13.91 13.80
13.93
13.8413.83
gwe lenen
14.33 14.19
K
ri
5.61
13.88
13.88
13.90 13.90
13.85
13.89
13.92
13.88 13.80
13.96
+14.35
+14.32
14.32 14.20
14.20
6.21
13.89
13.93
14.16
14.39
13.86
13.89 13.79
13.85
13.79
14.31 14.16
14.42 14.43
13.89
13.88 13.77
14.07
14.07 14.08 14.05
14.07
14.05 14.04
14.05
13.89
13.92
14.30 14.16
14.27
14.12
13.93
13.94
13.93
14.24 14.09
14.23 14.09
14.14
14.37 14.27
13.78
13.9113.87
14.27 14.14
14.25 14.11
14.04
14.34 14.25
13.89
13.7913.78
13.9013.89
14.18
14.00
14.09
KF
R
KF
13.81
13.88
14.10
14.10
14.02 13.96
13.79
13.76
13.84
13.92
14.14 14.12
14.10 14.00
13.98 13.98 13.99 13.94 13.94
13.93
14.14
14.12
14.10
13.92
vbvb
0.30
0.30
14.15
13.9313.93
13.91 13.83
13.92 13.92
13.96
13.90 13.96
14.22
14.16
14.01 13.87
6.00
2.40
13.78 13.77
6.50
14.08
14.02
13.99 13.99 13.99 13.97 13.97 13.89 13.88 13.96 13.87
13.94
14.00 13.86
13.96 13.86
13.87
13.75
13.80 13.79
5.45
0.30
13.98 13.83
14.00 13.86
13.88
13.87
+14.00
+13.98
+14.00
13.97
13.96 13.86
13.86 13.94
2.00
13.78
13.93 13.86
2.00
13.98 13.89 13.93 13.93
13.86
13.79
13.71
vb 13.89
14.00
13.77
+13.96
14.02
13.98
13.93 13.82
13.80
13.90 13.78
13.89 13.80
8.50
2.00
13.74 13.84
13.82
13.92
13.98
13.93 14.00
2.40
+13.98
13.97 13.85
13.91
13.90 13.80
13.89 13.78
+13.97
13.95 13.83
13.91 13.81
13.79 13.88 13.81
13.96
13.95 13.83
2.00
4.00
+13.95
+13.95
13.95 13.84
6.00
2.00
+13.90
+13.91 13.93 13.98 13.99
+13.95
13.94 13.83
13.8313.93
13.75
K
+13.94
13.93 13.80
14.50
ri
+13.89
13.99
+13.93
14.64 14.66
af
K
14.00
0.30
13.92 13.80
13.93 13.81
13.92 13.83
14.52 14.50 14.65
14.30
14.20
14.08
af
14.00 13.93 14.04
13.91 13.79
13.91 13.82
13.91 13.79
+13.92
+13.91
+13.91
+13.91
+13.93
+13.92
+13.90 13.99
+14.64
14.39 14.18
K
af
13.99
5.80
14.06
+14.00
14.26 14.42
K
Algemeen en bestaande situatie
14.36 14.26
14.48
af
K
14.01
13.99
13.94 14.06
14.60 14.60
14.29
14.26
14.02
K
+14.61
vb
K
af
14.02
VERKLARING
14.60 14.55 14.59
K
+14.07
r
14.07
14.56
K
K
K
K
K
K
K
14.03
K
af
5.87
14.07
K
K
14.1014.04
14.14
14.03
K
K
K
af
+14.03 13.99 14.09
K
K
K
K
K
Kri
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
K
In
3
bladen, bladnummer
1
Tekeningnummer
23015000-PR-0