CConstaterende datBarneveld
Koppel je AI →
Document · PDF

Definitief ontwerp 2024-08-12_23015000-PR-0_C1 LUFO

Gemeenteraad 25 september 2024, gemeente BarneveldBij agendapunt: Integrale aanpak Roelenengweg5.934 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

K

K

K

41

K

25

ri

K

K

24/15

K

K

K K

K

K

ri

+14.84

r

14.84

K

SPT

24/16

14.83

SPT

24/17

K

K

24/18

SPT

24/19

SPT

SPT

SPT

SPT

K

K

K

K

K

K

14.71

K

K

33

K K

K

K

z

14.55

K

K

K

K

K

K

Voetbalvereniging V.V.O.P.

14.44

SPT

K

K

K

r

14.73

+14.73

14.40

21

Voetbalvereniging V.V.O.P. SPT

SPT

K

SPT

K

37 14.29

+14.70

r

14.70

K K

14.18

K

14.18

14.14

35/01

14.65

vb 14.19

14.2314.10

14.55 14.65

vb 14.60

14.64

14.80 14.83

14.14

14.58 14.52

14.36

14.61

K

14.28

13.74

13.78

13.81

13.81

13.80

13.92 13.93 13.81

13.74 13.78

13.83

13.92 13.80

13.90 13.85

13.83

13.85

13.86

13.87

13.79

+14.01

13.73

13.78

13.80

13.80

13.79

13.82

14.01

14.02

13.91 13.83 13.82

13.82

13.91

13.95

13.90 13.82

13.95 13.89

14.03 13.91

13.89

13.92

14.07

14.03

13.96

r

13.85

13.89

13.85

Roelenengweg

13.87 13.88

R

13.90 13.89

13.88

r

13.92

13.91

KF

+13.92

KF 13.98

14.09

14.10

14.08

vb

14.16

+14.23

K

14.18

14.17

14.16

K

14.21

14.18

14.23

14.23

K

14.23

14.25

14.24

14.11 14.23

14.12 14.23

14.30

14.28

6.24

6.26

14.42

14.44

ri

14.52

14.43

14.49 14.47 14.53

108A

Bebouwing

14.33

14.16 14.28

14.17

BR

W

14.23

14.29 14.31

14.31

K

14.26

14.29 14.25

14.28 14.27

14.24 14.28

14.35 14.34

14.31

14.26

af

14.32

14.30

14.32

14.22

14.19 14.30

14.20

14.35

+14.4+14.37 5

+14.4+14.37 6 -33.45

14.37 14.46

-33.44

14.37 14.45

-33.44

-33.3514.32

-33.44

K

W

K

vb 14.38

14.41

14.43

vb 14.39

K

K

14.39

14.42

-33.44

14.26 14.34

14.26 14.38

14.42

14.37

14.36

14.37 14.34

14.36

14.36

14.38

K

14.33 14.32

14.41

14.41

14.19 14.19 14.19 14.28 14.28

Bestaande situatie

14.31 14.33 14.28 14.31

14.35

+14.38

+14.43

14.39 14.40

14.22 14.31

14.21 14.32

14.31 14.32

14.35

+14.41

BR 14.36

14.32

14.43

14.26 14.26

14.20

14.19 14.19 14.32

14.39 -33.03

-33.08 14.35 -33.08

14.39

14.38

14.38

14.43

-33.15

14.32

14.35

14.39 14.34

14.28

14.38 14.32

14.38 14.36

14.40 14.38 14.29

14.40

14.37 14.37

14.37 14.26

14.38

120

14.21

14.37

98

1.65

+14.24

K

K

14.36

14.40

14.22

116

14.24

14.23

122

1.65

R 14.08 14.09 14.20

Roelenengweg

Roelenengweg

14.18 14.20

140

K

K

K

+14.40

K

+14.35

Inrit 14.40

14.35

14.27 14.28

14.19 14.27 14.19

14.34

14.20 14.07

14.18 14.18

14.07 14.19

14.36

+14.38 14.38

K

14.21

+14.40 Inrit

+14.48

14.40

+14.44

14.48

+14.36

Inrit

14.36

14.32

K

K

K

K

+14.35

+14.49

Inrit

Inrit

14.35

14.49

14.44

124

+14.32 14.32

14.18

+14.22

14.25

K

K

K

K

+14.35

+14.26

14.23

150

138

+14.30 14.29

14.35

14.30

14.26

14.26

14.32

112

126

14.25

K

K

K

K

K

14.23

Inrit

14.28

14.23

K

K

K

K

K

Inrit 14.38

+14.28

14.19 14.29

14.20 14.21

1.65

5.25

14.25 14.14

14.15 14.27 14.14

1.65

14.26 14.23 14.28

14.34

+14.38

+14.35

+14.27 14.24

K

K

K

K

14.28

14.15 14.14 14.23 14.23 14.14

14.27

K

14.24

108

14.29

14.25

r

14.13

14.26

14.26 14.24 14.23

14.23 14.2514.24

14.23

14.20

14.0914.11 14.21

14.11 14.14 14.20 14.20

14.25

14.20

14.21

+14.33

Inrit

14.18 14.13 14.15 14.24

14.35

14.44

14.19 14.29

14.24 14.22 14.24

7

14.33

14.40

K

K

14.27

K

K

14.22

14.28

14.32

14.34

14.32

K

K

K

K

14.34

14.30

14.33 14.2914.24

14.2614.36

14.21

14.3014.26 14.35

14.21

OB15

14.23

14.32 14.28

14.37 14.39

vb

K

K

14.14

14.24

14.32

14.08

K

K

14.24 14.2314.35 14.24

14.24

14.24

14.25

SPT

vb

14.24

14.23

14.23

K

K

14.4114.31 14.31

+4.64 +4.6 4.64

14.35

K

14.09

4.65

14.23

+14.35

14.41 14.41 14.32

14.4414.33

14.38 14.33

vb 14.3514.43

K

K

K

+13.78+13.79 +13.03 +13.80 13.78

13.80

13.79

13.03

r

14.35

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

14.38

K

K

K

45

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

14.31

14.44

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K+1

3.95 +1+12.3.7958 +13.97 +12.90 bt

K

K

K

K

+14.35

K K

K

K K

+13.94 +1+13.2.57 81 +1 +14.20 3.97 +12.88 bt 13.94

r

14.20

13.57 12.88 12.81

13.97

K

13.95

12.7913.58 12.90

35

K

13.97

r

14.20

14.48

+14.20

K K

Gemeente Barneveld Project

K

K

L. van de Wouw Getekend door

Opdrachtgever

14.41

49

K

Concept versie 1 Omschrijving

14.33

vb

14.02 14.02

K

12-08-2024 Datum

14.3014.3014.40

ri

K

K

K

37A

+14.33

K

14.02

14.06

43

r

14.35

K

13.98

C-1 Versie

14.22

14.27

5

13.00

13.98 13.97

14.03

Schaal: 1:200

14.29

SPT

13.98

65

ri

14.25

SPT

ri

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

ri

K

K

K

K

SPT

SPT

K +13.93 +1 3.00 +13.2.55 81 +13.+1 98 +1 2.90 bt 13.93

41A

8m

ri

K

K

14.25

14.04

41

6

14.3514.27

14.29

12.81 13.55

39A

4

14.30 14.37

14.40

SPT

12.90

39

2

14.39

K

13.99

47

0

12.85

13.96

13.99

43A

K

13.98 13.95

13.01

14.08

K

+14.24

OPMERKINGEN: Maten in meters, tenzij anders vermeld Materialen in milimeters, tenzij anders vermeld Peilmaten in meters t.o.v. N.A.P.

14.11

+13.01 +1+12.+1853.95 3. +13.9657 +12.91 bt

K

13.13

14.16

14.17

14.17 14.07

13.51 13.32

R

14.36

K

+13.51 +13. +157 3.13 +13.32 +1 pvc3.27 pv c

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

14.08

K

5

6

14.24

14.37 14.33

14.21

K 13.27 13.57

+14.40 Inrit

14.34

14.34

14.12 14.12 14.1314.14 14.19

14.18

14.15

+13.23 pvc

+14.34

+14.35

+14.44

KF

K

K

K

r

14.22

Inrit

14.20 14.22

14.24

14.23

14.16

K

14.21

14.31

14.34

K

K

K

+14.26

+14.13

14.29

14.30

K

K

K

K

+14.21

14.35 14.35

+14.22

K

Inrit +14.30

14.27

14.22

14.20 14.14 14.14 14.14

K

14.17 14.27 14.16 14.28 14.27

14.16

ri

14.1914.27

14.25 14.19 14.20 14.29 14.2714.25

K

K

K

K

14.26

14.22

132 K

14.22

+14.26

K

vb

14.17

14.16

14.20

14.15

14.21

+14.29

OB15 14.17

14.29

14.28

27

Bermverlaging

14.35

K

K

+14.18

r

14.18

+14.22

Inrit +14.

K

14.20

K

K

K

K

K

BR

Openbaar groen

14.34

154

14.16 14.35 14.35 14.36

14.17 14.15

14.25 14.22

14.18

14.11

14.29

14.34

14.46

14.34

14.15 14.24 14.15

K

14.46

14.22

14.36

14.09

Inrit

5.50

+14.34

14.24 14.26 14.27

14.27 14.16

+14.35

14.09 14.17

14.17 14.13

+14.46

14.17 14.17

130

14.35

14.10 14.27

14.20

2.30

K

14.43

14.31 14.30 14.30

14.19

K

R

R KF

14.24

+14.31

14.20 14.18

+14.29

K

K

84

K

+14.43

+14.24

K

K

14.10

K

14.20 14.10

14.21 14.13 14.30

14.36

K

K

82

K

14.28 14.28 14.27

+14.36

106

14.32

14.26

14.13

+14.46

R

K

K

K

K

K

14.26

14.35

14.27

14.27

KF

+14.28 +14.32

14.10

14.10 14.19

+14.11

14.35

128

K

K

14.17 14.19

K

110

1.65

14.05

14.38

14.21

14.27

14.16

14.29

14.27

14.35

14.36

14.54

14.23

Afzetpaal

+14.36

+14.54

K

K

Inrit

152

14.21

5.20

Voetgangersoversteekplaats

14.21 14.26

14.19

14.28

14.10

14.08

14.13

14.17

134

14.14

14.2014.11

1.65

+14.13 14.15

14.28

104

86

+14.29

Drempel

14.30

W 14.36

K

23

14.20

14.38

14.49

K

1.65+14.

Tankstation

37

Parkeerstrook

K

14.04

14.05

14.21 14.23

14.36

Inrit

14.48

K

5.35

14.07 14.14

14.17 14.16 14.14

+14.27

14.30 14.26 14.27

14.29

+14.38

+14.49

Inrit

14.27

14.28 14.29 14.30

14.29

K

1.65

14.22

+14.36

14.20

14.35

14.28

K

K

+14.29

r

14.28 14.20 14.29 14.32 14.28

14.38

14.28

K

K

K

K

K

K

K

K

14.28 14.37

14.38

14.25

14.20

K

14.18 14.20

K

K

14.15

K

14.31

Inrit

K

K

K

K

+1+14.4.37 28

+14.38

+14.25

K

14.33

+14.31

14.25

14.22

+14.37

K

14.08 14.09 14.18

14.19 14.20

+14.38

+14.48

14.30

14.15 14.17

InritK

14.21

+14.23

14.26

14.26 14.25

14.29

+14.26 14.26

14.26

+14.26

+14.28

14.22

14.25 14.15

14.20

+14.23

14.19

14.33

+14.36 14.36

14.28

4.24

K Inrit

14.15 14.18

14.06 14.16

+14.28

Inrit

14.29 14.31 14.26

OB15

14.32

14.32

14.17

K

K

K

K

14.06

80

Inrit +1 14.24

14.22

14.18 14.29

K

K

+14.22

14.07

14.16 14.08

14.17 14.17

K

+14.32

14.27

14.09

OB15

14.18 14.07

OB15

R

14.25

+14.27

14.22

14.22

14.09 14.16

K

14.33

14.10

14.18

K

K

K

K+14.33 Inrit

14.20 14.19

14.27

14.08 14.17 14.17 14.17

14.15

KF

R

14.10 14.19

14.23

KF

K

K

K

K

K

Plateau

R

14.22

K

K

K

K

K

K

102

K

14.26 14.22

88

Trottoir

14.10

14.29

14.17

K

+14.26

14.32

14.26

14.21

+14.25

+114 +13. 3.55

K

+14.10

14.14

K

K

+14.32

26

14.21

Rijbaan

14.18

14.28 14.18

K

K

14.20

14.07

14.28 14.31 14.29

14.19 14.32

14.30

14.16

+14.21 14.18 14.07

14.36

14.31 14.32 14.33

14.30

K

14.25

Geleideband 50/200x250mm

14.34

14.18

14.29

14.20

K

K

K

K

K

K +14.

Trottoirband 130/150x250mm

14.07

14.17

14.29

14.24 14.24

10

K

+14.29

+14.24

+14.29

14.22

Opsluitband 200x250mm

9

K

K

14.20

78 +14.38

14.29 14.31 14.29 14.35

14.15

K

+14.20

14.16

K

14.05

14.05

114

K

90

K

14.16 14.07 14.07

100

+14.07

14.29

14.29 14.22

14.25 14.08

14.15

8

14.37

14.34

K

148

14.31 14.27 14.33

+14.36

Opsluitband 150x250mm

14.37 14.37

14.22 14.31

14.21

K

+14.37

+14.47

14.35

KF

KF

KF

Roelenengweg

14.26

K

14.25

K

K

Inrit

14.19

14.33

K Inrit

K

K

K

K

14.25

14.24

K

K

14.25

14.29 14.28

14.19

+14.24 +14.25

14.19

14.27

14.29 14.19

14.18 14.17

14.21 14.1814.21

14.39

K

+14.28

14.08

Opsluitband 100x200mm

14.25

5.50

14.18

14.47

14.09 14.17

14.18

14.29

14.18 14.29

2.30

K

14.25

+14.25

14.28

14.16 14.20 14.17

14.0714.17

Inrit

K

14.36

14.39

K

+14.34 +1 4.21

14.28

K

K

K

K

K

K

K

14.07

Inrit+14.33 K Inrit 14.33

14.26

K

K

K

K

K

14.21

+14.26

+14.25

14.28

14.35 14.36

14.29

5.25

K

14.23

14.09

14.25

+14.28

+14.36

+14.47

14.39

1.65

K

K 14.27

14.13 14.17 14.13

K

K

14.06 14.14

146

14.36

14.36

14.31

14.35

14.47

+14.36

+14.40

14.24

14.36

14.24

14.30

14.37

K

14.1914.30

142

14.19

14.37

K

14.26

5.25

14.20 14.10

14.05 14.16

K

Materiaalgrens

14.33

14.33 14.32

14.31

14.2914.19

14.30

14.51

14.38 14.37

14.22

1.65

+14.30

92

R

14.05 14.15 14.25

Inrit

+14.37

14.25

OB15

14.08

+14.51

14.3314.21

14.17

14.24

14.2114.32

14.27

14.36 14.37

14.38

14.38

K

K

K

K

1.65

14.2814.21

14.32

14.23 14.31

+14.38 vb

14.34

OB15

5.25

14.39

14.38

+14.43 14.43

14.27

14.25

OB15

118

+14.34

14.26

14.28

R

+14.27

14.10 14.19

14.20 14.11

14.23

14.26

14.24

14.06

1.65

K

K

K

+14.28 vb

13.57 13.99 12.91

K

14.38

14.29

+14.35

14.32

14.18

72

96

94

+14.32

14.09

K

Nieuwe situatie bovengronds

14.38

14.30

14.41

14.40

14.41

14.27

W +14.24

14.05 14.15

14.20

K

K

K

K

14.41

14.34

14.37 14.38

14.26

K

K

14.37

14.29

14.42

14.24

14.07

+14.28 +14. 25

13.55 13.14 13.23

13

14.45

14.29

14.23 14.34

14.39

14.37 14.37

14.30

14.21

14.15 14.25

14.30

K

14.32

14.32

K

14.38

KF

74

Inrit

K

8A

14.49

14.41

14.31

W 14.37

K

14.42

14.20 14.10

K

14.19

14.21 14.31

14.21 14.33

14.35

+14.32

K

14.27

14.16 14.26

14.26

14.51

14.35

14.3014.32

14.27

14.07

K

K

K K

14.15

14.13 14.22

Roelenengweg

Inrit

K

14.35

K

K

K

K

K

6

14.41

14.32

R

K

Inrit

14.27

14.21

K

K

K

K

K

K

K

31

K

ri

14.54

K

29

K

7

K

K

K

K

K

K

Apeldoornsestraat

14.61

K

K

K

25

Onderdeel

K

Apeldoornsestraat

ri

K

Presentatietekening - bovengrondse situatie - Totaal overzicht

14.63

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

23

2-4Z

5

ri

K

ri

K

K

ri

K

K

Getekend door

Projectnummer

Datum

Formaat

L. van de Wouw

23015000

12-08-2024

A2L - 420x1470

Gecontroleerd door

Besteknummer

Status

Schaal

J.A. de Jong

-

Concept - 1

1:200

ri

K K

BedrijvenPark BorchWerf Emmerblok 18 4751 XE OUD GASTEL T (0165) 349 350 E info@geoinfra.nl I www.geoinfra.nl

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

ri

K

K

K

K

27

Civieltechnisch Ingenieursbureau

Roelenengweg te Voorthuizen

K

K

K

K

ri

K

K

10

8

+14.49

r

14.49

KF

14.43

14.24

K

K

14.32

14.19 14.19

K

af

14.32

14.24

K

15

K

K

14.30 14.30

14.39

14.15 14.18 14.16

K

K

K

K

K

K

14.30

14.04

Inrit

K

K

+13.97

K

14.29

14.25

70

K

K

r

Roelenengweg

14.42

14.23

17

K

13.97

14.30

14.38

14.28

9

Kadastrale grens

14.38

K

K

21

K

+14.32

-33.0414.33 14.33

14.37

K

14.28

14.28

14.32

14.26

14.08 14.20

76

K

13.8413.97

K

27 +14.26

14.26

14.34

K

K

K

K

K

K

K

t

K

K

14.04

11

K

14.24

Inrit

14.00

K

14.26 14.27

14.56

vb

K

10300

K

14.10

14.27

13.85 13.96 13.95

K

14.36

14.24

14.04

K

14.37

14.24

14.28

68

K

K

rkstraa

19

12

r

14.27

14.26

14.29

K

K

K

14.37

14.31 -32.93

-33.05

14.29

14.16 14.19 14.16

K

13.86

-32.93

14.24 14.24

14.21

13.99

13.95

14.51 14.60

14.49

14.41

14.40 14.38

14.32

14.25

7

14.28

14.11 14.20

14.10 14.21

14.17 14.20

+14.3

14.17

K

14.07

14.11 14.22

14.20

14.21 14.20

14.21

10300

13.95

14.52

14.23

14.18

14.25

14.04

14.01

14.27

14.27

14.41

14.44

14.24

13.92

36

14.41 14.52 14.49

14.30

K

Sportpa

14.02

14.36

14.21

14.23 14.24

14.17

66

K

txtliand

13.8313.95

14.28

14.07

14.19 14.24 14.23

14.31

+14.27+14.23

K

K

K

K

K

K 13.9313.85

14.13 14.15

14.26 14.26

14.25

K

14.08 14.21

14.29

14.17 14.19 14.15

K

K

er

14.08 14.09 14.20

-33.04

14.19

K

13.82

38

14.25

14.27

14.16 14.11 14.15

14.06

13.98

14.0614.0 14.06 5 14.04 14.13

14.07 14.17

14.22 14.20

14.24 14.24

14.26

64

62

K

40

13.90

14.21

14.22

af

14.04 14.05 14.05 14.16

14.09 14.19

14.19 14.2014.20

14.16 14.1714.16

+14.17

14.15

14.18

14.07

+14.36

60

58

14.02

13.82

14.56 14.39

14.55

+14.49

14.41 14.37

14.30

13.8313.95

13.9213.83

14.21

14.20

straat

13.88

13.98

+14.55

+14.41

14.3414.34 14.34 14.23

14.21

14.38 14.28

1.80

14.17

14.11

14.05 14.16

14.05 14.03 14.16

14.12 14.12

14.11 14.10

KWBR

14.10

14.11

+14.22

14.00

14.09

gas

14.13

14.12

14.11

14.06 14.08

14.09

K

14.09

14.01 14.11

14.01

14.05

13.82 13.90 13.91

13.94

r

14.19

1.80

14.06 14.07

14.08

+14.11

vb

14.09

14.02

1.80

14.02 14.12

K

K

13.99 13.98 13.98 13.99

13.95

34

13.98 14.07

14.21

13.89 13.84

13.94

+14.06

13.97

13.96

13.84

13.89

13.94

K

13.95

14.14

14.03

+13.95

13.87

+14.30

13.95

13.92 13.91

14.34 14.22

14.15 14.17

R

KF

1.80

af

af

56

42

13.92

13.75 13.85

13.73 13.86

+14.17

14.05 14.06

14.03 14.04 14.05

K

14.09

13.96 14.08

14.22

K

13.94 13.92

K

13.91 13.93 13.90

K

13.89

14.10

13.94

13.93 14.02

14.07

14.02

+14.10 14.08 14.05

14.02

13.92

K

13.76 13.87

13.78 13.87

K

14.05 14.04

K

K

af 14.06

13.82 13.91

13.83

14.05

+14.23

46

13.92 13.93

13.79 13.87

6.00 14.19

K

54

52

50

14.04 14.02

13.84

14.17

K

48

13.93

+13.82

14.14

K

vb 14.02

14.02

14.03

14.07

13.97 14.00

14.00

+14.03 14.0314.03

14.04

+14.14

13.98 13.98

13.96

+14.04

13.93 13.93 14.03

14.22

13.95

13.91

13.83

13.99

14.02

13.92

14.24

13.89

13.76

13.95

K

14.03

14.03

13.92

14.12

13.84

13.86 13.77

Roelenengweg

14.18

K

13.96

14.18 14.20

K

13.93 13.93

13.92

14.19

14.14

K

K

13.73

13.83

14.36 14.33

14.11

14.16

K

13.92

14.04

5.79

K 13.95

14.40

14.40

14.08

14.10

10.00

14.36

13.83

13.83

14.02

14.01

+14.13

14.11

13.95

+14.03

K

14.04

14.01 14.03

13.94

K

vb

13.92 13.92

14.33

14.32

14.34 14.25

14.47

14.24

K

13.90

13.91

14.15

K

14.02 14.00

13.84

13.84

13.85 13.75

Roele

14.01

14.02

K

13.91 13.90 13.91

14.03

14.16

13.98

13.90

13.90

13.88 13.87

13.97

eg nengw

13.9613.98

13.98

13.88

K

14.02

14.02

13.83 13.7213.72

K

vb 13.97 13.98

13.97

+14.11

14.00

13.96

13.92

+13.98

13.99

13.88 13.8513.85 13.89 14.02

af

13.90

K

13.88 13.87 14.00 13.90

K

5.73

13.85

13.76

13.83 13.83 13.86 13.85 13.87 13.89

14.30

14.32 14.19 14.17

14.38

Werkgrens

+14.40

14.36

14.25

KF

13.98

13.88 14.00

K

13.74

13.97

14.37 14.36 14.35

14.35 14.30

K

13.99

13.87 14.00 14.01

13.80

13.96

K

13.99

13.99

14.26 14.18 14.19

KF

+14.21

R

+14.00

14.07

+14.04

K

K

13.98

14.01

5.95

13.95

13.96

14.01

r

14.02 13.84

6.00

14.27 14.16

14.11

R

14.20

K

13.98

13.94

1.80

13.9213.92

+13.99

13.98

13.84

13.83

Inrit

13.99

13.81

13.83 13.93

14.23

13.97 13.94

13.90

14.01

14.00

5.78

+14.02 14.01 14.01

13.91 13.90

13.89

14.13

14.13

vb

14.33 14.20

K

Inrit

13.98

13.83 13.94

K

13.96 13.96

13.88 13.85

13.77 13.74

vb

14.12

K

14.04

13.9313.92

K

vb 13.98

13.98

13.90

K

13.79 13.89

13.98

13.98

13.99

13.89

13.84 13.85

13.91

14.08

14.11

14.07

KF

+14.17

14.17

K

2.40

13.92

+13.98

K

13.95

13.96

13.81

13.90

14.09

14.04

13.99

13.87

14.19

14.18

14.16

K

K

13.99

13.80

13.80 13.85

14.07

14.02 14.06

5.94

K

5.50

13.98

+14.07

+14.04

14.04

13.91

13.86

13.98

13.79 13.77

K

9

13.94

13.93

K

+14.04

+13.96 +13.98 13.96

13.98

13.81 13.90

13.97

13.94

13.93

K

13.92

13.97

13.81 13.91

14.17

13.97

+13.94 13.97

+13.97

K

13.82

13.94

13.92

13.89

13.95

13.94 13.91 13.92

13.96

K

13.81 13.97 13.97

r

14.17

5.92

14.09

Roelenengweg

K

13.93 13.93

13.90

+13.96

13.79

14.13

13.94

K

13.93

13.91

vb 13.89 13.88

13.87

13.89

13.95

13.96

14.07

13.99

W 13.76

13.79 13.87

13.91

13.93

13.94

14.05

r

14.08

14.03

13.99

R

14.06

13.86

R

13.94

vb

+14.05

14.11

14.10

14.10

K

13.98

+13.95

K

13.98

+14.07

14.09

14.16

13.98

13.81 13.91

K

Roe

13.87

13.99

13.80 13.88

13.71

KF

14.12

4.00

Inrit

+14.09

+14.16

13.97

13.83 13.91

+14.09

13.97

13.89

13.86

13.89

K

+13.97 13.95

K

vb

14.14

KF

+14.08

K

13.97

K 13.94

13.97

13.86

K

K

11

K

13.85 13.75

13.90

14.12

Inrit

13.96

13.97

13.91 13.92 13.96

13.91 13.91

13.91

13.88 13.87 13.85

R

Inrit

14.00

13.95 13.80 13.91

13.79 13.85 13.91

13.91

13.89

+13.97

+14.00 13.96

13.7713.79

13.91

Inrit

13.97

13.96

13.91

13.8213.79 13.7413.73

13.76

13.90

13.90 13.89 13.89

6.00

+14.40

+14.33

14.32 14.21

14.07

14.06

13.92

Inrit

13.95

K

+13.95

13.87

13.79

Inrit

K

13.88

13.76 13.85

13.80

13.79 13.90

Inrit

13.79 13.87

14.01

13.79 13.88

Inrit

+13.87

13.8213.83

13.90

14.06

14.05

14.11

14.11

R

14.09

Inrit

13.96

13.89

13.78 13.77 13.88

Inrit

13.91 14.00

r

13.87

13.85

13.80

13.90

14.11

14.07

+14.32

0.30

14.37 14.23

5.50

+13.89

4.00

Inrit

13.89

13.8413.90 13.82 13.82

Inrit

K

13.90 13.88

13.87

13.89 13.88

14.00

14.08

14.05

5.50

KF

R

Inrit

13.88

1.80

13.82

13.88

13.80

13.90

13.89

13.98

6.00 14.01

14.00

+14.37

14.37 14.23

ri

13.80

13.89

13.80 13.90

13.86 13.91

13.90 13.90

6.00 13.96

+14.37

14.32 14.21

ri

13.79

13.77

13.91

13.89

13.91

14.04 13.97

13.96

5.50

Roelenengweg

KF

5.50

5.50

5.61

14.12

R

13.87

13.87

af

13.87

13.93 13.92

g

13.95

14.04

14.02

13.95

14.30

14.35 14.22

14.32 14.20

14.39

14.32 14.17

13.84 13.80

13.91 13.80

13.93

13.8413.83

gwe lenen

14.33 14.19

K

ri

5.61

13.88

13.88

13.90 13.90

13.85

13.89

13.92

13.88 13.80

13.96

+14.35

+14.32

14.32 14.20

14.20

6.21

13.89

13.93

14.16

14.39

13.86

13.89 13.79

13.85

13.79

14.31 14.16

14.42 14.43

13.89

13.88 13.77

14.07

14.07 14.08 14.05

14.07

14.05 14.04

14.05

13.89

13.92

14.30 14.16

14.27

14.12

13.93

13.94

13.93

14.24 14.09

14.23 14.09

14.14

14.37 14.27

13.78

13.9113.87

14.27 14.14

14.25 14.11

14.04

14.34 14.25

13.89

13.7913.78

13.9013.89

14.18

14.00

14.09

KF

R

KF

13.81

13.88

14.10

14.10

14.02 13.96

13.79

13.76

13.84

13.92

14.14 14.12

14.10 14.00

13.98 13.98 13.99 13.94 13.94

13.93

14.14

14.12

14.10

13.92

vbvb

0.30

0.30

14.15

13.9313.93

13.91 13.83

13.92 13.92

13.96

13.90 13.96

14.22

14.16

14.01 13.87

6.00

2.40

13.78 13.77

6.50

14.08

14.02

13.99 13.99 13.99 13.97 13.97 13.89 13.88 13.96 13.87

13.94

14.00 13.86

13.96 13.86

13.87

13.75

13.80 13.79

5.45

0.30

13.98 13.83

14.00 13.86

13.88

13.87

+14.00

+13.98

+14.00

13.97

13.96 13.86

13.86 13.94

2.00

13.78

13.93 13.86

2.00

13.98 13.89 13.93 13.93

13.86

13.79

13.71

vb 13.89

14.00

13.77

+13.96

14.02

13.98

13.93 13.82

13.80

13.90 13.78

13.89 13.80

8.50

2.00

13.74 13.84

13.82

13.92

13.98

13.93 14.00

2.40

+13.98

13.97 13.85

13.91

13.90 13.80

13.89 13.78

+13.97

13.95 13.83

13.91 13.81

13.79 13.88 13.81

13.96

13.95 13.83

2.00

4.00

+13.95

+13.95

13.95 13.84

6.00

2.00

+13.90

+13.91 13.93 13.98 13.99

+13.95

13.94 13.83

13.8313.93

13.75

K

+13.94

13.93 13.80

14.50

ri

+13.89

13.99

+13.93

14.64 14.66

af

K

14.00

0.30

13.92 13.80

13.93 13.81

13.92 13.83

14.52 14.50 14.65

14.30

14.20

14.08

af

14.00 13.93 14.04

13.91 13.79

13.91 13.82

13.91 13.79

+13.92

+13.91

+13.91

+13.91

+13.93

+13.92

+13.90 13.99

+14.64

14.39 14.18

K

af

13.99

5.80

14.06

+14.00

14.26 14.42

K

Algemeen en bestaande situatie

14.36 14.26

14.48

af

K

14.01

13.99

13.94 14.06

14.60 14.60

14.29

14.26

14.02

K

+14.61

vb

K

af

14.02

VERKLARING

14.60 14.55 14.59

K

+14.07

r

14.07

14.56

K

K

K

K

K

K

K

14.03

K

af

5.87

14.07

K

K

14.1014.04

14.14

14.03

K

K

K

af

+14.03 13.99 14.09

K

K

K

K

K

Kri

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

K

In

3

bladen, bladnummer

1

Tekeningnummer

23015000-PR-0

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api1.ibabs.eu/publicdownload.aspx?site=Barneveld&id=6950f8d1-a55c-4769-a092-cb51a644e522