CConstaterende datBarneveld
Koppel je AI →
Document · PDF

22 De Eendracht_Toelichting_Bijlage 21 Akoestisch onderzoek Ruimtelijke Ordening

Gemeenteraad 13 december 2023, gemeente BarneveldBij agendapunt: Bestemmingsplan De Eendracht in Terschuur32.244 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 2 van 3

SPA WNP ingenieurs

22200016 Figuur 6.2.1 Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen 043.1

0m

30 m schaal = 1 :042.3 886

042.2

041.2

042.1 464400

041.1

040.2 023.1 022.3 022.2 022.1

021.3

021.1021.2

040.1

020.4020.3 020.1020.2 019.2019.3 019.1

016.2

018.3

017.3 017.2 017.1

015.3

018.1018.2 014.3 013.2 014.2 012.2

015.2 015.1

011.2 010.3

014.1 013.1 012.1 010.2 011.1 010.1

009.3 008.3 009.2

016.1

007.3 007.2 006.3

008.2 009.1 008.1

007.1 006.2 006.1

005.4 005.3 T016 005.2 005.1

464300

004.4

T017

004.3 T014

004.2 004.1

001.3

003.4 001.4

T015

001.2

003.3 T012

003.2 003.1 002.4

001.1

163700 HMRI, industrie, [22200016 Terschuur-Noord 2023-03 - Sportvelden, wedstrijden] , Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Ingevoerde rekenpunten Modellen Sportpark, detail

T013

002.3T010

T011

002.2 002.1

163800

SPA WNP ingenieurs

22200016 Figuur 6.2.2 Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen

082.3 082.1 0m

082.4 082.2

40 m schaal = 1 : 1000

083.3 083.1 083.4 083.2 055.3055.1

084.2084.1

055.4055.2

084.3

054.3054.1

464500

054.4054.2

086.2 086.1 086.3

053.3053.1

087.1

087.3 087.2

053.4053.2 043.2

085.1

085.3 085.2

105.10 105.1

052.3052.1

105.9

052.4052.2

105.8

081.2081.1 081.3

105.2 105.3

105.7

105.4 105.6105.5

051.1

051.3051.2 050.4

043.1

050.1 050.3050.2

041.2

042.3 042.2

041.1

464400

042.1

097.2 097.1 097.3 096.1 098.3 098.1 096.3 096.2 098.2 099.3 099.1 099.2 095.3 100.3 095.1 100.1 095.4 095.2 100.2 094.1 093.3 094.4 093.1 101.3 094.2 093.4 101.1 094.3 093.2 101.2

040.1

090.1 090.3 090.2 090.4 092.3 092.1 091.3 091.1 092.4 092.2 091.4 091.2

017.2 017.1 009.3 008.3 009.2 007.3 007.2

008.2 009.1 008.1

007.1 163800 HMRI, industrie, [22200016 Terschuur-Noord 2023-03 - Sportvelden, wedstrijden] , Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Ingevoerde rekenpunten Modellen Sportpark, detail

163900

Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen

056.8 056.6

063.3 064.2 063.1 065.2 066.2 063.2 067.2 064.1 068.2 065.1 066.1 068.3 067.1 068.1

SPA WNP ingenieurs

056.7 056.5

056.3 056.1

0m

50 m schaal = 1 : 1300

056.4 056.2 069.3 070.2 071.2 069.1 072.2 069.2 073.2 070.1 074.2 071.1 072.1 074.3073.1 074.1

464600

057.3 058.2057.1 059.2 060.2 057.2 061.2 058.1 062.2 059.1 060.1 062.3061.1 062.1

030.4

030.3 075.2 075.1 075.3 076.1 076.3 076.2

030.6 030.5

030.2

026.4 026.3 026.2 026.5 026.1

464500

030.1

027.3 027.4 027.2 027.5

082.3 082.1 082.4082.2

077.1 077.2 077.3 078.1 078.3 078.2

027.1

083.3 083.1 055.3 055.1 055.4 055.2

079.2 079.1 079.3 080.1 080.3 080.2

054.3 054.1 054.4 054.2

025.4 025.3 025.2 025.5 025.1

Modellen Sportpark, detail

163800

052.3 052.1

086.2 086.1 086.3 087.1 087.2 087.3 105.10 105.9

22200016

Ingevoerde rekenpunten

043.2

053.3 053.1 053.4 053.2

084.2 084.1 084.3 085.1 085.3085.2

Figuur 6.2.3

163600 163700 HMRI, industrie, [22200016 Terschuur-Noord 2023-03 - Sportvelden, wedstrijden] , Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

083.4083.2

SPA WNP ingenieurs

22200016 Figuur 6.3 Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen

063.3 064.2 063.1 065.2 066.2 063.2 067.2 064.1 068.2 065.1 066.1 068.3 067.1 068.1

056.7 056.5 056.8 056.6 0m

056.3 056.1 056.4 056.2

T009

069.3 070.2 069.1 071.2 072.2 069.2 T008 073.2 070.1 074.2 071.1 072.1 074.3 073.1 074.1

464600

T004 027.3 027.4 T005 027.2027.5 026.4 026.3 027.1 026.2 026.5 T001 025.4 025.3 T002026.1 025.2 T003 025.5 025.1

043.2

082.3 082.1 082.4 082.2 083.3 083.1 083.4 083.2 055.3 055.1 084.2 084.1 055.4 055.2 084.3085.1 054.3 054.1 085.3 085.2 054.4 054.2 086.2 086.1 086.3 087.1 053.3 053.1 087.2 087.3 053.4 053.2 105.10 105.1 052.3 052.1 105.9 105.2 052.4 052.2 105.8105.3 081.2 105.7 081.1 105.4 105.6 105.5 081.3051.1 051.2 051.3 050.4 043.1 050.1 050.3 050.2 042.3 041.2 042.2 042.1 041.1

024.1 040.2 023.1 022.2 022.3 022.1021.3 021.2 021.1 020.4 020.3 020.1 020.2 019.2 019.3 019.1018.3 018.1 018.2

040.1

017.3 016.2 017.2 017.1 015.3 009.3 009.2 015.2016.1 008.3 014.3 013.2 014.2015.1 009.1 012.2 008.2 011.2 014.1 008.1 007.3 010.3 013.1 007.2 006.3 012.1 010.2 011.1 006.2007.1 010.1 006.1 005.4 005.3 005.2 005.1 004.4 004.3 004.2 004.1 001.3 003.4 003.3 003.2 001.4 003.1 001.2 002.4 002.3 002.2 001.1 002.1

163600 163800 HMRI, industrie, [22200016 Terschuur-Noord 2023-03 - Scholen, Indeling 1] , Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Ingevoerde rekenpunten Modellen terrein scholen

schaal = 1 : 2000

057.3 058.2 057.1 059.2 060.2 057.2 061.2 058.1 062.2 059.1 060.1 062.3 061.1 062.1

075.2 075.1 075.3076.1 T006 T007 076.3 076.2 077.1 077.2 077.3078.1 078.3 078.2 079.2 079.1 079.3080.1 080.3 080.2

464400

80 m

097.2 097.1 097.3 096.1 098.3 098.1 096.3 096.2 098.2 099.3 099.1 090.1 090.3 099.2 090.2 095.3 100.3 090.4 095.1 100.1 095.4 095.2 091.3 100.2 092.3 092.1 091.1 091.4 092.4 092.2 091.2 094.1093.3 094.4 093.1 093.4 101.3 094.2093.2 101.1 094.3 101.2

SPA WNP ingenieurs

22200016 Figuur 6.4.1 Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen 042.3 042.2

041.2

042.1 464400

040.2

0m

041.1

30 m

schaal = 1 : 837

022.2 021.3 021.2

040.1

020.4020.3 020.1 020.2 017.3

019.2 019.3 019.1

017.2

016.2

018.3

017.1

015.3

018.1018.2 014.3 013.2 014.2 012.2

015.2 015.1

011.2 010.3

014.1 013.1 012.1 011.1 010.2 010.1

009.3 009.2 008.3

016.1

009.1 008.2 008.1

007.3 007.2 006.3 007.1 006.2 006.1

005.4 005.3 464300

005.2 005.1 004.4

004.3

004.2 004.1 001.3 003.4

001.4

001.2

003.3

003.2 003.1 002.4

001.1

002.2 002.1

163700 HMRI, industrie, [22200016 Terschuur-Noord 2023-03 - Scholen, Indeling 1] , Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Ingevoerde rekenpunten Modellen terrein scholen, detail

002.3

163800

Toetspunten Bodemgebieden 056.3 Gebouwen 056.1

T009

056.4

069.3 070.2 069.1 071.2 072.2 069.2 T008 073.2 070.1 074.2 071.1 072.1 074.3 073.1 074.1

464600

SPA WNP ingenieurs

068.2 065.1 066.1 068.3 067.1 068.1

056.2 0m

40 m schaal = 1 : 1099

057.3 058.2 057.1 059.2 060.2 057.2 061.2 058.1 062.2 059.1 060.1 062.3 061.1 062.1

075.2075.1 075.3 076.1 T006 T007 076.3076.2 077.1 077.2 077.3

026.4 026.3 464500

026.2

T004 027.3027.4 T005 027.2 027.5

079.3

054.3054.1 054.4054.2 053.3053.1 053.4053.2

025.1

043.2 163700

163800

052.3052.1

22200016

Figuur 6.4.2

Modellen terrein scholen, detail

055.4055.2

080.1

080.3080.2

026.5 T001 025.4 025.3 T002 026.1 025.2 T003 025.5

Ingevoerde rekenpunten

055.3055.1

079.2 079.1

027.1

163600 HMRI, industrie, [22200016 Terschuur-Noord 2023-03 - Scholen, Indeling 1] , Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

078.1

078.3078.2

SPA WNP ingenieurs

22200016 Figuur 7.1 Gebouwen Schermen

0m

40 m schaal = 1 : 926

2,00 inritconstructie?

464300

2,00 2,00

ondergrondse containers

2,00 2,00 2,00 2,00 2,00 2,00 2,00

464200

163800 163700 HMRI, industrie, [22200016 Terschuur-Noord 2023-03 + MR - Sportvelden, wedstrijden, LAmax] , Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Tuinschermen t.b.v. sportvelden

SPA WNP ingenieurs

22200016 Figuur 7.2 Schermen

0m

30 m schaal = 1 : 825

464600

2,00 2,00

2,00 2,00

2,00

2,50 464500

2,50

163600 HMRI, industrie, [22200016 Terschuur-Noord 2023-03 + MR - Scholen, Indeling 3] , Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Tuinschermen t.b.v. terrein scholen

163700

BIJLAGEN

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

Naam 001 002 031

22200016 Bijlage 1.1.1

Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie Omschr. Parkeerplaats 1, manoeuvreren personenwagens Parkeerplaats 2, manoeuvreren personenwagens Terras

Maaiveld 5,50 5,50 5,27

Hoogte 0,75 0,75 1,30

Hdef. Relatief Relatief Relatief

Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Type Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

Tb(u)(D) 1,3341 2,6680 3,3357

Tb(u)(A) 0,6669 1,3337 1,3337

Tb(u)(N) 0,1671 0,3327 0,3327

Lwr 31 --46,00

Lwr 63 60,00 60,00 59,00

Lwr 125 68,00 68,00 71,00

Lwr 250 75,00 75,00 80,00

Lwr 500 79,00 79,00 86,00

Lwr 1k 86,00 86,00 81,00

Lwr 2k 84,00 84,00 77,00

Lwr 4k 74,00 74,00 62,00

Lwr 8k 63,00 63,00 58,00

Lwr Totaal 89,00 89,00 88,39

01-06-2022 14:21:02

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 1.1.2

Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Oppervlaktebronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam Korfbal1 Korfbal1 Veld 1 Veld 1 Veld 2

Omschr. Fluiten Spelers Fluiten veld 1 Spelers veld 1 Fluiten veld 2

Maaiveld 5,46 5,46 5,50 5,50 5,50

Hoogte 1,60 1,60 1,60 1,60 1,60

Oppervlak 813,87 813,87 7110,90 6996,10 6953,91

DeltaL 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0

DeltaH 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0

Tb(u)(D) 0,2560 3,8298 0,1532 2,2918 0,1532

Tb(u)(A) 0,0330 0,5001 --0,0250

Tb(u)(N) ------

Lwr 31 51,00 49,70 51,00 51,00 51,00

Lwr 63 65,00 62,70 65,00 64,00 65,00

Lwr 125 66,00 74,70 66,00 76,00 66,00

Lwr 250 67,00 83,70 67,00 85,00 67,00

Lwr 500 68,00 89,70 68,00 91,00 68,00

Lwr 1k 73,00 84,70 73,00 86,00 73,00

Lwr 2k 75,00 80,70 75,00 82,00 75,00

Lwr 4k 104,00 65,70 104,00 67,00 104,00

Lwr 8k 78,00 61,70 78,00 63,00 78,00

Lwr Totaal 104,02 92,09 104,02 93,39 104,02

Veld 2 Veld 3 Veld 3

Spelers veld 2 Fluiten veld 3 Spelers veld 3

5,50 5,12 5,12

1,60 1,60 1,60

6953,91 6324,29 6334,33

5,0 5,0 5,0

5,0 5,0 5,0

2,2918 0,1532 2,2918

0,3750 0,0250 0,3750

----

51,00 51,00 51,00

64,00 65,00 64,00

76,00 66,00 76,00

85,00 67,00 85,00

91,00 68,00 91,00

86,00 73,00 86,00

82,00 75,00 82,00

67,00 104,00 67,00

63,00 78,00 63,00

93,39 104,02 93,39

Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

01-06-2022 14:23:39

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 1.1.3

Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Lijnbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam Korfbal1 Korfbal2 011 012 013

Omschr. Toeschouwers Toeschouwers Toeschouwers veld 1 Toeschouwers veld 2 Toeschouwers veld 3

M-1 5,37 5,37 5,50 5,50 5,31

H-1 1,60 1,60 1,60 1,60 1,60

Lengte 200,26 200,26 380,58 366,38 350,67

GeenRefl. Nee Nee Nee Nee Nee

Tb(u)(D) 0,5002 3,3357 1,2888 2,2918 2,2918

Tb(u)(A) ---0,3750 0,3750

Tb(u)(N) ------

Lwr 31 59,40 54,60 57,60 54,60 54,60

Lwr 63 72,40 67,60 70,60 67,60 67,60

Lwr 125 84,40 79,60 82,60 79,60 79,60

Lwr 250 93,40 88,60 91,60 88,60 88,60

Lwr 500 99,40 94,60 97,60 94,60 94,60

Lwr 1k 94,40 89,60 92,60 89,60 89,60

Lwr 2k 90,40 85,60 88,60 85,60 85,60

Lwr 4k 75,40 70,60 73,60 70,60 70,60

Lwr 8k 71,40 66,60 69,60 66,60 66,60

Lwr Totaal 101,79 96,99 99,99 96,99 96,99

014

Toeschouwers veld 1

5,50

1,60

381,15

Nee

1,0004

--

--

63,60

76,60

88,60

97,60

103,60

98,60

94,60

79,60

75,60

105,99

Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

01-06-2022 14:24:40

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

Naam 001 002 031

22200016 Bijlage 1.2.1

Sportvelden, trainingen (hoofdgroep) Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie Omschr. Parkeerplaats 1, manoeuvreren personenwagens Parkeerplaats 2, manoeuvreren personenwagens Terras

Maaiveld 5,50 5,50 5,27

Hoogte 0,75 0,75 1,30

Hdef. Relatief Relatief Relatief

Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Type Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

Tb(u)(D) 1,3341 2,6680 0,6671

Tb(u)(A) 0,6669 1,3337 1,3337

Tb(u)(N) 0,1671 0,3327 0,3327

Lwr 31 --46,00

Lwr 63 60,00 60,00 59,00

Lwr 125 68,00 68,00 71,00

Lwr 250 75,00 75,00 80,00

Lwr 500 79,00 79,00 86,00

Lwr 1k 86,00 86,00 81,00

Lwr 2k 84,00 84,00 77,00

Lwr 4k 74,00 74,00 62,00

Lwr 8k 63,00 63,00 58,00

Lwr Totaal 89,00 89,00 88,39

01-06-2022 14:25:46

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 1.2.2

Sportvelden, trainingen (hoofdgroep) Lijst van Oppervlaktebronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam Korfbal1 Korfbal3 Veld 1 Veld 2 Veld 2

Omschr. Spelers Onderhoud veld Onderhoud velden Onderhoud velden Spelers veld 2

Maaiveld 5,46 5,38 5,50 5,50 5,50

Hoogte 1,60 1,00 1,00 1,00 1,60

Oppervlak 813,87 2017,06 7459,36 7298,10 6953,91

DeltaL 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0

DeltaH 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0

Tb(u)(D) 0,5002 0,5002 1,0004 1,0004 0,2501

Tb(u)(A) 0,6253 ---0,6253

Tb(u)(N) ------

Lwr 31 53,60 60,00 60,00 60,00 52,30

Lwr 63 66,60 77,00 77,00 77,00 65,30

Lwr 125 78,60 82,00 82,00 82,00 77,30

Lwr 250 87,60 84,00 84,00 84,00 86,30

Lwr 500 93,60 85,00 85,00 85,00 92,30

Lwr 1k 88,60 90,00 90,00 90,00 87,30

Lwr 2k 84,60 90,00 90,00 90,00 83,30

Lwr 4k 69,60 85,00 85,00 85,00 68,30

Lwr 8k 65,60 78,00 78,00 78,00 64,30

Lwr Totaal 95,99 94,99 94,99 94,99 94,69

Veld 3 Veld 3

Onderhoud velden Spelers veld 3

5,11 5,12

1,00 1,60

6663,81 6334,33

5,0 5,0

5,0 5,0

1,0004 0,2501

-0,6253

---

60,00 52,30

77,00 65,30

82,00 77,30

84,00 86,30

85,00 92,30

90,00 87,30

90,00 83,30

85,00 68,30

78,00 64,30

94,99 94,69

Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

01-06-2022 14:26:36

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

Naam Korfbal1 012 013

22200016 Bijlage 1.2.3

Sportvelden, trainingen (hoofdgroep) Lijst van Lijnbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie Omschr. Toeschouwers Toeschouwers veld 2 Toeschouwers veld 3

M-1 5,37 5,50 5,31

H-1 1,60 1,60 1,60

Lengte 200,26 366,38 350,67

GeenRefl. Nee Nee Nee

Tb(u)(D) 0,5002 0,2501 0,2501

Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Tb(u)(A) 0,6253 0,6253 0,6253

Tb(u)(N) ----

Lwr 31 47,60 51,60 51,60

Lwr 63 60,60 64,60 64,60

Lwr 125 72,60 76,60 76,60

Lwr 250 81,60 85,60 85,60

Lwr 500 87,60 91,60 91,60

Lwr 1k 82,60 86,60 86,60

Lwr 2k 78,60 82,60 82,60

Lwr 4k 63,60 67,60 67,60

Lwr 8k 59,60 63,60 63,60

Lwr Totaal 89,99 93,99 93,99

01-06-2022 14:26:49

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 1.3

Sportvelden, wedstrijden, LAmax (hoofdgroep) Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam 001 002 031 201 202

Omschr. Parkeerplaats 1, manoeuvreren personenwagens Parkeerplaats 2, manoeuvreren personenwagens Terras Fluit Fluit

Maaiveld 5,50 5,50 5,27 5,21 5,19

Hoogte 0,75 0,75 1,60 1,60 1,60

Hdef. Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief

Type Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

Tb(u)(D) 1,3341 2,6680 10,0042 0,0010 0,0010

Tb(u)(A) 0,6669 1,3337 4,0000 0,0010 0,0010

Tb(u)(N) 0,1671 0,3327 1,0002 ---

Lwr 31 --0,00 65,00 65,00

Lwr 63 69,00 69,00 0,00 79,00 79,00

Lwr 125 77,00 77,00 50,00 80,00 80,00

Lwr 250 84,00 84,00 66,00 81,00 81,00

Lwr 500 88,00 88,00 80,00 82,00 82,00

Lwr 1k 95,00 95,00 88,00 87,00 87,00

Lwr 2k 93,00 93,00 83,00 89,00 89,00

Lwr 4k 83,00 83,00 79,00 118,00 118,00

Lwr 8k 72,00 72,00 71,00 92,00 92,00

Lwr Totaal 98,00 98,00 90,11 118,02 118,02

203 204 205 206 207

Fluit Fluit Fluit Fluit Fluit

5,40 5,50 5,50 5,50 5,50

1,60 1,60 1,60 1,60 1,60

Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief

Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010

0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 --

------

65,00 65,00 65,00 65,00 65,00

79,00 79,00 79,00 79,00 79,00

80,00 80,00 80,00 80,00 80,00

81,00 81,00 81,00 81,00 81,00

82,00 82,00 82,00 82,00 82,00

87,00 87,00 87,00 87,00 87,00

89,00 89,00 89,00 89,00 89,00

118,00 118,00 118,00 118,00 118,00

92,00 92,00 92,00 92,00 92,00

118,02 118,02 118,02 118,02 118,02

208 209 211 212 213

Fluit Fluit Schreeuwen bezoekers Schreeuwen bezoekers Schreeuwen bezoekers

5,50 5,50 5,08 5,20 5,43

1,60 1,60 1,60 1,60 1,60

Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief

Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010

--0,0010 0,0010 0,0010

------

65,00 65,00 ----

79,00 79,00 68,00 68,00 68,00

80,00 80,00 84,00 84,00 84,00

81,00 81,00 98,00 98,00 98,00

82,00 82,00 106,00 106,00 106,00

87,00 87,00 81,00 81,00 81,00

89,00 89,00 97,00 97,00 97,00

118,00 118,00 89,00 89,00 89,00

92,00 92,00 ----

118,02 118,02 107,19 107,19 107,19

214 215 216 217 218

Schreeuwen bezoekers Schreeuwen bezoekers Schreeuwen bezoekers Schreeuwen bezoekers Schreeuwen bezoekers

5,50 5,50 5,50 5,50 5,50

1,60 1,60 1,60 1,60 1,60

Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief

Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010

0,0010 0,0010 0,0010 ---

------

------

68,00 68,00 68,00 68,00 68,00

84,00 84,00 84,00 84,00 84,00

98,00 98,00 98,00 98,00 98,00

106,00 106,00 106,00 106,00 106,00

81,00 81,00 81,00 81,00 81,00

97,00 97,00 97,00 97,00 97,00

89,00 89,00 89,00 89,00 89,00

------

107,19 107,19 107,19 107,19 107,19

219

Schreeuwen bezoekers

5,50

1,60

Relatief

Normale puntbron

0,0010

--

--

--

68,00

84,00

98,00

106,00

81,00

97,00

89,00

--

107,19

Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

01-06-2022 14:27:37

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 2.1.1

Scholen, Indeling 1 LAr,LT Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam 011 012 013 014 021

Omschr. Manoeuvreren K&R Manoeuvreren K&R Manoeuvreren K&R Manoeuvreren K&R Warmtepomp

022 023 024

Warmtepomp LBK LBK

Maaiveld 5,30 5,29 5,28 5,27 9,24

Hoogte 0,75 0,75 0,75 0,75 1,50

Hdef. Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief aan onderliggend item

Type Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

Tb(u)(D) 0,4669 0,4669 0,4669 0,4669 10,7940

Tb(u)(A) ----2,7994

Tb(u)(N) ----4,0003

Lwr 31 ----45,20

Lwr 63 60,00 60,00 60,00 60,00 58,00

Lwr 125 68,00 68,00 68,00 68,00 70,40

Lwr 250 75,00 75,00 75,00 75,00 73,10

Lwr 500 79,00 79,00 79,00 79,00 73,80

Lwr 1k 86,00 86,00 86,00 86,00 74,40

Lwr 2k 84,00 84,00 84,00 84,00 71,20

Lwr 4k 74,00 74,00 74,00 74,00 64,70

Lwr 8k 63,00 63,00 63,00 63,00 55,80

Lwr Totaal 89,00 89,00 89,00 89,00 80,00

9,24 9,24 9,24

1,50 1,50 1,50

Relatief aan onderliggend item Relatief aan onderliggend item Relatief aan onderliggend item

Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

10,7940 12,0000 12,0000

2,7994 2,9996 2,9996

4,0003 1,0002 1,0002

45,20 45,20 45,20

58,00 58,00 58,00

70,40 70,40 70,40

73,10 73,10 73,10

73,80 73,80 73,80

74,40 74,40 74,40

71,20 71,20 71,20

64,70 64,70 64,70

55,80 55,80 55,80

80,00 80,00 80,00

Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

01-06-2022 14:28:23

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

Naam 001 002 003 004

22200016 Bijlage 2.1.2

Scholen, Indeling 1 LAr,LT Lijst van Oppervlaktebronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie Omschr. Onderbouw 70 kinderen Groep 3, 35 kinderen Bovenbouw, 175 kinderen BSO, 30 kinderen

Maaiveld 5,26 5,26 5,26 5,26

Hoogte 1,20 1,20 1,30 1,30

Oppervlak 2228,63 2213,02 2204,33 2197,62

DeltaL 5,0 5,0 5,0 5,0

DeltaH 5,0 5,0 5,0 5,0

Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Tb(u)(D) 3,5009 1,0004 0,7502 3,5009

Tb(u)(A) -----

Tb(u)(N) -----

Lwr 31 -----

Lwr 63 66,40 72,90 79,90 72,20

Lwr 125 73,40 79,90 86,90 79,20

Lwr 250 77,40 83,90 90,90 83,20

Lwr 500 81,40 87,90 94,90 87,20

Lwr 1k 88,40 94,90 101,90 94,20

Lwr 2k 89,40 95,90 102,90 95,20

Lwr 4k 82,40 88,90 95,90 88,20

Lwr 8k 70,40 76,90 83,90 76,20

Lwr Totaal 92,94 99,44 106,44 98,74

01-06-2022 14:30:56

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 2.1.3

Scholen, Indeling 1 LAmax Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam 401 402 403 404 405

Omschr. Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen

Maaiveld 5,22 5,23 5,25 5,26 5,28

Hoogte 1,00 1,00 1,00 1,00 1,00

Hdef. Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief

Type Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

Tb(u)(D) 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010

Tb(u)(A) ------

Tb(u)(N) ------

Lwr 31 ------

Lwr 63 81,50 81,50 81,50 81,50 81,50

Lwr 125 88,50 88,50 88,50 88,50 88,50

Lwr 250 92,50 92,50 92,50 92,50 92,50

Lwr 500 96,50 96,50 96,50 96,50 96,50

Lwr 1k 103,50 103,50 103,50 103,50 103,50

Lwr 2k 104,50 104,50 104,50 104,50 104,50

Lwr 4k 97,50 97,50 97,50 97,50 97,50

Lwr 8k 85,50 85,50 85,50 85,50 85,50

Lwr Totaal 108,04 108,04 108,04 108,04 108,04

406 407 408 409 410

Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen

5,30 5,30 5,24 5,24 5,22

1,00 1,00 1,00 1,00 1,00

Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief

Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010

------

------

------

81,50 81,50 81,50 81,50 81,50

88,50 88,50 88,50 88,50 88,50

92,50 92,50 92,50 92,50 92,50

96,50 96,50 96,50 96,50 96,50

103,50 103,50 103,50 103,50 103,50

104,50 104,50 104,50 104,50 104,50

97,50 97,50 97,50 97,50 97,50

85,50 85,50 85,50 85,50 85,50

108,04 108,04 108,04 108,04 108,04

411 412 413 414

Manoeuvreren K&R LAmax Manoeuvreren K&R LAmax Manoeuvreren K&R LAmax Manoeuvreren K&R LAmax

5,30 5,29 5,28 5,27

0,75 0,75 0,75 0,75

Relatief Relatief Relatief Relatief

Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

0,4669 0,4669 0,4669 0,4669

-----

-----

-----

69,00 69,00 69,00 69,00

77,00 77,00 77,00 77,00

84,00 84,00 84,00 84,00

88,00 88,00 88,00 88,00

95,00 95,00 95,00 95,00

93,00 93,00 93,00 93,00

83,00 83,00 83,00 83,00

72,00 72,00 72,00 72,00

98,00 98,00 98,00 98,00

Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

01-06-2022 14:31:26

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 2.2.1

Scholen, Indeling 2 LAr,LT Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam 011 012 013 014 021

Omschr. Manoeuvreren K&R Manoeuvreren K&R Manoeuvreren K&R Manoeuvreren K&R Warmtepomp

022 023 024

Warmtepomp LBK LBK

Maaiveld 5,30 5,29 5,28 5,27 13,22

Hoogte 0,75 0,75 0,75 0,75 1,50

Hdef. Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief aan onderliggend item

Type Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

Tb(u)(D) 0,4669 0,4669 0,4669 0,4669 10,7940

Tb(u)(A) ----2,7994

Tb(u)(N) ----4,0003

Lwr 31 ----45,20

Lwr 63 60,00 60,00 60,00 60,00 58,00

Lwr 125 68,00 68,00 68,00 68,00 70,40

Lwr 250 75,00 75,00 75,00 75,00 73,10

Lwr 500 79,00 79,00 79,00 79,00 73,80

Lwr 1k 86,00 86,00 86,00 86,00 74,40

Lwr 2k 84,00 84,00 84,00 84,00 71,20

Lwr 4k 74,00 74,00 74,00 74,00 64,70

Lwr 8k 63,00 63,00 63,00 63,00 55,80

Lwr Totaal 89,00 89,00 89,00 89,00 80,00

13,22 13,22 13,22

1,50 1,50 1,50

Relatief aan onderliggend item Relatief aan onderliggend item Relatief aan onderliggend item

Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

10,7940 12,0000 12,0000

2,7994 2,9996 2,9996

4,0003 1,0002 1,0002

45,20 45,20 45,20

58,00 58,00 58,00

70,40 70,40 70,40

73,10 73,10 73,10

73,80 73,80 73,80

74,40 74,40 74,40

71,20 71,20 71,20

64,70 64,70 64,70

55,80 55,80 55,80

80,00 80,00 80,00

Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

01-06-2022 14:32:57

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

Naam 001 002 003 004

22200016 Bijlage 2.2.2

Scholen, Indeling 2 LAr,LT Lijst van Oppervlaktebronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie Omschr. Onderbouw 70 kinderen Groep 3, 35 kinderen Bovenbouw, 175 kinderen BSO, 30 kinderen

Maaiveld 5,22 5,26 5,26 5,26

Hoogte 1,20 1,20 1,30 1,30

Oppervlak 462,83 1663,73 1675,64 1627,53

DeltaL 5,0 5,0 5,0 5,0

DeltaH 5,0 5,0 5,0 5,0

Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Tb(u)(D) 3,5009 1,0004 0,7502 3,5009

Tb(u)(A) -----

Tb(u)(N) -----

Lwr 31 -----

Lwr 63 66,40 72,90 79,90 72,20

Lwr 125 73,40 79,90 86,90 79,20

Lwr 250 77,40 83,90 90,90 83,20

Lwr 500 81,40 87,90 94,90 87,20

Lwr 1k 88,40 94,90 101,90 94,20

Lwr 2k 89,40 95,90 102,90 95,20

Lwr 4k 82,40 88,90 95,90 88,20

Lwr 8k 70,40 76,90 83,90 76,20

Lwr Totaal 92,94 99,44 106,44 98,74

01-06-2022 14:33:22

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 2.2.3

Scholen, Indeling 2 LAmax Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam 401 402 403 404 405

Omschr. Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen

Maaiveld 5,27 5,26 5,25 5,26 5,28

Hoogte 1,00 1,00 1,00 1,00 1,00

Hdef. Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief

Type Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

Tb(u)(D) 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010

Tb(u)(A) ------

Tb(u)(N) ------

Lwr 31 ------

Lwr 63 81,50 81,50 81,50 81,50 81,50

Lwr 125 88,50 88,50 88,50 88,50 88,50

Lwr 250 92,50 92,50 92,50 92,50 92,50

Lwr 500 96,50 96,50 96,50 96,50 96,50

Lwr 1k 103,50 103,50 103,50 103,50 103,50

Lwr 2k 104,50 104,50 104,50 104,50 104,50

Lwr 4k 97,50 97,50 97,50 97,50 97,50

Lwr 8k 85,50 85,50 85,50 85,50 85,50

Lwr Totaal 108,04 108,04 108,04 108,04 108,04

406 407 408 409 410

Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen

5,30 5,30 5,22 5,20 5,25

1,00 1,00 1,00 1,00 1,00

Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief

Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010

------

------

------

81,50 81,50 81,50 81,50 81,50

88,50 88,50 88,50 88,50 88,50

92,50 92,50 92,50 92,50 92,50

96,50 96,50 96,50 96,50 96,50

103,50 103,50 103,50 103,50 103,50

104,50 104,50 104,50 104,50 104,50

97,50 97,50 97,50 97,50 97,50

85,50 85,50 85,50 85,50 85,50

108,04 108,04 108,04 108,04 108,04

411 412 413 414

Manoeuvreren K&R LAmax Manoeuvreren K&R LAmax Manoeuvreren K&R LAmax Manoeuvreren K&R LAmax

5,30 5,29 5,28 5,27

0,75 0,75 0,75 0,75

Relatief Relatief Relatief Relatief

Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

0,4669 0,4669 0,4669 0,4669

-----

-----

-----

69,00 69,00 69,00 69,00

77,00 77,00 77,00 77,00

84,00 84,00 84,00 84,00

88,00 88,00 88,00 88,00

95,00 95,00 95,00 95,00

93,00 93,00 93,00 93,00

83,00 83,00 83,00 83,00

72,00 72,00 72,00 72,00

98,00 98,00 98,00 98,00

Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

01-06-2022 14:33:49

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 2.3.1

Scholen, Indeling 3 LAr,LT Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam 011 012 013 014 021

Omschr. Manoeuvreren K&R Manoeuvreren K&R Manoeuvreren K&R Manoeuvreren K&R Warmtepomp

022 023 024

Warmtepomp LBK LBK

Maaiveld 5,30 5,29 5,28 5,27 9,26

Hoogte 0,75 0,75 0,75 0,75 1,50

Hdef. Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief aan onderliggend item

Type Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

Tb(u)(D) 0,4669 0,4669 0,4669 0,4669 10,7940

Tb(u)(A) ----2,7994

Tb(u)(N) ----4,0003

Lwr 31 ----45,20

Lwr 63 60,00 60,00 60,00 60,00 58,00

Lwr 125 68,00 68,00 68,00 68,00 70,40

Lwr 250 75,00 75,00 75,00 75,00 73,10

Lwr 500 79,00 79,00 79,00 79,00 73,80

Lwr 1k 86,00 86,00 86,00 86,00 74,40

Lwr 2k 84,00 84,00 84,00 84,00 71,20

Lwr 4k 74,00 74,00 74,00 74,00 64,70

Lwr 8k 63,00 63,00 63,00 63,00 55,80

Lwr Totaal 89,00 89,00 89,00 89,00 80,00

13,26 9,26 13,26

1,50 1,50 1,50

Relatief aan onderliggend item Relatief aan onderliggend item Relatief aan onderliggend item

Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

10,7940 12,0000 12,0000

2,7994 2,9996 2,9996

4,0003 1,0002 1,0002

45,20 45,20 45,20

58,00 58,00 58,00

70,40 70,40 70,40

73,10 73,10 73,10

73,80 73,80 73,80

74,40 74,40 74,40

71,20 71,20 71,20

64,70 64,70 64,70

55,80 55,80 55,80

80,00 80,00 80,00

Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

01-06-2022 14:34:24

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

Naam 001 002 003 004

22200016 Bijlage 2.3.2

Scholen, Indeling 3 LAr,LT Lijst van Oppervlaktebronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie Omschr. Onderbouw 70 kinderen Groep 3, 35 kinderen Bovenbouw, 175 kinderen BSO, 30 kinderen

Maaiveld 5,26 5,29 5,29 5,29

Hoogte 1,20 1,20 1,30 1,30

Oppervlak 410,58 1624,84 1664,75 1605,26

DeltaL 5,0 5,0 5,0 5,0

DeltaH 5,0 5,0 5,0 5,0

Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Tb(u)(D) 3,5009 1,0004 0,7502 3,5009

Tb(u)(A) -----

Tb(u)(N) -----

Lwr 31 -----

Lwr 63 66,40 72,90 79,90 72,20

Lwr 125 73,40 79,90 86,90 79,20

Lwr 250 77,40 83,90 90,90 83,20

Lwr 500 81,40 87,90 94,90 87,20

Lwr 1k 88,40 94,90 101,90 94,20

Lwr 2k 89,40 95,90 102,90 95,20

Lwr 4k 82,40 88,90 95,90 88,20

Lwr 8k 70,40 76,90 83,90 76,20

Lwr Totaal 92,94 99,44 106,44 98,74

01-06-2022 14:35:45

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 2.3.3

Scholen, Indeling 3 LAmax Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam 401 402 403 404 405

Omschr. Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen

Maaiveld 5,20 5,22 5,25 5,26 5,28

Hoogte 1,00 1,00 1,00 1,00 1,00

Hdef. Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief

Type Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

Tb(u)(D) 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010

Tb(u)(A) ------

Tb(u)(N) ------

Lwr 31 ------

Lwr 63 81,50 81,50 81,50 81,50 81,50

Lwr 125 88,50 88,50 88,50 88,50 88,50

Lwr 250 92,50 92,50 92,50 92,50 92,50

Lwr 500 96,50 96,50 96,50 96,50 96,50

Lwr 1k 103,50 103,50 103,50 103,50 103,50

Lwr 2k 104,50 104,50 104,50 104,50 104,50

Lwr 4k 97,50 97,50 97,50 97,50 97,50

Lwr 8k 85,50 85,50 85,50 85,50 85,50

Lwr Totaal 108,04 108,04 108,04 108,04 108,04

406 407 408 409 409

Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen

5,30 5,30 5,26 5,20 5,29

1,00 1,00 1,00 1,00 1,00

Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief

Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010

------

------

------

81,50 81,50 81,50 81,50 81,50

88,50 88,50 88,50 88,50 88,50

92,50 92,50 92,50 92,50 92,50

96,50 96,50 96,50 96,50 96,50

103,50 103,50 103,50 103,50 103,50

104,50 104,50 104,50 104,50 104,50

97,50 97,50 97,50 97,50 97,50

85,50 85,50 85,50 85,50 85,50

108,04 108,04 108,04 108,04 108,04

410 411 412 413 414

Schreeuwen kinderen Manoeuvreren K&R LAmax Manoeuvreren K&R LAmax Manoeuvreren K&R LAmax Manoeuvreren K&R LAmax

5,25 5,30 5,29 5,28 5,27

1,00 0,75 0,75 0,75 0,75

Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief

Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron

0,0010 0,4669 0,4669 0,4669 0,4669

------

------

------

81,50 69,00 69,00 69,00 69,00

88,50 77,00 77,00 77,00 77,00

92,50 84,00 84,00 84,00 84,00

96,50 88,00 88,00 88,00 88,00

103,50 95,00 95,00 95,00 95,00

104,50 93,00 93,00 93,00 93,00

97,50 83,00 83,00 83,00 83,00

85,50 72,00 72,00 72,00 72,00

108,04 98,00 98,00 98,00 98,00

Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

01-06-2022 14:36:11

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

Naam 001

22200016 Bijlage 3.1

Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Mobiele bron, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie Omschr. Rijden voertuigen

M-1 5,50

H-1 0,75

Lengte 127,09

Aantal(D) 480

Aantal(A) 240

Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Aantal(N) 60

Gem.snelheid 20

Lwr 31 --

Lwr 63 62,00

Lwr 125 70,00

Lwr 250 77,00

Lwr 500 81,00

Lwr 1k 88,00

Lwr 2k 86,00

Lwr 4k 76,00

Lwr 8k 65,00

Lwr Totaal 91,00

01-06-2022 14:24:06

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

Naam 001

22200016 Bijlage 3.2

Scholen, Indeling 1 LAeq Lijst van Mobiele bron, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie Omschr. Rijden voertuigen

M-1 5,39

H-1 0,75

Lengte 189,09

Aantal(D) 224

Aantal(A) --

Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Aantal(N) --

Gem.snelheid 10

Lwr 31 --

Lwr 63 60,00

Lwr 125 68,00

Lwr 250 75,00

Lwr 500 79,00

Lwr 1k 86,00

Lwr 2k 84,00

Lwr 4k 74,00

Lwr 8k 63,00

Lwr Totaal 89,00

01-06-2022 14:31:59

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 4.1

Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Gebouwen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam

Omschr.

X-1

Y-1

Maaiveld

Hoogte

Refl. 31

Cp

Oppervlak

001 002 003 007 008

woning Gebouw Gebouw Gebouw Gebouw

163982,78 164018,37 164025,47 164003,64 164004,07

464373,98 464174,34 464181,68 464255,78 464261,52

5,53 5,91 5,91 5,71 5,69

6,00 7,00 7,00 7,00 7,00

Rechthoek Polygoon Polygoon Polygoon Polygoon

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

154,83 52,65 498,74 113,98 99,76

009 010 011 012 013

Gebouw Gebouw Gebouw Gebouw Gebouw

163980,12 163975,97 163931,04 163938,73 163948,09

464277,06 464308,76 464287,04 464256,71 464223,95

5,63 5,57 5,50 5,50 5,54

7,00 7,00 8,00 7,00 7,00

Polygoon Polygoon Polygoon Polygoon Polygoon

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

179,97 85,20 189,41 198,97 202,24

014 017 026 027 028

Gebouw woning Gebouw Gebouw Gebouw

163956,35 163570,35 163719,61 163715,08 164156,58

464192,92 463979,65 464792,71 464786,08 464011,06

5,60 5,78 5,51 5,50 6,30

7,00 7,00 4,00 6,00 7,00

Polygoon Rechthoek Polygoon Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

195,25 70,88 162,41 58,39 70,77

029 030 032 033 034

Gebouw Gebouw Gebouw Gebouw Gebouw

163876,75 163879,73 164213,79 164189,84 164009,79

464414,82 464406,40 464057,22 464096,02 464539,28

5,46 5,46 6,14 6,05 5,62

6,00 6,00 7,00 7,00 6,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

98,86 104,27 256,46 191,91 181,99

035 036 037 038 039

Gebouw Woning bestaand Gebouw Gebouw gebouw

164023,99 163740,70 164235,54 163801,82 163616,97

464546,80 464660,67 464006,55 464554,54 464104,90

5,63 5,46 6,26 5,46 5,55

6,00 6,00 7,00 6,00 3,00

Rechthoek Rechthoek Polygoon Rechthoek Polygoon

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

210,54 113,84 838,03 133,24 333,95

040 041 042 044 045

gebouw gebouw Gebouw gebouw gebouw

163482,92 163444,43 164224,88 163652,16 163653,28

464050,15 464230,28 464035,08 464120,43 464102,46

5,61 5,16 6,19 5,51 5,55

3,00 3,00 5,00 3,00 3,00

Rechthoek Polygoon Polygoon Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

246,59 707,59 110,78 85,34 152,54

046 047 048 049 050

Gebouw 116-118 Woning Hoevelakenseweg 194 Gebouw bijgebouw

164179,96 164154,61 163428,72 164125,24 164007,68

464035,27 464075,93 464196,64 464007,95 464360,43

6,19 6,10 5,23 6,34 5,58

7,00 7,00 8,00 7,00 3,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

102,34 154,57 141,95 61,64 14,65

051 052

bijgebouw bijgebouw

163971,71 163961,75

464370,68 464434,37

5,52 5,55

3,00 3,00

Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80

0 dB 0 dB

28,93 46,46

Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Vorm

17-3-2023 10:46:56

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 4.2

Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Gebouwen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam

Omschr.

X-1

Y-1

Maaiveld

Hoogte

Refl. 31

Cp

Oppervlak

054 055 056 057 058

woning woning woning woning woning

163643,02 163641,76 163689,85 163706,31 163715,23

464008,93 463992,71 463978,38 463966,04 464011,71

5,74 5,77 5,77 5,81 5,70

8,00 8,00 7,00 7,00 7,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

111,04 147,11 95,37 97,41 70,30

059 060 061 062 063

woning woning woning woning woning

163725,24 163737,16 163683,24 163646,80 163665,59

464003,52 463984,49 464027,11 464048,29 464045,67

5,73 5,79 5,68 5,66 5,65

7,00 7,00 7,00 7,00 7,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

75,94 57,52 296,80 122,20 84,70

064 065 066 067 068

woning woning woning woning woning

163694,51 163726,12 163748,29 163757,97 163774,04

464048,38 464039,56 463995,60 464007,81 464013,19

5,63 5,64 5,76 5,74 5,73

7,00 7,00 7,00 7,00 7,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

120,42 271,39 70,63 73,20 131,41

069 070 071 072 072

woning woning woning woning Gebouw

163849,77 163819,38 163813,73 163798,97 163818,55

464019,68 463996,11 463976,01 463958,29 464307,90

5,80 5,81 5,84 5,88 5,40

7,00 7,00 7,00 7,00 3,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

345,76 114,36 124,64 112,93 98,77

073 075 076 077 078

woning Gebouw woning woning woning

163784,80 163905,82 163816,30 163826,23 163841,34

463943,89 464332,71 463949,37 463961,15 463979,72

5,91 5,44 5,90 5,88 5,87

7,00 3,00 7,00 7,00 7,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

117,77 70,40 56,02 86,27 97,26

079 080 081 081 082

woning woning Gebouw woning woning

163847,66 163857,20 163803,37 163866,62 163872,80

463983,37 463995,00 464527,89 464006,58 464019,38

5,87 5,86 5,45 5,86 5,85

7,00 7,00 3,00 7,00 7,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

78,56 77,06 111,85 83,71 59,36

082 083 084 085 086

Gebouw Gebouw Gebouw Gebouw woning

163973,29 164006,80 164034,12 164002,07 163903,65

464555,29 464567,68 464557,27 464575,40 463944,23

5,61 5,64 5,64 5,64 6,05

3,00 4,50 4,50 3,00 7,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

257,04 278,03 63,54 235,76 72,72

086 087

Gebouw woning

163752,27 163913,84

464763,84 463954,34

5,53 6,06

2,50 7,00

Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80

0 dB 0 dB

22,56 78,72

Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Vorm

17-3-2023 10:46:56

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 4.3

Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Gebouwen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam

Omschr.

X-1

Y-1

Maaiveld

Hoogte

Refl. 31

Cp

Oppervlak

088 089 090 094 096

woning woning woning woning woning

163928,91 163940,79 163957,99 163954,25 163979,49

463968,35 463975,92 464003,27 463942,99 463977,88

6,07 6,09 6,09 6,18 6,19

7,00 7,00 7,00 7,00 7,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

96,69 74,96 89,03 83,08 88,67

097 098 099 100 101

woning woning woning woning Kantine

163994,56 164018,59 164030,14 163994,69 163801,27

463984,75 463992,04 463994,34 464020,28 464204,80

6,21 6,26 6,29 6,15 5,40

7,00 7,00 7,00 6,00 3,60

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Polygoon

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

125,94 89,92 68,11 74,77 512,81

102 103 104 105 106

woning Kantine Kantine Opslag woning

164034,69 163770,72 163774,07 163553,49 163981,92

464021,64 464192,39 464203,85 464165,15 464038,58

6,25 5,37 5,29 5,37 6,09

6,00 3,00 4,00 3,00 6,00

Rechthoek Polygoon Rechthoek Polygoon Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

122,29 366,86 119,25 47,42 77,58

107 108 110 111 112

woning Hoevelakenseweg 155 woning woning schuur schuur

163487,61 163964,98 163934,96 163912,59 164042,16

464059,44 464066,39 464029,00 463994,21 463984,93

5,59 6,00 5,99 5,99 6,33

7,00 8,00 6,00 3,00 3,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

175,37 121,75 45,55 71,95 41,71

113 114 115 116 117

schuur schuur schuur schuur schuur

164049,79 163999,66 164020,54 164018,51 163993,64

463983,11 463978,15 463974,81 463979,01 463923,51

6,36 6,24 6,30 6,28 6,30

3,00 3,00 4,00 4,00 4,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

22,91 81,61 63,22 61,78 195,84

118 119 120 121 122

woningen woningen woningen Gebouw woning

164040,26 164045,84 164051,86 163930,32 163791,31

464285,97 464264,06 464242,80 464328,07 464048,48

5,63 5,67 5,71 5,48 5,66

8,00 8,00 8,00 6,00 7,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Polygoon Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

145,72 169,36 125,75 137,30 108,66

123 124 125 126 127

woning woning woning woning schuur

163779,50 163768,89 163746,14 163720,27 163754,70

464034,57 464091,11 464063,04 464081,39 463957,24

5,68 5,55 5,59 5,55 5,86

7,00 7,00 7,00 7,00 3,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

102,16 192,50 200,58 120,68 286,66

129 130

woning schuur

163700,63 163956,56

464092,95 464005,49

5,54 6,08

7,00 3,00

Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80

0 dB 0 dB

125,46 51,75

Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Vorm

17-3-2023 10:46:56

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 4.4

Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Gebouwen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam

Omschr.

X-1

Y-1

Maaiveld

Hoogte

Refl. 31

Cp

Oppervlak

131 132 133 134 135

woning woning woning Berging Knatine

163679,90 163646,50 163965,27 163731,61 163751,09

464066,71 464068,55 464040,42 464203,07 464215,79

5,60 5,62 6,04 5,29 5,15

7,00 7,00 6,00 2,50 3,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

123,16 174,39 116,55 36,55 167,27

136 137 138 139 141

woning woning woning woning woning

164052,34 164099,43 164058,17 164015,74 163982,64

463988,23 463998,34 464034,83 464017,48 464448,18

6,35 6,40 6,25 6,21 5,57

5,00 7,00 6,00 6,00 9,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

137,83 63,80 66,23 104,49 96,03

150 151 152 161 163

Appartementen - laag Appartementen - hoog Appartementen - laag Nieuwe woning 2: Broekhuizerstraat Nieuwe woning 2: Schuur

163955,11 163958,97 163956,19 163814,57 163817,62

463982,55 463986,83 464005,61 463932,55 463938,36

6,12 6,12 6,08 5,94 5,93

3,00 9,00 3,00 8,00 3,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

235,43 244,86 47,02 65,63 23,33

220 221 222 223 224

Hoevelakensesweg 122 - bestaande woning Hoevelakensesweg 122 - Oranjerie Hoevelakensesweg 122 - Koetshuis Hoevelakensesweg 122 - garage west Hoevelakensesweg 122 - bijgebouw oost

164104,91 164128,20 164090,74 164060,26 164096,16

464064,80 464086,24 464054,97 464139,76 464159,22

6,19 6,09 6,24 6,00 5,91

10,00 8,00 6,50 3,00 3,00

Polygoon Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

233,27 138,67 116,24 71,38 70,48

225 226 227 228 229

Hoevelakensesweg 122 - NIEUWE woning Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw

164072,18 164019,21 164058,07 164053,13 164047,91

464134,57 464050,10 464070,01 464088,27 464107,77

6,01 6,14 6,19 6,15 6,11

9,00 6,00 6,00 6,00 6,00

Polygoon Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

218,21 218,86 65,89 46,60 61,57

230 231 232 233 236

Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw

164036,40 164033,65 164018,95 164010,68 164021,40

464122,69 464154,54 464117,48 464148,72 464198,33

6,04 5,99 5,96 5,89 5,87

6,00 6,00 6,00 6,00 6,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

82,02 60,31 56,69 57,07 68,21

237 238 239 240 241

Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw

164017,11 164014,66 164063,96 164058,76 164061,40

464214,56 464227,73 464199,86 464221,30 464159,10

5,82 5,78 5,81 5,76 5,94

6,00 6,00 8,00 8,00 8,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

54,68 62,04 187,49 146,45 121,62

242 243

Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw

164069,36 164102,93

464173,62 464165,03

5,89 5,89

8,00 8,00

Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80

0 dB 0 dB

200,29 240,95

Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Vorm

17-3-2023 10:46:56

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 4.5

Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Gebouwen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam

Omschr.

X-1

Y-1

Maaiveld

Hoogte

Refl. 31

Cp

Oppervlak

244 245 246 260 261

Eendrachtstraat - woning/gebouw gebouw gebouw gebouwen gebouwen

163995,57 164166,40 164169,17 163861,66 163841,02

464118,04 464087,20 464105,78 464037,33 464053,25

5,87 6,07 6,03 5,79 5,72

8,00 4,00 4,00 7,00 7,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

109,63 166,69 244,74 156,04 96,78

262 263 264 265 266

gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen

163817,86 163882,19 163872,13 163858,65 163844,95

464073,47 464063,06 464090,54 464099,18 464107,73

5,65 5,80 5,72 5,67 5,62

7,00 7,00 7,00 7,00 7,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

183,83 153,80 89,00 90,01 92,03

267 268 269 270 271

gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen

163801,31 163811,88 163822,28 163949,44 163887,28

464097,51 464114,81 464131,84 464101,38 464024,56

5,58 5,56 5,54 5,86 5,87

7,00 7,00 7,00 8,00 7,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

111,69 115,40 63,32 168,47 75,72

272 273 274 275 276

gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen - school

163904,04 163918,05 163971,40 163986,92 163889,11

464048,84 464034,59 464139,39 464143,40 464114,84

5,87 5,93 5,76 5,79 5,72

7,00 8,00 6,00 6,00 3,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Polygoon

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

46,61 100,42 62,68 51,26 890,76

277 278 279 280 281

gebouwen - school gebouwen - school Sandersstraat 5 - vervangenden woning Sandersstraat 5 - nieuwe woning kavel I Sandersstraat 5 - nieuwe woning kavel III

163906,88 163910,55 163840,74 163817,63 163867,26

464172,32 464150,41 464274,27 464272,99 464294,49

5,55 5,64 5,18 5,16 5,38

3,00 7,00 8,00 8,00 8,00

Polygoon Rechthoek Rechthoek Polygoon Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

368,08 176,74 119,12 133,71 103,54

284 285 286 287 288

gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen

164131,59 164159,92 164170,32 164165,42 164108,87

464182,79 464190,38 464186,29 464205,72 464213,90

5,85 5,85 5,87 5,84 5,78

8,00 8,00 8,00 8,00 8,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

122,33 80,66 86,50 93,47 96,05

289 290 291 292 293

gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen

164104,00 164096,86 164153,44 164160,54 164158,86

464224,51 464252,85 464246,81 464233,92 464220,50

5,75 5,73 5,82 5,84 5,83

8,00 8,00 8,00 8,00 8,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

75,69 133,68 87,04 66,61 71,59

294 295

gebouwen gebouwen

164100,00 164130,61

464312,71 464298,73

5,73 5,79

8,00 8,00

Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80

0 dB 0 dB

245,94 145,53

Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Vorm

17-3-2023 10:46:56

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 4.6

Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Gebouwen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam

Omschr.

X-1

Y-1

Maaiveld

Hoogte

Refl. 31

Cp

Oppervlak

296 297 298 299 300

gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen

164157,01 164112,82 164085,19 164085,58 164070,82

464277,58 464261,11 464259,23 464294,96 464315,13

5,83 5,75 5,71 5,71 5,68

8,00 8,00 8,00 8,00 8,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

234,74 109,37 113,03 118,55 119,10

301 302 303 304 305

Garage gebouwen Garage Garage gebouwen

163645,16 164145,52 163696,02 163698,74 164115,34

464511,14 464338,89 464540,84 464523,96 464379,56

5,28 5,81 5,35 5,34 5,76

3,00 8,00 3,00 3,00 8,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

22,25 154,05 21,91 41,82 80,48

306 307 308 309 310

gebouwen gebouwen Garage gebouwen Garage

164101,00 164088,45 163672,48 164153,03 163660,36

464372,36 464355,13 464463,67 464371,97 464484,53

5,74 5,71 5,28 5,82 5,28

8,00 8,00 3,00 8,00 3,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

95,53 95,79 20,61 278,12 22,62

311 312 313 314 315

gebouwen Garage Garage gebouwen gebouwen

164144,99 163719,86 163713,55 164135,94 164187,67

464402,22 464486,70 464509,95 464335,89 464322,98

5,81 5,34 5,35 5,79 5,88

8,00 3,00 3,00 8,00 8,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

224,61 21,45 43,19 206,52 193,83

316 317 318 319 354

Garage gebouwen woning woning gebouw

163655,43 164093,57 163942,74 163968,66 163450,59

464493,48 464344,56 464425,17 464438,41 464166,87

5,28 5,72 5,53 5,55 5,31

3,00 8,00 9,00 3,00 8,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

20,11 197,92 95,22 44,63 49,13

357 358 359 360 361

gebouw gebouw gebouw gebouw gebouw

163468,90 163491,82 163508,84 163524,27 163533,30

464168,70 464144,86 464149,11 464126,96 464153,81

5,32 5,39 5,39 5,45 5,39

7,00 7,00 7,00 7,00 3,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

47,92 69,86 46,80 82,78 401,81

362 371 372 373 375

gebouw gebouw gebouw gebouw - kerk nieuwe woningen Hoevelakenseweg 111

163511,34 164236,10 164256,03 164263,71 163967,57

464187,59 464054,65 464014,26 464110,57 463956,16

5,30 6,14 6,24 6,04 6,19

3,00 7,00 8,00 10,00 8,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

88,91 148,92 234,63 494,70 150,23

376 377

nieuwe woningen Hoevelakenseweg 111-erker nieuwe woningen Hoevelakenseweg 111-erker

163961,00 163968,08

463966,08 463971,24

6,16 6,17

3,00 3,00

Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80

0 dB 0 dB

4,18 3,31

Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Vorm

17-3-2023 10:46:56

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 4.7

Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Gebouwen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam

Omschr.

X-1

Y-1

Maaiveld

Hoogte

Refl. 31

Cp

Oppervlak

400 401 402 403 404

senioren woningen senioren woningen senioren woningen woningen woningen

163627,54 163756,18 163767,23 163779,25 163761,90

464414,17 464334,81 464393,41 464252,22 464262,44

5,21 5,29 5,34 5,00 5,04

6,00 6,00 6,00 8,00 8,00

Polygoon Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

525,11 106,08 253,99 80,57 80,43

405 406 407 408 409

woningen woningen woningen woningen woningen

163753,11 163744,52 163738,12 163682,85 163712,70

464277,65 464292,87 464312,90 464324,48 464341,27

5,17 5,28 5,29 5,21 5,25

8,00 8,00 8,00 8,00 8,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

81,58 81,34 127,69 248,89 262,75

410 411 412 413 414

woningen woningen woningen woningen woningen

163743,77 163723,52 163710,18 163668,40 163665,44

464379,33 464415,04 464440,23 464348,78 464353,92

5,31 5,30 5,31 5,21 5,21

8,00 8,00 8,00 8,00 8,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

269,17 315,30 345,86 127,03 64,48

415 416 417 418 419

woningen woningen woningen woningen woningen

163658,91 163649,18 163595,91 163610,42 163655,26

464365,43 464382,38 464490,71 464498,78 464477,44

5,21 5,21 5,22 5,24 5,27

8,00 8,00 8,00 8,00 8,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

127,84 128,41 277,16 275,83 205,77

420 421 422 423 424

woningen woningen woningen woningen woningen

163638,27 163684,04 163721,55 163714,35 163704,63

464507,39 464468,74 464491,72 464524,72 464541,79

5,27 5,30 5,35 5,36 5,36

8,00 8,00 8,00 8,00 8,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

209,29 165,44 127,50 126,35 127,77

425 426 427 428 429

woningen woningen woningen woningen woningen

163741,16 163760,90 163827,20 163818,64 163808,24

464479,31 464444,12 464426,19 464440,85 464459,19

5,36 5,36 5,41 5,41 5,41

8,00 8,00 8,00 8,00 8,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Polygoon Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

255,98 357,54 79,99 128,06 81,98

430 431 432 433 434

woningen woningen woningen woningen woningen

163780,60 163790,32 163795,52 163676,94 163704,19

464508,09 464495,05 464479,63 464653,25 464605,35

5,41 5,42 5,41 5,39 5,39

8,00 8,00 8,00 8,00 8,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

81,04 80,51 80,99 312,81 316,87

435 436

woningen woningen

163761,42 163737,80

464644,88 464686,64

5,47 5,47

8,00 8,00

Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80

0 dB 0 dB

149,86 149,62

Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Vorm

17-3-2023 10:46:56

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 4.8

Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Gebouwen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam

Omschr.

X-1

Y-1

Maaiveld

Hoogte

Refl. 31

Cp

Oppervlak

437 438 439 442 443

woningen woningen Appartementengebouw woningen woningen

163762,03 163787,09 163705,37 163827,65 163835,00

464579,04 464595,52 464275,62 464536,14 464523,08

5,43 5,47 5,13 5,48 5,48

8,00 8,00 10,00 8,00 8,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

207,24 126,17 625,77 81,22 80,86

444 445 446 447 448

woningen woningen Appartementengebouw - 3 bouwlagen Tiny houses - 2 bouwlagen Tiny houses - 2 bouwlagen

163846,19 163849,62 163859,22 163844,93 163832,76

464498,30 464492,29 464475,31 464405,46 464399,37

5,47 5,47 5,47 5,42 5,41

8,00 8,00 9,00 6,00 6,00

Polygoon Polygoon Polygoon Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

127,47 126,68 250,88 60,32 30,04

449 450 451 452 453

Tiny houses - 2 bouwlagen Tiny houses - 2 bouwlagen Tiny houses - 2 bouwlagen Tiny houses - 2 bouwlagen Tiny houses - 2 bouwlagen

163837,35 163842,28 163853,68 163844,67 163860,65

464392,84 464385,92 464387,14 464372,37 464373,49

5,41 5,41 5,42 5,40 5,42

6,00 6,00 6,00 6,00 6,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

30,99 30,29 30,78 30,33 29,86

454 455 456 457

Tiny houses - 2 bouwlagen Tiny houses - 2 bouwlagen Tiny houses - 2 bouwlagen Tiny houses - 2 bouwlagen

163873,75 163905,57 163898,22 163903,73

464374,80 464387,91 464378,22 464379,10

5,43 5,47 5,46 5,46

6,00 6,00 6,00 6,00

Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek

0,80 0,80 0,80 0,80

0 dB 0 dB 0 dB 0 dB

30,30 31,61 30,24 28,05

Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

Vorm

17-3-2023 10:46:56

SPA WNP ingenieurs

Naam Omschr. Indeling 1 School1 Schoolgebouw School2 Schoolgebouw Indeling 2 School1 Schoolgebouw School2 Schoolgebouw Indeling 3 School1 Schoolgebouw School2 Schoolgebouw

22200016 Bijlage 4.9

X-1

Y-1

Maaiveld Hoogte

Vorm

Refl. 31

Cp

Oppervlak

Omtrek

163571 464490,3 163595,3 464531,7

5,19 5,24

8 4

Rechthoek Rechthoek

0,8 0,8

0 dB 0 dB

448,45 738,46

85,51 118,02

163582,5 464517,8 163607,3 464511,3

5,22 5,24

8 4

Rechthoek Rechthoek

0,8 0,8

0 dB 0 dB

426,67 738,46

83,3 118,02

163600,8 464548,7 163613,3 464526,4

5,26 5,26

8 4

Rechthoek Rechthoek

0,8 0,8

0 dB 0 dB

456,01 738,46

86,43 118,02

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 5.1

Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Bodemgebieden, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam

Omschr.

X-1

Y-1

Oppervlak

Bf

001 002 003 004 005

hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied

164045,55 164008,75 164004,88 163999,39 163993,27

464150,47 464287,74 464297,60 464307,84 464316,20

798,69 68,36 76,51 67,09 1500,41

0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

006 007 008 009 010

hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied Fietspad

163978,54 163931,77 163753,05 163666,66 163973,06

464332,55 464380,06 464690,16 464839,86 464322,36

468,56 1914,88 856,91 1593,65 1272,69

0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

010 011 012 013 014

Fietspad hard bodemgebied Hard bodemgebied sloot hard bodemgebied hard bodemgebied

163766,95 163754,68 163841,55 163738,86 163656,23

464663,36 464207,71 464268,89 464186,74 464216,47

1776,69 163,11 2046,66 67,51 577,70

0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

015 021 022 023 024

hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied

163655,38 163934,77 164268,25 164113,02 164022,59

464219,02 464384,08 463883,12 464022,27 464010,26

393,15 1097,48 2118,05 2830,28 2503,03

0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

026 027 028 029 030

hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied

163779,22 164009,02 163661,41 163663,88 163884,38

463883,94 464302,37 463965,34 464207,12 464041,70

4647,22 1442,22 1046,42 762,06 1949,15

0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

031 032 201 202 203

hard bodemgebied Hoevelakenseweg hard bodemgebied hard bodemgebied terreinverharding+water

164241,75 163281,00 164111,95 164200,17 164070,76

464072,80 464208,51 464022,74 464056,57 464076,19

1664,82 541,24 541,43 524,44 3398,88

0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

204 220 221 222 223

weg hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied

164046,30 163568,21 163840,66 163939,15 163975,21

464140,49 464265,41 464262,60 464204,37 464011,57

784,07 1745,87 995,93 4131,97 903,29

0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

224 225

hard bodemgebied hard bodemgebied

163801,07 163737,43

464063,66 464011,54

722,36 766,54

0,00 0,00

Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

17-3-2023 10:51:14

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 5.2

Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Bodemgebieden, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam

Omschr.

X-1

Y-1

Oppervlak

Bf

226 227 228 250 251

hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied

163765,26 163750,04 163888,41 163764,25 163794,49

464086,53 464214,81 464153,31 464662,29 464615,63

429,03 3397,90 1766,64 1300,43 794,03

0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

252 253 254 255 256

hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied

163759,40 163672,89 163685,26 163697,43 163709,00

464583,62 464656,69 464634,86 464613,03 464593,11

427,93 70,80 68,64 65,01 57,26

0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

257 258 259 260 261

hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied

163748,64 163704,37 163701,06 163744,41 163745,62

464605,48 464563,53 464554,07 464543,81 464489,39

773,70 555,45 514,84 791,84 587,15

0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

262 263 264 264 265

hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied

163777,38 163711,22 163718,79 163754,57 163744,67

464485,53 464461,52 464474,38 464466,23 464483,83

882,05 460,64 53,16 53,74 74,97

0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

266 266 268 269 270

hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied

163752,46 163774,12 163788,42 163818,16 163722,99

464415,45 464381,41 464406,97 464417,01 464426,72

NVT NVT 26,72 1250,68 2474,39

0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

271 272 273 274 275

hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied

163731,64 163699,65 163698,80 163769,26 163670,35

464364,35 464345,63 464346,95 464359,22 464339,26

39,45 45,05 46,30 1487,95 768,40

0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

276 277 278 280 282

hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied

163626,88 163567,78 163647,05 163717,65 163797,71

464415,14 464488,54 464484,00 464316,61 464346,38

1872,09 930,89 625,15 1673,98 748,06

0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

283 284

hard bodemgebied hard bodemgebied

163637,23 163658,56

464396,88 464437,86

68,39 54,26

0,00 0,00

Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

17-3-2023 10:51:14

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 5.3

Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Bodemgebieden, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam

Omschr.

X-1

Y-1

Oppervlak

Bf

285 286 287 288 290

hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied

163667,54 163675,07 163720,96 163662,97 163722,65

464421,68 464423,97 464425,24 464409,75 464440,79

99,73 46,78 49,54 34,00 945,30

0,00 0,00 0,00 0,00 0,00

291 292

hard bodemgebied hard bodemgebied

163756,40 163829,70

464412,58 464413,39

50,37 1337,03

0,00 0,00

Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede

17-3-2023 10:51:14

SPA WNP ingenieurs Model: Groep:

22200016 Bijlage 6.1.1

Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Toetspunten, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie

Naam

Omschr.

X

Y

Maaiveld

Hoogte A

Hoogte B

Hoogte C

Hoogte D

Hoogte E

Hoogte F

Gevel

001.1 001.2 001.3 001.4 002.1

appartementengebouw appartementengebouw appartementengebouw appartementengebouw woning

163717,27 163730,42 163718,77 163705,22 163774,84

464250,44 464261,80 464275,66 464263,29 464249,62

5,00 5,02 5,14 5,02 5,00

1,50 1,50 1,50 1,50 1,50

4,50 4,50 4,50 4,50 4,50

7,50 7,50 7,50 7,50 7,50

------

------

------

Ja Ja Ja Ja Ja

002.2 002.3 002.4 003.1 003.2

woning woning woning woning woning

163768,49 163777,53 163771,08 163763,53 163759,74

464250,65 464255,49 464256,94 464263,27 464265,96

5,00 5,00 5,00 5,05 5,07

1,50 1,50 1,50 1,50 1,50

4,50 4,50 4,50 4,50 4,50

7,50 7,50 7,50 7,50 7,50

------

------

------

Ja Ja Ja Ja Ja

003.3 003.4 004.1 004.2 004.3

woning woning woning woning woning

163768,80 163762,55 163754,83 163751,29 163760,16

464270,70 464272,22 464278,51 464280,67 464286,06

5,12 5,13 5,18 5,20 5,25

1,50 1,50 1,50 1,50 1,50

4,50 4,50 4,50 4,50 4,50

7,50 7,50 7,50 7,50 7,50

------

------

------

Ja Ja Ja Ja Ja

004.4 005.1 005.2 005.3 005.4

woning woning woning woning woning

163753,85 163746,54 163742,49 163751,40 163743,91

464287,41 464293,90 464296,22 464301,42 464301,89

5,26 5,28 5,28 5,31 5,30

1,50 1,50 1,50 1,50 1,50

4,50 4,50 4,50 4,50 4,50

7,50 7,50 7,50 7,50 7,50

------

------

------

Ja Ja Ja Ja Ja

006.1 006.2 006.3 007.1 007.2

woning woning woning woning woning

163740,49 163735,57 163736,20 163746,67 163746,68

464314,15 464317,14 464323,50 464317,70 464323,71

5,29 5,27 5,27 5,29 5,28

1,50 1,50 1,50 1,50 1,50

4,50 4,50 4,50 4,50 4,50

7,50 7,50 7,50 7,50 7,50

------

------

------

Ja Ja Ja Ja Ja

007.3 008.1 008.2 008.3 009.1

woning senioren woning senioren woning senioren woning senioren woning

163741,25 163763,14 163758,56 163758,79 163768,35

464326,41 464328,21 464330,40 464336,41 464331,16

5,27 5,30 5,29 5,30 5,30

1,50 1,50 1,50 1,50 1,50

4,50 4,50 4,50 4,50 4,50

7,50 -----

------

------

------

Ja Ja Ja Ja Ja

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api1.ibabs.eu/publicdownload.aspx?site=Barneveld&id=ebe254a0-de67-45ce-80d6-24ac79b029c7