22 De Eendracht_Toelichting_Bijlage 21 Akoestisch onderzoek Ruimtelijke Ordening
Tekst van het document
SPA WNP ingenieurs
22200016 Figuur 6.2.1 Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen 043.1
0m
30 m schaal = 1 :042.3 886
042.2
041.2
042.1 464400
041.1
040.2 023.1 022.3 022.2 022.1
021.3
021.1021.2
040.1
020.4020.3 020.1020.2 019.2019.3 019.1
016.2
018.3
017.3 017.2 017.1
015.3
018.1018.2 014.3 013.2 014.2 012.2
015.2 015.1
011.2 010.3
014.1 013.1 012.1 010.2 011.1 010.1
009.3 008.3 009.2
016.1
007.3 007.2 006.3
008.2 009.1 008.1
007.1 006.2 006.1
005.4 005.3 T016 005.2 005.1
464300
004.4
T017
004.3 T014
004.2 004.1
001.3
003.4 001.4
T015
001.2
003.3 T012
003.2 003.1 002.4
001.1
163700 HMRI, industrie, [22200016 Terschuur-Noord 2023-03 - Sportvelden, wedstrijden] , Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Ingevoerde rekenpunten Modellen Sportpark, detail
T013
002.3T010
T011
002.2 002.1
163800
SPA WNP ingenieurs
22200016 Figuur 6.2.2 Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen
082.3 082.1 0m
082.4 082.2
40 m schaal = 1 : 1000
083.3 083.1 083.4 083.2 055.3055.1
084.2084.1
055.4055.2
084.3
054.3054.1
464500
054.4054.2
086.2 086.1 086.3
053.3053.1
087.1
087.3 087.2
053.4053.2 043.2
085.1
085.3 085.2
105.10 105.1
052.3052.1
105.9
052.4052.2
105.8
081.2081.1 081.3
105.2 105.3
105.7
105.4 105.6105.5
051.1
051.3051.2 050.4
043.1
050.1 050.3050.2
041.2
042.3 042.2
041.1
464400
042.1
097.2 097.1 097.3 096.1 098.3 098.1 096.3 096.2 098.2 099.3 099.1 099.2 095.3 100.3 095.1 100.1 095.4 095.2 100.2 094.1 093.3 094.4 093.1 101.3 094.2 093.4 101.1 094.3 093.2 101.2
040.1
090.1 090.3 090.2 090.4 092.3 092.1 091.3 091.1 092.4 092.2 091.4 091.2
017.2 017.1 009.3 008.3 009.2 007.3 007.2
008.2 009.1 008.1
007.1 163800 HMRI, industrie, [22200016 Terschuur-Noord 2023-03 - Sportvelden, wedstrijden] , Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Ingevoerde rekenpunten Modellen Sportpark, detail
163900
Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen
056.8 056.6
063.3 064.2 063.1 065.2 066.2 063.2 067.2 064.1 068.2 065.1 066.1 068.3 067.1 068.1
SPA WNP ingenieurs
056.7 056.5
056.3 056.1
0m
50 m schaal = 1 : 1300
056.4 056.2 069.3 070.2 071.2 069.1 072.2 069.2 073.2 070.1 074.2 071.1 072.1 074.3073.1 074.1
464600
057.3 058.2057.1 059.2 060.2 057.2 061.2 058.1 062.2 059.1 060.1 062.3061.1 062.1
030.4
030.3 075.2 075.1 075.3 076.1 076.3 076.2
030.6 030.5
030.2
026.4 026.3 026.2 026.5 026.1
464500
030.1
027.3 027.4 027.2 027.5
082.3 082.1 082.4082.2
077.1 077.2 077.3 078.1 078.3 078.2
027.1
083.3 083.1 055.3 055.1 055.4 055.2
079.2 079.1 079.3 080.1 080.3 080.2
054.3 054.1 054.4 054.2
025.4 025.3 025.2 025.5 025.1
Modellen Sportpark, detail
163800
052.3 052.1
086.2 086.1 086.3 087.1 087.2 087.3 105.10 105.9
22200016
Ingevoerde rekenpunten
043.2
053.3 053.1 053.4 053.2
084.2 084.1 084.3 085.1 085.3085.2
Figuur 6.2.3
163600 163700 HMRI, industrie, [22200016 Terschuur-Noord 2023-03 - Sportvelden, wedstrijden] , Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
083.4083.2
SPA WNP ingenieurs
22200016 Figuur 6.3 Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen
063.3 064.2 063.1 065.2 066.2 063.2 067.2 064.1 068.2 065.1 066.1 068.3 067.1 068.1
056.7 056.5 056.8 056.6 0m
056.3 056.1 056.4 056.2
T009
069.3 070.2 069.1 071.2 072.2 069.2 T008 073.2 070.1 074.2 071.1 072.1 074.3 073.1 074.1
464600
T004 027.3 027.4 T005 027.2027.5 026.4 026.3 027.1 026.2 026.5 T001 025.4 025.3 T002026.1 025.2 T003 025.5 025.1
043.2
082.3 082.1 082.4 082.2 083.3 083.1 083.4 083.2 055.3 055.1 084.2 084.1 055.4 055.2 084.3085.1 054.3 054.1 085.3 085.2 054.4 054.2 086.2 086.1 086.3 087.1 053.3 053.1 087.2 087.3 053.4 053.2 105.10 105.1 052.3 052.1 105.9 105.2 052.4 052.2 105.8105.3 081.2 105.7 081.1 105.4 105.6 105.5 081.3051.1 051.2 051.3 050.4 043.1 050.1 050.3 050.2 042.3 041.2 042.2 042.1 041.1
024.1 040.2 023.1 022.2 022.3 022.1021.3 021.2 021.1 020.4 020.3 020.1 020.2 019.2 019.3 019.1018.3 018.1 018.2
040.1
017.3 016.2 017.2 017.1 015.3 009.3 009.2 015.2016.1 008.3 014.3 013.2 014.2015.1 009.1 012.2 008.2 011.2 014.1 008.1 007.3 010.3 013.1 007.2 006.3 012.1 010.2 011.1 006.2007.1 010.1 006.1 005.4 005.3 005.2 005.1 004.4 004.3 004.2 004.1 001.3 003.4 003.3 003.2 001.4 003.1 001.2 002.4 002.3 002.2 001.1 002.1
163600 163800 HMRI, industrie, [22200016 Terschuur-Noord 2023-03 - Scholen, Indeling 1] , Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Ingevoerde rekenpunten Modellen terrein scholen
schaal = 1 : 2000
057.3 058.2 057.1 059.2 060.2 057.2 061.2 058.1 062.2 059.1 060.1 062.3 061.1 062.1
075.2 075.1 075.3076.1 T006 T007 076.3 076.2 077.1 077.2 077.3078.1 078.3 078.2 079.2 079.1 079.3080.1 080.3 080.2
464400
80 m
097.2 097.1 097.3 096.1 098.3 098.1 096.3 096.2 098.2 099.3 099.1 090.1 090.3 099.2 090.2 095.3 100.3 090.4 095.1 100.1 095.4 095.2 091.3 100.2 092.3 092.1 091.1 091.4 092.4 092.2 091.2 094.1093.3 094.4 093.1 093.4 101.3 094.2093.2 101.1 094.3 101.2
SPA WNP ingenieurs
22200016 Figuur 6.4.1 Toetspunten Bodemgebieden Gebouwen 042.3 042.2
041.2
042.1 464400
040.2
0m
041.1
30 m
schaal = 1 : 837
022.2 021.3 021.2
040.1
020.4020.3 020.1 020.2 017.3
019.2 019.3 019.1
017.2
016.2
018.3
017.1
015.3
018.1018.2 014.3 013.2 014.2 012.2
015.2 015.1
011.2 010.3
014.1 013.1 012.1 011.1 010.2 010.1
009.3 009.2 008.3
016.1
009.1 008.2 008.1
007.3 007.2 006.3 007.1 006.2 006.1
005.4 005.3 464300
005.2 005.1 004.4
004.3
004.2 004.1 001.3 003.4
001.4
001.2
003.3
003.2 003.1 002.4
001.1
002.2 002.1
163700 HMRI, industrie, [22200016 Terschuur-Noord 2023-03 - Scholen, Indeling 1] , Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Ingevoerde rekenpunten Modellen terrein scholen, detail
002.3
163800
Toetspunten Bodemgebieden 056.3 Gebouwen 056.1
T009
056.4
069.3 070.2 069.1 071.2 072.2 069.2 T008 073.2 070.1 074.2 071.1 072.1 074.3 073.1 074.1
464600
SPA WNP ingenieurs
068.2 065.1 066.1 068.3 067.1 068.1
056.2 0m
40 m schaal = 1 : 1099
057.3 058.2 057.1 059.2 060.2 057.2 061.2 058.1 062.2 059.1 060.1 062.3 061.1 062.1
075.2075.1 075.3 076.1 T006 T007 076.3076.2 077.1 077.2 077.3
026.4 026.3 464500
026.2
T004 027.3027.4 T005 027.2 027.5
079.3
054.3054.1 054.4054.2 053.3053.1 053.4053.2
025.1
043.2 163700
163800
052.3052.1
22200016
Figuur 6.4.2
Modellen terrein scholen, detail
055.4055.2
080.1
080.3080.2
026.5 T001 025.4 025.3 T002 026.1 025.2 T003 025.5
Ingevoerde rekenpunten
055.3055.1
079.2 079.1
027.1
163600 HMRI, industrie, [22200016 Terschuur-Noord 2023-03 - Scholen, Indeling 1] , Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
078.1
078.3078.2
SPA WNP ingenieurs
22200016 Figuur 7.1 Gebouwen Schermen
0m
40 m schaal = 1 : 926
2,00 inritconstructie?
464300
2,00 2,00
ondergrondse containers
2,00 2,00 2,00 2,00 2,00 2,00 2,00
464200
163800 163700 HMRI, industrie, [22200016 Terschuur-Noord 2023-03 + MR - Sportvelden, wedstrijden, LAmax] , Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Tuinschermen t.b.v. sportvelden
SPA WNP ingenieurs
22200016 Figuur 7.2 Schermen
0m
30 m schaal = 1 : 825
464600
2,00 2,00
2,00 2,00
2,00
2,50 464500
2,50
163600 HMRI, industrie, [22200016 Terschuur-Noord 2023-03 + MR - Scholen, Indeling 3] , Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Tuinschermen t.b.v. terrein scholen
163700
BIJLAGEN
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
Naam 001 002 031
22200016 Bijlage 1.1.1
Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie Omschr. Parkeerplaats 1, manoeuvreren personenwagens Parkeerplaats 2, manoeuvreren personenwagens Terras
Maaiveld 5,50 5,50 5,27
Hoogte 0,75 0,75 1,30
Hdef. Relatief Relatief Relatief
Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Type Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
Tb(u)(D) 1,3341 2,6680 3,3357
Tb(u)(A) 0,6669 1,3337 1,3337
Tb(u)(N) 0,1671 0,3327 0,3327
Lwr 31 --46,00
Lwr 63 60,00 60,00 59,00
Lwr 125 68,00 68,00 71,00
Lwr 250 75,00 75,00 80,00
Lwr 500 79,00 79,00 86,00
Lwr 1k 86,00 86,00 81,00
Lwr 2k 84,00 84,00 77,00
Lwr 4k 74,00 74,00 62,00
Lwr 8k 63,00 63,00 58,00
Lwr Totaal 89,00 89,00 88,39
01-06-2022 14:21:02
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 1.1.2
Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Oppervlaktebronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam Korfbal1 Korfbal1 Veld 1 Veld 1 Veld 2
Omschr. Fluiten Spelers Fluiten veld 1 Spelers veld 1 Fluiten veld 2
Maaiveld 5,46 5,46 5,50 5,50 5,50
Hoogte 1,60 1,60 1,60 1,60 1,60
Oppervlak 813,87 813,87 7110,90 6996,10 6953,91
DeltaL 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0
DeltaH 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0
Tb(u)(D) 0,2560 3,8298 0,1532 2,2918 0,1532
Tb(u)(A) 0,0330 0,5001 --0,0250
Tb(u)(N) ------
Lwr 31 51,00 49,70 51,00 51,00 51,00
Lwr 63 65,00 62,70 65,00 64,00 65,00
Lwr 125 66,00 74,70 66,00 76,00 66,00
Lwr 250 67,00 83,70 67,00 85,00 67,00
Lwr 500 68,00 89,70 68,00 91,00 68,00
Lwr 1k 73,00 84,70 73,00 86,00 73,00
Lwr 2k 75,00 80,70 75,00 82,00 75,00
Lwr 4k 104,00 65,70 104,00 67,00 104,00
Lwr 8k 78,00 61,70 78,00 63,00 78,00
Lwr Totaal 104,02 92,09 104,02 93,39 104,02
Veld 2 Veld 3 Veld 3
Spelers veld 2 Fluiten veld 3 Spelers veld 3
5,50 5,12 5,12
1,60 1,60 1,60
6953,91 6324,29 6334,33
5,0 5,0 5,0
5,0 5,0 5,0
2,2918 0,1532 2,2918
0,3750 0,0250 0,3750
----
51,00 51,00 51,00
64,00 65,00 64,00
76,00 66,00 76,00
85,00 67,00 85,00
91,00 68,00 91,00
86,00 73,00 86,00
82,00 75,00 82,00
67,00 104,00 67,00
63,00 78,00 63,00
93,39 104,02 93,39
Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
01-06-2022 14:23:39
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 1.1.3
Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Lijnbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam Korfbal1 Korfbal2 011 012 013
Omschr. Toeschouwers Toeschouwers Toeschouwers veld 1 Toeschouwers veld 2 Toeschouwers veld 3
M-1 5,37 5,37 5,50 5,50 5,31
H-1 1,60 1,60 1,60 1,60 1,60
Lengte 200,26 200,26 380,58 366,38 350,67
GeenRefl. Nee Nee Nee Nee Nee
Tb(u)(D) 0,5002 3,3357 1,2888 2,2918 2,2918
Tb(u)(A) ---0,3750 0,3750
Tb(u)(N) ------
Lwr 31 59,40 54,60 57,60 54,60 54,60
Lwr 63 72,40 67,60 70,60 67,60 67,60
Lwr 125 84,40 79,60 82,60 79,60 79,60
Lwr 250 93,40 88,60 91,60 88,60 88,60
Lwr 500 99,40 94,60 97,60 94,60 94,60
Lwr 1k 94,40 89,60 92,60 89,60 89,60
Lwr 2k 90,40 85,60 88,60 85,60 85,60
Lwr 4k 75,40 70,60 73,60 70,60 70,60
Lwr 8k 71,40 66,60 69,60 66,60 66,60
Lwr Totaal 101,79 96,99 99,99 96,99 96,99
014
Toeschouwers veld 1
5,50
1,60
381,15
Nee
1,0004
--
--
63,60
76,60
88,60
97,60
103,60
98,60
94,60
79,60
75,60
105,99
Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
01-06-2022 14:24:40
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
Naam 001 002 031
22200016 Bijlage 1.2.1
Sportvelden, trainingen (hoofdgroep) Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie Omschr. Parkeerplaats 1, manoeuvreren personenwagens Parkeerplaats 2, manoeuvreren personenwagens Terras
Maaiveld 5,50 5,50 5,27
Hoogte 0,75 0,75 1,30
Hdef. Relatief Relatief Relatief
Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Type Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
Tb(u)(D) 1,3341 2,6680 0,6671
Tb(u)(A) 0,6669 1,3337 1,3337
Tb(u)(N) 0,1671 0,3327 0,3327
Lwr 31 --46,00
Lwr 63 60,00 60,00 59,00
Lwr 125 68,00 68,00 71,00
Lwr 250 75,00 75,00 80,00
Lwr 500 79,00 79,00 86,00
Lwr 1k 86,00 86,00 81,00
Lwr 2k 84,00 84,00 77,00
Lwr 4k 74,00 74,00 62,00
Lwr 8k 63,00 63,00 58,00
Lwr Totaal 89,00 89,00 88,39
01-06-2022 14:25:46
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 1.2.2
Sportvelden, trainingen (hoofdgroep) Lijst van Oppervlaktebronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam Korfbal1 Korfbal3 Veld 1 Veld 2 Veld 2
Omschr. Spelers Onderhoud veld Onderhoud velden Onderhoud velden Spelers veld 2
Maaiveld 5,46 5,38 5,50 5,50 5,50
Hoogte 1,60 1,00 1,00 1,00 1,60
Oppervlak 813,87 2017,06 7459,36 7298,10 6953,91
DeltaL 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0
DeltaH 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0
Tb(u)(D) 0,5002 0,5002 1,0004 1,0004 0,2501
Tb(u)(A) 0,6253 ---0,6253
Tb(u)(N) ------
Lwr 31 53,60 60,00 60,00 60,00 52,30
Lwr 63 66,60 77,00 77,00 77,00 65,30
Lwr 125 78,60 82,00 82,00 82,00 77,30
Lwr 250 87,60 84,00 84,00 84,00 86,30
Lwr 500 93,60 85,00 85,00 85,00 92,30
Lwr 1k 88,60 90,00 90,00 90,00 87,30
Lwr 2k 84,60 90,00 90,00 90,00 83,30
Lwr 4k 69,60 85,00 85,00 85,00 68,30
Lwr 8k 65,60 78,00 78,00 78,00 64,30
Lwr Totaal 95,99 94,99 94,99 94,99 94,69
Veld 3 Veld 3
Onderhoud velden Spelers veld 3
5,11 5,12
1,00 1,60
6663,81 6334,33
5,0 5,0
5,0 5,0
1,0004 0,2501
-0,6253
---
60,00 52,30
77,00 65,30
82,00 77,30
84,00 86,30
85,00 92,30
90,00 87,30
90,00 83,30
85,00 68,30
78,00 64,30
94,99 94,69
Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
01-06-2022 14:26:36
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
Naam Korfbal1 012 013
22200016 Bijlage 1.2.3
Sportvelden, trainingen (hoofdgroep) Lijst van Lijnbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie Omschr. Toeschouwers Toeschouwers veld 2 Toeschouwers veld 3
M-1 5,37 5,50 5,31
H-1 1,60 1,60 1,60
Lengte 200,26 366,38 350,67
GeenRefl. Nee Nee Nee
Tb(u)(D) 0,5002 0,2501 0,2501
Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Tb(u)(A) 0,6253 0,6253 0,6253
Tb(u)(N) ----
Lwr 31 47,60 51,60 51,60
Lwr 63 60,60 64,60 64,60
Lwr 125 72,60 76,60 76,60
Lwr 250 81,60 85,60 85,60
Lwr 500 87,60 91,60 91,60
Lwr 1k 82,60 86,60 86,60
Lwr 2k 78,60 82,60 82,60
Lwr 4k 63,60 67,60 67,60
Lwr 8k 59,60 63,60 63,60
Lwr Totaal 89,99 93,99 93,99
01-06-2022 14:26:49
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 1.3
Sportvelden, wedstrijden, LAmax (hoofdgroep) Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam 001 002 031 201 202
Omschr. Parkeerplaats 1, manoeuvreren personenwagens Parkeerplaats 2, manoeuvreren personenwagens Terras Fluit Fluit
Maaiveld 5,50 5,50 5,27 5,21 5,19
Hoogte 0,75 0,75 1,60 1,60 1,60
Hdef. Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief
Type Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
Tb(u)(D) 1,3341 2,6680 10,0042 0,0010 0,0010
Tb(u)(A) 0,6669 1,3337 4,0000 0,0010 0,0010
Tb(u)(N) 0,1671 0,3327 1,0002 ---
Lwr 31 --0,00 65,00 65,00
Lwr 63 69,00 69,00 0,00 79,00 79,00
Lwr 125 77,00 77,00 50,00 80,00 80,00
Lwr 250 84,00 84,00 66,00 81,00 81,00
Lwr 500 88,00 88,00 80,00 82,00 82,00
Lwr 1k 95,00 95,00 88,00 87,00 87,00
Lwr 2k 93,00 93,00 83,00 89,00 89,00
Lwr 4k 83,00 83,00 79,00 118,00 118,00
Lwr 8k 72,00 72,00 71,00 92,00 92,00
Lwr Totaal 98,00 98,00 90,11 118,02 118,02
203 204 205 206 207
Fluit Fluit Fluit Fluit Fluit
5,40 5,50 5,50 5,50 5,50
1,60 1,60 1,60 1,60 1,60
Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief
Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010
0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 --
------
65,00 65,00 65,00 65,00 65,00
79,00 79,00 79,00 79,00 79,00
80,00 80,00 80,00 80,00 80,00
81,00 81,00 81,00 81,00 81,00
82,00 82,00 82,00 82,00 82,00
87,00 87,00 87,00 87,00 87,00
89,00 89,00 89,00 89,00 89,00
118,00 118,00 118,00 118,00 118,00
92,00 92,00 92,00 92,00 92,00
118,02 118,02 118,02 118,02 118,02
208 209 211 212 213
Fluit Fluit Schreeuwen bezoekers Schreeuwen bezoekers Schreeuwen bezoekers
5,50 5,50 5,08 5,20 5,43
1,60 1,60 1,60 1,60 1,60
Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief
Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010
--0,0010 0,0010 0,0010
------
65,00 65,00 ----
79,00 79,00 68,00 68,00 68,00
80,00 80,00 84,00 84,00 84,00
81,00 81,00 98,00 98,00 98,00
82,00 82,00 106,00 106,00 106,00
87,00 87,00 81,00 81,00 81,00
89,00 89,00 97,00 97,00 97,00
118,00 118,00 89,00 89,00 89,00
92,00 92,00 ----
118,02 118,02 107,19 107,19 107,19
214 215 216 217 218
Schreeuwen bezoekers Schreeuwen bezoekers Schreeuwen bezoekers Schreeuwen bezoekers Schreeuwen bezoekers
5,50 5,50 5,50 5,50 5,50
1,60 1,60 1,60 1,60 1,60
Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief
Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010
0,0010 0,0010 0,0010 ---
------
------
68,00 68,00 68,00 68,00 68,00
84,00 84,00 84,00 84,00 84,00
98,00 98,00 98,00 98,00 98,00
106,00 106,00 106,00 106,00 106,00
81,00 81,00 81,00 81,00 81,00
97,00 97,00 97,00 97,00 97,00
89,00 89,00 89,00 89,00 89,00
------
107,19 107,19 107,19 107,19 107,19
219
Schreeuwen bezoekers
5,50
1,60
Relatief
Normale puntbron
0,0010
--
--
--
68,00
84,00
98,00
106,00
81,00
97,00
89,00
--
107,19
Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
01-06-2022 14:27:37
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 2.1.1
Scholen, Indeling 1 LAr,LT Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam 011 012 013 014 021
Omschr. Manoeuvreren K&R Manoeuvreren K&R Manoeuvreren K&R Manoeuvreren K&R Warmtepomp
022 023 024
Warmtepomp LBK LBK
Maaiveld 5,30 5,29 5,28 5,27 9,24
Hoogte 0,75 0,75 0,75 0,75 1,50
Hdef. Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief aan onderliggend item
Type Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
Tb(u)(D) 0,4669 0,4669 0,4669 0,4669 10,7940
Tb(u)(A) ----2,7994
Tb(u)(N) ----4,0003
Lwr 31 ----45,20
Lwr 63 60,00 60,00 60,00 60,00 58,00
Lwr 125 68,00 68,00 68,00 68,00 70,40
Lwr 250 75,00 75,00 75,00 75,00 73,10
Lwr 500 79,00 79,00 79,00 79,00 73,80
Lwr 1k 86,00 86,00 86,00 86,00 74,40
Lwr 2k 84,00 84,00 84,00 84,00 71,20
Lwr 4k 74,00 74,00 74,00 74,00 64,70
Lwr 8k 63,00 63,00 63,00 63,00 55,80
Lwr Totaal 89,00 89,00 89,00 89,00 80,00
9,24 9,24 9,24
1,50 1,50 1,50
Relatief aan onderliggend item Relatief aan onderliggend item Relatief aan onderliggend item
Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
10,7940 12,0000 12,0000
2,7994 2,9996 2,9996
4,0003 1,0002 1,0002
45,20 45,20 45,20
58,00 58,00 58,00
70,40 70,40 70,40
73,10 73,10 73,10
73,80 73,80 73,80
74,40 74,40 74,40
71,20 71,20 71,20
64,70 64,70 64,70
55,80 55,80 55,80
80,00 80,00 80,00
Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
01-06-2022 14:28:23
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
Naam 001 002 003 004
22200016 Bijlage 2.1.2
Scholen, Indeling 1 LAr,LT Lijst van Oppervlaktebronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie Omschr. Onderbouw 70 kinderen Groep 3, 35 kinderen Bovenbouw, 175 kinderen BSO, 30 kinderen
Maaiveld 5,26 5,26 5,26 5,26
Hoogte 1,20 1,20 1,30 1,30
Oppervlak 2228,63 2213,02 2204,33 2197,62
DeltaL 5,0 5,0 5,0 5,0
DeltaH 5,0 5,0 5,0 5,0
Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Tb(u)(D) 3,5009 1,0004 0,7502 3,5009
Tb(u)(A) -----
Tb(u)(N) -----
Lwr 31 -----
Lwr 63 66,40 72,90 79,90 72,20
Lwr 125 73,40 79,90 86,90 79,20
Lwr 250 77,40 83,90 90,90 83,20
Lwr 500 81,40 87,90 94,90 87,20
Lwr 1k 88,40 94,90 101,90 94,20
Lwr 2k 89,40 95,90 102,90 95,20
Lwr 4k 82,40 88,90 95,90 88,20
Lwr 8k 70,40 76,90 83,90 76,20
Lwr Totaal 92,94 99,44 106,44 98,74
01-06-2022 14:30:56
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 2.1.3
Scholen, Indeling 1 LAmax Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam 401 402 403 404 405
Omschr. Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen
Maaiveld 5,22 5,23 5,25 5,26 5,28
Hoogte 1,00 1,00 1,00 1,00 1,00
Hdef. Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief
Type Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
Tb(u)(D) 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010
Tb(u)(A) ------
Tb(u)(N) ------
Lwr 31 ------
Lwr 63 81,50 81,50 81,50 81,50 81,50
Lwr 125 88,50 88,50 88,50 88,50 88,50
Lwr 250 92,50 92,50 92,50 92,50 92,50
Lwr 500 96,50 96,50 96,50 96,50 96,50
Lwr 1k 103,50 103,50 103,50 103,50 103,50
Lwr 2k 104,50 104,50 104,50 104,50 104,50
Lwr 4k 97,50 97,50 97,50 97,50 97,50
Lwr 8k 85,50 85,50 85,50 85,50 85,50
Lwr Totaal 108,04 108,04 108,04 108,04 108,04
406 407 408 409 410
Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen
5,30 5,30 5,24 5,24 5,22
1,00 1,00 1,00 1,00 1,00
Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief
Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010
------
------
------
81,50 81,50 81,50 81,50 81,50
88,50 88,50 88,50 88,50 88,50
92,50 92,50 92,50 92,50 92,50
96,50 96,50 96,50 96,50 96,50
103,50 103,50 103,50 103,50 103,50
104,50 104,50 104,50 104,50 104,50
97,50 97,50 97,50 97,50 97,50
85,50 85,50 85,50 85,50 85,50
108,04 108,04 108,04 108,04 108,04
411 412 413 414
Manoeuvreren K&R LAmax Manoeuvreren K&R LAmax Manoeuvreren K&R LAmax Manoeuvreren K&R LAmax
5,30 5,29 5,28 5,27
0,75 0,75 0,75 0,75
Relatief Relatief Relatief Relatief
Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
0,4669 0,4669 0,4669 0,4669
-----
-----
-----
69,00 69,00 69,00 69,00
77,00 77,00 77,00 77,00
84,00 84,00 84,00 84,00
88,00 88,00 88,00 88,00
95,00 95,00 95,00 95,00
93,00 93,00 93,00 93,00
83,00 83,00 83,00 83,00
72,00 72,00 72,00 72,00
98,00 98,00 98,00 98,00
Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
01-06-2022 14:31:26
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 2.2.1
Scholen, Indeling 2 LAr,LT Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam 011 012 013 014 021
Omschr. Manoeuvreren K&R Manoeuvreren K&R Manoeuvreren K&R Manoeuvreren K&R Warmtepomp
022 023 024
Warmtepomp LBK LBK
Maaiveld 5,30 5,29 5,28 5,27 13,22
Hoogte 0,75 0,75 0,75 0,75 1,50
Hdef. Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief aan onderliggend item
Type Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
Tb(u)(D) 0,4669 0,4669 0,4669 0,4669 10,7940
Tb(u)(A) ----2,7994
Tb(u)(N) ----4,0003
Lwr 31 ----45,20
Lwr 63 60,00 60,00 60,00 60,00 58,00
Lwr 125 68,00 68,00 68,00 68,00 70,40
Lwr 250 75,00 75,00 75,00 75,00 73,10
Lwr 500 79,00 79,00 79,00 79,00 73,80
Lwr 1k 86,00 86,00 86,00 86,00 74,40
Lwr 2k 84,00 84,00 84,00 84,00 71,20
Lwr 4k 74,00 74,00 74,00 74,00 64,70
Lwr 8k 63,00 63,00 63,00 63,00 55,80
Lwr Totaal 89,00 89,00 89,00 89,00 80,00
13,22 13,22 13,22
1,50 1,50 1,50
Relatief aan onderliggend item Relatief aan onderliggend item Relatief aan onderliggend item
Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
10,7940 12,0000 12,0000
2,7994 2,9996 2,9996
4,0003 1,0002 1,0002
45,20 45,20 45,20
58,00 58,00 58,00
70,40 70,40 70,40
73,10 73,10 73,10
73,80 73,80 73,80
74,40 74,40 74,40
71,20 71,20 71,20
64,70 64,70 64,70
55,80 55,80 55,80
80,00 80,00 80,00
Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
01-06-2022 14:32:57
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
Naam 001 002 003 004
22200016 Bijlage 2.2.2
Scholen, Indeling 2 LAr,LT Lijst van Oppervlaktebronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie Omschr. Onderbouw 70 kinderen Groep 3, 35 kinderen Bovenbouw, 175 kinderen BSO, 30 kinderen
Maaiveld 5,22 5,26 5,26 5,26
Hoogte 1,20 1,20 1,30 1,30
Oppervlak 462,83 1663,73 1675,64 1627,53
DeltaL 5,0 5,0 5,0 5,0
DeltaH 5,0 5,0 5,0 5,0
Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Tb(u)(D) 3,5009 1,0004 0,7502 3,5009
Tb(u)(A) -----
Tb(u)(N) -----
Lwr 31 -----
Lwr 63 66,40 72,90 79,90 72,20
Lwr 125 73,40 79,90 86,90 79,20
Lwr 250 77,40 83,90 90,90 83,20
Lwr 500 81,40 87,90 94,90 87,20
Lwr 1k 88,40 94,90 101,90 94,20
Lwr 2k 89,40 95,90 102,90 95,20
Lwr 4k 82,40 88,90 95,90 88,20
Lwr 8k 70,40 76,90 83,90 76,20
Lwr Totaal 92,94 99,44 106,44 98,74
01-06-2022 14:33:22
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 2.2.3
Scholen, Indeling 2 LAmax Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam 401 402 403 404 405
Omschr. Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen
Maaiveld 5,27 5,26 5,25 5,26 5,28
Hoogte 1,00 1,00 1,00 1,00 1,00
Hdef. Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief
Type Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
Tb(u)(D) 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010
Tb(u)(A) ------
Tb(u)(N) ------
Lwr 31 ------
Lwr 63 81,50 81,50 81,50 81,50 81,50
Lwr 125 88,50 88,50 88,50 88,50 88,50
Lwr 250 92,50 92,50 92,50 92,50 92,50
Lwr 500 96,50 96,50 96,50 96,50 96,50
Lwr 1k 103,50 103,50 103,50 103,50 103,50
Lwr 2k 104,50 104,50 104,50 104,50 104,50
Lwr 4k 97,50 97,50 97,50 97,50 97,50
Lwr 8k 85,50 85,50 85,50 85,50 85,50
Lwr Totaal 108,04 108,04 108,04 108,04 108,04
406 407 408 409 410
Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen
5,30 5,30 5,22 5,20 5,25
1,00 1,00 1,00 1,00 1,00
Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief
Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010
------
------
------
81,50 81,50 81,50 81,50 81,50
88,50 88,50 88,50 88,50 88,50
92,50 92,50 92,50 92,50 92,50
96,50 96,50 96,50 96,50 96,50
103,50 103,50 103,50 103,50 103,50
104,50 104,50 104,50 104,50 104,50
97,50 97,50 97,50 97,50 97,50
85,50 85,50 85,50 85,50 85,50
108,04 108,04 108,04 108,04 108,04
411 412 413 414
Manoeuvreren K&R LAmax Manoeuvreren K&R LAmax Manoeuvreren K&R LAmax Manoeuvreren K&R LAmax
5,30 5,29 5,28 5,27
0,75 0,75 0,75 0,75
Relatief Relatief Relatief Relatief
Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
0,4669 0,4669 0,4669 0,4669
-----
-----
-----
69,00 69,00 69,00 69,00
77,00 77,00 77,00 77,00
84,00 84,00 84,00 84,00
88,00 88,00 88,00 88,00
95,00 95,00 95,00 95,00
93,00 93,00 93,00 93,00
83,00 83,00 83,00 83,00
72,00 72,00 72,00 72,00
98,00 98,00 98,00 98,00
Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
01-06-2022 14:33:49
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 2.3.1
Scholen, Indeling 3 LAr,LT Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam 011 012 013 014 021
Omschr. Manoeuvreren K&R Manoeuvreren K&R Manoeuvreren K&R Manoeuvreren K&R Warmtepomp
022 023 024
Warmtepomp LBK LBK
Maaiveld 5,30 5,29 5,28 5,27 9,26
Hoogte 0,75 0,75 0,75 0,75 1,50
Hdef. Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief aan onderliggend item
Type Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
Tb(u)(D) 0,4669 0,4669 0,4669 0,4669 10,7940
Tb(u)(A) ----2,7994
Tb(u)(N) ----4,0003
Lwr 31 ----45,20
Lwr 63 60,00 60,00 60,00 60,00 58,00
Lwr 125 68,00 68,00 68,00 68,00 70,40
Lwr 250 75,00 75,00 75,00 75,00 73,10
Lwr 500 79,00 79,00 79,00 79,00 73,80
Lwr 1k 86,00 86,00 86,00 86,00 74,40
Lwr 2k 84,00 84,00 84,00 84,00 71,20
Lwr 4k 74,00 74,00 74,00 74,00 64,70
Lwr 8k 63,00 63,00 63,00 63,00 55,80
Lwr Totaal 89,00 89,00 89,00 89,00 80,00
13,26 9,26 13,26
1,50 1,50 1,50
Relatief aan onderliggend item Relatief aan onderliggend item Relatief aan onderliggend item
Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
10,7940 12,0000 12,0000
2,7994 2,9996 2,9996
4,0003 1,0002 1,0002
45,20 45,20 45,20
58,00 58,00 58,00
70,40 70,40 70,40
73,10 73,10 73,10
73,80 73,80 73,80
74,40 74,40 74,40
71,20 71,20 71,20
64,70 64,70 64,70
55,80 55,80 55,80
80,00 80,00 80,00
Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
01-06-2022 14:34:24
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
Naam 001 002 003 004
22200016 Bijlage 2.3.2
Scholen, Indeling 3 LAr,LT Lijst van Oppervlaktebronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie Omschr. Onderbouw 70 kinderen Groep 3, 35 kinderen Bovenbouw, 175 kinderen BSO, 30 kinderen
Maaiveld 5,26 5,29 5,29 5,29
Hoogte 1,20 1,20 1,30 1,30
Oppervlak 410,58 1624,84 1664,75 1605,26
DeltaL 5,0 5,0 5,0 5,0
DeltaH 5,0 5,0 5,0 5,0
Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Tb(u)(D) 3,5009 1,0004 0,7502 3,5009
Tb(u)(A) -----
Tb(u)(N) -----
Lwr 31 -----
Lwr 63 66,40 72,90 79,90 72,20
Lwr 125 73,40 79,90 86,90 79,20
Lwr 250 77,40 83,90 90,90 83,20
Lwr 500 81,40 87,90 94,90 87,20
Lwr 1k 88,40 94,90 101,90 94,20
Lwr 2k 89,40 95,90 102,90 95,20
Lwr 4k 82,40 88,90 95,90 88,20
Lwr 8k 70,40 76,90 83,90 76,20
Lwr Totaal 92,94 99,44 106,44 98,74
01-06-2022 14:35:45
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 2.3.3
Scholen, Indeling 3 LAmax Lijst van Puntbronnen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam 401 402 403 404 405
Omschr. Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen
Maaiveld 5,20 5,22 5,25 5,26 5,28
Hoogte 1,00 1,00 1,00 1,00 1,00
Hdef. Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief
Type Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
Tb(u)(D) 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010
Tb(u)(A) ------
Tb(u)(N) ------
Lwr 31 ------
Lwr 63 81,50 81,50 81,50 81,50 81,50
Lwr 125 88,50 88,50 88,50 88,50 88,50
Lwr 250 92,50 92,50 92,50 92,50 92,50
Lwr 500 96,50 96,50 96,50 96,50 96,50
Lwr 1k 103,50 103,50 103,50 103,50 103,50
Lwr 2k 104,50 104,50 104,50 104,50 104,50
Lwr 4k 97,50 97,50 97,50 97,50 97,50
Lwr 8k 85,50 85,50 85,50 85,50 85,50
Lwr Totaal 108,04 108,04 108,04 108,04 108,04
406 407 408 409 409
Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen Schreeuwen kinderen
5,30 5,30 5,26 5,20 5,29
1,00 1,00 1,00 1,00 1,00
Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief
Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
0,0010 0,0010 0,0010 0,0010 0,0010
------
------
------
81,50 81,50 81,50 81,50 81,50
88,50 88,50 88,50 88,50 88,50
92,50 92,50 92,50 92,50 92,50
96,50 96,50 96,50 96,50 96,50
103,50 103,50 103,50 103,50 103,50
104,50 104,50 104,50 104,50 104,50
97,50 97,50 97,50 97,50 97,50
85,50 85,50 85,50 85,50 85,50
108,04 108,04 108,04 108,04 108,04
410 411 412 413 414
Schreeuwen kinderen Manoeuvreren K&R LAmax Manoeuvreren K&R LAmax Manoeuvreren K&R LAmax Manoeuvreren K&R LAmax
5,25 5,30 5,29 5,28 5,27
1,00 0,75 0,75 0,75 0,75
Relatief Relatief Relatief Relatief Relatief
Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron Normale puntbron
0,0010 0,4669 0,4669 0,4669 0,4669
------
------
------
81,50 69,00 69,00 69,00 69,00
88,50 77,00 77,00 77,00 77,00
92,50 84,00 84,00 84,00 84,00
96,50 88,00 88,00 88,00 88,00
103,50 95,00 95,00 95,00 95,00
104,50 93,00 93,00 93,00 93,00
97,50 83,00 83,00 83,00 83,00
85,50 72,00 72,00 72,00 72,00
108,04 98,00 98,00 98,00 98,00
Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
01-06-2022 14:36:11
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
Naam 001
22200016 Bijlage 3.1
Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Mobiele bron, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie Omschr. Rijden voertuigen
M-1 5,50
H-1 0,75
Lengte 127,09
Aantal(D) 480
Aantal(A) 240
Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Aantal(N) 60
Gem.snelheid 20
Lwr 31 --
Lwr 63 62,00
Lwr 125 70,00
Lwr 250 77,00
Lwr 500 81,00
Lwr 1k 88,00
Lwr 2k 86,00
Lwr 4k 76,00
Lwr 8k 65,00
Lwr Totaal 91,00
01-06-2022 14:24:06
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
Naam 001
22200016 Bijlage 3.2
Scholen, Indeling 1 LAeq Lijst van Mobiele bron, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie Omschr. Rijden voertuigen
M-1 5,39
H-1 0,75
Lengte 189,09
Aantal(D) 224
Aantal(A) --
Geomilieu V2021.1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Aantal(N) --
Gem.snelheid 10
Lwr 31 --
Lwr 63 60,00
Lwr 125 68,00
Lwr 250 75,00
Lwr 500 79,00
Lwr 1k 86,00
Lwr 2k 84,00
Lwr 4k 74,00
Lwr 8k 63,00
Lwr Totaal 89,00
01-06-2022 14:31:59
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 4.1
Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Gebouwen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam
Omschr.
X-1
Y-1
Maaiveld
Hoogte
Refl. 31
Cp
Oppervlak
001 002 003 007 008
woning Gebouw Gebouw Gebouw Gebouw
163982,78 164018,37 164025,47 164003,64 164004,07
464373,98 464174,34 464181,68 464255,78 464261,52
5,53 5,91 5,91 5,71 5,69
6,00 7,00 7,00 7,00 7,00
Rechthoek Polygoon Polygoon Polygoon Polygoon
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
154,83 52,65 498,74 113,98 99,76
009 010 011 012 013
Gebouw Gebouw Gebouw Gebouw Gebouw
163980,12 163975,97 163931,04 163938,73 163948,09
464277,06 464308,76 464287,04 464256,71 464223,95
5,63 5,57 5,50 5,50 5,54
7,00 7,00 8,00 7,00 7,00
Polygoon Polygoon Polygoon Polygoon Polygoon
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
179,97 85,20 189,41 198,97 202,24
014 017 026 027 028
Gebouw woning Gebouw Gebouw Gebouw
163956,35 163570,35 163719,61 163715,08 164156,58
464192,92 463979,65 464792,71 464786,08 464011,06
5,60 5,78 5,51 5,50 6,30
7,00 7,00 4,00 6,00 7,00
Polygoon Rechthoek Polygoon Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
195,25 70,88 162,41 58,39 70,77
029 030 032 033 034
Gebouw Gebouw Gebouw Gebouw Gebouw
163876,75 163879,73 164213,79 164189,84 164009,79
464414,82 464406,40 464057,22 464096,02 464539,28
5,46 5,46 6,14 6,05 5,62
6,00 6,00 7,00 7,00 6,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
98,86 104,27 256,46 191,91 181,99
035 036 037 038 039
Gebouw Woning bestaand Gebouw Gebouw gebouw
164023,99 163740,70 164235,54 163801,82 163616,97
464546,80 464660,67 464006,55 464554,54 464104,90
5,63 5,46 6,26 5,46 5,55
6,00 6,00 7,00 6,00 3,00
Rechthoek Rechthoek Polygoon Rechthoek Polygoon
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
210,54 113,84 838,03 133,24 333,95
040 041 042 044 045
gebouw gebouw Gebouw gebouw gebouw
163482,92 163444,43 164224,88 163652,16 163653,28
464050,15 464230,28 464035,08 464120,43 464102,46
5,61 5,16 6,19 5,51 5,55
3,00 3,00 5,00 3,00 3,00
Rechthoek Polygoon Polygoon Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
246,59 707,59 110,78 85,34 152,54
046 047 048 049 050
Gebouw 116-118 Woning Hoevelakenseweg 194 Gebouw bijgebouw
164179,96 164154,61 163428,72 164125,24 164007,68
464035,27 464075,93 464196,64 464007,95 464360,43
6,19 6,10 5,23 6,34 5,58
7,00 7,00 8,00 7,00 3,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
102,34 154,57 141,95 61,64 14,65
051 052
bijgebouw bijgebouw
163971,71 163961,75
464370,68 464434,37
5,52 5,55
3,00 3,00
Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80
0 dB 0 dB
28,93 46,46
Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Vorm
17-3-2023 10:46:56
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 4.2
Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Gebouwen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam
Omschr.
X-1
Y-1
Maaiveld
Hoogte
Refl. 31
Cp
Oppervlak
054 055 056 057 058
woning woning woning woning woning
163643,02 163641,76 163689,85 163706,31 163715,23
464008,93 463992,71 463978,38 463966,04 464011,71
5,74 5,77 5,77 5,81 5,70
8,00 8,00 7,00 7,00 7,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
111,04 147,11 95,37 97,41 70,30
059 060 061 062 063
woning woning woning woning woning
163725,24 163737,16 163683,24 163646,80 163665,59
464003,52 463984,49 464027,11 464048,29 464045,67
5,73 5,79 5,68 5,66 5,65
7,00 7,00 7,00 7,00 7,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
75,94 57,52 296,80 122,20 84,70
064 065 066 067 068
woning woning woning woning woning
163694,51 163726,12 163748,29 163757,97 163774,04
464048,38 464039,56 463995,60 464007,81 464013,19
5,63 5,64 5,76 5,74 5,73
7,00 7,00 7,00 7,00 7,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
120,42 271,39 70,63 73,20 131,41
069 070 071 072 072
woning woning woning woning Gebouw
163849,77 163819,38 163813,73 163798,97 163818,55
464019,68 463996,11 463976,01 463958,29 464307,90
5,80 5,81 5,84 5,88 5,40
7,00 7,00 7,00 7,00 3,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
345,76 114,36 124,64 112,93 98,77
073 075 076 077 078
woning Gebouw woning woning woning
163784,80 163905,82 163816,30 163826,23 163841,34
463943,89 464332,71 463949,37 463961,15 463979,72
5,91 5,44 5,90 5,88 5,87
7,00 3,00 7,00 7,00 7,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
117,77 70,40 56,02 86,27 97,26
079 080 081 081 082
woning woning Gebouw woning woning
163847,66 163857,20 163803,37 163866,62 163872,80
463983,37 463995,00 464527,89 464006,58 464019,38
5,87 5,86 5,45 5,86 5,85
7,00 7,00 3,00 7,00 7,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
78,56 77,06 111,85 83,71 59,36
082 083 084 085 086
Gebouw Gebouw Gebouw Gebouw woning
163973,29 164006,80 164034,12 164002,07 163903,65
464555,29 464567,68 464557,27 464575,40 463944,23
5,61 5,64 5,64 5,64 6,05
3,00 4,50 4,50 3,00 7,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
257,04 278,03 63,54 235,76 72,72
086 087
Gebouw woning
163752,27 163913,84
464763,84 463954,34
5,53 6,06
2,50 7,00
Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80
0 dB 0 dB
22,56 78,72
Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Vorm
17-3-2023 10:46:56
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 4.3
Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Gebouwen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam
Omschr.
X-1
Y-1
Maaiveld
Hoogte
Refl. 31
Cp
Oppervlak
088 089 090 094 096
woning woning woning woning woning
163928,91 163940,79 163957,99 163954,25 163979,49
463968,35 463975,92 464003,27 463942,99 463977,88
6,07 6,09 6,09 6,18 6,19
7,00 7,00 7,00 7,00 7,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
96,69 74,96 89,03 83,08 88,67
097 098 099 100 101
woning woning woning woning Kantine
163994,56 164018,59 164030,14 163994,69 163801,27
463984,75 463992,04 463994,34 464020,28 464204,80
6,21 6,26 6,29 6,15 5,40
7,00 7,00 7,00 6,00 3,60
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Polygoon
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
125,94 89,92 68,11 74,77 512,81
102 103 104 105 106
woning Kantine Kantine Opslag woning
164034,69 163770,72 163774,07 163553,49 163981,92
464021,64 464192,39 464203,85 464165,15 464038,58
6,25 5,37 5,29 5,37 6,09
6,00 3,00 4,00 3,00 6,00
Rechthoek Polygoon Rechthoek Polygoon Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
122,29 366,86 119,25 47,42 77,58
107 108 110 111 112
woning Hoevelakenseweg 155 woning woning schuur schuur
163487,61 163964,98 163934,96 163912,59 164042,16
464059,44 464066,39 464029,00 463994,21 463984,93
5,59 6,00 5,99 5,99 6,33
7,00 8,00 6,00 3,00 3,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
175,37 121,75 45,55 71,95 41,71
113 114 115 116 117
schuur schuur schuur schuur schuur
164049,79 163999,66 164020,54 164018,51 163993,64
463983,11 463978,15 463974,81 463979,01 463923,51
6,36 6,24 6,30 6,28 6,30
3,00 3,00 4,00 4,00 4,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
22,91 81,61 63,22 61,78 195,84
118 119 120 121 122
woningen woningen woningen Gebouw woning
164040,26 164045,84 164051,86 163930,32 163791,31
464285,97 464264,06 464242,80 464328,07 464048,48
5,63 5,67 5,71 5,48 5,66
8,00 8,00 8,00 6,00 7,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Polygoon Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
145,72 169,36 125,75 137,30 108,66
123 124 125 126 127
woning woning woning woning schuur
163779,50 163768,89 163746,14 163720,27 163754,70
464034,57 464091,11 464063,04 464081,39 463957,24
5,68 5,55 5,59 5,55 5,86
7,00 7,00 7,00 7,00 3,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
102,16 192,50 200,58 120,68 286,66
129 130
woning schuur
163700,63 163956,56
464092,95 464005,49
5,54 6,08
7,00 3,00
Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80
0 dB 0 dB
125,46 51,75
Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Vorm
17-3-2023 10:46:56
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 4.4
Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Gebouwen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam
Omschr.
X-1
Y-1
Maaiveld
Hoogte
Refl. 31
Cp
Oppervlak
131 132 133 134 135
woning woning woning Berging Knatine
163679,90 163646,50 163965,27 163731,61 163751,09
464066,71 464068,55 464040,42 464203,07 464215,79
5,60 5,62 6,04 5,29 5,15
7,00 7,00 6,00 2,50 3,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
123,16 174,39 116,55 36,55 167,27
136 137 138 139 141
woning woning woning woning woning
164052,34 164099,43 164058,17 164015,74 163982,64
463988,23 463998,34 464034,83 464017,48 464448,18
6,35 6,40 6,25 6,21 5,57
5,00 7,00 6,00 6,00 9,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
137,83 63,80 66,23 104,49 96,03
150 151 152 161 163
Appartementen - laag Appartementen - hoog Appartementen - laag Nieuwe woning 2: Broekhuizerstraat Nieuwe woning 2: Schuur
163955,11 163958,97 163956,19 163814,57 163817,62
463982,55 463986,83 464005,61 463932,55 463938,36
6,12 6,12 6,08 5,94 5,93
3,00 9,00 3,00 8,00 3,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
235,43 244,86 47,02 65,63 23,33
220 221 222 223 224
Hoevelakensesweg 122 - bestaande woning Hoevelakensesweg 122 - Oranjerie Hoevelakensesweg 122 - Koetshuis Hoevelakensesweg 122 - garage west Hoevelakensesweg 122 - bijgebouw oost
164104,91 164128,20 164090,74 164060,26 164096,16
464064,80 464086,24 464054,97 464139,76 464159,22
6,19 6,09 6,24 6,00 5,91
10,00 8,00 6,50 3,00 3,00
Polygoon Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
233,27 138,67 116,24 71,38 70,48
225 226 227 228 229
Hoevelakensesweg 122 - NIEUWE woning Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw
164072,18 164019,21 164058,07 164053,13 164047,91
464134,57 464050,10 464070,01 464088,27 464107,77
6,01 6,14 6,19 6,15 6,11
9,00 6,00 6,00 6,00 6,00
Polygoon Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
218,21 218,86 65,89 46,60 61,57
230 231 232 233 236
Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw
164036,40 164033,65 164018,95 164010,68 164021,40
464122,69 464154,54 464117,48 464148,72 464198,33
6,04 5,99 5,96 5,89 5,87
6,00 6,00 6,00 6,00 6,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
82,02 60,31 56,69 57,07 68,21
237 238 239 240 241
Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw
164017,11 164014,66 164063,96 164058,76 164061,40
464214,56 464227,73 464199,86 464221,30 464159,10
5,82 5,78 5,81 5,76 5,94
6,00 6,00 8,00 8,00 8,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
54,68 62,04 187,49 146,45 121,62
242 243
Eendrachtstraat - woning/gebouw Eendrachtstraat - woning/gebouw
164069,36 164102,93
464173,62 464165,03
5,89 5,89
8,00 8,00
Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80
0 dB 0 dB
200,29 240,95
Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Vorm
17-3-2023 10:46:56
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 4.5
Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Gebouwen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam
Omschr.
X-1
Y-1
Maaiveld
Hoogte
Refl. 31
Cp
Oppervlak
244 245 246 260 261
Eendrachtstraat - woning/gebouw gebouw gebouw gebouwen gebouwen
163995,57 164166,40 164169,17 163861,66 163841,02
464118,04 464087,20 464105,78 464037,33 464053,25
5,87 6,07 6,03 5,79 5,72
8,00 4,00 4,00 7,00 7,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
109,63 166,69 244,74 156,04 96,78
262 263 264 265 266
gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen
163817,86 163882,19 163872,13 163858,65 163844,95
464073,47 464063,06 464090,54 464099,18 464107,73
5,65 5,80 5,72 5,67 5,62
7,00 7,00 7,00 7,00 7,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
183,83 153,80 89,00 90,01 92,03
267 268 269 270 271
gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen
163801,31 163811,88 163822,28 163949,44 163887,28
464097,51 464114,81 464131,84 464101,38 464024,56
5,58 5,56 5,54 5,86 5,87
7,00 7,00 7,00 8,00 7,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
111,69 115,40 63,32 168,47 75,72
272 273 274 275 276
gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen - school
163904,04 163918,05 163971,40 163986,92 163889,11
464048,84 464034,59 464139,39 464143,40 464114,84
5,87 5,93 5,76 5,79 5,72
7,00 8,00 6,00 6,00 3,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Polygoon
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
46,61 100,42 62,68 51,26 890,76
277 278 279 280 281
gebouwen - school gebouwen - school Sandersstraat 5 - vervangenden woning Sandersstraat 5 - nieuwe woning kavel I Sandersstraat 5 - nieuwe woning kavel III
163906,88 163910,55 163840,74 163817,63 163867,26
464172,32 464150,41 464274,27 464272,99 464294,49
5,55 5,64 5,18 5,16 5,38
3,00 7,00 8,00 8,00 8,00
Polygoon Rechthoek Rechthoek Polygoon Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
368,08 176,74 119,12 133,71 103,54
284 285 286 287 288
gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen
164131,59 164159,92 164170,32 164165,42 164108,87
464182,79 464190,38 464186,29 464205,72 464213,90
5,85 5,85 5,87 5,84 5,78
8,00 8,00 8,00 8,00 8,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
122,33 80,66 86,50 93,47 96,05
289 290 291 292 293
gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen
164104,00 164096,86 164153,44 164160,54 164158,86
464224,51 464252,85 464246,81 464233,92 464220,50
5,75 5,73 5,82 5,84 5,83
8,00 8,00 8,00 8,00 8,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
75,69 133,68 87,04 66,61 71,59
294 295
gebouwen gebouwen
164100,00 164130,61
464312,71 464298,73
5,73 5,79
8,00 8,00
Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80
0 dB 0 dB
245,94 145,53
Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Vorm
17-3-2023 10:46:56
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 4.6
Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Gebouwen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam
Omschr.
X-1
Y-1
Maaiveld
Hoogte
Refl. 31
Cp
Oppervlak
296 297 298 299 300
gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen gebouwen
164157,01 164112,82 164085,19 164085,58 164070,82
464277,58 464261,11 464259,23 464294,96 464315,13
5,83 5,75 5,71 5,71 5,68
8,00 8,00 8,00 8,00 8,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
234,74 109,37 113,03 118,55 119,10
301 302 303 304 305
Garage gebouwen Garage Garage gebouwen
163645,16 164145,52 163696,02 163698,74 164115,34
464511,14 464338,89 464540,84 464523,96 464379,56
5,28 5,81 5,35 5,34 5,76
3,00 8,00 3,00 3,00 8,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
22,25 154,05 21,91 41,82 80,48
306 307 308 309 310
gebouwen gebouwen Garage gebouwen Garage
164101,00 164088,45 163672,48 164153,03 163660,36
464372,36 464355,13 464463,67 464371,97 464484,53
5,74 5,71 5,28 5,82 5,28
8,00 8,00 3,00 8,00 3,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
95,53 95,79 20,61 278,12 22,62
311 312 313 314 315
gebouwen Garage Garage gebouwen gebouwen
164144,99 163719,86 163713,55 164135,94 164187,67
464402,22 464486,70 464509,95 464335,89 464322,98
5,81 5,34 5,35 5,79 5,88
8,00 3,00 3,00 8,00 8,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
224,61 21,45 43,19 206,52 193,83
316 317 318 319 354
Garage gebouwen woning woning gebouw
163655,43 164093,57 163942,74 163968,66 163450,59
464493,48 464344,56 464425,17 464438,41 464166,87
5,28 5,72 5,53 5,55 5,31
3,00 8,00 9,00 3,00 8,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
20,11 197,92 95,22 44,63 49,13
357 358 359 360 361
gebouw gebouw gebouw gebouw gebouw
163468,90 163491,82 163508,84 163524,27 163533,30
464168,70 464144,86 464149,11 464126,96 464153,81
5,32 5,39 5,39 5,45 5,39
7,00 7,00 7,00 7,00 3,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
47,92 69,86 46,80 82,78 401,81
362 371 372 373 375
gebouw gebouw gebouw gebouw - kerk nieuwe woningen Hoevelakenseweg 111
163511,34 164236,10 164256,03 164263,71 163967,57
464187,59 464054,65 464014,26 464110,57 463956,16
5,30 6,14 6,24 6,04 6,19
3,00 7,00 8,00 10,00 8,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
88,91 148,92 234,63 494,70 150,23
376 377
nieuwe woningen Hoevelakenseweg 111-erker nieuwe woningen Hoevelakenseweg 111-erker
163961,00 163968,08
463966,08 463971,24
6,16 6,17
3,00 3,00
Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80
0 dB 0 dB
4,18 3,31
Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Vorm
17-3-2023 10:46:56
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 4.7
Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Gebouwen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam
Omschr.
X-1
Y-1
Maaiveld
Hoogte
Refl. 31
Cp
Oppervlak
400 401 402 403 404
senioren woningen senioren woningen senioren woningen woningen woningen
163627,54 163756,18 163767,23 163779,25 163761,90
464414,17 464334,81 464393,41 464252,22 464262,44
5,21 5,29 5,34 5,00 5,04
6,00 6,00 6,00 8,00 8,00
Polygoon Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
525,11 106,08 253,99 80,57 80,43
405 406 407 408 409
woningen woningen woningen woningen woningen
163753,11 163744,52 163738,12 163682,85 163712,70
464277,65 464292,87 464312,90 464324,48 464341,27
5,17 5,28 5,29 5,21 5,25
8,00 8,00 8,00 8,00 8,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
81,58 81,34 127,69 248,89 262,75
410 411 412 413 414
woningen woningen woningen woningen woningen
163743,77 163723,52 163710,18 163668,40 163665,44
464379,33 464415,04 464440,23 464348,78 464353,92
5,31 5,30 5,31 5,21 5,21
8,00 8,00 8,00 8,00 8,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
269,17 315,30 345,86 127,03 64,48
415 416 417 418 419
woningen woningen woningen woningen woningen
163658,91 163649,18 163595,91 163610,42 163655,26
464365,43 464382,38 464490,71 464498,78 464477,44
5,21 5,21 5,22 5,24 5,27
8,00 8,00 8,00 8,00 8,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
127,84 128,41 277,16 275,83 205,77
420 421 422 423 424
woningen woningen woningen woningen woningen
163638,27 163684,04 163721,55 163714,35 163704,63
464507,39 464468,74 464491,72 464524,72 464541,79
5,27 5,30 5,35 5,36 5,36
8,00 8,00 8,00 8,00 8,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
209,29 165,44 127,50 126,35 127,77
425 426 427 428 429
woningen woningen woningen woningen woningen
163741,16 163760,90 163827,20 163818,64 163808,24
464479,31 464444,12 464426,19 464440,85 464459,19
5,36 5,36 5,41 5,41 5,41
8,00 8,00 8,00 8,00 8,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Polygoon Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
255,98 357,54 79,99 128,06 81,98
430 431 432 433 434
woningen woningen woningen woningen woningen
163780,60 163790,32 163795,52 163676,94 163704,19
464508,09 464495,05 464479,63 464653,25 464605,35
5,41 5,42 5,41 5,39 5,39
8,00 8,00 8,00 8,00 8,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
81,04 80,51 80,99 312,81 316,87
435 436
woningen woningen
163761,42 163737,80
464644,88 464686,64
5,47 5,47
8,00 8,00
Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80
0 dB 0 dB
149,86 149,62
Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Vorm
17-3-2023 10:46:56
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 4.8
Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Gebouwen, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam
Omschr.
X-1
Y-1
Maaiveld
Hoogte
Refl. 31
Cp
Oppervlak
437 438 439 442 443
woningen woningen Appartementengebouw woningen woningen
163762,03 163787,09 163705,37 163827,65 163835,00
464579,04 464595,52 464275,62 464536,14 464523,08
5,43 5,47 5,13 5,48 5,48
8,00 8,00 10,00 8,00 8,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
207,24 126,17 625,77 81,22 80,86
444 445 446 447 448
woningen woningen Appartementengebouw - 3 bouwlagen Tiny houses - 2 bouwlagen Tiny houses - 2 bouwlagen
163846,19 163849,62 163859,22 163844,93 163832,76
464498,30 464492,29 464475,31 464405,46 464399,37
5,47 5,47 5,47 5,42 5,41
8,00 8,00 9,00 6,00 6,00
Polygoon Polygoon Polygoon Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
127,47 126,68 250,88 60,32 30,04
449 450 451 452 453
Tiny houses - 2 bouwlagen Tiny houses - 2 bouwlagen Tiny houses - 2 bouwlagen Tiny houses - 2 bouwlagen Tiny houses - 2 bouwlagen
163837,35 163842,28 163853,68 163844,67 163860,65
464392,84 464385,92 464387,14 464372,37 464373,49
5,41 5,41 5,42 5,40 5,42
6,00 6,00 6,00 6,00 6,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
30,99 30,29 30,78 30,33 29,86
454 455 456 457
Tiny houses - 2 bouwlagen Tiny houses - 2 bouwlagen Tiny houses - 2 bouwlagen Tiny houses - 2 bouwlagen
163873,75 163905,57 163898,22 163903,73
464374,80 464387,91 464378,22 464379,10
5,43 5,47 5,46 5,46
6,00 6,00 6,00 6,00
Rechthoek Rechthoek Rechthoek Rechthoek
0,80 0,80 0,80 0,80
0 dB 0 dB 0 dB 0 dB
30,30 31,61 30,24 28,05
Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
Vorm
17-3-2023 10:46:56
SPA WNP ingenieurs
Naam Omschr. Indeling 1 School1 Schoolgebouw School2 Schoolgebouw Indeling 2 School1 Schoolgebouw School2 Schoolgebouw Indeling 3 School1 Schoolgebouw School2 Schoolgebouw
22200016 Bijlage 4.9
X-1
Y-1
Maaiveld Hoogte
Vorm
Refl. 31
Cp
Oppervlak
Omtrek
163571 464490,3 163595,3 464531,7
5,19 5,24
8 4
Rechthoek Rechthoek
0,8 0,8
0 dB 0 dB
448,45 738,46
85,51 118,02
163582,5 464517,8 163607,3 464511,3
5,22 5,24
8 4
Rechthoek Rechthoek
0,8 0,8
0 dB 0 dB
426,67 738,46
83,3 118,02
163600,8 464548,7 163613,3 464526,4
5,26 5,26
8 4
Rechthoek Rechthoek
0,8 0,8
0 dB 0 dB
456,01 738,46
86,43 118,02
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 5.1
Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Bodemgebieden, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam
Omschr.
X-1
Y-1
Oppervlak
Bf
001 002 003 004 005
hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied
164045,55 164008,75 164004,88 163999,39 163993,27
464150,47 464287,74 464297,60 464307,84 464316,20
798,69 68,36 76,51 67,09 1500,41
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
006 007 008 009 010
hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied Fietspad
163978,54 163931,77 163753,05 163666,66 163973,06
464332,55 464380,06 464690,16 464839,86 464322,36
468,56 1914,88 856,91 1593,65 1272,69
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
010 011 012 013 014
Fietspad hard bodemgebied Hard bodemgebied sloot hard bodemgebied hard bodemgebied
163766,95 163754,68 163841,55 163738,86 163656,23
464663,36 464207,71 464268,89 464186,74 464216,47
1776,69 163,11 2046,66 67,51 577,70
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
015 021 022 023 024
hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied
163655,38 163934,77 164268,25 164113,02 164022,59
464219,02 464384,08 463883,12 464022,27 464010,26
393,15 1097,48 2118,05 2830,28 2503,03
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
026 027 028 029 030
hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied
163779,22 164009,02 163661,41 163663,88 163884,38
463883,94 464302,37 463965,34 464207,12 464041,70
4647,22 1442,22 1046,42 762,06 1949,15
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
031 032 201 202 203
hard bodemgebied Hoevelakenseweg hard bodemgebied hard bodemgebied terreinverharding+water
164241,75 163281,00 164111,95 164200,17 164070,76
464072,80 464208,51 464022,74 464056,57 464076,19
1664,82 541,24 541,43 524,44 3398,88
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
204 220 221 222 223
weg hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied
164046,30 163568,21 163840,66 163939,15 163975,21
464140,49 464265,41 464262,60 464204,37 464011,57
784,07 1745,87 995,93 4131,97 903,29
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
224 225
hard bodemgebied hard bodemgebied
163801,07 163737,43
464063,66 464011,54
722,36 766,54
0,00 0,00
Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
17-3-2023 10:51:14
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 5.2
Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Bodemgebieden, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam
Omschr.
X-1
Y-1
Oppervlak
Bf
226 227 228 250 251
hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied
163765,26 163750,04 163888,41 163764,25 163794,49
464086,53 464214,81 464153,31 464662,29 464615,63
429,03 3397,90 1766,64 1300,43 794,03
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
252 253 254 255 256
hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied
163759,40 163672,89 163685,26 163697,43 163709,00
464583,62 464656,69 464634,86 464613,03 464593,11
427,93 70,80 68,64 65,01 57,26
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
257 258 259 260 261
hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied
163748,64 163704,37 163701,06 163744,41 163745,62
464605,48 464563,53 464554,07 464543,81 464489,39
773,70 555,45 514,84 791,84 587,15
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
262 263 264 264 265
hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied
163777,38 163711,22 163718,79 163754,57 163744,67
464485,53 464461,52 464474,38 464466,23 464483,83
882,05 460,64 53,16 53,74 74,97
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
266 266 268 269 270
hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied
163752,46 163774,12 163788,42 163818,16 163722,99
464415,45 464381,41 464406,97 464417,01 464426,72
NVT NVT 26,72 1250,68 2474,39
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
271 272 273 274 275
hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied
163731,64 163699,65 163698,80 163769,26 163670,35
464364,35 464345,63 464346,95 464359,22 464339,26
39,45 45,05 46,30 1487,95 768,40
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
276 277 278 280 282
hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied
163626,88 163567,78 163647,05 163717,65 163797,71
464415,14 464488,54 464484,00 464316,61 464346,38
1872,09 930,89 625,15 1673,98 748,06
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
283 284
hard bodemgebied hard bodemgebied
163637,23 163658,56
464396,88 464437,86
68,39 54,26
0,00 0,00
Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
17-3-2023 10:51:14
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 5.3
Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Bodemgebieden, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam
Omschr.
X-1
Y-1
Oppervlak
Bf
285 286 287 288 290
hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied hard bodemgebied
163667,54 163675,07 163720,96 163662,97 163722,65
464421,68 464423,97 464425,24 464409,75 464440,79
99,73 46,78 49,54 34,00 945,30
0,00 0,00 0,00 0,00 0,00
291 292
hard bodemgebied hard bodemgebied
163756,40 163829,70
464412,58 464413,39
50,37 1337,03
0,00 0,00
Geomilieu V2022.4 rev 1 Licentiehouder: SPA WNP ingenieurs - locatie Ede
17-3-2023 10:51:14
SPA WNP ingenieurs Model: Groep:
22200016 Bijlage 6.1.1
Sportvelden, wedstrijden (hoofdgroep) Lijst van Toetspunten, voor rekenmethode Industrielawaai - HMRI, industrie
Naam
Omschr.
X
Y
Maaiveld
Hoogte A
Hoogte B
Hoogte C
Hoogte D
Hoogte E
Hoogte F
Gevel
001.1 001.2 001.3 001.4 002.1
appartementengebouw appartementengebouw appartementengebouw appartementengebouw woning
163717,27 163730,42 163718,77 163705,22 163774,84
464250,44 464261,80 464275,66 464263,29 464249,62
5,00 5,02 5,14 5,02 5,00
1,50 1,50 1,50 1,50 1,50
4,50 4,50 4,50 4,50 4,50
7,50 7,50 7,50 7,50 7,50
------
------
------
Ja Ja Ja Ja Ja
002.2 002.3 002.4 003.1 003.2
woning woning woning woning woning
163768,49 163777,53 163771,08 163763,53 163759,74
464250,65 464255,49 464256,94 464263,27 464265,96
5,00 5,00 5,00 5,05 5,07
1,50 1,50 1,50 1,50 1,50
4,50 4,50 4,50 4,50 4,50
7,50 7,50 7,50 7,50 7,50
------
------
------
Ja Ja Ja Ja Ja
003.3 003.4 004.1 004.2 004.3
woning woning woning woning woning
163768,80 163762,55 163754,83 163751,29 163760,16
464270,70 464272,22 464278,51 464280,67 464286,06
5,12 5,13 5,18 5,20 5,25
1,50 1,50 1,50 1,50 1,50
4,50 4,50 4,50 4,50 4,50
7,50 7,50 7,50 7,50 7,50
------
------
------
Ja Ja Ja Ja Ja
004.4 005.1 005.2 005.3 005.4
woning woning woning woning woning
163753,85 163746,54 163742,49 163751,40 163743,91
464287,41 464293,90 464296,22 464301,42 464301,89
5,26 5,28 5,28 5,31 5,30
1,50 1,50 1,50 1,50 1,50
4,50 4,50 4,50 4,50 4,50
7,50 7,50 7,50 7,50 7,50
------
------
------
Ja Ja Ja Ja Ja
006.1 006.2 006.3 007.1 007.2
woning woning woning woning woning
163740,49 163735,57 163736,20 163746,67 163746,68
464314,15 464317,14 464323,50 464317,70 464323,71
5,29 5,27 5,27 5,29 5,28
1,50 1,50 1,50 1,50 1,50
4,50 4,50 4,50 4,50 4,50
7,50 7,50 7,50 7,50 7,50
------
------
------
Ja Ja Ja Ja Ja
007.3 008.1 008.2 008.3 009.1
woning senioren woning senioren woning senioren woning senioren woning
163741,25 163763,14 163758,56 163758,79 163768,35
464326,41 464328,21 464330,40 464336,41 464331,16
5,27 5,30 5,29 5,30 5,30
1,50 1,50 1,50 1,50 1,50
4,50 4,50 4,50 4,50 4,50
7,50 -----
------
------
------
Ja Ja Ja Ja Ja