CConstaterende datBarendrecht
Koppel je AI →
Document · PDF

Bijlage 1_factsheets IHP Barendrecht 20240827.pdf

gemeenteraad 1 oktober 2024, gemeente BarendrechtBij agendapunt: Integraal huisvestingsplan onderwijs (IHP) 202415.424 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen · deel 2 van 2

0

Toelichting veiligheid:

De CO2 waardes die we continue meten zijn altijd bonven de 1000 PPM met een volle groep kinderen. Ook in de slaapkamers. Er is doorlopend sprake van incidenten van vernieling tot brandstichting. De wethouder en ambtenaren en wijkagent zijn hiervan op de hoogte.

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

0

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

Er is een bijzonder goede samenwerking met de basisschool. Er is structureel overleg en afstemming tussen professionals. Er is een peuter kleuter groep. Ruimtes worden wedrzijds multifunctioneel gebruikt.

BS De Trinoom ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

R'damse Ver. v. Kath. Onderw.

Adres:

Olmenwede 1 2993 GGBarendrecht

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer (officieel):

26AF00

Denominatie:

RK

GEBOUW Juridisch eigendom:

Gemeente Barendrecht

Economisch claimrecht:

Gemeente Barendrecht

Bouwjaar initieel:

2002

Uitbreiding(en):

nvt

Renovatie(s):

nvt

0

FINANCIËN afgesloten Huurcontract:

nvt

Boekwaarde:

€

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn Energie + water

1.638.973

1-1-2023

per

€0

Beoordeling PO benchmark - Energie + water Categorie bouwjaar: 2001 - 2015

CAPACITEIT GEBOUW

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Onderwijsruimte:

1.830

m2 bvo

Overig:

450

m2 bvo

Inpandige gymzaal:

0

m bvo

Aantal gymzalen:

Totale capaciteit:

2.280

m2 bvo

Totaal aantal lokalen: 22

Tijdelijke huisvesting:

22

Aantal speellokalen:

0

€ 62

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

Aantal lokalen overig: 0

2

0

Aantal lokalen:

0

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

Beoordeling PO benchmark - Onderhoud Categorie bouwjaar: 2001 - 2015

Hoog

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Hoog

0

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

221

Gebruikers onderwijsruimte:

per

1-10-2023

KDV Peutergroep de Trinoom

56

m² bvo

(enkel)

Gebruikers overige ruimte:

€500.000 €450.000 €400.000 €350.000 €300.000 €250.000 €200.000 €150.000 €100.000 €50.000 €2023

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -23% afname

2023

-

2038 DUURZAAMHEID

350 300 250 200 150 100

- Gem. verbruik gas

6,7

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik elektra

39

kWh per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik water

-

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik warmte

-

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

0,0

CO₂-uitstoot (indicatie):

0

WEii-indicatie:

Zuinig

Zonnepanelen:

Nee

= (91 kWh/m² per jaar)

Andere duurzaamheidsaspecten:

50 0 2020

2021

2022

2023

2024

2026

2028

2030

2032

2034

2036

2038

0

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

(Schaal 1 tot 6) School

KDV

BSO

Gemeente

Geheel algemeen

2

nvt

nvt

2

Buitenkant

3

nvt

nvt

3

-39% leegstand in 2038

Binnenkant

4

nvt

nvt

3

-36% leegstand

Installaties

4

nvt

nvt

4

Onderwijs-/opvangruimten

2

2

Werkomgeving staf

3

3

Facilitaire voorzieningen

2

2

Toegankelijkheid

2

3

Speelplein

2

3

Ventilatie

6

5

Temperatuur

4

5

Licht

2

3

Geluid

2

3

Opheffingsnorm

Leerling aantal

Technische staat 2030:

674

CAPACITEIT VS BEHOEFTE

Inclusief andere gebruikers →

De weergegeven ruimtebehoefteberekening is de gecombineerde capaciteit van hoofd- en dislocaties

Functionaliteit

2.000 1.800 1.600 1.400 1.200 1.000 800

Binnenklimaat

600 400 200

2038

2037

2036

2035

2034

2033

2032

2031

2030

2029

2028

2027

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

0

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

Toeslag inclusief onderwijs

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

Veiligheid Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid OPMERKINGEN SCHOOL

Vandalisme

3

2

4

Soms

Soms

Conditiescore gemiddeld NEN2767: Luchtventilatiesysteem voldoet niet, waardoor het gebouw slecht geventileerd wordt. Op basis van de pilotscholen, waaronder de Vrijenburg, is beloofd dat voor dit gebouw de ventilatie ook op orde gemaakt wordt. De RVKO wacht nog steeds op de benodigde middelen om dit te realiseren.

Aantal leerlingen loopt terug, heeft te maken met de wijkkrimp. Gebouw heeft een overschot, IKC Cadans heeft hier een ruimte in gekregen. De onderwijscapaciteit voor Cadans is formeel afgesplitst en daarom ook niet opgenomen in de onderwijscapaciteit voor De Trinoom. Weinig tot geen samenwerking met IKC Cadans.

KINDEROPVANG KDV

BSO

Naam:

Peutergroep de Trinoom

Naam:

Kindplaatsen:

15

Kindplaatsen:

Verhuurder:

RVKO

Verhuurder:

Toelichting functionaliteit:

Ik vind het lastig om de vragen te beantwoorden. Ik vind de keuzes die je kunt maken ook subjectieve keuzen, want wat de een goed vindt vindt de ander niet goed. Wat is je Zie ook toelichting functionaliteit.

Toelichting functionaliteit:

Toelichting veiligheid:

De parkeergelegenheid rondom de locatie van de peuterspeelzaal en tevens school is gering. Hierdoor krijg je dat mensen dubbel parkeren. Hierdoor worden

Toelichting veiligheid:

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

Peuterspeelzaal De Trinoom en basisschool De Trinoom werken vormen samen met kinderopvang Norlandia een IKC. Zo bieden wij in een gebouw onder een gelijke pedagogische visie opvang aan kinderen van 0 tot en met 13 jaar. De lijnen met het CJG zijn kort, omdat ook het CJG in ons gebouw gevestigd is

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

Toelichting binnenklimaat:

Toelichting binnenklimaat:

Dr Schaepmanschool Marijkesingel ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

R'damse Ver. v. Kath. Onderw.

Adres:

Marijkesingel 30 2991 BK Barendrecht

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer (officieel):

16BO00

Denominatie:

PR

GEBOUW Juridisch eigendom:

R'damse Ver. v. Kath. Onderw.

Economisch claimrecht:

Gemeente Barendrecht

Bouwjaar initieel:

2013

Uitbreiding(en):

nvt

Renovatie(s):

nvt

0

FINANCIËN afgesloten Huurcontract:

nvt

Boekwaarde:

€

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn Energie + water

2.344.185

1-1-2023

per

€0

Beoordeling PO benchmark - Energie + water Categorie bouwjaar: 2001 - 2015

CAPACITEIT GEBOUW

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Onderwijsruimte:

1.477

m2 bvo

Overig:

0

m2 bvo

Inpandige gymzaal:

0

m bvo

Aantal gymzalen:

Totale capaciteit:

1.477

m2 bvo

Totaal aantal lokalen: 12

Tijdelijke huisvesting:

11

Aantal speellokalen:

1

€ 57

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

Aantal lokalen overig: 0

2

0

Aantal lokalen:

0

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

Beoordeling PO benchmark - Onderhoud Categorie bouwjaar: 2001 - 2015

Hoog

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Hoog

0

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

517

Gebruikers onderwijsruimte:

per

1-10-2023

BSO Dr. Schaepman

56

m² bvo

(dubbel)

€250.000 €200.000 €150.000

Gebruikers overige ruimte:

Mundo

56

€100.000

m² bvo

€50.000

€2023

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -7% afname

2023

-

2038 DUURZAAMHEID

600

500

400

300

200

- Gem. verbruik gas

4,3

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik elektra

27

kWh per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik water

-

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik warmte

-

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

A+

CO₂-uitstoot (indicatie):

0

WEii-indicatie:

Zeer zuinig

Zonnepanelen:

Ja

Andere duurzaamheidsaspecten:

100

0 2020

2021

2022

2023

2024

2026

2028

2030

2032

2034

2036

2038

= (75 kWh/m² per jaar)

0

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

(Schaal 1 tot 6) School

KDV

BSO

Gemeente

Geheel algemeen

2

nvt

nvt

2

Buitenkant

2

nvt

nvt

2

-2% leegstand in 2038

Binnenkant

2

nvt

nvt

2

-2% leegstand

Installaties

2

nvt

nvt

2

Opheffingsnorm

Leerling aantal

Technische staat 2030:

55

CAPACITEIT VS BEHOEFTE

Inclusief andere gebruikers →

De weergegeven ruimtebehoefteberekening is de gecombineerde capaciteit van hoofd- en dislocaties

Functionaliteit

3.500 3.000 2.500 2.000

Onderwijs-/opvangruimten

2

3

Werkomgeving staf

2

4

Facilitaire voorzieningen

2

3

Toegankelijkheid

2

2

Speelplein

2

2

Ventilatie

2

2

Temperatuur

2

3

Licht

2

2

Geluid

2

3

1.500

Binnenklimaat 1.000 500

2038

2037

2036

2035

2034

2033

2032

2031

2030

2029

2028

2027

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

0

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

Toeslag inclusief onderwijs

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

Veiligheid Veiligheid in/rond gebouw

3

Verkeersveiligheid OPMERKINGEN SCHOOL

Vandalisme

3

3

4

Vaak

Soms

Conditiescore gemiddeld NEN2767:

KINDEROPVANG

Goede samenwerking met kinderopvang Mundo. Er is op deze locatie sprake van een ruimtetekort, hier zijn bij de laatste telling 278 leerlingen aanwezig. Er zijn tekening gemaakt om een aanbouw te plaatsen, niet uitgevoerd.

KDV

BSO

Naam:

Naam:

Dr Schaepman Barendrecht

Kindplaatsen:

Kindplaatsen:

44

Verhuurder:

Verhuurder:

RVKO

Toelichting functionaliteit:

Toelichting functionaliteit:

Er is structureel een ruimtegebrek.

Toelichting binnenklimaat:

Toelichting binnenklimaat:

volgens de norm van het basisonderwijs.

Toelichting veiligheid:

Toelichting veiligheid:

0

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

De inrichting van een IKC behoord toe aan onze wensen. Waarbij het van belang is dat de gemeente structureel ruimte toe gaat kennen aan deze IKC vorming. Ook op de plekken die structureel ruimte te kort hebben in hun gebouw. Zodat je oneerlijke concurentie tegen gaat.

Het is een redelijk nieuw gebouw.

Dr Schaepmanschool Evertsenstraat ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

R'damse Ver. v. Kath. Onderw.

Adres:

Evertsenstraat 16 2992 BG Barendrecht

Locatie:

Dislocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer (officieel):

16BO00

Denominatie:

OP

GEBOUW Juridisch eigendom:

Gemeente Barendrecht

Economisch claimrecht:

Gemeente Barendrecht

Bouwjaar initieel:

2003

Uitbreiding(en):

2011

Renovatie(s):

nvt

0

FINANCIËN afgesloten Huurcontract:

nvt

Boekwaarde:

€

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn Energie + water

2.015.038

1-1-2023

per

€0

Beoordeling PO benchmark - Energie + water Categorie bouwjaar: 2001 - 2015

CAPACITEIT GEBOUW

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Onderwijsruimte:

1.438

m2 bvo

Overig:

223

m2 bvo

Inpandige gymzaal:

0

m bvo

Aantal gymzalen:

Totale capaciteit:

1.661

m2 bvo

Totaal aantal lokalen: 12

Tijdelijke huisvesting:

11

Aantal speellokalen:

1

€ 57

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

Aantal lokalen overig: 0

2

0

Aantal lokalen:

0

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

Beoordeling PO benchmark - Onderhoud Categorie bouwjaar: 2001 - 2015

Hoog

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Hoog

0

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

517

per

1-10-2023 €200.000 €180.000 €160.000 €140.000 €120.000 €100.000 €80.000 €60.000 €40.000 €20.000 €-

Gebruikers onderwijsruimte:

Gebruikers overige ruimte:

KDV

223

m² bvo

2023

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -7% afname

2023

-

2038 DUURZAAMHEID

600

500

400

300

200

- Gem. verbruik gas

12,4

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik elektra

40

kWh per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik water

-

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik warmte

-

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

0,0

CO₂-uitstoot (indicatie):

0

WEii-indicatie:

Onzuinig

Zonnepanelen:

Nee

Andere duurzaamheidsaspecten:

100

0 2020

2021

2022

2023

2024

2026

2028

2030

2032

2034

2036

2038

= (175 kWh/m² per jaar)

0

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

(Schaal 1 tot 6) School

KDV

BSO

Gemeente

Geheel algemeen

3

nvt

nvt

3

Buitenkant

3

nvt

nvt

3

-2% leegstand in 2038

Binnenkant

3

nvt

nvt

3

-2% leegstand

Installaties

3

nvt

nvt

3

Opheffingsnorm

Leerling aantal

Technische staat 2030:

55

CAPACITEIT VS BEHOEFTE

Inclusief andere gebruikers →

weergegeven ruimtebehoefteberekening is de gecombineerde capaciteit van hoofd- en dislocaties Zie De hoofdlocatie

Functionaliteit

3.500 3.000 2.500 2.000

Onderwijs-/opvangruimten

3

3

Werkomgeving staf

3

3

Facilitaire voorzieningen

3

2

Toegankelijkheid

3

3

Speelplein

3

2

Ventilatie

5

3

Temperatuur

3

3

Licht

3

2

Geluid

3

2

1.500

Binnenklimaat 1.000 500

2038

2037

2036

2035

2034

2033

2032

2031

2030

2029

2028

2027

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

0

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

Toeslag inclusief onderwijs

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

Veiligheid Veiligheid in/rond gebouw

3

Verkeersveiligheid OPMERKINGEN SCHOOL

Vandalisme

2

4

3

Soms

Soms

Conditiescore gemiddeld NEN2767:

KINDEROPVANG KDV Naam:

Evertsenstraat en Marijkesingel kunnen het beste gezien worden als 2 aparte scholen, ondanks dat ze een BRIN delen. Op deze locatie zijn volgens de laatste telling 238 leerlingen aanwezig. School heeft een grote aantrekkingskracht, leerlingen komen uit heel Barendrecht en omstreken. Bestuur heeft voor het IHP behoefte aan een visie op de buitenruimte van scholen.

BSO Wiedewei Evertsenstraat barendrecht 15

Naam:

Wiedewei Evertsenstraat Barendrecht

Kindplaatsen:

Kindplaatsen:

33

Verhuurder:

Gemeente Barendrecht

Verhuurder:

Gemeente Barendrecht

Toelichting functionaliteit:

0

Toelichting functionaliteit:

0

Toelichting binnenklimaat:

0

Toelichting binnenklimaat:

0

Toelichting veiligheid:

0

Toelichting veiligheid:

0

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

0

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

Er is sprake van goed contact met de basisschool.

Verduurzaming is een aandachtspunt, nu geen zonnepanelen of warmtepomp. 3 groepsruimtes op de verdieping zijn formeel toegekend aan Dr Schaepmanschool, op dit moment maakt De Wijngaard hier gebruik van. Bij afstoten Wijngaard valt dit deel terug naar Dr Schaepmanschool. Oppervlakte is reeds in deze factsheet opgenomen bij de Schaepmanschool.

IKC Cadans ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting onderwijs

Adres:

Olmenwede 1 2993 GGBarendrecht

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer (officieel):

31VF00

Denominatie:

AB

GEBOUW Juridisch eigendom:

Gemeente Barendrecht

Economisch claimrecht:

Gemeente Barendrecht

Bouwjaar initieel:

2002

Uitbreiding(en):

nvt

Renovatie(s):

nvt

0

FINANCIËN afgesloten Huurcontract:

nvt

Boekwaarde:

€

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn Energie + water

308.981

1-1-2023

per

€0

Beoordeling PO benchmark - Energie + water Categorie bouwjaar: 2001 - 2015

CAPACITEIT GEBOUW

Categorie capaciteit: < 1.000 m²

Onderwijsruimte:

450

m2 bvo

Overig:

0

m2 bvo

Inpandige gymzaal:

0

m bvo

Aantal gymzalen:

Totale capaciteit:

450

m2 bvo

Totaal aantal lokalen: 2

Tijdelijke huisvesting:

2

Aantal speellokalen:

0

€ 251

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

Aantal lokalen overig: 0

2

0

Aantal lokalen:

0

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

Beoordeling PO benchmark - Onderhoud Categorie bouwjaar: 2001 - 2015

Hoog

Categorie capaciteit: < 1.000 m²

Hoog

0

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

13

Gebruikers onderwijsruimte:

per

1-10-2023

Peuteropvang

53

m² bvo

BSO

(enkel) (dubbel)

Gebruikers overige ruimte:

€1 €1 €1 €1 €1 €1 €0 €0 €0 €0 €2023

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 900% toename

2023

-

2038 DUURZAAMHEID

200

- Gem. verbruik gas

-

m³ per m ² bvo per jaar

180

- Gem. verbruik elektra

-

kWh per m ² bvo per jaar

160

- Gem. verbruik water

-

m³ per m ² bvo per jaar

140

- Gem. verbruik warmte

-

GJ per m ² bvo per jaar

120

Energielabel:

0,0

100

CO₂-uitstoot (indicatie):

0

80

WEii-indicatie:

Zuinig

60

Zonnepanelen:

0

40

Andere duurzaamheidsaspecten:

0

= (91 kWh/m² per jaar)

20 0 2020

2021

2022

2023

2024

2026

2028

Opheffingsnorm

2030

2032

2034

2036

2038

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

(Schaal 1 tot 6) School

KDV

BSO

Gemeente

Geheel algemeen

2

nvt

nvt

2

Buitenkant

3

nvt

nvt

3

Binnenkant

4

nvt

nvt

3

Installaties

4

nvt

nvt

4

Leerling aantal

Technische staat 2030:

4

CAPACITEIT VS BEHOEFTE 0% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2038

12% tekort

De weergegeven ruimtebehoefteberekening is de gecombineerde capaciteit van hoofd- en dislocaties

Functionaliteit

600

500

400

300

Onderwijs-/opvangruimten

2

Werkomgeving staf

3

Facilitaire voorzieningen

2

Toegankelijkheid

2

Speelplein

2

Binnenklimaat

200

100

2038

2037

2036

2035

2034

2033

2032

2031

2030

2029

2028

2027

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

0

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

Toeslag inclusief onderwijs

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

Ventilatie

6

Temperatuur

4

Licht

2

Geluid

2

Veiligheid Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid OPMERKINGEN SCHOOL

Vandalisme

Nee

2 Soms

Conditiescore gemiddeld NEN2767:

Luchtventilatiesysteem voldoet niet, waardoor het gebouw slecht geventileerd wordt. KINDEROPVANG

Binnenklimaat kan beter, in de zomer is het warm en in de winter koud. De gangen kunnen niet geventileerd worden. In de lokalen is mechanische ventilatie aanwezig. De bedoeling is dat IKC Cadans na de eerste opstart periode van 4 jaar en groei, rond schooljaar 2026-2027 verhuist naar eigen huisvesting, die past bij het onderwijsconcept (o.a. werken in Units). We verhuizen bij voorkeur naar een gebied waar de leerlingenpopulatie groeiende is en waar onderwijs/IKC m2 nodig zijn (vanuit gemeente taak). Dit is Barendrecht Oost / Stations tuinen. De huidige tijdelijke huisvesting van IKC Cadans is, na verhuizing, geschikt voor andere functies, zoals appartementen. Het grootste deel van het complex bestaat al uit appartementen (VVE), alleen de plint en 1e VD nog niet. Aan beide zijden is buitenruimte beschikbaar. NB. KDV en BSO de Wildernis horen NIET bij IKC Cadans, maar bij een grote internationale kinderopvangorganisatie Norlandia. Deze locatie van Norlandia was voorheen van Bimbola. Ze zijn gehuisvest in een andere vleugel, onder de Trinoom en bij het CJG. Wat verwarrend is, is dat een groot bord direct naast onze gevel hebben geplaatst (op de gemeenschappelijke gymzaal met de Trinoom). Mag dit eigenlijk wel? Zijn er regels voor gevelborden

KDV

BSO

Naam:

Naam:

Kindplaatsen:

Kindplaatsen:

Verhuurder:

Verhuurder:

Toelichting functionaliteit:

Toelichting functionaliteit:

Toelichting binnenklimaat:

Toelichting binnenklimaat:

Toelichting veiligheid:

Toelichting veiligheid:

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

De Rank ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting Reformatorisch speciaal onderwijs Randstad

Adres:

Dorpsstraat-Oost 3a 2990 AG Barendrecht

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Speciaal (Voortgezet) Onderwijs

Brinnummer (officieel):

26MN00

Denominatie:

RE

GEBOUW Juridisch eigendom:

Stichting Reformatorisch speciaal onderwijs Randstad

Economisch claimrecht:

Gemeente Barendrecht

Bouwjaar initieel:

1986

0

Uitbreiding(en):

1992

1996

Renovatie(s):

nvt FINANCIËN afgesloten

Huurcontract:

nvt

Boekwaarde:

€

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn Energie + water

893.487

1-1-2023

per

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

1.752

m2 bvo

Overig:

0

m2 bvo

Inpandige gymzaal:

210

m bvo

Aantal gymzalen:

Totale capaciteit:

1.962

m2 bvo

Totaal aantal lokalen: 18

Tijdelijke huisvesting:

Aantal lokalen:

17

Aantal speellokalen:

0

Categorie bouwjaar: 1986 - 2000

Gemiddeld

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Gemiddeld

€ 89

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

Aantal lokalen overig: 0

2

0

€ 14

Beoordeling SO benchmark - Energie + water

1

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

Beoordeling SO benchmark - Onderhoud Categorie bouwjaar: 1986 - 2000

Hoog

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Hoog

1

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

135

per

1-10-2023 €500.000 €450.000 €400.000 €350.000 €300.000 €250.000 €200.000 €150.000 €100.000 €50.000 €-

Gebruikers onderwijsruimte:

Gebruikers overige ruimte:

Zorgnijverij

40

m² bvo

2023

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 5% toename

2023

-

2038 DUURZAAMHEID

160

- Gem. verbruik gas

10,1

m³ per m ² bvo per jaar

140

- Gem. verbruik elektra

28

kWh per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik water

0,3

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik warmte

-

GJ per m ² bvo per jaar

120 100

Energielabel:

Onbekend

80

CO₂-uitstoot (indicatie):

12.796

60

WEii-indicatie:

Gemiddeld

Zonnepanelen:

Nee

40

kg per jaar

Andere duurzaamheidsaspecten:

20 0 2020

2021

2022

2023

2024

2026

2028

Opheffingsnorm

2030

2032

2034

2036

2038

= (7 kg per m² bvo per jaar )

= (138 kWh/m² per jaar)

0

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

(Schaal 1 tot 6) School

KDV

BSO

Gemeente

Geheel algemeen

2

nvt

nvt

3

Buitenkant

2

nvt

nvt

3

Binnenkant

3

nvt

nvt

3

Installaties

3

nvt

nvt

3

Leerling aantal

Technische staat 2030:

-663

CAPACITEIT VS BEHOEFTE 38% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2038

38% tekort

De weergegeven ruimtebehoefteberekening is de gecombineerde capaciteit van hoofd- en dislocaties

Functionaliteit

3.000

2.500

2.000

1.500

Onderwijs-/opvangruimten

4

Werkomgeving staf

4

Facilitaire voorzieningen

4

Toegankelijkheid

2

Plein

2

Binnenklimaat

1.000

500

2038

2037

2036

2035

2034

2033

2032

2031

2030

2029

2028

2027

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

0

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

Toeslag inclusief onderwijs

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

Ventilatie

4

Temperatuur

4

Licht

3

Geluid

3

Veiligheid Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid OPMERKINGEN SCHOOL

Vandalisme

4 Nooit

Conditiescore gemiddeld NEN2767:

2

Vergelijken met de huidige bouwstandaard KINDEROPVANG Verkeersafwikkeling is altijd wel een issue, gezien dijk en afrit bij/aan de dijk en toegang toe schoolplein.

KDV

BSO

Naam:

Naam:

Is sinds aankondiging en plannen nieuwbouw niet meer geupdate.

Kindplaatsen:

Kindplaatsen:

Het bvo en momenten van uitbreiding zijn lastig te achterhalen. Hopelijk geen al te groot bezwaar. Het gebouw bestaat uit verschillende bouwdelen, maar is niet erg zichtbaar. Het is een integraal geheel. Geen kwalitatieve of functionele verschillen tussen de bouwdelen.

Verhuurder:

Verhuurder:

Toelichting functionaliteit:

Toelichting functionaliteit:

Toelichting binnenklimaat:

Toelichting binnenklimaat:

Toelichting veiligheid:

Toelichting veiligheid:

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

Zorgnijverij maakt gebruik van ruimtes, zij zitten na schooltijd in het pand en verzorgen naschoolse opvang. Stijging leerlingaantallen is herkenbaar. Past voor nu binnen het gebouw. Het technieklokaal is opgeofferd om ruimte te bieden. Na de verhuizing heeft de school meer onderwijscapaciteit ter beschikking. In nieuwbouw EduDelta is rekening gehouden met groei, verhuizen in september 2024 beoogd. De recente jaarafrekening t.b.v. energie is opgevraagd. Zowel SO als VSO. Voor ruimtebehoefteberekening verdeling uit prognose aangehouden.

De Wijngaard ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Stichting Reformatorisch speciaal onderwijs Randstad

Adres:

Petrus Camperstraat 1 2990 AG Barendrecht

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Speciaal Basisonderwijs

Brinnummer (officieel):

00EM00

Denominatie:

RE

GEBOUW Juridisch eigendom:

Gemeente Barendrecht

Economisch claimrecht:

Gemeente Barendrecht

Bouwjaar initieel:

1997

0

Uitbreiding(en):

2002

2010

Renovatie(s):

nvt FINANCIËN afgesloten

Huurcontract:

nvt

Boekwaarde:

€

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn Energie + water

1.032.784

1-1-2023

per

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

1.293

m2 bvo

Overig:

719

m2 bvo

Inpandige gymzaal:

0

m bvo

Aantal gymzalen:

Totale capaciteit:

2.012

m2 bvo

Totaal aantal lokalen: 36

Tijdelijke huisvesting:

Aantal lokalen:

14

Aantal speellokalen:

0

Categorie bouwjaar: 1986 - 2000

Laag

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Laag

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 58

Aantal lokalen overig: 22

2

0

€4

Beoordeling PO benchmark - Energie + water

0

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

Beoordeling PO benchmark - Onderhoud Categorie bouwjaar: 1986 - 2000

Hoog

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Hoog

0

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

142

per

1-10-2023 €300.000

Gebruikers onderwijsruimte:

€250.000 €200.000 €150.000

Gebruikers overige ruimte:

Fysiopraktijk mens en leven

60

m² bvo

€100.000 €50.000 €2023

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 1% toename

2023

-

2038 DUURZAAMHEID

180

- Gem. verbruik gas

4,6

m³ per m ² bvo per jaar

160

- Gem. verbruik elektra

-6

kWh per m ² bvo per jaar

140

- Gem. verbruik water

-

m³ per m ² bvo per jaar

120

- Gem. verbruik warmte

-

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

0,0

CO₂-uitstoot (indicatie):

12.456

WEii-indicatie:

Paris Proof

Zonnepanelen:

Ja

100 80 60 40

kg per jaar

Andere duurzaamheidsaspecten:

= (10 kg per m² bvo per jaar )

= (43 kWh/m² per jaar)

0

20 0 2020

2021

2022

2023

2024

2026

2028

2030

2032

2034

2036

2038

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

(Schaal 1 tot 6) School

KDV

BSO

Gemeente

Geheel algemeen

3

nvt

nvt

3

Buitenkant

3

nvt

nvt

4

-3% leegstand in 2038

Binnenkant

3

nvt

nvt

3

-3% leegstand

Installaties

4

nvt

nvt

4

Opheffingsnorm

Leerling aantal

Technische staat 2030:

65

CAPACITEIT VS BEHOEFTE

Inclusief andere gebruikers →

De weergegeven ruimtebehoefteberekening is de gecombineerde capaciteit van hoofd- en dislocaties

Functionaliteit

1.800

Onderwijs-/opvangruimten

3

Werkomgeving staf

4

Facilitaire voorzieningen

4

1.200

Toegankelijkheid

4

1.000

Plein

4

1.600 1.400

800 600

Binnenklimaat

400

Ventilatie

5

Temperatuur

5

Licht

4

Geluid

4

200

2038

2037

2036

2035

2034

2033

2032

2031

2030

2029

2028

2027

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

0

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

Toeslag inclusief onderwijs

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

Veiligheid Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid OPMERKINGEN SCHOOL

Vandalisme

4 Soms

Conditiescore gemiddeld NEN2767:

2

KINDEROPVANG KDV

BSO

In verband met de bouwplannen van EduDelta en afspraken met de gemeente, zijn de laatste jaren geen onderhoud uitgevoerd.

Naam:

Naam:

Kindplaatsen:

Kindplaatsen:

Ruimtebehoefte o.b.v. aangeleverde gegevens prognose: vaste voet 250 m2 + 7,35 m2 per leerling

Verhuurder:

Verhuurder:

Toelichting functionaliteit:

Toelichting functionaliteit:

Toelichting binnenklimaat:

Toelichting binnenklimaat:

Toelichting veiligheid:

Toelichting veiligheid:

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

Verschillende bouwdelen zorgen voor duidelijke verschillen in kwaliteit. In 2011 in gebouw gekomen, toen nog samen met Schaepmanschool. Na verhuizing gaat het nieuwe gedeelte (tussendeel) weer over naar de Schaepmanschool.

Rehoboth-School ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Ver. CO op RG te Barendrecht

Adres:

Dorpsstraat 184 2992 AB Barendrecht

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Basisonderwijs

Brinnummer (officieel):

03RQ00

Denominatie:

RE

GEBOUW Juridisch eigendom:

Ver. CO op RG te Barendrecht

Economisch claimrecht:

Gemeente Barendrecht

Bouwjaar initieel:

1982

0

Uitbreiding(en):

1991

2001

Renovatie(s):

nvt FINANCIËN afgesloten

Huurcontract:

nvt

Boekwaarde:

€

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn Energie + water

512.355

1-1-2023

per

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

1.946

m2 bvo

Overig:

0

m2 bvo

Inpandige gymzaal:

0

m bvo

Aantal gymzalen:

Totale capaciteit:

1.946

m2 bvo

Totaal aantal lokalen: 18

Tijdelijke huisvesting:

Aantal lokalen:

17

Aantal speellokalen:

1

Categorie bouwjaar: 1966 - 1985

Gemiddeld

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Gemiddeld

€ 20

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

Aantal lokalen overig: 0

2

0

€ 14

Beoordeling PO benchmark - Energie + water

0

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

Beoordeling PO benchmark - Onderhoud Categorie bouwjaar: 1966 - 1985

Laag

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Laag

0

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

279

Gebruikers onderwijsruimte:

per

1-10-2023

Kerk

(dubbel)

BSO

70

m² bvo

(enkel)

Peutergroep per 1/8/24

70

m² bvo

(enkel)

Gebruikers overige ruimte:

€100.000 €90.000 €80.000 €70.000 €60.000 €50.000 €40.000 €30.000 €20.000 €10.000 €2023

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -1% afname

2023

-

2038 DUURZAAMHEID

350 300 250 200 150 100

- Gem. verbruik gas

13,8

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik elektra

16

kWh per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik water

0,3

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik warmte

-

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

Onbekend

CO₂-uitstoot (indicatie):

50.926

WEii-indicatie:

Gemiddeld

Zonnepanelen:

Nee

kg per jaar

= (26 kg per m² bvo per jaar )

= (165 kWh/m² per jaar)

Andere duurzaamheidsaspecten: Rond 2020 is alle verlichting vervangen door LED

50 0 2020

2021

2022

2023

2024

2026

2028

2030

2032

2034

2036

2038

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

(Schaal 1 tot 6) School

KDV

BSO

Gemeente

Geheel algemeen

4

nvt

nvt

4

Buitenkant

4

nvt

nvt

4

-18% leegstand in 2038

Binnenkant

4

nvt

nvt

3

-11% leegstand

Installaties

5

nvt

nvt

4

Opheffingsnorm

Leerling aantal

Technische staat 2030:

358

CAPACITEIT VS BEHOEFTE

Inclusief andere gebruikers →

De weergegeven ruimtebehoefteberekening is de gecombineerde capaciteit van hoofd- en dislocaties

Functionaliteit

2.500

2.000

1.500

1.000

Onderwijs-/opvangruimten

3

Werkomgeving staf

3

Facilitaire voorzieningen

4

Toegankelijkheid

4

Speelplein

4

Binnenklimaat

500

2038

2037

2036

2035

2034

2033

2032

2031

2030

2029

2028

2027

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

0

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

Toeslag inclusief onderwijs

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

Ventilatie

5

Temperatuur

5

Licht

4

Geluid

3

Veiligheid Veiligheid in/rond gebouw

3

Verkeersveiligheid OPMERKINGEN SCHOOL

Vandalisme

4 Soms

Conditiescore gemiddeld NEN2767:

2

KINDEROPVANG

Ambitie van schoolbestuur voor een project op korte termijn in het IHP. Schoolbestuur heeft een vernieuwbouw voor ogen waarbij de school in 7 weken tijd gerenoveerd wordt. Daarmee zou tijdelijke huisvesting niet nodig zijn. BSO en KOV wens voor in het gebouw, zou na de renovatie plaats voor kunnen zijn. Daarnaast wordt in de renovatie een deel van de normatieve ruimteoverschotten afgestoten (praktisch gezien zijn dat 2 lokalen).

KDV

BSO

Naam:

Naam:

Kindplaatsen:

Kindplaatsen:

Verhuurder:

Verhuurder:

Toelichting functionaliteit:

Toelichting functionaliteit:

Toelichting binnenklimaat:

Toelichting binnenklimaat:

Toelichting veiligheid:

Toelichting veiligheid:

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

Waardevolle plek in de omgeving.

De Wilgen ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Yulius Onderwijs

Adres:

Boerhaavelaan 2 2992 KZ Barendrecht

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

Cluster 4 Basis Onderwijs

Brinnummer (officieel):

01UC00

Denominatie:

nvt

GEBOUW Juridisch eigendom:

De Wilgen (Yulius)

Economisch claimrecht:

Gemeente Barendrecht

Bouwjaar initieel:

1995

Uitbreiding(en):

2017

Renovatie(s):

nvt

0

FINANCIËN afgesloten Huurcontract:

nvt

Boekwaarde:

€

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn Energie + water

602.683

1-1-2023

per

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

1.434

m2 bvo

Aantal lokalen:

Overig:

0

m2 bvo

Aantal lokalen overig: 0

Inpandige gymzaal:

0

m bvo

Aantal gymzalen:

Totale capaciteit:

1.434

m2 bvo

Totaal aantal lokalen: 13

Tijdelijke huisvesting:

0

0

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

Categorie bouwjaar: 1986 - 2000

Hoog

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Hoog

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 25

13 0

2

€ 17

Beoordeling SO benchmark - Energie + water

Beoordeling SO benchmark - Onderhoud Categorie bouwjaar: 1986 - 2000

Laag

Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²

Laag

0

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

146

per

1-10-2023 €250.000

Gebruikers onderwijsruimte:

€200.000 €150.000 €100.000

Gebruikers overige ruimte:

€50.000

€2023

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -2% afname

2023

-

2038 DUURZAAMHEID

180

- Gem. verbruik gas

17,3

m³ per m ² bvo per jaar

160

- Gem. verbruik elektra

55

kWh per m ² bvo per jaar

140

- Gem. verbruik water

-

m³ per m ² bvo per jaar

120

- Gem. verbruik warmte

-

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

Onbekend

CO₂-uitstoot (indicatie):

17.934

WEii-indicatie:

Onzuinig

Zonnepanelen:

Nee

100 80 60 40

kg per jaar

= (13 kg per m² bvo per jaar )

= (243 kWh/m² per jaar)

Andere duurzaamheidsaspecten: Nee. Zonnepanelen worden nu onderzocht.

20 0 2020

2021

2022

2023

2024

2026

2028

Opheffingsnorm

2030

2032

2034

2036

2038

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

(Schaal 1 tot 6) School

KDV

BSO

Gemeente

Geheel algemeen

3

nvt

nvt

3

Buitenkant

3

nvt

nvt

3

Binnenkant

3

nvt

nvt

3

Installaties

3

nvt

nvt

4

Leerling aantal

Technische staat 2030:

-309

CAPACITEIT VS BEHOEFTE 26% tekort in Inclusief andere gebruikers →

2038

26% tekort

De weergegeven ruimtebehoefteberekening is de gecombineerde capaciteit van hoofd- en dislocaties

Functionaliteit

2.500

2.000

1.500

1.000

Onderwijs-/opvangruimten

3

Werkomgeving staf

2

Facilitaire voorzieningen

2

Toegankelijkheid

4

Plein

3

Binnenklimaat

500

2038

2037

2036

2035

2034

2033

2032

2031

2030

2029

2028

2027

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

0

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

Toeslag inclusief onderwijs

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

Ventilatie

3

Temperatuur

4

Licht

2

Geluid

2

Veiligheid Veiligheid in/rond gebouw

2

Verkeersveiligheid OPMERKINGEN SCHOOL

Vandalisme

Uitbreiding specifiek gericht op Onderwijs. Uitbreiding 3 (GEEN uitbreiding) is beoordeling aangrenzende Gymzaal. Gymzaal alleen buitenom te benaderen. Gymzaal is klein, ziet eruit als speelzaal. Geen plek voor taxibusjes e.d. Hiervoor wordt gebruik gemaakt van de "rijbaan" op een te klein parkeerplaatsje van aangrenzende GGZ instelling. LET OP: In MJOP Boerhaavelaan is BHL Bouwdeel B de gymzaal. MJOP de Wilgen is wel los beschikbaar. Bij Jaarnota water: Pagina 5 Boerhaavelaan (gehele locatie, niet alleen Onderwijs) Bij Electra en Warmte: Deze gegevens hebben we niet per aparte gebouwen. We werken hier op 1 meter met tussen meters. Grootverbruikers betalen maandelijks hun werkelijke verbruik, om deze reden krijg je ook geen eindafrekening over het hele jaar. Het is een beetje onhandig, maar om deze reden heb ik elke maand apart in de bijlagen staan voor Boerhaavelaan. Locatie is goed, grote kavel en voldoet als gebouw. Duurzaamheid en parkeren zijn aandachtspunten.

5 Nooit

Conditiescore gemiddeld NEN2767:

2

KINDEROPVANG KDV

BSO

Naam:

Naam:

Kindplaatsen:

Kindplaatsen:

Verhuurder:

Verhuurder:

Toelichting functionaliteit:

Toelichting functionaliteit:

Toelichting binnenklimaat:

Toelichting binnenklimaat:

Toelichting veiligheid:

Toelichting veiligheid:

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

Heeft geen groeidoelstelling.

Discovery College ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:

Yulius Onderwijs

Adres:

Dennenhout 1 2994 GC Barendrecht

Locatie:

Hoofdlocatie

Onderwijssoort:

AGL & VMBO Basis

Brinnummer (officieel):

01UC21

Denominatie:

Openbaar

GEBOUW Juridisch eigendom:

Discovery College (Yulius)

Economisch claimrecht:

Gemeente Barendrecht

Bouwjaar initieel:

2007

Uitbreiding(en):

nvt

Renovatie(s):

nvt

0

FINANCIËN afgesloten Huurcontract:

nvt

Boekwaarde:

€

einddatum

Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)

verlengbaar opzegtermijn Energie + water

3.790.448

1-1-2023

per

CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:

2.310

m2 bvo

Aantal lokalen:

Overig:

0

m2 bvo

Aantal lokalen overig: 0

Inpandige gymzaal:

627

m bvo

Aantal gymzalen:

Totale capaciteit:

2.937

m2 bvo

Totaal aantal lokalen: 1

Tijdelijke huisvesting:

0

1

Aantal tijdelijke huisv.

m2 bvo

Categorie bouwjaar: 2001 - 2015

Laag

Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m²

Laag

Onderhoud (o.b.v. MJOP)

€ 50

0 0

2

€ 13

Beoordeling SO benchmark - Energie + water

Beoordeling SO benchmark - Onderhoud Categorie bouwjaar: 2001 - 2015

Hoog

Categorie capaciteit: 2.001 - 4.000 m²

Hoog

0

GEBRUIKERS Aantal leerlingen:

182

per

1-10-2023 €900.000 €800.000 €700.000 €600.000 €500.000 €400.000 €300.000 €200.000 €100.000 €-

Gebruikers onderwijsruimte:

Gebruikers overige ruimte:

2023

2024

2025

2026

2027

2028

2029

2030

2031

2032

Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)

HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -10% afname

2023

-

2038 DUURZAAMHEID

250

200

150

100

50

0 2020

2021

2022

2023

2024

2026

2028

2030

2032

2034

2036

2038

- Gem. verbruik gas

8,5

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik elektra

39

kWh per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik water

0,1

m³ per m ² bvo per jaar

- Gem. verbruik warmte

-

GJ per m ² bvo per jaar

Energielabel:

Onbekend

CO₂-uitstoot (indicatie):

14.217

WEii-indicatie:

Gemiddeld

kg per jaar

= (6 kg per m² bvo per jaar )

= (133 kWh/m² per jaar)

Zonnepanelen:

0

Andere duurzaamheidsaspecten:

0

KWALITEIT GEBOUW(DELEN)

(Schaal 1 tot 6) School

KDV

BSO

Gemeente

Geheel algemeen

3

nvt

nvt

3

Buitenkant

2

nvt

nvt

2

-8% leegstand in 2038

Binnenkant

2

nvt

nvt

3

-8% leegstand

Installaties

3

nvt

nvt

3

Opheffingsnorm

Leerling aantal

Technische staat 2030:

65

CAPACITEIT VS BEHOEFTE

Inclusief andere gebruikers →

De weergegeven ruimtebehoefteberekening is de gecombineerde capaciteit van hoofd- en dislocaties

Functionaliteit

3.000

2.500

2.000

1.500

Onderwijs-/opvangruimten

1

Werkomgeving staf

4

Facilitaire voorzieningen

2

Toegankelijkheid

2

Plein

5

Binnenklimaat

1.000

500

2038

2037

2036

2035

2034

2033

2032

2031

2030

2029

2028

2027

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2020

0

m² bvo onderwijs behoefte

medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit

Toeslag inclusief onderwijs

m² bvo onderwijs beschikbaar

tijdelijke huisvesting

Ventilatie

5

Temperatuur

5

Licht

3

Geluid

3

Veiligheid Veiligheid in/rond gebouw

3

Verkeersveiligheid OPMERKINGEN SCHOOL

Vandalisme

2 Soms

Conditiescore gemiddeld NEN2767:

1

Luchtbehandeling / klimaat zwaar onvoldoende. KINDEROPVANG Uitbreiding 1 (GEEN uitbreiding) is beoordeling Inpandige Gymzaal

Gebouw huist zowel school, zorg als inpandige gymzaal (eigendom gemeente) en zwembad (eigendom Yulius). Gymzaal is alleen binnendoor bereikbaar. Onderwijsgedeelte bestaat uit 1.677 m2, daarnaast huurt de gemeente voor 15 jaar vanaf 2017 633 m2 (4 lokalen) van de zorg. Totale onderwijscapaciteit is daarmee 2310 m2. Economisch claimrecht gymzaal rust bij de gemeente. Bij beëindigen onderwijsfunctie betaalt Yulius de restantboekwaarde gebouw en oorspronkelijke boekwaardfe grond aan de gemeente Gebouw is onlogisch ingedeeld en speelplein op het dak is niet prettig. Het gebouw heeft te veel hoekjes waar leerlingen zich kunnen verstoppen. Verkeer is goed geregeld.

KDV

BSO

Naam:

Naam:

Kindplaatsen:

Kindplaatsen:

Verhuurder:

Verhuurder:

Toelichting functionaliteit:

Toelichting functionaliteit:

Toelichting binnenklimaat:

Toelichting binnenklimaat:

Toelichting veiligheid:

Toelichting veiligheid:

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

Toekomstvisie (I)KC-vorming:

Klimaat en luchtbehandeling is problematisch.

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/14563009/1