CConstaterende datBaarle-Nassau
Koppel je AI →
Document · PDF

3.6-Bijlage Jaarrapportage Beeldkwaliteit 2021

Gemeenteraad (openbaar) 28 september 2022, gemeente Baarle-NassauBij agendapunt: Reeds geagendeerd tijdens commissievergaderingen4.315 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau Jaarrapportage 2021

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

Colofon Titel:

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

Versie:

1.0

Datum:

16 december 2021

Opdrachtgever:

ABG-gemeenten

Projectleider

dhr. H. Lankhaar

Opdrachtnemer:

Beheeraccent, www.beheeraccent.nl

Auteur(s):

Sjors Krol, Beheeraccent

2

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau Jaarrapportage 2021

3

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

Samenvatting De gemeente Baarle-Nassau heeft Beheeraccent gevraagd om verschillende metingen uit te voeren om de beeldkwaliteit van het dagelijks beheer en onderhoud en de technische staat van de openbare ruimte in beeld te brengen. Het resultaat van de metingen geeft antwoord op de vraag: “Wat is de beeldkwaliteit van het dagelijks beheer en onderhoud en de technische staat van de openbare ruimte en voldoet deze aan het gewenste ambitieniveau?” De meetresultaten bieden input om de huidige staat vast te leggen en vervolgacties te nemen. Meetmethodiek De kwaliteitsmeting is gebaseerd op de beeldsystematiek ontwikkeld door CROW (landelijk kennisplatform voor Infrastructuur, Openbare Ruimte, Verkeer en Vervoer). Bij het inrichten, uitvoeren en analyseren van de meetresultaten is gebruik gemaakt van de Kwaliteitscatalogus Openbare Ruimte (KOR2013) van CROW. Er is gekozen voor een set van 57 beeldmeetlatten die samen een integraal beeld geven van de kwaliteit van de openbare ruimte. In 2021 zijn 270 meetlocaties beoordeeld, verdeeld over de verschillende kernen (hoofdstuk 5) en verschillende functiegebieden (hoofdstuk 6). Hierbij is tevens onderscheid gemaakt naar verschillende beheergroepen (hoofdstuk 4). Resultaten De meetresultaten zijn bij elkaar opgeteld en geven een goed beeld van de scores in BaarleNassau.

In totaal scoort 94,5 procent van de meetresultaten binnen het geldende ambitieniveau. Hiermee wordt een B-kwaliteit gescoord. Indien de resultaten worden onderverdeeld naar de verschillende beheergroepen is de volgende score af te lezen:

-

Dagelijks onderhoud

Technische staat

Beheergroep:

Kwal.niveau:

perc.<amb.:

Kwal.niveau:

perc.<amb.:

Beplanting: Boom: Gras: Meubilair: Verharding: Reiniging:

C-kwaliteit D-kwaliteit B-kwaliteit n.v.t. B-kwaliteit A-kwaliteit

15,7 procent; 23,7 procent; 3,6 procent;

A-kwaliteit A+ kwaliteit A-kwaliteit A-kwaliteit n.v.t. n.v.t.

2,7 procent; 4,8 procent; 1,3 procent; 4,4 procent;

7,2 procent; 2,7 procent.

Er is een achterstand in onderhoud bij het dagelijks onderhoud van groen (beplanting en boom). De belangrijkste aandachtspunten op beeldmeetlatniveau zijn terug te vinden in hoofdstuk 4. De gegevens zijn tevens te vertalen naar resultaten per kern. De twee kernen binnen de gemeente liggen zeer dicht bij elkaar qua kwaliteit. Het percentage dat voldoet is bij zowel Ulicoten als Baarle-Nassau hoog te noemen.

4

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

Indien de scores van de functiegebieden worden vergeleken, valt op dat drie van de vier functiegebieden in totaliteit binnen het ambitieniveau scoren. In het centrumgebied wordt een A-kwaliteit geambieerd. Helaas wordt deze niet behaald. De bedrijventerreinen scoren daarentegen zeer goed. Binnen dit centrum zijn de belangrijkste aandachtspunten groen en reiniging. Conclusies & aanbevelingen Een groot gedeelte van de metingen scoort boven het ambitieniveau. Dit geeft ruimte om andere werkzaamheden op te pakken die niet goed scoren. Door slimmer om te gaan met de inzet van medewerkers, is het mogelijk om ook beeldmeetlatten die onder ambitieniveau scoren te laten voldoen. Denk hierbij aan inzet vanuit de bedrijventerreinen verplaatsen naar het centrum of het afschalen van overgroei van beplanting om onkruiden aan te pakken. Door de uitkomsten van de metingen te vergelijken is het mogelijk om het gesprek aan te gaan met de verschillende uitvoerende medewerkers, beleidsmedewerkers, aannemende partijen en mogelijk burgers. Dit is niet alleen belangrijk om kennis te delen, maar ook om te toetsen of de meetresultaten herkenbaar zijn voor deze partijen, wat hiervan de oorzaken kunnen zijn en welke oplossingsmogelijkheden zij daarin zelf zien. Dit resulteert vervolgens in gerichte vervolgafspraken.

5

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

Inhoudsopgave Samenvatting

4

1

Inleiding

7

2

Kaders & uitgangspunten

8

3

Totaalresultaat

11

4

Resultaten per beheergroep

12

5

Resultaat per kern

14

6

Resultaat per functiegebied

15

7

Conclusies & aanbevelingen

16

Bijlagen

19

Bijlage I: Totaalresultaat op beeldmeetlatniveau

19

6

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

1 Inleiding De ABG-gemeenten zijn verantwoordelijk voor het onderhoud in haar openbare ruimte. Om een beeld te krijgen van de kwaliteit van de openbare ruimte en hoe deze zich verhoudt ten opzichte van de bestuurlijke ambities, is er behoefte om de huidige kwaliteit van het beheer en onderhoud middels een meting in beeld te brengen. Daarom is aan Beheeraccent gevraagd om zowel de kwaliteit van het dagelijks beheer en onderhoud als de technische staat van de openbare ruimte vast te leggen en hier mogelijk verbeterpunten aan te verbinden.

Doel De meetresultaten geven inzicht in de behaalde kwaliteit in de gemeente Baarle-Nassau. Door de behaalde kwaliteit te vergelijken met de bestuurlijke ambities, ontstaat er inzicht in gebieden en/of werkzaamheden die hoger of juist lager scoren dan wenselijk is. Daarnaast is het mogelijk om deze data te gebruiken als sturingsinformatie, om bijvoorbeeld het kwaliteitsniveau beter aan te laten sluiten bij de ambities van de gemeente. De kwaliteitsmeting zal aan de hand van de beeldsystematiek van CROW antwoord geven op de vraag: “Wat is de beeldkwaliteit van het dagelijks beheer en onderhoud en de technische staat van de openbare ruimte en voldoet deze aan het gewenste ambitieniveau?” Leeswijzer Indien voor het lezen van deze rapportage meer achtergrond gewenst is over de meetmethodiek van CROW, kaders en uitgangspunten, is aan te raden om te starten met het lezen van hoofdstuk 1. Dit geeft een beeld bij de manier waarop de meetresultaten tot stand zijn gekomen. Het eerste inhoudelijke hoofdstuk is hoofdstuk 2. Hier begint de rapportage met de toelichting op het totaalresultaat. Hoofdstuk 3 gaat verder in op de resultaten per beheergroep, met onderscheid naar technische staat en dagelijks onderhoud. In het volgende hoofdstuk wordt inzichtelijk gemaakt wat de scores zijn per kern. Hoofdstuk 6 bestaat uit de scores per functiegebied.

De rapportage sluit in hoofdstuk 7 af met de belangrijkste conclusies en aanbevelingen. In de bijlagen staan alle resultaten op beeldmeetlatniveau uitgewerkt in een totaaloverzicht (bijlage I).

7

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

2 Kaders & uitgangspunten In 2021 is door Beheeraccent van maart tot en met november een zowel de besteks- als beleidsmeting uitgevoerd in de ABG-gemeenten. De data van deze schouwronde is terug te vinden in het Apptimize Platform. Hierbij sluit de inrichting van de monitoring zoveel mogelijk aan bij de landelijke beeldsystematiek van CROW en de gemeentelijke kaders. Dit hoofdstuk omschrijft in het kort de kaders en uitgangspunten voor de metingen van de gemeente Baarle-Nassau.

2.1 Kwaliteitsniveau De gemeente Baarle-Nassau is op te delen in vier functiegebieden. Binnen deze functiegebieden wordt gedifferentieerd beheer toegepast. Samengevat betekent dit dat overal een B-kwaliteit wordt geambieerd, behalve in de centrumgebieden. Hier is het ambitieniveau een A-kwaliteit. De gemeten kwaliteit is belangrijk om een vergelijk te kunnen maken tussen de behaalde scores en de beleidsambities. De beeldmeetlatten bestaan uit steeds uit 5 verschillende kwaliteitsniveaus, namelijk A+, A, B, C en D-niveau. Aan de hand van deze normen is het geconstateerde beeld bepaald. De kwaliteitsniveaus hebben de volgende betekenis: Kwaliteitsniveau CROW A+ A B C D

Betekenis Zeer hoog Hoog Basis Laag Zeer laag

Figuur 2.1: Betekenis kwaliteitsscores

2.2 Beeldsystematiek CROW CROW is een landelijk kennisplatform voor Infrastructuur, Openbare Ruimte, Verkeer en Vervoer en heeft in samenwerking met het werkveld het ‘beeldgestuurd onderhoud’ ontwikkeld. De basis hiervoor staat omschreven in de Kwaliteitscatalogus Openbare Ruimte 2013. De KOR 2013 is dan ook het uitgangspunt bij zowel de inrichting en de uitvoering van de kwaliteitsmeting, alsook de analyse van de meetresultaten. Hiermee sluit de meting aan bij de landelijke meetmethodiek. Dit vertaalt zich o.a. in het benodigd aantal meetlocaties, de beeldmeetlatten en het bepalen van de kwaliteitsscore.

8

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

Meetlocaties

Bij de uitvoering van de kwaliteitsmeting worden alleen de objecten die in gemeentelijke bezit zijn beoordeeld. Dit betekent bijvoorbeeld dat de inspecteur particulier grondgebied en/of grondgebied van woningbouwcorporaties buiten beschouwing laat. Om daarom tot een raster met potentiële meetlocaties te komen, is gebruik gemaakt van de meest recente (beheer)kaarten met gebiedsgrenzen, aangeleverd door de ABG-gemeenten. Vervolgens is binnen de gebiedsgrenzen een raster van 100 bij 100 meter geplaatst, waarbij ieder rastervakje een potentiële meetlocatie is. Om te komen tot representatieve meetresultaten is het niet nodig om alle meetlocaties te beoordelen. In totaal zijn er 1215 meetlocaties beoordeeld in deze negen metingen verdeeld over de drie gemeenten: - Alphen-Chaam, 270 meetlocaties; - Baarle-Nassau, 270 meetlocaties; - Gilze Rijen, 675 meetlocaties. Indien één van de schouwrondes op kaart wordt weergegeven, ontstaat onderstaand beeld:

Figuur 2.2: Overzicht van de gemeten meetlocaties in juni 2021 in Baarle-Nassau

In dit geval geven de rode meetlocaties aan dat minstens één van de 57 waargenomen beeldmeetlatten onder het ambitieniveau is bevonden en de groene meetlocaties dat geen van de beoordeelde beeldmeetlatten onder het ambitieniveau heeft gescoord. Conform de CROWsystematiek zegt dit niks over het voldoen van de meetlocatie aan het ambitieniveau (zie 90%regel op de volgende pagina).

9

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

Beeldmeetlatten

In de Kwaliteitscatalogus Openbare Ruimte 2013 zijn ongeveer 220 beeldmeetlatten opgenomen voor de verschillende objecten in de openbare ruimte. Iedere beeldmeetlat is een samenstelling van prestatie-eisen geïllustreerd met een omschrijving en een foto. Omschrijving object Kwaliteitsniveaus

Foto’s

Omschrijving

Prestatie-eis(en) Figuur 2.3: opbouw van een beeldmeetlat

Aansluitend bij de reguliere werkzaamheden die de gemeente uitvoert, is er een keuze gemaakt uit de beeldmeetlatten uit de KOR 2013. Hierbij is ook gekeken naar de werkzaamheden die van invloed zijn op de technische staat als het dagelijks onderhoud. Dit heeft geresulteerd in een set van 57 beeldmeetlatten die samen een integraal beeld geven van de kwaliteit van de openbare ruimte. Kwaliteitsscore

De meetresultaten zijn vertaald naar een procentuele verdeling tussen de kwaliteitsniveaus A+ en D kwaliteit. Om vervolgens te bepalen wat de behaalde kwaliteitsscore is, is de 90%-regel van CROW toegepast. Deze regel bepaalt dat de behaalde kwaliteitsscore bij 90% van de metingen ligt. Dit geldt zowel voor beeldmeetlatten, functiegebieden, kernen, rayons als het totaalresultaat. In het voorbeeld in figuur 2.4 betekent dit dus dat de behaalde kwaliteitsscore bij 90% (zie blauwe stippellijn) een B-kwaliteit is.

Voorbeeldscore A+

A

B

C

D

0%

10%

20%

30%

40%

50%

60%

70%

80%

90%

100%

Figuur 2.4: bepalen kwaliteitsscore (90%-regel)

10

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

3 Totaalresultaat De meetresultaten zijn middels een optelling van de schouwrondes (uitgevoerd in maart-november 2021) te vertalen naar een totaalresultaat voor de gehele gemeente of een resultaat per beheergroep (zie hoofdstuk 4). Dit hoofdstuk geeft een toelichting op het totaalresultaat van de gehele gemeente. Hiervoor zijn de meetresultaten van alle 270 meetlocaties bij elkaar opgeteld tot een totaalscore voor de gemeente Baarle-Nassau. In figuur 3.1 zijn alle meetresultaten opgeteld naar een totaalresultaat. Hieruit blijkt dat conform CROW-methodiek de kwaliteitsscore bij 90 procent een B-kwaliteit is. Dit betekent dat het totaalresultaat van 2021 in de gemeente Baarle-Nassau voldoet aan een ‘basiskwaliteit’.

Totaalresultaat Baarle-Nassau

A+

A

B

C

D

0%

10%

20%

30%

40%

50%

60%

70%

80%

90%

100%

Figuur 3.1: totaalresultaat metingen 2021

Als rekening wordt gehouden met het gedifferentieerd beheer (A-kwaliteit in de centra en Bkwaliteit in de overige gebieden), scoort in totaliteit 94,5 procent van de metingen aan het gewenste ambitieniveau. Dit is boven de grens van 90 procent en voldoet hiermee in totaliteit aan het ambitieniveau. Dit zegt echter nog niets over de scores per kern of op beheergroepniveau. In de volgende hoofdstukken zijn deze scores verder uitgewerkt.

Figuur 3.2: Een overzichtsfoto van een beoordeelde meetlocatie (Singel in Baarle-Nassau)

11

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

4 Resultaten per beheergroep Dit hoofdstuk omschrijft de resultaten van de verschillende beheergroepen. Hierbij wordt onderscheid gemaakt in technische staat en dagelijks onderhoud. Voor de beheergroep Meubilair is geen dagelijks onderhoud gemeten (valt onder Reiniging) en er is geen technische staat gemeten voor Verharding en Reiniging. In bijlage I zijn de waarden op beeldmeetlatniveau uitgewerkt. De waarden A+ tot en met D-kwaliteit zijn losgelaten en omgezet in ‘voldoet aan het ambitieniveau’ en ‘onder ambitieniveau’. Hierbij is rekening gehouden met het gedifferentieerd beheer. Figuur 4.1 geeft het totaalresultaat van alle beheergroepen weer voor het dagelijks onderhoud in Baarle-Nassau. Hiervoor zijn de meetresultaten van alle 270 meetlocaties opgeteld naar een totaalscore per beheergroep. Figuur 4.2 geeft een overzicht voor de resultaten van de technische staat.

Dagelijks onderhoud

Technische staat

0% 20% 40% 60% 80% 100%

0%

Beplanting

Beplanting

Boom

Boom

Gras

Gras

20%

40%

60%

80%

100%

Meubilair Verharding (onkruiden) Reiniging ≥ ambitieniveau

Onder ambitieniveau

Figuur 4.1: score per beheergroep, dagelijks onderhoud

≥ ambitieniveau

Onder ambitieniveau

Figuur 4.2: score per beheergroep, technische staat

Bij toepassing van de 90%-regel blijkt dat voor het dagelijks onderhoud twee beheergroepen onder ambitieniveau scoren. Voor de technische staat voldoen alle vier de beheergroepen ruim aan de beleidsambitie. Op de volgende pagina is dit in een schema weergegeven.

12

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

Beheergroep: Beplanting: Boom: Gras: Meubilair: Verharding: Reiniging:

-

Dagelijks onderhoud

Technische staat

Kwal.niveau: C-kwaliteit D-kwaliteit B-kwaliteit n.v.t. B-kwaliteit A-kwaliteit

Kwal.niveau: A-kwaliteit A+ kwaliteit A-kwaliteit A-kwaliteit n.v.t. n.v.t.

perc.<amb.: 15,7 procent; 23,7 procent; 3,6 procent; 7,2 procent; 2,7 procent.

perc.<amb.: 2,7 procent; 4,8 procent; 1,3 procent; 4,4 procent;

Er blijkt een achterstand in onderhoud te zijn geweest in 2021 bij het dagelijks onderhoud van groen (beplanting en boom). In bijlage I zijn alle resultaten op beeldmeetlatniveau terug te vinden. De belangrijkste aandachtspunten op beeldmeetlatniveau zijn: Dagelijks onderhoud: -

Overgroei van bosplantsoen; Snoeibeeld van hagen;

-

Onkruiden in beplanting; Onkruiden in boomspiegels;

-

Stamopschot; Beplakking en graffiti op afvalbakken;

-

Natuurlijke aanslag op afvalbakken; Natuurlijke aanslag op banken; Onkruiden rondom obstakels; Onkruiden op ongebonden

Technische staat: -

Staat van de boompalen en -banden; Dekking van de coating van banken.

verhardingen.

Figuur 4.3: Metingen onder ambitieniveau (L. snoeibeeld van hagen, R. dekking van de coating)

13

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

5 Resultaat per kern De gemeente Baarle-Nassau is opgedeeld in twee verschillende kernen, namelijk Baarle-Nassau en Ulicoten. Dit hoofdstuk omschrijft de resultaten van deze twee verschillende kernen gedurende de metingen in 2021. De meetresultaten op beeldmeetlatniveau zijn via een inlog terug te vinden in het Apptimize Platform. De meetresultaten in dit hoofdstuk hebben betrekking op de meetlocaties die zijn beoordeeld in de verschillende kernen. Uiteraard is hier rekening gehouden met de betreffende ambitieniveaus die in de kernen gelden (gedifferentieerd beheer), zie figuur 5.1.

Resultaten per kern 0%

10%

20%

30%

40%

50%

60%

70%

80%

90%

100%

Baarle-Nassau

Ulicoten

≥ ambitieniveau

Onder ambitieniveau

Figuur 5.1: Optelling resultaat per kern, gemeente Baarle-Nassau

Beide kernen scoren in totaliteit binnen het ambitieniveau. Als deze waarden worden afgezet in kwaliteitsniveaus ontstaat onderstaand overzicht (op volgorde van score):

-

Kern:

Kwal.niveau:

% < amb.niveau:

Ulicoten Baarle-Nassau

B-kwaliteit B-kwaliteit

4,5 procent; 5,8 procent.

De kernen liggen relatief dicht bij elkaar qua kwaliteit. Het percentage dat voldoet aan het ambitieniveau is bij beide kernen hoog te noemen. Het is tevens mogelijk om de gegevens op functiegebied inzichtelijk te maken. Deze staan in het volgende hoofdstuk uitgewerkt.

14

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

6 Resultaat per functiegebied Dit hoofdstuk omschrijft de resultaten van de verschillende functiegebieden. Er is hierbij onderscheid gemaakt in bedrijventerreinen, centrumgebieden, kern en woongebieden. De meetresultaten op beeldmeetlatniveau zijn via een inlog terug te vinden in het Apptimize Platform. Evenals in het voorgaande hoofdstuk is bij de gegevens rekening gehouden met de betreffende ambitieniveaus die in de functiegebieden gelden, dus een A-kwaliteit in de centrumgebieden en een B-kwaliteit in de overige gebieden. (zie figuur 6.1).

Resultaten per functiegebied 0%

10%

20%

30%

40%

50%

60%

70%

80%

90%

100%

Bedrijventerrein

Centrumgebied

Kern

Woongebied ≥ ambitieniveau

Onder ambitieniveau

Figuur 6.1: Optelling resultaat per functiegebied gemeente Baarle-Nassau

Drie van de vier functiegebieden scoren in totaliteit binnen het ambitieniveau. Als deze waarden worden afgezet in kwaliteitsniveaus ontstaat onderstaand overzicht (op volgorde van score):

-

Functiegebied:

Kwal.niveau:

% < amb.niveau:

Bedrijventerreinen: Kern: Woongebieden: Centrumgebieden:

A-kwaliteit A-kwaliteit B-kwaliteit B-kwaliteit

2,8 procent; 3,5 procent; 4,9 procent; 14,2 procent.

Binnen de centrumgebieden wordt een A-niveau geambieerd. De bedrijventerreinen en ‘kern’ scoren daarentegen zeer goed. Het zou daarom aan te raden zijn om een gedeelte van de inzet van de bedrijventerreinen af te schalen om in te kunnen zetten in het centrumgebied. Binnen dit centrum zijn de belangrijkste aandachtspunten groen en reiniging.

15

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

7 Conclusies & aanbevelingen Met de verschillende metingen in 2021 wil de ABG-gemeenten de huidige kwaliteit van zowel het (dagelijks) beheer en onderhoud van de openbare ruimte als de technische staat in beeld brengen voor Baarle-Nassau. Het doel daarbij is antwoord te geven op de volgende vraag: “Wat is de beeldkwaliteit van het dagelijks beheer en onderhoud en de technische staat van de openbare ruimte en voldoet deze aan het gewenste ambitieniveau?” Om deze vraag goed te kunnen beantwoorden is eerst gekeken naar een totaalresultaat. 94,5 procent van de metingen voldoet aan het gewenste ambitieniveau. Hiermee wordt in totaal een B-kwaliteit gescoord. Indien de waarden worden opgedeeld naar de beheergroepen, vallen de volgende scores af te lezen: Dagelijks onderhoud Technische staat Beheergroep: Beplanting: Boom: Gras: Meubilair: Verharding: Reiniging:

-

Kwal.niveau: C-kwaliteit D-kwaliteit B-kwaliteit n.v.t. B-kwaliteit A-kwaliteit

perc.<amb.: 15,7 procent; 23,7 procent; 3,6 procent; 7,2 procent; 2,7 procent.

Kwal.niveau: A-kwaliteit A+ kwaliteit A-kwaliteit A-kwaliteit n.v.t. n.v.t.

perc.<amb.: 2,7 procent; 4,8 procent; 1,3 procent; 4,4 procent;

De technische staat scoort aanzienlijk beter dan het dagelijks onderhoud. Indien bovenstaande gegevens worden opgedeeld op beeldmeetlatniveau, scoren de volgende onderdelen onder de beleidsambitie: Dagelijks onderhoud:

Technische staat:

-

Overgroei van bosplantsoen;

-

Staat van de boompalen en -banden;

-

Snoeibeeld van hagen;

-

Dekking van de coating van banken.

-

Onkruiden beplanting & boomspiegel; Stamopschot;

-

Beplakking en graffiti op afvalbakken; Nat. aanslag afvalbakken & banken;

-

Onkruiden rondom obstakels; Onkruiden ongebonden verharding.

Naast beheergroepen is er tevens onderscheid te maken in kernen en functiegebieden. Rekening houdend met het ambitieniveau scoren de twee kernen nagenoeg gelijk. Ze scoren in totaal een B-kwaliteit. De functiegebieden laten meer verschil in kwaliteit zien. De bedrijventerreinen en ‘kern’ scoren aanzienlijk beter dan het centrumgebied.

16

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

Aanbevelingen Op basis van de resultaten per functiegebied scoren alle B-gebieden ruim binnen het ambitieniveau. Er wordt zelfs een aanzienlijk percentage hoger gescoord dan het ambitieniveau. Dit geeft ruimte om andere werkzaamheden op te pakken die niet goed scoren. Door slimmer om te gaan met de inzet van medewerkers, is het mogelijk om ook beeldmeetlatten die onder ambitieniveau scoren te laten voldoen. Uiteraard moet dat wel passen binnen de werkzaamheden die worden uitgevoerd per opdrachtnemer. In het geval van een aannemer kan deze direct worden aangesproken indien een beeldmeetlat niet voldoet aan het gewenste beeld. Voorbeelden hiervan zijn onderhoud van beplanting en bomen (en dan met name onkruiden en waterlot). Dit kan mogelijk door de inzet die gebruikt wordt voor overgroei en snoeibeeld van heesters en bodembedekkers in te zetten voor het beheersen van onkruiden. Uiteraard dient hier rekening te worden gehouden met het groeiseizoen die een lichte daling in kwaliteit zal laten zien. Daarnaast is aan te raden om een gedeelte van de inzet bij de bedrijventerreinen af te schalen om uren vrij te maken voor het centrumgebied. Als laatste dient bepaald te worden of het behaalde kwaliteitsniveau voldoet aan het beeld wat de gemeente Baarle-Nassau voor ogen heeft.

De resultaten van deze metingen zijn een goede aanleiding om het gesprek aan te gaan met alle uitvoerende medewerkers, beleidsmedewerkers, aannemende partijen en mogelijk burgers. Dit is niet alleen belangrijk om kennis te delen, maar ook om te toetsen of de meetresultaten herkenbaar zijn voor deze partijen, wat hiervan de oorzaken kunnen zijn en welke oplossingsmogelijkheden zij daarin zelf zien. Dit resulteert vervolgens in gerichte vervolgafspraken.

17

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

Bijlagen Bijlage I: Score per beeldmeetlat gemeente Baarle-Nassau

18

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

Bijlagen

Percentage onvoldoende

Voldoet niet

Metingen

Bijlage I: Totaalresultaat op beeldmeetlatniveau Deze bijlage geeft een overzicht van het behaalde totaalresultaat op beeldmeetlatniveau. Absolute aantallen:

Groen-beplanting-bodembedekkers-kaal oppervlak

109 4

3.7%

Groen-beplanting-bodembedekkers-overgroei randen verharding of gras

109 8

7.3%

Groen-beplanting-bosplantsoen-overgroei randen verharding of gras

13

2

15.4%

Groen-beplanting-haag-gaten in haag

159 7

4.4%

Groen-beplanting-haag-snoeibeeld geschoren hagen

160 20

12.5%

Groen-beplanting-heesters-gesloten heesters-kaal oppervlak

143 1

0.7%

Groen-beplanting-heesters-overgroei randen verharding of gras

140 10

7.1%

Groen-beplanting-natuurlijk afval

230 11

4.8%

Groen-beplanting-onkruid

230 65

28.3%

Groen-beplanting-struikrozen-overgroei randen verharding of gras

22

1

4.5%

Groen-beplanting-vaste planten-sluiting

28

0

0.0%

Groen-beplanting-zwerfafval fijn

230 0

0.0%

Groen-beplanting-zwerfafval grof

231 1

0.4%

Groen-boom-boomspiegel-onkruid

89

10

11.2%

Groen-boom-boomspiegel-uitwerpselen

88

0

0.0%

Groen-boom-boomspiegel-zwerfafval fijn

89

1

1.1%

Groen-boom-boomspiegel-zwerfafval grof

88

0

0.0%

Groen-boom-opkroonhoogte wegtype 1-5 (erftoegangs-/ontsluitingswegen)

188 8

4.3%

Groen-boom-opkroonhoogte wegtype 6-7 (voet- en fietspad)

183 3

1.6%

Groen-boom-staat boompalen en -banden

85

11

12.9%

Groen-boom-stamopschot

204 74

36.3%

Groen-boom-wortelopschot

83

6.0%

5

19

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

Groen-gras-bijmaaien rondom obstakels en bomen

120 6

5.0%

Groen-gras-gazon-uitwerpselen

152 5

3.3%

Groen-gras-gazon-zwerfafval fijn

152 1

0.7%

Groen-gras-kaal oppervlak

158 2

1.3%

Groen-gras-maaisel op gras

157 6

3.8%

Groen-gras-natuurlijk afval

179 10

5.6%

Groen-gras-overgroei randen beplanting

102 0

0.0%

Groen-gras-overgroei randen verharding

174 2

1.1%

Groen-gras-recreatief grasveld-grashoogte

151 11

7.3%

Groen-gras-zwerfafval grof

180 0

0.0%

Kunstwerken-nuts- en schakelkast-graffiti

107 1

0.9%

Meubilair-afvalbak-beplakking en graffiti

67

9

13.4%

Meubilair-afvalbak-besmeuring

67

1

1.5%

Meubilair-afvalbak-natuurlijke aanslag

67

10

14.9%

Meubilair-afvalbak-vullingsgraad

29

2

6.9%

Meubilair-recreatieve voorziening-bank(en) en/of tafel-beplakking en graffiti

87

1

1.1%

Meubilair-recr.-bank(en) en/of tafel-dekking van de coating/folie en krassen

37

5

13.5%

Meubilair-recreatieve voorziening-bank(en) en/of tafel-deuken en gaten

87

2

2.3%

Meubilair-recreatieve voorziening-bank(en) en/of tafel-natuurlijke aanslag

87

11

12.6%

Meubilair-recreatieve voorziening-bank(en) en/of tafel-scheefstand

87

5

5.7%

Meubilair-recreatieve voorziening-bank(en) en/of tafel-volledig

87

4

4.6%

Meubilair-recreatieve voorziening-speelvoorziening-beplakking en graffiti

30

2

6.7%

Meubilair-recr.-speelvoorziening-dekking van de coating/folie en krassen

28

0

0.0%

Meubilair-recreatieve voorziening-speelvoorziening-deuken en gaten

30

1

3.3%

Meubilair-recreatieve voorziening-speelvoorziening-natuurlijke aanslag

30

2

6.7%

Meubilair-recreatieve voorziening-speelvoorziening-scheefstand

30

0

0.0%

Verharding-natuurlijk afval

269 9

3.3%

Verharding-onkruid rondom obstakels

242 29

12.0%

Verharding-open verharding-elementenverharding-onkruid

263 5

1.9%

Verharding-open verharding-ongebonden verharding-onkruid

12

3

25.0%

Verharding-uitwerpselen

269 0

0.0%

Verharding-veegbaar zwerfafval fijn

269 3

1.1%

Verharding-veegvuil goten

267 5

1.9%

Verharding-zwerfafval fijn

269 10

3.7%

Verharding-zwerfafval grof

268 6

2.2%

20

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

In grafiek: 0% 10% 20% 30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% Groen-beplanting-bodembedekkers-kaal oppervlak Groen-beplanting-bodembedekkers-overgroei randen verharding of gras Groen-beplanting-bosplantsoen-overgroei randen verharding of gras Groen-beplanting-haag-gaten in haag Groen-beplanting-haag-snoeibeeld geschoren hagen Groen-beplanting-heesters-gesloten heesters-kaal oppervlak Groen-beplanting-heesters-overgroei randen verharding of gras Groen-beplanting-natuurlijk afval Groen-beplanting-onkruid Groen-beplanting-struikrozen-overgroei randen verharding of gras Groen-beplanting-vaste planten-sluiting Groen-beplanting-zwerfafval fijn Groen-beplanting-zwerfafval grof Groen-boom-boomspiegel-onkruid Groen-boom-boomspiegel-uitwerpselen Groen-boom-boomspiegel-zwerfafval fijn Groen-boom-boomspiegel-zwerfafval grof Groen-boom-opkroonhoogte wegtype 1-5 (erftoegangswegen en gebiedsontsluitingswegen) Groen-boom-opkroonhoogte wegtype 6-7 (voet- en fietspad) Groen-boom-staat boompalen en -banden Groen-boom-stamopschot Groen-boom-wortelopschot A+

A

B

C

D

21

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

0% 10% 20% 30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% Groen-gras-bijmaaien rondom obstakels en bomen Groen-gras-gazon-uitwerpselen Groen-gras-gazon-zwerfafval fijn Groen-gras-kaal oppervlak Groen-gras-maaisel op gras Groen-gras-natuurlijk afval Groen-gras-overgroei randen beplanting Groen-gras-overgroei randen verharding Groen-gras-recreatief grasveld-grashoogte Groen-gras-zwerfafval grof Kunstwerken-nuts- en schakelkast-graffiti Meubilair-afvalbak-beplakking en graffiti Meubilair-afvalbak-besmeuring Meubilair-afvalbak-natuurlijke aanslag Meubilair-afvalbak-vullingsgraad Meubilair-recreatieve voorziening-bank(en) en/of tafel-beplakking en graffiti Meubilair-recreatieve voorziening-bank(en) en/of tafel-dekking van de coating/folie en krassen Meubilair-recreatieve voorziening-bank(en) en/of tafel-deuken en gaten Meubilair-recreatieve voorziening-bank(en) en/of tafel-natuurlijke aanslag Meubilair-recreatieve voorziening-bank(en) en/of tafel-scheefstand Meubilair-recreatieve voorziening-bank(en) en/of tafel-volledig Meubilair-recreatieve voorziening-speelvoorzieningbeplakking en graffiti Meubilair-recreatieve voorziening-speelvoorzieningdekking van de coating/folie en krassen Meubilair-recreatieve voorziening-speelvoorzieningdeuken en gaten Meubilair-recreatieve voorziening-speelvoorzieningnatuurlijke aanslag Meubilair-recreatieve voorziening-speelvoorzieningscheefstand A+ A B C D

22

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

0% 10% 20% 30% 40% 50% 60% 70% 80% 90% 100% Verharding-natuurlijk afval Verharding-onkruid rondom obstakels Verharding-open verharding-elementenverhardingonkruid Verharding-open verharding-ongebonden verharding-onkruid Verharding-uitwerpselen Verharding-veegbaar zwerfafval fijn Verharding-veegvuil goten Verharding-zwerfafval fijn A+

A

B

C

DVerharding-zwerfafval grof

23

Beeldkwaliteit Baarle-Nassau

Beheeraccent monitoring Alcoalaan 4 5151 RW Drunen T. 0416 533 374

info@beheeraccent.nl www.beheeraccent.nl

24

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://api.notubiz.nl/document/11834011/1