Jaarrapportage 2025-2026 Stedelijk toelatingsbeleid Amsterdam-Weesp.pdf
Tekst van het document
Jaarrapportage 11e jaar toelatingsbeleid Basisonderwijs Amsterdam (incl. Weesp) Instroom voor schooljaar 2025-2026 o.b.v. Scholenring peildatum 29 januari 2026
Vastgesteld in BBO 11 maart 2026
INHOUDSOPGAVE
1.
Inleiding
2
1.1. Ambities en pijlers van het toelatingsbeleid 1.2. Bijzonderheden schooljaar 2025-2026 1.3. Leeswijzer
2 3 4
2.
Samenvatting plaatsingsresultaten Stedelijk Toelatingsbeleid schooljaar 2025-2026
5
3.
Uitvoering Toelatingsbeleid plaatsingen schooljaar 2025-2026
4.
5.
3.1. 3.2. 3.3. 3.4. 3.5. 3.6. 3.7. 3.8.
Doelgroep en plaatsingen schooljaar 2025-2026 Uitvoering aanmeldingen en plaatsingen Bezwaarschriften en/of beroep op hardheidsclausule Uitvoering en verantwoordelijkheid BBO en gemeente Informatie en communicatie toelatingsbeleid Verhoging aanmeldingsgraad Conclusies over uitvoering Ontwikkelingen niet-deelnemende scholen
8
8 8 9 10 10 11 11 11
4.1. Plaatsingsresultaten per periode: kinderen geboren 1 september 2021 t/m 31 augustus 2022 - Bijzondere plaatsingen 2025-2026 - Verschuivingen na de plaatsingen tot de peildatum - Bijzondere situatie in Weesp (excl. Driemond) 4.2. Aanmeldingsgraad: ontwikkelingen in afgelopen jaren - Aanmeldingsgraad per stadsdeel 4.3. Scholen met overaanmelding per jaar en per stadsdeel 4.4. Totalen per stadsdeel 4.5. Plaatsingsresultaten per stadsdeel 4.6. Samenhang ongeplaatstheid en opgeven weinig voorkeursscholen
Plaatsingsresultaat schooljaar 2025-2026 (peildatum Scholenring 29 januari 2026)
12 12 14 14 15 15 15 16 18 19 19
Plaatsingsresultaten laatste 5 jaar Stedelijk Toelatingsbeleid
21
Bijlagen: 1. Toelatingsbeleid basisonderwijs gemeente Amsterdam (incl. Weesp) samengevat 2. Deelnemende conceptscholen per stadsdeel voor aanmeldingen 2025-2026 3. Plaatsingsresultaten van 8 van de 10 niet-deelnemende scholen schooljaar 2025-2026 4. Bijzondere plaatsingen 2025- 2026 toegelicht 5. Plaatsingsresultaten stedelijk deelnemende scholen uitgesplitst in 24 gebieden voor 2025-2026
-1-
24 24 27 28 30 31
1. Inleiding In Amsterdam wordt het stedelijk toelatingsbeleid in het basisonderwijs inmiddels elf schooljaren toegepast. Op 3 september 2014 besloten de schoolbesturen, verenigd in het BBO (Breed Bestuurlijk Overleg) stadsbreed een gelijk toelatingsbeleid in te voeren. De kinderen die in het schooljaar 2015-2016 voor het eerst naar de basisschool gingen, waren de eerste groep waarvoor dit beleid van toepassing was. Sindsdien verloopt op ruim 200 Amsterdamse (reguliere) basisscholen het aanmelden en plaatsen van toekomstige 4-jarigen op dezelfde wijze. Tien basisscholen - 9 scholen in stadsdeel Zuid en 1 in Centrum nemen hieraan niet deel, zij hanteren hun eigen beleid. Sinds de aanmeldingen voor schooljaar 2022-2023 is het (reeds jaren bestaande) toelatingsbeleid Weesp onderdeel van het Amsterdamse toelatingsbeleid. In deze jaarrapportage wordt verslag gedaan van de uitvoering en plaatsingsresultaten in het 11e jaar van het toelatingsbeleid. Het gaat hierbij om kinderen die in schooljaar 2025-2026 voor het eerst naar de basisschool gaan (geboren tussen 1 september 2021 en 31 augustus 2022). Deze jaarrapportage is m.n. gebaseerd op de gegevens uit Scholenring (d.i. het webbased registratiesysteem van de deelnemende scholen) op de peildatum 29 januari 2026 (tenzij anders vermeld).
Totdat deze hele doelgroep 4 jaar is (31 augustus 2026) zullen de plaatsingsresultaten van dit schooljaar nog verbeteren door nieuwe aanmeldingen en verschuivingen naar een hogere voorkeurschool doordat op deze school een lege plaats ontstaat. In deze jaarrapportage zijn de verschuivingen na de plaatsingen tot de peildatum verwerkt, waardoor de jaarresultaten (ten gunste) afwijken van de cijfers in de eerdere perioderapportages.1 De jaarrapportages (en rapportages per periode) hebben als doel: - zicht houden op het verloop van het toelatingsbeleid, stadsbreed en per stadsdeel; - zicht houden op de beschikbare en noodzakelijke capaciteit c.q. belangstelling, stadsbreed en per stadsdeel; - evalueren van het toelatingsbeleid o.b.v. de resultaten en de uitvoering en waar nodig bijstellen; - verantwoording afleggen over de ontwikkelingen in en resultaten van het toelatingsbeleid. Op 11 maart 2026 zal het BBO aan de hand van deze jaarrapportage het toelatingsbeleid evalueren. Dit is ook het moment waarop eventuele wijzigingen in het toelatingsbeleid worden besproken. Indien dit het geval is, gaan deze gelden voor de aanmeldingen voor het schooljaar 2027-2028.
1.1. Ambities en pijlers van het toelatingsbeleid
Richtinggevend voor de beoordeling van de plaatsingsresultaten zijn de ambities en pijlers van dit toelatingsbeleid, die het BBO bij aanvang van dit beleid in 2014 heeft vastgesteld.2 Ambities voor het toelatingsbeleid zijn: - Minimaal 75% van de aangemelde kinderen krijgt een plaats op de school van eerste voorkeur; - Minimaal 90% van de aangemelde kinderen kan in de buurt terecht op één van de scholen waar zij voorrang hebben; - De basisscholen in Amsterdam zijn in belangrijke mate een afspiegeling van de buurt; - Schoolbesturen en gemeente zorgen voor voldoende kindplaatsen in de woonomgeving van kinderen. Pijlers van het toelatingsbeleid basisonderwijs zijn: - Alle kinderen kunnen in hun buurt naar de basisschool; zij hebben voorrang op de acht dichtstbijzijnde scholen in hun (directe) woonomgeving, bestaande uit minimaal twee openbare en twee (algemeen) bijzondere scholen; - Het toelatingsbeleid voor het basisonderwijs in Amsterdam is voor alle scholen hetzelfde; - De rechtsgelijkheid bij het krijgen van een plaats wordt gegarandeerd; - De keuzevrijheid van ouders is zoveel mogelijk gewaarborgd; - De plaatsingsmethodiek heeft ten doel een kind op de hoogst mogelijke voorkeurschool te plaatsen. Zie verder bijlage 1 waarin het Toelatingsbeleid Basisonderwijs Amsterdam kort beschreven is.
1
Voor een gedetailleerde beschrijving van de plaatsingen per periode verwijzen we naar de perioderapportages die van periode I en II 6 tot 8 weken na de plaatsing zijn opgesteld. 2
Startnotitie 29 januari 2014 ‘Stedelijk Toelatingsbeleid Basisonderwijs Amsterdam’, pag. 7.
-2-
1.2. Bijzonderheden Toelatingsbeleid schooljaar 2025-2026 Het toelatingsbeleid is voor schooljaar 2025-2026 inhoudelijk ongewijzigd gebleven. Met ingang van dit schooljaar doen alle scholen van Zonova deel aan het toelatingsbeleid en is de zogenaamde garantieregeling vervallen. Elk kind dat in de gemeente Amsterdam woont, heeft voorrang op de acht op loopafstand dichtstbijzijnde scholen gerekend vanaf het woonadres; dit zijn de voorrangsscholen. De Geert Groote I en II, Vrije School West, Kairos en Waldorf aan de Werf zijn hierop een uitzondering: elk kind heeft ongeacht het woonadres binnen Amsterdam op deze scholen voorrang. Daarnaast gelden op Crescendo, de Morgenster, gbs Veerkracht en Rosj Pina specifieke toelatingseisen.
Weesp In 2022 is Weesp een stadsgebied (een stadsdeel met autonomie) geworden binnen de gemeente Amsterdam. Tegelijkertijd is Driemond losgemaakt van stadsdeel Zuidoost en toegevoegd aan stadsgebied Weesp. In Weesp-stad (d.w.z. het oorspronkelijke Weesp) staan 7 basisscholen en in Driemond 1 basisschool. Als in deze rapportage ‘Weesp’ beschreven wordt, wordt de stad Weesp bedoeld, dus exclusief Driemond. Maar in de tabellen houden we de stedelijke indeling aan, dan is stadsgebied Weesp dus inclusief Driemond. Weesp-stad heeft binnen het toelatingsbeleid een aparte status en wijkt op de volgende punten af van Amsterdam: - Woonadressen in Weesp hebben 4 voorrangsscholen; - Voor de VVE-voorrang geldt in Weesp géén eis van voorschoolbezoek; - De VVE-voorrang in Weesp geldt niet alleen op de 1e voorkeur, maar op alle opgegeven voorrangsscholen; - VVE-kinderen hebben in Weesp de garantie dat ze in elk geval geplaatst worden of op een school van voorkeur en als dit niet lukt op een niet-opgegeven voorrangsschool in Weesp; - Bij de plaatsing wordt gegarandeerd dat de 7 scholen in Weesp-stad samen voldoende capaciteit hebben om alle aanmeldingen van kinderen uit Weesp-stad te plaatsen (N.B. Dit betekent echter niet dat ze tijdens de plaatsingsronde ook altijd allemaal geplaatst worden). N.B.
De enige school in Driemond (OBS De Jaargetijden) volgt het Amsterdamse systeem van plaatstoewijzing, dus met 8 voorrangsscholen, bijkomende eisen voor VVE-voorrang, enzovoort.
Toewijzen plaatsen Het toewijzen van de plaatsen op alle scholen verloopt in onderstaande volgorde. Voor de school van uw 1e voorkeur gaat dit als volgt: 1. Een oudere broer of zus gaat al naar de school op het moment dat het kind 4 jaar wordt; uw kind heeft een plaatsgarantie. 2. a. Het kind heeft een VVE-ja-indicatie, volgt voorschoolse educatie op de voorschool die bij de school is aangesloten én heeft de school als voorrangsschool; b. Het kind gaat minimaal 8 maanden 2 maal per week naar een Integraal Kind Centrum (IKC) én heeft de school als voorrangsschool. 3. De ouder van het kind heeft op de school een dienstverband voor onbepaalde tijd. 4. Het kind heeft de school als voorrangsschool. 5. Het kind heeft geen voorrang op deze school, maar woont wel in Amsterdam. * * Uitzondering hierop zijn de grensscholen Daarna worden de kinderen die niet op de 1e voorkeur zijn gekomen, als volgt geplaatst: 6. Het kind heeft een voorrangsschool als 2e t/m 10e voorkeur. 7. Het kind heeft een niet-voorrangsschool als 2e t/m 10e voorkeur. Het kind woont buiten Amsterdam.
Begeleiding bij schoolsluitingen Tijdens schooljaar 2024-20253 heeft het projectteam van het stedelijk toelatingsbeleid i.b. de helpdesk de herplaatsingen van kinderen als gevolg van sluiting per 1 augustus 2025 van de St. Antoniusschool (stadsdeel Centrum) en de Huibersschool (stadsdeel Nieuw-West) samen met de betrokken directies uitgevoerd. Beide scholen zijn van de ASKO. De beoogde sluiting is uiteindelijk omgezet in een fusie met de meest dichtbijgelegen buurtschool, voor de St. 3
De uitvoering heeft plaatsgevonden tijdens schooljaar 2024-2025 zodat deze leerlingen in schooljaar 2025-2026 zijn gestart..
-3-
Antoniusschool was dat de Witte Olifant (OOadA) en voor de Huibersschool was dat de Huizingaschool (STWT). Van de St. Antoniusschool en Huibersschool samen betrof het 171 leerlingen. Hiervan zijn 142 leerlingen herplaatst op de fusieschool. De 29 kinderen van de ouders die ervoor gekozen hebben om niet mee te gaan naar de fusieschool zijn herplaatst door het Toelatingsbeleid. Allen zijn geplaatst bij hun school van eerste voorkeur. Ook bij deze herplaatsingen is de werkwijze ‘herplaatsing bij schoolsluitingen’ gevolgd. Ook heeft het projectteam van het stedelijk toelatingsbeleid ondersteuning geboden bij de herplaatsing van de gehele 5e klas (groep 7) van Geert Groote II. De school heeft in samenspraak met het bestuur in november 2025 besloten om hun 5e klas op te heffen per januari 2026. De herplaatsing betrof 14 leerlingen, waarvan 2 nog in gesprek zijn met het Samenwerkingsverband. De overige 12 kinderen zijn op een opgegeven school van voorkeur geplaatst en hebben daardoor op 5 verschillende basisscholen (van de besturen: OOadA, ASKO en Ithaka) een plaats.
Capaciteit op scholen in Weesp (excl. Driemond) Net als in de voorgaande jaren was het aantal aanmeldingen in Weesp hoger dan het aantal kinderen dat in november 2024 werd aangeschreven. In tegenstelling tot de afgelopen twee jaar was bij elke plaatsing getalsmatig het aantal plaatsen net voldoende voor alle aangemelde kinderen die in Weesp wonen. Een reparatie in de capaciteit was dus niet nodig. Het beeld dat zich steeds meer laat aftekenen, is dat alle scholen aan hun maximum beginnen te komen (waar dat eerst voor een deel van de scholen gold); dit is ook zichtbaar bij de zijinstroom. Aanscherping tweefactorauthenticatie toegang Scholenring De tweefactorauthenticatie (2FA) voor de toegang tot de applicatie Scholenring is in de eerste helft van 2025 verder aangescherpt. Het gebruik van een authenticator als tweede factor (ter vervanging van het IP-adres) is geïntroduceerd en de school- en bestuursinlogs zijn nu een persoonsgebonden inlog vervangen. Dit betekent dat elke gebruiker van Scholenring naast de persoonsgebonden inlognaam en wachtwoord ook de momentane cijfercode uit de authenticator-app moet opgeven om in Scholenring te komen. Gezien het grote aantal gebruikers (aanvankelijk ruim 800) is deze wijziging gefaseerd doorgevoerd. Er zijn geen aanwijzingen dat deze introductie problemen oplevert.
1.3. Leeswijzer
Deze rapportage start in hoofdstuk 2 met een samenvatting en de conclusies van de resultaten van de plaatsingen voor schooljaar 2025-2026 o.b.v. Scholenring op peildatum 29 januari 2026. In hoofdstuk 3 wordt ingegaan op de uitvoering van het Toelatingsbeleid; de rol van de gemeente en het BBO; de inzet van het projectteam, de communicatie en informatievoorziening. In hoofdstuk 4 staan de getotaliseerde resultaten van de plaatsingen van schooljaar 2025-2026. Daarnaast wordt o.a. ingegaan op de aanmeldingsgraad, de beschikbare capaciteit, de resultaten per stadsdeel, de samenhang van het aantal opgegeven voorkeurscholen op de plaatsingskans. In hoofdstuk 5 staan de hoofdlijnen van de plaatsingsresultaten in het 11-jarig bestaan van het stedelijk toelatingsbeleid. In bijlage 1 staat een korte beschrijving van het toelatingsbeleid. In bijlage 2 staat het aantal deelnemende conceptscholen per stadsdeel in 2025-2026. In bijlage 3 staan de plaatsingsresultaten van 8 van de 10 niet-deelnemende scholen. In bijlage 4 worden de bijzondere plaatsingen 2025-2026 toegelicht In bijlage 5 staan de resultaten van de plaatsingen, de capaciteit en de ratio van de mate van overschot aan plaatsen uitgesplitst in 24 gebieden.
-4-
2. Samenvatting plaatsingsresultaten Stedelijk Toelatingsbeleid schooljaar 2025-2026 Algemene conclusie In het 11de jaar van het toelatingsbeleid zijn kinderen geplaatst die in schooljaar 2025-2026 voor het eerst naar de basisschool gaan. Ook dit jaar zijn de doelstellingen van het toelatingsbeleid, zoals bij aanvang zijn vastgelegd, ruimschoots gehaald. Zowel op jaarbasis als in elke periode afzonderlijk, komen de plaatsingsresultaten overeen met die van de voorgaande schooljaren.
Aantallen geregistreerde kinderen met percentage geplaatsen per schooljaar 6800 6600
98%
98%
98%
98%
99%
6691 97%
6480
6400
6241
6200 6000
98%
6288 94%
94% 6023
98% 97%
6314
94% 6220
97% 96% 95%
93%
93%
93%
94% 93%
93% 92%
5800
91%
5600
90% 2019-2020
2020-2021
2021-2022
Aantal geregistreerde kinderen
2022-2023
2023-2024
Geplaatste 1e voorkeur %
2024-2025
2025-2026
Geplaatst top 3 %
Figuur 1 – Aantallen geregistreerde kinderen met percentage geplaatsen per schooljaar •
Kengetallen schooljaar 2025-2026 - Op 207 deelnemende scholen konden kinderen aangemeld worden. - 8.364 kinderen: 7.950 in Amsterdam (licht dalend t.o.v. voorgaande jaren) en 414 in Weesp (gelijk aan vorig jaar) ontvingen informatie over het toelatingsbeleid met het gepersonaliseerde voorkeursformulier. - 6.314 kinderen staan geregistreerd in Scholenring (op de peildatum). - De aanmeldingsgraad in Scholenring is 75% (ter vergelijking van 2016-2017 tot vorig jaar resp. 76, 72, 70, 69, 71, 69, 72 en vorig jaar 76% [figuur 3 en 4]). N.B. Dit percentage is exclusief de correctie voor o.a. kinderen die zijn aangeschreven, maar voor het 4de jaar Amsterdam verlaten, naar het SBO of niet- deelnemende scholen gaan of na de plaatsingen tot het 4de jaar nog worden aangemeld. Dit is ca. 12 - 15% van de aangeschreven doelgroep.
•
Doelstelling minimaal 75% van de kinderen krijgt een plaats op de school van 1ste voorkeur (tabel 2) De aangemelde kinderen zijn als volgt geplaatst: 93% geplaatst op de school van 1ste voorkeur; 97% op een school in de top-3 1% op de 4de–7de voorkeursschool of een niet-voorkeursschool Eén kind is geplaatst op de 8ste voorkeur 26 kinderen (waarvan 23 uit de gemeente Amsterdam) zijn niet geplaatst binnen het stedelijk beleid; minstens twee van hen hebben een plek op een niet-deelnemende school binnen/buiten Amsterdam. Van de ongeplaatste kinderen geeft 77% de voorkeur aan islamitisch onderwijs; er zijn voldoende plekken beschikbaar op de overige islamitische scholen om al deze kinderen te plaatsen. Conclusie: met 93% geplaatsten op de school van eerste voorkeur is deze doelstelling ruim gehaald.
•
Doelstelling 90% van de ouders kan op een voorrangsschool terecht Deze doelstelling laat zich niet exact beantwoorden; ouders zijn immers vrij om elke school te kiezen en hoeven geen voorrangsschool als 1ste keuze op te geven. Van de 3.716 aanmeldingen zonder plaatsgarantie (d.w.z. zonder de broertjes/zusjes) is 75% geplaatst op een voorrangsschool, 25% op een niet-voorrangsschool en 1% ongeplaatst.
-5-
Van alle aangemelde kinderen is 85% terechtgekomen op een voorrangsschool. Met een overcapaciteit van 4.634 plekken verspreid over de hele stad, kan geconcludeerd worden dat meer dan 90% van de ouders terecht kan op een school in de buurt en er ruim voldoende plekken beschikbaar zijn voor de aan te melden kinderen. •
Bijzondere voorrangsgroepen (tabel 1, figuur 2) Van alle aanmeldingen heeft 50% een plaatsgarantie of enige vorm van extra voorrang (d.w.z. meer dan alleen buurtvoorrang). Dit is als volgt verdeeld: - 41% een plaatsgarantie o.b.v. de broertje/zusje-regeling - 5% voorrang o.b.v. voorschool met VVE-indicatie4 - 3% voorrang o.b.v. IKC - 0,5% voorrang vanwege een ouder die op school werkt - 0,3% aangemeld op een school die buurtkinderen een plek garandeert5
•
Bijzondere plaatsingen (bijlage 4) Totaal zijn 24 kinderen geplaatst om bijzondere redenen: - 8 door onterechte toezeggingen gedaan door de school6 - 7 door een hardheidsclausule i.v.m. bijzondere persoonlijke omstandigheden - 7 vanwege onjuiste of te late registratie door de school - 2 om een anders moeilijk oplosbare ongeplaatstheid te verhelpen
•
Doorschuiven naar hogere voorkeur tot het 4de jaar (par. 4.1.) 68 kinderen zijn tussen de plaatsingen en de peildatum naar een leeggekomen plaats op een hogere voorkeurschool doorgeschoven. De meeste verschuivingen deden zich voor op scholen in Zuid (24%) en Oost (18%). Ter vergelijking: vanaf de start tot vorig jaar waren dit per schooljaar: 135, 78, 49, 47, 43, 69, 58, 109 kinderen.
•
Scholen met overaanmeldingen (par. 4.3. figuur 5 en 6) Per periode was gemiddeld op 24 van de 208 scholen sprake van overaanmelding. 40 scholen (19% van het totaal) hadden in minstens één periode meer aanmeldingen dan plaatsen (vorig jaar: 40 scholen, 21%). 40 scholen (19%) hebben op de peildatum niet alle 1ste-voorkeurskinderen kunnen plaatsen (vorig jaar 20% en de jaren daarvoor gemiddeld 16%).
•
Scholen met plek en overcapaciteit (figuur 7, bijlage 5) Op 176 scholen (85%) verspreid over de stad zijn nog plaatsen beschikbaar (in minimaal één periode). De onbezette capaciteit is in Noord het hoogst (51%) en in Weesp het laagst 3%).
•
Belangstelling 207 scholen De gemiddelde voorkeurslijst van alle aanmeldingen zonder garantie of bijna-garantie bevat 4,6 scholen, waarvan 3,0 voorrangsvoorkeuren zijn. De belangstelling voor de scholen is redelijk gespreid; dit is mede een verklaring voor de mooie plaatsingsresultaten. 9 scholen kregen in het gehele schooljaar geen enkele eigen aanmelding. Ter vergelijking: vanaf de start tot en met vorig jaar waren dit jaarlijks achtereenvolgens 1, 2, 4, 4, 10, 2, 4, 5 en 5 scholen.
4
Het betreft alleen de VVE-voorscholers die in het voorrangsgebied van de school wonen. In de tabellen 1 en 4b staat 5% voorscholers met VVE; hierin zijn echter ook VVE-kinderen die niet in het voorrangsgebied wonen meegenomen. Het werkelijke percentage met een VVE-indicatie ligt hoger, want bij broertjes/zusjes en IKC-voorrang is registratie van een VVE-indicatie niet nodig. 5 Dit betreft De Jaargetijden in Driemond. 6 In vergelijking met vorig jaar (toen 24) een aanzienlijke daling. Het vermoeden is dat van het openbaar maken van deze bijzondere plaatsingen sinds vorig jaar een remmende werking uitgaat.
-6-
•
Vergelijking geplaatsten en ongeplaatsten (tabel 5) Kinderen die ongeplaatst uit de plaatsingsronde kwamen, hadden dit jaar 4% minder scholen en 73% minder voorrangsscholen op hun voorkeurslijst staan dan vergelijkbare kinderen die wel geplaatst zijn. Vooral waar de druk op de scholen hoog is, blijkt voldoende voorrangsscholen opgeven belangrijker te zijn dan een voorrangsschool als 1ste voorkeur kiezen. Kinderen zonder (bijna-)garantie die ongeplaatst uit de plaatsingsronde kwamen, hadden dit jaar gemiddeld 4% minder scholen en 73% minder voorrangsscholen op hun voorkeurslijst staan dan kinderen die wel geplaatst zijn.
•
Conceptscholen (bijlage 2) Van de 207 deelnemende scholen hebben 71 scholen een specifiek onderwijsconcept (Montessori, Jenaplan, Dalton, Vrije School, Ontwikkelingsgericht leren of Natuurlijk Leren). Op de peildatum zijn in alle stadsdelen op meerdere conceptscholen nog plaatsen beschikbaar.
-7-
3. Uitvoering Toelatingsbeleid plaatsingen voor schooljaar 2025-2026 3.1. Doelgroep en plaatsingen schooljaar 2025-2026 Begin november 2024 ontvingen in Amsterdam (incl. Weesp) 8.364 ouders met een kind dat in schooljaar 20252026 voor het eerst naar de basisschool gaat (geboren tussen 1 september 2021 en 31 augustus 2022) de brochure met uitleg over het toelatingsbeleid en het voorkeursformulier (op naam, adres en geboortedatum van hun kind). Hiervan wonen 414 kinderen in Weesp-stad. Voor perioden I, II en III zijn in Amsterdam respectievelijk 2.884, 2.559 en 2.921 kinderen aangeschreven, waarvan wonen in Weesp resp. 140, 140 en 134 kinderen.7 Voor schooljaar 2025-2026 kunnen ouders hun kind aanmelden op één van de 207 deelnemende scholen (Scholenbestand vastgesteld in BBO 26 juni 2024).8 Jaarindeling voor instroom schooljaar 2025-2026: Kinderen geboren 1 september 2021 t/m 31 augustus 2022 Geboren tussen
Sluitingsdata aanmelding
Plaatsingsdata, gevolgd door bericht aan ouders
Inschrijven op de school
Start vierjarigen
1.
1 september t/m 31 december 2021
t/m do. 6 maart 2025
do. 13 maart 2025 17/18 maart bericht ouders
t/m 17 april 2025
Vanaf sept. 2025
2.
1 januari t/m 30 april 2022
t/m do. 3 juni 2025
do. 12 juni 2024 16/17 juni bericht ouders
t/m 4 sept. 2025
Vanaf 1 jan. 2026
3.
1 mei t/m 31 augustus 2022
t/m do. 6 nov. 2025
do. 13 nov. 2024 17/18 nov. bericht ouders
t/m 16 december 2025
Vanaf 1 mei 2026
3.2. Uitvoering aanmeldingen en plaatsingen Voorafgaand aan de plaatsingen In Scholenring zijn controles ingebouwd die automatisch bij de verwerking van een aanmelding worden uitgevoerd. De school en/of projectmedewerker en beheerder krijgen hiervan bericht, waarna zo nodig actie wordt ondernomen. Direct na de sluitingsdatum en vóór de plaatsing wordt per school de registratie van alle aanmeldingen in Scholenring nagelopen. Met een school wordt altijd contact opgenomen wanneer sprake is van overaanmelding of geen aanmeldingen; geen capaciteit of in vergelijking met voorgaande perioden, een afwijkende capaciteit is opgegeven; bij onervarenheid met het toelatingsbeleid en bij bijzondere ontwikkelingen. 7 Ter vergelijking: Aangeschreven doelgroep in Amsterdam voor:
Schooljaar 2015-2016: 9.429 (gecorrigeerd naar 12 maanden.) Schooljaar 2016-2017: 9.464 Schooljaar 2017-2018: 9.216 Schooljaar 2018-2019: 9.181 Schooljaar 2019-2020: 9.132 Schooljaar 2020-2021: 8.982 Schooljaar 2021-2022: 8.774 Schooljaar 2022-2023: 8.390 in alleen Amsterdam (incl. Driemond) plus 317 in Weesp = 8.707 Schooljaar 2023-2024: 8.309 in alleen Amsterdam (incl. Driemond) plus 302 in Weesp = 8.611 Schooljaar 2024-2025: 8.332 in alleen Amsterdam (incl. Driemond) plus 417 in Weesp = 8.749 8 Op Schoolwijzer-Amsterdam staan alle Amsterdamse basisscholen, die na invoeren van de postcode, huisnummer en
geboortedatum van een kind, in volgorde van loopafstand vanaf dit woonadres worden getoond. De eerste 8 (deelnemende) scholen zijn als voorrangsscholen gemarkeerd. Indien een niet-deelnemende school tot een school in de buurt behoort, wordt deze wel op afstand van een woonadres getoond, maar niet als voorrangsschool aangemerkt.
-8-
Ouders die onvoldoende scholen van voorkeur hebben opgegeven en daardoor de kans op uitloting lopen, worden benaderd met het verzoek alsnog meer voorkeursscholen op te geven. Voorafgaand aan elke plaatsing ontvangen de scholen de instructie hoe te handelen voorafgaand en na de plaatsing, plus de plaatsingsbrief (voor de geplaatsten) en de afwijzingsbrief (voor de ongeplaatsten). Plaatsingen en ontwikkelingen na de plaatsing De drie plaatsingsbijeenkomsten - in aanwezigheid van vertegenwoordigers van het BBO, de gemeente, de systeemontwikkelaar en de projectleiding - zijn zonder problemen verlopen. •
Problemen na de plaatsing Het aantal fouten die scholen in de registratie van de aanmeldingen en na de plaatsing maken is minimaal. De meest voorkomende fout is dat scholen na de plaatsing onterecht een plaats toezeggen, terwijl de school in Scholenring een wachtlijst heeft van kinderen die het eerste recht hebben op een leeggekomen plaats. In een beperkt aantal gevallen is het voorgekomen dat (voor-)scholen bij ouders de verwachting hadden gewekt dat hun kind automatisch van de voorschool naar basisschool doorstroomt. Voorwaarden voor deze extra voorrang zijn echter dat de school zelf een voorrangsschool is, het kind over een VVE-indicatie beschikt én de voorschoolse educatie op de voorschool volgt die bij de school is aangesloten. In enkele gevallen bleek de registratie van de aanmelding niet correct of niet volledig te zijn. Wanneer ouders door fouten van scholen benadeeld zijn, is dit in hun voordeel opgelost, waardoor de gedupeerden alsnog op de school van aanmelding of hogere voorkeurschool zijn geplaatst.
•
Verschuivingen na de plaatsing naar een hogere voorkeur of van ongeplaatst naar geplaatst (zie par. 4.1.) Totdat de doelgroep in z’n geheel naar de basisschool gaat (uiterlijk 31 augustus 2026) blijven zich verschuivingen voordoen in het voordeel van ouders. Elke verandering na de plaatsing totdat een kind vier jaar is, moet in Scholenring geregistreerd worden. Helaas worden wijzigingen na de plaatsing niet door alle scholen verwerkt. Zeker scholen met voldoende plaats zien hierin minder nut en noodzaak. Verschuivingen na de plaatsing hebben verschillende oorzaken: 1. Ouders melden hun kind pas na de plaatsing aan. 2. Ouders van ongeplaatste kinderen vinden een school die zij eerder niet opgegeven hadden of krijgen uiteindelijk toch nog een plaats op een opgegeven voorkeurschool doordat hier een plaats vrij kwam. 3. Ouders van geplaatste kinderen zien af van de aangeboden plaats en kiezen een andere school. 4. Er ontstaan lege plaatsen na de plaatsing waardoor ouders een school van hogere voorkeur of alsnog een hun voorkeurschool krijgen. Lege plaatsen worden o.a. veroorzaakt door: verhuizingen naar buiten Amsterdam; acceptatie van een plaats op een niet-deelnemende school of een school buiten Amsterdam; in uitzonderlijke gevallen betreft het verwijderde aanmeldingen.
Dit laatste gebeurt wanneer ouders na herhaalde verzoeken van de school en helpdesk niet op de plaatsingsbrief en aansluitend herinneringsbrieven reageren.
3.3. Bezwaarschriften en/of beroep op hardheidsclausule
Ouders kunnen een bezwaar indienen en/of een beroep doen op de hardheidsclausule met het verzoek op een plaats op een specifieke school. Zij richten zich hierbij tot het bestuur van de school van aanmelding. Deze verzoeken worden in principe vóór de plaatsing gedaan, maar het kan ook na de plaatsing. In dit schooljaar is er voor 9 kinderen een beroep op de hardheidsclausule ingediend. Hiervan zijn er twee afgewezen. Het aantal verzoeken is in lijn met de voorgaande jaren. In periode I is drie maal een beroep op de hardheidsclausule gedaan, waarvan twee zijn erkend. Op de Boekmanschool is op medische gronden van de ouder door het bestuur (OOadA) een plaats toegekend en bij de Al Wafa is een plaats toegekend op basis van ernstige persoonlijke omstandigheden. Florente heeft een bezwaar tegen de plaatsing op Wisperweide afgewezen. In tegenstelling tot wat ouders beweerden, hadden zij weldegelijk een kans op een voorrangsschool als zij meerdere voorrangsscholen bovenaan hun voorkeurslijst hadden opgegeven. In periode II zijn twee plaatsingen toegekend op basis van de hardheidsclausule, één bij de Knotwilg (Zonova) en één bij de Biënkorf (ASKO), beide op grond van ernstige familieomstandigheden.
In periode III heeft Talent Primair op basis van de hardheidsclausule bij de Triangel een plaats toegekend op medische gronden van de ouder en ASKO heeft tweemaal (tweeling) een hardheidsclausule erkend bij de Bienkorf om medische gronden van één van de kinderen. -9-
3.4. Uitvoering en verantwoordelijkheid BBO en gemeente
Het projectteam bestaat uit de helpdesk, de projectmedewerker en de projectleider. Daarnaast ondersteunt de systeemontwikkelaar het projectteam bij o.a. het verbeteren van Scholenring en ontwikkelen van nieuwe functionaliteiten; het doorvoeren van het scholenbestand in Scholenring i.s.m. OIS (onderzoeksafdeling van de gemeente); het uitvoeren van aanvullend onderzoek (in opdracht van de werkgroep/BBO/projectleider); het aanleveren van gegevens voor de rapportages; het mede-uitvoeren van AVG-gerelateerde vereisten en AVG-controles en het doorvoeren van verbeteringen die vooral voor scholen, besturen en ouders nuttig zijn. Tenslotte is de Functionaris Gegevensbescherming (Privacy Team) verantwoordelijk voor het toezicht op de uitvoering en de oplevering van het jaarlijks monitoringsverslag (opgeleverd in januari 2025) en de 3-jaarlijkse DPIA (oplevering voorjaar 2027). De helpdesk is voor ouders een belangrijke (onafhankelijke) informatiebron en heeft mede tot doel de scholen te ontlasten. Gedurende schoolweken is de helpdesk alle dagen van 9.00 – 14.00 uur telefonisch bereikbaar en worden de mails binnen 24 uur beantwoord. Indien nodig kan de bereikbaarheid en inzet van de helpdesk per direct worden uitgebreid. De helpdesk is samen met de projectmedewerker verantwoordelijk voor de voorbereidingen van de plaatsingen uit w.o.
controles in Scholenring, afstemming met de scholen en benaderen van ouders. Na elke plaatsing neemt de helpdesk met de ouders van ongeplaatste en laaggeplaatste kinderen contact op, met als doel hen te ondersteunen bij het vinden van een passende school. In principe blijft de helpdesk met deze ouders contact houden totdat zij een gewenste plaats gevonden hebben. Daarnaast is de helpdesk beschikbaar voor de uitvoering van de herplaatsing van kinderen bij een schoolsluiting volgens de in het BBO vastgestelde werkwijze. De schoolbesturen zijn volgens de WPO verantwoordelijk voor het ontwikkelen, uitvoeren en naleven van het toelatingsbeleid. De gemeente ondersteunt en faciliteert de schoolbesturen door de uitvoering van het toelatingsbeleid te financieren, de verzendingen naar ouders (waarbij de projectleiding verantwoordelijk is voor de inhoud en organisatie) en up-to-date te houden van de Schoolwijzer. Een vertegenwoordiger van de gemeente, belast met het onderwerp toelatingsbeleid, neemt deel aan de werkgroep-Toelatingsbeleid, overlegt met de projectleider, informeert de wethouder en gemeenteraad en zorgt voor de afstemming van het toelatingsbeleid met de relevante afdelingen binnen de gemeente.
3.5. Informatie en communicatie toelatingsbeleid
Veel aandacht wordt besteed aan het informeren van ouders die een basisschool moeten kiezen en hun kind aanmelden. Vaste onderdelen hiervoor zijn: • Brochure ‘Voor het eerst naar de basisschool’ en het voorkeursformulier In november 2024 ontvingen de ouders die hun kind voor het volgend schooljaar 2025-2026 moeten aanmelden de brochure met het personaliseerde voorkeursformulier. Deze informatie is een pijler van het toelatingsbeleid. Ouders in Weesp ontvingen een aparte mailing, toegespitst op Weesp. • Herinneringskaart Circa 1 maand vóór de sluitingsdatum voor het inleveren van het voorkeursformulier wordt een herinneringskaart gestuurd aan ouders die hun kind voor de komende plaatsing moeten aanmelden; dit vindt 3 maal jaarlijks plaats. De projectleiding is verantwoordelijk voor de inhoud van de brochure, voorkeursformulier en herinneringskaart en sinds begin 2024 ook voor de organisatie van de verzending. De gemeente regelt het aanleveren van de BRP-gegevens en het drukken en de verspreiding. • Websites scholen Begin november ontvangt elke school de vernieuwde (op de school toegesneden) tekst over het toelatingsbeleid voor de website van de school plus de digitale versies van het voorkeursformulier en brochure. • Helpdesk Toelatingsbeleid De helpdesk speelt een essentiële rol in de ondersteuning en begeleiding van ouders (zie par. 3.4).
- 10 -
•
•
BBO-website Op de website van het BBO is een subpagina voor Toelatingsbeleid Basisonderwijs Amsterdam gereserveerd voor algemene informatie over het toelatingsbeleid, rapportages van de plaatsingen, realtime plaatsingskansen per school en per geboorteperiode de scholen met plaats na de plaatsingen. Schoolwijzer Deze website is een tweede essentiële informatiebron, die veel door ouders wordt gebruikt. Dit is de plaats waar zij de basisscholen (incl. de voorrangsscholen) in volgorde van afstand vanaf het woonadres vinden en makkelijk op de websites van de scholen terecht komen. De projectleiding regelt met de gemeente de aansluiting van het toelatingsbeleid op de Schoolwijzer.
3.6. Aanmeldingsgraad
Naast informatie die ouders per post ontvangen en kunnen vinden op verschillende websites worden de volgende acties ondernomen om ouders te attenderen op de noodzaak hun kind tijdig aan te melden: • Voorscholen, kinderopvang, Centra voor Jeugd en Gezin (OKC’s) en OCO: Deze organisaties ontvangen de jaarlijkse verzending van het toelatingsbeleid en worden op diverse manieren ingeschakeld om ouders te attenderen op de noodzaak hun kind op tijd aan te melden. • Aanmeldingen na de plaatsing in Scholenring: Scholen worden aangespoord om ook ná de plaatsing totdat een kind 4 jaar is alle aanmeldingen in Scholenring te registreren (ook van de broertjes/zusjes en de voorscholers), mede om goed zicht te houden op de aanmeldgraad. • Nieuwe directie/administraties: Bij scholen met een wisseling van directie e/o administratie wordt door de projectleiding contact opgenomen om hen te informeren over het toelatingsbeleid en de noodzaak elke aanmelding in Scholenring te registreren. Meestal wordt bij de school langsgegaan om hen wegwijs te maken in het gebruik van Scholenring en het stedelijk toelatingsbeleid. • GroeiGids-app van de GGD: De GGD informeert ouders via de app over de bijzonderheden voor hun kind, zoals het halen van een prik. Het toelatingsbeleid mag hiervan ook gebruik maken, zodat ouders via deze app herinnerd worden aan de inleverdatum van het voorkeursformulier.
De gemeente regelt dit met de GGD. Onderzoek aanmeldingsgraad Uit onderzoek dat eind 2022 is gedaan naar de aanmeldingsgraad waarbij het aantal geregistreerde kinderen in Scholenring o.a. is vergeleken met BRON/DUO is geconcludeerd dat de werkelijke aanmeldingsgraad minimaal 12% hoger ligt dan in de rapportages die op de registratie in Scholenring zijn gebaseerd. (zie verder in par. 4.2.)
3.7. Conclusies over uitvoering
Na 11 jaar toelatingsbeleid kan geconstateerd worden dat het toelatingsbeleid ‘staat’. Op vrijwel alle scholen verloopt de uitvoering van het toelatingsbeleid probleemloos. Aandachtspunten in de uitvoering blijven: - Wisseling bij een administratie en/of schoolleiding (het risico op ‘eigen interpretatie’ van het toelatingsbeleid); - Het verwerken van nieuwe aanmeldingen in Scholenring na de plaatsing totdat kinderen 4 jaar zijn; - Het plaatsen van de aangeleverde informatie over het toelatingsbeleid op de schoolwebsites (jaarlijks eind oktober) en tonen van actuele informatie van de school op Schoolwijzer. - Het bepalen van de jaarcapaciteit en verdeling per periode. Tot vlak voor elke plaatsing kan een school de capaciteit aanpassen. Bij overaanmelding wordt altijd voorafgaand aan de plaatsing overlegd of deze bijgesteld kan worden, zonder de kans voor ouders in de volgende perioden te verkleinen.
3.8. Ontwikkelingen niet-deelnemende scholen
Vanaf de start van het toelatingsbeleid nemen de volgende 10 scholen van de federatie Eenpitters niet deel: - In Zuid: Amsterdamse Montessorischool (AMS), Buitenveldertse Montessorischool (BMS), Cheider, Cornelis Vrij, 1e en 2e Openluchtschool, Hildebrand-Van Loonschool, Peetersschool en Willemsparkschool. - In Centrum: de ASVO. Met uitzondering van de ASVO en Cheider hanteren deze acht scholen samen een eigen gezamenlijk toelatingsbeleid. In bijlage 3 staan de plaatsingsresultaten van deze acht scholen. In september 2023 besloot de federatie Eenpitters dat het voor een collectieve overstap van de acht scholen die een gezamenlijk toelatingsbeleid voeren, niet haalbaar was. In december 2025 hebben zij schriftelijk laten weten onder nog te bespreken voorwaarden collectief te willen deelnemen aan het stedelijk toelatingsbeleid. - 11 -
4. Plaatsingsresultaat schooljaar 2025-2026 (peildatum Scholenring: 29 januari 2026) 4.1. Plaatsingsresultaten per periode (kinderen geboren tussen 1 september 2021 en 31 augustus 2022) In dit hoofdstuk staan de resultaten, getotaliseerd voor alle plaatsingen voor het schooljaar 2025-2026 gebaseerd op de cijfers uit Scholenring op de peildatum. Toelichting tabel 1 en 2: In de kolommen van de perioden staan de resultaten op de peildatum (altijd minimaal 6 weken na de plaatsing). Alle wijzigingen na de plaatsingen van periode I, II en III zijn in de jaargegevens (laatste kolom) verwerkt. De kolom ‘hele jaar’ geeft het (huidige) resultaat voor de hele jaargroep. Door het verschil in peildatum zijn de cijfers in deze kolom meestal niet gelijk aan de som (dan wel het gewogen gemiddelde) van die in de periodekolommen. Tabel 1 – Overzicht totalen 3 perioden schooljaar 2025-2026 Periode I
Periode II
Periode III
Hele jaar
d.d. 09-05-2025
d.d. 01-10-2025
d.d. 29-1-2026
d.d.29-1-2026
Aantal % Aantal % Aantal % Aantal % Deelnemende scholen 207 207 207 207 Totale capaciteit 3.908 3.626 3.587 10.896 Aangeschreven doelgroep 2.884 2.559 2.921 8.364 Aanmeldingen 2.253 78% 1.893 74% 2.077 71% 6.314 75% - waarvan broertjes/zusjes 912 40% 778 41% 821 40% 2.579 41% - voorschool met VVE * 116 5% 103 5% 107 5% 335 5% - kinderen van het IKC ** 73 3% 48 3% 67 3% 191 3% - ouder werkzaam op school 15 1% 7 0% 8 0% 31 0% Geplaatste kinderen 2.242 100% 1.886 100% 2.063 99% 6.288 100% Waarvan boven de capaciteit 8 0% 9 0% 13 1% 26 0% Stedelijk ongeplaatste kinderen 11 0% 7 0% 14 1% 26 0% Nergens geplaatste kinderen 7 0% 7 0% 13 1% 24 0% - waarvan door eigen toedoen 1 0% 0 0% 0 0% 0 0% Aantal vrije plaatsen 1.674 43% 1.749 48% 1.537 43% 4.634 43% Scholen met lege plaatsen 139 67% 152 73% 142 69% 176 85% Scholen die vol zijn 61 29% 52 25% 58 28% 31 15% * Het aantal kinderen met VVE-indicatie ligt feitelijk hoger, doordat de registratie hiervan niet nodig is bij aanmeldingen van broertjes/zusjes en kinderen met IKC-voorrang.
- 12 -
Aanmeldingen verdeeld over voorrang 2025-2026 14% 42%
39% 5%
Broertje/zusje Niet broertje/zusje met meer dan alleen buurtvoorrang Alleen buurtvoorrang Geen enkele voorrang
Figuur 2 – Aanmeldingen verdeeld over voorrang 2025-2026 Tabel 2 – Plaatsingsresultaten uitgesplitst naar periode Periode I d.d. 09-05-2025 Aantal
Periode II d.d. 01-10-2025 %
Aantal
Periode III d.d. 29-1-2026 %
Aantal
Hele jaar d.d. 29-01-2026 %
Aantal
%
Aanmeldingen
2.253
1ste voorkeur
2.066
92%
1.763
93%
1.959
94%
5.857
93%
2de voorkeur 3de voorkeur
96
4%
68
4%
55
3%
210
3%
36
2%
17
1%
20
1%
75
1%
Totaal top-3
2.198
98%
1.848
98%
2.034
98%
6.142
97%
4de voorkeur 5de voorkeur
26
1%
9
0%
8
0%
41
1%
7
0%
9
0%
3
0%
16
0%
6de voorkeur 7de voorkeur
3
0%
1
0%
0
0%
1
0%
1 0
0% 0%
0
0%
1
0%
3
0%
0
0%
0
0%
1
0%
8ste-10e voorkeur Op niet-voorkeursschool
1.893
2.077
6.314
7
0%
19
1%
17
1%
84
1%
Totaal geplaatst
2.242
100%
1.886
100%
2.063
99%
6.288
100%
Niet geplaatst STB
11
0%
7
0%
14
1%
26
0%
Nergens geplaatst
7
0%
7
0%
13
1%
24
0%
Conclusies uit tabel 1 en 2: - Plaatsingsresultaten: De resultaten verschillen nauwelijks tussen de perioden. - Niet-voorkeursscholen: 84 kinderen zijn geplaatst op een school die niet op het voorkeursformulier stond (vorig jaar: 86 kinderen). Voor het merendeel gaat het om geplaatste kinderen waarvan de ouders achteraf uit vrije wil een andere school gekozen hebben. Daarnaast betreft het ongeplaatste kinderen waarvan de ouders een school moesten kiezen die oorspronkelijk niet tot hun voorkeuren behoorde.
- 13 -
Ongeplaatsten - Van de 26 ongeplaatste kinderen wonen 23 kinderen in de gemeente Amsterdam en 3 buiten Amsterdam of Weesp. - 20 van de Amsterdamse ongeplaatsten waren aangemeld op een islamitische school met veel overaanmeldingen. 7 van deze kinderen hadden geen buurtvoorrang bij een van de opgegeven voorkeuren (waarvan 2 woonachtig buiten Amsterdam). Deze kinderen kunnen allen nog terecht bij een islamitische school in de stad. - Van de overige 6 ongeplaatste kinderen wonen 2 kinderen buiten de stad. Van deze vier ongeplaatste kinderen die in Amsterdam wonen, heeft 1 kind een plek buiten het beleid, 1 kind slechts één voorkeur zonder voorrang opgegeven en hebben de overige 2 kinderen voorkeur voor een Vrije School. Voor alle vier is ruimschoots plek op één van de (voorrangs-)scholen.
Bijzondere plaatsingen 2025-2026
Voor dit schooljaar zijn er 24 bijzondere plaatsingen geweest: - Toekenning plaats o.b.v. hardheidsclausule: 7 maal. - Plaatsing op grond van een legitieme bestaande toezegging uit het verleden: geen. - Plaatsing op grond van ouderinitiatieven / groepsaanmelding: geen. - Plaatsing ter correctie van door scholen onterecht gedane toezeggingen: 15 kinderen. Het betreft 8 gevallen waarin de school ten onrechte een toezegging had gedaan en deze niet meer kon intrekken. Bij de overige 7 kinderen betreft het een te late of foutieve verwerking van het voorkeursformulier door de school, waardoor het kind niet of in een te lage voorrangscategorie bij de plaatsing meedeed. Deze kinderen zijn uiteindelijk geplaatst op de school van aanmelding. - Noodplaatsing ter opheffing van ongeplaatstheid: twee. In bijlage 4 worden de bijzondere plaatsingen in schooljaar 2025-2026 toegelicht.
Verschuivingen na de plaatsingen tot de peildatum Elke school die tijdens de plaatsing kinderen heeft uitgeloot, beschikt in Scholenring over een wachtlijst. De uitgelote kinderen staan (in volgorde van de plaatsingsregels) tot de 4de verjaardag op deze wachtlijst. Wanneer na de plaatsing bij een school een lege plaats ontstaat, komt het bovenste kind van de wachtlijst voor deze plaats in aanmerking. Pas wanneer een school alle kinderen van de wachtlijst een plaats heeft aangeboden, komen voor de verdere vrijgekomen plaatsen nieuwe (te late) aanmeldingen in aanmerking. - Na de plaatsingen zijn in totaal 68 kinderen doorgeschoven naar een hogere voorkeursschool: 9 - 49 naar hun school van 1ste voorkeur - 16 naar de 2de voorkeur - 2 naar de 3de voorkeur - 1 naar de 4de of 5de voorkeur - De meeste verschuivingen deden zich dit jaar voor op scholen in Zuid en Oost (resp. 24% en 18% van het totaal).
9
Ter vergelijking: aantal verschuivingen na de plaatsing en de peildatum van de opgestelde jaarrapportage: In 2024-2025: 82 In 2023-2024: 65 In 2022-2023: 45 In 2021-2022: 58 In 2020-2021: 69 In 2019-2020: 43 In 2018-2019: 47 In 2017-2018: 49 in 2016-2017: 78 In 2015-2016: 135
- 14 -
Bijzondere situatie in Weesp (excl. Driemond)
Net als vorig jaar zijn in elke periode meer kinderen aangemeld dan in november 2024 zijn aangeschreven. In tegenstelling tot voorgaande jaren was tijdens de plaatsingen getalsmatig het aantal plaatsen net voldoende voor alle aangemelde kinderen die in Weesp wonen. Hierdoor waren er geen bijzondere maatregelen nodig om extra plaatsen te realiseren.
4.2 Aanmeldingsgraad: ontwikkelingen in afgelopen jaren
Voor schooljaar 2025-2026 zijn ouders van 8.364 kinderen (geboren tussen 1.09.2021 en 31.08.2022) aangeschreven. Op de peildatum staan 6.314 kinderen in Scholenring aangemeld; dit is 75% van de aangeschreven doelgroep. In figuur 3 wordt de (ongecorrigeerde) aanmeldingsgraad over de afgelopen jaren weergegeven, gebaseerd op de registratie in Scholenring.
Aanmeldingsgraad per schooljaar 2025-2026 in Scholenring 10.000
78%
9.181
9.000
9.132
8.774
8.783
8.707
8.611
8.749
8.364
8.000 7.000
6.341
6.480
6.327
6.000
6.029
6.288
6.220
6.681
6314
76% 74% 72%
5.000 70%
4.000 3.000
68%
2.000
66%
1.000 0
64% 2018-2019 2019-2020 2020-2021 2021-2022 2022-2023 2023-2024 2024-2025 2025-2026 Aangemeld
Aangeschreven
Figuur 3 – Aanmeldingsgraad per schooljaar
Aanmeldingsgraad per stadsdeel 2025-2026 Stadsdeel
Aangeschreven
Aangemeld
Aanmeldgraad
Centrum
455
454
99%
Nieuw-West
1.820
1.258
69%
Noord
1.238
946
76%
Oost
1.316
1.054
80%
Weesp *
414
434
105%
West
1.186
955
81%
Zuid
1.106
731
66%
Zuidoost**
829
482
58%
Totaal * excl. Driemond ** incl. Driemond
8.364
6.314
75%
- 15 -
Percentage
Aanmeldingsgraad per stadsdeel 2025-2026 2000
120%
1.820
1800
100%
1600 1400
1258
1200 1000
1.238
1.316 1.186
946
1054
80% 955 1.106 731
800 600 400
455 454
60%
829 482
414 434
40% 20%
200 0
0% Centrum Nieuw-West
Noord
Aangeschreven
Oost
Weesp Aangemeld
West
Zuid
Zuidoost
Aanmeldgraad
Figuur 4 – Aanmeldingsgraad per stadsdeel in 2025-2026 Het verschil tussen de aangeschreven doelgroep en de verwerkte kinderen in Scholenring (aanmeldgraad vs gecorrigeerde aanmeldgraad) is in 2022 door OIS nader onderzocht. Hieruit is een aantal gronden naar voren gekomen die van invloed zijn: • Totdat de hele doelgroep 4 jaar is (1.09.2026) kunnen kinderen nog worden aangemeld. Kinderen die na de plaatsing maar vóór het 4de jaar worden aangemeld zijn deels niet in de getoonde cijfers verwerkt. • Aanmeldingen op 10 niet-deelnemende basisscholen, die voornamelijk in Zuid/Centrum staan, zijn niet meegeteld. • Kinderen die naar de internationale scholen gaan, of het speciaal onderwijs of buiten Amsterdam naar school gaan of verhuizen. • Uit onderzoek blijkt dat het aantal kinderen dat in november is aangeschreven stelselmatig hoger is dan het aantal 4-jarigen in de stad volgens de BRP. Verhuizing is hiervoor de meest waarschijnlijke verklaring. In de afgelopen jaren blijkt dit jaarlijks ruim 600 kinderen te betreffen. Op grond van onderzoek is geconcludeerd dat de aanmeldingsgraad, gebaseerd op de peildatum in Scholenring in werkelijkheid minimaal 12% hoger zal liggen.
- 16 -
4.3 Scholen met overaanmelding per jaar en per stadsdeel In 2025-2026 hadden 40 scholen (19%) bij de plaatsing in enige periode overaanmelding, voor 2025-2026 varieert het plaatstekort tussen 1 en 25, met een gemiddelde van 6.
Scholen met overaanmeldingen 2025-2026 45
50%
41
40 34
35
45%
44% 33
40%
31
35%
30 30%
25
29%
25
30%
24
25%
20 15 10 5
18%
17%
10
7 3
17% 12%
6
9
9
4
4
Oost
Weesp
12% 3
4
Zuid
Zuidoost
0
20% 15% 10% 5% 0%
Centrum
Nieuw-West
Aantal scholen totaal
Noord
West
Scholen met overaanmeldingen in minstens 1 periode
Percentage
Figuur 5 – Scholen met overaanmelding in enige periode, uitgesplitst naar stadsdeel Totaal aantal scholen volle scholen per stadsdeel: In periode I waren voor de plaatsing 50 scholen vol, waarvan er 30 overaanmelding hadden. In periode II waren voor de plaatsing 42 scholen vol, waarvan er 20 overaanmelding hadden. In periode III waren voor de plaatsing 54 scholen vol, waarvan er 22 overaanmelding hadden. Op jaarbasis was per stadsdeel het aantal scholen met overaanmelding bij de plaatsingsronden als volgt: Centrum 3 school (30%); Nieuw-West 7 scholen (17%); Noord 6 scholen (18%); Oost 4 scholen (12%); Weesp 4 scholen (44%); West 9 scholen (29%); Zuid 3 scholen (12%) en in Zuidoost 4 school (17%). In meerjarig perspectief is de ontwikkeling in het onderstaande figuur inzichtelijk gemaakt.
Scholen met overaanmeldingen bij aanvang van de plaatsing per stadsdeel 60% 50% 40% 30% 20% 10% 0% 2017-2018 2018-2019 2019-2020 2020-2021 2021-2022 2022-2023 2023-2024 2024-2025 2025-2026 Centrum
Nieuw-West
Noord
Oost
Weesp
West
Zuid
Zuidoost
Figuur 6 – Meerjarig verloop van het percentage scholen met overaanmelding uitgesplitst naar stadsdeel - 17 -
4.4 Totalen per stadsdeel Tabel 3a - Per stadsdeel: capaciteit, aanmeldingen, bijzondere groepen, geplaatsten en vrije plaatsen (in aantallen)
Stadsdeel
Scholen
Cap.
Aanm.
Br/zus
VS+VVE
IKC
Ouder
Gepl.
*Vrij
Centrum
10
554
454
161
11
12
1
454
116
Nieuw-West
41
2.190
1.258
580
105
7
13
1.240
964
Noord
34
1.920
946
415
58
48
2
944
979
Oost
33
1.720
1.054
409
43
43
4
1.053
662
Weesp
9
457
450
210
16
36
2
450
12
West
31
1.745
955
364
64
23
9
950
812
Zuid
25
1.234
731
250
23
12
0
731
475
Zuidoost**
24
1.076
466
190
15
10
0
466
614
Totaal
207
10.896
6.314
2.579
335
191
31
6.288
4.634
*
Omdat niet ieder kind geplaatst wordt in het stadsdeel waar het is aangemeld, én omdat sommige kinderen boven de capaciteit zijn geplaatst, is het getal in de kolom Vrij meestal niet gelijk aan Cap. minus Gepl.
**
Het aantal kinderen met een VVE-indicatie ligt in werkelijkheid hoger. Bij broertjes/zusjes en kinderen met IKCvoorrang wordt een VVE-indicatie meestal niet geregistreerd.
Tabel 3b - Per stadsdeel: capaciteit, aanmeldingen, bijzondere groepen, geplaatsten en vrije plaatsen (In percentages)
Stadsdeel
Scholen
Cap.
Aanm.
Centrum
Br/zus VS+VVE
IKC
Ouder
Gepl.
Vrij
10
554
454
35%
Nieuw-West
2%
3%
0%
100%
21%
41
2.190
1.258
Noord
46%
8%
1%
1%
99%
44%
34
1.920
Oost
946
44%
6%
5%
0%
100%
51%
33
Weesp
1.720
1.054
39%
4%
4%
0%
100%
38%
West
9
457
450
47%
4%
8%
0%
100%
3%
Zuid
31
1.745
955
38%
7%
2%
1%
99%
47%
25
1.234
731
34%
3%
2%
0%
100%
38%
Zuidoost*
24
1.076
466
41%
3%
2%
0%
100%
57%
Totaal
207
10.896
6.314
41%
5%
3%
0%
100%
43%
Opmerking bij tabel 3: De percentages van de aanmeldingen met broertje/zusje-garantie, IKC en ouder werkzaam op school zijn, op enkele kleine schommelingen na, in lijn met alle voorgaande jaren. Het percentage kinderen met een VVE-indicatie schommelt de laatste drie jaar rond de 5%. In de beginjaren van het toelatingsbeleid was dit hoger (13%).
- 18 -
4.5 Plaatsingsresultaten per stadsdeel Tabel 4a – Per stadsdeel: op welke voorkeur zijn de aanmeldingen geplaatst (in aantallen) Stadsdeel
Aanm.
1e
2e
3e
Top-3
4e
5e
6/7
8-10
*Ov.
Gepl.
Niet
Nerg.
Centrum
454
424
13
5
442
4
2
0
0
6
454
0
0
Nieuw-West
1.258
1.109
67
22
1.198
9
4
2
0
27
1.240
18
18
Noord
946
907
16
9
932
2
3
0
0
7
944
2
2
Oost
1.054
1.005
32
5
1.042
3
0
0
0
8
1.053
1
0
Weesp
450
400
12
15
427
8
5
1
0
9
450
0
0
West
955
863
46
14
923
13
2
1
1
10
950
5
4
Zuid
731
704
13
2
719
1
0
0
0
11
731
0
0
Zuidoost
466
445
11
3
459
1
0
0
0
6
466
0
0
Totaal
6.314
5.857
210
75
6.142
41
16
4
1
84
6.288
26
24
Tabel 4b – Per stadsdeel: op welke voorkeur zijn de aanmeldingen geplaatst (in percentages) Stadsdeel
Aanm.
1e
2e
3e
Top-3
4e
5e
6/7
8-10
*Ov.
Gepl.
Niet Nerg.
Centrum
454
93%
3%
1%
97%
1%
0%
0%
0%
1%
100%
0%
0%
Nieuw-West
1.258
88%
5%
2%
95%
1%
0%
0%
0%
2%
99%
1%
1%
Noord
946
96%
2%
1%
99%
0%
0%
0%
0%
1%
100%
0%
0%
Oost
1.054
95%
3%
0%
99%
0%
0%
0%
0%
1%
100%
0%
0%
Weesp
450
89%
3%
3%
95%
2%
1%
0%
0%
2%
100%
0%
0%
West
955
90%
5%
1%
97%
1%
0%
0%
0%
1%
99%
1%
0%
Zuid
731
96%
2%
0%
98%
0%
0%
0%
0%
2%
100%
0%
0%
Zuidoost
466
95%
2%
1%
98%
0%
0%
0%
0%
1%
100%
0%
0%
Totaal
6.314
93%
3%
1%
97%
1%
0%
0%
0%
1%
100%
0%
0%
* Kolom Ov. betreft kinderen die op een niet-voorkeursschool terecht zijn gekomen.
In bijlage 5 worden de bovenstaande tabellen verder uitgesplitst naar de 24 gebieden. In hoofdstuk 5 worden de resultaten uit de bovenstaande tabellen in meerjarig perspectief getoond.
4.6 Samenhang tussen ongeplaatstheid en het opgeven van weinig voorkeursscholen Ouders wordt gevraagd tenminste 5 (bij voorkeur meer) voorkeurscholen op hun voorkeursformulier op te geven. In de gebieden waar de kans op loten groot is, wordt ouders geadviseerd meer dan 5 scholen op te geven. In de tabel wordt inzichtelijk gemaakt wat het verband is tussen het opgegeven aantal voorkeuren en het ongeplaatst blijven tijdens de plaatsingsronde. Kinderen met plaatsgarantie (bijv. broertjes/zusjes) en bijnagarantie (bijv. VVE-indicatie + voorrangsschool) en kinderen die pas na de plaatsingsronde zijn aangemeld, zijn niet meegenomen in de vergelijking, want deze groepen hoeven slechts één voorkeur op te geven. Tabel 5 - Aantal opgegeven voorkeuren, gesplitst naar geplaatst/ongeplaatst direct na de plaatsingsronden Geplaatst tijdens PR Ja
Aantal leerlingen
Gem. aantal voorkeuren
Gem. aantal voorrangs-vk
3.044
4,6
3,0
Nee 44 3,9 1,2 * Voorrangs-vk: voorrangsschool die bij de aanmelding op de voorkeurslijst is gezet
- 19 -
Conclusie uit tabel 5: Er is een duidelijke correlatie tussen het opgeven van weinig voorkeuren en ongeplaatst blijven tijdens de plaatsingsronde. De cijfers in deze tabel zijn nagenoeg gelijk gebleven aan vorig jaar, met echter één opvallend verschil: bij de nietgeplaatsten is het gemiddeld aantal opgegeven voorrangs-voorkeursscholen met 20% gedaald: van 1,5 naar 1,2. De correlatie tussen het opgeven van aanmerkelijk minder (voorrangs-)voorkeuren door de ongeplaatsten is al sinds de invoering van het beleid in 2015 hetzelfde. Het geldende advies aan de ouders blijft dan ook onveranderd: 1. Als uw kind geen plaatsgarantie heeft, geef dan minstens 5 scholen op, maar liefst meer. 2. Ga vervolgens na op hoeveel van de opgegeven scholen uw kind voorrang heeft. Zijn dit er minder dan 5, vul dan de voorkeurslijst aan tot er 5 voorrangsscholen op staan.
- 20 -
5. Plaatsingsresultaat laatste 5 jaar Stedelijk Toelatingsbeleid In de onderstaande tabel zijn de plaatsingsresultaten van de instroom van de laatste 5 jaar weergegeven. Tabel 6 – Plaatsingsresultaten Stedelijk Toelatingsbeleid over de afgelopen vijf jaar 2021-2022
2022-2023
2023-2024
2024-2025
2025-2026
Aant
Δ
Aant
Δ
Aant
Δ
Aant
Δ
Aant
Δ
Scholen
199
-2%
209
+5%
210
0%
208
-1%
207
0%
Capaciteit
10.038
-5%
10.603
+6%
10.310
-3%
10.852
+5%
10.896
0%
Aanmeldingen
6.023
-3%
6.288
+4%
6.220
-1%
6.681
+7%
6.314
-5%
Geplaatst op 1
94%
0%
94%
-1%
93%
-1%
93%
0%
93%
0%
Gepl. in top-3
98%
0%
98%
0%
98%
0%
97%
0%
97%
0%
Gepl. buiten top-3
1%
0%
2%
0%
2%
0%
2%
0%
1%
-1%
Totaal geplaatst
100%
0%
100%
0%
100%
0%
100%
0%
100%
0%
Niet gepl. STB
9
0%
13
0%
24
0%
28
0%
26
0%
Nergens gepl.
4
0%
6
0%
21
0%
15
0%
24
0%
Vrije plekken
41%
-1%
41%
+1%
40%
-1%
39%
-1%
43%
+4%
Scholen met plek*
87%
-4%
88%
+1%
83%
-5%
85%
+2%
85%
0%
Scholen vol
13%
+4%
12%
-1%
17%
+5%
15%
-2%
15%
0%
18-1-2022
3-2-2023
24-1-2024
29-1-2025
29-1-2026
* Scholen met plek = met plek in enige periode, dus niet altijd in alle perioden. Scholen vol = voor het hele jaar vol.
Toelichting tabel 6: 1. Resultaten zijn zo veel mogelijk in procenten gegeven. De ongeplaatsten echter in aantallen, omdat ze anders niet zichtbaar zouden zijn (elk jaar 0%). De verschilkolommen Δ (delta) tonen telkens het verschil met het voorgaande schooljaar, in percentages van het aantal scholen, plaatsen of aanmeldingen. 2. Alle verschillen zijn bepaald door de exacte (niet afgeronde) percentages van elkaar af te trekken. Hierdoor kan het soms lijken dat verschilpercentages niet kloppen. (Voorbeeld: in zowel 2020-2021 als 2021-2022 is het afgeronde percentage vrije plekken 41%; het eveneens afgeronde verschil is echter -1%.)
Conclusie over meerdere jaren stedelijk toelatingsbeleid (geldend voor Amsterdam)
De doelstellingen van het toelatingsbeleid, zoals het BBO in 2014 bij aanvang heeft vastgelegd, zijn op jaarbasis en in elke periode ruimschoots behaald. De plaatsingsresultaten vertonen in deze zeven jaar een stabiel beeld.
-
Honoreren van de voorkeur van ouders In hoge mate is de voorkeur van ouders gehonoreerd. Voor de laatste 6 schooljaren kreeg telkens 93 à 94% de school van eerste voorkeur en 97 à 98% een school in de top-3.
-
Keuzegedrag van ouders Het keuzegedrag van ouders varieert in de afgelopen jaren nauwelijks. Over alle jaren gemiddeld is van alle aanmeldingen ruim 86% op een voorrangsschool terechtgekomen. Van de kinderen zonder plaatsgarantie (broertjes/zusjes, ouderinitiatief, toezeggingen uit het verleden) is gemiddeld 76% op een voorrangsschool en 23% op een niet-voorrangsschool geplaatst. Tabel 7 – Geplaatst voorrang vs. niet-voorrang over de afgelopen jaren % van alle aanmeldingen geplaatst op een voorrangsschool 2025-2026 2024-2025 2023-2024 2022-2023 2021-2022 2020-2021
% van alle niet-garanten geplaatst op een: voorrangsschool niet-voorrangsschool 75% 25% 75% 24% 77% 22% 77% 22% 77% 23% 76% 24%
85% 85% 86% 87% 87% 86%
- 21 -
-
Scholen met overaanmelding Het aandeel scholen per periode met overaanmelding schommelde jaren rond de 9 à 10%, maar is de laatste jaren gestegen. Zoals uit de rechterhelft van de tabel blijkt, zijn dit niet steeds dezelfde scholen. Tabel 8 – Scholen met overaanmelding over de afgelopen jaren
-
Scholen met overaanmelding, gemiddeld per periode
Scholen met overaanmelding in minstens 1 periode
Aantal
%
Aantal
%
2025-2026
24
12%
40
19%
2024-2025
27
13%
43
21%
2023-2024
26
12%
45
21%
2022-2023
20
10%
39
19%
2021-2022
18
9%
31
16%
2020-2021
20
10%
37
18%
Scholen zonder aanmeldingen In het voorliggende schooljaar is het totaal aantal scholen zonder aanmeldingen 9 (4%) Tabel 9 – Scholen zonder aanmeldingen over de afgelopen jaren Scholen zonder aanmeldingen, gemiddeld per periode
Scholen met in het gehele jaar geen eigen aanmelding
Aantal
%
Aantal
%
2025-2026
18
9%
9
4%
2024-2025
12
6%
5
2%
2023-2024
19
9%
6
3%
2022-2023
10
5%
5
3%
2021-2022
11
5%
4
2%
2020-2021
10
5%
2
1%
2019-2020
15
8%
10
5%
Tabel 10 – Vrije plaatsen en overcapaciteit over de afgelopen jaren Scholen met plaats vrij op peildatum jaarrapportage
Overcapaciteit op de peildatum is het hoogst/laagst in:
Aantal
%
Hoogst
Laagst
2025-2026
176
85%
Noord
Weesp
2024-2025
177
85%
Noord
Weesp
2023-2024
174
83%
Noord
Weesp
2022-2023
183
88%
Noord
Weesp
2021-2022
173
87%
Noord
Centrum
2020-2021
185
91%
Noord
Centrum
2019-2020
183
88%
West, Noord
Centrum
- 22 -
Overcapaciteit Sinds de start van het toelatingsbeleid is de omvang van het aantal kinderen dat aangeschreven is in Amsterdam (excl. Weesp) met ruim 1.400 gedaald. In vergelijking met de doelgroep van die in schooljaar 2019-2020 4 jaar is geworden, is de doelgroep die in 2025-2026 voor het eerst naar de basisschool gaat met 1.182 kinderen in Amsterdam afgenomen.10 De capaciteit blijft in alle stadsdelen royaal voldoende voor alle aanmeldingen (figuur 7). In Weesp is de situatie duidelijk anders. De doelgroep die 4 jaar wordt neemt jaarlijks toe. Daarnaast heeft Weesp te maken met nieuwe inwoners die niet in de jaarlijkse mailing zijn benaderd, waardoor het aantal kinderen in alle perioden hoger is dan is aangeschreven. (zie par. 4.1.)
Beschikbare capaciteit per stadsdeel 2500
2190 1920
Aantallen
2000 1500
1258
554
1234
1054
946
1000 500
1745
1720
955
1076
731 466
457 450
454
0 Centrum
Nieuw-West
Noord
Oost
Capaciteit
Weesp
West
Zuid
Aanmeldingen
Figuur 7 – Beschikbare capaciteit per stadsdeel 2025-2026
10
Zie voetnoot 7 bij par. 3.2. voor het aantal aangeschreven kinderen per schooljaar i.h.k.v. het stedelijk toelatingsbeleid.
- 23 -
Zuidoost
Bijlage 1: Toelatingsbeleid Basisonderwijs Amsterdam en Weesp samengevat De Amsterdamse schoolbesturen van het basisonderwijs, verenigd in het BBO (Breed Bestuurlijk Overleg) hebben op 3 september 2014 besloten om op een stadsbreed gelijk toelatingsbeleid over te gaan. Dit beleid wordt toegepast voor kinderen die geboren zijn vanaf 1 juli 2011. Hiermee verloopt het aanmelden en plaatsen van kinderen, die vanaf schooljaar 2015-2016 voor het eerst naar de basisschool gaan, stadsbreed op dezelfde wijze. Er zijn 10 basisscholen in Amsterdam die hun eigen toelatingsbeleid hanteren, dit betreft 1 school in stadsdeel Centrum en 9 scholen in stadsdeel Zuid. Sinds 2022 vallen de basisscholen van Weesp ook onder het toelatingsbeleid. Het sinds 2015 bestaande toelatingsbeleid in Weesp is geïntegreerd in dat van Amsterdam. Van elke plaatsingsronde en van elk schooljaar wordt een rapportage opgesteld, waarmee het BBO verantwoording aflegt over het stedelijk toelatingsbeleid en de ontwikkelingen nauwgezet gevolgd kunnen worden. Op www.bboamsterdam.nl staan de jaarrapportages. Voor de aanmeldingen voor schooljaar 2025-2026 nemen In Amsterdam en stadsgebied Weesp samen in totaal 207 scholen deel aan het toelatingsbeleid.
Begin november 2024 ontvingen in Amsterdam 8.364 ouders met een kind dat in schooljaar 2025-2026 voor het eerst naar de basisschool gaat (geboren tussen 1 september 2021 en 31 augustus 2022) de brochure met uitleg over het toelatingsbeleid en het voorkeursformulier (op naam, adres en geboortedatum van hun kind). Hiervan wonen 414 kinderen in Weesp-stad (excl. Driemond). Ouders melden hun kind aan door bij de school van eerste voorkeur het ingevulde voorkeursformulier in te leveren. Hierbij geven zij in volgorde minimaal 5, maar bij voorkeur meer voorkeuren op. Het staat hen vrij ook niet-voorrangsscholen te kiezen. Wanneer ouders niet over een voorkeursformulier beschikken, is dit verkrijgbaar op de scholen, de helpdesk en via de websites van het BBO en de gemeente. Uitgangspunten voor de plaatsingsprocedure De centrale doelstelling van het toelatingsbeleid is dat kinderen in hun woonomgeving naar een basisschool kunnen. Het begrip ‘buurt’ wordt gedefinieerd vanuit het woonadres van het kind, waarbij geografische scheidslijnen tussen stadsdelen geen rol spelen. De - op loopafstand - acht dichtstbijzijnde scholen rond het woonadres van een kind in Amsterdam vormen ‘de buurt’ en geven bij plaatsing voorrang. Een kind dat in Weesp-stad woont, heeft op de vier dichtstbijzijnde scholen voorrang.