A - 16 Ruimtelijke Ordening (23) 3. 10e herziening Landelijk Noord - Toelich
Tekst van het document
2 G
5148.7
46499
5
-
munitie
0
0
30
30
30
2
2 G
30
50
3.1
2 P
100
500
5.1
3 G
AFSTANDEN IN METERS GELUID
G G VNG-nr.
OMSCHRIJVING
C
INDICES
5151.1
46711
0
Groothandel in vaste brandstoffen:
5151.1
46711
1
-
klein, lokaal verzorgingsgebied
10
50
50
5151.1
46711
2
-
kolenterminal, opslag oppervlak >= 2.000 m²
50
500
500
5151.2
46712
0
Groothandel in vloeibare brandstoffen:
5151.2
46712
-
ondergronds, K1/K2/K3-klasse
10
0
10
10
10
1
1 G
5151.2
46712
-
bovengronds, K1/K2-kl.: o.c. < 10 m³
10
0
10
50
R
50
3.1
1 G
5151.2
46712
-
bovengronds, K1/K2-kl.: o.c. 10 - 1.000 m³
30
0
30
100
R
100
3.2
1 G
5151.2
46712
-
bovengronds, K3-klasse: o.c. < 10 m³
10
0
10
10
30
2
1 G
5151.2
46712
-
bovengronds, K3-klasse: o.c. 10 - 1.000 m³
30
0
30
50
3.1
1 G
5151.2
46712
1
-
o.c. > 1.000 m³, < 100.000 m³
50
0
50
200
R
200
D
4.1
2 G
5151.2
46712
2
-
o.c. >= 100.000 m³
100
0
50
500
R
500
D
5.1
2 G
5151.2
46712
3
-
tot vloeistof verdichte gassen
50
0
50
300
R
300
D
4.2
2 G
5151.2
46712
0
Groothandel in gasvormige brandstoffen (butaan, propaan, lpg (in tanks)):
5151.2
46712
-
bovengronds, < 2 m³
0
0
0
30
30
2
1 G
5151.2
46712
-
bovengronds, 2 - 8 m³
10
0
0
50
R
50
3.1
1 G
5151.2
46712
-
bovengronds, 8 - 80 m³
10
0
10
100
R
100
3.2
1 G
Z
50
SBI-1993
SBI-2008
STOF
GROOTSTE AFSTAND
CATEGORIE
19
GEUR
Standaard Staat van Bedrijfsactiviteiten
5151.2
46712
-
bovengronds, 80 - 250 m³
30
0
30
300
R
300
4.2
2 G
5151.2
46712
-
ondergronds, < 80 m³
10
0
10
50
R
50
3.1
1G G
5151.2
46712
-
ondergronds, 80 - 250 m³
30
0
30
200
R
200
4.1
2 G
5151.2
46712
1
-
o.c. > 1.000 m³, < 100.000 m³
50
0
50
200
R
200
D
4.1
2 G
5151.2
46712
2
-
o.c. >= 100.000 m³
100
0
50
500
R
500
D
5.1
2 G
5151.2
46712
0
Gasvormige brandstoffen in gasflessen
5151.2
46712
-
kleine hoeveelheden < 10 ton
0
0
0
10
10
1
1 G
5151.2
46712
-
beperkte hoeveelheden (< 150 ton) en hoog beschermingsniveau
10
0
10
30
R
30
2
1 G
5151.2
46712
-
grote hoeveelheden (> 150 ton) en/of laag beschermingsniveau
30
0
30
500
R
500
5.1
2 G
5151.2
46712
Niet-reactieve gassen (inclusief zuurstof), gekoeld
10
0
10
50
50
3.1
1 G
5151.3
46713
Groothandel minerale olieproducten (exclusief brandstoffen)
100
0
30
50
100
3.2
2 G
5152.1
46721
0
Groothandel in metaalertsen:
5152.1
46721
1
-
opslag oppervlak < 2.000 m²
30
300
300
10
300
4.2
3 G
5152.1
46721
2
-
opslag oppervlak >= 2.000 m²
50
500
700
10
700
5.2
3 G
5152.2 /.3
46722, 46723
0
10
100
10
100
3.2
2 G
5153
4673
0
Groothandel in hout en bouwmaterialen:
5153
4673
1
-
algemeen: b.o. > 2.000 m²
0
10
50
10
50
3.1
2 G
5153
4673
2
-
algemeen: b.o. <= 2.000 m²
0
10
30
10
30
2
1 G
Groothandel in metalen en -halffabrikaten
Z
VERKEER
INDICES
GEVAAR
AFSTANDEN IN METERS GELUID
G G VNG-nr.
OMSCHRIJVING
5153.4
46735
4
Zand en grind:
5153.4
46735
5
-
algemeen: b.o. > 200 m²
0
30
100
0
100
3.2
2 G
5153.4
46735
6
-
algemeen: b.o. <= 200 m²
0
10
30
0
30
2
1 G
5154
4674
0
Groothandel in ijzer- en metaalwaren en verwarmingsapparatuur:
5154
4674
1
-
algemeen: b.o. > 2.000 m²
0
0
50
10
50
3.1
2 G
5154
4674
2
-
algemeen: b.o. <= 2.000 m²
0
0
30
0
30
2
1 G
5155.1
46751
Groothandel in chemische producten
50
10
30
100
R
100
3.2
2 G
5155.2
46752
Groothandel in kunstmeststoffen
30
30
30
30
R
30
2
1 G
D
5155.2
46752
Groothandel in bestrijdingsmiddelen in emballage of in gasflessen
5155.2
46752
-
kleine hoeveelheden < 10 ton
0
0
0
10
10
1
1 G
5155.2
46752
-
beperkte hoeveelheden (< 150 ton) en hoog beschermingsniveau
0
0
0
30
R
30
2
1 G
5155.2
46752
-
grote hoeveelheden (>150 ton) en/of laag beschermingsniveau
0
0
0
500
R
500
5.1
1 G
20
SBI-2008
4676
Groothandel in overige intermediaire goederen
10
10
30
10
30
2
2 G
5157
4677
0
Autosloperijen: b.o. > 1.000 m²
10
30
100
30
100
3.2
2 G
5157
4677
1
-
10
10
50
10
50
3.1
2 G
5157.2/3
4677
0
Overige groothandel in afval en schroot: b.o. > 1.000 m²
10
30
100
10
100
3.2
2 G
5157.2/3
4677
1
-
10
10
50
10
50
3.1
2 G
518
466
0
Groothandel in machines en apparaten:
518
466
1
-
machines voor de bouwnijverheid
0
10
100
10
100
3.2
2 G
518
466
2
-
overige
0
10
50
0
50
3.1
2 G
518
466
3
-
overig met oppervlak <= 2.000 m²
0
10
30
0
30
2
1 G
519
466, 469
0
0
30
0
30
2
2 G
52
47
527
952
0
0
10
10
10
1
1 P
60
49
6022
493
Taxibedrijven
0
0
30
C
0
30
2
2 P
6023
493
Touringcarbedrijven
10
0
100
C
0
100
3.2
2 G
6024
494
0
Goederenwegvervoerbedrijven (zonder schoonmaken tanks): b.o. > 1.000 m²
0
0
100
C
30
100
3.2
3 G
6024
494
1
-
0
0
50
C
30
50
3.1
2 G
63
52
-
631
522
Loswal
10
30
50
3.1
2 G
6312
52102, 52109
A
Distributiecentra, pak- en koelhuizen
30
10
50
C
50
6312
52109
B
Opslaggebouwen (verhuur opslagruimte)
0
0
30
C
10
autosloperijen: b.o. <= 1.000 m² overige groothandel in afval en schroot: b.o. <= 1.000 m²
Overige groothandel (bedrijfsmeubels, emballage, vakbenodigdheden en dergelijke) -
D
GEVAAR
GELUID
REPARATIE TEN BEHOEVE VAN PARTICULIEREN Reparatie ten behoeve van particulieren (exclusief auto's en motorfietsen)
-
GROOTSTE AFSTAND
5156
G G VNG-nr.
VERKEER
INDICES CATEGORIE
AFSTANDEN IN METERS STOF
OMSCHRIJVING GEUR
SBI-1993
Standaard Staat van Bedrijfsactiviteiten
VERVOER OVER LAND
goederenwegvervoerbedrijven (zonder schoonmaken tanks): b.o. <= 1.000 m²
DIENSTVERLENING TEN BEHOEVE VAN HET VERVOER 30
50 R
50
D
3.1
2 G
30
2
2 G
6321
5221
2
Stalling van vrachtwagens (met koelinstallaties)
10
0
100
C
30
100
3.2
2 G
6321
5221
3
Caravanstalling
10
0
30
C
10
30
2
2 P
64
53
-
POST EN TELECOMMUNICATIE
641
531, 532
0
0
30
C
0
30
2
2 P
Post- en koeriersdiensten
SBI-1993
SBI-2008
STOF
CATEGORIE
VERKEER
21
GEUR
Standaard Staat van Bedrijfsactiviteiten
71
77
711
7711
Personenautoverhuurbedrijven
10
0
30
10
30
2
2 P
712
7712, 7739
Verhuurbedrijven voor transportmiddelen (exclusief personenauto's)
10
0
50
10
50
D
3.1
2 G
713
773
Verhuurbedrijven voor machines en werktuigen
10
0
50
10
50
D
3.1
2 G
7133
7733
Verhuurbedrijven voor kantoormachines en computers
10
0
30
10
2
2 G
72
62
72
62
Onderhoud en reparatie computers en kantoormachines
0
0
10
72
58, 63
B
Datacentra
0
0
30
73
72
-
SPEUR- EN ONTWIKKELINGSWERK
731
721
30
10
30
74
63, 69 t/m 71, 73, 74, 77, 78, 80 t/m 82
747
812
Reinigingsbedrijven voor gebouwen
50
10
30
30
50
7481.3
74203
Foto- en filmontwikkelcentrales
10
0
30
C
10
30
7484.3
82991
Veilingen voor landbouw- en visserijproducten
50
30
200
C
50
200
4.1
3 G
7484.4
82992
Veilingen voor huisraad, kunst en dergelijke
0
0
10
0
10
1
2 P
90
37, 38, 39
-
9001
3700
A0
RWZI's en gierverwerkingsinricht., met afdekking voorbezinktanks:
9001
3700
A1
-
< 100.000 i.e.
200
10
100
C
10
200
4.1
2 G
9001
3700
A2
-
100.000 - 300.000 i.e.
300
10
200
C
Z
10
300
4.2
2 G
9001
3700
A3
-
>= 300.000 i.e.
500
10
300
C
Z
10
500
5.1
3 G
9001
3700
B
Rioolgemalen
30
0
10
C
0
30
2
1 P
50
3.1
2 G
50
3.1
2 G
-
-
GEVAAR
GROOTSTE AFSTAND
INDICES
VERHUUR VAN TRANSPORTMIDDELEN, MACHINES, ANDERE ROERENDE GOEDEREN
COMPUTERSERVICE- EN INFORMATIETECHNOLOGIE
Natuurwetenschappelijk speur- en ontwikkelingswerk -
AFSTANDEN IN METERS GELUID
G G VNG-nr.
OMSCHRIJVING
C
0
10
1
1 P
0
30
2
1 P
30
2
1 P
3.1
1 P
2
2 G
30
R
OVERIGE ZAKELIJKE DIENSTVERLENING
R
D
MILIEUDIENSTVERLENING
9002.1
381
A
Vuilophaal-, straatreinigingsbedrijven en dergelijke
50
30
50
10
9002.1
381
B
Gemeentewerven (afvalinzameldepots)
30
30
50
30
R
Standaard Staat van Bedrijfsactiviteiten
C
Vuiloverslagstations
382
A0
Afvalverwerkingsbedrijven:
9002.2
382
A1
-
9002.2
382
A2
-
9002.2
382
A3
-
verwerking radioactief afval
9002.2
382
A4
-
9002.2
382
A5
-
9002.2
382
A6
9002.2
382
9002.2 9002.2
30
300
4.2
3 G
10
500
5.1
3 G
10
100
3.2
1 G
1500
1500
6
1 G
GEUR
STOF
G G VNG-nr.
INDICES VERKEER
381
9002.2
AFSTANDEN IN METERS CATEGORIE
9002.1
OMSCHRIJVING
GROOTSTE AFSTAND
SBI-2008
GEVAAR
SBI-1993
GELUID
22
200
200
300
mestverwerking/korrelfabrieken
500
10
100
kabelbranderijen
100
50
30
0
10
200
pathogeen afvalverbranding (voor ziekenhuizen)
50
10
30
10
oplosmiddelterugwinning
100
0
10
30
-
afvalverbrandingsinrichtingen, thermisch vermogen > 75 MW
300
200
300
A7
-
verwerking fotochemisch en galvanoafval
10
10
30
30
382
B
Vuilstortplaatsen
300
200
300
382
C0
Composteerbedrijven:
9002.2
382
C1
-
niet-belucht v.c. < 5.000 ton/jaar
300
100
9002.2
382
C2
-
niet-belucht v.c. 5.000 tot 20.000 ton/jaar
700
300
9002.2
382
C3
-
belucht v.c. < 20.000 ton/jaar
100
100
9002.2
382
C4
-
belucht v.c. > 20.000 ton/jaar
200
9002.2
382
C5
-
gft in gesloten gebouw
C C
3.1
1 G
100
D
3.2
1 G
300
D
4.2
3 G
30
2
1 G
10
300
4.2
3 G
50
10
300
4.2
2 G
100
30
700
5.2
2 G
100
10
100
3.2
2 G
200
100
30
200
4.1
3 G
200
50
100
100
200
4.1
3 G
2 G
C
Z
50 R
50 R
R
93
96
-
OVERIGE DIENSTVERLENING
9301.1
96011
A
Wasserijen en linnenverhuur
30
0
50
30
50
3.1
9301.1
96011
B
Tapijtreinigingsbedrijven
30
0
50
30
50
3.1
2 G
9301.2
96012
Chemische wasserijen en ververijen
30
0
30
30
30
2
2 G
9301.3
96013
Wasverzendinrichtingen
0
0
30
0
30
2
1 G
SBI 93/08/SvB Standaard maart 2012
A
C
R
86
Gebouwen Grasland Water Wegen/verharding Bomen (els / knotwilg) Fruitbomen bouwvlak Oppervlakte bouwvlak Nieuwe Gouw 29 1,5 ha Oppervlakte bouwvlak Nieuwe Gouw 25 0,35 ha
4
25
A
29
10 Bo 32 u 52 w
vla k
woning buiten gebruik
gr en s
Bo u
wv lak
gr en s
33
C
ALGEMEEN
25
68 5
25
54
Vo
e
p ro
s la
g 10
Vo
24
e
Voeropslag in folie balen
35
p ro
s la
Vo
u Nie we u Go w
n Ru
dv
ee
l sta
/b
ed
29
56
fs r ij
58
ru
im
23
te
52
9
s en gr
81
47
s en gr 21
Bo
lak wv
lak wv ns re g k
vla uw
85
71
u Bo
u Bo
24
g
e
p ro
s la
g
s en r kg
2
la wv u Bo
3
17 00 0
Bedrijfswoning 75 00
32
0 27
Ru
nd
e ve
sta
l
36 31 0
u Bo lak wv s en gr
onderwerp: Bestemmingsplan onderdeel: Inrichtingstekening tekeningnummer: 001
opdrachtgever: Firma Zant- den Hartog Broekmeerdijk 10a 1454 AG Watergang
datum: schaal: formaat: getekend:
locatie: Nieuwe Gouw 25 - 29 1028 AX Amsterdam
wijzigingsdatum: 21-11-2022
Rudi Herder
bouwkundig ontwerp en advies
27-01-2021 1:1000 ISO A2
Hamersveldseweg 129 3833 GN Leusden 06-12061072 info@rudiherder.nl www.rudiherder.nl
Nesttellingen 2019
Op het achterste perceel recht achter de bedrijfsgebouwen(aangewezen door rode pijl) zijn geen nesttellingen aanwezig. Dit komt doordat er een rustgebied gehouden wordt t/m 15 juni. Er mogen dus ook geen nesten gezocht en/of geteld worden. Het totaal aantal nesten wat daadwerkelijk aanwezig is ligt dus hoger.
Nesttellingen 2020
Op het achterste perceel recht achter de bedrijfsgebouwen(aangewezen door rode pijl) zijn geen nesttellingen aanwezig. Dit komt doordat er een rustgebied gehouden wordt t/m 15 juni. Er mogen dus ook geen nesten gezocht en/of geteld worden. Het totaal aantal nesten wat daadwerkelijk aanwezig is ligt dus hoger
Bijlage3: Bedrijfseconomische begroting Melkveebedrijf Zant-den Hartog Meerjarige bedrijfseconomische begroting 2020
Structuur en uitgangspunten geproduceerde kilo's melk
2021
2021 kg melk/kg f osf aat
1.853.562
vet en eiwit percentage
4,58%
hectares land in gebruik
3,63%
drogestof opbrengst / ha / jaar
mais
10.500
drogestof opbrengst / ha / jaar 0,0
overige voedergewassen
ds.opbrengst / ha / jaar
180
4,58%
0,0
0
0,0
0
0,0
180
4,58%
10.500 0
0,0
0
0,0
180
4,58%
10.500 0
0,0
0
0,0
180
4,58%
10.500 0
0,0
0
0,0
180
4,58%
10.500 0
0,0
0
0,0
180
4,58%
10.500 0
0,0
0
0,0
180
4,58%
10.500
0,0
0
0,0
181
4,58%
10.500
0,0
0
0,0
10.500 0
0,0
0
0,0
10.500 0 0
70,5
70,5
70,5
70,5
70,5
70,5
70,5
70,5
70,5
70,5
hectares pacht/erf pacht
29,8
29,8
29,8
29,8
29,8
29,8
29,8
29,8
29,8
29,8
-19,0
-19,0
-19,0
-19,0
-19,0
-19,0
-19,0
3,63%
105,0
hectares eigendom
hectares losse pacht/grondgebruikersverklaring
181
4,58% 105,0
105,0
0
1.882.812
3,63%
105,0
105,0
0
2030
1.873.062
3,63%
105,0
105,0
2029
2029
1.863.312
3,63%
105,0
105,0
2028
2028
1.853.562
3,63%
105,0
105,0
2027
2027
1.853.562
3,63%
105,0
105,0
2026
2026
1.853.562
3,63%
105,0
105,0
2025
2025
1.853.562
3,63%
105,0
105,0
2024
2024
1.853.562
3,63%
105,0
105,0
2023
2023
1.853.562
105,0
w.v. gras
2022
2022 180
-19,0
-19,0
-19,0
Veestapel Melk- en kalfkoeien Jongvee
kg ds. / koe / dag
195
kg ds. / dier / dag
100
195
21,5
100
6,0
21,5
195
6,0
100
21,5
195
6,0
100
21,5
195
6,0
100
21,5
195
6,0
100
21,5
195
6,0
100
21,5
195
6,0
100
21,6
195
6,0
100
21,6
195
6,0
100
21,7 6,0
Aankoop melkkoeien
aantallen / bedrag per dier
0
€
-
0
€
-
0
€
-
0
€
-
0
€
-
0
€
-
0
€
-
0
€
-
0
€
-
0
€
Aankoop jongvee
aantallen / bedrag per dier
0
€
-
0
€
-
0
€
-
0
€
-
0
€
-
0
€
-
0
€
-
0
€
-
0
€
-
0
€
-
Technische resultaten / overig Totaal krachtvoerverbr. / 100 kg melk (incl. bijproducten)
35
Gemiddelde krachtvoerprijs (€ per 100 kg)
28,0
28,0
28,0
28,0
28,0
28,0
28,0
28,0
28,0
28,0
Gemiddelde prijs aan te kopen ruwvoer (€ per kg ds)
0,15
0,15
0,15
0,15
0,15
0,15
0,15
0,15
0,15
0,15
Aankoop ruwvoer (ton mais a 35% ds.)
88
88
88
88
88
88
88
89
90
91
Geleverde kilo's melk per ha
17.653
17.653
17.653
17.653
17.653
17.653
17.653
17.746
17.839
17.932
Melkproduktie per koe
9.505
9.505
9.505
9.505
9.505
9.505
9.505
9.555
9.605
9.655
Mest en mineralen Fosfaatrechten (kg fosfaat)
10.500
10.500
10.500
10.500
10.500
10.500
10.500
10.500
10.500
Fosfaatproductie veestapel
excl. BEX
12,8
10.321
10.321
Saldo fosfaatrechten
12,8
10.321
10.321
179
Mestafzet (kuub) Voordeel via BEX
35
prijs per kuub stikstof
f osf aat
€
580
10,00
5%
0%
35
12,8
10.321
10.321
179 €
580 5%
10,00
0%
35
12,8
10.321
10.321
179 €
580 5%
10,00
0%
35
12,8
10.321
10.321
179 €
580 5%
10,00
0%
35
12,8
10.321
10.321
179 €
580 5%
10,00
0%
35
12,8
10.321
10.321
179 €
580 5%
10,00
0%
35
12,9
10.349
10.349
179 €
580 5%
10,00
0%
35
12,9
€
5%
10,00
0%
12,9
10.500
10.377
10.377
151 599
35
10.405
10.405
637
€
123 €
618 5%
10,00
0%
95 5%
10,00
0%
Investeringen Woonhuis
0
150.000
0
0
0
0
0
0
0
0
Stallen/mestopslag
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Voeropslag erfverharding
0
50.000
0
0
0
0
0
0
0
0
Rechten
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Levende have
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Grond
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Overdrachtsbelasting, notaris e.d
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Inventaris Jaarlijkse vervangingsinvesteringen Totale investeringen
Exploitatie
0 0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
25.000
25.000
25.000
25.000
25.000
25.000
25.000
25.000
25.000
25.000
25.000 2020 Totaal
225.000 2021 per 100 kg
Totaal
25.000 2022 per 100 kg
Totaal
25.000 2023 per 100 kg
Totaal
25.000 2024 per 100 kg
Totaal
25.000 2025 per 100 kg
Totaal
25.000 2026 per 100 kg
Totaal
25.000 2027 per 100 kg
Totaal
25.000 2028 per 100 kg
Totaal
25.000 2029 per 100 kg
Totaal
per 100 kg
Opbrengsten melkgeld fabriek omzet en aanwas melkvee Totaal opbrengsten
648.747
35,0
648.747
35,0
648.747
35,0
648.747
35,0
648.747
35,0
648.747
35,0
648.747
35,0
652.159
35,0
655.572
35,0
658.984
55.607
3,0
55.607
3,0
55.607
3,0
55.607
3,0
55.607
3,0
55.607
3,0
55.607
3,0
55.899
3,0
56.192
3,0
56.484
704.354
38,0
704.354
38,0
704.354
38,0
704.354
38,0
704.354
38,0
704.354
38,0
704.354
38,0
708.059
38,0
711.764
38,0
715.469
35,0 3,0 38,0
Toegerekende kosten krachtvoerkosten (totaal)
181.649
9,8
181.649
9,8
181.649
9,8
181.649
9,8
181.649
9,8
181.649
9,8
181.649
9,8
182.605
9,8
183.560
9,8
184.516
9,8
ruwvoerkosten
4.626
0,2
4.626
0,2
4.626
0,2
4.626
0,2
4.626
0,2
4.626
0,2
4.626
0,2
4.674
0,3
4.721
0,3
4.769
0,3
overige voerkosten
9.268
0,5
9.268
0,5
9.268
0,5
9.268
0,5
9.268
0,5
9.268
0,5
9.268
0,5
9.317
0,5
9.365
0,5
9.414
0,5
KI/melkcontrole/veearts
33.364
1,8
33.364
1,8
33.364
1,8
33.364
1,8
33.364
1,8
33.364
1,8
33.364
1,8
33.540
1,8
33.715
1,8
33.891
1,8
ov. toegerekende veekosten
18.536
1,0
18.536
1,0
18.536
1,0
18.536
1,0
18.536
1,0
18.536
1,0
18.536
1,0
18.633
1,0
18.731
1,0
18.828
1,0
bemesting, zaaizaad, gbm
21.000
1,1
21.000
1,1
21.000
1,1
21.000
1,1
21.000
1,1
21.000
1,1
21.000
1,1
21.000
1,1
21.000
1,1
21.000
5.803
0,3
5.803
0,3
5.803
0,3
5.803
0,3
5.803
0,3
5.803
0,3
5.803
0,3
5.992
0,3
6.180
0,3
6.369
mestafzetkosten Totaal toegerekende kosten
274.246
14,8
Saldo melkvee
430.107
23,2
274.246
14,8
274.246
14,8
274.246
430.107
23,2
430.107
23,2
430.107
14,8
274.246
23,2
430.107
14,8
274.246
23,2
430.107
14,8
274.246
23,2
430.107
14,8
275.760
14,8
277.273
23,2
432.299
23,2
434.491
1,1 0,3
14,8
278.786
14,8
23,2
436.683
23,2
Niet toegerekende kosten ( *: alleen uitgaven) betaalde arbeid
11.000
0,6
11.000
0,6
11.000
0,6
11.000
0,6
11.000
0,6
11.000
0,6
11.000
0,6
11.000
0,6
11.000
0,6
11.000
0,6
loonwerk / werk door derden
40.000
2,2
40.000
2,2
40.000
2,2
40.000
2,2
40.000
2,2
40.000
2,2
40.000
2,2
40.000
2,1
40.000
2,1
40.000
2,1
* Onderhoud machines, melksysteem, brandstof e.d.
50.000
2,7
50.000
2,7
50.000
2,7
50.000
2,7
50.000
2,7
50.000
2,7
50.000
2,7
50.000
2,7
50.000
2,7
50.000
2,7
* grond en gebouw; onderhoud, eig last, verzekering.
15.400
0,8
15.400
0,8
15.400
0,8
15.400
0,8
15.400
0,8
15.400
0,8
15.400
0,8
15.400
0,8
15.400
0,8
15.400
0,8
algemene kosten (nutsvoorz. boekhouder etc)
30.000
1,6
30.000
1,6
30.000
1,6
30.000
1,6
30.000
1,6
30.000
1,6
30.000
1,6
30.000
1,6
30.000
1,6
30.000
1,6
(erf)pacht / huur
10.450
0,6
10.450
0,6
10.450
0,6
10.450
0,6
10.450
0,6
10.450
0,6
10.450
0,6
10.450
0,6
10.450
0,6
10.450
0,6
leasekosten af schrijvingen rechten af schrijvingen gebouw + machines
totaal niet toegerekende kosten waarvan uitgaven
Saldo overige opbrengsten Betalingsrechten SAN, overige subsidies Onroerendgoed Advies / werk voor derden Overig Bruto geldstroom (EBITDA) rente Winst / verlies Cashflow (w inst plus afschrijvingen) netto privé onttrekkingen aan bedrijf
57.246 97.191
311.287
aflossing vervangingsinvesteringen (= afschrijv. Machines) Liquiditeitsmarge (voor extra af lossing)
5,2 16,8
156.850
8,5
230.400
12,4
39.900
104.191
318.287
57.246 5,6 17,2
156.850
8,5
230.400
12,4
39.900
-26366,0
104.191
318.287
57.246 5,6 17,2
156.850
230.400
8,5
12,4
104.191
318.287
5,6 17,2
156.850
230.400
39.900
57.246
8,5
12,4
104.191
318.287
5,6 17,2
156.850
230.400
39.900
57.246
8,5
12,4
104.191
318.287
5,6 17,2
156.850
230.400
39.900
57.246
8,5
12,4
104.191
318.287
5,6 17,2
156.850
230.400
39.900
57.246
8,5
12,4 39.900
104.191
318.287
57.246 5,6 17,1
156.850
230.400
8,4
12,4
104.191
318.287
5,6 17,0
156.850
230.400
39.900
57.246
8,4
12,3 39.900
104.191
318.287 156.850
230.400
43.000
43.000
43.000
43.000
43.000
43.000
43.000
43.000
43.000
100.000
100.000
100.000
100.000
100.000
100.000
100.000
100.000
100.000
40.000
40.000
40.000
40.000
40.000
40.000
40.000
40.000
40.000
7.500 503.657
7.500 27,2
503.657
7.500 27,2
503.657
7.500 27,2
503.657
7.500 27,2
503.657
7.500 27,2
503.657
7.500 27,2
503.657
7.500 27,2
505.849
508.041
8,3
40.000
7.500 27,1
5,5 16,9
12,2
39.900
43.000 100.000
7.500 27,1
510.233
27,1
-700
0,0
-5.600
-0,3
-10.500
-0,6
-15.600
-0,8
-20.900
-1,1
-26.100
-1,4
-31.500
-1,7
-36.800
-2,0
-42.100
-2,2
-47.700
-2,5
349.920
18,9
347.820
18,8
352.720
19,0
357.820
19,3
363.120
19,6
368.320
19,9
373.720
20,2
381.212
20,5
388.704
20,8
396.496
21,1
504.357
27,2
60.000
4 belastingen (grove indicatie)
Reserveringscapaciteit
57.246
509.257 3,2
444.357 80.000
27,5
60.000
0
3,2
0 24,0
449.257 80.000
514.157 60.000
27,7
519.257
3,2
24,2
384.341 80.000
28,0 60.000
69.816
524.557
3,2
20,7
387.911
529.757
3,2
391.621
535.157
3,2
395.261
3,2
76.116 21,3
80.000
28,9 60.000
74.496 21,1
80.000
28,6 60.000
72.936 20,9
80.000
28,3 60.000
71.346
399.041
60.000
29,1
550.141
3,2
404.286 80.000
29,4 60.000
78.364 21,5
80.000
542.649
3,2
80.611 21,7
409.530
60.000
29,6 3,2
82.949 21,9
80.000
557.933
414.984 80.000
25.000
25.000
25.000
25.000
25.000
25.000
25.000
25.000
25.000
25.000
339.357
344.257
279.341
282.911
286.621
290.261
294.041
299.286
304.530
309.984
22,0
Projectberekening Dit document geeft een overzicht van de invoer en rekenresultaten van een Projectberekening met AERIUS Calculator. De berekening is uitgevoerd binnen stikstofgevoelige Natura 2000-gebieden, op rekenpunten die overlappen met habitattypen en/of leefgebieden die aangewezen zijn in het kader van de Wet natuurbescherming, gekoppeld aan een aangewezen soort, of nog onbekend maar mogelijk wel relevant, en waar tevens sprake is van een overbelaste of bijna overbelaste situatie voor stikstof.
Overzicht Samenvatting situaties Resultaten Detailgegevens per emissiebron Meer toelichting over deze PDF kunt u vinden in een bijbehorende leeswijzer. Deze leeswijzer en overige documentatie is te raadplegen via:
www.aerius.nl/handleidingen-en-leeswijzers
Projectberekening
Contactgegevens Rechtspersoon Inrichtingslocatie
Activiteit
Omschrijving Toelichting
Berekening
AERIUS kenmerk Datum berekening Rekenconfiguratie
Totale emissie
Nieuwbouw huis NG 29 - Beoogd
Resultaten
Nieuwbouw huis NG 29 - Beoogd Gekarteerd oppervlak met toename (ha) Gekarteerd oppervlak met afname (ha) Grootste toename van depositie Grootste afname van depositie
RYmUo8JbDoPx (20 december 2022)
Firma Zant - den Hartog Nieuwe Gouw 29, 1028 AX Amsterdam Projectberekening nieuwbouw wonigng Projectberekening tijdelijke stikstofemissies -/deposities bouwfase woning Nieuwe Gouw 29 Berekening volgens Instructie gegevensinvoer Aerius 2021.1 (juni 2022) RYmUo8JbDoPx 20 december 2022, 11:35 Wnb-rekengrid Rekenjaar
Emissie NH₃
Emissie NOₓ
Hoogste depositie
Hexagon
Gebied
2022 -
0,6 kg/j
38,4 kg/j
2/7
Projectberekening
Nieuwbouw huis NG 29 (Beoogd), rekenjaar 2022 Emissiebronnen 2 Mobiele werktuigen | Bouw, Industrie en Delfstoffenwinning | Bouw-/aanlegfase Verkeersnetwerk
RYmUo8JbDoPx (20 december 2022)
Emissie NH₃
Emissie NOₓ
0,1 kg/j 0,4 kg/j
18,3 kg/j 20,1 kg/j
3/7
Projectberekening
Hoogste af- en toename op (bijna) overbelaste stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden.
500 m Habitatrichtlijn Vogelrichtlijn Vogelrichtlijn, Habitatrichtlijn Niet bepaald
Grootste afname van depositie Grootste toename van depositie Hoogste totale depositie
De bronnen op de kaart horen bij de Beoogde situatie. RYmUo8JbDoPx (20 december 2022)
4/7
Projectberekening
Resultaten stikstofgevoelige Natura 2000 gebieden situatie "Nieuwbouw huis NG 29" (Beoogd) incl. saldering e/o referentie Berekend (ha gekarteerd)
Totaal
RYmUo8JbDoPx (20 december 2022)
-
Hoogste totale Met toename (ha Grootste toename Met afname (ha Grootste afname depositie (mol gekarteerd) (mol N/ha/jr) gekarteerd) (mol N/ha/jr) N/ha/jr)
-
-
-
-
-
5/7
Projectberekening
Nieuwbouw huis NG 29, Rekenjaar 2022
1 Wegverkeer | Weg Naam Wegverkeer bouw (licht) Wegtype Buitenweg Type scherm Rijrichting Beide richtingen Hoogte Tunnelfactor 1 Afstand tot de weg Type hoogte ligging Normaal Weghoogte 0m Beschrijving Voertuigtype/euroklasse
Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren 2
Naam
-
-
Voertuigen
Licht verkeer Middelzwaar vrachtverkeer Zwaar vrachtverkeer Busverkeer
20 p/jaar 0 p/jaar 0 p/jaar 0 p/jaar
Mobiele werktuigen | Bouw, Industrie en Delfstoffenwinning Bouw-/aanlegfase
NOₓ NH₃
Stageklasse
tractor en dumper
Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, 102 l/j SCR: ja
10 u/j 0 l/j
Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, 102 l/j SCR: ja
10 u/j 0 l/j
Stage-IV, 2014-2018, 75-560 kW, diesel, 97 l/j SCR: ja
10 u/j 0 l/j
torenkraan
2014-2018, 56-75 kW, diesel, hoogwerker(montage) Stage-IV, SCR: ja
BrandstofverbruikDraaiurenAdBlue verbruik
97 l/j
2014-2018, 75-560 kW, diesel, 145 l/j betonpomp(fundering) Stage-IV, SCR: ja
RYmUo8JbDoPx (20 december 2022)
In file
0,0 % 0,0 % 0,0 % 0,0 %
18,3 kg/j 0,1 kg/j
Naam
mobiele kraan
0,0 kg/j 0,0 kg/j 0,0 kg/j
Links Rechts NOₓ NO₂ NH₃
Stof Emissie
NOₓ 3,4 kg/j
NH₃ 24,5 g/j NOₓ 3,4 kg/j
NH₃ 24,5 g/j NOₓ 3,3 kg/j
NH₃ 23,3 g/j 34 u/j 0 l/j
NOₓ 3,4 kg/j
NH₃ 23,3 g/j 12 u/j 0 l/j
NOₓ 4,8 kg/j
NH₃ 34,8 g/j
6/7
Projectberekening
3 Wegverkeer | Weg Naam Wegverkeer (mz tm zwaar) Wegtype Buitenweg Type scherm Rijrichting Beide richtingen Hoogte Tunnelfactor 1 Afstand tot de weg Type hoogte ligging Normaal Weghoogte 0m Beschrijving Voertuigtype/euroklasse
Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren Voorgeschreven factoren
Licht verkeer Middelzwaar vrachtverkeer Zwaar vrachtverkeer Busverkeer
Links Rechts NOₓ NO₂ NH₃
-
-
Voertuigen
0 p/etmaal 60 p/etmaal 20 p/etmaal 0 p/etmaal
20,1 kg/j 1,2 kg/j 0,4 kg/j In file
0,0 % 0,0 % 20,0 % 0,0 %
Disclaimer Hoewel verstrekte gegevens kunnen dienen ter onderbouwing van een vergunningaanvraag, kunnen er geen rechten aan worden ontleend. De eigenaar van AERIUS aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de inhoud van de door de gebruiker aangeboden informatie. Bovenstaande gegevens zijn enkel bruikbaar tot er een nieuwe versie van AERIUS beschikbaar is. AERIUS is een geregistreerd handelsmerk in Europa. Alle rechten die niet expliciet worden verleend, zijn voorbehouden. Rekenbasis Deze berekening is tot stand gekomen op basis van AERIUS versie 2021.2_20221219_f040e7fca7 Database versie 2021.2_f040e7fca7 Voor meer informatie over de gebruikte methodiek en data zie: https://www.aerius.nl/
RYmUo8JbDoPx (20 december 2022)
7/7