03 Factsheets Najaarsrapportage Stadsbehoud 2021_DEF.pdf
Tekst van het document
Bijlagen Factsheets Stadsbehoud 2021
Bijlagen Factsheets Stadsbehoud 2021
2
Factsheet
Verhardingen Beleid
Prestaties en Kosten Beeldkwaliteit beheerareaal 2020
Beoordeling weggebruikers
67%
Inspectieresultaten verhardingen volgens CROW normering1
van de automobilisten is tevreden over gemeente Amsterdam als wegbeheerder Bron: Rapport Wegebelevingsmonitor automobilisten (januari 2020)
Normkosten Type onderhoud
Normkosten Niveau Verzorgd
Normkosten Niveau Sober
Dagelijks onderhoud
€ 4,7
€ 5,8
Groot onderhoud
€ 39,1
€ 32,3
Vervanging
€ 39,2
€ 31,4
Totaal
€ 83,0
€ 69,5
Prijspeil 2020. Bedragen x 1 miljoen euro
Arealen Beheerareaal naar verhardingstype
Beheerareaal naar wegfunctie
Totaal oppervlakte verhardingen van Amsterdam en Weesp is ruim
30 mln. m2 Gemeente Amsterdam heeft 11 stedelijke busstations in beheer Noord Noorderpark Sloterdijk IJ-zijde Appeltjesmarkt Lelylaan
Zuidas Amstel Bijlmer Gaasperplas Holendrecht
(1) Gebaseerd op een inspectie volgens CROW publicatie 147b. Dit resultaat wijkt iets af van de inspectie beeldkwaliteit van Stadswerken, die gemeten wordt volgens CROW publicatie 380.
Bron: Instandhoudingsplan Verhardingen 2022-2025
Speerpunten
De speerpunten voor de komende jaren zijn: Inlopen achterstallig onderhoud, met name in straten en pleinen buiten ring A10. Toekomstbestendigheid: Inbedden van duurzaamheidsopgave in alle beheeractiviteiten om het areaal toekomstbestendig te maken. Zo maken we ons areaal klimaatbestendig (regen, droogte, hitte) en circulair. SWOR: Effectiever programmeren. Borgen integraliteit met grote stedelijke opgaves zoals energietransitie, autoluw en circulaire economie enerzijds en snelle vierkant meters om AO in te lopen anderzijds middels (kleinschalig) groot onderhoud. Werken dus integraal waar het moet, snel waar het kan. Bron: Instandhoudingsplan Verhardingen en Stedelijke Busstations 2022-2025
Bron: Rapportage kapitaalgoederen, april 2018
Bijlagen Factsheets Stadsbehoud 2021
3
Factsheet
Groen Beleid
Prestaties en Kosten Conditiescore bomen
Conditiescore overig groen
Beoordeling bewoners
% van het totaal
% van het totaal
De bewoners van Amsterdam beoordelen het onderhoud van groen in de eigen buurt gemiddeld met een:
7,0
Bron: Jaarverslag gemeente Amsterdam 2019 (p. 195)
Huidige uitgaven en genormeerde kosten De NEN-scores zijn o.b.v. inspecties van 1/3 van het areaal. Dit houdt in dat in de gehele stad ca. 31.000 bomen en ca. 2,1 mln. m² groen een matige tot zeer slechte conditie hebben. Koppeling kwaliteitsscores
Type onderhoud
Huidige uitgaven*
Niveau sober
Niveau verzorgd
Dagelijks onderhoud
€ 30,3
€ 29,5
€ 38,3
Groot onderhoud
€ 2,3
€ 3,8
€ 4,0
Vervanging
€ 9,0
€ 27,2
€ 27,2
Totaal
€ 41,6
€ 63,1
€ 72,1
*Inclusief Amsterdamse Bos
x 1 miljoen euro
NB: De normkosten zijn nog in ontwikkeling o.a. ten aanzien van ecologisch beheer, nieuwe areaaltypen, verwachte areaaluitbreidingen op korte termijn etc.
Arealen
Bron: Normkostenrapport januari 2020 en IHP Groen 2022-2025
Bron: Instandhoudingsplan Groen 2022-2025
Bomen
Gras
Beplanting houtachtig
Beplanting kruidachtig
Ruigten & oevers
~ 250.000 stuks
~ 15 mln. m2
~ 10 mln. m2
~ 300.000 m2
~ 2.3 mln. m2
Ambitie
1
Kwaliteit van groen
1 stedelijk parkenplan. Uitbreiden van ecologisch beheer voor biodiversiteit. Nieuw inspectieprogramma voor conditie en ecologie. Groei van nieuwe invasieve exoten, ziekten en plagen detecteren en aanpakken. Aanvullende waarden groen verkennen. Wegwerken van achterstallig onderhoud. Omvorming en vervanging als er kansen zijn voor meer en kwalitatief beter groen
NB: Aantal bomen volgens het databeheersysteem op gemeentegrond en in beheer bij SW en V&OR. Exclusief de bomen in beheer bij andere (gemeentelijke) partijen. Bron: Instandhoudingsplan Groen 2022-2025
2
Duurzame stad
Anticiperen op klimaatverandering o.a. door vergroening, innovaties en pilots. Bomenareaal op peil houden met vervangingsprogramma bomen. Meer aandacht voor bodem- en (grond-)waterproblematiek Hergebruik restmaterialen, duurzaam gekweekt groen en emissieloos materiaal Aandacht voor bestaande en nieuwe monumentale bomen. Invoeren houtveiling voor hergebruik gekapt hout uit de stad.
3
Doorontwikkeling assetmanagement
Beheerbudgetten die meegaan met de groei van de stad. Data ontsluiten:informatiegericht beheren en de groenkwaliteiten in beeld. Samenwerking in de hele groenketen, zowel binnen de gemeente als met partijen in de stad. Integrale programmering, opgaves bundelen en verbreden in projecten. Leren & ontwikkelen: leergang groen. Doorontwikkelen normkosten.
Bijlagen Factsheets Stadsbehoud 2021
4
Factsheet
Civiele Constructies Beleid
Prestaties en Kosten Beweegbare bruggen / sluizen
Vaste bruggen
Kades / oevers
Gerealiseerde uitgaven en normkosten JaarJaarrekening rekening Prestatie Prestatie Sober Verzorgd 2019 2020
Benodigde budgetten
Steigers
Elektrotechnische en mechanische installaties
Weesp
Instandhoudingsmanagement
0,9
1,8
1,4
1,4
Dagelijks beheer en onderhoud
10,0
12,0
17,6
22,2
Groot onderhoud
10,1
14,5
34,7
47,0
Vervanging
0,9
0,2
80,9
100,1
Totaal
21,9
26,5
134,6
170,7
Bedragen x 1 miljoen euro Bron: Jaarrekeningen en normkostenrapportage
Arealen
Conditiescore
Kademuren en oevers*
Vaste en beweegbare bruggen**
Steigers
Sluizen
609 km
1851
472
36
De conditiescore geeft inzicht in de technische staat van een object. Dit is vastgesteld op basis van een visuele inspectie. Het gaat hier om het vaste deel van de objecten. De elektrotechnische en mechanische onderdelen van beweegbare bruggen en sluizen worden apart geïnspecteerd. Daar is in 2021 mee gestart. De constructieve staat (en veiligheid) van de gefundeerde kades en bruggen wordt inzichtelijk gemaakt door Programma Bruggen en Kades, hierover wordt separaat gerapporteerd. Bron: IHP Civiele Constructies 2022-2025
Ambitie
De missie van team Civiele Constructies luidt: Het team Civiele Constructies is in control als asset owner. Dit blijkt uit navolgbare besluitvorming & planmatige uitvoering van het beheer & onderhoud en vervangingen aan onze bruggen, kades en sluizen. Onze capabele en gemotiveerde mensen werken vanuit (intrinsiek) eigenaarschap en nemen verantwoordelijkheid met een helder beschreven, bereikbaar en gedragen. PrimairAssetManagementProces (PAMP) en met behulp van een IV landschap dat dit ondersteunt. Dit doen wij samen met onze ketenpartners en in afstemming met alle stakeholders. Hiermee zorgen wij voor tevreden gebruik van de Openbare Ruimte door bezoekers, bewoners en bedrijven van de stad Amsterdam. Peildatum 15 oktober 2020. Bron: IHP Civiele Constructies 2022-2025
* Ongeveer 300 km oever in beheer van andere overheden en particulier bezit ** Totaal 113 beweegbare en 1738 vaste bruggen. We hebben ook 113 geluidsschermen in beheer
Bron: IHP Civiele Constructies 2022-2025.
Bijlagen Factsheets Stadsbehoud 2021
5
Factsheet
Tunnels Beleid
Prestaties en Kosten Tunnelgebruik per etmaal in 2020
Beschikbaarheid tunnels
98%
De gemiddelde beschikbaarheid van de tunnels was in 2019*: 98% *Exclusief langdurige sluiting voor geplande renovaties. Bron: Instandhoudingsplan Wegtunnels (2019-2022)
Totaal voertuigen
Huidige uitgaven
130.0000
Huidige uitgaven (jaarrekening 2020)
Niveau Sober
Niveau Verzorgd
4.9
4.9
4.9
Dagelijks onderhoud
Arealen
Bedragen x € 1 miljoen Bron: Instandhoudingsplan Wegtunnels 2022-2025
IJtunnel
Piet Heintunnel
Arenatunnel
Michiel de Ruytertunnel
Spaarndammertunnel
Lengte (m)
1139 (1682)*
1490 (1900)*
221
300 (500)*
570 (810)*
Rijstroken
2x2
2x2
2x2
2x2
2x1
Max. snelheid (km/u)
50/70
70
50
50
50
Voertuigen (per etmaal)
35000
30000
15000
30000
20000
Geopend sinds
1968
1997
1996
2015
2018
Verkeerscentrale Amsterdam
Bron: : Instandhoudingsplan Wegtunnels 2022-2025
Missie
De missie voor de gemeentelijke wegtunnels luidt: Weggebruikers kunnen vrijwel altijd vlot en veilig de tunnels door. De tunnels worden continu bewaakt en bediend vanuit de Verkeerscentrale. Veiligheidszorg maakt integraal onderdeel uit van alle processen. Instandhouding geschiedt op een duurzame en toekomstvaste wijze, bezien vanuit lifecycle perspectief.
1996
Prestaties, kosten en risico's zijn inzichtelijk en met elkaar in evenwicht.
* Lengte tussen haakjes is de totale lengte, inclusief in- en uitrit Bron: Tunnelvisie 2030 Bron: Instandhoudingsplan Wegtunnels 2022-2025
Bijlagen Factsheets Stadsbehoud 2021
6
Factsheet
Water Beleid
Prestaties en Kosten Kaders
Doelen
2021 Klimaat adaptatie
Biodiversiteit
beheersen grondwater
Aan/afvoer water
Realisatie in 2021
Beschikbaar gesteld budget 2021 en verder
Bevaarbaarheid
Beschikbaar bluswater
Totaal Instandhoudingsmanagement
2022
€ 0,300 € 0,300
2023 €-
2024 €-
2025
Organisatie
€-
Van 2 naar 4 vakspecialisten in 2021 Eerste jaarplan water
Totaal Dagelijks Onderhoud
€ 3,500 € 2,000 € 2,000 € 2,000 € 2,000
Totaal Groot Onderhoud/ vervanging
€ 1,400 € 0,750
€-
€-
€-
Stuurgroep en Kernteam Watertaken Kernteam Water tbv waterketen onderzoek gestart
Assetmanagement Inspectiekader 1.0 Demarcatie en Decompositie IHP 2.0 Normkosten 1.0 Blauwe Boekje 1.0 (handboek water)
Uitvoering Pilot woonboten zijkanaal I Luchtmenginstallatie met HHRS Rijnland Maaien waterplanten Markermeer Meerdere urgente kleinschalige onderhouds dossiers
Bedragen x 1 miljoen euro
Arealen Waterlopen 2944 ha.
Woonboot ligplaatsen 273.665 m2
Bron: VJN 2021
Brandkranen 16.000 stuks
Natuurvriendelijke oevers
Natuurlijke oevers
Drainage
111 km
1925 km
?
Toelichting bij Areaal Bovenstaande gegevens zijn een eerste analyse van water assets waarvan Amsterdam eigenaar is. Het areaal overzicht is nog niet volledig omdat de aandacht in 2021 alleen op de hierboven gepresenteerde onderdelen ligt. Areaal gegevens van drainage zijn nog onbekend. Dit is als hoog risico aangemerkt. De betrouwbaarheid van de huidige areaal gegevens is circa 80%. Verbetering van de kwaliteit van de gegevens is nodig door diepere analyse en door inspecties. Amsterdam draagt ook financieel bij aan het areaal van andere overheden indien dit van belang is voor een functionele openbare ruimte in Amsterdam. Een voorbeeld hiervan is het maaien van waterplanten in het Markermeer en de bouw van de lucht menginstallatie in de Nieuwe Meer samen met het Hoogheemraadschap van Rijnland.
Bron: Jaarplan 2021
Ambitie
1
Kwaliteit van water
Plan 2022: Opgave en doorontwikkeling asset Water Effectieve en efficiente organisatie in de stad obv stadsbrede verkenning watertaken Ontwikkeling stuurgroep en kernteam met de directies in de waterketen Wegwerken van achterstallig onderhoud
2
Duurzame stad
Anticiperen op klimaatverandering o.a. door waterberging te behouden en uit te breiden Alle waterlopen op onderhoudsdiepte door meerjaren baggerplanning. Integrale aanpak van woonbootligplaatsen i.s.m. Programma Kademuren en Bruggen Vergroten in Natuurvriendelijke Oevers Meer aandacht voor grondwater problematiek
3
Doorontwikkeling assetmanagement
Ontwikkelen ontbrekende (beleids-) kaders voor water; Start eerste inspecties vanaf 2022 Vaststellen en implementeren aanpak woonboten op basis van Pilot Zijkanaal I Compleet inspectiekader 2.0 vanaf 2022 Compleet IHP en normklostenrapport periode 2024-2027
Bijlagen Factsheets Stadsbehoud 2021
7
Factsheet
Straatmeubilair en Speeltoestellen Beleid
Prestaties en Kosten Huidige uitgave en normkosten
Beoordeling bewoners
6,6
Benodigde budgetten
2022
2023
2024
2025
Instandhoudingsmanagement Bron: Reserve Stadsbehoud
0,35
0,43
0,50
0,57
Dagelijks beheer en onderhoud Bron: Exploitatiebegroting
5,45
6,33
6,83
8,21
Bewoners van Amsterdam beoordelen het onderhoud van speeltoestellen in hun eigen buurt met een 6,6
Groot onderhoud Bron: Reserve Stadsbehoud
4,00
2,39
3.95
4,45
Bron: “Wonen in Amsterdam”
Achterstallig onderhoud Bron: Reserve Achterstallig onderhoud
1,15
2,59
0
0
Vervanging Nationaal Monument op Dam (Bron: Investeringskredieten)
1,2
0
0
0
Totaal
12,15 11,74 11,28 13,23
Overzicht uitvoeringskosten 2020
Bedragen x 1 miljoen euro Bron: Instandhoudingsplan 2022-2025
Arealen
Type onderhoud
Jaarrekening 2020
Instandhoudingsmanagement Bron: Reserve Stadsbehoud
Onderdeel van GO
Dagelijks beheer en onderhoud Bron: Exploitatiebegroting
4,98
Groot onderhoud Bron: Reserve Stadsbehoud
0,54
Achterstallig onderhoud Bron: Reserve Achterstallig onderhoud
1,28
Totaal
6,8
Bedragen x 1 miljoen euro
Ambitie
1
Kwaliteitsniveau sober
Regelmatige vervanging van verouderde objecten.
Speeltoestellen (incl. fitness)
Valondergronden
7.707
291.473 m2
Kunst en monumenten Fonteinen
823
88
Speelbadjes
Toiletten
Watertappunten
Zitbanken
Fietsenrekken
Hekwerken
RVVborden
15
67
518
14.000
100.000
200 km 100.000
2
Duurzame stad
Organiseren van hergebruik van vrijgekomen meubilair dat nog niet de technische levensduur heeft bereikt. Stimuleren innovatieve duurzame producten, die binnen de Puccini’s passen
3
Slagvaardig werken
Organiseren uniforme inpecties naar zowel de beeld- als de technische kwaliteit Stedelijke inkoop van straatmeubilair en speelstoestellen
Bron: Rapportage onderhoud kapitaalgoederen, april 2018
Bijlagen Factsheets Stadsbehoud 2021
8
Factsheet
Openbare verlichting Beleid
Prestaties en Kosten Gerealiseerde kosten 2020
Normkosten 2020
Reserve Stadsbehoud
6,89
Sober
EX: Exploitatie
3,23
DO: Dagelijks beheer en onderhoud
4,9
IM: Instandhoudingsmanagment
3,66
VV: Vervangingen
10,5
Algemene middelen
4,87
DO: Dagelijks beheer en onderhoud
4,87
Verzorgd
16,4
Programmakredieten (en BSI) 14,47 VV: Vervangingen
14,47
Totaal
26,23
Bedragen x 1 miljoen euro Bron: IHP 2022-2025
15,4
DO: Dagelijks beheer en onderhoud
5,2
VV: Vervangingen
11,5
NB: Het overgrote aandeel van gerealiseerde vervangingskosten betreft de versnelde led-transitie.
Van de ca. 25.000 storingen in 2020 werd
78,3%
binnen 15 dagen opgelost. 3.500 storingen werden geconstateerd tijdens aan/uit inspecties Bron: Eindresultaat Storingen 2020 uit de database van Verlichting
Energieverbruik per jaar in kWh Bron: Beleidskader 2017 en IHP 2022-2025
Arealen Masten
Armaturen
~ 120.000
149.912
Lichtkunst, Stadsilluminatie en Decoratieve Verlichting 330 Bron: Energieopgave 2020
Ambitie
Stadsklokken 129
1
Kwaliteitsniveau Sober
Beheer en vervangingsprogramma verlichting gebaseerd op werkelijke toestand / kwaliteit van het areaal Puccinimethode: samenhangend straatbeeld duurzame meterialen en centrale inkoop materiaal voor standaardoplossingen verlichting. Bron: Database Openbare Verlichting, januari 2021
2
Duurzame stad
Realisatie 100% duurzame ledverlichting in 2022 (besluit Gemeenteraad d.d. 19 juli 2017) Licht op maat, duurzaamheid en innovatie (beleidskader 2017)
3
Slagvaardig werken
Technische inspecties structureel organiseren Proces voor storingen en schades continu behoordelen en verbeteren Data onderbrengen in gemeentebreed areaalbeheersysteem
Bronnen: Rapportage onderhoud kapitaalgoederen, april 2018; beleidskader verlichting 2017
Bijlagen Factsheets Stadsbehoud 2021
9
Factsheet
Verkeersregelinstallaties Beleid
Prestaties en Kosten Uitgaven Jaarrekening 2019
Begroting 2020
Instandhoudingsmanagement Bron: Reserve Stadsbehoud
€ 1.625.297,53 (incl. interne uren)
€ 900.000 (excl. interne uren)
Dagelijks beheer en onderhoud Bron: Exploitatiebegroting
€ 2.125.349,38
€ 1.983.020
Exploitatie (Bron: Exploitatiebegroting
€396.648,60
€720.746
Groot onderhoud Bron: Reserve Stadsbehoud
€0
€0
Achterstallig onderhoud (Bron: Reserve Achterstallig onderhoud )
€ 150.000
€0
Missie Optimaal geleiden van alle verkeersstromen in en door de stad waarbij de bereikbaarheid en verkeersveiligheid is gewaarborgd met als doel de leefbaarheid in de stad te bevorderen Bron: Jaarplan VRI, januari 2021
Vervanging (Bron: Programmakredieten)
€ 6.278.013
€ 5.320.000
Totaal
€ 10.575.308
€ 8.923.766
Bedragen x 1 miljoen euro
Arealen
Bron: IHP VRI 2022-2025, januari 2021
Areaalverdeling per stadsdeel
Areaalverdeling per signaalgroep grootte
Kentallen
403
403
73.997
Ambitie
1
Kwaliteitsniveau verzorgd
Vervangingsprogramma van ca. 100 installaties in de periode t/m 2025 Verdere uitrol intelligente verkeersinstallaties (i-VRI)
2
Duurzame stad
Toepassen LED-verlichting bij vervanging VRI installaties
3
Slagvaardig werken
Technische inspecties structureel organiseren Continueren uitfasering koper verbindingen door glasvezel en 4G-verbindingen 85% van de vervangingen worden gemaakt met “werk met werk”
Bron: IHP VRI 2022-2025, januari 2021 Bron: IHP VRI 2022-2025, januari 2021
Bijlagen Factsheets Stadsbehoud 2021
10
Factsheet
Verkeersinformatiesystemen Beleid
Prestaties en Kosten Statisch verkeersmanagement 2018 Bewegwijzering Auto
Dynamisch verkeersmanagement
2019
2020
1906
1797
Bewegwijzering Fiets
790
777
Bewegwijzering Voetganger
352
360
Bewegwijzering Pleziervaartuigen
285
285
Totaal
2700
3333
3219
2018
Verkeersregulering
2019
2020
PVS - Display
195
195
DRIP
38
38
2019
2020
GebiedstoegangANPR CAM
2018
10
10
79
94
13
11
Wayfinding Stadsplattegrond
61
61
Gebiedstoegang Poller
Wayfinding - Overig
35
35
Gebiedstoegang Slagboom
CCTV Camera
54
61
ANPR Camera Reistijd + Milieuzone
210
210
Verkeerstelling Telpunt
29
29
PVS - Kantelwals
18
18
641
647
Totaal
600
Gebiedstoegang Slagboom Taxi Totaal
3
3
3
105
118
Arealen Bron: Instandhoudingsplan VIS 2022-2025
Ambitie
1
Kwaliteitsniveau sober
Investeringsplan dynamisch verkeersmanagement 3.0 Innovatieve technieken toepassen: Smart City, crowd monitoring, wayfinding.
2
Duurzame stad
Minimaliseren zoekverkeer naar parkeerplaatsen. Stimuleren van de overstap van de auto naar het openbaar vervoer bij P+R-locaties.
3
Slagvaardig werken
Technische inspecties structureel organiseren Onderzoek naar onbekend areaal (ca. 10.000 beheerobjecten)
Centrale handhaving milieuzone (directe verbeteringen) en verbetering doorstroming. Bron: Rapportage onderhoud kapitaalgoederen, april 2018 Bron: Instandhoudingsplan VIS 2019-2022
Bijlagen Factsheets Stadsbehoud 2021
11
Factsheet
Schoon Beleid
Prestaties en Kosten Tevredenheid over het schoonhouden (in heel Amsterdam)
Percentage volgens afgesproken ambitie Op stadsniveau
Op totaal masterplan gebieden*
Zwerfafval Grof 2020
84%
75%
Afvalbakken vullingsgraad 2020
91%
93%
* Masterplangebieden zijn: Zuidoost: Bijlmer Centrum, Nieuw-West: Geuzenveld en Slotermeer Centrum: de pleinen en Wallen
Bron: Voorjaarsnota 2021 Bron: Wonen/WIA
Arealen
Budget Budget 2020 Dagelijks onderhoud inclusief personeel)
€ 73,8
Bedragen x € 1 miljoen Bron: Exploitatiebegroting Reinigen van u r i n oi r s
Ambitie Beeldkwaliteit niveau verzorgd In de stad 80% op B-niveau en 90% op B niveau in de van het masterplangebieden. Schoonhouden van de openbare rumte wordt door bewonders beoordeeld met een 7,0. Focus op: intensief gebruikte en drukbezochte delen van de stad, beeldbeïnvloedende vervuiling, piekplekken en piekmomenten.
Bron: 1Amsterdam Heel & Schoon, Masterplan Handhaving &Reiniging
Bijlagen Factsheets Stadsbehoud 2021
12