IHP Albrandwaard - Factsheets gebouwen.pdf
Tekst van het document
Don Bosco ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
RVKO
Adres:
Havendam 4 3161 XB Rhoon
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Brinnummer:
16KS
Denominatie:
Basisonderwijs
GEBOUW Juridisch eigendom:
Gemeente Albrandswaard
Economisch claimrecht:
Gemeente Albrandswaard
Bouwjaar initieel:
2000
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
Energie + water
maanden
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
€
Boekwaarde:
-
€ 13
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
per
Categorie bouwjaar: 1986 - 2000
CAPACITEIT GEBOUW
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
Onderwijsruimte:
1.650
2
Aantal lokalen:
m bvo m 2 bvo
Overig: Inpandige gymzaal: 1.650
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 52
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
€ 46
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
Totaal aantal lokalen:
m bvo 2
Tijdelijke huisvesting:
Aantal speellokalen: 2
m bvo
Totale capaciteit:
14
14
Categorie bouwjaar: 1986 - 2000
Hoog
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
Hoog
Aantal tijdelijke huisv.
m bvo
*o.b.v. genormeerd vloeropp. van 1965 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
383
per
01-10-2022
Gebruikers onderwijsruimte: SPA (Peuteropvang)
60
m² bvo
(Enkel)
LSN West (logopedie)
25
m² bvo
(Dubbel)
€300.000 €250.000 €200.000 €150.000
Gebruikers overige ruimte:
€100.000
€50.000 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 26% toename
2023
-
2038 DUURZAAMHEID
600 500 400
- Gem. verbruik gas
8,4
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik elektra
35
kWh per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik water
-
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
Energielabel: 300
CO₂-uitstoot (indicatie):
200 100
WEii-indicatie:
Zuinig
Zonnepanelen:
Nee
= (117 kWh/m² per jaar)
Andere duurzaamheidsaspecten:
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
2000
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 59% tekort in Inclusief andere gebruikers →
2038
63% tekort
Totaaloordeel
Geheel algemeen
2
-
-
-
Buitenkant
-
-
-
-
Binnenkant
-
-
-
-
Installaties
-
-
-
-
Onderwijsruimten
-
-
-
-
Werkomgeving staf
-
-
-
-
Facilitaire voorzieningen
-
-
-
-
Toegankelijkheid
-
-
-
-
Speelplein
-
-
-
-
Ventilatie
-
-
-
-
Temperatuur
-
-
-
-
Licht
-
-
-
-
Geluid
-
-
-
-
Functionaliteit
3.000 2.500 2.000 1.500 1.000
Totaaloordeel
Binnenklimaat
500 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN
#########
Totaaloordeel
Veiligheid
#########
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
-
Verkeersveiligheid
-
Vandalisme
2
#########
Grote Reis ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
RVKO
Adres:
Binnengracht 2 3161 XB Rhoon
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Brinnummer:
31MF
Denominatie:
Basisonderwijs
GEBOUW Juridisch eigendom:
SBERA
Economisch claimrecht:
Gemeente Albrandswaard
Bouwjaar initieel:
2004
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
Energie + water
maanden
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
€
Boekwaarde:
-
€9
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
per
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
CAPACITEIT GEBOUW
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
Onderwijsruimte:
1.475
2
Aantal lokalen:
m bvo m 2 bvo
Overig: Inpandige gymzaal: 1.475
Aantal speellokalen:
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 30
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
€ 34
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
2
Totaal aantal lokalen:
m bvo
Totale capaciteit:
11
m bvo
11
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m² 2
Tijdelijke huisvesting:
Hoog
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
Gemiddeld
Aantal tijdelijke huisv.
m bvo
*o.b.v. genormeerd vloeropp. van 1295 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
243
per
01-10-2022 €200.000
Gebruikers onderwijsruimte:
€150.000 €100.000
Gebruikers overige ruimte:
€50.000 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -23% afname
2023
-
2038 DUURZAAMHEID - Gem. verbruik gas
7,2
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik elektra
29
kWh per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik water
-
250
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
200
Energielabel:
350 300
CO₂-uitstoot (indicatie):
150 100
WEii-indicatie:
Gemiddeld
Zonnepanelen:
Nee
50
Andere duurzaamheidsaspecten:
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
= (122 kWh/m² per jaar)
2004
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat 2
-
-
-
Buitenkant
-
-
-
-
-22% leegstand in 2038
Binnenkant
-
-
-
-
-22% leegstand
Installaties
-
-
-
-
CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →
Totaaloordeel
Geheel algemeen
2.000
Functionaliteit
1.800
Onderwijsruimten
-
-
-
-
1.600
Werkomgeving staf
-
-
-
-
1.400
Facilitaire voorzieningen
-
-
-
-
1.200
Toegankelijkheid
-
-
-
-
1.000
Speelplein
-
-
-
-
2
Totaaloordeel
#########
800 600
Binnenklimaat
400
Ventilatie
-
-
-
-
200
Temperatuur
-
-
-
-
Licht
-
-
-
-
Geluid
-
-
-
-
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN
Totaaloordeel
Veiligheid
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
-
Verkeersveiligheid
-
Vandalisme
#########
#########
De Parel ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
SCPOA
Adres:
Sleedoornweg 40 3171PN Poortugaal
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Brinnummer:
04QM00
Denominatie:
Basisonderwijs
GEBOUW Juridisch eigendom:
Gemeente Albrandswaard
Economisch claimrecht:
Gemeente Albrandswaard
Bouwjaar initieel:
2000
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
Energie + water
maanden
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
€
Boekwaarde:
-
€ 11
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
per
Categorie bouwjaar: 1986 - 2000
CAPACITEIT GEBOUW
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
Onderwijsruimte:
1.350
2
Aantal lokalen:
m bvo m 2 bvo
Overig: Inpandige gymzaal: 1.350
Aantal speellokalen:
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 38
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
€ 40
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
2
Totaal aantal lokalen:
m bvo
Totale capaciteit:
15
m bvo
15
Categorie bouwjaar: 1986 - 2000
Gemiddeld Hoog
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m² 2
Tijdelijke huisvesting:
Aantal tijdelijke huisv.
m bvo
*o.b.v. genormeerd vloeropp. van 1400 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
249
per
01-10-2022
Gebruikers onderwijsruimte: Gro - Up (Peuterspeelzaal)
60
m² bvo
(Enkel)
€200.000 €150.000 €100.000
Gebruikers overige ruimte:
€50.000 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 45% toename
2023
-
2038 DUURZAAMHEID
450
- Gem. verbruik gas
11,2
m³ per m ² bvo per jaar
400
- Gem. verbruik elektra
22
kWh per m ² bvo per jaar
350
- Gem. verbruik water
-
m³ per m ² bvo per jaar
300
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
250
Energielabel:
200
CO₂-uitstoot (indicatie):
150
WEii-indicatie:
Gemiddeld
100
Zonnepanelen:
Ja
50
Andere duurzaamheidsaspecten:
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
= (143 kWh/m² per jaar)
2000
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 49% tekort in Inclusief andere gebruikers →
2038
54% tekort
Totaaloordeel
Geheel algemeen
2
-
-
-
Buitenkant
-
-
-
-
Binnenkant
-
-
-
-
Installaties
-
-
-
-
Onderwijsruimten
-
-
-
-
Werkomgeving staf
-
-
-
-
Facilitaire voorzieningen
-
-
-
-
Toegankelijkheid
-
-
-
-
Speelplein
-
-
-
-
Ventilatie
-
-
-
-
Temperatuur
-
-
-
-
Licht
-
-
-
-
Geluid
-
-
-
-
Functionaliteit
2.500
2.000
1.500
2
Totaaloordeel
#########
1.000
Binnenklimaat 500
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN
Totaaloordeel
Veiligheid
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
-
Verkeersveiligheid
-
Vandalisme
#########
#########
Het Lichtpunt (dislocatie) ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
SCPOA
Adres:
Binnengracht 6 3162 WD Rhoon
Locatie:
Dislocatie
Onderwijssoort:
Brinnummer:
27LR00
Denominatie:
Basisonderwijs
GEBOUW Juridisch eigendom:
Gemeente Albrandswaard
Economisch claimrecht:
Gemeente Albrandswaard
Bouwjaar initieel:
2004
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
Energie + water
maanden
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
€
Boekwaarde:
-
€ 15
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
per
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
CAPACITEIT GEBOUW
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
Onderwijsruimte:
1.187
2
Aantal lokalen:
m bvo m 2 bvo
Overig: Inpandige gymzaal: 1.187
Aantal speellokalen:
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
2
Totaal aantal lokalen:
2
Aantal tijdelijke huisv.
m bvo
Totale capaciteit:
8
m bvo
8
€ 54
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015 Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
Tijdelijke huisvesting:
m bvo
*o.b.v. genormeerd vloeropp. van 2070 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
408
per
01-10-2022 €1
Gebruikers onderwijsruimte:
€1 €1 €0
Gebruikers overige ruimte:
€0 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -24% afname
2023
-
2038 DUURZAAMHEID
500
- Gem. verbruik gas
-
m³ per m ² bvo per jaar
450
- Gem. verbruik elektra
-
kWh per m ² bvo per jaar
400
- Gem. verbruik water
-
m³ per m ² bvo per jaar
350
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
300
Energielabel:
250
CO₂-uitstoot (indicatie):
200
WEii-indicatie:
150
= ( kWh/m² per jaar)
Zonnepanelen:
100
Andere duurzaamheidsaspecten:
50 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
2004
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 48% tekort in Inclusief andere gebruikers →
2038
48% tekort
Totaaloordeel
Geheel algemeen
2
-
-
-
Buitenkant
-
-
-
-
Binnenkant
-
-
-
-
Installaties
-
-
-
-
Onderwijsruimten
-
-
-
-
Werkomgeving staf
-
-
-
-
Facilitaire voorzieningen
-
-
-
-
Toegankelijkheid
-
-
-
-
Speelplein
-
-
-
-
Ventilatie
-
-
-
-
Temperatuur
-
-
-
-
Licht
-
-
-
-
Geluid
-
-
-
-
Functionaliteit
3.000 2.500 2.000 1.500 1.000
Totaaloordeel
Binnenklimaat
500 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN
De school huurt de locatie van de gemeente.
#########
Totaaloordeel
Veiligheid
#########
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
-
Verkeersveiligheid
-
Vandalisme
2
#########
Het Lichtpunt ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
SCPOA
Adres:
Binnengracht 4 3162 WD Rhoon
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Brinnummer:
27LR00
Denominatie:
Basisonderwijs
GEBOUW Juridisch eigendom:
SBERA
Economisch claimrecht:
Gemeente Albrandswaard
Bouwjaar initieel:
2004
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
Energie + water
maanden
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
€
Boekwaarde:
-
€ 15
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
per
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
CAPACITEIT GEBOUW
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
Onderwijsruimte:
1.475
2
Aantal lokalen:
m bvo m 2 bvo
Overig: Inpandige gymzaal: 1.475
Aantal speellokalen:
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 32
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
€ 54
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
2
Totaal aantal lokalen:
m bvo
Totale capaciteit:
11
m bvo
11
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m² 2
Tijdelijke huisvesting:
Hoog
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
Gemiddeld
Aantal tijdelijke huisv.
m bvo
*o.b.v. genormeerd vloeropp. van 2070 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
408
per
01-10-2022 €120.000
Gebruikers onderwijsruimte:
€100.000 €80.000 €60.000
Gebruikers overige ruimte:
€40.000
€20.000 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -24% afname
2023
-
2038 DUURZAAMHEID
500
- Gem. verbruik gas
6,2
m³ per m ² bvo per jaar
450
- Gem. verbruik elektra
28
kWh per m ² bvo per jaar
400
- Gem. verbruik water
-
m³ per m ² bvo per jaar
350
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
300
Energielabel:
250
CO₂-uitstoot (indicatie):
200 150 100
WEii-indicatie:
Zuinig
Zonnepanelen:
Ja
= (96 kWh/m² per jaar)
Andere duurzaamheidsaspecten:
50 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
2004
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 19% tekort in Inclusief andere gebruikers →
2038
19% tekort
Totaaloordeel
Geheel algemeen
2
-
-
-
Buitenkant
-
-
-
-
Binnenkant
-
-
-
-
Installaties
-
-
-
-
Onderwijsruimten
-
-
-
-
Werkomgeving staf
-
-
-
-
Facilitaire voorzieningen
-
-
-
-
Toegankelijkheid
-
-
-
-
Speelplein
-
-
-
-
Ventilatie
-
-
-
-
Temperatuur
-
-
-
-
Licht
-
-
-
-
Geluid
-
-
-
-
Functionaliteit
3.000 2.500 2.000 1.500 1.000
Totaaloordeel
Binnenklimaat
500 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN In het capaciteit en behoefte figuur zijn de vierkante meters van de dislocatie niet meegenomen. Met de dislocatie erbij is er in 2038 een normatief ruimtetekort van 34%.
#########
Totaaloordeel
Veiligheid
#########
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
-
Verkeersveiligheid
-
Vandalisme
2
#########
Julianaschool (dislocatie) ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
SCPOA
Adres:
Sportlaan 1 3161 TS Rhoon
Locatie:
Dislocatie
Onderwijssoort:
Brinnummer:
09NH00
Denominatie:
Basisonderwijs
GEBOUW Juridisch eigendom:
VPCBO
Economisch claimrecht:
Gemeente Albrandswaard
Bouwjaar initieel:
1988
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
Energie + water
maanden
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
€
Boekwaarde:
-
€ 17
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
per
Categorie bouwjaar: 1986 - 2000
CAPACITEIT GEBOUW
Categorie capaciteit: < 1.000 m²
Onderwijsruimte:
2
756
Aantal lokalen:
m bvo m 2 bvo
Overig: Inpandige gymzaal: 756
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 84
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
€ 59
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
Totaal aantal lokalen:
m bvo 2
Tijdelijke huisvesting:
Aantal speellokalen: 2
m bvo
Totale capaciteit:
6
6
Categorie bouwjaar: 1986 - 2000
Hoog
Categorie capaciteit: < 1.000 m²
Hoog
Aantal tijdelijke huisv.
m bvo
*o.b.v. genormeerd vloeropp. van 2175 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
422
per
01-10-2022 €250.000
Gebruikers onderwijsruimte:
€200.000 €150.000 €100.000
Gebruikers overige ruimte:
€50.000 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 30% toename
2023
-
2038 DUURZAAMHEID - Gem. verbruik gas
9,2
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik elektra
23
kWh per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik water
-
500
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
400
Energielabel:
700 600
CO₂-uitstoot (indicatie):
300 200
WEii-indicatie:
Gemiddeld
Zonnepanelen:
Ja
100
Andere duurzaamheidsaspecten:
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
= (123 kWh/m² per jaar)
1988
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 292% tekort in
2038
Inclusief andere gebruikers → 300% tekort
Totaaloordeel
Geheel algemeen
5
-
-
-
Buitenkant
-
-
-
-
Binnenkant
-
-
-
-
Installaties
-
-
-
-
Onderwijsruimten
-
-
-
-
Werkomgeving staf
-
-
-
-
Facilitaire voorzieningen
-
-
-
-
Toegankelijkheid
-
-
-
-
Speelplein
-
-
-
-
Ventilatie
-
-
-
-
Temperatuur
-
-
-
-
Licht
-
-
-
-
Geluid
-
-
-
-
Functionaliteit
3.500 3.000 2.500 2.000
5
Totaaloordeel
#########
1.500
Binnenklimaat
1.000 500 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN
Totaaloordeel
Veiligheid
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
-
Verkeersveiligheid
-
Vandalisme
#########
#########
Julianaschool ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
SCPOA
Adres:
Julianastraat 6 3161 AK Rhoon
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Brinnummer:
09NH00
Denominatie:
Basisonderwijs
GEBOUW Juridisch eigendom:
VVPCKEBO
Economisch claimrecht:
Gemeente Albrandswaard
Bouwjaar initieel:
1958
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
Energie + water
maanden
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
€
Boekwaarde:
-
€ 17
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
per
Categorie bouwjaar: 1946 - 1965
CAPACITEIT GEBOUW
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
Onderwijsruimte:
1.400
2
Aantal lokalen:
m bvo m 2 bvo
Overig: Inpandige gymzaal: 1.400
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 46
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
€ 59
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
Totaal aantal lokalen:
m bvo 2
Tijdelijke huisvesting:
Aantal speellokalen: 2
m bvo
Totale capaciteit:
10
10
Categorie bouwjaar: 1946 - 1965
Hoog
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
Hoog
Aantal tijdelijke huisv.
m bvo
*o.b.v. genormeerd vloeropp. van 2175 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
422
per
01-10-2022
Gebruikers onderwijsruimte: Gro - Up (Peuterspeelzaal)
60
m² bvo
(Enkel)
€200.000 €150.000 €100.000
Gebruikers overige ruimte:
€50.000 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 30% toename
2023
-
2038 DUURZAAMHEID - Gem. verbruik gas
9,1
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik elektra
19
kWh per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik water
-
500
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
400
Energielabel:
700 600
CO₂-uitstoot (indicatie):
300 200
WEii-indicatie:
Zuinig
Zonnepanelen:
Ja
100
Andere duurzaamheidsaspecten:
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
= (116 kWh/m² per jaar)
1958
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 112% tekort in
2038
Inclusief andere gebruikers → 116% tekort
Totaaloordeel
Geheel algemeen
5
-
-
-
Buitenkant
-
-
-
-
Binnenkant
-
-
-
-
Installaties
-
-
-
-
Onderwijsruimten
-
-
-
-
Werkomgeving staf
-
-
-
-
Facilitaire voorzieningen
-
-
-
-
Toegankelijkheid
-
-
-
-
Speelplein
-
-
-
-
Ventilatie
-
-
-
-
Temperatuur
-
-
-
-
Licht
-
-
-
-
Geluid
-
-
-
-
Functionaliteit
3.500 3.000 2.500 2.000
5
Totaaloordeel
#########
1.500
Binnenklimaat
1.000 500 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN In het capaciteit en behoefte figuur zijn de vierkante meters van de dislocatie niet meegenomen. Met de dislocatie erbij is er in 2038 een normatief ruimtetekort van 50%.
Totaaloordeel
Veiligheid
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
-
Verkeersveiligheid
-
Vandalisme
#########
#########
OBS Rhoon De Overkant ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
SOPOA
Adres:
Hovenier 2 3161 LG Rhoon
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Brinnummer:
12LT00
Denominatie:
Basisonderwijs
GEBOUW Juridisch eigendom:
SOPOA
Economisch claimrecht:
Gemeente Albrandswaard
Bouwjaar initieel:
1987
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
maanden €
Boekwaarde:
-
2
844
Gemiddeld
Categorie capaciteit: < 1.000 m²
Laag
Aantal speellokalen: Inpandige gymzaal:
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 47
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
€ 46
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
Totaal aantal lokalen:
m bvo
Totale capaciteit:
844
m bvo 2
Tijdelijke huisvesting:
5
2
m 2 bvo
Overig:
€ 12
Categorie bouwjaar: 1986 - 2000
Aantal lokalen:
m bvo
€ 11
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
per
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
5
Categorie bouwjaar: 1986 - 2000
Hoog
Categorie capaciteit: < 1.000 m²
Hoog
Aantal tijdelijke huisv.
m bvo
*o.b.v. genormeerd vloeropp. van 980 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
154
per
01-10-2022 €100.000
Gebruikers onderwijsruimte:
€80.000 €60.000 €40.000
Gebruikers overige ruimte:
€20.000 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -16% afname
2023
-
2038 DUURZAAMHEID
180
- Gem. verbruik gas
7,4
m³ per m ² bvo per jaar
160
- Gem. verbruik elektra
29
kWh per m ² bvo per jaar
140
- Gem. verbruik water
-
m³ per m ² bvo per jaar
120
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
100
Energielabel:
80
CO₂-uitstoot (indicatie):
60
WEii-indicatie:
Gemiddeld
40
Zonnepanelen:
Nee
20
Andere duurzaamheidsaspecten:
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
= (128 kWh/m² per jaar)
1987
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 1% tekort in Inclusief andere gebruikers →
2038
1% tekort
Totaaloordeel
Geheel algemeen
5
-
-
-
Buitenkant
-
-
-
-
Binnenkant
-
-
-
-
Installaties
-
-
-
-
Onderwijsruimten
-
-
-
-
Werkomgeving staf
-
-
-
-
Facilitaire voorzieningen
-
-
-
-
Toegankelijkheid
-
-
-
-
Speelplein
-
-
-
-
Ventilatie
-
-
-
-
Temperatuur
-
-
-
-
Licht
-
-
-
-
Geluid
-
-
-
-
Functionaliteit
1.200 1.000 800 600 400
Totaaloordeel
Binnenklimaat
200 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN
#########
Totaaloordeel
Veiligheid
#########
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
-
Verkeersveiligheid
-
Vandalisme
5
#########
OBS Rhoon Portland (dislocatie) ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
SOPOA
Adres:
De Knip 1 3162 WL Rhoon
Locatie:
Dislocatie
Onderwijssoort:
Brinnummer:
12LT01
Denominatie:
Basisonderwijs
GEBOUW Juridisch eigendom:
Gemeente Albrandswaard
Economisch claimrecht:
Gemeente Albrandswaard
Bouwjaar initieel: Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
Energie + water
maanden
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
€
Boekwaarde:
-
€ 12
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
per
Categorie bouwjaar:
CAPACITEIT GEBOUW
Categorie capaciteit: 2
Onderwijsruimte:
m bvo
Overig:
m 2 bvo
Inpandige gymzaal:
Aantal lokalen:
3
Aantal speellokalen:
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
2
Totaal aantal lokalen:
2
Aantal tijdelijke huisv.
m bvo
Totale capaciteit:
m bvo
Tijdelijke huisvesting:
m bvo
3
€ 42
Categorie bouwjaar: Categorie capaciteit: *o.b.v. genormeerd vloeropp. van 1610 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
313
per
01-10-2022 €1
Gebruikers onderwijsruimte:
€1 €1 €0
Gebruikers overige ruimte:
€0 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -30% afname
2023
-
2038 DUURZAAMHEID
500
- Gem. verbruik gas
-
m³ per m ² bvo per jaar
450
- Gem. verbruik elektra
-
kWh per m ² bvo per jaar
400
- Gem. verbruik water
-
m³ per m ² bvo per jaar
350
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
300
Energielabel:
250
CO₂-uitstoot (indicatie):
200
WEii-indicatie:
150
= ( kWh/m² per jaar)
Zonnepanelen:
100
Andere duurzaamheidsaspecten:
50 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 2038 Inclusief andere gebruikers →
Totaaloordeel
Geheel algemeen
-
-
-
-
Buitenkant
-
-
-
-
Binnenkant
-
-
-
-
Installaties
-
-
-
-
Onderwijsruimten
-
-
-
-
Werkomgeving staf
-
-
-
-
Facilitaire voorzieningen
-
-
-
-
Toegankelijkheid
-
-
-
-
Speelplein
-
-
-
-
Ventilatie
-
-
-
-
Temperatuur
-
-
-
-
Licht
-
-
-
-
Geluid
-
-
-
-
Functionaliteit
3.000 2.500 2.000 1.500 1.000
Totaaloordeel
Binnenklimaat
500 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN
De dislocatie van OBS Rhoon Portland zit bij de dislocatie van Het Lichtpunt op Binnengracht 6.
#WAARDE!
Totaaloordeel
Veiligheid
#WAARDE!
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
-
Verkeersveiligheid
-
Vandalisme
#WAARDE!
#WAARDE!
OBS Rhoon Portland ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
SOPOA
Adres:
Beurs 35 3162 WB Rhoon
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Brinnummer:
12LT01
Denominatie:
Basisonderwijs
GEBOUW Juridisch eigendom:
SBERA
Economisch claimrecht:
Gemeente Albrandswaard
Bouwjaar initieel:
2004
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
maanden €
Boekwaarde:
-
1.475
2
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
Laag
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
Laag
Aantal speellokalen:
Aantal lokalen:
m bvo
Inpandige gymzaal:
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 30
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
€ 42
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
Totaal aantal lokalen:
m bvo
Totale capaciteit:
1.475
11
2
m 2 bvo
Overig:
€8 € 12
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
per
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
m bvo
11
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m² 2
Tijdelijke huisvesting:
Hoog
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
Gemiddeld
Aantal tijdelijke huisv.
m bvo
*o.b.v. genormeerd vloeropp. van 1610 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
313
per
01-10-2022 €100.000
Gebruikers onderwijsruimte:
€80.000 €60.000 €40.000
Gebruikers overige ruimte:
€20.000 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE -30% afname
2023
-
2038 DUURZAAMHEID
500
- Gem. verbruik gas
4,3
m³ per m ² bvo per jaar
450
- Gem. verbruik elektra
29
kWh per m ² bvo per jaar
400
- Gem. verbruik water
-
m³ per m ² bvo per jaar
350
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
300
Energielabel:
250
CO₂-uitstoot (indicatie):
200 150 100
WEii-indicatie:
Zeer zuinig
Zonnepanelen:
Nee
= (79 kWh/m² per jaar)
Andere duurzaamheidsaspecten:
50 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
2004
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat 2
-
-
-
Buitenkant
-
-
-
-
-12% leegstand in 2038
Binnenkant
-
-
-
-
-12% leegstand
Installaties
-
-
-
-
Onderwijsruimten
-
-
-
-
Werkomgeving staf
-
-
-
-
Facilitaire voorzieningen
-
-
-
-
Toegankelijkheid
-
-
-
-
Speelplein
-
-
-
-
Ventilatie
-
-
-
-
Temperatuur
-
-
-
-
Licht
-
-
-
-
Geluid
-
-
-
-
CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →
Totaaloordeel
Geheel algemeen
Functionaliteit
3.000 2.500 2.000 1.500 1.000
Totaaloordeel
Binnenklimaat
500 0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN
#########
Totaaloordeel
Veiligheid
#########
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
-
Verkeersveiligheid
-
Vandalisme
2
#########
Valckesteyn Noord ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
SOPOA
Adres:
Jan van Almodestraat 89-91 3176 VA Poortugaal
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Brinnummer:
11SI01
Denominatie:
Basisonderwijs
GEBOUW Juridisch eigendom:
SOPOA
Economisch claimrecht:
Gemeente Albrandswaard
Bouwjaar initieel:
1999
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
maanden €
Boekwaarde:
-
2
926
Gemiddeld
Categorie capaciteit: < 1.000 m²
Laag
Aantal speellokalen: Inpandige gymzaal:
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 49
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
€ 22
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
Totaal aantal lokalen:
m bvo
Totale capaciteit:
926
m bvo 2
Tijdelijke huisvesting:
6
2
m 2 bvo
Overig:
€6
Categorie bouwjaar: 1986 - 2000
Aantal lokalen:
m bvo
€ 13
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
per
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
6
Categorie bouwjaar: 1986 - 2000
Hoog
Categorie capaciteit: < 1.000 m²
Hoog
Aantal tijdelijke huisv.
m bvo
*o.b.v. genormeerd vloeropp. van 495 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
80
per
01-10-2022
Gebruikers onderwijsruimte: Gro - Up (Peuterspeelzaal) Hink Stap Sprong
60
m² bvo
(Enkel)
€200.000
60
m² bvo
(Dubbel)
€150.000 €100.000
Gebruikers overige ruimte:
€50.000 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 73% toename
2023
-
2038 DUURZAAMHEID - Gem. verbruik gas
6,4
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik elektra
16
kWh per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik water
-
250
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
200
Energielabel:
350 300
CO₂-uitstoot (indicatie):
150 100
WEii-indicatie:
Zuinig
Zonnepanelen:
Nee
50
Andere duurzaamheidsaspecten:
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
= (111 kWh/m² per jaar)
1999
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat 3
-
-
-
Buitenkant
-
-
-
-
-3% leegstand in 2038
Binnenkant
-
-
-
-
3% tekort
Installaties
-
-
-
-
CAPACITEIT VS BEHOEFTE Inclusief andere gebruikers →
Totaaloordeel
Geheel algemeen
2.000
Functionaliteit
1.800
Onderwijsruimten
-
-
-
-
1.600
Werkomgeving staf
-
-
-
-
1.400
Facilitaire voorzieningen
-
-
-
-
1.200
Toegankelijkheid
-
-
-
-
1.000
Speelplein
-
-
-
-
3
Totaaloordeel
#########
800 600
Binnenklimaat
400
Ventilatie
-
-
-
-
200
Temperatuur
-
-
-
-
Licht
-
-
-
-
Geluid
-
-
-
-
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN Het dubbelgebruik van Hink Stap Sprong eindigt op 30-6-2023.
Totaaloordeel
Veiligheid
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
-
Verkeersveiligheid
-
Vandalisme
#########
#########
Valckesteyn Zuid ALGEMENE GEGEVENS Schoolbestuur:
SOPOA
Adres:
Emmastraat 44-46 3171 AH Poortugaal
Locatie:
Hoofdlocatie
Onderwijssoort:
Brinnummer:
11SI00
Denominatie:
Basisonderwijs
GEBOUW Juridisch eigendom:
SOPOA
Economisch claimrecht:
Gemeente Albrandswaard
Bouwjaar initieel:
2004
Uitbreiding(en): Renovatie(s): FINANCIËN afgesloten
einddatum
Gemiddelde exploitatielasten per m² bvo per jaar (incl. btw)
verlengbaar opzegtermijn
Huurcontract:
maanden €
Boekwaarde:
-
1.229
2
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
Laag
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m²
Laag
Aantal speellokalen:
Aantal lokalen:
m bvo
Inpandige gymzaal:
Onderhoud (o.b.v. MJOP)
€ 26
Aantal lokalen overig:
MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
€ 38
Aantal gymzalen:
Beoordeling PO benchmark - Onderhoud
2
Totaal aantal lokalen:
m bvo
Totale capaciteit:
1.229
10
2
m 2 bvo
Overig:
€4 € 10
Beoordeling PO benchmark - Energie + water
per
CAPACITEIT GEBOUW Onderwijsruimte:
Energie + water MI-vergoeding (prijspeil 2023)*
m bvo
10
Gemiddeld
Categorie bouwjaar: 2001 - 2015
Laag
Categorie capaciteit: 1.001 - 2.000 m² 2
Tijdelijke huisvesting:
Aantal tijdelijke huisv.
m bvo
*o.b.v. genormeerd vloeropp. van 1190 m² bvo
GEBRUIKERS Aantal leerlingen:
210
per
01-10-2022 €80.000
Gebruikers onderwijsruimte:
€60.000 €40.000
Gebruikers overige ruimte:
€20.000 €2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
2030
2031
2032
Onderhoudsposten MJOP van de komende 10 jaar (geïndexeerd, inclusief btw)
HISTORIE OKTOBERTELLING + PROGNOSE 20% toename
2023
-
2038 DUURZAAMHEID - Gem. verbruik gas
4,7
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik elektra
3
kWh per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik water
-
250
m³ per m ² bvo per jaar
- Gem. verbruik warmte
-
GJ per m ² bvo per jaar
200
Energielabel:
350 300
CO₂-uitstoot (indicatie):
150 100
WEii-indicatie:
Paris Proof
Zonnepanelen:
Ja
50
Andere duurzaamheidsaspecten:
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
Opheffingsnorm
2030
2032
2034
2036
2038
KWALITEIT GEBOUW(DELEN)
= (50 kWh/m² per jaar)
2004
(Schaal 1 tot 6)
Leerling aantal
Technische staat CAPACITEIT VS BEHOEFTE 19% tekort in Inclusief andere gebruikers →
2038
19% tekort
Totaaloordeel
Geheel algemeen
2
-
-
-
Buitenkant
-
-
-
-
Binnenkant
-
-
-
-
Installaties
-
-
-
-
2.000
Functionaliteit
1.800
Onderwijsruimten
-
-
-
-
1.600
Werkomgeving staf
-
-
-
-
1.400
Facilitaire voorzieningen
-
-
-
-
1.200
Toegankelijkheid
-
-
-
-
1.000
Speelplein
-
-
-
-
2
Totaaloordeel
#########
800 600
Binnenklimaat
400
Ventilatie
-
-
-
-
200
Temperatuur
-
-
-
-
Licht
-
-
-
-
Geluid
-
-
-
-
0 2020
2021
2022
2023
2024
2026
2028
2030
2032
2034
2036
2038
m² bvo onderwijs behoefte
medegebruik/verhuur onderwijscapaciteit
m² bvo onderwijs beschikbaar
tijdelijke huisvesting
OPMERKINGEN
Totaaloordeel
Veiligheid
Totaaloordeel
Veiligheid in/rond gebouw
-
Verkeersveiligheid
-
Vandalisme
#########
#########