GAb2501-501 c5.0 Presentatietekening bovengronds-A0.pdf
Tekst van het document
9 32 klk
32c
A 8458
A 8459
A 6356
ri
37-39
33-35
32b
klk
7
29-31
A 8348
32a
25-27
klk klk
41-43
A 8593
ov klk
N
53-
klk
ri
79
ri
69 klk
klk
30-30a
A 8456
klk
17-19
13-15
5-7
1-3
21-23
klk
5 klk
A 6909
9-11
A 8618
klk
51-
81
W
klk
klk
O
klk
3
klk
klk
ri
4983
klk
ri
ri
A 8354
klk
Z
klk klk
A 8375 67
6 A 8376
4
4
2
klk
26-28
A 8293 A 7934
49a
klk
A 8619
klk
klk
A 8295
et
1-1b
klk ri
A 8434
ri
2A
ri
klk
ri
klk
klk ri
Kerksingel
ri
ri klk
ri
ri
klk
ri
ri
ri
ri klk ri
Haven
klk
klk
klk ri
ri
klk
B 4064 3
klk
klk
A 7972
65
Dam
klk
Vanuit veiligheid en zichtbaarheid wordt deze weg een 1-richtingsweg.
2.07 4.11 4.10 1.521.71 1.88 2.06
4.03 4.03 3.973.86 3.98
4.11 2.13
3.03
3.02
3.02
3.03 2.82 et 2.72 2.872.90 2.792.75 2.90 2.79
2.90 2.96
2.99
2.78
3.01
3.02
3.03
3.02
3.03
3.02
3.01
3.02
3.01
3.03
3.02
3.01
3.02
3.02
2.78
2.77
2.68
3.02
3.02
3.02
3.02
3.02
3.02
3.02
3.00
3.01
3.03
3.02
3.01
3.03
3.02
2.77
2.77
2.79
2.77
2.88
2.88
2.88
2.88
2.88
2.88
2.87
2.88
2.87
2.87
2.88
2.87
2.88
2.90
2.89
3.00
2.99
2.78
2.77
3.02
3.02
3.03
3.03
3.03
2.80
2.89
1.54 2.80 3.01 2.76 2.76 2.87
2.85 2.87 2.88
2.98
2.98
2.89
2.88
2.95
2.93
.00
2.89
2.88
2.88
2.89
2.88
2.88
2.88
2.88
2.89
2.89
2.89
2.89
2.88
2.89
2.88
2.99
2.97
2.96 2.78 2.67 2.95 2.78 2.772.66 2.66 2.67 2.77
2.97 2.95
2.94
2.96
2.75
2.79 2.90
2.64 2.65 bk 2.69
2.68
2.87
et
2.77 2.88 2.88 2.89
2.80 2.91
2.78 2.87 2.89
2.76 2.87
2.81 2.92 2.80 2.90 2.80 2.91 2.89 2.91 vb2.93 2.86 2.88 2.84 2.75 2.83 2.772.73
2.94
3.01
2.76 2.87
4.10
3.21
3.26 3.32 4.12 3.19 3.15 3.08 3.19
Zuiders B 3774 tek 2.72
2.64
4.14 3.62 3.61 3.77 3.63 3.74
3.01
2.66
2.73 2.76 2.88
2.66 2.68 2.77 2.79
20
3.42
3.08
2.74 2.85
3.61
3.09
3.08 3.19
16 14
3.99
4.03 3.97
4.01
3.96
klk
4.01 3.99 4.01 4.01 3.99 3.88
3.92 3.92 3.91 3.89 4.00 3.88 3.77 3.97 3.87
4.03 3.97 vb 4.03
2.59
Nadere uitwerking door ontwikkelaar
2.54
2.56
2.54
B 4739
2.52
2.51 2.48 2.50
2.50
B 3650
3.96 3.86
4.05 3.83 3.83 4.07
B 3878
B 2316
B 3145
24
3.89
3.96
4.03
2.63
2.62
4.03 3.98 3.87 3.87 3.97 3.85 3.87 4.14
B 3146 B 3147 ri
4.22
ri
3.77 3.88
3.19
3.57 3.46 3.45 3.56 3.43 3.54
3.63 3.68
3.08
2.96 2.72
3.26 3.37 3.36
3.50
.02 3.13
2.55
3.90
4.60
61 B 3135
B 5101 B 3807
P
5
4.65
P P P
P B 4046
3.62
4.18 4.22 4.11
3.20
4.44
3.35
3.56 3.45
3.54 3.54 3.58 vb3.55 3.62 3.47 3.51
3.61 3.52
3.63 3.52
vb
3.64 3.53
3.24
3.42
3.32
3.37 3.48 3.29 bk 3.33 3.50 3.37 3.33 3.22 3.27 3.26 bk 3.31 3.36 3.39 3.29 3.18 3.29
3.29
3.48 3.58 3.44 3.47
3.37
3.43
3.41
3.39
3.49
3.57 3.47
3.46
3.55
3.67
3.40 3.40 3.51
3.24 4.31 3.23 3.34
3.41
3.40 3.52 3.41
4.45 5.41
P
P P
P
P
P
P
P 41
4.89 4.38 4.34
4.50 4.514.42 4.53 4.40 4.51 4.504.39 4.49
4.48
8
B 2900
4.34 4.45 4.89
B 2898 39
B 3512 15
3.65 3.66 4.91
14
B 3433
12
3.69 4.48
B 3432 10
B 3523
4.94
3.56
B 3813
4.37 4.91
LEGENDA
3.56
3.56 3.60 3.71
3.93
17
4.89 4.30
4.54
B 3494
B 2712
4.31 4.42
37
4.87
3.58 3.69
3.77
B 3811
3.80
3.68 3.69
14
4.92 3.64
4.21
klk
B 3609
klk
3.64
3.32
Projectgebied Gemeente
5
rio B 2899
4.57 4.464.43
3.92 3.60 3.71
B 4688 3.38 3.27
4.49
4.48
3.89 3.69 3.98 3.61 3.56 3.72 3.68 3.57 3.61
klk
4.88
3.69 3.73
3.30
3.78
3.62
klk
traat
3.14 3.25 3.32 3.34 3.26
4.31 4.39 4.46 4.43
3.88
3.53 4.87 4.88 3.59 3.58
4.36 4.41
3.66
3.40 3.24
4.40 4.51
4.58 4.47 4.45
B 3300 43
Oranjes
3.33 3.31
4.42 4.44 4.55 4.46 4.45 4.57
3.86
B 3431 klk
4.80
P
3.08 3.12 3.16 3.19 3.23
4.45 4.38
3.57
P
3.55 3.44
4.77 4.79 4.52vri 4.47
vri
2.95 3.06
3.95 3.43 3.44
3.19
4.19
3.63
B 3944
4.20 4.24 4.31 4.35 4.284.36 4.39 4.38 4.39 4.26 4.34 4.36 4.42 vb
4.15
3.65
3.323.43 3.44
3.14 3.14
3.95 4.06
3.82
vri
3.69
47
4.72 4.73 4.35 4.46 3.47
B 3248
13-13a
3.56 3.67
6
3.59 vb4.71
4.49
3.55 3.53
ri
3.69 3.69
4.70
4.27
3.10
3.00 2.89
B 3810
3.58
4.39 4.50
B 4687 3.18
3.74 3.85 3.90 3.97
klk
4.71 3.37 4.74
3.03
B 4591
3.35 4.71 3.36
4.40
3.80
2.98 2.97
klk
3.54 3.54 3.55 3.55
P
3.05
4.43 4.41
3.47
3.14
3.54 3.56 3.54 3.54 3.49
4.35 4.46 4.69
4.32 4.26 4.29 4.214.30
3.15 2.94
4.40
3.53 3.54
4.72
4.48
B 3943
B 3511
4.33 4.15 4.44 4.70 3.41 4.42 3.42
4.96 4.18 4.29
projectgrens
B193814
B 2433
16
4.93
klk
P
2.86 2.93 2.97
4.43
4.204.30 4.30 4.24 4.27 4.27
4.074.08 4.07 4.08
4.04 3.93
3.08
2.77 2.83
3.83 3.80
3.74 3.88 3.85 3.96 3.90
3.51 3.52 3.53 3.52
4.34
B 4256
B 3239
3.47
3.46
4.16 4.00 3.82 3.46 3.65
B 3766
P
3.75 3.64
2.68 3
3.67
3.53 3.53 3.40
P
3.78
3.60 3.55
P
2.642.67 2.75
3.38 3.49 3.373.37 3.36 3.51 vb 3.47 3.50 3.35 3.39
B 4257 3.56 3.56
3.38
4.69 4.29 4.40 4.09 4.09 4.324.14 et 3.40 4.32 4.32 4.14 4.14 4.16 3.99 3.80 3.40 3.63 3.46 3.39
4.39 4.42 4.53 4.38 4.36 4.49 4.47 4.51 4.45 4.42 4.53 4.34 4.49 4.52 4.41 4.38
ri
P
vb3.32
B 3168
P
Marineweg 2.94
4.48 4.52 4.59 4.57 4.45 4.54 4.43
SPT
B 3836
SPT
4
3.55 3.55 3.48
4.68 4.68
SPT
klk
Rest
2.70
4.44 4.46
SPT
SPT
klk
GFE
3.03 3.07 3.18 3.20 3.25 3.09
2.85
2.69 2.782.66 2.77
3.49 3.60 3.54
3.74 3.69 3.58
2.72
11
B 3792
P
3.60 3.60
19
P
3.49
et
55-55a
3.31
4.63 4.39 4.40 4.41 4.51 4.52 4.38 4.49 4.474.36 4.49 4.39 4.50 4.38 4.464.35
4.35 4.55 4.44 4.51 4.47 4.46 4.46 4.55 vb 4.30 4.37 4.48 4.54 4.39 4.43 4.48 4.31 4.33 4.15 4.29 4.44 4.55 4.52 4.104.27 vb 4.44 4.30 4.43
3.55 3.61 3.61 ri
SPT 21
B 3154
PMD
3.52
klk
Papier
3.34
3.51
2.74 2.73 2.84
2.67
3.85
B 4582 3.23
2.81
2.95
2.93 2.93
4.51 4.404.51 4.49 4.404.50 4.49
3.05
2.95
2.63
2.95
4.07
klk
B 3167
1:2
2.96 2.93
2.64
2.94 3.08
3.65
3.35 3.46
2.61
2.94
2.90
3.56 3.49 3.46 3.43
B23765
9
P 3.56
Rest
3.27
3.71
vri
2.97
2.67
3.47 3.69 3.74
2.72 2.70
4.50 4.45
4.53 4.55 4.57
2.78
B 3166
st ingska bestur t pomppu uik) (hergebr
2.83 2.76
P
P
57-57a
1:2
3.54
P
3.34
4.60
vri vri
2.98
2.69
B 3834
7
4.58 3.33 4.61
4.57 vb
vri
2.88
3.03
4.39
3.21 3.47 3.36 3.49
2.74 2.79
klk
P
4.58
4.45 4.34
vri
2.78
2.75
klk
B 3165
4.66 3.25 4.23 4.62
4.57 4.52 4.41
4.52
2.86
B 3559
B 3201
P
4.51
3.07
2.97
klk
B 3558
B 3136
3.41
4.54
4.53
4.45
2.74 2.74 2.85 2.86
3
B 5102
4.63
4.31 4.20
3.34
3.18
3.22 3.11
2.74 2.72 2.83 2.83
27
25
ri
3.98 4.09 4.71
1.50
3.08 3.19
2.87 2.76 2.77
2.71
klk
3.63
4.62
2.79 2.76
2.72
klk klk
klk
23
B 3200
4.56 4.55 4.554.56
2.84
klk
Koolsingel
4.53 4.61 4.18 4.07
4.57
2.73 2.75
3.20
2.85
1.47
B 3791
4.63
4.51
2.77
2.84
klk
3.50
4.59 klk
vb4.56
2.86
ri
1.07 1.18
bk3.42
4.44
2.82
ri
1.28
klk
4.44
2.85
1.231.19 1.24 1.30 1.27 1.29 1.40
1.40 1.51
4.56 4.65 4.12 4.01
4.62
2.82
ri
ri
5
59
4.57
4.48
2.74
1.46 1.42 1.45 1.44 1.45 1.56 1.56 1.54 1.59 1.55
1.66 1.67 1.65
1.83
klk
4.63 3.35 4.01 3.934.04 4.65
4.30
4.34
2.67
2.83
klk klk
ri
2.72
2.85
klk
ri
1.82
1.91
4.64
4.61
Parkeergarage 182 plekken 3.20
2.70
2.83
klk klk
1.18
4.61
1.02
2.83
klk
1.22
B 4045
4.57
2.68
2.78
B 3789
klk
1.53
3.39
2.64
2.78
1.28 1.31 1.17 1.28 1.20 .17
1.24
4.61
4.57
4.53 1.37
2.78
ri
1.32
3.95 4.06 4.63
4.083.97
B 3879 2.56
2.73 2.73 2.84 2.73
24
22
1.25 1.14
B 3163
4.62
4.56
4.13
4.10 4.10
2.53
2.68
1.22 1.32 1.28 1.23 vb 1.30 1.30 1.31 1.30 1.20 1.19 1.32 1.21
1.40 1.40
B 3790
4.69 3.52 4.72 4.69
4.043.93
3.88
2.51
2.71 2.692.71 2.71 2.67
1.26
13 4.49
4.54
2.71 2.71 2.66
1.39 1.38
1.52
2.33 2.03
32
1.42
klk
3.86 3.943.83 3.74 3.97 3.85 4.84 3.73 3.62 3.54 4.80
2.50
2.66 2.70 vb 2.66 2.66
2.21 2.32
1.40
3.96
4.56
2.65
1.87 1.82 1.911.89 1.91 1.92 1.88 2.02 2.00 2.03 1.88 1.99 1.94 2.02 1.99 1.92 1.971.86 2.03 1.85 1.83 1.96 2.00 1.94 1.831.79 1.77 2.11 2.04 1.941.90 2.06 2.06 2.15 1.88 2.17 2.17 1.97
2.14 2.11
2.41 2.52 2.41 2.52 2.40 2.51
2.75
3.35
ri
B 4737
2.23
2.442.44 2.42 2.40 2.36 2.53 2.51 2.39 2.50 2.532.42
2.66 3.68
3
4.42
2.46 2.50
2.61
1.80 1.69
12B 3556
1.29 1.44 1.44
1.56 0.82 0.95 1.59 1.56 1.09 1.59 1.21 1.35 1.51 1.47 1.64 1.59 1.55 1.48 1.60 1.60 1.57 1.571.57 1.50 1.64 1.57 1.58 1.58 1.57 1.59 1.56 1.59 1.48 1.48 1.59 1.54 1.45 1.43
1.64
3.90
3.99
2.62 2.602.63
1.93 1.79
B 5062
10
4.04 3.93
3.90
2.59
1.95 1.95
2.14
aat
2.99
4.31
et
1.60
2.55
0.69
2.06 1.95
2.35 2.24 2.36 2.34 2.25 2.23 Polderstr
2.57 2.54 2.52 2.58 2.69 2.65 2.52 2.632.652.64 2.75 2.742.76
0.70 0.69
2.26 2.27 2.16 2.17 2.29 2.17 2.18
klk
2.83
3.52
63
ri
2.432.47
2.56 2.63 2.63
0.67 0.67
2.20 2.20
1.79 3.73
2.71 2.842.45
2.58
1.63
2.42 2.42
bk
3.30
3.83
3.81
2.48 2.46
2.41 2.41
8
1.32 1.32
2.40
2.50 2.52 2.39 2.41 2.392.50 2.372.48 2.48 2.45 2.37 2.46 2.34 2.35
klk
3.653.743.62
B 5061 1.22 1.22 1.21
0.69
0.69
2.51 2.52 2.52
3.21
3.76 3.87 3.78 vb 3.75 3.86 3.80 3.76 3.87 3.90 3.82 3.76 3.87 3.91 3.76 3.87 3.76 3.80 3.87 3.79 3.73 3.84 3.74 3.85 3.78 vb3.733.76 3.78 3.90 3.87 3.79 3.85 3.74 3.77 3.74 3.76
ri
2.44
2.73 2.75 2.732.73
2.83 2.83
3.12 3.06 3.01
2.80 2.74 2.69
3.663.55 3.48 3.693.623.51 3.47 3.673.603.49 3.58
B 3998
2.53 2.53
4.04 3.93
2.47
2.42
Projectgebied Gemeente
3.90 4.01 3.90
3.93
2.64
0.71 0.71 3.21 3.07 3.07
B 4736
2.59
0.98 3.35 3.35
3.61 3.50 3.633.52
3.88
3.88
4.01 2.61
3.42
3.67
3.95
B 3762
Projectgebied Polderstraat
0.80
3.77 3.74 3.71 3.71
4.01 3.90
4.01
3.94
2.63
1.56
3.99 3.88 3.89
3.91 3.93
2.69 2.78
2.51
3.823.85
3.83 3.943.86 3.86
3.89 3.96
3.40 Woningbouw
2.79
B 3832
3.94 3.79 3.90 3.95
3.89 3.87
B 3997 0.97
3.98
10
2.64
1.35
1.92 3.88 3.98 3.87
Projectgebied Stevast 5.31
3.87 3.98 3.86 vb4.01 3.97 3.89
3.87
2.66 2.82
B 4690
3.97 4.08 4.00 4.14 3.97 4.00 3.96 4.11 3.97 4.00 4.013.99 4.00
4.00 3.89
3.62
3.57
12
3.92 3.99 3.88 3.90 4.01
3.94 3.92 3.93
3.72
3.52 3.60 3.54 3.71 3.56 3.65 3.67
3.44
4.12 4.01 3.97 4.02 3.96 4.074.10 3.99
klk
3.95
3.95 vb
4.13 4.14 vb4.10 4.11 3.93 3.91
3.51
2.63
B 4062 4.05 3.92 4.03
4.01 4.01 vb4.02 3.90 4.083.87 4.00 3.99 3.88
3.28
18
3.96 4.07
4.08 3.87 3.98
4.07 3.97 4.08 4.08 4.06 3.97 4.06
4.05
4.12
4.11
3.96 4.07
3.93 4.06
4.14 4.11 4.11
4.13
3.96 4.07 4.12 4.17 4.01
3.93
4.054.03 4.05
4.11 2.12
2.63 klk
2.73
3.08 2.91 2.80
2.07
2.10 2.21 2.36 2.52 2.69 2.86 3.03 3.20 3.37 3.54 3.27 3.90 4.12 4.11
2.61 2.96
2.71
2.67 2.70
2.76
2.62 2.92 2.81 2.80 2.92 2.91
2.95 2.65 2.54 2.93 2.672.64 2.53 2.56 2.68 2.57
4.15 4.13 4.13
1.53
2.08
2.94
2.78
3.91 4.02
4.02 3.91 4.05
1.57 1.74 1.91 2.07
2.162.15 2.11
2.95 2.70 2.59
2.78 2.88 2.76
vb2.87
2.90
3.94 4.05 4.093.88
1.55
1.55 1.55 1.54 2.15 2.15 2.06 2.15
2.82
2.89 2.89 3.00 2.88 2.88 2.992.96 2.97 vb2.98
2.89
2.99 2.84 2.73
2.76
R=0.5
B 4778 2.89
22
4.02 4.08 4.02 4.02 4.08 4.04
2.97
2.77 2.95 2.66 2.75 2.71 2.82
0
2.88
B 4779
2.92
2.93
4.38
Zuiderstek
2.92
2.92 3.05 2.94
2.98
2.83
2.83 2.812.80
R= 4
klk
4.12 4.07 4.07
2.88
2.98
2.98
2.91
3.96 3.85 3.96 4.03 4.01
A 8410
2.85
2.88
2.88
2.21 2.72 3.03 2.38 3.20 3.37 3.55 2.54 2.87 3.73 3.91 4.13 4.08
2.06
4.11
2.85 2.97 2.74 2.883.00 2.75 3.00 2.86 2.73 2.852.84 2.73 vb2.82 2.77 2.85 2.74 2.74 2.99 2.77
2.86 2.89 2.90 3.00
2.89 3.00
2.87 2.98
2.87 2.98 2.96
2.88 2.99
2.86 2.97
1.51
1.54 3.02
2.86
2.86
2.87
2.86
3.85
2.89
2.99
2.88 2.86
2.85
2.99 3.03 2.99 2.88 2.89 3.00 2.97 2.98 2.88 2.89 2.86 2.87
3.01 2.79
2.78
2.99 3.01 2.89 3.00 2.90 2.89 2.91
3.02 3.01 2.81 vb2.83 2.80 2.79
2.87
3.02
3.02 2.91 2.88
3.02
20
3.03
3.03 2.82 2.88 2.82 2.93 2.94
18
3.04
16
3.04
14
3.04
3.03
17a
3.03 2.76
17
3.03
15-15a
3.03
P
3.02
P
2.81 2.77
P
B 3777 3.03
3.01
3.02
P
3.03
2.79
P
3.06
P
3.03
P
3.03
P
3.02
P
3.00 2.80 2.92 2.81
3.02
P
klk
3.01
1-1a
B 3947
3.02
1:2
1
A 7065
B352432
4.52
projectgrens derden
4.97 3.75 4.98 5.03 4.52 4.30 4.21 4.32
3.64
5.09
3.56
4.04 4.15 4.164.06 4.05 3.953.93
B 3812
B 4039 bk3.57
kadestrale grens
B 4038
klk
23B 3768
bestaande situatie
klk
ri
P
3.68
18
P
B 4586
B 3608
1:2
5.16 klk
B212714
Nadere uitwerking door ontwikkelaar
3.70 3.85
5.13 4.15
B 3815
1:2
3.36 3.24 3.24 3.35 3.27
3.32
P
3.71 3.72
3.27 3.36 3.35 3.24
3.63 3.78 3.65 3.65
4.52 3.31 3.20
20
P
4.51 4.57
materiaalscheiding
P
4.10 4.21
B 3375
P
3.33 3.29
3.69 3.69 3.70
voorkant band
klk
B 4585
4.03
3.29 3.30
3.925.00 4.03 3.83 3.96 4.07 3.69
B 3522
3.72 3.73 3.71
4.15 4.04 4.54 4.55
3.64
3.22 3.20 3.3.1
3.67
3.63
B 5072
3.68 3.68 3.69 3.69
3.67
3.25 3.36
3.86 3.97 3.69
3.22 3.22 3.28
3.72
klk
B 4040
P
B 5073
P
3.69
3.83 3.94
VRI mast
vri
19
3.67 4.52 4.08 4.53 3.97
22
klk
B 3612
3.71 3.71 3.72 3.83 3.72
3.73
P
Broerestraat
drukknopmast
B 3213
3.73
3.24 3.24
hekwerk
21
P
3.313.20
3.27
B 3428
3.66 3.99
3.30
25
B 3295
3.67
P
4.52 4.55
3.98
1:2
Projectgebied Oceanco
zweepmast
B 3313 3.73
27
3.70
24
langs streep 1-3 0,10
17
langs streep 1-3 0,30
B 3376
3.86
3.98 3.87 4.55
3.72 3.75 3.74 3.73 3.85
3.74
4.53
P
4.59 4.55
3.26 3.22 3.22
3.65
3.79 3.68 3.71
Dam
B 4686 3.33
3.72
B 3925
4
3.343.23
3.70
P
B 4313 3.67
klk
29 klk
26
oversteek kanalisatie streep
3.77
B 4702
3.71 3.83 3.72 3.68
B 4703
P
4.553.94 3.83
3.72
3.69 3.75
3.69 3.66 3.80 3.77 3.67 3.65 3.76
klk
P
3.36
3.78
lengtemarkering doorgetrokken streep 2x0,10
B 3575 30
3.68 4.55 3.31 3.283.17
stopstreep
B 3794
P
3.63 3.63 3.61 3.72 3.77 3.75 3.65 3.64 3.66 3.66
3.333.22
B 3377 28
P
3.23 3.23 3.24
P
15 3.95
3.64
7-9
3.70
blokmarkering
B 3795
B 3393
B 3576 32
5 3.70
4.60 4.56
3.71
3.71
3.93 3.82
Oceanco loods 3
3.94
klk
haaientanden 500x500
P
klk
3.65 3.80 3.69
ri
31 3.69 4.56 4.57
3.70 3.61 3.70 3.81 3.76
3.91 3.80
B 4584
haaientanden 300x300
3.63
B 3610 3.69
3.23 3.34
P
3.38 3.27
3.86 3.75 3.69
P
3.38
B 3445 34
3
3.86
P
33
P
36
3.75
38
P
3.75
B 3410
B 3796
B 4999 3.77
3.59 3.72
fietspad / fietsstrook
40
P
3.90 3.79
ri
rijbaan - asfalt
klk
P
klk
klk ri
3.373.26
B 4314
B 4998 3.77
3.66 3.77 3.83 3.91 3.77 3.78 3.67 3.65 3.66
3.38
B 3578 klk
P
3.74 vb3.82
3.35 3.253.363.38 3.27
doorgetrokken streep 0,10
P 3.75
4.58
3.34
B 3611
3.74 3.74
3.75
P
3.78
4.53
P
3.78 4.56 3.89
1
1:2
4.54
3.84 3.73 3.78
1:1
3.74 3.23.34
ri
3.39 3.28 3.39 3.28
klk
B 3411
42
P
P
B 5000
35
4.55 4.58 3.32 3.30 3.41
groenvak - lage beplanting, max. 20 cm hoog
klk
2
3.71 4.56
44
klk
P
3.65 3.72 3.72 3.83 3.66 3.76 3.78
3.26 3.32
B 3412
1:2
3.89 3.78 3.34 3.36
schuine keerwand
P
4.55
3.34
trottoir
B 3678
4.53
klk
P
3.35
P
3.79 3.76
B 4587 3.393.28 3.33 3.30
langsstreep 30-2.70 0,10
B 3577
4.19 3.74
3.70
groenvak - hoge beplanting, 20 - 75 cm hoog
B 3378
P
3.74 3.63 3.68
37
P
46
Nadere uitwerking door ontwikkelaar
middengeleider
3.70 3.88 3.77
3.65 3.74 3.76 3.65 3.63
B 3513 3.69
P
4.55
Ruigenhil
ri
ri
rijbaan - bestrating
P
48 klk
2:5
B 3565
B 3514
ri
P
4.56
klk
3.66 3.63 3.74 3.77 3.64 3.75 3.64 3.63
B 4044
trottoir - halfverharding
50
P
4
3.73 4.54
4.53
3.62
3.87 3.76
groenparkeren
B 3380
3.72 3.61 3.68 3.58 3.65 3.61
4.56
P
B 4592
4.06
3.58
3.63
3.63 3.74
B 3600
B 3920
52
P
6 3.62
rijbaan - rode bestrating
3.63
B 3562
bk3.63
4.44 4.38 3.86 3.75
8
3.67
39 klk
3.823.71 3.67
B 4043
3.66
P
41
3.71
3.70 3.59 3.61 3.843.73 3.64 3.58 3.61 3.66 3.60 3.58 3.493.42 2.34 0.84 3.52 1.02 -0.07 -0.11 3.68 -0.30 3.47 3.79 3.57 3.57 2.21 0.99 0.95 -0.35 -0.04 3.62 3.33 3.17 2.71 3.62 3.48 3.00 2.85 2.07 2.55 2.40 1.73 1.90 1.25 1.09 1.57 1.41 3.61 0.960.81 0.66 0.50 0.17 3.61 0.32 3.48 3.58 2.17 3.52 3.63 3.58 0.95 0.99 -0.10 -0.27 3.58 3.64 3.64 -0.32 3.75 3.63 3.57 3.71 3.60 3.76 3.58 3.64 3.60 3.60 3.55 3.60 3.62 3.69 3.71 3.59 3.59 3.57 3.61 3.71 3.61 3.72 3.70 3.59 3.62 3.70 3.58 3.55 3.69 3.76 3.50 3.56 3.59 3.70 3.60 3.59 3.53 3.67 3.49 .56 3.59 3.55 3.59 3.56 3.45 3.41 3.60 3.60 3.59 3.71 3.60 3.61 3.50 3.64 3.30 3.61vb 3.62 3.53 3.80 3.19 3.54 3.62 3.73 3.23 3.04 3.56 3.43 3.12 3.50 3.45 3.39 3.73 3.62 2.82 3.17 3.27 3.29 3.76 4.11 3.27 3.32 3.71 2.91 3.36 3.59 3.03 3.30 3.70 3.29 3.69 3.27 3.38 2.92 3.70 3.583.61 3.24 3.25 3.33 3.14 3.59 3.22 3.25 3.50 4.51
nieuwe bebouwing
3.63
4.10 3.75
2 4.53
B 4593 4.55
4.52
4.55 4.49
4.52
4.47 4.52
4.50 5.01
4.45
3.59
3.80 4.43 4.19 4.40 4.11
4.49 4.50
4.54
3.87
3.52
4.68
3.44
3.31 3.28 3.51 3.62
3.17
-0.60
SPT
2.73 2.84
2.53 2.42
2.41 2.31
2.43 2.32
2.61 2.72
2.45 2.48 2.37
2.34 2.23 2.90 3.01 3.04 3.12
5.40
klk
1.75
2.29 2.18
2.642.75 2.62 2.75 2.73
2.92
1.561.50 1.60 1.46 1.68 1.59 1.46 1.58 1.56 1.48 1.47 1.44 1.46 1.47 1.52 1.49 1.48 1.61 1.54 1.60 1.50 1.50 1.62 1.50 vb1.78
1.66 1.62 1.65 1.66 1.62 1.85 1.74
2.35
2.46 2.53
2.27
2.18 2.29
1.46
1.84 1.95
P 0.99 1.19 0.94
-1.51 -1.40
1.75
0.73 0.65 0.60 0.84 0.76 0.96 0.89 1.08 0.89 0.83 0.78
0.20
-0.79
-0.71
-0.87
-0.76
-1.02 -0.96 -0.90 -0.96
-0.81 -0.84 -0.73
0.22
0.51
0.55
0.19
-0.27 -0.17 -0.32 -0.28
-0.73
Versie
Datum
Omschrijving
Getekend
Gecontroleerd
Vrijgegeven
c1.0 c2.0 c3.0 c4.0 c5.0
14-4-2026 17-04-2026 22-04-2026 28-04-2026 01-05-2026
Eerste uitgave Diverse wijzigingen Diverse wijzigingen Diverse wijzigingen Diverse wijzigingen
AWe AWe AWe AWe AWe
NAm NAm NAm NAm NAm
NAm NAm NAm NAm Nam
-0.47 -0.58 -0.54
-0.37
-0.33 -0.44
0.07
0.48 0.37
-0.53
-0.63
Opdrachtnemer:
-0.04
Opdrachtgever:
-0.23
0.37 0.26
0.97
Steenweg 17b 4181 AJ Waardenburg tel. 0418-654900 info@megaborn.com www.megaborn.com
-0.44
0.17 0.06
0.52
1.05 1.16
20m
-0.18 -0.14 -0.07 -0.18
0.56
1.42
15
-0.24
-0.01
0.27
0.67
10
-0.65-0.68 -0.65 -0.57 -0.54
-0.31
0.00
0.10 -0.01
0.37
-0.01 0.87 0.92 0.98 0.93
-0.80
-1.05
-0.94
-0.26
0.45
0.38
ABRI
6.36 6.38
-0.94 0.23
0.73 0.84
1.03
-0.88
-1.02
1.82
1.80
-0.91 -1.11
-0.96
0.50 0.39
1.04
-1.14 -1.11
-1.36 -0.99
0.46
1.781.75 1.77
SPT
klk
-1.27
-1.26
-1.60 -1.49
1.02
1.83
-1.46 -1.42 -1.32
0.62
0.73 0.62
1.64 1.47 1.44 1.72 1.55
-1.59 -1.59
-1.45
-1.09
1.11
1.991.82 2.07 1.89
-1.48 -1.54 -1.52 -1.51 -1.49
-1.65 -1.61 -1.63 -1.61 -1.50 -1.42 -1.38 vb
-1.52 -1.20 -1.41
0.46 0.73 0.77 0.74 0.55 0.71 0.63 0.60
0.83
2.08
6.35
-1.70 -1.70 -1.63 -1.63 -1.77
-1.59 -1.59
-1.57 -1.57
ri
2.28
2.05 6.38
vb1.20 1.20 1.30 1.20 1.05 1.09
1.43 1.43 1.32
1.49
2.11 2.22
6.32 6.22 6.33
-1.44 -1.40
0.06
1.49
-1.48
-1.51
0.52
0.75
2.29 2.16
2.29
6.10 6.21
6.33
0.84
0.94 1.05
1.37
ri
4
0.98 0.87
2.32 2.43
2.64
0.67 0.99
5
Maten in meters, tenzij anders vermeld. Materiaalmaten in mm, tenzij anders vermeld. Peilmaten in meters t.o.v. N.A.P., tenzij anders vermeld. Diameters in mm, tenzij anders vermeld.
-1.57 -1.52
-1.52
1.24 1.151.26 1.15
1.49 1.551.55 1.521.521.50 1.47 1.46
1.63
1.75
-1.55
-1.48
-1.45
1.20 1.31
1.63 1.52 2.67
-1.45
-1.36 -1.25
1.26 1.37
1.91
0
-1.34
1.07 1.44 1.33
-1.55 -1.55
-1.45
-1.50
1.30
1.66
2.18
2.53 2.64
SPT -1.22
-1.43
B 3602
-1.56 -1.56
-1.68 -1.62 -1.62
1.35
1.54
1.74 2.13 2.02
2.93
B 3951
1.38
1.91 2.33
-0.93 -0.97 -1.02
-1.61 -1.61
-1.60 -1.60
-1.33
1.89 2.10 2.02
3.41
-1.05
-1.01 1.67 1.68
1.95 1.84
2.61 2.50
5.48
-1.20 -1.19
1.74
1.99
2.25
5.51
-0.49
B 4534 1.59 2.00 1.89
2.10 2.10
2.77 2.88
-1.23
2.09 2.08 1.95
-1.07-1.08 -1.42 -1.24 -1.09 -1.30 -1.10 -1.19 -1.42 -1.21-1.35 -1.30 -1.11 -1.22 -1.37 -1.01 -1.12-1.10 -1.21 -1.24 -1.13vb-1.15 -1.30 -1.15
-0.98
2.08 1.97
2.55 2.44
-0.92 -0.89-0.93 -0.94
1.81
2.20 2.09
3.10
3.24
-0.83-0.86 -0.88
SPT
-1.50 -1.50
overrijdbare rijbaanscheiding
62
-1.56 -1.55-1.51 -1.59 -1.60 -1.55 -1.59 -1.55
-1.29
-0.91
-0.22
2.16
2.58
-1.31 -1.18
-0.56 -0.61 -0.71 -0.69 -0.67 -1.05
-0.14
2.15
2.28 2.16 2.39 2.16 2.21
2.85 2.96 2.92 2.97 2.81 2.86
-1.05
2.25
2.20 2.45 2.56
3.37 3.24
-0.41
2.03
2.19 2.08 2.132.24 2.13
-1.39 -1.38 -1.49
-0.70 -0.43
-0.51
-0.49
2.76 2.65
3.25 3.36
-0.70 -0.72
-0.71
-0.51
-1.46 -1.45 -1.35 -1.35 -1.36
-1.44 -1.34
-1.42 -1.36
-1.49 -1.42 -1.39 -1.53
-1.28
-0.45-0.48 -0.50 -0.52 -0.48-0.51 -0.51 -0.46
-0.28
2.14
-1.45 -1.45
-1.43
-0.64
-0.56
-0.18
-1.49
-0.65
-0.48
-0.56 -0.35 -0.34
2.99
-0.57
-0.51 -0.55
-0.59
0.19
5.04
6.03 6.16
-0.53 -0.56
-0.43 -0.35
2.55
2.78
3.11 3.00
3.65
6.07 6.10 6.14 6.15 6.04 6.19 6.08
P
-0.53
-0.54 -0.09
3.16
klk
5.16 5.26
-0.51 -0.23-0.27 -0.33 -0.30-0.28 -0.33 -0.38
-1.39-1.40klk -1.51 -1.50 -1.48 -1.50
-1.61 -1.54 -1.54 -1.54 -1.54
-0.54 -0.21
-0.51
2.632.60 2.57 2.52 2.60
4.91
5.04 4.93
-0.14
-0.29
3.15
3.80 3.72
-0.32
-0.44 -0.39
B 3630
klk
-.144
-0.20
2.73
in-/ uitrit
-1.45 -1.34
-1.45 -0.28
-0.23 -0.14
-0.12 -0.14 -0.10 -0.11
3.26
4.81
-0.32
60
-1.28-1.39 -1.39
-1.34
-0.23 -0.30 -0.28 -0.23
-0.12
3.43
4.62
-0.19 0.09 0.08 -0.10 -0.25 0.07
-0.12
3.32 4.68
-1.38
-0.28
2.97
3.02 2.91
3.40
4.50
-0.34
-0.33
-0.33
2.49
3.29
4.66
1:2 1:2
-0.33
-0.21
-0.14 -0.22
-0.41
3.40
3.55
-0.23
-0.27
-0.27
2.83
talud
B 3629 -0.10
3.56
3.74 3.71 3.99 3.94 3.82 3.92 3.67 3.78
4.50
B 3601 -0.95 -0.33
3.51
3.76 3.83 3.84
4.50 4.61 4.57 4.51 4.62
3.08
3.12
watergang
58
-1.24
2.72
3.27 3.23
3.48 3.47 3.55 3.55 3.58 3.66 3.55 3.63
B 3628
64-66
3.77
4.12 4.08
B 4533
1:2
4.59
1:2
4.58
4.55
56
2:5
3.63
B 4590 4.60
trottoir
B 3382
B 3563
3.65 3.52
3.69
Parkeerterrein Oceanco
10
3.79 3.68 3.57 3.68 3.69
P
4.10 3.75
P
klk
2:5
4.54 4.59 4.56
parkeervakken - antraciet bestrating
54
P
3.61 3.72
B 3381
P
3.64
-0.05 -0.16
-0.34 -0.45
-0.23 -0.34
0.15
0.53 0.65 0.76
6.35 6.28 6.39
0.51 0.47 0.58
6.37
0.21
0.07
B 3952
Postbus 2 2950 AA tel. 14 078 gemeente@alblasserdam.nl www.alblasserdam.nl
klk
6.37
0.22 0.33 0.30
6.36 6.25
klk
6.31
6.23 6.346.37
-0.06 -0.17
0.06 0.15 0.17 -0.09 0.02
-0.18
Project:
Herinrichting Dam Marineweg
Documenttype: tekening Blad:
Onderdeel: Fase:
situatie
Presentatietekening Schetsontwerp
klk
1
van
Formaat: A0 Projectnummer:
2 Schaal: 1:500
GAb2501
Besteknummer:
klk
Tekeningnummer: GAb2501-501
c5.0
Status:
Concept
GAb2501-501 c5.0 Presentatietekening bovengronds.dwg