CConstaterende datAlblasserdam
Koppel je AI →
Document · PDF

GAb2501-501 c5.0 Presentatietekening bovengronds-A0.pdf

Gemeenteraad Alblasserdam 23 juni 2026, gemeente AlblasserdamBij agendapunt: 30: Kredietaanvraag integrale herinrichting Dam–Marineweg OUDE VERSIE - Voorstel7.306 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

9 32 klk

32c

A 8458

A 8459

A 6356

ri

37-39

33-35

32b

klk

7

29-31

A 8348

32a

25-27

klk klk

41-43

A 8593

ov klk

N

53-

klk

ri

79

ri

69 klk

klk

30-30a

A 8456

klk

17-19

13-15

5-7

1-3

21-23

klk

5 klk

A 6909

9-11

A 8618

klk

51-

81

W

klk

klk

O

klk

3

klk

klk

ri

4983

klk

ri

ri

A 8354

klk

Z

klk klk

A 8375 67

6 A 8376

4

4

2

klk

26-28

A 8293 A 7934

49a

klk

A 8619

klk

klk

A 8295

et

1-1b

klk ri

A 8434

ri

2A

ri

klk

ri

klk

klk ri

Kerksingel

ri

ri klk

ri

ri

klk

ri

ri

ri

ri klk ri

Haven

klk

klk

klk ri

ri

klk

B 4064 3

klk

klk

A 7972

65

Dam

klk

Vanuit veiligheid en zichtbaarheid wordt deze weg een 1-richtingsweg.

2.07 4.11 4.10 1.521.71 1.88 2.06

4.03 4.03 3.973.86 3.98

4.11 2.13

3.03

3.02

3.02

3.03 2.82 et 2.72 2.872.90 2.792.75 2.90 2.79

2.90 2.96

2.99

2.78

3.01

3.02

3.03

3.02

3.03

3.02

3.01

3.02

3.01

3.03

3.02

3.01

3.02

3.02

2.78

2.77

2.68

3.02

3.02

3.02

3.02

3.02

3.02

3.02

3.00

3.01

3.03

3.02

3.01

3.03

3.02

2.77

2.77

2.79

2.77

2.88

2.88

2.88

2.88

2.88

2.88

2.87

2.88

2.87

2.87

2.88

2.87

2.88

2.90

2.89

3.00

2.99

2.78

2.77

3.02

3.02

3.03

3.03

3.03

2.80

2.89

1.54 2.80 3.01 2.76 2.76 2.87

2.85 2.87 2.88

2.98

2.98

2.89

2.88

2.95

2.93

.00

2.89

2.88

2.88

2.89

2.88

2.88

2.88

2.88

2.89

2.89

2.89

2.89

2.88

2.89

2.88

2.99

2.97

2.96 2.78 2.67 2.95 2.78 2.772.66 2.66 2.67 2.77

2.97 2.95

2.94

2.96

2.75

2.79 2.90

2.64 2.65 bk 2.69

2.68

2.87

et

2.77 2.88 2.88 2.89

2.80 2.91

2.78 2.87 2.89

2.76 2.87

2.81 2.92 2.80 2.90 2.80 2.91 2.89 2.91 vb2.93 2.86 2.88 2.84 2.75 2.83 2.772.73

2.94

3.01

2.76 2.87

4.10

3.21

3.26 3.32 4.12 3.19 3.15 3.08 3.19

Zuiders B 3774 tek 2.72

2.64

4.14 3.62 3.61 3.77 3.63 3.74

3.01

2.66

2.73 2.76 2.88

2.66 2.68 2.77 2.79

20

3.42

3.08

2.74 2.85

3.61

3.09

3.08 3.19

16 14

3.99

4.03 3.97

4.01

3.96

klk

4.01 3.99 4.01 4.01 3.99 3.88

3.92 3.92 3.91 3.89 4.00 3.88 3.77 3.97 3.87

4.03 3.97 vb 4.03

2.59

Nadere uitwerking door ontwikkelaar

2.54

2.56

2.54

B 4739

2.52

2.51 2.48 2.50

2.50

B 3650

3.96 3.86

4.05 3.83 3.83 4.07

B 3878

B 2316

B 3145

24

3.89

3.96

4.03

2.63

2.62

4.03 3.98 3.87 3.87 3.97 3.85 3.87 4.14

B 3146 B 3147 ri

4.22

ri

3.77 3.88

3.19

3.57 3.46 3.45 3.56 3.43 3.54

3.63 3.68

3.08

2.96 2.72

3.26 3.37 3.36

3.50

.02 3.13

2.55

3.90

4.60

61 B 3135

B 5101 B 3807

P

5

4.65

P P P

P B 4046

3.62

4.18 4.22 4.11

3.20

4.44

3.35

3.56 3.45

3.54 3.54 3.58 vb3.55 3.62 3.47 3.51

3.61 3.52

3.63 3.52

vb

3.64 3.53

3.24

3.42

3.32

3.37 3.48 3.29 bk 3.33 3.50 3.37 3.33 3.22 3.27 3.26 bk 3.31 3.36 3.39 3.29 3.18 3.29

3.29

3.48 3.58 3.44 3.47

3.37

3.43

3.41

3.39

3.49

3.57 3.47

3.46

3.55

3.67

3.40 3.40 3.51

3.24 4.31 3.23 3.34

3.41

3.40 3.52 3.41

4.45 5.41

P

P P

P

P

P

P

P 41

4.89 4.38 4.34

4.50 4.514.42 4.53 4.40 4.51 4.504.39 4.49

4.48

8

B 2900

4.34 4.45 4.89

B 2898 39

B 3512 15

3.65 3.66 4.91

14

B 3433

12

3.69 4.48

B 3432 10

B 3523

4.94

3.56

B 3813

4.37 4.91

LEGENDA

3.56

3.56 3.60 3.71

3.93

17

4.89 4.30

4.54

B 3494

B 2712

4.31 4.42

37

4.87

3.58 3.69

3.77

B 3811

3.80

3.68 3.69

14

4.92 3.64

4.21

klk

B 3609

klk

3.64

3.32

Projectgebied Gemeente

5

rio B 2899

4.57 4.464.43

3.92 3.60 3.71

B 4688 3.38 3.27

4.49

4.48

3.89 3.69 3.98 3.61 3.56 3.72 3.68 3.57 3.61

klk

4.88

3.69 3.73

3.30

3.78

3.62

klk

traat

3.14 3.25 3.32 3.34 3.26

4.31 4.39 4.46 4.43

3.88

3.53 4.87 4.88 3.59 3.58

4.36 4.41

3.66

3.40 3.24

4.40 4.51

4.58 4.47 4.45

B 3300 43

Oranjes

3.33 3.31

4.42 4.44 4.55 4.46 4.45 4.57

3.86

B 3431 klk

4.80

P

3.08 3.12 3.16 3.19 3.23

4.45 4.38

3.57

P

3.55 3.44

4.77 4.79 4.52vri 4.47

vri

2.95 3.06

3.95 3.43 3.44

3.19

4.19

3.63

B 3944

4.20 4.24 4.31 4.35 4.284.36 4.39 4.38 4.39 4.26 4.34 4.36 4.42 vb

4.15

3.65

3.323.43 3.44

3.14 3.14

3.95 4.06

3.82

vri

3.69

47

4.72 4.73 4.35 4.46 3.47

B 3248

13-13a

3.56 3.67

6

3.59 vb4.71

4.49

3.55 3.53

ri

3.69 3.69

4.70

4.27

3.10

3.00 2.89

B 3810

3.58

4.39 4.50

B 4687 3.18

3.74 3.85 3.90 3.97

klk

4.71 3.37 4.74

3.03

B 4591

3.35 4.71 3.36

4.40

3.80

2.98 2.97

klk

3.54 3.54 3.55 3.55

P

3.05

4.43 4.41

3.47

3.14

3.54 3.56 3.54 3.54 3.49

4.35 4.46 4.69

4.32 4.26 4.29 4.214.30

3.15 2.94

4.40

3.53 3.54

4.72

4.48

B 3943

B 3511

4.33 4.15 4.44 4.70 3.41 4.42 3.42

4.96 4.18 4.29

projectgrens

B193814

B 2433

16

4.93

klk

P

2.86 2.93 2.97

4.43

4.204.30 4.30 4.24 4.27 4.27

4.074.08 4.07 4.08

4.04 3.93

3.08

2.77 2.83

3.83 3.80

3.74 3.88 3.85 3.96 3.90

3.51 3.52 3.53 3.52

4.34

B 4256

B 3239

3.47

3.46

4.16 4.00 3.82 3.46 3.65

B 3766

P

3.75 3.64

2.68 3

3.67

3.53 3.53 3.40

P

3.78

3.60 3.55

P

2.642.67 2.75

3.38 3.49 3.373.37 3.36 3.51 vb 3.47 3.50 3.35 3.39

B 4257 3.56 3.56

3.38

4.69 4.29 4.40 4.09 4.09 4.324.14 et 3.40 4.32 4.32 4.14 4.14 4.16 3.99 3.80 3.40 3.63 3.46 3.39

4.39 4.42 4.53 4.38 4.36 4.49 4.47 4.51 4.45 4.42 4.53 4.34 4.49 4.52 4.41 4.38

ri

P

vb3.32

B 3168

P

Marineweg 2.94

4.48 4.52 4.59 4.57 4.45 4.54 4.43

SPT

B 3836

SPT

4

3.55 3.55 3.48

4.68 4.68

SPT

klk

Rest

2.70

4.44 4.46

SPT

SPT

klk

GFE

3.03 3.07 3.18 3.20 3.25 3.09

2.85

2.69 2.782.66 2.77

3.49 3.60 3.54

3.74 3.69 3.58

2.72

11

B 3792

P

3.60 3.60

19

P

3.49

et

55-55a

3.31

4.63 4.39 4.40 4.41 4.51 4.52 4.38 4.49 4.474.36 4.49 4.39 4.50 4.38 4.464.35

4.35 4.55 4.44 4.51 4.47 4.46 4.46 4.55 vb 4.30 4.37 4.48 4.54 4.39 4.43 4.48 4.31 4.33 4.15 4.29 4.44 4.55 4.52 4.104.27 vb 4.44 4.30 4.43

3.55 3.61 3.61 ri

SPT 21

B 3154

PMD

3.52

klk

Papier

3.34

3.51

2.74 2.73 2.84

2.67

3.85

B 4582 3.23

2.81

2.95

2.93 2.93

4.51 4.404.51 4.49 4.404.50 4.49

3.05

2.95

2.63

2.95

4.07

klk

B 3167

1:2

2.96 2.93

2.64

2.94 3.08

3.65

3.35 3.46

2.61

2.94

2.90

3.56 3.49 3.46 3.43

B23765

9

P 3.56

Rest

3.27

3.71

vri

2.97

2.67

3.47 3.69 3.74

2.72 2.70

4.50 4.45

4.53 4.55 4.57

2.78

B 3166

st ingska bestur t pomppu uik) (hergebr

2.83 2.76

P

P

57-57a

1:2

3.54

P

3.34

4.60

vri vri

2.98

2.69

B 3834

7

4.58 3.33 4.61

4.57 vb

vri

2.88

3.03

4.39

3.21 3.47 3.36 3.49

2.74 2.79

klk

P

4.58

4.45 4.34

vri

2.78

2.75

klk

B 3165

4.66 3.25 4.23 4.62

4.57 4.52 4.41

4.52

2.86

B 3559

B 3201

P

4.51

3.07

2.97

klk

B 3558

B 3136

3.41

4.54

4.53

4.45

2.74 2.74 2.85 2.86

3

B 5102

4.63

4.31 4.20

3.34

3.18

3.22 3.11

2.74 2.72 2.83 2.83

27

25

ri

3.98 4.09 4.71

1.50

3.08 3.19

2.87 2.76 2.77

2.71

klk

3.63

4.62

2.79 2.76

2.72

klk klk

klk

23

B 3200

4.56 4.55 4.554.56

2.84

klk

Koolsingel

4.53 4.61 4.18 4.07

4.57

2.73 2.75

3.20

2.85

1.47

B 3791

4.63

4.51

2.77

2.84

klk

3.50

4.59 klk

vb4.56

2.86

ri

1.07 1.18

bk3.42

4.44

2.82

ri

1.28

klk

4.44

2.85

1.231.19 1.24 1.30 1.27 1.29 1.40

1.40 1.51

4.56 4.65 4.12 4.01

4.62

2.82

ri

ri

5

59

4.57

4.48

2.74

1.46 1.42 1.45 1.44 1.45 1.56 1.56 1.54 1.59 1.55

1.66 1.67 1.65

1.83

klk

4.63 3.35 4.01 3.934.04 4.65

4.30

4.34

2.67

2.83

klk klk

ri

2.72

2.85

klk

ri

1.82

1.91

4.64

4.61

Parkeergarage 182 plekken 3.20

2.70

2.83

klk klk

1.18

4.61

1.02

2.83

klk

1.22

B 4045

4.57

2.68

2.78

B 3789

klk

1.53

3.39

2.64

2.78

1.28 1.31 1.17 1.28 1.20 .17

1.24

4.61

4.57

4.53 1.37

2.78

ri

1.32

3.95 4.06 4.63

4.083.97

B 3879 2.56

2.73 2.73 2.84 2.73

24

22

1.25 1.14

B 3163

4.62

4.56

4.13

4.10 4.10

2.53

2.68

1.22 1.32 1.28 1.23 vb 1.30 1.30 1.31 1.30 1.20 1.19 1.32 1.21

1.40 1.40

B 3790

4.69 3.52 4.72 4.69

4.043.93

3.88

2.51

2.71 2.692.71 2.71 2.67

1.26

13 4.49

4.54

2.71 2.71 2.66

1.39 1.38

1.52

2.33 2.03

32

1.42

klk

3.86 3.943.83 3.74 3.97 3.85 4.84 3.73 3.62 3.54 4.80

2.50

2.66 2.70 vb 2.66 2.66

2.21 2.32

1.40

3.96

4.56

2.65

1.87 1.82 1.911.89 1.91 1.92 1.88 2.02 2.00 2.03 1.88 1.99 1.94 2.02 1.99 1.92 1.971.86 2.03 1.85 1.83 1.96 2.00 1.94 1.831.79 1.77 2.11 2.04 1.941.90 2.06 2.06 2.15 1.88 2.17 2.17 1.97

2.14 2.11

2.41 2.52 2.41 2.52 2.40 2.51

2.75

3.35

ri

B 4737

2.23

2.442.44 2.42 2.40 2.36 2.53 2.51 2.39 2.50 2.532.42

2.66 3.68

3

4.42

2.46 2.50

2.61

1.80 1.69

12B 3556

1.29 1.44 1.44

1.56 0.82 0.95 1.59 1.56 1.09 1.59 1.21 1.35 1.51 1.47 1.64 1.59 1.55 1.48 1.60 1.60 1.57 1.571.57 1.50 1.64 1.57 1.58 1.58 1.57 1.59 1.56 1.59 1.48 1.48 1.59 1.54 1.45 1.43

1.64

3.90

3.99

2.62 2.602.63

1.93 1.79

B 5062

10

4.04 3.93

3.90

2.59

1.95 1.95

2.14

aat

2.99

4.31

et

1.60

2.55

0.69

2.06 1.95

2.35 2.24 2.36 2.34 2.25 2.23 Polderstr

2.57 2.54 2.52 2.58 2.69 2.65 2.52 2.632.652.64 2.75 2.742.76

0.70 0.69

2.26 2.27 2.16 2.17 2.29 2.17 2.18

klk

2.83

3.52

63

ri

2.432.47

2.56 2.63 2.63

0.67 0.67

2.20 2.20

1.79 3.73

2.71 2.842.45

2.58

1.63

2.42 2.42

bk

3.30

3.83

3.81

2.48 2.46

2.41 2.41

8

1.32 1.32

2.40

2.50 2.52 2.39 2.41 2.392.50 2.372.48 2.48 2.45 2.37 2.46 2.34 2.35

klk

3.653.743.62

B 5061 1.22 1.22 1.21

0.69

0.69

2.51 2.52 2.52

3.21

3.76 3.87 3.78 vb 3.75 3.86 3.80 3.76 3.87 3.90 3.82 3.76 3.87 3.91 3.76 3.87 3.76 3.80 3.87 3.79 3.73 3.84 3.74 3.85 3.78 vb3.733.76 3.78 3.90 3.87 3.79 3.85 3.74 3.77 3.74 3.76

ri

2.44

2.73 2.75 2.732.73

2.83 2.83

3.12 3.06 3.01

2.80 2.74 2.69

3.663.55 3.48 3.693.623.51 3.47 3.673.603.49 3.58

B 3998

2.53 2.53

4.04 3.93

2.47

2.42

Projectgebied Gemeente

3.90 4.01 3.90

3.93

2.64

0.71 0.71 3.21 3.07 3.07

B 4736

2.59

0.98 3.35 3.35

3.61 3.50 3.633.52

3.88

3.88

4.01 2.61

3.42

3.67

3.95

B 3762

Projectgebied Polderstraat

0.80

3.77 3.74 3.71 3.71

4.01 3.90

4.01

3.94

2.63

1.56

3.99 3.88 3.89

3.91 3.93

2.69 2.78

2.51

3.823.85

3.83 3.943.86 3.86

3.89 3.96

3.40 Woningbouw

2.79

B 3832

3.94 3.79 3.90 3.95

3.89 3.87

B 3997 0.97

3.98

10

2.64

1.35

1.92 3.88 3.98 3.87

Projectgebied Stevast 5.31

3.87 3.98 3.86 vb4.01 3.97 3.89

3.87

2.66 2.82

B 4690

3.97 4.08 4.00 4.14 3.97 4.00 3.96 4.11 3.97 4.00 4.013.99 4.00

4.00 3.89

3.62

3.57

12

3.92 3.99 3.88 3.90 4.01

3.94 3.92 3.93

3.72

3.52 3.60 3.54 3.71 3.56 3.65 3.67

3.44

4.12 4.01 3.97 4.02 3.96 4.074.10 3.99

klk

3.95

3.95 vb

4.13 4.14 vb4.10 4.11 3.93 3.91

3.51

2.63

B 4062 4.05 3.92 4.03

4.01 4.01 vb4.02 3.90 4.083.87 4.00 3.99 3.88

3.28

18

3.96 4.07

4.08 3.87 3.98

4.07 3.97 4.08 4.08 4.06 3.97 4.06

4.05

4.12

4.11

3.96 4.07

3.93 4.06

4.14 4.11 4.11

4.13

3.96 4.07 4.12 4.17 4.01

3.93

4.054.03 4.05

4.11 2.12

2.63 klk

2.73

3.08 2.91 2.80

2.07

2.10 2.21 2.36 2.52 2.69 2.86 3.03 3.20 3.37 3.54 3.27 3.90 4.12 4.11

2.61 2.96

2.71

2.67 2.70

2.76

2.62 2.92 2.81 2.80 2.92 2.91

2.95 2.65 2.54 2.93 2.672.64 2.53 2.56 2.68 2.57

4.15 4.13 4.13

1.53

2.08

2.94

2.78

3.91 4.02

4.02 3.91 4.05

1.57 1.74 1.91 2.07

2.162.15 2.11

2.95 2.70 2.59

2.78 2.88 2.76

vb2.87

2.90

3.94 4.05 4.093.88

1.55

1.55 1.55 1.54 2.15 2.15 2.06 2.15

2.82

2.89 2.89 3.00 2.88 2.88 2.992.96 2.97 vb2.98

2.89

2.99 2.84 2.73

2.76

R=0.5

B 4778 2.89

22

4.02 4.08 4.02 4.02 4.08 4.04

2.97

2.77 2.95 2.66 2.75 2.71 2.82

0

2.88

B 4779

2.92

2.93

4.38

Zuiderstek

2.92

2.92 3.05 2.94

2.98

2.83

2.83 2.812.80

R= 4

klk

4.12 4.07 4.07

2.88

2.98

2.98

2.91

3.96 3.85 3.96 4.03 4.01

A 8410

2.85

2.88

2.88

2.21 2.72 3.03 2.38 3.20 3.37 3.55 2.54 2.87 3.73 3.91 4.13 4.08

2.06

4.11

2.85 2.97 2.74 2.883.00 2.75 3.00 2.86 2.73 2.852.84 2.73 vb2.82 2.77 2.85 2.74 2.74 2.99 2.77

2.86 2.89 2.90 3.00

2.89 3.00

2.87 2.98

2.87 2.98 2.96

2.88 2.99

2.86 2.97

1.51

1.54 3.02

2.86

2.86

2.87

2.86

3.85

2.89

2.99

2.88 2.86

2.85

2.99 3.03 2.99 2.88 2.89 3.00 2.97 2.98 2.88 2.89 2.86 2.87

3.01 2.79

2.78

2.99 3.01 2.89 3.00 2.90 2.89 2.91

3.02 3.01 2.81 vb2.83 2.80 2.79

2.87

3.02

3.02 2.91 2.88

3.02

20

3.03

3.03 2.82 2.88 2.82 2.93 2.94

18

3.04

16

3.04

14

3.04

3.03

17a

3.03 2.76

17

3.03

15-15a

3.03

P

3.02

P

2.81 2.77

P

B 3777 3.03

3.01

3.02

P

3.03

2.79

P

3.06

P

3.03

P

3.03

P

3.02

P

3.00 2.80 2.92 2.81

3.02

P

klk

3.01

1-1a

B 3947

3.02

1:2

1

A 7065

B352432

4.52

projectgrens derden

4.97 3.75 4.98 5.03 4.52 4.30 4.21 4.32

3.64

5.09

3.56

4.04 4.15 4.164.06 4.05 3.953.93

B 3812

B 4039 bk3.57

kadestrale grens

B 4038

klk

23B 3768

bestaande situatie

klk

ri

P

3.68

18

P

B 4586

B 3608

1:2

5.16 klk

B212714

Nadere uitwerking door ontwikkelaar

3.70 3.85

5.13 4.15

B 3815

1:2

3.36 3.24 3.24 3.35 3.27

3.32

P

3.71 3.72

3.27 3.36 3.35 3.24

3.63 3.78 3.65 3.65

4.52 3.31 3.20

20

P

4.51 4.57

materiaalscheiding

P

4.10 4.21

B 3375

P

3.33 3.29

3.69 3.69 3.70

voorkant band

klk

B 4585

4.03

3.29 3.30

3.925.00 4.03 3.83 3.96 4.07 3.69

B 3522

3.72 3.73 3.71

4.15 4.04 4.54 4.55

3.64

3.22 3.20 3.3.1

3.67

3.63

B 5072

3.68 3.68 3.69 3.69

3.67

3.25 3.36

3.86 3.97 3.69

3.22 3.22 3.28

3.72

klk

B 4040

P

B 5073

P

3.69

3.83 3.94

VRI mast

vri

19

3.67 4.52 4.08 4.53 3.97

22

klk

B 3612

3.71 3.71 3.72 3.83 3.72

3.73

P

Broerestraat

drukknopmast

B 3213

3.73

3.24 3.24

hekwerk

21

P

3.313.20

3.27

B 3428

3.66 3.99

3.30

25

B 3295

3.67

P

4.52 4.55

3.98

1:2

Projectgebied Oceanco

zweepmast

B 3313 3.73

27

3.70

24

langs streep 1-3 0,10

17

langs streep 1-3 0,30

B 3376

3.86

3.98 3.87 4.55

3.72 3.75 3.74 3.73 3.85

3.74

4.53

P

4.59 4.55

3.26 3.22 3.22

3.65

3.79 3.68 3.71

Dam

B 4686 3.33

3.72

B 3925

4

3.343.23

3.70

P

B 4313 3.67

klk

29 klk

26

oversteek kanalisatie streep

3.77

B 4702

3.71 3.83 3.72 3.68

B 4703

P

4.553.94 3.83

3.72

3.69 3.75

3.69 3.66 3.80 3.77 3.67 3.65 3.76

klk

P

3.36

3.78

lengtemarkering doorgetrokken streep 2x0,10

B 3575 30

3.68 4.55 3.31 3.283.17

stopstreep

B 3794

P

3.63 3.63 3.61 3.72 3.77 3.75 3.65 3.64 3.66 3.66

3.333.22

B 3377 28

P

3.23 3.23 3.24

P

15 3.95

3.64

7-9

3.70

blokmarkering

B 3795

B 3393

B 3576 32

5 3.70

4.60 4.56

3.71

3.71

3.93 3.82

Oceanco loods 3

3.94

klk

haaientanden 500x500

P

klk

3.65 3.80 3.69

ri

31 3.69 4.56 4.57

3.70 3.61 3.70 3.81 3.76

3.91 3.80

B 4584

haaientanden 300x300

3.63

B 3610 3.69

3.23 3.34

P

3.38 3.27

3.86 3.75 3.69

P

3.38

B 3445 34

3

3.86

P

33

P

36

3.75

38

P

3.75

B 3410

B 3796

B 4999 3.77

3.59 3.72

fietspad / fietsstrook

40

P

3.90 3.79

ri

rijbaan - asfalt

klk

P

klk

klk ri

3.373.26

B 4314

B 4998 3.77

3.66 3.77 3.83 3.91 3.77 3.78 3.67 3.65 3.66

3.38

B 3578 klk

P

3.74 vb3.82

3.35 3.253.363.38 3.27

doorgetrokken streep 0,10

P 3.75

4.58

3.34

B 3611

3.74 3.74

3.75

P

3.78

4.53

P

3.78 4.56 3.89

1

1:2

4.54

3.84 3.73 3.78

1:1

3.74 3.23.34

ri

3.39 3.28 3.39 3.28

klk

B 3411

42

P

P

B 5000

35

4.55 4.58 3.32 3.30 3.41

groenvak - lage beplanting, max. 20 cm hoog

klk

2

3.71 4.56

44

klk

P

3.65 3.72 3.72 3.83 3.66 3.76 3.78

3.26 3.32

B 3412

1:2

3.89 3.78 3.34 3.36

schuine keerwand

P

4.55

3.34

trottoir

B 3678

4.53

klk

P

3.35

P

3.79 3.76

B 4587 3.393.28 3.33 3.30

langsstreep 30-2.70 0,10

B 3577

4.19 3.74

3.70

groenvak - hoge beplanting, 20 - 75 cm hoog

B 3378

P

3.74 3.63 3.68

37

P

46

Nadere uitwerking door ontwikkelaar

middengeleider

3.70 3.88 3.77

3.65 3.74 3.76 3.65 3.63

B 3513 3.69

P

4.55

Ruigenhil

ri

ri

rijbaan - bestrating

P

48 klk

2:5

B 3565

B 3514

ri

P

4.56

klk

3.66 3.63 3.74 3.77 3.64 3.75 3.64 3.63

B 4044

trottoir - halfverharding

50

P

4

3.73 4.54

4.53

3.62

3.87 3.76

groenparkeren

B 3380

3.72 3.61 3.68 3.58 3.65 3.61

4.56

P

B 4592

4.06

3.58

3.63

3.63 3.74

B 3600

B 3920

52

P

6 3.62

rijbaan - rode bestrating

3.63

B 3562

bk3.63

4.44 4.38 3.86 3.75

8

3.67

39 klk

3.823.71 3.67

B 4043

3.66

P

41

3.71

3.70 3.59 3.61 3.843.73 3.64 3.58 3.61 3.66 3.60 3.58 3.493.42 2.34 0.84 3.52 1.02 -0.07 -0.11 3.68 -0.30 3.47 3.79 3.57 3.57 2.21 0.99 0.95 -0.35 -0.04 3.62 3.33 3.17 2.71 3.62 3.48 3.00 2.85 2.07 2.55 2.40 1.73 1.90 1.25 1.09 1.57 1.41 3.61 0.960.81 0.66 0.50 0.17 3.61 0.32 3.48 3.58 2.17 3.52 3.63 3.58 0.95 0.99 -0.10 -0.27 3.58 3.64 3.64 -0.32 3.75 3.63 3.57 3.71 3.60 3.76 3.58 3.64 3.60 3.60 3.55 3.60 3.62 3.69 3.71 3.59 3.59 3.57 3.61 3.71 3.61 3.72 3.70 3.59 3.62 3.70 3.58 3.55 3.69 3.76 3.50 3.56 3.59 3.70 3.60 3.59 3.53 3.67 3.49 .56 3.59 3.55 3.59 3.56 3.45 3.41 3.60 3.60 3.59 3.71 3.60 3.61 3.50 3.64 3.30 3.61vb 3.62 3.53 3.80 3.19 3.54 3.62 3.73 3.23 3.04 3.56 3.43 3.12 3.50 3.45 3.39 3.73 3.62 2.82 3.17 3.27 3.29 3.76 4.11 3.27 3.32 3.71 2.91 3.36 3.59 3.03 3.30 3.70 3.29 3.69 3.27 3.38 2.92 3.70 3.583.61 3.24 3.25 3.33 3.14 3.59 3.22 3.25 3.50 4.51

nieuwe bebouwing

3.63

4.10 3.75

2 4.53

B 4593 4.55

4.52

4.55 4.49

4.52

4.47 4.52

4.50 5.01

4.45

3.59

3.80 4.43 4.19 4.40 4.11

4.49 4.50

4.54

3.87

3.52

4.68

3.44

3.31 3.28 3.51 3.62

3.17

-0.60

SPT

2.73 2.84

2.53 2.42

2.41 2.31

2.43 2.32

2.61 2.72

2.45 2.48 2.37

2.34 2.23 2.90 3.01 3.04 3.12

5.40

klk

1.75

2.29 2.18

2.642.75 2.62 2.75 2.73

2.92

1.561.50 1.60 1.46 1.68 1.59 1.46 1.58 1.56 1.48 1.47 1.44 1.46 1.47 1.52 1.49 1.48 1.61 1.54 1.60 1.50 1.50 1.62 1.50 vb1.78

1.66 1.62 1.65 1.66 1.62 1.85 1.74

2.35

2.46 2.53

2.27

2.18 2.29

1.46

1.84 1.95

P 0.99 1.19 0.94

-1.51 -1.40

1.75

0.73 0.65 0.60 0.84 0.76 0.96 0.89 1.08 0.89 0.83 0.78

0.20

-0.79

-0.71

-0.87

-0.76

-1.02 -0.96 -0.90 -0.96

-0.81 -0.84 -0.73

0.22

0.51

0.55

0.19

-0.27 -0.17 -0.32 -0.28

-0.73

Versie

Datum

Omschrijving

Getekend

Gecontroleerd

Vrijgegeven

c1.0 c2.0 c3.0 c4.0 c5.0

14-4-2026 17-04-2026 22-04-2026 28-04-2026 01-05-2026

Eerste uitgave Diverse wijzigingen Diverse wijzigingen Diverse wijzigingen Diverse wijzigingen

AWe AWe AWe AWe AWe

NAm NAm NAm NAm NAm

NAm NAm NAm NAm Nam

-0.47 -0.58 -0.54

-0.37

-0.33 -0.44

0.07

0.48 0.37

-0.53

-0.63

Opdrachtnemer:

-0.04

Opdrachtgever:

-0.23

0.37 0.26

0.97

Steenweg 17b 4181 AJ Waardenburg tel. 0418-654900 info@megaborn.com www.megaborn.com

-0.44

0.17 0.06

0.52

1.05 1.16

20m

-0.18 -0.14 -0.07 -0.18

0.56

1.42

15

-0.24

-0.01

0.27

0.67

10

-0.65-0.68 -0.65 -0.57 -0.54

-0.31

0.00

0.10 -0.01

0.37

-0.01 0.87 0.92 0.98 0.93

-0.80

-1.05

-0.94

-0.26

0.45

0.38

ABRI

6.36 6.38

-0.94 0.23

0.73 0.84

1.03

-0.88

-1.02

1.82

1.80

-0.91 -1.11

-0.96

0.50 0.39

1.04

-1.14 -1.11

-1.36 -0.99

0.46

1.781.75 1.77

SPT

klk

-1.27

-1.26

-1.60 -1.49

1.02

1.83

-1.46 -1.42 -1.32

0.62

0.73 0.62

1.64 1.47 1.44 1.72 1.55

-1.59 -1.59

-1.45

-1.09

1.11

1.991.82 2.07 1.89

-1.48 -1.54 -1.52 -1.51 -1.49

-1.65 -1.61 -1.63 -1.61 -1.50 -1.42 -1.38 vb

-1.52 -1.20 -1.41

0.46 0.73 0.77 0.74 0.55 0.71 0.63 0.60

0.83

2.08

6.35

-1.70 -1.70 -1.63 -1.63 -1.77

-1.59 -1.59

-1.57 -1.57

ri

2.28

2.05 6.38

vb1.20 1.20 1.30 1.20 1.05 1.09

1.43 1.43 1.32

1.49

2.11 2.22

6.32 6.22 6.33

-1.44 -1.40

0.06

1.49

-1.48

-1.51

0.52

0.75

2.29 2.16

2.29

6.10 6.21

6.33

0.84

0.94 1.05

1.37

ri

4

0.98 0.87

2.32 2.43

2.64

0.67 0.99

5

Maten in meters, tenzij anders vermeld. Materiaalmaten in mm, tenzij anders vermeld. Peilmaten in meters t.o.v. N.A.P., tenzij anders vermeld. Diameters in mm, tenzij anders vermeld.

-1.57 -1.52

-1.52

1.24 1.151.26 1.15

1.49 1.551.55 1.521.521.50 1.47 1.46

1.63

1.75

-1.55

-1.48

-1.45

1.20 1.31

1.63 1.52 2.67

-1.45

-1.36 -1.25

1.26 1.37

1.91

0

-1.34

1.07 1.44 1.33

-1.55 -1.55

-1.45

-1.50

1.30

1.66

2.18

2.53 2.64

SPT -1.22

-1.43

B 3602

-1.56 -1.56

-1.68 -1.62 -1.62

1.35

1.54

1.74 2.13 2.02

2.93

B 3951

1.38

1.91 2.33

-0.93 -0.97 -1.02

-1.61 -1.61

-1.60 -1.60

-1.33

1.89 2.10 2.02

3.41

-1.05

-1.01 1.67 1.68

1.95 1.84

2.61 2.50

5.48

-1.20 -1.19

1.74

1.99

2.25

5.51

-0.49

B 4534 1.59 2.00 1.89

2.10 2.10

2.77 2.88

-1.23

2.09 2.08 1.95

-1.07-1.08 -1.42 -1.24 -1.09 -1.30 -1.10 -1.19 -1.42 -1.21-1.35 -1.30 -1.11 -1.22 -1.37 -1.01 -1.12-1.10 -1.21 -1.24 -1.13vb-1.15 -1.30 -1.15

-0.98

2.08 1.97

2.55 2.44

-0.92 -0.89-0.93 -0.94

1.81

2.20 2.09

3.10

3.24

-0.83-0.86 -0.88

SPT

-1.50 -1.50

overrijdbare rijbaanscheiding

62

-1.56 -1.55-1.51 -1.59 -1.60 -1.55 -1.59 -1.55

-1.29

-0.91

-0.22

2.16

2.58

-1.31 -1.18

-0.56 -0.61 -0.71 -0.69 -0.67 -1.05

-0.14

2.15

2.28 2.16 2.39 2.16 2.21

2.85 2.96 2.92 2.97 2.81 2.86

-1.05

2.25

2.20 2.45 2.56

3.37 3.24

-0.41

2.03

2.19 2.08 2.132.24 2.13

-1.39 -1.38 -1.49

-0.70 -0.43

-0.51

-0.49

2.76 2.65

3.25 3.36

-0.70 -0.72

-0.71

-0.51

-1.46 -1.45 -1.35 -1.35 -1.36

-1.44 -1.34

-1.42 -1.36

-1.49 -1.42 -1.39 -1.53

-1.28

-0.45-0.48 -0.50 -0.52 -0.48-0.51 -0.51 -0.46

-0.28

2.14

-1.45 -1.45

-1.43

-0.64

-0.56

-0.18

-1.49

-0.65

-0.48

-0.56 -0.35 -0.34

2.99

-0.57

-0.51 -0.55

-0.59

0.19

5.04

6.03 6.16

-0.53 -0.56

-0.43 -0.35

2.55

2.78

3.11 3.00

3.65

6.07 6.10 6.14 6.15 6.04 6.19 6.08

P

-0.53

-0.54 -0.09

3.16

klk

5.16 5.26

-0.51 -0.23-0.27 -0.33 -0.30-0.28 -0.33 -0.38

-1.39-1.40klk -1.51 -1.50 -1.48 -1.50

-1.61 -1.54 -1.54 -1.54 -1.54

-0.54 -0.21

-0.51

2.632.60 2.57 2.52 2.60

4.91

5.04 4.93

-0.14

-0.29

3.15

3.80 3.72

-0.32

-0.44 -0.39

B 3630

klk

-.144

-0.20

2.73

in-/ uitrit

-1.45 -1.34

-1.45 -0.28

-0.23 -0.14

-0.12 -0.14 -0.10 -0.11

3.26

4.81

-0.32

60

-1.28-1.39 -1.39

-1.34

-0.23 -0.30 -0.28 -0.23

-0.12

3.43

4.62

-0.19 0.09 0.08 -0.10 -0.25 0.07

-0.12

3.32 4.68

-1.38

-0.28

2.97

3.02 2.91

3.40

4.50

-0.34

-0.33

-0.33

2.49

3.29

4.66

1:2 1:2

-0.33

-0.21

-0.14 -0.22

-0.41

3.40

3.55

-0.23

-0.27

-0.27

2.83

talud

B 3629 -0.10

3.56

3.74 3.71 3.99 3.94 3.82 3.92 3.67 3.78

4.50

B 3601 -0.95 -0.33

3.51

3.76 3.83 3.84

4.50 4.61 4.57 4.51 4.62

3.08

3.12

watergang

58

-1.24

2.72

3.27 3.23

3.48 3.47 3.55 3.55 3.58 3.66 3.55 3.63

B 3628

64-66

3.77

4.12 4.08

B 4533

1:2

4.59

1:2

4.58

4.55

56

2:5

3.63

B 4590 4.60

trottoir

B 3382

B 3563

3.65 3.52

3.69

Parkeerterrein Oceanco

10

3.79 3.68 3.57 3.68 3.69

P

4.10 3.75

P

klk

2:5

4.54 4.59 4.56

parkeervakken - antraciet bestrating

54

P

3.61 3.72

B 3381

P

3.64

-0.05 -0.16

-0.34 -0.45

-0.23 -0.34

0.15

0.53 0.65 0.76

6.35 6.28 6.39

0.51 0.47 0.58

6.37

0.21

0.07

B 3952

Postbus 2 2950 AA tel. 14 078 gemeente@alblasserdam.nl www.alblasserdam.nl

klk

6.37

0.22 0.33 0.30

6.36 6.25

klk

6.31

6.23 6.346.37

-0.06 -0.17

0.06 0.15 0.17 -0.09 0.02

-0.18

Project:

Herinrichting Dam Marineweg

Documenttype: tekening Blad:

Onderdeel: Fase:

situatie

Presentatietekening Schetsontwerp

klk

1

van

Formaat: A0 Projectnummer:

2 Schaal: 1:500

GAb2501

Besteknummer:

klk

Tekeningnummer: GAb2501-501

c5.0

Status:

Concept

GAb2501-501 c5.0 Presentatietekening bovengronds.dwg

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://raad.alblasserdam.nl/api/v1/meetings/836/documents/18896