GAb2501-102 c3.0 Situatie te maken werk ondergronds-A0.pdf
Tekst van het document
ri klk
ri
ri
ri ri
ri
gel ksin Ker
klk
19 79
klk
Dam
N
klk
ri
klk
Dam
klk klk
klk
klk
klk klk
klk
40
17
klk
W
klk klk klk
16
77
klk
klk
O
15 ri
klk
ri klk klk
klk
klk
Z
klk klk klk
ri ri
75
klk
ri
ri
ri
ri klk
Havenplein
ri
13
klk
klk
klk
Jan U. Smithof
ri
klk
ri klk klk
klk
36
klk
klk
klk klk
klk klk
12
73
11
klk klk klk klk
klk klk
klk klk
71
klk
9 32 klk
ri
37-39
33-35
32b
32c
7
25-27
32a
klk
29-31
klk klk
41-43
ov klk
klk
ri
ri
69 klk
klk
30-30a
klk
17-19
13-15
9-11
5-7
1-3
21-23
klk
5 klk
klk
51-
81
klk
klk klk klk
3
klk
klk
ri
4983
klk
ri
ri
klk klk
klk
67
6
4
4
2
klk
26-28
49a
klk klk
klk et
1-1b klk ri ri
2A
2.9
ri
klk
ri
klk
0
klk ri
Kerksingel
ri
ri klk
ri
ri
klk
ri
ri
ri
ri klk ri
Haven
klk
klk
klk ri
ri
klk
3
klk
klk
65
Dam
klk
2.07 1
4.11 4.10 1.521.71 1.88 2.06
4.03 4.03 3.973.86 3.98
4.11 2.13
2.88
2.98
2.86
+1.27
klk
2.85 2.97 2.74 +2.90 2.883.00 2.75 3.00 2.86 2.73 2.852.84 2.73 vb2.82 2.77 2.85 2.74 2.74 2.99 2.77
V07 2.90 2.83
2.812.80
2.77 2.95 2.66
vb
2.75
2.79 2.90
2.89 2.89 3.00 2.88 2.88 2.992.96 2.97 2.98 vb
2.64 2.65 bk 2.69
2.68
2.87
2.76 2.87
2.64
3.32 4.12 3.19 3.15 3.08 3.19
4.13
2.63 klk
4.14 3.62 3.61 3.77 3.63 3.74
3.01
2.66
2.73 2.76 2.88
2.66 2.68 2.77 2.79
3.42
3.08
2.74 2.85
20
4.12
4.11
3.61
3.09
3.08 3.19
16
14
3.99
3.87 0.97
3.98 4.03
3.97
4.01
3.89
2.66
3.77
1.56
Verleggen huidige HWA persleiding
klk
3.92 3.92 3.91 3.89 4.00 3.88
4.01 3.93
3.77 3.97 3.87
4.03 3.97 vb 4.03
∅125
Nadere uitwerking door ontwikkelaar
2.56
19m PVC ∅315
2.54
2.52
2.51
2.50
2.50
ri
3.89
3.87 3.97 3.85 3.87 4.14
4.22
ri
+0.54
+1.02
H01 2.80
50m PVC ∅250
+0.54 +1.02.42 +0.52.432.47 4 2
+0.69
3.57 3.46 3.45 3.56 3.43 3.54 3.653.743.62
2.72
3.63 3.68
klk
3.26 3.37 3.36
3.50
3.02 3.13
2.442.44 2.42 2.40 2.53 2.36 2.51 .39 2.50 2.532.42
2.632.652.64 2.75 2.74 2.76
2.99
2.55
63
klk klk
1.22
klk
1.18 ri
1.82
1.46 1.42 1.45 1.44 1.45 1.56 1.56 1.54 1.59 1.55
1.66 1.67 1.65
1.83
1.91
ri
ri
1.231.19 1.28 1.24 1.30 1.27 1.29 1.40
1.40 1.51
ri ri
1.07 1.18
klk
1.47
klk
5
3.81
V02 2.80
4.49
3.90
3.90
klk
V13 +1.00
4.69 3.52 4.72 4.69
4.043.93
3.88
1.60
klk
3.86 3.943.83 3.74 3.97 3.85 4.84 3.73 3.62 3.54 4.80
4.42
4.60
ri
13
3.50
bk3.42
3.63
4.62
4.56
61
3.95 4.06 4.63
3
P 3.39
4.083.97
4.13
4.10 4.10
4.61
4.57
4.54
4.64
P
59
4.61
4.61 4.30
4.62
2.67
4.54
3.56
4.66 3.25
2.79 2.76
2.68
P 3.41
4.63
4.31 4.20
4.23 4.62
4.58
3.34
+0.30
+1.02
2.69 2.782.66 2.77
3.49
et
3.51
2.90 2.90
3.60 3.60
2.85
2.70
Marineweg 2.94
3.62 3.38 3.49 3.36 vb3.32 3.373.37 vb 3.47 3.51 3.50 3.35 3.39
+2.90
3.78 3.75 3.64
2.68
3
+3.00
2.77 2.94 3.08
2.95
2.93 2.93
2.83
3.67 3.83 3.80
3.74 3.88 3.85 3.96 3.90
3.20
2.86 2.93 2.97
2.94 3.05
4.48
4.43 4.41
4.44
3.35 4.71 3.36
4.40
H18 -0.90 -2.52
14m PE ∅315 -2.52
H15 -0.90
P 6m PE ∅250
-2.57
V11 -0.90
H14 -0.90
3.54 3.56 3.54 3.54 3.49
klk klk
3.58
4.71
ri
3.37 4.74
3.69 3.69
4.39 4.50
6
3.59
+3.10
4.70
4.27
4.26 4.34
4.45 4.38
3.44
3.35
3.56 3.45
vb3.55
3.47
3.54 3.58
3.61 3.52
3.62 3.51
3.63 3.52
vb
3.88
3.42
3.32 3.37 3.48 3.29 bk 3.33 3.50 3.37 3.33 3.22 3.27 3.26 bk 3.31 3.36 3.39 3.29 3.18 3.29
3.29
3.48 3.58 3.44 3.47
3.37
3.43
3.41
3.39
3.57 3.47
3.46
3.55
3.67
klk
4.88 4.57 4.464.43
4.45 5.41
41
4.89 4.38
4.48
3.89 3.69 3.98 3.61 3.56 3.72 3.68 3.57 3.61
3.49
3.78
3.62
4.88 3.59 3.58
4.49
4.31 4.39 4.46 4.43
3.69 3.73
3.30
3.53 4.87
4.34
4.50 4.514.42 4.53 4.40 4.51 4.504.39 4.49
4.48
klk
8
4.34 4.45 4.89 39
4.94 3.65 3.66 4.91
3.56 4.48
LEGENDA
10
werkgrens 12
3.69
3.92 3.60 3.71
15
traat
3.24
4.40 4.51
4.36 4.41
3.64 3.53
klk
43
4.58 4.47 4.45
3.66
3.57
4.80
Oranjes
3.14 3.25 3.32 3.34 3.26
4.79 4.52 4.47 4.42 4.44 4.55 4.46 4.45 4.57
3.86
3.40 3.24
4.284.36 4.39 4.38 4.39 4.36 4.42 vb
13-13a
3.33 3.31
4.19
3.55
3.54
3.08 3.12 3.16 3.19 3.23
4.15
3.95 3.43 3.44
3.19
4.20 4.31 4.24 4.35
3.65
3.32 3.43 3.44
3.63
4.77
3.95 4.06
3.82
3.69 3.55 3.53
47
4.72 4.73 4.35 4.46 3.47
3.74 3.85 3.90 3.97
3.56 3.67
3.10
3.14 3.14
vb4.71
4.49
3.18
2.95 3.06
-2.52
35m PE ∅250
4.35 4.46 4.69
3.47
3.03
3.00 2.89
17m PE ∅315
-2.45
3.54 3.54 3.55 3.55
3.80
2.98 2.97
3.53 3.54
4.72
4.32 4.26 4.29 4.214.30
3.15 3.14
3.51 3.52 3.53 3.52
4.34 4.33 4.15 3.41 4.44 4.42 4.703.42
4.48 4.54 4.43 4.48
4.40
3.47
4.16 4.00 3.82 3.46 3.65
4.44 4.55 4.52 vb 4.44 4.43
4.18 4.22 4.11
4.55 4.44 4.46
4.55 vb
4.43
4.204.30 4.30 4.24 4.27 4.27
4.074.08 4.07 4.08
4.04 3.93
3.08
4.51
4.30 4.37 4.39
4.31 4.33 4.15 4.29 4.104.27 4.30
3.49 3.60 3.54
3.74 3.69 3.58
3.03 3.07 3.18 3.20 3.25 3.09
4.35 4.47 4.46
3.55 3.61 3.61
2.72
2.642.67 2.75
2.95
3.52
4.39 4.42 4.53 4.38 4.36 4.49 4.47 4.51 4.45 4.42 4.53 4.34 4.49 4.52 4.41 4.38
H20 -0.90 -2.52
V14 -0.98
P
2.94
3.34
4.69 4.29 4.40 4.09 4.09 4.324.14 et 3.40 4.32 4.32 4.14 4.14 4.16 3.99 3.80 3.40 3.63 3.46 3.39
3.53 3.53 3.40
P
2.81
+2.85
2.64 2.63
3.23
2.95
ri
2.74 2.73 2.84
2.67
3.85
3.05
3.60 3.55
P
2.67
2.96 2.93
4.404.50 4.49
3.56 3.56
3.38
kadastrale grens
P
2.69
2.97
3.35 3.46
3.55 3.55 3.48
4.68 4.68
P
2.74 2.79
2.75 2.88
3.03
2.70
∅315
4.48 4.52 4.59 4.57 4.45 4.54 4.43
4.404.51 4.49
3.31
4.63 4.39 4.40 4.41 4.51 4.52 4.38 4.49 4.474.36 4.49 4.39 4.50 4.38 4.464.35
4.44 4.46
P
2.97
2.61
4.51
P
2.86
∅400
4.07
P
72m PVC
2.74 2.74 2.85 2.86
45m PVC
2.72 2.74 2.74 2.72 2.83 2.83
3.27
3.65
GFE
2.71
3.07
3.56 3.49 3.46 3.43
PMD
2.72
3.47 3.69 3.74
3.71
4
ri
Papier
2.78
4.57 vb
4.50 4.45
4.53 4.55 4.57
3.47 3.36 3.49
2.85
2.84
3.54
klk
V12 -0.37
Rest
2.85
4.39
3.21
4.58 3.33 4.61
H16 -0.37
klk
Rest
2.74 2.84
3.22 3.11
2.83 2.76
V15 -0.90
rio
2.78 2.82
∅160
2
4.57 4.52 4.41
4.52
∅315
+1.0
55-55a
4.60
2.77
∅160
2.78
2.80 2.78 +0.43 .80 2.78 2 +1.02
∅160
+0 .43
4.65
4.45 4.34
4.53
4.51 4.45
ingskast bestur t pomppu uik) br ge er (h
3.18
3.20
21
11
1:2
3.08 3.19
2.87 2.76 2.77
P
4.44 2.73 2.73 2.84 2.73
2
9
19
P
4.56 vb
7
P
4.56 4.55 4.554.56
H19 -0.90
3.98 4.09 4.71
4.57
2.73 2.75
2.66 2.70 vb 2.66 2.66
57-57a
4.62
4.44 4.51
2.72
2.71 2.692.71 2.71 2.67
4.53 4.61 4.18 4.07
4.48 2.70
13m PVC ∅315
2.68
+2.80
P
P
1.02
H17 0.20
P
3.34
P
3.20
4.59 klk
P
4.57
4.34
ri
P
2.65
4.63 4.56 4.65 4.12 4.01
2.62 2.602.63 45 m PV m C 2.61 PV ∅3 C 15 ∅3 2.64 15
47
klk klk
P
2.55
2.56 2.63 2.63
5
H21 -0.90
P
4.57
2.59
2.71 2.71 2.66
4.63 3.35 4.01 3.934.04 4.65
4.53 1.37 2.58
2.90
1.32
4.04 3.93 3.90
2.56
2.98
ri
1.24
3
ri
2.53
2.86
1.25 1.14
1.28 1.31 1.17 1.28 1.20 1.17
4.56
2.48 2.46
2.83
1.40 1.40
3.96
ri
2.85
1.26 1.32 1.28 1.301.22 1.23 vb 1.30
1.31 1.30 1.20 1.19 1.32 1.21
klk
4.31
2.51
2.82
1.39 1.38
1.53
2.33 2.03
1.42
1.52
1.82 1.911.89 1.911.92 1.88 2.02 2.00 2.03 1.88 1.99 1.94 2.02 1.99 1.92 1.971.86 2.03 1.85 1.83 1.96 2.00 1.94 1.77 2.11 1.83 1.79 2.04 1.941.90 2.06 2.06 2.15 1.88 2.17 2.17 1.97
12
1.40
klk
1.64
2.50
2.83
1.44 1.44
1.56 0.82 0.95 1.59 1.56 1.09 1.59 1.21 1.35 1.51 1.47 1.64 1.59 1.55 1.48 1.60 1.60 1.57 1.571.57 1.50 1.64 1.57 1.58 1.58 1.57 1.59 1.56 1.59 1.48 1.59 1.54 1.45 1.48 1.43
1.79
3.83 et
2.46 2.50
2.83
1.87
2.21 2.32
2.75
3.35
1.80 1.69
1.79 bk
2.14 2.11
2.41 2.52 2.41 2.52 2.40 2.51
2.66 3.68
1.93
2.23
aat
3.30
1.95 1.95
2.06 1.95 2.14
Polderstr 2.57 2.54 2.52 2.58 2.69 2.65 2.52
3.52
ri
3.99
2.73 2.75 2.732.73
2.26 2.27 2.16 2.17 2.29 2.17 2.18
10
1.29
0.69 0.69
2.20 2.20
2.35 2.24 2.36 2.34 2.25 2.23
klk
2.83
0.70
0.67
2.42 2.42
2.50 2.52 2.39 2.41 2.392.50 2.48 2.37 2.48 2.45 2.37 2.46 2.34 2.35
3.21
3.76 3.87 3.78 vb 3.75 3.86 3.80 3.76 3.87 3.90 3.82 3.76 3.87 3.76 3.87 3.913.80 3.76 3.87 3.79 3.73 3.84 3.74 3.85 3.78 vb3.733.76 3.78 3.90 3.87 3.79 3.85 3.74 3.77 3.74 3.76
3.73
∅250
V01 2.80
2.52 2.52
2.96
8
1.32 1.32 0.67
2.40
4.04 3.93
2.47
2.44
3.08
1.22 1.22 1.21
0.69
1.63
P
2.48
24
4.03 3.98 3.87
3.19
0.69 2.41 2.41
2.51
2.80 2.74 2.69
3.663.55 3.48 3.693.623.51 3.49 3.673.60 3.47 3.58
3.77 3.88
2.83 2.83
3.12 3.06 3.01
17
2.54
2.53 2.53
P
+0.59 2.59
3.96 3.86
4.05 3.83 3.83 4.07
+0.59
2.62
3.96
4.03
2.63
V03 2.80
3.21 3.07 3.07
4.01 3.99 4.01 4.01 3.99 3.88
3.94
2.64
0.71 0.71 3.35 3.35
3.61 3.50 3.633.52
3.88
3.88
3.90 4.01 3.90
3.91 3.93
2.59
0.98
3.67
4.01 3.90
4.01
0.80
3.42
3.74 3.71 3.71
15-15a
55m PVC ∅315
3.40
2.79
2.71 2.842.45
3.83 3.943.86 3.86
2.51
3.95 3.89 3.96
2.64
2.61
3.823.85
3.99 3.88 3.89
10
2.63
3.94 3.79 3.90 3.95
3.96
2.82
2.69 2.78
1.35
1.92
3.87 +2.80
3.87 3.98 3.86 vb4.01 3.97 3.89
3.62
3.57
12
4.00 3.89
3.88 3.98 3.87
3.51
2.63
3.97 4.08 4.00 4.14 3.97 4.00 3.96 4.11 3.97 4.00 4.013.99 4.00
3.94 3.92 3.93
3.72
3.52 3.60 3.54 3.71 3.56 3.65 3.67
3.44
3.92 3.99 3.88 3.90 4.01 klk
3.95
3.95 vb
4.13 4.14 vb4.10 4.11 3.93 3.91
3.28
18
3.97 4.02 3.96 4.074.10 3.99
4.05
P
2.73
3.26
4.12 4.01
P
2.76 2.87
4.10
3.21
4.05 3.92 4.03
4.01 4.01 vb4.02 3.90 4.083.87 4.00 3.99 3.88
0
2.78 2.87 2.89
3.08 2.91 2.80
3.96 4.07
4.08 3.87 3.98
4.07 3.97 4.08 4.08 4.06 3.97 4.06
4.14 4.11 4.11
28m PE ∅25
2.80 2.91
2.81 2.92 2.80 2.90 2.80 2.91 2.89 2.91 vb2.93 2.86 2.88 2.84 2.75 2.83 2.772.73
34m PVC ∅315
et
2.77 2.88 2.88 2.89
3.01
Zuiders tek 2.72 2.62
2.92 2.81 2.80 2.92 2.91
2.61 2.96
2.71
2.67 2.70
2.76
2.12
-1.92
2.89
3.96 4.07
3.93 4.06
-1.99
2.88
2.94
2.10 2.21 2.36 2.52 2.69 2.86 3.03 3.20 3.37 3.54 3.27 3.90 4.12 4.11
3.93
4.054.03 4.05
4.11
4
2.88
2.89
2.95 2.65 2.54 2.93 2.672.64 2.53 2.56 2.68 2.57
2.07
2
2.89
2.96
4.15 4.13 4.13
1.53
2.08
2.94
2.78
2.76
1.57 1.74 1.91 2.07
2.162.15 2.11
2.95 2.70 2.59
-2.5
2.89
2.94
∅25 0
2.89
2.95
3.96 4.07 4.12 4.17 4.01
46m PVC ∅250
2.89
2.97
4.02 3.91 4.05
-1.82
2.88
2.78 2.95 2.67 2.78 2.772.66 2.66 2.67 2.77 2.82
2.78 2.88 2.87 2.76
3.91 4.02
4.093.88
1.55
1.55 1.55 1.54 2.15 2.15 2.06 2.15
2.96
-1.99
2.88
2.97
PVC Ø315
2.88
2.99
-2.4
2.88
2.99 2.84 2.73
∅3 15
2.89
3.94 4.05
4.04
2.97
2.83
2.75 2.71 2.82
4.08 4.02 4.02 4.02 4.08
C
2.88
2.98
H06 2.90
2.85 +1.08
2.90 2.88
22
4.12 4.07 4.07
2.88
∅315
∅315
∅315
3.96 3.85 3.96 4.03 4.01
4.11
PV
2.89
2.98
2.98
22m PVC 2.88
2.88
2.06
1.51
1.54 3.02
PVC
2.89
2.93
2.87 2.98
1.54 2.80 3.01 2.76 2.76 2.87
22m2.86 PVC ∅315
+1.03
2.89
2.88
3.03 2.78
V06 2.90 2.89 2.90 3.00
2.89 3.00
3.03
10m
2.88
2.95
2.87
3.03
+1.27
+1.03
2.86 ∅315 47m PVC
3.02
2.80
H05 2.90
42m PVC ∅315
+1.02
2.98
2.93
2.88 2.86
2.91 2.92
+1.27 2.87
9m
2.89
2.78
2.77
2.79
2
2.90
2.80
7
2.88
vb2.83
46m PVC ∅315
V05 2.90 2.87 2.98 2.96
2.81 2.79
+0.87
+0.87
2.88 2.99
3.01
2.77
-2.5
2.88
2.87
3.03
3.02 +2.90
-2.57
2.87
3.03
3.02
-2.5
2.87
3.02
3.00
3.01
2.77
2.89
2.86 2.97
2.87
3.02
+1.27
+1.27
51m PVC ∅315
V04 2.90
3.02
2.79
H04 2.90
-2.52
2.88
Zuiderstek
2.92
2.92 3.05 2.94
3.02
3.02
3.02
P
2.87
3.02
33m PVC ∅315
2.86
+1.27
3.01
2.77
P
2.88
H03 2.90 2.85
3.02
3.02
P
2.88
3.02
-2.52
2.88
+1.27
3.03
3.02
3.01 2.78
13m PVC ∅315
2.88
2.88
3.01
-2.52
2.88
3.03
3.02
P
2.89
3.03
3.02 2.77 +2.90
+0.70 2.85
+0.70
3.02 2.91 2.88
3.02
18m PVC ∅315
+1.27
H02 2.90
2.99 3.03 2.99 2.88 2.89 3.00 2.97 2.98 2.88 2.89 2.86 2.87
3.01
2.68
16
3.02 2.99 3.01 2.89 3.00 2.90 2.89 2.91
2.99
2.78
14
et
17a
3.02
3.02
3.03
2.82 2.72 2.872.90 2.792.75 2.90 2.79
P
3.03
P
3.03 2.90 2.96
P
3.03 2.82 2.88 2.82 2.93 2.94
P
3.04
P
3.04
P
3.04
3.03
-2.52
3.03 2.76
-2.52
3.03
2.21 2.72 3.03 2.38 3.20 3.55 3.37 2.54 2.87 3.73 3.91 4.13 4.08
1-1a
3.03
3.02
∅315
3.02
3.02
∅110
2.81 2.77
3.01
∅110
3.03
3.01
3.02
3.02
2.99
∅110
3.03
2.79
3.00
∅110
3.06
∅110
3.03
2.99
∅110
3.03
∅110
3.02
∅250
3.00 2.80 2.92 2.81
3.01
3.02
3.01
1:2
klk
3.02
4.37 4.91
3.56 3.24 4.31 3.23 3.34
3.41
3.40 3.52 3.41
3.56 3.60 3.71
3.93
17
4.89 4.30
4.54
bestaande situatie
14
4.31 4.42
37
4.87
3.58 3.69
3.77 4.92 3.64
4.21
3.80
3.68 3.69
P
3.40 3.40 3.51
klk klk
3.64
1:2
3.32 4.96
P
3.38 3.27
19
4.18 4.29
5
+5.00
bestaande hoogte maaiveld
+5.00
nieuwe hoogte maaiveld
16
-2.52
H12 -0.80
C ∅315 10m PV C ∅250 10m PV -2.75
-2.52
V10 -0.80
-2.72
P
H13 -0.80 2
H10 -0.88
3.56
1:2
5.16
21 18
klk
23
klk
3.31 3.20
-2.10 8m PP ∅315
-2.00
aanbrengen hemelwaterriool incl. materiaal, diameter, lengte en b.o.b. maat aanbrengen huisaansluitleiding hemelwaterriool
3.33 3.29
P
P
4.10 4.21
aanbrengen vuilwaterriool incl. materiaal, diameter, lengte en b.o.b. maat
20
P
3.63 3.78 3.65 3.65
4.52
-2.00
ri
P
4.51 4.57
-2.10 8m PVC ∅250
V09 -0.80
P
bk3.57
3.68
-2.5
H11 6m PVC ∅315 -2.52 -0.80
Nadere uitwerking door ontwikkelaar
3.70 3.85
5.13
4.04 4.15 4.164.06 4.05 3.953.93
-2.52
15m PVC ∅315
-2.52
-2.52
5.09
4.15 klk
-2.17 -2.17 13m PVC ∅315
U2
4.52 4.30 4.21 4.32
3.64
-2.75
5.03
-2.72
3.71 3.72 3.36 3.24 3.24 3.35 3.27
3.32
1:2
4.97 3.75 4.98 3.27 3.36 3.35 3.24
-2.52
35
4.52
P
4.93
klk
3.69 3.69 3.70
∅315
klk
4.03
3.29 3.30
3.73 3.71
3.67
4.15 4.04 4.54 4.55
3.64
3.22 3.20 3.3.1
3.67
3.63
3.73
19
P
3.69
3.83 3.94
persleiding (bestaand)
P
3.67 4.52 4.08 4.53 3.97
3.71 3.71 3.72 3.83 3.72
3.73
3.73
4
P 17
3.72
3.71 3.83 3.72
H08 -0.80
P
3.68
P
P
3.63 3.63 3.61 3.72 3.77 3.75 3.65 3.64 3.66 3.66
3.333.22
klk
P
15 3.95
3.64
29
V08 -0.80
-2.87
3.77
3.23 3.23 3.24
klk
-2.87
3.75 3.74 3.73 3.85
3.74
4.53
-2.52
3.98 3.87 4.55
-2.52
3.86
P
3.26 3.22 3.22
3.65
3.79 3.68 3.71
Dam
3.33
3.72
3.70
3.70
4.59 4.55
gemengd riool (bestaand)
27
3.67
3.343.23
aanbrengen inspectieput beton hemelwaterriool incl. putnummer en putdekselhoogte
klk
klk
P
Broerestraat
1:2
3.27 3.30
C ∅315
3.72
C ∅250 37m PV
3.86 3.97 3.69
40m PV
3.25 3.36 3.22 3.22 3.28
3.24
P
3.313.20
3.68 3.68 3.69 3.69
3.67
aanbrengen inspectieput beton vuilwaterriool incl. putnummer en putdekselhoogte
2.80
21
3.66 3.99
3.24
aanbrengen huisaansluitleiding vuilwaterriool incl. diameter
2.80
25
P
4.52 4.55
3.925.00 3.72 4.03 3.83 3.96 4.07 3.69
3.98
4.553.94 3.83 3.68
3.36
3.78
3.72
3.66 3.80 3.77 3.67 3.65 3.76
klk
3.69 3.75
3.69
P
4.55 3.31 3.283.17
7-9
3.70
5 3.70
4.60 4.56
3.94
3.71
3.71
3.93 3.82
klk
3.63 3.69
3.23 3.34
3
P
3.38 3.27
3.86 3.75 3.69
P
3.38
3.86
31
39m PV
3.91 3.80
C ∅315
3.70 3.61 3.70 3.81 3.76
40m PV
3.69 4.56 4.57
ri
C ∅250
P
klk
3.65 3.80 3.69
33
P
4.19
P
P
3.74 3.74 3.84 3.73 3.78
3.75
-2.52
3.79 3.76 3.35
-2.52
-3.00
C ∅315
H05 -0.80
14m PV
-2.52
H06 -0.80
4.53
klk
C ∅250
14m PV
P
3.393.28 3.33
klk
V07 -0.80
-2.52
ri
3.39 3.28 3.39 3.28
V06 -0.80
-3.05
3.77
3.59 3.72
3.38
P
3.90 3.79
ri
3.75
-3.05
3.373.26
P
3.77
3.66 3.77 3.83 3.91 3.77 3.78 3.67 3.65 3.66
klk
P
klk ri
P
vb3.82
3.35 3.253.363.38 3.27
P
3.75 3.74
P
3.34
1 3.74 3.74
3.75 4.58
-3.00
3.78
P
3.78 4.56 3.89
1:2
4.54 4.53
1:1
3.233.34
P
3.30
P
P
4.55
1:2
3.89 3.78
3.34
4.55 4.58 3.32
35
3.32 3.30 3.41
P
3.65 3.72 3.72 3.83 3.66 3.76 3.78
3.26 3.34 3.36
2
3.71 4.56
3.70
P
3.74 3.63 3.68
H20 -0.80
P
ri
ri
∅250
C ∅315
3.69
42m PE
3.88 3.77
39m PV
3.65 3.74 3.76 3.65 3.63
Ruigenhil
4.55
P
37
V05 -0.85
3.70
-2.40
Nadere uitwerking door ontwikkelaar
4.06
3.58
3.63
P
-2.52
2:5 P
4.56 3.66 3.63 3.74 3.77 3.64 3.75 3.64 3.63
P
4
3.73 3.62 3.72 3.61
3.68 3.61
3.65
23m PE
3.58
4.56
3.63 3.74
∅250
6 3.62
P
3.87 3.76
P
4.53
C ∅250 28m PV
4.54
P
3.63 3.64 bk3.63
8
4.43 4.19 4.40 4.11
4.49 4.50
3.55 3.55 3.55 3.63 3.52
3.76 3.83 3.84
4.50 4.61 4.57 4.51 4.62
3.74 3.71
4.68
3.08
3.12
3.29
3.67
3.51 3.62
3.31 3.28 3.17
3.65
2.19 2.08 2.132.24 2.13
1.97
2.55 2.44
2.34 2.23
3.41 3.37 3.24 3.24
2.90 3.01 2.77 2.88
3.04 5.51
3.12
5.40
klk
1.50 vb1.78
2.29 2.18
1.44 1.33
2.64
2.53 4
6.03 6.16
1.85 1.74
2.18 2.29
1.75
6.33
P P P rio
NAm NAm NAm NAm
Opdrachtnemer:
Opdrachtgever: Steenweg 17b 4181 AJ Waardenburg tel. 0418-654900 info@megaborn.com www.megaborn.com
1.43 1.43 1.32
0.52 0.46
Project:
0.62
0.75
1.20 vb 1.20 1.30 1.20 1.05 1.09
0.99 1.19 0.94
1.04
Herinrichting Dam-Marineweg
0.50 0.39
0.20
Onderdeel:
0.51 0.37 0.55
0.27
0.83
0.19
0.67 0.56
Fase:
Situatie te maken werk ondergronds Schetsontwerp
0.46
1.78 1.75 1.77
1.47 1.44 1.72 1.55
1.82
1.75
van
2
Formaat: A0
Schaal: 1:500
Projectnummer:
GAb2501
Besteknummer:
----
Status:
Concept
0.48 0.37
1.02
1.64
1
0.45
0.73 0.65 0.60 0.84 0.76 0.96 0.89 1.03 1.08 0.89 0.83 0.78
1.11
Documenttype: tekening Blad:
0.73 0.84
0.73 0.62
2.07 1.89
Postbus 2 2950 AA Alblasserdam tel. 14 078 gemeente@alblasserdam.nl www.alblasserdam.nl
ri
0.73
0.77 0.74 0.55 0.71 0.63 0.60
1.991.82
2.08 1.83
6.35
0.67
0.84
0.94 1.05
1.46 1.49
1.49
1.84 1.95
NAm NAm NAm NAm
-1.44
0.06
1.49 1.551.55 1.521.521.50 1.47 1.46
1.63
2.11 2.22
2.05 6.38
-1.60 -1.60
2.28
6.32 6.22 6.33
SPT -1.22
0.99
1.37
2.29
6.10 6.21
1.151.26 1.15
2.29 2.16 2.27
AWe AWe AWe AWe
-1.34
1.20 1.31
1.91
ABRI
situatie
6.07 6.10 6.14 6.15 6.04 6.19 6.08
Eerste uitgave Diverse wijzigingen Diverse wijzigingen Diverse wijzigingen
-1.40
-1.36 -1.25
0.98 0.87
2.32 2.43 2.46
15-04-2026 15-04-2026 29-04-2026 01-05-2026
1.24
1.26 1.37
1.63 1.52 2.67
-0.93 -0.97 -1.02
1.07
1.50
1.661.62 1.65 1.66 1.62
2.35
ri
c1.0 c1.1 c2.0 c3.0
1.30
1.66
2.18
2.53 2.64
1.50
1.74 2.13 2.02
2.92
Vrijgegeven
1.35
1.52 1.49 1.48
1.61 1.54 1.60 1.62
1.91
2.642.75 2.62 2.75 2.73 2.93
5.48
1.67 1.68 1.54 1.561.50 1.60 1.46 1.68 1.59 1.46 1.58 1.56 1.48 1.47 1.44 1.46 1.47
1.38
1.75
2.33
Gecontroleerd
-1.33
1.95 1.84
2.10 2.02
2.45 2.48 2.37
-1.05
-1.01
1.89 2.58
-1.20 -1.19
1.74
1.99
5.04
5.16 5.26
1.59 2.00 1.89
2.25
3.25 3.36
2.08 1.95
2.61 2.50
2.96 2.92 2.97 2.81 2.86
-0.98
-0.49
2.10 2.10
2.85
4.91
P
2.08
-1.50 -1.50
-1.07-1.08 -1.42 -1.24 -1.09 -1.30 -1.10 -1.19 -1.21-1.35 -1.30 -1.42 -1.11 -1.22 -1.37 -1.01 -1.12-1.10 -1.21 -1.24 -1.13vb-1.15 -1.30 -1.15
-1.23
2.09
3.16
-0.92 -0.89-0.93 -0.94
1.81
2.28 2.16 2.39 2.16 2.21
2.76 2.65
Getekend
-1.29
-0.91 -0.83-0.86 -0.88
SPT -0.22
2.16
Omschrijving
-1.39 -1.38 -1.49
-1.31 -1.18
-0.56 -0.61 -0.71 -0.69 -0.67 -1.05
-0.14
2.15 2.20 2.09
Datum
-1.28 -1.05
2.25
2.20
2.78
-0.41
2.03
Versie
-0.70 -0.43
-0.51
2.41 2.31
8m
-1.49
-0.70 -0.51
-0.28
6
-1.43
-0.72
-0.71
-0.49
2.43 2.32
st ingska bestur t pomppu
U1 2.53 2.42
-1.45 -.144
-0.64
-0.45-0.48 -0.50 -0.52 -0.48-0.51 -0.51 -0.46
-0.56
2.14
4
-0.65
-0.48 -0.60
-0.18
2.45 2.56
3.11 3.00
klk
5.04 4.93
-0.59 -0.56
0.19
2.61 2.72
2.99 3.10
-0.57
-0.51 -0.55
-0.43 -0.35
SPT
2.73 2.84
3.26
4.81
-0.53 -0.56
-0.54
2.55
2.632.60 2.57 2.52 2.60 2.49
3.43 3.80 3.72
-0.53
-0.51
2.73
-1.34
-0.51 -0.23-0.27 -0.33 -0.30-0.28 -0.33 -0.38
-0.35 -0.34 2.83
-3.26
-0.54 -0.21
-0.09
3.32 4.62
-0.14
-0.29
3.15
4.50
4.68
-0.44 -0.39
2.97
3.02 2.91
3.40
3.44
4.66
-0.32
-0.20
3.40
3.78
U2
1:2 -0.12
3.51
3.55
-0.23 -0.14
-0.12
3.56
3.99 3.94 3.82 3.92
4.50
-0.28
2.72
3.27 3.23
3.48 3.47 3.58 3.66
-0.23 -0.30 -0.28 -0.23
-0.12 -0.14 -0.10 -0.11
V09 -0.90 ∅250
6m PE -3.24
1:2
4.54
3.87
V02 -0.90
-0.28
-0.19 0.09 0.08 -0.10 -0.25 0.07
2
Maten in meters, tenzij anders vermeld. Materiaalmaten in mm, tenzij anders vermeld. Peilmaten in meters t.o.v. N.A.P., tenzij anders vermeld. Diameters in mm, tenzij anders vermeld.
1:2
3.59
3.80
1:2
2:5
3.77
4.12 4.08
-3.24
4.45
-2.52
5.01
∅250
4.50
-0.34
-0.32
-0.33
∅315
4.52
-0.41
0
∅315 -2.52
-0.21
-0.14 -0.22
-0.33
H02 -1.00 5m PE -2.52
-0.23
-0.27
-0.33
15m PE
4.47
-0.10
-0.33
9m PE
4.52
4.55 4.49
H01 -0.90
-0.95
-0.27
V03 -0.90
-2.52
4.55
-1.24
H03 -1.00
-2.49
∅250 -2.17
3.59 3.61
50 PE ∅2
V04 -0.85
6m PE
4.10 3.75
4.52
3.70
3.843.73 3.64 3.58 3.61 3.66 3.60 3.58 3.49 3.42 2.34 0.84 3.52 1.02 -0.07 -0.11 -0.30 3.47 3.57 3.57 3.793.68 2.21 0.99 0.95 -0.35 -0.04 3.62 3.33 3.17 2.71 3.62 3.48 3.00 2.85 2.40 2.07 2.55 1.73 1.90 1.25 1.09 1.57 1.41 3.61 0.960.81 0.66 3.61 0.50 0.17 0.32 3.63 3.48 3.58 2.17 3.52 0.95 0.99 -0.10 -0.27 3.58 3.58 3.64 3.64 -0.32 3.63 3.75 3.57 3.71 3.60 3.76 3.58 3.64 3.60 3.60 3.55 3.60 3.62 3.69 3.71 3.59 3.59 3.57 3.61 3.71 3.61 3.72 3.70 3.59 3.62 3.70 3.58 3.55 3.69 3.76 3.50 3.70 3.56 3.59 3.60 3.59 3.53 3.67 3.49 3.56 3.59 3.55 3.59 3.56 3.45 3.41 3.60 3.60 3.59 3.71 3.60 3.61 3.50 3.64 3.30 3.61vb 3.62 3.53 3.80 3.19 3.73 3.54 3.62 3.23 3.04 3.56 3.43 3.12 3.50 3.45 3.62 3.39 3.73 2.82 3.17 3.27 3.29 3.76 4.11 3.27 3.32 3.71 2.91 3.36 3.59 3.03 3.30 3.70 3.29 3.69 3.27 3.38 2.92 3.70 3.583.61 3.24 3.25 3.33 3.14 3.59 3.22 3.25 3.50 4.51
4.53
4.55
3.71
3.63
4.60 4.58
H21 -0.85 -2.17
3.63
20m -2.49
3.65 3.52
3.69
2
-2.52
10
3.68
-3.19
-2.56
3.79 3.57 3.68 3.69
4.59
P
H04 -1.00
3.66 4.10 3.75
-3.19
4.54 4.59 4.56
P
3.823.71 3.67
2:5
3.67
3.61 3.72
-2.52
4.44 4.38 3.86 3.75
0.38 1.42
Tekeningnummer: GAb2501-102
c3.0
0.97 0.52
GAb2501-102 c3.0 Situatie te maken werk ondergronds.dwg