CConstaterende datAlblasserdam
Koppel je AI →
Document · PDF

GAb2501-102 c3.0 Situatie te maken werk ondergronds-A0.pdf

Gemeenteraad Alblasserdam 23 juni 2026, gemeente AlblasserdamBij agendapunt: 30: Kredietaanvraag integrale herinrichting Dam–Marineweg OUDE VERSIE - Voorstel7.093 woorden

Open het PDF bij de gemeente ↗Naar de vergadering →

Tekst van het document

Uit het bestand gehaald, zonder opmaak, tabellen en afbeeldingen

ri klk

ri

ri

ri ri

ri

gel ksin Ker

klk

19 79

klk

Dam

N

klk

ri

klk

Dam

klk klk

klk

klk

klk klk

klk

40

17

klk

W

klk klk klk

16

77

klk

klk

O

15 ri

klk

ri klk klk

klk

klk

Z

klk klk klk

ri ri

75

klk

ri

ri

ri

ri klk

Havenplein

ri

13

klk

klk

klk

Jan U. Smithof

ri

klk

ri klk klk

klk

36

klk

klk

klk klk

klk klk

12

73

11

klk klk klk klk

klk klk

klk klk

71

klk

9 32 klk

ri

37-39

33-35

32b

32c

7

25-27

32a

klk

29-31

klk klk

41-43

ov klk

klk

ri

ri

69 klk

klk

30-30a

klk

17-19

13-15

9-11

5-7

1-3

21-23

klk

5 klk

klk

51-

81

klk

klk klk klk

3

klk

klk

ri

4983

klk

ri

ri

klk klk

klk

67

6

4

4

2

klk

26-28

49a

klk klk

klk et

1-1b klk ri ri

2A

2.9

ri

klk

ri

klk

0

klk ri

Kerksingel

ri

ri klk

ri

ri

klk

ri

ri

ri

ri klk ri

Haven

klk

klk

klk ri

ri

klk

3

klk

klk

65

Dam

klk

2.07 1

4.11 4.10 1.521.71 1.88 2.06

4.03 4.03 3.973.86 3.98

4.11 2.13

2.88

2.98

2.86

+1.27

klk

2.85 2.97 2.74 +2.90 2.883.00 2.75 3.00 2.86 2.73 2.852.84 2.73 vb2.82 2.77 2.85 2.74 2.74 2.99 2.77

V07 2.90 2.83

2.812.80

2.77 2.95 2.66

vb

2.75

2.79 2.90

2.89 2.89 3.00 2.88 2.88 2.992.96 2.97 2.98 vb

2.64 2.65 bk 2.69

2.68

2.87

2.76 2.87

2.64

3.32 4.12 3.19 3.15 3.08 3.19

4.13

2.63 klk

4.14 3.62 3.61 3.77 3.63 3.74

3.01

2.66

2.73 2.76 2.88

2.66 2.68 2.77 2.79

3.42

3.08

2.74 2.85

20

4.12

4.11

3.61

3.09

3.08 3.19

16

14

3.99

3.87 0.97

3.98 4.03

3.97

4.01

3.89

2.66

3.77

1.56

Verleggen huidige HWA persleiding

klk

3.92 3.92 3.91 3.89 4.00 3.88

4.01 3.93

3.77 3.97 3.87

4.03 3.97 vb 4.03

∅125

Nadere uitwerking door ontwikkelaar

2.56

19m PVC ∅315

2.54

2.52

2.51

2.50

2.50

ri

3.89

3.87 3.97 3.85 3.87 4.14

4.22

ri

+0.54

+1.02

H01 2.80

50m PVC ∅250

+0.54 +1.02.42 +0.52.432.47 4 2

+0.69

3.57 3.46 3.45 3.56 3.43 3.54 3.653.743.62

2.72

3.63 3.68

klk

3.26 3.37 3.36

3.50

3.02 3.13

2.442.44 2.42 2.40 2.53 2.36 2.51 .39 2.50 2.532.42

2.632.652.64 2.75 2.74 2.76

2.99

2.55

63

klk klk

1.22

klk

1.18 ri

1.82

1.46 1.42 1.45 1.44 1.45 1.56 1.56 1.54 1.59 1.55

1.66 1.67 1.65

1.83

1.91

ri

ri

1.231.19 1.28 1.24 1.30 1.27 1.29 1.40

1.40 1.51

ri ri

1.07 1.18

klk

1.47

klk

5

3.81

V02 2.80

4.49

3.90

3.90

klk

V13 +1.00

4.69 3.52 4.72 4.69

4.043.93

3.88

1.60

klk

3.86 3.943.83 3.74 3.97 3.85 4.84 3.73 3.62 3.54 4.80

4.42

4.60

ri

13

3.50

bk3.42

3.63

4.62

4.56

61

3.95 4.06 4.63

3

P 3.39

4.083.97

4.13

4.10 4.10

4.61

4.57

4.54

4.64

P

59

4.61

4.61 4.30

4.62

2.67

4.54

3.56

4.66 3.25

2.79 2.76

2.68

P 3.41

4.63

4.31 4.20

4.23 4.62

4.58

3.34

+0.30

+1.02

2.69 2.782.66 2.77

3.49

et

3.51

2.90 2.90

3.60 3.60

2.85

2.70

Marineweg 2.94

3.62 3.38 3.49 3.36 vb3.32 3.373.37 vb 3.47 3.51 3.50 3.35 3.39

+2.90

3.78 3.75 3.64

2.68

3

+3.00

2.77 2.94 3.08

2.95

2.93 2.93

2.83

3.67 3.83 3.80

3.74 3.88 3.85 3.96 3.90

3.20

2.86 2.93 2.97

2.94 3.05

4.48

4.43 4.41

4.44

3.35 4.71 3.36

4.40

H18 -0.90 -2.52

14m PE ∅315 -2.52

H15 -0.90

P 6m PE ∅250

-2.57

V11 -0.90

H14 -0.90

3.54 3.56 3.54 3.54 3.49

klk klk

3.58

4.71

ri

3.37 4.74

3.69 3.69

4.39 4.50

6

3.59

+3.10

4.70

4.27

4.26 4.34

4.45 4.38

3.44

3.35

3.56 3.45

vb3.55

3.47

3.54 3.58

3.61 3.52

3.62 3.51

3.63 3.52

vb

3.88

3.42

3.32 3.37 3.48 3.29 bk 3.33 3.50 3.37 3.33 3.22 3.27 3.26 bk 3.31 3.36 3.39 3.29 3.18 3.29

3.29

3.48 3.58 3.44 3.47

3.37

3.43

3.41

3.39

3.57 3.47

3.46

3.55

3.67

klk

4.88 4.57 4.464.43

4.45 5.41

41

4.89 4.38

4.48

3.89 3.69 3.98 3.61 3.56 3.72 3.68 3.57 3.61

3.49

3.78

3.62

4.88 3.59 3.58

4.49

4.31 4.39 4.46 4.43

3.69 3.73

3.30

3.53 4.87

4.34

4.50 4.514.42 4.53 4.40 4.51 4.504.39 4.49

4.48

klk

8

4.34 4.45 4.89 39

4.94 3.65 3.66 4.91

3.56 4.48

LEGENDA

10

werkgrens 12

3.69

3.92 3.60 3.71

15

traat

3.24

4.40 4.51

4.36 4.41

3.64 3.53

klk

43

4.58 4.47 4.45

3.66

3.57

4.80

Oranjes

3.14 3.25 3.32 3.34 3.26

4.79 4.52 4.47 4.42 4.44 4.55 4.46 4.45 4.57

3.86

3.40 3.24

4.284.36 4.39 4.38 4.39 4.36 4.42 vb

13-13a

3.33 3.31

4.19

3.55

3.54

3.08 3.12 3.16 3.19 3.23

4.15

3.95 3.43 3.44

3.19

4.20 4.31 4.24 4.35

3.65

3.32 3.43 3.44

3.63

4.77

3.95 4.06

3.82

3.69 3.55 3.53

47

4.72 4.73 4.35 4.46 3.47

3.74 3.85 3.90 3.97

3.56 3.67

3.10

3.14 3.14

vb4.71

4.49

3.18

2.95 3.06

-2.52

35m PE ∅250

4.35 4.46 4.69

3.47

3.03

3.00 2.89

17m PE ∅315

-2.45

3.54 3.54 3.55 3.55

3.80

2.98 2.97

3.53 3.54

4.72

4.32 4.26 4.29 4.214.30

3.15 3.14

3.51 3.52 3.53 3.52

4.34 4.33 4.15 3.41 4.44 4.42 4.703.42

4.48 4.54 4.43 4.48

4.40

3.47

4.16 4.00 3.82 3.46 3.65

4.44 4.55 4.52 vb 4.44 4.43

4.18 4.22 4.11

4.55 4.44 4.46

4.55 vb

4.43

4.204.30 4.30 4.24 4.27 4.27

4.074.08 4.07 4.08

4.04 3.93

3.08

4.51

4.30 4.37 4.39

4.31 4.33 4.15 4.29 4.104.27 4.30

3.49 3.60 3.54

3.74 3.69 3.58

3.03 3.07 3.18 3.20 3.25 3.09

4.35 4.47 4.46

3.55 3.61 3.61

2.72

2.642.67 2.75

2.95

3.52

4.39 4.42 4.53 4.38 4.36 4.49 4.47 4.51 4.45 4.42 4.53 4.34 4.49 4.52 4.41 4.38

H20 -0.90 -2.52

V14 -0.98

P

2.94

3.34

4.69 4.29 4.40 4.09 4.09 4.324.14 et 3.40 4.32 4.32 4.14 4.14 4.16 3.99 3.80 3.40 3.63 3.46 3.39

3.53 3.53 3.40

P

2.81

+2.85

2.64 2.63

3.23

2.95

ri

2.74 2.73 2.84

2.67

3.85

3.05

3.60 3.55

P

2.67

2.96 2.93

4.404.50 4.49

3.56 3.56

3.38

kadastrale grens

P

2.69

2.97

3.35 3.46

3.55 3.55 3.48

4.68 4.68

P

2.74 2.79

2.75 2.88

3.03

2.70

∅315

4.48 4.52 4.59 4.57 4.45 4.54 4.43

4.404.51 4.49

3.31

4.63 4.39 4.40 4.41 4.51 4.52 4.38 4.49 4.474.36 4.49 4.39 4.50 4.38 4.464.35

4.44 4.46

P

2.97

2.61

4.51

P

2.86

∅400

4.07

P

72m PVC

2.74 2.74 2.85 2.86

45m PVC

2.72 2.74 2.74 2.72 2.83 2.83

3.27

3.65

GFE

2.71

3.07

3.56 3.49 3.46 3.43

PMD

2.72

3.47 3.69 3.74

3.71

4

ri

Papier

2.78

4.57 vb

4.50 4.45

4.53 4.55 4.57

3.47 3.36 3.49

2.85

2.84

3.54

klk

V12 -0.37

Rest

2.85

4.39

3.21

4.58 3.33 4.61

H16 -0.37

klk

Rest

2.74 2.84

3.22 3.11

2.83 2.76

V15 -0.90

rio

2.78 2.82

∅160

2

4.57 4.52 4.41

4.52

∅315

+1.0

55-55a

4.60

2.77

∅160

2.78

2.80 2.78 +0.43 .80 2.78 2 +1.02

∅160

+0 .43

4.65

4.45 4.34

4.53

4.51 4.45

ingskast bestur t pomppu uik) br ge er (h

3.18

3.20

21

11

1:2

3.08 3.19

2.87 2.76 2.77

P

4.44 2.73 2.73 2.84 2.73

2

9

19

P

4.56 vb

7

P

4.56 4.55 4.554.56

H19 -0.90

3.98 4.09 4.71

4.57

2.73 2.75

2.66 2.70 vb 2.66 2.66

57-57a

4.62

4.44 4.51

2.72

2.71 2.692.71 2.71 2.67

4.53 4.61 4.18 4.07

4.48 2.70

13m PVC ∅315

2.68

+2.80

P

P

1.02

H17 0.20

P

3.34

P

3.20

4.59 klk

P

4.57

4.34

ri

P

2.65

4.63 4.56 4.65 4.12 4.01

2.62 2.602.63 45 m PV m C 2.61 PV ∅3 C 15 ∅3 2.64 15

47

klk klk

P

2.55

2.56 2.63 2.63

5

H21 -0.90

P

4.57

2.59

2.71 2.71 2.66

4.63 3.35 4.01 3.934.04 4.65

4.53 1.37 2.58

2.90

1.32

4.04 3.93 3.90

2.56

2.98

ri

1.24

3

ri

2.53

2.86

1.25 1.14

1.28 1.31 1.17 1.28 1.20 1.17

4.56

2.48 2.46

2.83

1.40 1.40

3.96

ri

2.85

1.26 1.32 1.28 1.301.22 1.23 vb 1.30

1.31 1.30 1.20 1.19 1.32 1.21

klk

4.31

2.51

2.82

1.39 1.38

1.53

2.33 2.03

1.42

1.52

1.82 1.911.89 1.911.92 1.88 2.02 2.00 2.03 1.88 1.99 1.94 2.02 1.99 1.92 1.971.86 2.03 1.85 1.83 1.96 2.00 1.94 1.77 2.11 1.83 1.79 2.04 1.941.90 2.06 2.06 2.15 1.88 2.17 2.17 1.97

12

1.40

klk

1.64

2.50

2.83

1.44 1.44

1.56 0.82 0.95 1.59 1.56 1.09 1.59 1.21 1.35 1.51 1.47 1.64 1.59 1.55 1.48 1.60 1.60 1.57 1.571.57 1.50 1.64 1.57 1.58 1.58 1.57 1.59 1.56 1.59 1.48 1.59 1.54 1.45 1.48 1.43

1.79

3.83 et

2.46 2.50

2.83

1.87

2.21 2.32

2.75

3.35

1.80 1.69

1.79 bk

2.14 2.11

2.41 2.52 2.41 2.52 2.40 2.51

2.66 3.68

1.93

2.23

aat

3.30

1.95 1.95

2.06 1.95 2.14

Polderstr 2.57 2.54 2.52 2.58 2.69 2.65 2.52

3.52

ri

3.99

2.73 2.75 2.732.73

2.26 2.27 2.16 2.17 2.29 2.17 2.18

10

1.29

0.69 0.69

2.20 2.20

2.35 2.24 2.36 2.34 2.25 2.23

klk

2.83

0.70

0.67

2.42 2.42

2.50 2.52 2.39 2.41 2.392.50 2.48 2.37 2.48 2.45 2.37 2.46 2.34 2.35

3.21

3.76 3.87 3.78 vb 3.75 3.86 3.80 3.76 3.87 3.90 3.82 3.76 3.87 3.76 3.87 3.913.80 3.76 3.87 3.79 3.73 3.84 3.74 3.85 3.78 vb3.733.76 3.78 3.90 3.87 3.79 3.85 3.74 3.77 3.74 3.76

3.73

∅250

V01 2.80

2.52 2.52

2.96

8

1.32 1.32 0.67

2.40

4.04 3.93

2.47

2.44

3.08

1.22 1.22 1.21

0.69

1.63

P

2.48

24

4.03 3.98 3.87

3.19

0.69 2.41 2.41

2.51

2.80 2.74 2.69

3.663.55 3.48 3.693.623.51 3.49 3.673.60 3.47 3.58

3.77 3.88

2.83 2.83

3.12 3.06 3.01

17

2.54

2.53 2.53

P

+0.59 2.59

3.96 3.86

4.05 3.83 3.83 4.07

+0.59

2.62

3.96

4.03

2.63

V03 2.80

3.21 3.07 3.07

4.01 3.99 4.01 4.01 3.99 3.88

3.94

2.64

0.71 0.71 3.35 3.35

3.61 3.50 3.633.52

3.88

3.88

3.90 4.01 3.90

3.91 3.93

2.59

0.98

3.67

4.01 3.90

4.01

0.80

3.42

3.74 3.71 3.71

15-15a

55m PVC ∅315

3.40

2.79

2.71 2.842.45

3.83 3.943.86 3.86

2.51

3.95 3.89 3.96

2.64

2.61

3.823.85

3.99 3.88 3.89

10

2.63

3.94 3.79 3.90 3.95

3.96

2.82

2.69 2.78

1.35

1.92

3.87 +2.80

3.87 3.98 3.86 vb4.01 3.97 3.89

3.62

3.57

12

4.00 3.89

3.88 3.98 3.87

3.51

2.63

3.97 4.08 4.00 4.14 3.97 4.00 3.96 4.11 3.97 4.00 4.013.99 4.00

3.94 3.92 3.93

3.72

3.52 3.60 3.54 3.71 3.56 3.65 3.67

3.44

3.92 3.99 3.88 3.90 4.01 klk

3.95

3.95 vb

4.13 4.14 vb4.10 4.11 3.93 3.91

3.28

18

3.97 4.02 3.96 4.074.10 3.99

4.05

P

2.73

3.26

4.12 4.01

P

2.76 2.87

4.10

3.21

4.05 3.92 4.03

4.01 4.01 vb4.02 3.90 4.083.87 4.00 3.99 3.88

0

2.78 2.87 2.89

3.08 2.91 2.80

3.96 4.07

4.08 3.87 3.98

4.07 3.97 4.08 4.08 4.06 3.97 4.06

4.14 4.11 4.11

28m PE ∅25

2.80 2.91

2.81 2.92 2.80 2.90 2.80 2.91 2.89 2.91 vb2.93 2.86 2.88 2.84 2.75 2.83 2.772.73

34m PVC ∅315

et

2.77 2.88 2.88 2.89

3.01

Zuiders tek 2.72 2.62

2.92 2.81 2.80 2.92 2.91

2.61 2.96

2.71

2.67 2.70

2.76

2.12

-1.92

2.89

3.96 4.07

3.93 4.06

-1.99

2.88

2.94

2.10 2.21 2.36 2.52 2.69 2.86 3.03 3.20 3.37 3.54 3.27 3.90 4.12 4.11

3.93

4.054.03 4.05

4.11

4

2.88

2.89

2.95 2.65 2.54 2.93 2.672.64 2.53 2.56 2.68 2.57

2.07

2

2.89

2.96

4.15 4.13 4.13

1.53

2.08

2.94

2.78

2.76

1.57 1.74 1.91 2.07

2.162.15 2.11

2.95 2.70 2.59

-2.5

2.89

2.94

∅25 0

2.89

2.95

3.96 4.07 4.12 4.17 4.01

46m PVC ∅250

2.89

2.97

4.02 3.91 4.05

-1.82

2.88

2.78 2.95 2.67 2.78 2.772.66 2.66 2.67 2.77 2.82

2.78 2.88 2.87 2.76

3.91 4.02

4.093.88

1.55

1.55 1.55 1.54 2.15 2.15 2.06 2.15

2.96

-1.99

2.88

2.97

PVC Ø315

2.88

2.99

-2.4

2.88

2.99 2.84 2.73

∅3 15

2.89

3.94 4.05

4.04

2.97

2.83

2.75 2.71 2.82

4.08 4.02 4.02 4.02 4.08

C

2.88

2.98

H06 2.90

2.85 +1.08

2.90 2.88

22

4.12 4.07 4.07

2.88

∅315

∅315

∅315

3.96 3.85 3.96 4.03 4.01

4.11

PV

2.89

2.98

2.98

22m PVC 2.88

2.88

2.06

1.51

1.54 3.02

PVC

2.89

2.93

2.87 2.98

1.54 2.80 3.01 2.76 2.76 2.87

22m2.86 PVC ∅315

+1.03

2.89

2.88

3.03 2.78

V06 2.90 2.89 2.90 3.00

2.89 3.00

3.03

10m

2.88

2.95

2.87

3.03

+1.27

+1.03

2.86 ∅315 47m PVC

3.02

2.80

H05 2.90

42m PVC ∅315

+1.02

2.98

2.93

2.88 2.86

2.91 2.92

+1.27 2.87

9m

2.89

2.78

2.77

2.79

2

2.90

2.80

7

2.88

vb2.83

46m PVC ∅315

V05 2.90 2.87 2.98 2.96

2.81 2.79

+0.87

+0.87

2.88 2.99

3.01

2.77

-2.5

2.88

2.87

3.03

3.02 +2.90

-2.57

2.87

3.03

3.02

-2.5

2.87

3.02

3.00

3.01

2.77

2.89

2.86 2.97

2.87

3.02

+1.27

+1.27

51m PVC ∅315

V04 2.90

3.02

2.79

H04 2.90

-2.52

2.88

Zuiderstek

2.92

2.92 3.05 2.94

3.02

3.02

3.02

P

2.87

3.02

33m PVC ∅315

2.86

+1.27

3.01

2.77

P

2.88

H03 2.90 2.85

3.02

3.02

P

2.88

3.02

-2.52

2.88

+1.27

3.03

3.02

3.01 2.78

13m PVC ∅315

2.88

2.88

3.01

-2.52

2.88

3.03

3.02

P

2.89

3.03

3.02 2.77 +2.90

+0.70 2.85

+0.70

3.02 2.91 2.88

3.02

18m PVC ∅315

+1.27

H02 2.90

2.99 3.03 2.99 2.88 2.89 3.00 2.97 2.98 2.88 2.89 2.86 2.87

3.01

2.68

16

3.02 2.99 3.01 2.89 3.00 2.90 2.89 2.91

2.99

2.78

14

et

17a

3.02

3.02

3.03

2.82 2.72 2.872.90 2.792.75 2.90 2.79

P

3.03

P

3.03 2.90 2.96

P

3.03 2.82 2.88 2.82 2.93 2.94

P

3.04

P

3.04

P

3.04

3.03

-2.52

3.03 2.76

-2.52

3.03

2.21 2.72 3.03 2.38 3.20 3.55 3.37 2.54 2.87 3.73 3.91 4.13 4.08

1-1a

3.03

3.02

∅315

3.02

3.02

∅110

2.81 2.77

3.01

∅110

3.03

3.01

3.02

3.02

2.99

∅110

3.03

2.79

3.00

∅110

3.06

∅110

3.03

2.99

∅110

3.03

∅110

3.02

∅250

3.00 2.80 2.92 2.81

3.01

3.02

3.01

1:2

klk

3.02

4.37 4.91

3.56 3.24 4.31 3.23 3.34

3.41

3.40 3.52 3.41

3.56 3.60 3.71

3.93

17

4.89 4.30

4.54

bestaande situatie

14

4.31 4.42

37

4.87

3.58 3.69

3.77 4.92 3.64

4.21

3.80

3.68 3.69

P

3.40 3.40 3.51

klk klk

3.64

1:2

3.32 4.96

P

3.38 3.27

19

4.18 4.29

5

+5.00

bestaande hoogte maaiveld

+5.00

nieuwe hoogte maaiveld

16

-2.52

H12 -0.80

C ∅315 10m PV C ∅250 10m PV -2.75

-2.52

V10 -0.80

-2.72

P

H13 -0.80 2

H10 -0.88

3.56

1:2

5.16

21 18

klk

23

klk

3.31 3.20

-2.10 8m PP ∅315

-2.00

aanbrengen hemelwaterriool incl. materiaal, diameter, lengte en b.o.b. maat aanbrengen huisaansluitleiding hemelwaterriool

3.33 3.29

P

P

4.10 4.21

aanbrengen vuilwaterriool incl. materiaal, diameter, lengte en b.o.b. maat

20

P

3.63 3.78 3.65 3.65

4.52

-2.00

ri

P

4.51 4.57

-2.10 8m PVC ∅250

V09 -0.80

P

bk3.57

3.68

-2.5

H11 6m PVC ∅315 -2.52 -0.80

Nadere uitwerking door ontwikkelaar

3.70 3.85

5.13

4.04 4.15 4.164.06 4.05 3.953.93

-2.52

15m PVC ∅315

-2.52

-2.52

5.09

4.15 klk

-2.17 -2.17 13m PVC ∅315

U2

4.52 4.30 4.21 4.32

3.64

-2.75

5.03

-2.72

3.71 3.72 3.36 3.24 3.24 3.35 3.27

3.32

1:2

4.97 3.75 4.98 3.27 3.36 3.35 3.24

-2.52

35

4.52

P

4.93

klk

3.69 3.69 3.70

∅315

klk

4.03

3.29 3.30

3.73 3.71

3.67

4.15 4.04 4.54 4.55

3.64

3.22 3.20 3.3.1

3.67

3.63

3.73

19

P

3.69

3.83 3.94

persleiding (bestaand)

P

3.67 4.52 4.08 4.53 3.97

3.71 3.71 3.72 3.83 3.72

3.73

3.73

4

P 17

3.72

3.71 3.83 3.72

H08 -0.80

P

3.68

P

P

3.63 3.63 3.61 3.72 3.77 3.75 3.65 3.64 3.66 3.66

3.333.22

klk

P

15 3.95

3.64

29

V08 -0.80

-2.87

3.77

3.23 3.23 3.24

klk

-2.87

3.75 3.74 3.73 3.85

3.74

4.53

-2.52

3.98 3.87 4.55

-2.52

3.86

P

3.26 3.22 3.22

3.65

3.79 3.68 3.71

Dam

3.33

3.72

3.70

3.70

4.59 4.55

gemengd riool (bestaand)

27

3.67

3.343.23

aanbrengen inspectieput beton hemelwaterriool incl. putnummer en putdekselhoogte

klk

klk

P

Broerestraat

1:2

3.27 3.30

C ∅315

3.72

C ∅250 37m PV

3.86 3.97 3.69

40m PV

3.25 3.36 3.22 3.22 3.28

3.24

P

3.313.20

3.68 3.68 3.69 3.69

3.67

aanbrengen inspectieput beton vuilwaterriool incl. putnummer en putdekselhoogte

2.80

21

3.66 3.99

3.24

aanbrengen huisaansluitleiding vuilwaterriool incl. diameter

2.80

25

P

4.52 4.55

3.925.00 3.72 4.03 3.83 3.96 4.07 3.69

3.98

4.553.94 3.83 3.68

3.36

3.78

3.72

3.66 3.80 3.77 3.67 3.65 3.76

klk

3.69 3.75

3.69

P

4.55 3.31 3.283.17

7-9

3.70

5 3.70

4.60 4.56

3.94

3.71

3.71

3.93 3.82

klk

3.63 3.69

3.23 3.34

3

P

3.38 3.27

3.86 3.75 3.69

P

3.38

3.86

31

39m PV

3.91 3.80

C ∅315

3.70 3.61 3.70 3.81 3.76

40m PV

3.69 4.56 4.57

ri

C ∅250

P

klk

3.65 3.80 3.69

33

P

4.19

P

P

3.74 3.74 3.84 3.73 3.78

3.75

-2.52

3.79 3.76 3.35

-2.52

-3.00

C ∅315

H05 -0.80

14m PV

-2.52

H06 -0.80

4.53

klk

C ∅250

14m PV

P

3.393.28 3.33

klk

V07 -0.80

-2.52

ri

3.39 3.28 3.39 3.28

V06 -0.80

-3.05

3.77

3.59 3.72

3.38

P

3.90 3.79

ri

3.75

-3.05

3.373.26

P

3.77

3.66 3.77 3.83 3.91 3.77 3.78 3.67 3.65 3.66

klk

P

klk ri

P

vb3.82

3.35 3.253.363.38 3.27

P

3.75 3.74

P

3.34

1 3.74 3.74

3.75 4.58

-3.00

3.78

P

3.78 4.56 3.89

1:2

4.54 4.53

1:1

3.233.34

P

3.30

P

P

4.55

1:2

3.89 3.78

3.34

4.55 4.58 3.32

35

3.32 3.30 3.41

P

3.65 3.72 3.72 3.83 3.66 3.76 3.78

3.26 3.34 3.36

2

3.71 4.56

3.70

P

3.74 3.63 3.68

H20 -0.80

P

ri

ri

∅250

C ∅315

3.69

42m PE

3.88 3.77

39m PV

3.65 3.74 3.76 3.65 3.63

Ruigenhil

4.55

P

37

V05 -0.85

3.70

-2.40

Nadere uitwerking door ontwikkelaar

4.06

3.58

3.63

P

-2.52

2:5 P

4.56 3.66 3.63 3.74 3.77 3.64 3.75 3.64 3.63

P

4

3.73 3.62 3.72 3.61

3.68 3.61

3.65

23m PE

3.58

4.56

3.63 3.74

∅250

6 3.62

P

3.87 3.76

P

4.53

C ∅250 28m PV

4.54

P

3.63 3.64 bk3.63

8

4.43 4.19 4.40 4.11

4.49 4.50

3.55 3.55 3.55 3.63 3.52

3.76 3.83 3.84

4.50 4.61 4.57 4.51 4.62

3.74 3.71

4.68

3.08

3.12

3.29

3.67

3.51 3.62

3.31 3.28 3.17

3.65

2.19 2.08 2.132.24 2.13

1.97

2.55 2.44

2.34 2.23

3.41 3.37 3.24 3.24

2.90 3.01 2.77 2.88

3.04 5.51

3.12

5.40

klk

1.50 vb1.78

2.29 2.18

1.44 1.33

2.64

2.53 4

6.03 6.16

1.85 1.74

2.18 2.29

1.75

6.33

P P P rio

NAm NAm NAm NAm

Opdrachtnemer:

Opdrachtgever: Steenweg 17b 4181 AJ Waardenburg tel. 0418-654900 info@megaborn.com www.megaborn.com

1.43 1.43 1.32

0.52 0.46

Project:

0.62

0.75

1.20 vb 1.20 1.30 1.20 1.05 1.09

0.99 1.19 0.94

1.04

Herinrichting Dam-Marineweg

0.50 0.39

0.20

Onderdeel:

0.51 0.37 0.55

0.27

0.83

0.19

0.67 0.56

Fase:

Situatie te maken werk ondergronds Schetsontwerp

0.46

1.78 1.75 1.77

1.47 1.44 1.72 1.55

1.82

1.75

van

2

Formaat: A0

Schaal: 1:500

Projectnummer:

GAb2501

Besteknummer:

----

Status:

Concept

0.48 0.37

1.02

1.64

1

0.45

0.73 0.65 0.60 0.84 0.76 0.96 0.89 1.03 1.08 0.89 0.83 0.78

1.11

Documenttype: tekening Blad:

0.73 0.84

0.73 0.62

2.07 1.89

Postbus 2 2950 AA Alblasserdam tel. 14 078 gemeente@alblasserdam.nl www.alblasserdam.nl

ri

0.73

0.77 0.74 0.55 0.71 0.63 0.60

1.991.82

2.08 1.83

6.35

0.67

0.84

0.94 1.05

1.46 1.49

1.49

1.84 1.95

NAm NAm NAm NAm

-1.44

0.06

1.49 1.551.55 1.521.521.50 1.47 1.46

1.63

2.11 2.22

2.05 6.38

-1.60 -1.60

2.28

6.32 6.22 6.33

SPT -1.22

0.99

1.37

2.29

6.10 6.21

1.151.26 1.15

2.29 2.16 2.27

AWe AWe AWe AWe

-1.34

1.20 1.31

1.91

ABRI

situatie

6.07 6.10 6.14 6.15 6.04 6.19 6.08

Eerste uitgave Diverse wijzigingen Diverse wijzigingen Diverse wijzigingen

-1.40

-1.36 -1.25

0.98 0.87

2.32 2.43 2.46

15-04-2026 15-04-2026 29-04-2026 01-05-2026

1.24

1.26 1.37

1.63 1.52 2.67

-0.93 -0.97 -1.02

1.07

1.50

1.661.62 1.65 1.66 1.62

2.35

ri

c1.0 c1.1 c2.0 c3.0

1.30

1.66

2.18

2.53 2.64

1.50

1.74 2.13 2.02

2.92

Vrijgegeven

1.35

1.52 1.49 1.48

1.61 1.54 1.60 1.62

1.91

2.642.75 2.62 2.75 2.73 2.93

5.48

1.67 1.68 1.54 1.561.50 1.60 1.46 1.68 1.59 1.46 1.58 1.56 1.48 1.47 1.44 1.46 1.47

1.38

1.75

2.33

Gecontroleerd

-1.33

1.95 1.84

2.10 2.02

2.45 2.48 2.37

-1.05

-1.01

1.89 2.58

-1.20 -1.19

1.74

1.99

5.04

5.16 5.26

1.59 2.00 1.89

2.25

3.25 3.36

2.08 1.95

2.61 2.50

2.96 2.92 2.97 2.81 2.86

-0.98

-0.49

2.10 2.10

2.85

4.91

P

2.08

-1.50 -1.50

-1.07-1.08 -1.42 -1.24 -1.09 -1.30 -1.10 -1.19 -1.21-1.35 -1.30 -1.42 -1.11 -1.22 -1.37 -1.01 -1.12-1.10 -1.21 -1.24 -1.13vb-1.15 -1.30 -1.15

-1.23

2.09

3.16

-0.92 -0.89-0.93 -0.94

1.81

2.28 2.16 2.39 2.16 2.21

2.76 2.65

Getekend

-1.29

-0.91 -0.83-0.86 -0.88

SPT -0.22

2.16

Omschrijving

-1.39 -1.38 -1.49

-1.31 -1.18

-0.56 -0.61 -0.71 -0.69 -0.67 -1.05

-0.14

2.15 2.20 2.09

Datum

-1.28 -1.05

2.25

2.20

2.78

-0.41

2.03

Versie

-0.70 -0.43

-0.51

2.41 2.31

8m

-1.49

-0.70 -0.51

-0.28

6

-1.43

-0.72

-0.71

-0.49

2.43 2.32

st ingska bestur t pomppu

U1 2.53 2.42

-1.45 -.144

-0.64

-0.45-0.48 -0.50 -0.52 -0.48-0.51 -0.51 -0.46

-0.56

2.14

4

-0.65

-0.48 -0.60

-0.18

2.45 2.56

3.11 3.00

klk

5.04 4.93

-0.59 -0.56

0.19

2.61 2.72

2.99 3.10

-0.57

-0.51 -0.55

-0.43 -0.35

SPT

2.73 2.84

3.26

4.81

-0.53 -0.56

-0.54

2.55

2.632.60 2.57 2.52 2.60 2.49

3.43 3.80 3.72

-0.53

-0.51

2.73

-1.34

-0.51 -0.23-0.27 -0.33 -0.30-0.28 -0.33 -0.38

-0.35 -0.34 2.83

-3.26

-0.54 -0.21

-0.09

3.32 4.62

-0.14

-0.29

3.15

4.50

4.68

-0.44 -0.39

2.97

3.02 2.91

3.40

3.44

4.66

-0.32

-0.20

3.40

3.78

U2

1:2 -0.12

3.51

3.55

-0.23 -0.14

-0.12

3.56

3.99 3.94 3.82 3.92

4.50

-0.28

2.72

3.27 3.23

3.48 3.47 3.58 3.66

-0.23 -0.30 -0.28 -0.23

-0.12 -0.14 -0.10 -0.11

V09 -0.90 ∅250

6m PE -3.24

1:2

4.54

3.87

V02 -0.90

-0.28

-0.19 0.09 0.08 -0.10 -0.25 0.07

2

Maten in meters, tenzij anders vermeld. Materiaalmaten in mm, tenzij anders vermeld. Peilmaten in meters t.o.v. N.A.P., tenzij anders vermeld. Diameters in mm, tenzij anders vermeld.

1:2

3.59

3.80

1:2

2:5

3.77

4.12 4.08

-3.24

4.45

-2.52

5.01

∅250

4.50

-0.34

-0.32

-0.33

∅315

4.52

-0.41

0

∅315 -2.52

-0.21

-0.14 -0.22

-0.33

H02 -1.00 5m PE -2.52

-0.23

-0.27

-0.33

15m PE

4.47

-0.10

-0.33

9m PE

4.52

4.55 4.49

H01 -0.90

-0.95

-0.27

V03 -0.90

-2.52

4.55

-1.24

H03 -1.00

-2.49

∅250 -2.17

3.59 3.61

50 PE ∅2

V04 -0.85

6m PE

4.10 3.75

4.52

3.70

3.843.73 3.64 3.58 3.61 3.66 3.60 3.58 3.49 3.42 2.34 0.84 3.52 1.02 -0.07 -0.11 -0.30 3.47 3.57 3.57 3.793.68 2.21 0.99 0.95 -0.35 -0.04 3.62 3.33 3.17 2.71 3.62 3.48 3.00 2.85 2.40 2.07 2.55 1.73 1.90 1.25 1.09 1.57 1.41 3.61 0.960.81 0.66 3.61 0.50 0.17 0.32 3.63 3.48 3.58 2.17 3.52 0.95 0.99 -0.10 -0.27 3.58 3.58 3.64 3.64 -0.32 3.63 3.75 3.57 3.71 3.60 3.76 3.58 3.64 3.60 3.60 3.55 3.60 3.62 3.69 3.71 3.59 3.59 3.57 3.61 3.71 3.61 3.72 3.70 3.59 3.62 3.70 3.58 3.55 3.69 3.76 3.50 3.70 3.56 3.59 3.60 3.59 3.53 3.67 3.49 3.56 3.59 3.55 3.59 3.56 3.45 3.41 3.60 3.60 3.59 3.71 3.60 3.61 3.50 3.64 3.30 3.61vb 3.62 3.53 3.80 3.19 3.73 3.54 3.62 3.23 3.04 3.56 3.43 3.12 3.50 3.45 3.62 3.39 3.73 2.82 3.17 3.27 3.29 3.76 4.11 3.27 3.32 3.71 2.91 3.36 3.59 3.03 3.30 3.70 3.29 3.69 3.27 3.38 2.92 3.70 3.583.61 3.24 3.25 3.33 3.14 3.59 3.22 3.25 3.50 4.51

4.53

4.55

3.71

3.63

4.60 4.58

H21 -0.85 -2.17

3.63

20m -2.49

3.65 3.52

3.69

2

-2.52

10

3.68

-3.19

-2.56

3.79 3.57 3.68 3.69

4.59

P

H04 -1.00

3.66 4.10 3.75

-3.19

4.54 4.59 4.56

P

3.823.71 3.67

2:5

3.67

3.61 3.72

-2.52

4.44 4.38 3.86 3.75

0.38 1.42

Tekeningnummer: GAb2501-102

c3.0

0.97 0.52

GAb2501-102 c3.0 Situatie te maken werk ondergronds.dwg

De tekst is automatisch uit het bestand gehaald en kan afwijken van het origineel (kolommen, tabellen en koppen lopen door elkaar). Het officiële stuk bij de gemeente is leidend. Bron: https://raad.alblasserdam.nl/api/v1/meetings/836/documents/18895