Bijlage - Concept MJOP Openbare Verlichting 2024-2032 Z-2024-431477-D2024-607508
Tekst van het document
Meerjarigonderhoudsplan Openbare Verlichting 2024 - 2033
24
E E.1
(Kosten)efficiënt Regie en organisatie De gemeente is verantwoordelijk voor beleidsvorming en budgetbeheer met betrekking tot OVL. Als opdrachtgever is de gemeente verantwoordelijk voor het budget en worden overeenkomsten gesloten met derden voor projecten en onderhoud van OVL. Daarnaast is de gemeente het kenniscentrum voor strategisch beheer en verzorgt ambtelijke en bestuurlijke communicatie. De gemeente is verantwoordelijk voor het beheer van de openbare verlichting (storingsmanagement en areaalmutaties), het voorbereiden van werkzaamheden, het verlenen van de opdrachten en contractmanagement. Het kan zijn dat een lichtmast wordt aangereden. Als de veroorzaker bekend is - of wordt - dan kan deze verhaald worden op zijn verzekeraar. Als de veroorzaker onbekend blijft en de gemeente kan aantonen dat de schade is veroorzaakt door een motorvoertuig, dan kan deze schade - onder bepaalde voorwaarden - worden verhaald bij het Waarborgfonds Motorverkeer. Voor deze schades wordt een eigen risico van € 250,- per schade in rekening gebracht.
E.2
Onderhoud Om de OVL-installatie in een goede staat te houden, wordt deze onderhouden. Het onderhoud van de OVL wordt door de gemeente zelf uitgevoerd. Bij het onderhouden van een installatie wordt rekening gehouden met de duurzaamheidscriteria ten aanzien van energieverbruik en belasting van het milieu: Het zo veel als mogelijk gecombineerd uitvoeren van werkzaamheden met overige disciplines (bv het gebruik maken van wegafzettingen); Het, op basis van kosten, baten en kwaliteit, planmatig en groepsgewijs vervangen van verlichtingsmiddelen op het meest economische moment (risico-gestuurd asset beheer); Het toepassen van milieuvriendelijk geproduceerde materialen; Het kiezen voor kwalitatief duurzame masten, armaturen en materialen; Het zo veel als mogelijk hergebruiken van de vrijkomende materialen; Het afvoeren van lampen en elektronische onderdelen naar een erkende verwerker. De installatiekwaliteit wordt gecontroleerd bij monitoring tijdens incidentele storingen en bij specifieke meldingen. Als de oorzaak van een storing zich in het ondergrondse net van Liander bevindt, wordt de storing bij Liander gemeld. Afhandeling van deze ondergrondse storingen geschiedt buiten de beïnvloedingssfeer van de onderhoudspartij. De verwachte oplosdatum van een storing wordt via de OVL-portaal van Liander gecommuniceerd.
Hoewel het voor de gemeente altijd mogelijk is om bepaalde storingen extra prioriteit te geven, kan de doorlooptijd van complexere ondergrondse storingen langer zijn vanwege de inzet van specifiek personeel en materieel (meetploeg en meetwagen).
Meerjarigonderhoudsplan Openbare Verlichting 2024 - 2033
25
F F.1
MJOP Investering en exploitatie Hoe de gemeente de openbare verlichting (OVL) de komende beheerperiode kan verbeteren, is uitgewerkt in een meerjaren onderhoudsplan (MJOP). Het MJOP geeft inzicht in de investering en de gevolgen die deze investeringen hebben op de exploitatiekosten voor beheer, onderhoud, energie en netbeheerkosten. Het MJOP is uitgewerkt op basis van het huidige prijspeil (Q1 2023) en niet geïndexeerd. De tarieven zijn gebaseerd op tarieven uit het onderhoudscontract, recente aanbestedingen, de vaste tarieven van netbeheerder Liander in 2023 en de Energiebelasting zoals vastgesteld voor kalenderjaar 2023. Eventuele areaaluitbreiding is niet in de berekeningen meegenomen. Voor de berekening van de kapitaallasten is gerekend met 1,5% rente vanaf het jaar na investering. Op masten wordt vanaf het jaar van investering jaarlijks het 1/50e deel afgeschreven, bij armaturen het 1/25e deel. De investering voor het ombouwen van armaturen wordt in 10 jaar afgeschreven.
F.1.1
Lichtmasten Jaarlijks worden 200 lichtmasten van 6 meter of hoger en een leeftijd van 45 of ouder jaar op stabiliteit beproefd. Naar verwachting zal jaarlijks 2% worden afgekeurd en vervangen (4 stuks). Zodra lichtmasten de leeftijd van 50 jaar hebben bereikt, worden ze vervangen.
F.1.2
Armaturen Armaturen met PL of TL lamp Vanaf 2023 geldt een Europees productieverbod voor PL en TL lampen. Dat betekent dat, als de lamp uitvalt, de storing niet verholpen kan worden tenzij de gemeente: een voorraad lampen inkoopt; het conventionele armatuur ombouwt en voorziet van een retrofit LED-lamp; het conventionele armatuur vervangt door een LED-armatuur. De gemeente heeft 3.909 armaturen met PL of TL lamp in haar areaal. Om het wegvallen van de beschikbaar van dit type lampen op te vangen hanteert de gemeente Heemskerk de volgende werkwijze: 1) 790 armaturen hebben een recent geplaatste lamp (2021) waarvan de servicelevensduur in 2026 wordt bereikt, deze armaturen worden in 2026 vervangen; 2) 10 armaturen hebben een recent geplaatste lamp (2021) waarvan de servicelevensduur in 2034 wordt bereikt, deze armaturen worden in 2034 vervangen; 3) Alle overige 3.109 armaturen met PL of TL lamp worden in 2024 voorzien van een nieuwe lamp. Aan het einde van de servicelevensduur van de lamp wordt het armatuur vervangen, ongeacht de leeftijd van het armatuur. Afhankelijk van het lamptype en het brandrooster zit het vervangingsschema er als volgt uit: a. In 2025 worden 224 armaturen vervangen; b. In 2034 worden 4 armaturen vervangen; c. In 2028 zouden 2.881 armaturen vervangen moeten worden.
Om deze piek te vermijden zal deze vervanging uitgevoerd worden in de periode 2026 t/m 2029, zodat de investering in deze vier jaar gelijk zal zijn: - in 2026 worden 61 armaturen vervangen; - in 2027 worden 952 armaturen vervangen; - in 2028 worden 924 armaturen vervangen; - in 2029 worden 944 armaturen vervangen.
Meerjarigonderhoudsplan Openbare Verlichting 2024 - 2033
26
Armaturen met SON, CDO of CDM lamp De 1.431 conventionele armaturen met SON, CDO of CDM lamp worden als volgt vervangen: 1) Van 33 armaturen is de afschrijvingstermijn van 25 jaar al verstreken: a. Van 23 armaturen is de servicelevensduur van de lamp bereikt, deze armaturen worden in de periode 2024-2028 vervangen (gemiddeld 5 armaturen per jaar); b. Van 8 armaturen wordt de servicelevensduur van de lamp in 2025 bereikt, deze armaturen worden in 2025 vervangen; c. Van 2 armaturen wordt de servicelevensduur van de lamp in 2026 bereikt, deze armaturen worden in 2026 vervangen. 2) Van 10 armaturen verstrijkt de afschrijvingstermijn én de servicelevensduur van de lamp in 2024, deze armaturen worden in 2024 vervangen; 3) De overige 1.388 armaturen SON, CDO of CDM lamp worden vervanging op basis van afschrijvingstermijn vervangen (periode 2024-2040). Armaturen met retrofit LED lamp Het areaal bevat 539 conventionele armaturen die in het verleden zijn voorzien van een retrofit LEDlamp. Deze LED-lampen hebben, afhankelijk van het type en het brandrooster, een levensduur tussen 7 en 12 jaar. Voor de berekening in dit MJOP wordt uitgegaan van een gemiddelde levensduur van 10 jaar. Bij het bereiken van de levensduur van de LED-lamp wordt het armatuur vervangen. Plaatsingsjaar LED-lamp 2014 2016 2018 2021
Vervangingsjaar armatuur 2024 2026 2028 2031 35 114 4 386
LED-armaturen De al aanwezige LED-armaturen in het areaal (3.165 stuks) worden op basis van afschrijvingstermijn (25 jaar) vervangen. Deze vervangingscyclus start in 2033.
F.2
Financiën In de onderstaande tabel is het financiële effect van het MJOP weergegeven. Investeringen € Uitval masten obv stabiliteitsmeting Aantal masten obv leeftijd (50 jaar) Investering masten € Aantal te vervangen armaturen Investering armaturen €
2023 63.000 4 71 57.000 15 6.000
€
2024 112.000 4 114 90.000 57 22.000
Exploitatiekosten Beheerkosten Correctief onderhoud Groepsremplace Incidentele werkopdrachten Schilderen Reinigen Instandhouding IV-schap Inspecties Stabiliteitsmeting (200st) Energie- en netwerkkosten Energiekosten Energiebelasting Netbeheerkosten
769.000 44.000 46.500 59.500 5.000 5.500 3.000 2.500 2.500 17.000 583.500 446.300 55.500 81.700
€ € € € € € € € € € € € € €
726.000 44.000 46.500 20.000 5.000 5.500 2.000 2.500 2.500 17.000 581.000 443.800 55.500 81.700
Energiebesparing t.o.v. 2022
€ € € € € € € € € € € € € €
0%
€ €
1%
beheerperiode 2025 € 154.000 € 4 78 € 62.000 € 243 € 92.000 € € € € € € € € € € € € € € €
699.000 44.000 46.000 3.000 5.000 5.500 3.000 2.500 2.500 17.000 570.500 434.800 54.000 81.700 3%
€ € € € € € € € € € € € € €
2026 412.000 4 51 42.000 975 370.000 664.000 44.000 45.000 11.000 5.000 5.500 4.000 2.500 2.500 17.000 527.500 396.300 49.500 81.700 12%
€
2027 382.000 4 12 12.000 975 370.000
€ € € € € € € € € € € € € €
625.500 44.000 44.500 19.000 5.000 5.500 1.000 2.500 2.500 17.000 484.500 357.800 45.000 81.700
€ €
€
2028 523.000 4 197 153.000 974 370.000
€ € € € € € € € € € € € € €
565.000 44.000 43.500 5.000 5.500 3.000 2.500 2.500 17.000 442.000 319.800 40.500 81.700
€ €
20%
Meerjarigonderhoudsplan Openbare Verlichting 2024 - 2033
27
29%
€
2029 586.000 4 280 216.000 975 370.000
doorkijk 2030 85.000 4 100 € 79.000 17 € 6.000
€ € € € € € € € € € € € € €
536.500 44.000 42.500 13.500 5.000 5.500 5.000 2.500 2.500 17.000 399.000 281.300 36.000 81.700
€ € € € € € € € € € € € € €
€ €
38%
€
537.500 44.000 42.500 17.500 5.000 5.500 3.000 2.500 2.500 17.000 398.000 280.300 36.000 81.700 38%
€
2031 238.000 4 83 66.000 454 172.000
€
2032 92.000 4 91 72.000 53 20.000
€ € € € € € € € € € € € € €
499.500 44.000 42.000 5.000 5.500 3.000 2.500 2.500 17.000 378.000 262.800 33.500 81.700
€ € € € € € € € € € € € € €
512.000 44.000 42.000 10.000 5.000 5.500 8.000 2.500 2.500 17.000 375.500 260.300 33.500 81.700
€ €
42%
€ €
42%