Bijlage 4d Jaarstukken 2025 VRMWB.pdf
Tekst van het document
Jaarstukken 2025
72
Per pijler zijn de voornaamste verschillen tussen de begroting na wijziging en de realisatie weergegeven en toegelicht in paragraaf 4.7 Verschillenanalyse baten en lasten.
Jaarstukken 2025
73
4.7
Verschillen analyse baten en lasten
Toelichting per programma en pijler Toelichting wordt gegeven op verschillen boven € 25.000.
Nr.
1
2
3
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
Omschrijving Veiligheid Stimuleren redzaamheid in de samenleving Advies en uitbesteding Facilitaire kosten Gemeentelijke- en Rijksbijdragen Lonen en salarissen Mutaties reserves en voorzieningen Opleiden en oefenen Overig Vrijwilligers Bijdragen aan een veilige leefomgeving Advies en uitbesteding BTW Facilitaire kosten Lonen en salarissen Mutaties reserves en voorzieningen Opleiden en oefenen Overig Kosten Gemene Rekening Hulpvaardige en slagvaardige inzet Advies en uitbesteding Facilitaire kosten Gemeentelijke- en Rijksbijdragen Investeringen en kapitaallasten Lonen en salarissen Mutaties reserves en voorzieningen Opleiden en oefenen Overig Voertuigkosten Vrijwilligers Wendbare en duurzame organistie Algemene dekkingsmiddelen Gemeentelijke- en Rijksbijdragen Overig Overhead: Wendbare en duurzame organisatie Advies en uitbesteding Facilitaire kosten Investeringen en kapitaallasten Lonen en salarissen Mutaties reserves en voorzieningen Opleiden en oefenen Overig Kosten Gemene Rekening Vennootschapsbelasting Mutaties reserves Mutaties reserves en voorzieningen
Jaarstukken 2025
Baten € 392 € 27 € € € -1 € 28 € 17 € € -17 € € 44 € € € € 16 € 7 € € 21 € € 321 € € € 47 € -2 € 149 € -48 € € 175 € € € € -12 € 5 € -18 € 59 € € € € 44 € 4 € € 11 € € € -325 € -325 € 114
Effect op Eenmalig of Lasten Eindtotaal resultaat terugkerend € -975 € -583 € 4 € 31 € -8 € -8 € -7 € -7 € - € -1 € 2 € 30 Positief Eenmalig € 3 € 21 € 8 € 8 € 7 € -10 € -1 € -1 € -40 € 4 € 45 € 45 Positief Eenmalig € - € € -1 € -1 € 16 € 32 € -56 € -49 Negatief Eenmalig € 6 € 6 € -10 € 10 € -40 € -40 Negatief Eenmalig € -939 € -618 € 204 € 204 Positief Eenmalig € -178 € -178 Negatief Eenmalig € -47 € - Neutraal Eenmalig € 53 € 51 Positief Eenmalig € 20 € 169 Positief Eenmalig € -373 € -421 Negatief Eenmalig € 66 € 66 Positief Eenmalig € -247 € -72 Negatief Eenmalig € -209 € -209 Negatief Eenmalig € -228 € -228 Negatief Eenmalig € - € € 18 € 5 € - € 5 € 18 € 0 € -59 € -0 € 351 € 351 Positief Eenmalig € -141 € -141 Negatief Eenmalig € 15 € 15 € -51 € -6 Negatief Eenmalig € -105 € -101 Negatief Eenmalig € -31 € -31 Negatief Eenmalig € -94 € -83 Negatief Eenmalig € -4 € -4 € - € € -142 € -467 € -142 € -467 Negatief Eenmalig € -1.159 € -1.045
74
nr.
Verschillenverklaring
1
Dit betreft een eenmalige niet-begrote uitkering van het UWV voor ouderschapsverlof.
2
De grootste afwijking op advies en uitbesteding komt door een onderbesteding op de inhuur bij Risicobeheersing van € 37k. Dit komt door de latere start van een adviseur en minder benodigde extra inhuur door minder bouwaanvragen dan verwacht.
3
Door een hogere storting van uren in de voorziening spaarverlof ontstaat hier een nadeel van € 49k.
4
De hogere kosten hebben deels voor € 45k betrekking op de bijdrage aan de GHOR vanwege hogere inhuurkosten door langdurige uitval en de aangepaste piketregeling.
5
De lagere kosten ad € 204k worden voor € 106k veroorzaakt door lagere kosten dienstverlening/ uitbesteding door inzet eigen personeel en een lagere bijdrage Fieldlab. Op het budget advieskosten Informatievoorziening is € 53k minder uitgegeven, omdat de verwachte inhuur niet doorgegaan is en een vervanger later is begonnen. Als laatste is de huur van de blusboot Furie € 23k minder hoog uitgevallen als gevolg van een lagere indexering door de verhuurder.
6
Het nadeel op facilitaire kosten is opgebouwd uit een aantal voor- en nadelen. Een nadeel van € 66k is ontstaan door de niet voorziene vervanging van membranen en vulslangen ten behoeve van ademluchtmaskers. Daarnaast is sprake van een nadeel van € 108k dat met name wordt veroorzaakt door hogere energielasten. Dit is een combinatie van kosten voor verwarming, hogere afrekeningen uit voorgaande jaren en een groter verbruik van elektra omdat een groot deel van de kleinere voertuigen is vervangen door elektrische voertuigen.
7
De salarislasten als gevolg van de FLO-regeling zijn gestegen. Hier staat ook een grotere bijdrage vanuit de betreffende gemeenten tegenover.
8
Bij de investeringen is een voordeel ontstaan van € 101k vanwege lagere afschrijvingen en lagere rentelasten, omdat enkele investeringen zijn doorgeschoven. Daarnaast een nadeel van € 54k omdat de boekwaarde van de navigatiesystemen in de voertuigen eerder is afgeschreven door de aanschaf van nieuwe systemen.
9
Het voordeel op de baten bij de lonen en salarissen wordt grotendeels veroorzaakt door € 149k UWV-uitkeringen ziektewet en verlofregelingen.
10
Er wordt veel gebruik gemaakt van de spaarverlofregeling. Uit deze voorziening worden bedragen onttrokken als uren worden opgenomen (dit is bedrag van € 48k) en verder is er € 372 gestort in de voorziening. Dit laatste verklaart grotendeels het nadeel op dit onderdeel.
11
Het voordeel van € 66k bestaat uit diverse afwijkingen. Zo zijn bijvoorbeeld organisatiebreed niet alle scholingsbudgetten volledig benut. De scholingskosten en oefenkosten zijn in totaal € 112k lager. Dit wordt voornamelijk door externe oorzaken veroorzaakt, zoals de
Jaarstukken 2025
75
bestuurlijke menukaart en annuleringen. Op scheepsbrandbestrijding is sprake van € 31k nadeel. 12
Onder de hoofdkostencategorie "Overig" zijn veel verschillende budgetten ondergebracht. Het voordeel op de baten bestaat uit onder meer een baat van € 114k die deels wordt veroorzaakt door € 53k aan niet-begrote opbrengsten bevolkingszorg (OTO). Verder is sprake van enkele kleinere verschillen. Het nadeel op de lasten bestaat uit meerdere verschillen. De kledingbudgetten zijn met € 95k overschreden, omdat de laatste maanden meer kleding nodig was, onder andere door forse instroom van nieuwe medewerkers. Daarnaast is sprake van een nadeel van € 75k als gevolg van een correctie op de verdeling (over de jaren 2025-2026) van een ontvangen subsidie en een nadeel van € 30k door hogere kosten op kleine aanschaffingen huisvesting en verbindingen. Tenslotte is sprake van enkele kleinere verschillen.
13
De kosten voor het onderhoud van de kleine en grote voertuigen zijn totaal € 209k nadelig. Voor de kleinere voertuigen betreft het met name reparaties van de motoren van de OVDbussen en schadereparaties van in totaal € 66k. Voor de grote voertuigen is het nadeel in totaal € 183k. Dit wordt veroorzaakt door hogere onderhoudskosten en onderhoud van bepakking. Daarnaast is en een voordeel van € 33k op het blusschuim.
14
De prognose van de loonkosten is bij een tussentijdse rapportage naar beneden bijgesteld op basis van de actuele realisatie op dat moment en met een doorkijk naar eind 2025 op basis van de werkelijke kosten in 2024. Uiteindelijk is de realisatie per eind 2025 hoger uitgevallen dan op dat moment werd voorzien, onder andere door instroom van nieuwe medewerkers. Ook de nieuwe CAO heeft een nadelige uitwerking. Eén en ander blijft ook sterk afhankelijk van het daadwerkelijk aantal incidenten/uitrukken.
15
Een budget voor inhuur van € 70k is niet benut, omdat de inhuur vanwege privéomstandigheden niet is doorgegaan. Verder zijn er twee SaaS- projecten doorgeschoven naar 2026. Dat levert een voordeel van € 217k op en op het onderdeel reserves een nadeel, omdat er minder wordt onttrokken.
16
Een nadeel van € 145k is ontstaan doordat kosten van internet- en dataverbindingen als "facilitaire kosten" zijn verantwoord, terwijl deze op het budget advies en uitbesteding waren begroot.
17
Vanwege detachering van een medewerker naar het NIPV eind 2025 is een vergoeding van € 39k ontvangen. Het nadeel op de loonkosten wordt voornamelijk veroorzaakt door de nieuwe CAO per augustus 2025.
18
Door een hogere storting van uren in de voorziening spaarverlof ontstaat hier een nadeel van € 105k.
19
Het nadeel wordt veroorzaakt door een aantal kleinere overschrijdingen.
Jaarstukken 2025
76
20
Nadeel van € 43k op de kosten voor Arbo. Daarnaast is sprake van een nadeel van € 28k als gevolg van de, niet begrote, aanschaf van noodradio's. Tenslotte is sprake van een aantal qua bedrag beperkte overschrijdingen.
21
Er is € 217k minder uit de SaaS-reserve onttrokken, omdat 3 projecten zijn gestart in 2025 die doorlopen in het boekjaar 2026. Verder is er op basis van onderbesteding van de extra BDuR-gelden voor versterking Crisisbeheersing en Informatiepositie € 142k meer gestort in de reserve BDUR CB.
4.8
Overzicht van de aanwending van het bedrag onvoorzien
Dit voorgeschreven overzicht ex artikel 28, lid b van het BBV is niet opgenomen omdat binnen de begroting 2025 van VRMWB geen bedrag voor onvoorzien bestond. Van eventuele aanwending is daarom ook geen sprake.
4.9 Incidentele baten en lasten en structurele toevoegingen en onttrekkingen Overeenkomstig artikel 28, lid c en d van het BBV dient een specificatie te worden opgenomen van de incidentele baten en lasten en de structurele toevoegingen en onttrekkingen reserves. De onderstaande tabel is een combinatie van beide wetsartikelen in één overzicht en geeft inzicht in het structurele evenwicht van de jaarrekening. Programmaplan VRMWB (bedragen x € 1.000)
Rekening Structureel
Incidenteel
Totaal
Lasten Stimuleren redzaamheid in de samenleving Bijdragen aan een veilige leefomgeving Hulpvaardige en slagvaardige inzet
€ € €
€ -0 € 20 €
1.055 9.515 71.551
€ € €
1.055 9.515 71.570
Algemene dekkingsmiddelen Overhead: Wendbare en duurzame organisatie Vennootschapsbelasting Totaal lasten
€ € € €
618 638
€ € € €
748 19.114 101.982
€ € € €
748 19.732 102.620
Baten Stimuleren redzaamheid in de samenleving Bijdragen aan een veilige leefomgeving Hulpvaardige en slagvaardige inzet
€ € €
-
€ € €
-529 € -163 € -6.951 €
-529 -163 -6.951
Algemene dekkingsmiddelen Overhead: Wendbare en duurzame organisatie Vennootschapsbelasting Totaal baten
€ € € €
-
€ € € €
-94.225 -476 -102.343
€ € € €
-94.225 -476 -102.343
Totaal saldo van lasten en baten
€
638 €
-361
€
277
Onttrekkingen reserves Toevoegingen reserves Totaal mutaties reserves
€ € €
-751 € 1.519 € 768 €
-
€ € €
-751 1.519 768
Totaal resultaat
€
1.406
-361
€
1.045
Jaarstukken 2025
€
77
Toelichting op incidentele posten hoger dan € 50k Algemeen We duiden de volgende posten als incidenteel: • • •
De (projectmatige) lasten die worden gedekt uit een reserve. Stortingen in en onttrekkingen aan de reserves zijn in principe incidenteel. Eenmalige baten en lasten op niet terugkerende posten in de begroting.
Lasten en baten Stimuleren redzaamheid in de samenleving In deze pijler hebben zich geen incidentele baten of lasten voorgedaan. Bijdragen aan een veilige leefomgeving In deze pijler hebben zich geen incidentele baten of lasten voorgedaan. Leveren van een hulpvaardige en slagvaardige inzet (€ 20k) In deze pijler hebben zich geen significante incidentele baten of lasten voorgedaan. Overhead: Wendbare en duurzame organisatie (€ 618k) In deze pijler is in totaal voor € 618k aan incidentele lasten besteed. Allereerst is er ten behoeve van vervanging software ICT een bedrag van in totaal € 240k besteed aan respectievelijk de inhuur van een projectleider implementatie multi sourcing IT-infrastructuur, de Fortinet installatie en Microsoft 365 en Azure Cloud beheerdiensten. Daarnaast is er in het kader van vervanging software primair een bedrag van € 202k besteed aan de inhuur van een junior- en senior developer. Bovendien is er in totaal € 151k ingezet ten behoeve van E-HRM. Concreet betreft dit de implementatie van het HRM systeem, dienstverlening licenties financieel systeem en de data migratie en integratie van AFAS HRM. Tenslotte is aan een aantal overige zaken met een incidenteel karakter per saldo een bedrag van € 25k besteed. Een aantal van bovengenoemde zaken heeft een directe relatie met bepaalde reserves.
Zo worden ICT-gerelateerde uitgaven bijvoorbeeld gedekt uit de reserve SaaS. Mutaties reserves Onttrekkingen reserves (€ 751k) De onttrekkingen aan de verschillende reserves zijn in de voorgaande toelichting op de lasten en baten van de pijlers al toegelicht. Het gaat om de reserves SaaS (€ 611k) en BDuR-BTW (€ 140k). Toevoegingen reserves (€ 1.519k) De toevoegingen aan de verschillende reserves zijn in de voorgaande toelichting op de lasten en baten van de pijlers al toegelicht. Het gaat om de reserves SaaS (€ 366k), BDuR CB (€ 605k) en post Moerdijk-Haven (€ 548k).
Jaarstukken 2025
78
4.10 Wet normering bezoldiging topfunctionarissen publieke en semipublieke sector Als gevolg van de Wet normering topinkomens (WNT) worden bezoldigingen en ontslagvergoedingen van topfunctionarissen bij instellingen waarop de wet van toepassing is genormeerd en openbaar gemaakt. Het bezoldigingsmaximum wordt jaarlijks geïndexeerd en is voor 2025 € 246k. De WNT geldt voor topfunctionarissen. Dit betekent in de praktijk de bestuurder(s) en, onder bepaalde voorwaarden, de hoogste leidinggevende(n) van een organisatie. Voor niet-topfunctionarissen met een dienstbetrekking geldt alleen een publicatieplicht op functie. Gezien het criteria van de dagelijkse leiding over de gehele organisatie, vallen alleen de algemeen directeur/regionaal commandant en de plaatsvervangende directeur/regionaal commandant onder de meldingsplicht WNT. Publicatie topfunctionarissen zonder bezoldiging Naam
Functie
Gemeente
Th. L. N. Weterings O. Hoes P.F.G. Depla M. Mulder M. Witte M. van Toorenburg A. J. Moerkerke J.F.M. Janssen F. Th.J.M. Backhuijs G. van Grootheest L. Schuitmaker E.B.A. Lichtenberg M.H.M.R. de Hoon-Veelenturf J.C. Slagboom B.H.G. Scholtze M.C. Starmans-Gelijns D.A. Alssema M.W.A.M. van Stappershoef B.J.A. Roks A. Mulder E.M.L. Weys E. Ronnes D. Jansen M. Buijs M. van der Meer Mohr R.P. van den Belt S.C.A.M. Ausems J.J.C. Adriaansen J.G.P. Vermue
Voorzitter AB/DB Lid AB/DB Plv. Voorzitter AB/DB Lid AB/DB Lid AB/DB Lid AB Lid AB/DB Lid AB/DB Lid AB Lid AB Lid AB Lid AB Lid AB Lid AB Lid AB Lid AB Lid AB Lid AB Lid AB Lid AB Lid AB Lid AB Lid AB Lid AB/DB Lid AB Lid AB Lid AB Lid AB Lid AB
Tilburg Tilburg Breda Bergen op Zoom Geertruidenberg Geertruidenberg Moerdijk Oisterwijk Oosterhout Oosterhout Alphen-Chaam Altena Baarle-Nassau Dongen Drimmelen Etten-Leur Gilze Rijen Goirle Halderberge Halderberge Hilvarenbeek Loon op Zand Loon op Zand Roosendaal Rucphen Steenbergen Waalwijk Woensdrecht Zundert
Jaarstukken 2025
Aanvang en einde functievervulling 01-01-2025 - 31-08-2025 01-09-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 11-09-2025 11-09-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 15-01-2025 15-01-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 28-02-2025 10-03-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 01-09-2025 02-09-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 31-12-2025 01-01-2025 - 31-12-2025
79
Publicatie bezoldiging leidinggevende topfunctionaris met dienstbetrekking Algemeen directeur / regionaal commandant Functiegegevens Naam Aanvang en einde functievervulling Omvang dienstverband in fte Dienstbetrekking
A.C. Trijselaar 01-01-2025 - 31-12-2025 1,000 ja
Plaatsvervangend Algemeen directeur/regionaal commandant C. de Jong 01-01-2025 - 31-12-2025 1,000 ja
Bezoldiging Beloning plus belastbare onkostenvergoedingen Beloningen betaalbaar op termijn Subtotaal -/- Onverschuldigd betaald bedrag Totale bezoldiging 2025
200.925 23.424 224.349 n.v.t. 224.349
158.042 23.250 181.292 n.v.t. 181.292
Individueel toepasselijke bezoldigingsmaximum
246.000
246.000
Reden waarom de overschrijding al dan niet is toegestaan
n.v.t.
n.v.t.
Gegevens 2024 Naam Aanvang en einde functievervulling Omvang dienstverband in fte Dienstbetrekking
A.C. Trijselaar 01-01-2024 - 31-12-2024 1,000 ja
C. de Jong 01-01-2024 - 31-12-2024 1,000 ja
Bezoldiging Beloning plus belastbare onkostenvergoedingen Beloningen betaalbaar op termijn Subtotaal -/- Onverschuldigd betaald bedrag Totale bezoldiging 2024
196.969 23.435 220.404 n.v.t. 220.404
154.889 23.165 178.054 n.v.t. 178.054
Individueel toepasselijke bezoldigingsmaximum
233.000
233.000
Reden waarom de overschrijding al dan niet is toegestaan
n.v.t.
n.v.t.
Jaarstukken 2025
80
4.11 Verantwoordingsinformatie specifieke uitkeringen (SiSa) De extra gelden van de Rijksoverheid voor specifiek beleid worden verantwoord via de methodiek SiSa: single information, single audit. Onderstaand de verantwoording over de besteding zoals deze verstrekt wordt aan de overheid.
Specifieke uitkering
A2
Brede Doeluitkering Rampenbestrijding (BDUR)
Ontvanger
Uitkeringscode
JenV
Juridische grondslag
Verstrekker
SiSa bijlage verantwoordingsinformatie 2025 op grond van artikel 3 van de Regeling informatieverstrekking sisa - d.d. 07-01-2026
Indicator Besteding (jaar T)
Indicator
Indicator
Indicator
Indicator
Indicator
Cumulatieve cofinanciering (t/m jaar T) ten laste van eigen middelen
Project afgerond in jaar T (Ja/nee)
Besluit veiligheidsregio's artikelen 8.1, 8.2 en 8.3 Veiligheidsregio's
BZK
C126
Aard controle R Indicator: A2/01 € 15.740.673 Registratienummer project Besteding (jaar T) ten laste van Rijksmiddelen
Verbetering digitale dienstverlening
1 2 AenM
M29
Bekostigingsregeling eerste opvang ontheemden Oekraïne door Regionale openbare lichamen
Cumulatieve besteding (t/m jaar Cofinanciering (jaar T) ten laste T) ten laste van Rijksmiddelen van eigen middelen
Aard controle n.v.t. Aard controle R Aard controle n.v.t. Indicator: C126/01 Indicator: C126/02 Indicator: C126/03 ID024-0623-K € 124.319 € 144.801 IDO25-002168-K €0 €0 Naam Kostensoort Besteding per kostensoort Cumulatieve besteding per (zelfstandige uitvoering inclusief kostensoort (t/m jaar T-1 uitvoering door andere partijen, inclusief uitvoering door andere niet zijnde medeoverheden, jaar medeoverheden vanaf SiSa T) 2024)
Aard controle R Indicator: C126/04 €0 €0
Aard controle n.v.t. Indicator: C126/05 € 48.265 Ja € 0 Nee
Aard controle n.v.t. Indicator: C126/06
Regionaal openbaar lichaam, provincie of gemeente Aard controle n.v.t. Aard controle R Aard controle R Indicator: M29/01 Indicator: M29/02 Indicator: M29/03 1 Meerkosten regie € 234.120 € 484.423 2 Meerkosten coördinatie van de € 211.822 spreiding van ontheemden 3 Meerkosten communicatie 4 Meerkosten zorgkosten 5 Meerkosten materiele uitgaven € 21.001 € 65.441 Berekening totale besteding Eindverantwoording (Ja/Nee) Eventuele toelichting als bij de (zelfstandige uitvoering inclusief vorige indicator “nee” is ingevuld uitvoering door andere partijen, niet zijnde medeoverheden, jaar T) Som indicator 02
1
Jaarstukken 2025
Aard controle n.v.t. Indicator: M29/04 € 255.121 Nee
Aard controle n.v.t. Indicator: M29/05
Aard controle n.v.t. Indicator: M29/06 Regeling loopt door. Kosten mede-overheden 2025 worden
81
4.12 Rechtmatigheidsverantwoording Dagelijks Bestuur Rechtmatigheidsverantwoording Verantwoordelijkheid Dagelijks Bestuur Veiligheidsregio Midden – en West-Brabant De baten en lasten alsmede de balansmutaties moeten getrouw in de jaarrekening worden opgenomen. Uit het getrouw opnemen van de baten en lasten alsmede de balansmutaties, blijken een drietal rechtmatigheidscriteria niet expliciet. Dit betreffen het begrotings-, voorwaarden-, en misbruik- en oneigenlijk gebruik criterium. In deze rechtmatigheidsverantwoording licht het Dagelijks Bestuur toe in hoeverre bij de in de jaarrekening verantwoorde baten en lasten, alsmede de balansmutaties het begrotings-, voorwaarden-, en misbruik- en oneigenlijk gebruik criterium zijn nageleefd. Dit houdt in dat de verantwoorde baten en lasten, alsmede de balansmutaties in overeenstemming zijn met door het Algemeen Bestuur vastgestelde kaders zoals de begroting en verordeningen en met bepalingen in de relevante wet- en regelgeving. Bij de waarderingsgrondslagen in de jaarrekening is het door het Algemeen Bestuur op 4 december 2025 vastgestelde normenkader van de relevante wet- en regelgeving verder toegelicht. Deze verantwoording hanteert een grensbedrag omdat alleen de van belang zijnde aspecten in de verantwoording hoeven te worden betrokken.
Deze grens is door het Algemeen Bestuur bepaald en bedraagt 2% van de totale lasten exclusief toevoegingen aan de reserves en is daarmee vastgesteld op € 2.052.408. De grondslag voor deze verantwoording is de Kadernota Rechtmatigheid 2025 van de Commissie BBV van september 2025. Bevinding Het Dagelijks Bestuur stelt vast dat de omvang van de in deze jaarrekening verantwoordde baten en lasten alsmede de balansmutaties die niet rechtmatig tot stand zijn gekomen een bedrag omvatten van € 1.142.881. Dit is lager dan de daarvoor gestelde grens van € 2.052.408. Van de niet rechtmatig tot stand gekomen verantwoorde baten en lasten alsmede de balansmutaties is volgens het Algemeen Bestuur overigens een bedrag van € 1.034.453 acceptabel op basis van door het Algemeen Bestuur vastgestelde afspraken. Niet acceptabel is een bedrag van € 108.428 wat ten onrechte niet Europees is aanbesteedt. Dit wordt in de paragraaf Bedrijfsvoering nader toegelicht.
Jaarstukken 2025
82
De geconstateerde afwijkingen betreffen:
* deze onrechtmatigheid wordt verder toegelicht in de paragraaf bedrijfsvoering (pagina 34)
In de paragraaf bedrijfsvoering is op basis van de Kadernota rechtmatigheid 2025 van de commissie BBV en op basis van de afspraken met het Algemeen Bestuur aanvullende informatie opgenomen over de financiële rechtmatigheid. In deze paragraaf heeft het Dagelijks Bestuur ook beschreven welke actie hij onderneemt om vermelde afwijkingen in de toekomst te voorkomen.
Jaarstukken 2025
83
4.13 Financieel overzicht op taakvelden Begroting Primair
Begroting na wijziging
(bedragen x 1.000) Lasten • 0.4 Overhead • 0.5 Treasury • 0.8 Baten en Lasten • 0.9 Vennootschapsbelasting • 1.1 Crisisbeheersing en Brandweer • 6.1 Samenkracht & Burgerparticipatie • 8.3 Wonen en Bouwen
€ € € € € € €
18.431 866 80.342 1.947
Totaal lasten
€
101.585 €
Baten • 6.1 Samenkracht & Burgerparticipatie • 1.1 Crisisbeheersing en Brandweer • 0.5 Treasury • 0.4 Overhead
€ € € €
-99.905 -866 -25
Totaal baten Totaal saldo van lasten en baten
€ €
-100.796 € 789 €
• 0.10 Mutaties reserves Onttrekking aan reserves Toevoeging aan reserves
€ €
Totaal mutaties reserves Totaal saldo van lasten en baten incl. mutaties reserves
Jaarstukken 2025
€ € € € € € €
€ € € €
19.673 766 78.951 256 1.958
Rekening Saldo (begroting /- rekening) € € € € € € €
19.732 748 79.928 255 1.957
€ € € € € € €
-59 18 -977 1 1
101.604 €
102.620 €
-1.017
-256 -100.465 -766 -417
-255 -100.864 -748 -476
€ € € €
€ € € €
-1 399 -18 59
-101.904 € -301 €
-102.343 € 277 €
439 -578
-1.155 € 366 €
-1.076 € 1.377 €
-751 € 1.519 €
-325 -142
€
-789 €
301 €
768 €
-467
€
-0 €
-0 €
1.045 €
-1.045
84
5.
Overige gegevens
5.1
Gebeurtenissen na balansdatum
In januari 2026 is voor de cao Veiligheidsregio’s een voorlopig onderhandelingsresultaat bereikt met een looptijd van 2 jaar. De structurele loonsverhoging bestaat onder meer uit een mutatie van +4,1% per 1 augustus 2025 (met terugwerkende kracht). Deze CAO-verhoging van in totaal € 1,187 mln. voor het boekjaar 2025 is verwerkt in het resultaat 2025.
5.2
Controleverklaring
Na afronding van de controle door de onafhankelijke accountant wordt hier de controleverklaring van de Jaarstukken 2025 toegevoegd.
Jaarstukken 2025
85
Bijlagen Bijlage 1
Intekentaken
Intekentaken FLO Dit betreft FLO-overgangsrechten van medewerkers in een bezwarende functie die voor rekening komen van de gemeenten waar de medewerkers voorheen werkzaam waren. In onderstaand overzicht is de begroting en realisatie opgenomen van de FLO-rechten in 2025. De huidige intekentaken FLO hebben betrekking op de afspraken die met vier gemeenten zijn gemaakt bij de regionalisering van de brandweer.
Afwijkingen in de rekening van het FLO-overgangsrecht ten opzichte van de begroting na wijziging worden verrekend met boven vermelde gemeenten. De afwijking van € 47k heeft betrekking op onder andere een compensatieregeling pensioen volgens geldende fiscale wetgeving, afkoop van het Netto FLO-Spaartegoed (NFST), uitstel van opgebouwde FLO-rechten door 1 jaar langer door te werken en het effect van de voorgenomen CAO-stijging met ingang van augustus 2025 op de werkelijke loonkosten van inactieven (medewerkers die al met FLO zijn).
Intekentaak kazernes Met de gemeente Moerdijk is een vergoeding afgesproken als bijdrage in de huisvestingskosten voor de kazerne Moerdijk-Haven.
Jaarstukken 2025
86
Bijlage 2
Gemeentelijke bijdrage en Rijksbijdrage BDuR
Ontvangen gemeentelijke bijdragen afgezet tegen de begroting (BGW25-2)
De ontvangen opbrengsten Rijksbijdrage BDuR
Jaarstukken 2025
87
Bijlage 3
Jaarstukken 2025
Samenvatting totale bijdragen gemeenten en Rijk
88
Bijlage 4
Rapportage van incidenten
De onderstaande cijfers zijn gebaseerd op data vanuit het meldkamersysteem GMS. Bij elke figuur is op hoofdlijnen aangegeven welke filtering er van toepassing is.
Algemeen In 2025 zijn er in onze regio 7.431 incidenten2 geweest waarvoor minimaal één brandweereenheid is gealarmeerd. Dat is iets lager dan het jaarlijks gemiddelde van circa 7.600 incidenten met alarmering sinds 2018, maar wel weer hoger dan het relatief lage aantal in 2024.
Figuur 1: Het totale aantal incidenten binnen VRMWB in de periode 2018-2025 waarvoor minimaal één brandweereenheid is gealarmeerd
Als gekeken wordt naar het aantal incidenten met alarmering per gemeente (figuur 2), dan geldt dat veruit de meeste incidenten hebben plaatsgevonden in Tilburg (1485) en Breda (1401). Daarna volgen Roosendaal (623) en Bergen op Zoom (544) met ongeveer gelijkwaardige aantallen. Ook Altena (369), Moerdijk (369), Waalwijk (346) en Oosterhout (337) liggen bij elkaar in de buurt qua aantallen, gevolgd door Etten-Leur (216) en de vijftien overige gemeenten (tussen de 175 en 54 incidenten).
2
Dit aantal is lager dan het aantal van 7.742 afgehandelde incidenten brandweer 112 in paragraaf 2.4, omdat we hier alleen de incidenten binnen onze regio rapporteren. We zijn dus in 2025 311 maal voor bijstand uitgerukt naar locaties buiten de regio.
Jaarstukken 2025
89
Figuur 2: Het aantal incidenten met alarmering per gemeente in 2025
Gebouwbranden, woningbranden en schoorsteenbranden Het aantal prio 1 alarmeringen voor gebouwbranden ligt in 2025 met 747 iets hoger dan in 2024. Als verder teruggekeken wordt naar de jaren daarvoor, is het verschil in aantallen niet opvallend groot. De ontwikkeling in het aantal woningbranden waarvoor met prio 1 is gealarmeerd laat meer variatie zien. In 2025 is dat aantal met 392 licht afgenomen ten opzichte van 2024 (420). In de jaren 2022 en 2023 lag datzelfde aantal net boven de 500.
Figuur 3: De ontwikkeling in het aantal gebouwbranden en woningbranden binnen VRMWB waarvoor met prio 1 is gealarmeerd
Het aantal schoorsteenbranden waarvoor met prio 1 is gealarmeerd is eveneens gedaald en ligt met 115 op het laagste punt in de periode 2018-2025.
Jaarstukken 2025
90
Figuur 4: De ontwikkeling in het aantal schoorsteenbranden binnen VRMWB waarvoor met prio 1 is gealarmeerd
Als nader wordt gekeken naar de maanden waarin de schoorsteenbranden waarop met prio 1 is gealarmeerd in de periode 2018-2025 hebben plaatsgevonden, dan geldt voor 2025 dat dat aantal in januari, februari, maart en december het hoogst lag. Met uitzondering van november en april komt dat in algemene zin overeen met de aantallen in eerdere jaren.
Figuur 5: Het aantal alarmeringen met prio 1 voor schoorsteenbranden weergegeven per maand
Natuurbranden Het aantal natuurbranden waarvoor met prio 1 is gealarmeerd lag 2024 met een aantal van 5 vrij laag ten opzichte van de voorgaande jaren. Met 73 komt dat aantal in 2025 op het hoogste punt in de periode 2018-2025.
Figuur 6: De ontwikkeling in het aantal natuurbranden binnen VRMWB waarvoor met prio 1 is gealarmeerd
De maanden waarin het meest voor natuurbranden wordt gealarmeerd, variëren over de jaren (met uitzondering van december). In 2025 is dat vooral in april, mei en juni, of in bredere zin vanaf maart tot en met augustus.
Jaarstukken 2025
91
Figuur 7: Het aantal alarmeringen met prio 1 voor natuurbranden weergegeven per maand
Incidenten vanuit OMS-aansluitingen Het aantal incidenten dat vanuit een OMS-aansluiting (Openbaar Meldsysteem) rechtstreeks bij de meldkamer brandweer terechtkomt en wordt gevolgd door een alarmering van een brandweereenheid is in 2024 en 2025 sterk gedaald. Begin 2024 is voor handbrandmeldingen een verificatietijd van vijf minuten ingevoerd. Deze verificatietijd gold eerder al voor verschillende andere soorten automatische (door)meldingen. Naast de daling van het aantal incidenten gemeld vanuit een OMS-aansluiting waarop een alarmering volgt, is ook het aantal alarmeringen met prio 1 sterk afgenomen. Ook dit heeft te maken met een wijziging in de werkwijze: als in de verificatietijd geen terugkoppeling (of combinatie van een automatische melding en een handbrandmelding) is ontvangen vanuit de OMS-aansluiting, dan wordt er met prio 2 uitgerukt.
Figuur 8: De ontwikkeling in het aantal incidenten binnen VRMWB afkomstig van OMS-aansluitingen
Reanimaties, afhijsingen, tilassistenties, vervoer ruw terrein Als gekeken wordt naar de meest voorkomende incidenttypen binnen de meldingsclassificatie ‘Gezondheid’, is een viertal soorten te onderscheiden: reanimaties, afhijsingen, tilassistenties en patiëntvervoer over ruw terrein.
Jaarstukken 2025
92
Het aantal reanimaties waarvoor een brandweereenheid wordt gealarmeerd, is met 342 licht gedaald ten opzichte van 2024 (360). In de jaren 2022 en 2023 lag dat aantal nog boven de 400. Voor het aantal afhijsingen waarvoor de brandweer is gealarmeerd, geldt met 179 een kleine stijging ten opzichte van 2024 (140). Over de gehele periode 2018-2025 is dat aantal in 2025 het op twee na laagste. Het aantal alarmeringen voor tilassistenties laat tussen 2018 en 2022 een stijging zien (van 81 naar 249), waarna dat aantal tot 2024 weer is gedaald tot 161, om in 2025 vervolgens weer toe te nemen tot een aantal van 216. Ook het aantal alarmeringen voor patiëntvervoer over ruw terrein varieert over de jaren. 2025 wijkt ten opzichte van andere jaren niet veel af met een aantal van 46.
Figuur 9: De ontwikkeling in het aantal alarmeringen voor reanimaties, afhijsingen, tilassistenties en patiëntvervoer over ruw terrein binnen VRMWB
Liftopsluitingen In het aantal alarmeringen van de brandweer voor liftopsluitingen is een toename te zien. Met 505 is dat aantal in 2025 het hoogst ten opzichte van de jaren ervoor. Naar het alarmeren van de brandweer voor liftopsluitingen is in 2025 intern nader onderzoek gedaan. Over mogelijke maatregelen om anders met liftopsluitingen om te gaan vindt afstemming plaats met veiligheidsregio Zeeland.
Figuur 10: De ontwikkeling in het aantal alarmeringen voor liftopsluitingen binnen VRMWB
Jaarstukken 2025
93
Ongevallen wegvervoer Het aantal incidenten met de classificatie ‘Ongeval wegvervoer’ laat in de periode 2018-2025 een vrij stabiel beeld zien. In 2025 ligt het aantal met 344 wat hoger dan in 2024 (293), maar in de jaren 2022 en 2023 was een vergelijkbaar beeld te zien.
Figuur 11: De ontwikkeling in het aantal ongevallen wegvervoer binnen VRMWB waarvoor met prio 1 is gealarmeerd
Jaarstukken 2025
94
Bijlage 5
Lijst van gebruikte afkortingen
Afkorting Betekenis
Afkorting Betekenis
AB
Algemeen Bestuur
KCR2
Knooppunt Coördinatie Regio’s-Rijk (was LOCC)
AGS
Adviseur Gevaarlijke Stoffen
KGR
Kosten voor gemene rekening
AI
Artificial Intelligence
LAN
Local Area Network
AP
Autoriteit Persoonsgegevens
LBR
Landelijke Benadering Risicobedrijven
ART
Alarmerings Routering & Typering
LMS
Landelijke Meldkamer Samenwerking
AV
Audio Visueel
LOAV
Landelijk Overleg Arbeidsvoorwaarden Veiligheidsregio's
AVG
Algemene verordening gegevensbescherming
LOCC
Landelijk Operationeel Coördinatiecentrum (is nu KCR2)
AVL
accounthouders veilige leefomgeving
M&O
Misbruik en Oneigenlijk gebruik van overheidsmiddelen
BAC
Bestuurlijke Adviescommissie
MJOP
Meerjarig Onderhoudsplan
BAG
Basisregistratie Adressen en Gebouwen
MTVR
Management team Veiligheidsregio
BBN
Basis Beveiligingsniveau
MVO
meervoudige onderhandse
BBV
Besluit begroting en Verantwoording
MWB
Midden- en West-Brabant
BCF
Btw-compensatiefonds
NCTV
Nationaal Coördinator Terrorisme en Veiligheid
BCM
Bedrijfscontinuïteit
NFST
Netto FLO-Spaartegoed
BCP
Business Continuïteitsplan
NIPV
Nederlands Instituut Publieke Veiligheid
BDuR
Brede doeluitkering rampenbestrijding
NMS
Nationaal Meldkamer Systeem
BIO2
Baseline Informatiebeveiliging Overheid 2
OCB
Operationeel Centrum Brandweer
BLS
Basic Life Support (team
OEK
Oekraïne
BOI
Bibliotheek Operationele Informatie
OIV
Operationele Informatie Voorziening\
BPIA
Data Protection Impact Assessment
OMS
Openbaar MeldSysteem
Brzo
Besluit risico´s zware ongevallen
OMWB
Omgevingsdienst Midden- en West-Brabant
BT
Beleidsteam
OTO
Opleiden, trainen en oefenen
BTW
Belasting over de Toegevoegde Waarde
OvD-BZ
Officier van Dienst Bevolkingszorg
BVV
Besluit begroting en verantwoording provincies en gemeenten
P&C
Planning & Control
BZK
Binnenlandse Zaken
PAC
Particuliere Alarmcentrale
CaCo
Calamiteiten Coördinator
PBM
Persoonlijke Beschermings Middelen
CB
Crisisbeheersing
PFAS
Poly- en perfluoralkylstoffen
CERT
Computer Emergency Responce Team
PID
Photo Ionisatie Detector
CIO
Chief Information Officer
PLOOI
Platform Open Overheid Informatie
CISO
Chief Information Security Officer
PPMO
Periodiek Preventief Medisch Onderzoek
CNO
Crisisnoodopvang
PPS
Publiek-Private Samenwerking
CO
Koolmonoxide
PRT
Provinciale Regietafel
COA
Centraal Orgaan opvang Asielzoekers
PTSS
Post-Traumatische Stress Stoornis
CoP
Community of Practice
RAV
Regionale Ambulance Voorziening
CWN
cyberweerbaarheidsnetwerk
RB
Risicobeheersing
DB
Dagelijks Bestuur
RBT
Regionaal Beleidsteam
DCU
Decentrale uitgifte
RCDV
Raad van Commandanten en Directeuren Veiligheidsregio's
DMS
Document Management Systeem
RCP
Regionaal Crisis Plan
DPIA
Data Protection Impact Assesment
RCVS
Regionale Coördinatie Vluchtelingen Spreiding
DROP
Decentrale Regelgeving Officiële Publicaties
RI&E
Risico Inventarisatie en Evaluatie
DUW
Data Uitwisseling West-Brabant
ROAZ
Regionaal Overleg Acute Zorgketen
Dvo-GGD
Dienstverleningsovereenkomst GHOR met GGD
ROL
Regionaal Operationeel Leiders
E-HRM
Elektronisch Human Resource Management
Roo
Register van Overheidsorganisaties
EMU
Economische en Monetaire Unie
ROT
Regionaal Operationeel Team
Jaarstukken 2025
95
Afkorting Betekenis
Afkorting
Betekenis
EOS
Grootschalige energieopslagsystemen
RTIC-B
Real Time Intelligence Brandweer
FG
Functionaris Gegevensbescherming
RVU
Regeling voor vervroegde uittreding
FIDO
Financiering Decentrale Overheden
SaaS
Software as a Service
FLO
Functioneel Leeftijdsontslag
SBM
Stichting Bedrijfsbrandweerzorg Moerdijk
FTE
Full Time Equivalent
SEmFire
Sustainable Employability Firefighters
GBO-SO
Grootschalig en Specialistisch Brandweer Optreden
Seveso
Europese naam voor Nederlandse Brzo- bedrijven
GEO
Grondstoffen, Energie en Omgeving
SIEM
Security Information & Event Management
GGD
Gemeentelijke Gezondheidsdienst
SISA
Single Information, Single Audit
GGO
Gebiedsgerichte Opkomsttijden
SOC
Security Operations Center
GGZ
Geestelijke gezondheidszorg en verslavingszorg
STH
Team Technische Hulpverlening
GHOR
Geneeskundige Hulpverlening bij Ongevallen en Rampen
SVM
Schuimvormend middel
GIR
Gemeenschappelijke Inspectieruimte
TAS
Tankautospuit
GIS
Geografische InformatieSystemen
TBO
Technisch Brand Onderzoek
GMK
Gemeenschappelijke Meldkamer
TCO
Team Collegiale Opvang
GMS
Geïntegreerd Meldkamer Systeem
TFL
Techniek, Facilitair en Logistiek
GRC
Governance, Risk en Compliance
TGB
Terrorisme gevolgbestrijding
GRIP
Gecoördineerde Regionale Incidentbestrijdings Procedure
UHD
Ultra-Hogedruk team
HIN-CC
Hoofden Informatie Crisiscommunicatie
UKB
Uniform Kwaliteitsniveau Bevolkingszorg
HSL
Hogesnelheidslijn
VB
Veiligheidsberaad
IB&P
Informatieveiligheid en privacy
VBS
Veiligheidsbeheersysteem
IBARC
Interregionale Brandweer Aanbesteding Radio Communicatiemiddelen
VEt
Veilige Energietransitie
IBB
Industriële brandbestrijdingen
VIC
Verbijzonderde Interne Controle
ICAM
Stichting Initiatieven Collectieve Acties Massaschade
VIK
Veiligheid Informatie Knooppunt
ICP
Intern Controle Plan
VNG
Vereniging van Nederlandse Gemeenten
ICT
Informatie- en Communicatie Technologie
VR
Veiligheidsregio
IGV
Informatie Gestuurde Veiligheid
VRMWB
Veiligheidsregio Midden- en West Brabant
IKB
Individueel Keuzebudget
Wgr
Wet gemeenschappelijke regelingen
IOA
Informatie, Onderzoek en Analyse
Wik
Wit informatie knooppunt
IP
Investeringsplan en/of informatiepositie
Wmebv
Wet modernisering elektronisch bestuurlijk verkeer
IRP
Incident ResponsePlan
Wnra
Wet normalisering rechtspositie ambtenaren
ISMS
Information Security Management System
Wnt
Wet Normering bezoldiging Topfunctionarissen
IV
Informatievoorziening
Woo
Wet openbare overheid
IVRI
Intelligente Verkeersregel Instalatie
WVD
Waarschuwings- en verkenningsdienst
IZA
Integraal Zorgakkoord
Wvr
Wet veiligheidsregio's
J&V
Justitie en Veiligheid
WVSV
Werkgeversvereniging Samenwerkende Veiligheidsregio’s
KAB
Kwaliteit Aanbieders Brandweeropleidingen
ZRP
Zorgrisicoprofiel
KCIO
Knooppunt Coördinatie en Informatie Oekraïne
Zuid 6
6 Zuidelijke Veiligheidsregio’s
Jaarstukken 2025
96